Předávání pohárů za získané šampionáty

Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 20. 02. 2018 (436 přečtení)




Na Celostátní klubové výstavě kníračů 21.4.2018 v Mladé Boleslavi budou předávány poháry za získané šampionáty. Uvnitř článku najdete seznam těch, kterým budou poháry předávány. KCHK všechny bude samozřejmě majitele psů kontaktovat oficiální pozvánkou.



seznam Interšampiónů  2017  (35)

knírač malý:

One Moment z Dixie – Michala Šindelářová

On the Top z Dixie – Michala Šindelářévá

On The EdgeDixie – Michala Šindelářová

Pink DevilDixie – Michala Šindelářová

Solar Stone z Dixie – Michala Šindelářová

Quentin Owen Barokamu – Miloš Richter

Butterfly Benavente Moravia – Dagmar Rodinová

Dada Dream Sunshine Palace – Kateřina Kratochvílová

Terry Silver Grand Calvera – Denisa Havelková

Sabrina Ernst Astronaout – Miroslava Suchá

Ultra PS Rezlark – Miroslava Suchá

Ismael Ernst Astronaut – Miroslava Suchá

Vivien Silver Grand Calvera – Denisa Havelková

Castro Cruz Benavente Moravia – Dagmar Rodinová

Oh La Coquette Russkiy Assorti’c – Pavla Procházková

Right ReasonDixie – Ladislav Večerka

Yakuma Silver Grand Calvera – Denisa Havelková

knírač střední:

Valegro od Dalajského potoka – Romana Neiman

Vassari od Dalajského potoka – Romana Krejčová

Tina od Dalajského potoka – Jaroslava Velcová

Erny pepper Grand Calvera – Marta Marešová

Gawain Black Grand Calvera – Denisa Havelková

Zeta Jones Grand Calvera – Zdena Kramlová

Aurora Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová

Fatima Pepper Grand Calvera – Miroslav Bejcek

Jet Black Grand Calvera – Lenka Svobodová Haugwitz

Walk on the Air Grand Calvera – Denisa Havelková

Tiz Now Grand Calvera – Denisa Havelková

Quentin Alarm Beskyd – Drahomíra Londová

Vivien Alarm Beskyd – Drahomíra Londová

ZZ Black grand Calvera – Denisa Havleková

Aulerco Obi-Wan Kenobi – Denisa Havleková

Zig Zag Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová

 

Knírač velký:

 

 Indiana z bedýnky – Františka Blatoňová

seznam Klubových  junior šampionů -  2017 (9)

knírač malý p+s:

Grethe Astronaut – Miroslava Suchá

Dorothea Ernst Astronaut – Miroslava Suchá

knírač malý bílý:

I Am Olivia Larigosh – Iva Šichnárková

knírač malý černý:

Da Vinci Benavente Moravia – Alena Moláčková

Endless Love Hajan Polonia – Dagmar Rodinová

Cassiopea z Větrova – Eva Berková

knírač malý čstř:

knírač střední p+s:

knírač střední černý:

Happy Medium Grand Calvera – Denisa Havelková

Dark Luck Grand Calvera – Denisa Havelková

Zarah od Dalajského potoka – Martina Kaprálková

knírač velký černý:

 

seznam Klubových  šampionů -  2017 (44)

knírač malý p+s:

Vamp Astronaut – Václav Vokřál

Zunino Astronaut – Miroslava Suchá

Scarlett z Větrova – Eva Berková

ValdaRoznetu – Zuzana Rozová

Frederika Darma – Dagmar Dlouhá

Ivanhoe Pepper Androis – Hana Joudalová

Quentin OwenBarokamu – Miloš Richter

Yankee Zephyr Astronaut – Miroslava Suchá

Wersense v.Römersberger Hof – Jarmila Kališová

UnicaRoznetu – Zuzana Rozová

Peggy Lady z Větrova – Martina Fodorová

knírač malý černý:

Chips Androis – Andrea Zaoralová

Tender Rebel Knight of Danian – Daniela Koláčová

Day Dreemer Androis – Jakub Mazur

Abigail Aknara Black – Sylva Pavlitová

Castro Ruz Benavente Moravia – Dagmar Rodinová

knírač malý bílý:

Elizabeth WT Rezlark – Andrea Zaoralová

Aboni Rebel Alve – Alena Velišová

Felix Rezlark – Hedvika Marková

Gigolo Bianco of Taita’s Ushabti – Hedvika Marková

knírač malý čstř:

Jada Daniela’s Genus – Lubomír Pavelka

Hope of Love Isabau – Stanislav Křížek

Clever CameronDixie – Michaela Šindelářová

Yakuma Silver Grand Calvera – Denisa Havelková

Wild WindDixie – Michala Šindelářová

 

knírač střední černý:

Vassari od Dalajského potoka – Romana Krejčová

Valegro od Dalajského potoka – Romana Neiman

Viva Black Grand Calvera – Denisa Havelková

Dark Side Grand Calvera – Denisa Havelková

Goro Black Grand Calvera – Denisa Havelková

Black Bond Grand Calvera – Denisa Havelková

von Shaman’s Walk on Air Grand Calvera – Denisa Havelková

Black Betty Grand Calvera – Denisa Havelková

Dark Luck Grand Calvera – Denisa Havelková

knírač stření p+s:

Aurora Alarm Beskyd – Lenka Fajkusová

Henriette Pepper Grand Calvera – Marcela Meisnerová

Aulerco Obi Wan Kenobi – Denisa Havelková

von Shaman’s Tiz Now Grand Calvera – Denisa Havelková

Zeta Jones Grand Calvera – Zdena Kramlová

Darwin A Finta F Morava – Jitka Benešovská

knírač velký černý:

Charm Radinie – Helena Glänznerová, Kateřina Beránková

Fenja Hanno Veto – Helena  Glänznerová

Cadmiel Cairo od Devíti vrb- Darina Volná

Bora od Devíti vrb – Kateřina Boháčová

 

seznam Klubových  veterán šampionů - 2017 (9)

knírač malý p+s:

Grace Jones Astronaut – Ivana Janečková

Sisi Star z Roznetu – Zuzana Rozová

knírač malý černý:

Jellyfish Malý Kavalír – Dagmar Rodinová

knírač malý čstř:

Scedir Geena Davis – Radmila Fáberová

knírač střední černý:

Indi Iringa – Irena Kucharčíková

Monique Iringa – Irena Kucharčíková

Dark Beauty Grand Calvera – Denisa Havleková

knírač střední p+s:

Jacinth Pepper Grand Calvera – Denisa Havelková

Loveboy Saltus ze Záhrabské – Renáta Svobodová

knírač velký: