Dnešní datum: 22. 10. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Oblastní klubová výstava Horka nad Moravou 16.6.2018
Vydáno dne 18. 07. 2018 (510 přečtení)

Fotogalerii naleznete  ZDE



Povýstavní katalog OKV Horka nad Moravou 16.6.2018

Rozhodčí: Andrea Zaoralová

Knírač malý bílý

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 1 – VD 1

Endy Denny Alimeda

CMKU/KM/10538/16

nar. 25.07.2016

O: Iron Man v.d.Landeskronen Weiher

M: Ashley Joslyn Veljar

Chov: Medek Roman

Maj: Nádeníček Aleš, Litultovice

FENY

Třída otevřená

Kat.č.: 2 – VD 1

Nobles Enel fenomen

CMKU/KM/11208/18

nar. 08.08.2013

O: Magic Rey Prag

M: Agnes WT Rezlark

hov: Butyková Miriam, Malé Leváre, SK

Maj: Zatloukalová Pavla, Olomouc

Knírač malý černý

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 2a – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Beatle Androis

CMKU/KM/10788/17

nar. 24.02.2017

O: Ground Zero-N di monte Gentile

M: Can Fly Ka-Vanga

Chov: Zaoralová Andrea

Maj: MVDr.Zoulová Martina,Sedlčany

FENY

Mezitřída

Kat.č.:3 - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Bumble-Bee z Gloribamu

CMKU/KM/10589/16

nar. 22.08.2016

O: Archie Black Benavente Moravia

M: Aya Sofya z Gloribamu

Chov: Řehánková Iva, Dolní Benešov

Maj: Řehánková Iva, Dolní Benešov

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 4 – V 1, VT, ČKŠ

Chynthia Aknara Black

CMKU/KM/10435/16

nar. 06.05.2016

O: Archie Black Benavente Moravia

M: Afrodita z Olomoucké pevnůstky

Chov: Pavlitová Sylva, Šenov

Maj: Pavlitová Sylva, Šenov

Knírač malý černostříbřitý

PSI

 

Dorost

 

Kat.č.: 6 – VN 1

Scedir Truman Capote

CMKU/KM/11235/18

nar. 09.11.2017

O: Scedir David Bowie

M: Scedir Sophia Myles

Chov: Ferrari Fabio, IT

Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou

 

 

Třída mladých

Kat.č.: 5 - Neúčast

Big Ben Noxia

CMKU/KM/10819/17

nar. 03.04.2017

O: Drak z Dollnaxu

M: Kornelie Nellie Malý kavalír

Chov: Vochozková Romana, Černuc

Maj: Šrom Petr, Štáblovice

 

 

Mezitřída

Kat.č.: 7 - Neúčast

Mr.Cookie Daniela´s Genus

CMKU/KM/10776/17

nar. 14.02.2017

O: El Dorado Daniela´s Genus

M: Charlotte Daniela´s Genus

Chov: Chrástecká Daniela

Maj: Pifka Jan, Vratimov

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 8 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Hypersonic Whisper of Wind

CMKU/KM/10979/17

nar. 06.03.2017

O: C.I.B. Ch. Abye´s Dream Whisper of Wind

M: Ch. Whisper of Wind Grasant

Chov: Pietrzak Elzbieta, Slawno, PL

Maj: Richterovi Hana a Miloš, Náměšť n.Oslavou

 

 

Kat.č.: 9 – V 2

Christian Luke Agape

CMKU/KM/11234/18

nar. 22.03.2016

O: Baby King Bohemia Vulkan

M: Haidee Hannah Sue Agape

Chov: Kročanová Marta, Bratislava, SK

Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 10 – V 2

Fatima II. Rezlark

CMKU/KM/10960/17

nar. 03.06.2017

O: Calixtus-Alberta vom Karlseck

M: Zenith of Taita’s Ushabti

Chov: Rezková Larisa

Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd

 

 

Kat.č.: 11 – V 1,VT, ČKŠ - J

Chikki z Devonu

CMKU/KM/10845/17

nar. 15.04.2017

O: Cairo z Devonu

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana

Maj: Hudáková Chrástecká Daniela, Chlebovice

 

 

Mezitřída

Kat.č.: 12 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Exclusive Eleanor z Dixie

CMKU/KM/11088/17

nar. 25.01.2017

O: Solar Stone z Dixie

M: One Moment z Dixie

Chov: Šindelářová Michala

Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd

Třída otevřená

Kat.č.: 13 - VD

Xsony z Agova dvora

CMKU/KM/9466/14

nar. 09.03.2014

O: Tonny z Agova dvora

M: Schony z Agova dvora

Chov: Dřímalová Olga, Brno

Maj: Horáčková Margit, Šumperk

 

 

 

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI

Třída štěňat

Kat.č.: 14 – VN 1

Filuta z Šenovského Slivníku

CMKU/KM/11193/18

nar. 23.1.2018

O: Green Pepper Androis

M: Bona Dea z Šenovského Slivníku

Chov: Slíva Stanislav

Maj: Řepišťáková Kateřina, Slezské Rudoltice

 

Třída mladých

Kat.č.: 15 – V 1,VT, ČKŠ - J

Alex z Černého nebe

CMKU/KM/11003/17

nar. 20.08.2017

O: Fido Astronaut

M: Lassy Gymor

Chov: Raclavský Josef

Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice

 

Třída otevřená

Kat.č.: 16 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Elvis Darma

CMKU/KM/9662/14

nar. 04.08.2014

O: Fido Astronaut

M: Haidy z Povodí Oharky

Chov: Dlouhá Dagmar, Hranice

Maj: Dlouhá Dagmar, Hranice

 

Třída čestná

Kat.č.: 17 – V 1

C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu

CMKU/KM/9735/14

nar. 03.09.2014

O: Hildebert´s Owen Wilson

M: Contessa Diablo z Barokamu

Chov: Melcrová Barbara, Úvalno u Krnovs

Maj: Richter Miloš, Náměšť n.Oslavou

 

FENY

Třída dorostu

Kat.č.: 18 – VN 1

Lady Pepper z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/11153/17

nar. 03.12.2017

O: C.I.B. Yankee Zephyr Astronaut

M: JCH. Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Dostálová Jana, Olomouc

Maj: Starová Marie, Frýdek-Místek

Mezitřída

Kat.č.: 19 – V 1

Eimy z Šenovského Slivníku

CMKU/KM/10599/16

nar. 04.09.2016

O: Green Pepper Androis

M: Bona Dea z Šenovského Slivníku

Chov: Slíva Stanislav, Šenov

Maj: Slívová Miluše, Šenov

 

Třída otevřená

Kat.č.: 20 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Kelly Grace z Kosířských hvozdů

ČMKU/KM/10648/16

nar. 15.10.2016

O: C.I.B. Starlings Kashmir

M: C.I.B. Enji z Kosířských hvozdů

Chov: Dostálová Jana, Olomouc

Maj: Dostálová Jana, Olomouc

 

Třída vítězů

Kat.č.: 21 – V 1, VT, ČKŠ

 

 

Dida ze Židenických zahrad

CMKU/KM/10238/15

nar. 05.12.2015

O: Ir z Agova dvora

M: Droga z Apatyky

Chov: Kučerová Jana

Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice

Knírač střední černý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 22 – V 1, VT, ČKŠ - J

Trels Amazing Dalaj

CMKU/KS/9288/18

nar. 10.05.2017

O: Vensan iz Nevskoy Troyki

M: Otis Boanergos Tsaritsa Noch

Chov: Trubnikova I.V.

Maj: Boháčová Kateřina, Žermanice

 

Mezitřída

Kat.č.: 23 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Fram Kostelecký rarášek

CMKU/KS/9026/16

nar. 11.12.2016

O: Miku's Gerro

M: Camelia Prima Amita

Chov: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí

Maj: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí

 

 

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 24 – V 1, VT, ČKŠ - J

Apassionata od Dalajského potoka

CMKU/KS/9053/17

nar. 29.03.2017

O: Respect od Dalajského potoka

M: Vassari od Dalajského potoka

Chov: ing.arch. Kaprálková Martina

Maj: Michálková Alice, Krumvíř

Třída otevřená

Kat.č.: 25 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Kora ze Slunečné verandy

CMKU/KS/8821/15

nar. 31.07.2015

O: Samurai Bohemia Cardinal

M: Hessy ze Slunečné verandy

hov: Volná Radmila, Brno

Maj: Šatková Martina, Zlín

Knírač střední pepř a sůl

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 26 - VD

Akim Manero Wifin

CMKU/KS/8482/13

nar. 27.07.2013

O: Epoha Kurabo -Esenin

M: Dafné z Královské pevnůstky

Chov: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves

Maj: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves

 

Třída vítězů

Kat.č.: 27 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Fargo Alarm Beskyd

CMKU/KS/8824/15

nar. 08.11.2015

O: Amore Mio Alarm Beskyd

M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Mihulová Magda, Polanka n.Odrou

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 28 - Neúčast

Iberia Fortuna Moravia

CMKU/KS/9197/18

nar. 01.02.2018

O: Amore Mio Alarm Beskyd

M: Hadley Fortuna Moravia

Chov: Vrchotová Petra, Blansko

Maj: Vrchotová Petra, Blansko

Třída mladých

Kat.č.: 29 – V 1, VT, ČKŠ - J

Karkulka Alarm Beskyd

CMKU/KS/9164/17

nar. 09.08.2017

O: Tombola's Dragonheart

M: Aurora Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

 

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 30 – V 1, VT, ČKŠ

Destiny Alarm Beskyd

CMKU/KS/8736/15

nar. 01.04.2015

O: Rapid Reflex Alarm Beskyd

M: Ideal Image Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Škrobánková Kateřina, Opava – Malé Hoštice

Třída vítězů

Kat.č.: 31  - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd

CMKU/KS/9048/16

nar. 14.05.2016

O: Ave Concorde Pearl

M: Invidia Dios Dea DellAmore

Chov: Demenko Ekaterina

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

 

 

 

Knírač velký černý

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 32 – VD 1

Edgar Černý medvídek

CMKU/KV/7317/15

nar. 30.12.2015

O: Frenklin ze Slunečné verandy

M: Afrodite Goldest Daches

Chov: Doležalová Michaela

Maj: Strnad Jaroslav, Milotice n.Bečvou

 

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 33 – VN 1

Charlotte od Devíti vrb

CMKU/KV/7651/18

nar. 03.01.2018

O: Frenklin ze Slunečné verandy

M: Capabile od Devíti vrb

Chov: Boháčová Kateřina, Žermanice

Maj: Kučera Zbyněk, Kyjovice

Třída otevřená

Kat.č.: 34 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Aurelia Arx Fortunae

CMKU/VK/7396/16

nar. 29.4.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Konrádová Hana, Uničov

Maj: Lohrerová Marie, Liboš

 

Kat.č.: 35 – V 2, RES.ČKŠ

Rovelis Anastasia

RKF 4531915

nar. 14.02.2016

O: Absolut Expert Sashimi

M: Rovelis Europa

Chov: Rogova V.A. a Rogov S.P., Ekaterinburg

Maj: Badalová Pavla, Zábřeh

 

 

Třída pracovní

Kat.č.: 36 – V 1, VT, ČKŠ

Lana z Bedýnky

CMKU/KV/7397/16

nar. 10.04.2016

O: Hanibal Barkas Radinie

M: Indiana z Bedýnky

Chov: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko

Maj: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko

SOUTĚŽE:

 

 

 

Nejlepší chovatelská stanice: Alarm Beskyd – SK pepř a sůl

chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdland n. Ostravicí

 

Nejlepší štěně: Charlotte od Devíti vrb – KV černý

 

Nejlepší dorost: Scedir Truman Capote – KM  černostříbřitý

 

Nejlepší mladý: Karkulka Alarm Beskyd – KS pepř a sůl

 

Nejlepší z tříd čestných: Quentin Owen z Barokamu – KM pepř a sůl

 

Nejlepší malý: Hypersonic Whisper of Wind – KM černostříbřitý

 

Nejlepší střední: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl

 

Nejlepší velký: Aurelia Arx Fortunae – KV černý

 

Nejlepší knírač výstavy: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl

 

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )