Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
Mezitřída psi
01. CHUCK ŠVARCAVA V1, VT, ČKŠ
nar.: 18.11.2016 CMKU/KM/10695/16
o.: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti m.: Chiara Bianca of Taita´s Ushabti
ch.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín
______________________________________________________________________
Třída otevřená psi
02. CIPÍSEK VAŠATA V1, VT, ČKŠ
Český junior šampion, 3xCAJC, 3xBOJ, BOB, ČKŠ
nar.: 15.05.2015 CMKU/KM/10030/15
o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland m.: Xerrie Švarcava
ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________
Třída vítězů psi
03. BAIRRE VAŠATA V1, VT, ČKŠ, OKV
Český šampion, CAJC, BOB, ČKŠ-J, 3 x ČKŠ, 2 x OKV, MA1
nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9417/14
o.: Karwish Strut Your Stuff m.: Xerrie Švarcava
ch. + maj..: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Třída štěňat feny
04. BIANCA SNOW SLIP NV2
nar.: 27.12.2017 CMKU/KM/
o.: Cipísek Vašata m.: Fran Fine Shadow White de Pepa
ch.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín
maj.: Cucyk Pavel, Mikulovická 2826, 530 02 Pardubice
05. BEEBEE SNOW SLIP VN1
nar.: 27.12.2017 CMKU/KM/
o.: Cipísek Vašata m.: Fran Fine Shadow White de Pepa
ch. + maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
06. HOLLY VAŠATA V1, VT, ČKŠ-J
nar.: 29.04.2017 CMKU/KM/10884/17
o.: Bairre Vašata m.: Joy Švarcava
ch.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
maj.: Beneš Libor, Na Parcelách 97, 250 65 Bořanovice
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
07. HERMIONA SARAH ANIBÍ V1, VT, ČKŠ, OKV
ČKŠ-J, 2xCAJC, 2xBOJ, BOS
nar.: 20.09.2016 CMKU/KM/10613/16
o.: Buran s Voznesenskogo posada m.: Didi Anibi
ch.: Koutný Vlastislav, Chlum 7, 675 07 Čechtín
maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
08. DANIKA VAŠATA V1
nar.: 30.03.2016 CMKU/KM/10360/16
o. Bairre Vašata m.: Joy Švarcava
chov.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
maj.: Hradcová Jana, Za Drahou 108/1, 415 01 Teplice
+ Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
__________________________________________________
Knírač malý černostříbřitý
Třída dorostu psi
09. VIKING ČERNÝ HAVRAN VN1
nar.: 07.09.2017 CMKU/KM/11020/17
o.: Cairo z Devonu m.: Sheila Černý havran
ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.: Bočková Jana, Zahradní 349, 517 50 Častolovice
Třída mladých psi
10. BALCHI ALTAN-CORGO V1
nar.: 22.01.2017 CMKU/KM/10716/17
o.: Chinon´s Unconditional Joy m.: Sixth Sense z Dixie
ch.: Schneider Tomáš, Hlaváčkova 788, 290 01 Poděbrady
maj.: Viková Taťána, Mostecká 6, 517 21 Týniště n/O
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
11. CLEVER CAMERON Z DIXIE V1, VT, ČKŠ
CH. CZ
nar.: 10.06.2016 JR 73675 Pš
o.: Wild Wind z Dixie m.: One Moment z Dixie
ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
Třída otevřená psi
12. BRILLIANT SHAPED Z DIXIE V1, VT, ČKŠ
nar.: 12.11.2015 VHD 17ZS42400126
o.: Solar Stone z Dixie m.: Flawless Face z Dixie
ch.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser
Třída pracovní psi
13. DRAK BOHEMIA VULKAN V1, VT, ČKŠ
CH. CZ, JCH CZ, ZZO, ZMMP, ZOP, BH, FPr1
nar.: 25.02.2016 CMKU/KM/10332/16/17
o.: Scedir Butchcassidy-Na m.: Amazing Arin Bohemia Vulkan
ch.: Kurfurstova Hana, Statenická 770, 25264 Velké Příklepy
maj.: Popelková Hana Ing., Havlíčkova 62, 678 01 Blansko
Třída vítězů psi
14. ZORRO Z DIXIE V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 30.04.2015 VHD16ZS42400114
o.: Clarkmar´s Ataboy m.:Attention Please z Dixie
ch.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser
Třída čestná psi
15. SOLAR STONE Z DIXIE V1
WW, CIB, CH.CZ, HU, A, D, SRB, PL
nar.: 05.07.2013 JR 72741 Pš
o.: Xpresso z Dixie m.: Attention Please z Dixie
ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
______________________________________________________________________
Třída veteránů psi
16. FOX MULDER Z DOLLNAXU V1, VT, ČKŠ-V
4x VTM, r.ČKŠ, r.CAC
nar.: 18.10.2009 CMKU/KM/6669/09/11
o.: Dabbler-April v.d.N Oppasser m.: Borůvka z Dollnaxu
ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10
______________________________________________________________________
Třída dorostu feny
17. BABY DOLL POSLEDNÍ SKAUT VN1
nar.: 31.10.2017 CMKU/KM/11132/17
o.: Drak Bohemia Vulkan m.: Xendy Poslední skaut
ch.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, 262 41 Bohutín
maj.: Polanská Veronika, Štěrbova 352, 551 02 Jaroměř 3
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
18. FOOLISH FRANCES Z DIXIE V1, VT, ČKŠ-J
JUNIOR BIS
nar.: 27.04.2017 JR 73990 Pš
o.: Wild Wind z Dixie m.: Pink Devil z Dixie
ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
19. ELOISE SILVER GRAND CALVERA V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 03.11.2016 CMKU/KM/10709/16
o.: Chinon´s Unconditional Joy m.: Terry Silver Grand Calvera
ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
20. ULTRA SEXY Z DOLLNAXU V2, RES.ČKŠ
ČKŠ-J, CAC, ČKŠ,
nar.: 02.11.2016 CMKU/KM/10677/16
o.: Oskar Hero z Dollnaxu m.: Jeannie Silver Malý kavalír
ch.: Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10
maj.: Palmeová Hana, Ženíškova 2122/4, 149 00 Praha 4
21. ZIGGY Z AGOVA DVORA VD3
nar.: 19.07.2016 CMKU/KM/10534/16
o.: Lerry z Agova Dvora m.: Odeta Enel Fenomen
ch. + maj.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice
____________________________________________________________________
Třída otevřená feny
22. MAIDIE LOUČEŇSKÁ TVRZ V1
nar.: 06.06.2016 CMKU/KM/10467/16
o.: Santa Knyrys Walker Rezlark m.: Kessie Loučeňská tvrz
ch. + maj.: Hlušičková Kateřina, Pezinská 851, 293 01 Mladá Boleslav
23. SIMPLY MINE Z DOLLNAXU V2
2 x CAJC, BOJ, 4x CAC, 2 X ČKŠ, Vítěz roku
nar.: 05.10.2015 CMKU/KM/10207/15
o.: Fox Mulder z Dollnaxu m.: Innocent Rose z Dollnaxu
ch.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10 - Křeslice
maj.: Maxa Josef, K Jezeru 899/19, 149 00 Praha 4
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
24. TRUE TRINITY Z DOLLNAXU V1
JCH. CZ, CH. CZ, NV, BOS, BOJ
nar.: 21.12.2015 CMKU/KM/10261/15
o.: Fox Mulder z Dollnaxu m.: Jeannie Silver Malý kavalír
ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10
_____________________________________________________________________
Knírač malý černý
______________________________________________________________________
Třída dorostu psi
25. DOMINGO Z VĚTROVA VN1
nar.: 13.08.2017 CMKU/KM/10994/17
o.: Mirta´s Haus Ozzie Osborne m.: Gordona Rezlark
ch..: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
maj.: Pavlik Josef, Nerudova 1107, 503 46 Třebechovice p/O
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
26. ZIPPO ANDROIS
V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 23.10.2016 CMKU/KM/10662/16
o.: Castro Ruzz Benavente Moravia m.: Beautiful Androis
ch: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6
m: Svobodová Olga, Nám. T.G. Masaryka 596/22, 290 01 Poděbrady
_____________________________________________________________________
Třída otevřená feny
27. CASSIOPEA Z VĚTROVA V1
JCH CZ, KLUB.CH.
nar.: 03.03.2016 CMKU/KM/10340/16
o.: His Eminence Androis m.: Gordona Rezlark
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
____________________________________________________________________
Třída veteránů feny
28. KATHERINE ANDROIS V1, VT, ČKŠ-V
KLUB.CH,
nar.: 19.04.2009 CMKU/KM/6617/09/13
o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis
ch.: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6
maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice
____________________________________________________________________
Knírač malý pepř a sůl
Třída mladých psi
29. KRISTIAN ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ-J
nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10941/17
o.: Zelebritat Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 08.01.2017 LOP539475
o.: Jack Sparrow (de Miguel) m.: Pandora De Villa Cayna
ch.: Marques, Luis Fernando Gaudencio
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
_____________________________________________________________________
Třída štěňat feny
31. CHEANTAKE UPLUGGED VN1
nar.: 01.01.2018 FI15335/18
o.: Attaway Northern Light m.: Axcium´s Exellenzia
ch.: Ylikyla Nora (Raisio), Vuorinen Markku
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
__________________________________________________________________
Třída dorostu feny
32. UNIVERSE Z VĚTROVA VN1
nar.: 31.08.2017 CMKU/KM/11014/17
o.: Uncas PS Rezlark m.: Odysea z Větrova
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
33. KATTY KAY ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ-J
nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10942/17
o.: Zelebritat Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
34. ORNELLA Z ATLASOVA DVORA V1, VT, ČKŠ
nar.: 09.10.2016 CMKU/KM/10643/16
o.: Starlings Kashmir m.: Rock Star Astronaut
ch.: Kotalová Danuše Ing., Ahepjukova 31/2798, 702 00 Ostrava 1
maj.: Nováková Helena Ing., Všešimská 132, 251 63 Kunice
35. MINNIE Z AGOVA DVORA V2, RES.ČKŠ
nar.: 30.05.2016 CMKU/KM/10463/16
o.: Fido Astronaut m.: Chilli z Agova dvora
ch.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice
__________________________________________________________________
Třída otevřená feny
36. YAMAHA ROYAL STAR ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ
ČKŠ-J
nar.: 02.04.2015 CMKU/KM/9951/15
o.: Zeus Pepper Astronaut m.: Solimans Close Enought
ch.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
maj.: Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
37. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ, OKV
CH. SR, 4 x CACIB, BOB, KV
nar.: 25.04.2016 CMKU/KM/10431/16
o.: Starlings Kashmir m.: Izolda Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
____________________________________________________________________
Třída čestná feny
38. SCARLETT Z VĚTROVA V1
CH. PL, CZ, KLUBU
nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9946/15
o.: Hildebert´s Owen Wilson m.: Liberty Bell Moldau North
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
_____________________________________________________________________
Knírač střední černý
Třída mladých psi
39. FRAM KOSTELECKÝ RARÁŠEK V1, VT, ČKŠ-J
2x CAJC, BOJ, ČKŠ-J
nar.: 11.12.2016 CMKU/KS/9026/16
o.: Miku’s Gerro m.: Camelia Prima Anita
ch. + maj.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí
______________________________________________________________________
Třída otevřená psi
40. NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA
V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 14.06.2010 CMKU/KS/7928/10
o.: Samurai Bohemia Cardinal m.: Janette od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina Ing.arch., Klukovická 1532, 155 00 Hraha 5
maj.: Bartošová Iva, Zborovská 630, 500 11 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída čestná psi
41. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA
V1
ICH, Grand CH ČR,SR,HR,HU, JCH, CH Luxembourg
ZZO, ZZO1, ZM, ZVV1, BH, SPr1, IPO-VO
nar.: 25.05.2012 CMKU/KS/ 8261/12/13
o.: Lazaras Duke of Earl m.: Legenda od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Na Padesátém 871/6, 100 00 Praha 10
maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
42. IBIZA VOM MANZENBACH V1, VT, ČKŠ-J
nar.: 26.04.2017 CMKU/KS/9188/17
o.: Lexus od Dalajského potoka m.: Zora in Black von der Talmuhle
ch.: Evelyn Rihs,
maj.: Filipová Jana, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora
_____________________________________________________________________
Třída vítězů feny
43. LUCKY ROSE GRAND CALVERA V1, VT, ČKŠ, OKV
Svět.vít.mladých, vítěz CSV
nar.: 24.08.2016 CMKU/KS/8989/17
o.: Faust Black Grand Calvera m.: Zola Black Grand Calvera
ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
Třída veteránů feny
44. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA
V1, VT, ČKŠ-V
5x CAC, OV, 3x ČKŠ, 3x r.CACIB, 1x CACIB
nar.: 19.08.2009 CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy m.: Christine od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Klukovická 1532, 155 00 Praha
maj.: Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště 173, 544 42
45. XANTYPE MANSO PELEGRI
V2
ICH, CH. CZ, SK, KCHK, LUX,…
nar.: 08.03.2005 CMKU/KS/7128/09
o.: Hossuzubereki-Csaszar Gamma m.: Operaprime De Manso Pelegri
ch.: Mario Gil De Biedma
maj.: Kaprálková Martina Ing. Arch., Na Kociánce 0160, 281 66 Jevany
_________________________________________________
Knírač střední pepř a sůl
Třída otevřená psi
46. MICCOSUKEES WINNING HAND V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 15.10.2015 AS04023404
o.: Miccosukees Action Man m.: Miccosukees Weather Girl
ch.: Hilary Lockyer
maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
_____________________________________________________________________
Třída vítězů psi
47. YAD ALARM BESKYD V1, VT, ČKŠ
nar.: 10.07.2013 CMKU/KS/8488/13/17
o.: Armanni Poslední Skaut m.: Lady Lane Alarm Beskyd
ch.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 141, 739 11 Frýdland n/Ostravicí
maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J
___________________________________________________________________
Třída veteránů psi
48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT V1, VT, ČKŠ-V
ICH
nar.: 23.04.2009 CMKU/KS/7706/09/12
o.: Mohner´s Peppermill m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia
ch.: Křížová Marcela, Láz 78, 262 41 Bohutín
maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J
Třída mladých feny
49. PRUE PAXTON GLORIA LEONES
V1, VT, ČKŠ-J
nar.: 27.04.2017 CMKU/KS/9069/17
o.: Love Boy Saltus ze Záhrabské m.: Florette Gloria Leones
ch.: Zubrická Michaela,
Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
_____________________________________________________________________
Mezitřída feny
50. HERMÍNA A FINTA F MORAVA
V1, VT, ČKŠ
nar.: 07.10.2016 CMKU/KS/8997/16
o.: Shark A Finta F Top Target m.: Anastasie Audry A Finta F Morava
ch. + maj.: Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
_____________________________________________________________________
Třída vítězů feny
51. ELSA SALTUS ZE ZAHRABSKE V1, VT, ČKŠ, OKV
Šampion Chorvatska, CAC, CACIB, ZZZ
nar.: 05.02.2015 CMKU/KS/8822/15
o.: Skippy Saltus ze Zahrabske m.: Roxana Saltus ze Zahrabske
ch. : Skok Damir a Monika, Samobor
maj.: Růžková Ludmila MVDr., Mezi Mosty 1846, 53003 Pardubice
______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Třída veteránů feny
52. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES V1, VT, ČKŠ-V
VT, ČKŠ, ČJŠ, CH. CZ, ZZZ, RH-TE, ZZP1, ZZO, BH
nar.: 19.10.2008 CMKU/KS/7608/08
o.: Corry Bohemia Top Star m.: Infinity Pepper Grand Calvera
ch. : Zubrická Michaela, Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová
maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
__________________________________________________
Knírač velký černý
Třída otevřená psi
53. ASTERIX ARX PORTUNAE V2, RES. ČKŠ
BH
nar.: 29.04.2016 CMKU/KV/7391/16
o.: Voyager´s Jack Daniels m.: Andora pro Marii
ch. : Konrádová Hana, Střehce 138, Uničov
maj.: Žižka Petr, Koldín 71, 565 01 Choceň
54. BARRICHELLO RUBENS VON BUBLINGSHAUSEN V1, VT, ČKŠ, OKV
JCH CZ, JCH VDH
nar.: 24.04.2016 CMKU/KV/7481/16
o.: Rolls Royce von der Talmuhle m.: Yahnina Fee Radinie
ch. : Bernd Teodor a Ute Laumann
maj.: Bohmová Nikola, Mánesova 21, 120 00 Praha 2
Mezitřída feny
55. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS
V1, VT, ČKŠ
ČKŠ, ZM
nar.: 16.10.2016 CMKU/KV/7485/16
o.: Niko v. Lindelbrunn m.: Happy Hilary Goldest Danubius
ch.: Rohlenová Petra Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4
maj.: Švorcovi Helena a Igor, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN V1, VT, ČKŠ, OKV
nar.: 24.04.2016 SE46915/2016
o.: Rolls Royce von der Talmuhle m.: Yahnina Fee Radinie
ch.: Bernd Teodor a Ute Laumann
maj.: Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp
______________________________________________________________________
Třída veteránů feny
57. LAMBADA VON ERMADA V1, VT, ČKŠ-V
nar.: 20.09.2009 SE22454/2010
o.: Larry King Radinie m.: Dyebra von Ermada
ch.. Dagmar a Hans Jurgen Erdmann
maj.. Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp
______________________________________________________________________
Knírač velký pepř a sůl
__________________________________________________
Mezitřída feny
58. EIMMI VE-FI
V1, VT, ČKŠ, OKV
2x CAJC, 2x BOJ
nar.: 19.01.2017 CMKU/KV/7505/17
o.: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich m.: Meggie Věčný rival
ch.. Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02
maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32/66, 500 08 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Tituly finálových soutěží
:
NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT – 31. CHEANTAKE UPLUGGED
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST – 32. UNIVERSE Z VĚTROVA
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES – 29. KRISTIAN ERNST ASTRONAUT
NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN – 48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT
NEJKRÁSNĚJŠÍ Z ČESTNÉ – 15. SOLAR STONE Z DIXIE
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA
NEJKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ – 40. NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA
NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ – 56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OKV – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA