Na Celostátní klubové výstavě kníračů 21.4.2018 v Mladé Boleslavi budou předávány poháry za získané šampionáty. Uvnitř článku najdete seznam těch, kterým budou poháry předávány. KCHK všechny bude samozřejmě majitele psů kontaktovat oficiální pozvánkou.
seznam Interšampiónů – 2017 (35)
knírač malý:
One Moment z Dixie – Michala Šindelářová
On the Top z Dixie – Michala Šindelářévá
On The Edge
z Dixie – Michala Šindelářová
Pink Devil z Dixie – Michala Šindelářová
Solar Stone z Dixie – Michala
Šindelářová
Quentin Owen Barokamu
– Miloš Richter
Butterfly Benavente
Moravia – Dagmar Rodinová
Dada Dream Sunshine
Palace – Kateřina Kratochvílová
Terry Silver Grand Calvera – Denisa Havelková
Sabrina Ernst Astronaout –
Miroslava Suchá
Ultra PS Rezlark – Miroslava Suchá
Ismael Ernst Astronaut – Miroslava Suchá
Vivien Silver Grand Calvera –
Denisa Havelková
Castro Cruz Benavente
Moravia – Dagmar Rodinová
Oh La Coquette
Russkiy Assorti’c – Pavla
Procházková
Right Reason
z Dixie – Ladislav Večerka
Yakuma Silver Grand Calvera – Denisa Havelková
knírač střední:
Valegro od Dalajského potoka –
Romana Neiman
Vassari od Dalajského potoka –
Romana Krejčová
Tina od Dalajského potoka – Jaroslava Velcová
Erny pepper Grand Calvera – Marta Marešová
Gawain Black Grand Calvera – Denisa Havelková
Zeta Jones Grand Calvera – Zdena
Kramlová
Aurora Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová
Fatima Pepper Grand Calvera – Miroslav Bejcek
Jet Black Grand Calvera – Lenka
Svobodová Haugwitz
Walk on the
Air Grand Calvera – Denisa Havelková
Tiz Now
Grand Calvera – Denisa Havelková
Quentin Alarm Beskyd – Drahomíra Londová
Vivien Alarm Beskyd – Drahomíra Londová
ZZ Black grand Calvera – Denisa Havleková
Aulerco Obi-Wan
Kenobi – Denisa Havleková
Zig Zag
Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová
Knírač
velký:
Indiana z bedýnky – Františka Blatoňová
seznam Klubových
junior šampionů - 2017 (9)
knírač malý p+s:
Grethe Astronaut – Miroslava Suchá
Dorothea Ernst Astronaut – Miroslava Suchá
knírač malý bílý:
I Am Olivia Larigosh
– Iva Šichnárková
knírač malý černý:
Da Vinci Benavente Moravia – Alena
Moláčková
Endless Love Hajan Polonia –
Dagmar Rodinová
Cassiopea z Větrova – Eva
Berková
knírač malý čstř:
knírač střední p+s:
knírač střední černý:
Happy Medium Grand Calvera –
Denisa Havelková
Dark Luck
Grand Calvera – Denisa Havelková
Zarah od Dalajského potoka –
Martina Kaprálková
knírač velký černý:
seznam Klubových šampionů - 2017 (44)
knírač malý p+s:
Vamp Astronaut – Václav Vokřál
Zunino Astronaut – Miroslava Suchá
Scarlett z Větrova – Eva Berková
Valda z Roznetu
– Zuzana Rozová
Frederika Darma – Dagmar Dlouhá
Ivanhoe Pepper
Androis – Hana Joudalová
Quentin Owen z Barokamu – Miloš Richter
Yankee Zephyr Astronaut –
Miroslava Suchá
Wersense v.Römersberger
Hof – Jarmila Kališová
Unica z Roznetu
– Zuzana Rozová
Peggy Lady z Větrova – Martina Fodorová
knírač malý černý:
Chips Androis – Andrea Zaoralová
Tender Rebel Knight of Danian – Daniela Koláčová
Day Dreemer
Androis – Jakub Mazur
Abigail Aknara Black – Sylva Pavlitová
Castro Ruz Benavente Moravia –
Dagmar Rodinová
knírač malý bílý:
Elizabeth WT Rezlark – Andrea
Zaoralová
Aboni Rebel Alve
– Alena Velišová
Felix Rezlark – Hedvika Marková
Gigolo Bianco of Taita’s Ushabti – Hedvika Marková
knírač malý čstř:
Jada Daniela’s
Genus – Lubomír Pavelka
Hope of Love Isabau
– Stanislav Křížek
Clever Cameron
z Dixie – Michaela Šindelářová
Yakuma Silver Grand Calvera – Denisa Havelková
Wild Wind
z Dixie – Michala Šindelářová
knírač střední černý:
Vassari od Dalajského potoka –
Romana Krejčová
Valegro od Dalajského potoka –
Romana Neiman
Viva Black Grand Calvera – Denisa Havelková
Dark Side
Grand Calvera – Denisa Havelková
Goro Black Grand Calvera – Denisa Havelková
Black Bond Grand Calvera – Denisa
Havelková
von Shaman’s Walk
on Air Grand Calvera – Denisa Havelková
Black Betty Grand Calvera – Denisa
Havelková
Dark Luck
Grand Calvera – Denisa Havelková
knírač stření p+s:
Aurora Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová
Henriette Pepper
Grand Calvera – Marcela Meisnerová
Aulerco Obi
Wan Kenobi – Denisa
Havelková
von Shaman’s Tiz
Now Grand Calvera – Denisa
Havelková
Zeta Jones Grand Calvera – Zdena
Kramlová
Darwin A Finta F Morava – Jitka Benešovská
knírač velký černý:
Charm Radinie
– Helena Glänznerová, Kateřina Beránková
Fenja Hanno Veto – Helena Glänznerová
Cadmiel Cairo
od Devíti vrb- Darina Volná
Bora od Devíti vrb – Kateřina Boháčová
seznam Klubových
veterán šampionů - 2017 (9)
knírač malý p+s:
Grace Jones Astronaut – Ivana Janečková
Sisi Star z Roznetu – Zuzana Rozová
knírač malý černý:
Jellyfish Malý Kavalír – Dagmar
Rodinová
knírač malý čstř:
Scedir Geena
Davis – Radmila Fáberová
knírač střední černý:
Indi Iringa – Irena Kucharčíková
Monique Iringa
– Irena Kucharčíková
Dark Beauty
Grand Calvera – Denisa Havleková
knírač střední p+s:
Jacinth Pepper
Grand Calvera – Denisa Havelková
Loveboy Saltus
ze Záhrabské – Renáta Svobodová
knírač velký: