Oblastní klubová výstava kníračů 5.5.2018 Jaroměř Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 15. 05. 2018 (2199 přečtení) Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
Knírač malý bílý
Mezitřída psi
01. CHUCK ŠVARCAVA V1, VT, ČKŠ nar.: 18.11.2016 CMKU/KM/10695/16 o.: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti m.: Chiara Bianca of Taita´s Ushabti ch.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín
______________________________________________________________________ Třída otevřená psi
02. CIPÍSEK VAŠATA V1, VT, ČKŠ Český junior šampion, 3xCAJC, 3xBOJ, BOB, ČKŠ nar.: 15.05.2015 CMKU/KM/10030/15 o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland m.: Xerrie Švarcava ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________ Třída vítězů psi
03. BAIRRE VAŠATA V1, VT, ČKŠ, OKV Český šampion, CAJC, BOB, ČKŠ-J, 3 x ČKŠ, 2 x OKV, MA1 nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9417/14 o.: Karwish Strut Your Stuff m.: Xerrie Švarcava ch. + maj..: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk ______________________________________________________________________
______________________________________________________________________ Třída štěňat feny
04. BIANCA SNOW SLIP NV2 nar.: 27.12.2017 CMKU/KM/ o.: Cipísek Vašata m.: Fran Fine Shadow White de Pepa ch.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín maj.: Cucyk Pavel, Mikulovická 2826, 530 02 Pardubice
05. BEEBEE SNOW SLIP VN1 nar.: 27.12.2017 CMKU/KM/ o.: Cipísek Vašata m.: Fran Fine Shadow White de Pepa ch. + maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín ______________________________________________________________________ Třída mladých feny
06. HOLLY VAŠATA V1, VT, ČKŠ-J nar.: 29.04.2017 CMKU/KM/10884/17 o.: Bairre Vašata m.: Joy Švarcava ch.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk maj.: Beneš Libor, Na Parcelách 97, 250 65 Bořanovice ______________________________________________________________________ Mezitřída feny
07. HERMIONA SARAH ANIBÍ V1, VT, ČKŠ, OKV ČKŠ-J, 2xCAJC, 2xBOJ, BOS nar.: 20.09.2016 CMKU/KM/10613/16 o.: Buran s Voznesenskogo posada m.: Didi Anibi ch.: Koutný Vlastislav, Chlum 7, 675 07 Čechtín maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk ______________________________________________________________________ Třída otevřená feny
08. DANIKA VAŠATA V1 nar.: 30.03.2016 CMKU/KM/10360/16 o. Bairre Vašata m.: Joy Švarcava chov.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk maj.: Hradcová Jana, Za Drahou 108/1, 415 01 Teplice + Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk __________________________________________________
Knírač malý černostříbřitý Třída dorostu psi
09. VIKING ČERNÝ HAVRAN VN1 nar.: 07.09.2017 CMKU/KM/11020/17 o.: Cairo z Devonu m.: Sheila Černý havran ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany maj.: Bočková Jana, Zahradní 349, 517 50 Častolovice
Třída mladých psi
10. BALCHI ALTAN-CORGO V1 nar.: 22.01.2017 CMKU/KM/10716/17 o.: Chinon´s Unconditional Joy m.: Sixth Sense z Dixie ch.: Schneider Tomáš, Hlaváčkova 788, 290 01 Poděbrady maj.: Viková Taťána, Mostecká 6, 517 21 Týniště n/O ______________________________________________________________________ Mezitřída psi
11. CLEVER CAMERON Z DIXIE V1, VT, ČKŠ CH. CZ nar.: 10.06.2016 JR 73675 Pš o.: Wild Wind z Dixie m.: One Moment z Dixie ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
Třída otevřená psi
12. BRILLIANT SHAPED Z DIXIE V1, VT, ČKŠ nar.: 12.11.2015 VHD 17ZS42400126 o.: Solar Stone z Dixie m.: Flawless Face z Dixie ch.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser
Třída pracovní psi
13. DRAK BOHEMIA VULKAN V1, VT, ČKŠ CH. CZ, JCH CZ, ZZO, ZMMP, ZOP, BH, FPr1 nar.: 25.02.2016 CMKU/KM/10332/16/17 o.: Scedir Butchcassidy-Na m.: Amazing Arin Bohemia Vulkan ch.: Kurfurstova Hana, Statenická 770, 25264 Velké Příklepy maj.: Popelková Hana Ing., Havlíčkova 62, 678 01 Blansko
Třída vítězů psi
14. ZORRO Z DIXIE V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 30.04.2015 VHD16ZS42400114 o.: Clarkmar´s Ataboy m.:Attention Please z Dixie ch.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser Třída čestná psi
15. SOLAR STONE Z DIXIE V1 WW, CIB, CH.CZ, HU, A, D, SRB, PL nar.: 05.07.2013 JR 72741 Pš o.: Xpresso z Dixie m.: Attention Please z Dixie ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača ______________________________________________________________________ Třída veteránů psi
16. FOX MULDER Z DOLLNAXU V1, VT, ČKŠ-V 4x VTM, r.ČKŠ, r.CAC nar.: 18.10.2009 CMKU/KM/6669/09/11 o.: Dabbler-April v.d.N Oppasser m.: Borůvka z Dollnaxu ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10
______________________________________________________________________ Třída dorostu feny
17. BABY DOLL POSLEDNÍ SKAUT VN1 nar.: 31.10.2017 CMKU/KM/11132/17 o.: Drak Bohemia Vulkan m.: Xendy Poslední skaut ch.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, 262 41 Bohutín maj.: Polanská Veronika, Štěrbova 352, 551 02 Jaroměř 3
______________________________________________________________________ Třída mladých feny
18. FOOLISH FRANCES Z DIXIE V1, VT, ČKŠ-J JUNIOR BIS nar.: 27.04.2017 JR 73990 Pš o.: Wild Wind z Dixie m.: Pink Devil z Dixie ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača
______________________________________________________________________ Mezitřída feny
19. ELOISE SILVER GRAND CALVERA V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 03.11.2016 CMKU/KM/10709/16 o.: Chinon´s Unconditional Joy m.: Terry Silver Grand Calvera ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
20. ULTRA SEXY Z DOLLNAXU V2, RES.ČKŠ ČKŠ-J, CAC, ČKŠ, nar.: 02.11.2016 CMKU/KM/10677/16 o.: Oskar Hero z Dollnaxu m.: Jeannie Silver Malý kavalír ch.: Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10 maj.: Palmeová Hana, Ženíškova 2122/4, 149 00 Praha 4
21. ZIGGY Z AGOVA DVORA VD3 nar.: 19.07.2016 CMKU/KM/10534/16 o.: Lerry z Agova Dvora m.: Odeta Enel Fenomen ch. + maj.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice ____________________________________________________________________ Třída otevřená feny
22. MAIDIE LOUČEŇSKÁ TVRZ V1 nar.: 06.06.2016 CMKU/KM/10467/16 o.: Santa Knyrys Walker Rezlark m.: Kessie Loučeňská tvrz ch. + maj.: Hlušičková Kateřina, Pezinská 851, 293 01 Mladá Boleslav
23. SIMPLY MINE Z DOLLNAXU V2 2 x CAJC, BOJ, 4x CAC, 2 X ČKŠ, Vítěz roku nar.: 05.10.2015 CMKU/KM/10207/15 o.: Fox Mulder z Dollnaxu m.: Innocent Rose z Dollnaxu ch.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10 - Křeslice maj.: Maxa Josef, K Jezeru 899/19, 149 00 Praha 4 ______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
24. TRUE TRINITY Z DOLLNAXU V1 JCH. CZ, CH. CZ, NV, BOS, BOJ nar.: 21.12.2015 CMKU/KM/10261/15 o.: Fox Mulder z Dollnaxu m.: Jeannie Silver Malý kavalír ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10 _____________________________________________________________________
Knírač malý černý ______________________________________________________________________ Třída dorostu psi
25. DOMINGO Z VĚTROVA VN1 nar.: 13.08.2017 CMKU/KM/10994/17 o.: Mirta´s Haus Ozzie Osborne m.: Gordona Rezlark ch..: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou maj.: Pavlik Josef, Nerudova 1107, 503 46 Třebechovice p/O
______________________________________________________________________ Mezitřída psi
26. ZIPPO ANDROIS V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 23.10.2016 CMKU/KM/10662/16 o.: Castro Ruzz Benavente Moravia m.: Beautiful Androis ch: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6 m: Svobodová Olga, Nám. T.G. Masaryka 596/22, 290 01 Poděbrady
_____________________________________________________________________ Třída otevřená feny
27. CASSIOPEA Z VĚTROVA V1 JCH CZ, KLUB.CH. nar.: 03.03.2016 CMKU/KM/10340/16 o.: His Eminence Androis m.: Gordona Rezlark ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
____________________________________________________________________ Třída veteránů feny
28. KATHERINE ANDROIS V1, VT, ČKŠ-V KLUB.CH, nar.: 19.04.2009 CMKU/KM/6617/09/13 o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis ch.: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6 maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice ____________________________________________________________________
Knírač malý pepř a sůl
Třída mladých psi
29. KRISTIAN ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ-J nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10941/17 o.: Zelebritat Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást ______________________________________________________________________ Mezitřída psi
30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 08.01.2017 LOP539475 o.: Jack Sparrow (de Miguel) m.: Pandora De Villa Cayna ch.: Marques, Luis Fernando Gaudencio maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást _____________________________________________________________________ Třída štěňat feny
31. CHEANTAKE UPLUGGED VN1 nar.: 01.01.2018 FI15335/18 o.: Attaway Northern Light m.: Axcium´s Exellenzia ch.: Ylikyla Nora (Raisio), Vuorinen Markku maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást
__________________________________________________________________ Třída dorostu feny
32. UNIVERSE Z VĚTROVA VN1 nar.: 31.08.2017 CMKU/KM/11014/17 o.: Uncas PS Rezlark m.: Odysea z Větrova ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________ Třída mladých feny
33. KATTY KAY ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ-J nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10942/17 o.: Zelebritat Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást ______________________________________________________________________
Mezitřída feny
34. ORNELLA Z ATLASOVA DVORA V1, VT, ČKŠ nar.: 09.10.2016 CMKU/KM/10643/16 o.: Starlings Kashmir m.: Rock Star Astronaut ch.: Kotalová Danuše Ing., Ahepjukova 31/2798, 702 00 Ostrava 1 maj.: Nováková Helena Ing., Všešimská 132, 251 63 Kunice
35. MINNIE Z AGOVA DVORA V2, RES.ČKŠ nar.: 30.05.2016 CMKU/KM/10463/16 o.: Fido Astronaut m.: Chilli z Agova dvora ch.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice
__________________________________________________________________ Třída otevřená feny
36. YAMAHA ROYAL STAR ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ ČKŠ-J nar.: 02.04.2015 CMKU/KM/9951/15 o.: Zeus Pepper Astronaut m.: Solimans Close Enought ch.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást maj.: Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou ______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
37. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT V1, VT, ČKŠ, OKV CH. SR, 4 x CACIB, BOB, KV nar.: 25.04.2016 CMKU/KM/10431/16 o.: Starlings Kashmir m.: Izolda Astronaut ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 18 Tišice-Chrást ____________________________________________________________________ Třída čestná feny
38. SCARLETT Z VĚTROVA V1 CH. PL, CZ, KLUBU nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9946/15 o.: Hildebert´s Owen Wilson m.: Liberty Bell Moldau North ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
_____________________________________________________________________
Knírač střední černý
Třída mladých psi
39. FRAM KOSTELECKÝ RARÁŠEK V1, VT, ČKŠ-J 2x CAJC, BOJ, ČKŠ-J nar.: 11.12.2016 CMKU/KS/9026/16 o.: Miku’s Gerro m.: Camelia Prima Anita ch. + maj.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí ______________________________________________________________________ Třída otevřená psi
40. NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 14.06.2010 CMKU/KS/7928/10 o.: Samurai Bohemia Cardinal m.: Janette od Dalajského potoka ch.: Kaprálková Martina Ing.arch., Klukovická 1532, 155 00 Hraha 5 maj.: Bartošová Iva, Zborovská 630, 500 11 Hradec Králové ______________________________________________________________________ Třída čestná psi
41. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA V1 ICH, Grand CH ČR,SR,HR,HU, JCH, CH Luxembourg ZZO, ZZO1, ZM, ZVV1, BH, SPr1, IPO-VO nar.: 25.05.2012 CMKU/KS/ 8261/12/13 o.: Lazaras Duke of Earl m.: Legenda od Dalajského potoka ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Na Padesátém 871/6, 100 00 Praha 10 maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice ______________________________________________________________________ Třída mladých feny
42. IBIZA VOM MANZENBACH V1, VT, ČKŠ-J nar.: 26.04.2017 CMKU/KS/9188/17 o.: Lexus od Dalajského potoka m.: Zora in Black von der Talmuhle ch.: Evelyn Rihs, maj.: Filipová Jana, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora _____________________________________________________________________ Třída vítězů feny
43. LUCKY ROSE GRAND CALVERA V1, VT, ČKŠ, OKV Svět.vít.mladých, vítěz CSV nar.: 24.08.2016 CMKU/KS/8989/17 o.: Faust Black Grand Calvera m.: Zola Black Grand Calvera ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
Třída veteránů feny
44. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA V1, VT, ČKŠ-V 5x CAC, OV, 3x ČKŠ, 3x r.CACIB, 1x CACIB nar.: 19.08.2009 CMKU/KS/7752/09 o.: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy m.: Christine od Dalajského potoka ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Klukovická 1532, 155 00 Praha maj.: Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště 173, 544 42
45. XANTYPE MANSO PELEGRI V2 ICH, CH. CZ, SK, KCHK, LUX,… nar.: 08.03.2005 CMKU/KS/7128/09 o.: Hossuzubereki-Csaszar Gamma m.: Operaprime De Manso Pelegri ch.: Mario Gil De Biedma maj.: Kaprálková Martina Ing. Arch., Na Kociánce 0160, 281 66 Jevany _________________________________________________
Knírač střední pepř a sůl
Třída otevřená psi
46. MICCOSUKEES WINNING HAND V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 15.10.2015 AS04023404 o.: Miccosukees Action Man m.: Miccosukees Weather Girl ch.: Hilary Lockyer maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
_____________________________________________________________________
Třída vítězů psi
47. YAD ALARM BESKYD V1, VT, ČKŠ nar.: 10.07.2013 CMKU/KS/8488/13/17 o.: Armanni Poslední Skaut m.: Lady Lane Alarm Beskyd ch.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 141, 739 11 Frýdland n/Ostravicí maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J
___________________________________________________________________
Třída veteránů psi 48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT V1, VT, ČKŠ-V ICH nar.: 23.04.2009 CMKU/KS/7706/09/12 o.: Mohner´s Peppermill m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia ch.: Křížová Marcela, Láz 78, 262 41 Bohutín maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J
Třída mladých feny
49. PRUE PAXTON GLORIA LEONES V1, VT, ČKŠ-J nar.: 27.04.2017 CMKU/KS/9069/17 o.: Love Boy Saltus ze Záhrabské m.: Florette Gloria Leones ch.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
_____________________________________________________________________ Mezitřída feny
50. HERMÍNA A FINTA F MORAVA V1, VT, ČKŠ nar.: 07.10.2016 CMKU/KS/8997/16 o.: Shark A Finta F Top Target m.: Anastasie Audry A Finta F Morava ch. + maj.: Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
_____________________________________________________________________ Třída vítězů feny
51. ELSA SALTUS ZE ZAHRABSKE V1, VT, ČKŠ, OKV Šampion Chorvatska, CAC, CACIB, ZZZ nar.: 05.02.2015 CMKU/KS/8822/15 o.: Skippy Saltus ze Zahrabske m.: Roxana Saltus ze Zahrabske ch. : Skok Damir a Monika, Samobor maj.: Růžková Ludmila MVDr., Mezi Mosty 1846, 53003 Pardubice
______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________ Třída veteránů feny
52. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES V1, VT, ČKŠ-V VT, ČKŠ, ČJŠ, CH. CZ, ZZZ, RH-TE, ZZP1, ZZO, BH nar.: 19.10.2008 CMKU/KS/7608/08 o.: Corry Bohemia Top Star m.: Infinity Pepper Grand Calvera ch. : Zubrická Michaela, Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
__________________________________________________
Knírač velký černý
Třída otevřená psi
53. ASTERIX ARX PORTUNAE V2, RES. ČKŠ BH nar.: 29.04.2016 CMKU/KV/7391/16 o.: Voyager´s Jack Daniels m.: Andora pro Marii ch. : Konrádová Hana, Střehce 138, Uničov maj.: Žižka Petr, Koldín 71, 565 01 Choceň
54. BARRICHELLO RUBENS VON BUBLINGSHAUSEN V1, VT, ČKŠ, OKV JCH CZ, JCH VDH nar.: 24.04.2016 CMKU/KV/7481/16 o.: Rolls Royce von der Talmuhle m.: Yahnina Fee Radinie ch. : Bernd Teodor a Ute Laumann maj.: Bohmová Nikola, Mánesova 21, 120 00 Praha 2
Mezitřída feny
55. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS V1, VT, ČKŠ ČKŠ, ZM nar.: 16.10.2016 CMKU/KV/7485/16 o.: Niko v. Lindelbrunn m.: Happy Hilary Goldest Danubius ch.: Rohlenová Petra Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4 maj.: Švorcovi Helena a Igor, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk ______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN V1, VT, ČKŠ, OKV nar.: 24.04.2016 SE46915/2016 o.: Rolls Royce von der Talmuhle m.: Yahnina Fee Radinie ch.: Bernd Teodor a Ute Laumann maj.: Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp ______________________________________________________________________ Třída veteránů feny
57. LAMBADA VON ERMADA V1, VT, ČKŠ-V nar.: 20.09.2009 SE22454/2010 o.: Larry King Radinie m.: Dyebra von Ermada ch.. Dagmar a Hans Jurgen Erdmann maj.. Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp
______________________________________________________________________
Knírač velký pepř a sůl __________________________________________________ Mezitřída feny
58. EIMMI VE-FI V1, VT, ČKŠ, OKV 2x CAJC, 2x BOJ nar.: 19.01.2017 CMKU/KV/7505/17 o.: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich m.: Meggie Věčný rival ch.. Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02 maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32/66, 500 08 Hradec Králové ______________________________________________________________________
Tituly finálových soutěží : NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT – 31. CHEANTAKE UPLUGGED
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST – 32. UNIVERSE Z VĚTROVA
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES – 29. KRISTIAN ERNST ASTRONAUT
NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN – 48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT
NEJKRÁSNĚJŠÍ Z ČESTNÉ – 15. SOLAR STONE Z DIXIE
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA
NEJKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ – 40. NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA
NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ – 56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OKV – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA
|