Oblastní klubová výstava Horka nad Moravou 16.6.2018

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 18. 07. 2018 (503 přečtení)




Fotogalerii naleznete  ZDE



Povýstavní katalog OKV Horka nad Moravou 16.6.2018

Rozhodčí: Andrea Zaoralová

Knírač malý bílý

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 1 – VD 1

Endy Denny Alimeda

CMKU/KM/10538/16

nar. 25.07.2016

O: Iron Man v.d.Landeskronen Weiher

M: Ashley Joslyn Veljar

Chov: Medek Roman

Maj: Nádeníček Aleš, Litultovice

FENY

Třída otevřená

Kat.č.: 2 – VD 1

Nobles Enel fenomen

CMKU/KM/11208/18

nar. 08.08.2013

O: Magic Rey Prag

M: Agnes WT Rezlark

hov: Butyková Miriam, Malé Leváre, SK

Maj: Zatloukalová Pavla, Olomouc

Knírač malý černý

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 2a – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Beatle Androis

CMKU/KM/10788/17

nar. 24.02.2017

O: Ground Zero-N di monte Gentile

M: Can Fly Ka-Vanga

Chov: Zaoralová Andrea

Maj: MVDr.Zoulová Martina,Sedlčany

FENY

Mezitřída

Kat.č.:3 - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Bumble-Bee z Gloribamu

CMKU/KM/10589/16

nar. 22.08.2016

O: Archie Black Benavente Moravia

M: Aya Sofya z Gloribamu

Chov: Řehánková Iva, Dolní Benešov

Maj: Řehánková Iva, Dolní Benešov

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 4 – V 1, VT, ČKŠ

Chynthia Aknara Black

CMKU/KM/10435/16

nar. 06.05.2016

O: Archie Black Benavente Moravia

M: Afrodita z Olomoucké pevnůstky

Chov: Pavlitová Sylva, Šenov

Maj: Pavlitová Sylva, Šenov

Knírač malý černostříbřitý

PSI

 

Dorost

 

Kat.č.: 6 – VN 1

Scedir Truman Capote

CMKU/KM/11235/18

nar. 09.11.2017

O: Scedir David Bowie

M: Scedir Sophia Myles

Chov: Ferrari Fabio, IT

Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou

 

 

Třída mladých

Kat.č.: 5 - Neúčast

Big Ben Noxia

CMKU/KM/10819/17

nar. 03.04.2017

O: Drak z Dollnaxu

M: Kornelie Nellie Malý kavalír

Chov: Vochozková Romana, Černuc

Maj: Šrom Petr, Štáblovice

 

 

Mezitřída

Kat.č.: 7 - Neúčast

Mr.Cookie Daniela´s Genus

CMKU/KM/10776/17

nar. 14.02.2017

O: El Dorado Daniela´s Genus

M: Charlotte Daniela´s Genus

Chov: Chrástecká Daniela

Maj: Pifka Jan, Vratimov

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 8 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Hypersonic Whisper of Wind

CMKU/KM/10979/17

nar. 06.03.2017

O: C.I.B. Ch. Abye´s Dream Whisper of Wind

M: Ch. Whisper of Wind Grasant

Chov: Pietrzak Elzbieta, Slawno, PL

Maj: Richterovi Hana a Miloš, Náměšť n.Oslavou

 

 

Kat.č.: 9 – V 2

Christian Luke Agape

CMKU/KM/11234/18

nar. 22.03.2016

O: Baby King Bohemia Vulkan

M: Haidee Hannah Sue Agape

Chov: Kročanová Marta, Bratislava, SK

Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 10 – V 2

Fatima II. Rezlark

CMKU/KM/10960/17

nar. 03.06.2017

O: Calixtus-Alberta vom Karlseck

M: Zenith of Taita’s Ushabti

Chov: Rezková Larisa

Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd

 

 

Kat.č.: 11 – V 1,VT, ČKŠ - J

Chikki z Devonu

CMKU/KM/10845/17

nar. 15.04.2017

O: Cairo z Devonu

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana

Maj: Hudáková Chrástecká Daniela, Chlebovice

 

 

Mezitřída

Kat.č.: 12 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Exclusive Eleanor z Dixie

CMKU/KM/11088/17

nar. 25.01.2017

O: Solar Stone z Dixie

M: One Moment z Dixie

Chov: Šindelářová Michala

Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd

Třída otevřená

Kat.č.: 13 - VD

Xsony z Agova dvora

CMKU/KM/9466/14

nar. 09.03.2014

O: Tonny z Agova dvora

M: Schony z Agova dvora

Chov: Dřímalová Olga, Brno

Maj: Horáčková Margit, Šumperk

 

 

 

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI

Třída štěňat

Kat.č.: 14 – VN 1

Filuta z Šenovského Slivníku

CMKU/KM/11193/18

nar. 23.1.2018

O: Green Pepper Androis

M: Bona Dea z Šenovského Slivníku

Chov: Slíva Stanislav

Maj: Řepišťáková Kateřina, Slezské Rudoltice

 

Třída mladých

Kat.č.: 15 – V 1,VT, ČKŠ - J

Alex z Černého nebe

CMKU/KM/11003/17

nar. 20.08.2017

O: Fido Astronaut

M: Lassy Gymor

Chov: Raclavský Josef

Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice

 

Třída otevřená

Kat.č.: 16 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Elvis Darma

CMKU/KM/9662/14

nar. 04.08.2014

O: Fido Astronaut

M: Haidy z Povodí Oharky

Chov: Dlouhá Dagmar, Hranice

Maj: Dlouhá Dagmar, Hranice

 

Třída čestná

Kat.č.: 17 – V 1

C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu

CMKU/KM/9735/14

nar. 03.09.2014

O: Hildebert´s Owen Wilson

M: Contessa Diablo z Barokamu

Chov: Melcrová Barbara, Úvalno u Krnovs

Maj: Richter Miloš, Náměšť n.Oslavou

 

FENY

Třída dorostu

Kat.č.: 18 – VN 1

Lady Pepper z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/11153/17

nar. 03.12.2017

O: C.I.B. Yankee Zephyr Astronaut

M: JCH. Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Dostálová Jana, Olomouc

Maj: Starová Marie, Frýdek-Místek

Mezitřída

Kat.č.: 19 – V 1

Eimy z Šenovského Slivníku

CMKU/KM/10599/16

nar. 04.09.2016

O: Green Pepper Androis

M: Bona Dea z Šenovského Slivníku

Chov: Slíva Stanislav, Šenov

Maj: Slívová Miluše, Šenov

 

Třída otevřená

Kat.č.: 20 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Kelly Grace z Kosířských hvozdů

ČMKU/KM/10648/16

nar. 15.10.2016

O: C.I.B. Starlings Kashmir

M: C.I.B. Enji z Kosířských hvozdů

Chov: Dostálová Jana, Olomouc

Maj: Dostálová Jana, Olomouc

 

Třída vítězů

Kat.č.: 21 – V 1, VT, ČKŠ

 

 

Dida ze Židenických zahrad

CMKU/KM/10238/15

nar. 05.12.2015

O: Ir z Agova dvora

M: Droga z Apatyky

Chov: Kučerová Jana

Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice

Knírač střední černý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 22 – V 1, VT, ČKŠ - J

Trels Amazing Dalaj

CMKU/KS/9288/18

nar. 10.05.2017

O: Vensan iz Nevskoy Troyki

M: Otis Boanergos Tsaritsa Noch

Chov: Trubnikova I.V.

Maj: Boháčová Kateřina, Žermanice

 

Mezitřída

Kat.č.: 23 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Fram Kostelecký rarášek

CMKU/KS/9026/16

nar. 11.12.2016

O: Miku's Gerro

M: Camelia Prima Amita

Chov: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí

Maj: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí

 

 

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 24 – V 1, VT, ČKŠ - J

Apassionata od Dalajského potoka

CMKU/KS/9053/17

nar. 29.03.2017

O: Respect od Dalajského potoka

M: Vassari od Dalajského potoka

Chov: ing.arch. Kaprálková Martina

Maj: Michálková Alice, Krumvíř

Třída otevřená

Kat.č.: 25 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Kora ze Slunečné verandy

CMKU/KS/8821/15

nar. 31.07.2015

O: Samurai Bohemia Cardinal

M: Hessy ze Slunečné verandy

hov: Volná Radmila, Brno

Maj: Šatková Martina, Zlín

Knírač střední pepř a sůl

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 26 - VD

Akim Manero Wifin

CMKU/KS/8482/13

nar. 27.07.2013

O: Epoha Kurabo -Esenin

M: Dafné z Královské pevnůstky

Chov: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves

Maj: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves

 

Třída vítězů

Kat.č.: 27 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Fargo Alarm Beskyd

CMKU/KS/8824/15

nar. 08.11.2015

O: Amore Mio Alarm Beskyd

M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Mihulová Magda, Polanka n.Odrou

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 28 - Neúčast

Iberia Fortuna Moravia

CMKU/KS/9197/18

nar. 01.02.2018

O: Amore Mio Alarm Beskyd

M: Hadley Fortuna Moravia

Chov: Vrchotová Petra, Blansko

Maj: Vrchotová Petra, Blansko

Třída mladých

Kat.č.: 29 – V 1, VT, ČKŠ - J

Karkulka Alarm Beskyd

CMKU/KS/9164/17

nar. 09.08.2017

O: Tombola's Dragonheart

M: Aurora Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

 

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 30 – V 1, VT, ČKŠ

Destiny Alarm Beskyd

CMKU/KS/8736/15

nar. 01.04.2015

O: Rapid Reflex Alarm Beskyd

M: Ideal Image Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

Maj: Škrobánková Kateřina, Opava – Malé Hoštice

Třída vítězů

Kat.č.: 31  - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd

CMKU/KS/9048/16

nar. 14.05.2016

O: Ave Concorde Pearl

M: Invidia Dios Dea DellAmore

Chov: Demenko Ekaterina

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí

 

 

 

Knírač velký černý

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 32 – VD 1

Edgar Černý medvídek

CMKU/KV/7317/15

nar. 30.12.2015

O: Frenklin ze Slunečné verandy

M: Afrodite Goldest Daches

Chov: Doležalová Michaela

Maj: Strnad Jaroslav, Milotice n.Bečvou

 

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 33 – VN 1

Charlotte od Devíti vrb

CMKU/KV/7651/18

nar. 03.01.2018

O: Frenklin ze Slunečné verandy

M: Capabile od Devíti vrb

Chov: Boháčová Kateřina, Žermanice

Maj: Kučera Zbyněk, Kyjovice

Třída otevřená

Kat.č.: 34 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Aurelia Arx Fortunae

CMKU/VK/7396/16

nar. 29.4.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Konrádová Hana, Uničov

Maj: Lohrerová Marie, Liboš

 

Kat.č.: 35 – V 2, RES.ČKŠ

Rovelis Anastasia

RKF 4531915

nar. 14.02.2016

O: Absolut Expert Sashimi

M: Rovelis Europa

Chov: Rogova V.A. a Rogov S.P., Ekaterinburg

Maj: Badalová Pavla, Zábřeh

 

 

Třída pracovní

Kat.č.: 36 – V 1, VT, ČKŠ

Lana z Bedýnky

CMKU/KV/7397/16

nar. 10.04.2016

O: Hanibal Barkas Radinie

M: Indiana z Bedýnky

Chov: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko

Maj: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko

SOUTĚŽE:

 

 

 

Nejlepší chovatelská stanice: Alarm Beskyd – SK pepř a sůl

chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdland n. Ostravicí

 

Nejlepší štěně: Charlotte od Devíti vrb – KV černý

 

Nejlepší dorost: Scedir Truman Capote – KM  černostříbřitý

 

Nejlepší mladý: Karkulka Alarm Beskyd – KS pepř a sůl

 

Nejlepší z tříd čestných: Quentin Owen z Barokamu – KM pepř a sůl

 

Nejlepší malý: Hypersonic Whisper of Wind – KM černostříbřitý

 

Nejlepší střední: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl

 

Nejlepší velký: Aurelia Arx Fortunae – KV černý

 

Nejlepší knírač výstavy: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl