Dnešní datum: 29. 05. 2017     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Celostátní speciální výstava Mladá Boleslav 22.4.2017
Vydáno dne 25. 04. 2017 (860 přečtení)



Miroslav Zidar (Slovinsko)

Knírač malý bílý

Knírač velký pepř a sůl

Knírač velký černý

Knírač malý černostříbřitý

 

Željka Fon Zidar (Slovinsko)

Knírač střední černý

Knírač střední pepř a sůl

Knírač malý černý

Knírač malý pepř a sůl

 

Dítě a pes

Robert Kříž

 

Nejlepší chovatelská skupina

Bohemia Cardinal - knírač střední černý, chov.: Miksová Martina

 

Nejlepší pár

knírač střední černý , majitel: Miksová Martina, DJ Luka Bohemia Kardinal + Bubo Bohemia Cardinal

 

Nejlepší štěně

Benjamin Amigo ze Charlotina údolí 26.10..2016, č. z. 8999/16

O.: Dark Danisch Design Mohner´s M.: Sixteen od Dalajského potoka

Chov.: Bc. Filipová Jana Maj.: Bc. Filipová Jana

 

Nejlepší jedinec dorostu

Gabby od Devíti vrb 13.08.2016 , č. z. 7466 /16

O.: Master Stanios M.: Cabile od Devíti vrb

Chov.: Boháčová Kateřina Maj.: Boháčová Kateřina

 

Nejlepší mladý jedinec

NotteStella Alarm Beskyd Invidia Dios 14.05..2016, č. z. 9048

O.: Pearl Ave Concorde M.: Dea Dell´ Amore Invidia Dios

Chov.: Demenko Ekaterina Maj.: Fajkusová lenka

 

Nejlepší z třídy čestné

Armanni Poslední skaut 23.04.2009, č. z. 7706/09

O.: Peppermil Mohneŕ s M.: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chov.: Mgr. Křížová Marcela Maj.: Pokorná Kamila

 

Nejlepší veterán

CHRISTINE od Dalajského potoka 23.8.2006, č. z. 7099/06

O.: Steven-Seagal de Manso Pelegri M.: Elisette Serjas od Dalaj. potoka

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

 

Nejkrásnější malý knírač

WILD WIND z Dixie 10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš

O.: Right Choice z Dixie M.: Keep On Smiling z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala Maj.: Šindelářová Michala

 

Nejkrásnější střední knírač

Aurora Alarm Beskyd 27.05..2014, č. z. 8615

O.: Yoyo Amor di Schnauzer M.: Rosette Alarm Beskyd

Chov.: Fajkusová Lenka Maj.: Fajkusová Lenka

 

Nejkrásnější velký knírač

Berenika Ve -Fi 16.02.2014, č.z. 7022/14

O.: Abel od Devíti vrb M.: Kianga vom Horren

Chov.: Fialová Veronika Maj.: Vrkoslavová Jana

 

Nejkrásnější knírač výstavy

WILD WIND z Dixie 10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš

O.: Right Choice z Dixie M.: Keep On Smiling z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala Maj.: Šindelářová Michala

 

 

 

Knírač malý bílý – Zwergschnauzer weiß

 

Pes – Rüde

  • Otevřená - Offene Klasse

1          ABBADO Rebel Alve                          18.02.2014, č. z. 9438/14                                                VD 3                     

O: Hugo Boss Boltres                        M: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov: Velišová Alena                        Maj: Velišová Alena

2                FELIX Rezlark                                                      22.11.2014, č. z. 9819/14                                VD 2

O.: Lucky Boy White Star Of Rainbowland                     M.: Urtica Mengo Celebration

Chov.: Ing. Rezková Larisa             M.: Marková Hedvika

3          BURAN s Voznesenskogo posada    24.2.2014, č. z. 9807/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Corado WT Rezlark                    M.: Tsanta Princess s Voznesenskogo posada

Chov.: Zabrodina A.                          M.: Koutný Vlastislav

  • Vítězů – Championklasse

4          ABONI Rebel Alve                               18.2.2014, č. z. 9439/14                                   V2, res. CAC, res. ČKŠ

O.: Boltres Hugo Boss                       M.: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov.: Velišová Alena                       M.: Velišová Alena

5                GIGOLO BIANCO of Taita´s Ushabti      7.2.2015, č. z. 10313/16                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Blaylock Love Me Tender         M.: Blaylock Pim Pam Pum                            Vítěz roku, BOS

Chov.: Christel+Werner Stamm       M.: Marková Hedvika

 

Fena – Hündin

  • Otevřená - Offene Klasse

6          EL-DIXI EMPORIO Dorothea ze Solné   13.7.2014, č. z. 9647/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Silmaril Brillantino from Dolina Rivendell                   M.: Claudie Cardinale Dorothea ze Solné

Chov.: Wojnarová Jarmila                               M.: MUDr. Volfová Alena

  • Vítězů – Championklasse

7                ELIZABETH WT Rezlark                          12.8.2014, č. z. 9731/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Lucky Boy White Star Of Rainbowland              M.: Eurydice Praegredior                                  Vítěz roku, BOB

Chov.: Ing. Rezková Larisa   M.: Zaoralová Andrea

 

Knírač velký pepř a sůl – Riesenschnauzer Pepper end Salz

Pes – Rüde

  • Otevřená - Offene Klasse

8          BENNI Ve-Fi                                         13.5.2013, č. z. 6901/13                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich M.: Meggie Věčný rival                                    Vítěz roku, BOS

Chov.: Fialová Veronika                   Maj.: Brich Jaromír

Fena – Hündin

  • Mezitřída – Zwischenklasse

9          D'ARIANA Ve-Fi                                  12.12.2015, č. z. 7300                                      V1 , CAC, ČKŠ ISPU cert.

O: Horus Kelador                               M: Meggie Věčný rival                                     Vítěz roku, BOB

Chov: Fialová Veronika                   Maj: Fialová Věra

  • Otevřená - Offene Klasse

10        TEENEESEE Enel Fenomen           19.05.2014, č. z. 7179/15                                VD2

O: Theseus King von Amber            M: Cherryl Enel fenomen

Chov: Butyková Miriam                  Maj: Horáčková Alice

11        VIRGINIA Enel Fenomen                  23.08.2015, č. z. 7320/15                                VD1

O: Horus Kelador                               M: Cherryl Enel Fenome

Chov: Butyková Miriam                        Maj: Zelinková Erika

 

 

Knírač velký černý – Riesenschanuzer schwarz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

12        CAIRO Carsildan                11.05.2016, č. z. 7407/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan                                            Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

  • Mezitřída – Zwischenklasse

13        REY Dlouhý dům                                 17.08.2015, č. z. 7251/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Hanibal Barkas Radinie              M: Kimba Cariz Stanios

Chov: Zdražil Jaromír                       Maj: Parolek Radovan

  • Otevřená - Offene Klasse

14        ALVIN Rytíř ze Semic                        15.03.2015, č. z. 7182/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Sir Jack von Elberfeld                  M: Zaira Zdestru                                                Vítěz roku, BOS

Chov: Rytíř Pavel                              Maj: Vrkoslavová Jana

15        AROS Zdestru                                      4.5.2014, č. z. 7064/14                                     V2, res. CAC, res.ČKŠ

O.: Sir Jack von Elberfeld                 M.: Xena Zdestru

Chov.: Struska Jan                             Maj.: Blažek Bedřich

16        FANDANGO Venduno                        24.10.2014, č. z. 7130/14                                V3

O: Cameron Venduno                       M: Rosalinda Radinie                      

Chov: Novotná Vendula                  Maj: Luňáček Petr

17        MEFISTO MIO Goldest Danubius  17.04.2015, č. z. 7208/15                                ansent

O: Ole v. Feuertanz                            M: Happy Hilary Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra                    Maj: Mizerová Hana

  • Pracovní - Gebrauchklasse

18        MAIGRET Radinie                             22.02.2014, č. z. 7057/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Bodo v. Hexenwald                      M: Alice v. Hexenwald

Chov: Glänznerovi Helena + Zdeněk            Maj: Zelinková Alice

  • Vítězů – Championklasse

19        CHARM Radinie                                  12.06.2012, č. z. 6747/12                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Astacus Hart Menhir                    M: Riesen Artic´s Created For Radinie

Chov: Glänznerovi Helena + Zdeněk            Maj: Glänznerová H. + Beránková K.

Fena – Hündin

  • Dorost – Jüngstenklasse

20        GABBY od Devíti vrb                         13.08.2016, č. z. 7466/16                                VN1

O: Master Stanios                              M: Capabile od Devíti vrb

Chov: Boháčová Kateřina                              Maj: Boháčová Kateřina

  • Mladých – Jugendklasse

21        CAERIN Carsildan                             11.05.2016, č. z. 7409/16                                V4

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

22        CARIN Carsildan                                11.05.2016, č. z. 7408/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan                                            Vítěz roku mladých

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

23        NATASHA NATTY Goldest Danubius          27.04.2016, č. z. 7401/16                                V2

O: Devil Denny Goldest Danubius  M: Jennifer Jeane Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra                    Maj: Melnyčuk Jana

24        TARRA ELLA Radinie                       04.05.2016, č. z. 7422/16                                V3

O: Rolls Roys von der Talmühle        M: Hella Heureka Radinie

Chov: Glänznerovi Ing. Zd.+Helena              Maj: Veselá Renáta

 

  • Mezitřída – Zwischenklasse

25        ZAMANTHA Triumetal                     08.11.2015, č. z. 7345/16                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Frenklin ze Slunečné verandy    M: Florentina Radinie

Chov: Slačková Jaroslava                               Maj: Stránská Iva

  • Otevřená - Offene Klasse

26        AETNA Černá Zulu                            06.07.2014, č. z. 7095/14                                VD

O: Jerry Fí Strážce klidu                    M: Zulu Hanno Veto

Chov: Kyšák Ivo                                               Maj: Tomek Jiří

27        AIRA Rytíř ze Semic                           15.03.2015, č. z. 7186/15                                VD

O: Sir Jack von Elberfeld                  M: Zaira Zdestru

Chov: Rytíř Pavel                              Maj: Midrlová Jana

28        BERENIKA Ve-Fi                16.02.2014, č. z. 7022/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Abel od Devíti vrb                         M: Kianga vom Horren                                    Vítěz roku, BOB

Chov: Fialová Veronika                   Maj: Vrkoslavová Jana

29        EFFI od Devíti vrb                              10.03.2015, č. z. 7193/15                                V3

O: Devil Denny Goldest Danubius  M: Infinity Power Savali

Chov: Boháčová Kateřina                              Maj: Mžourková Dagmar

30        FRONY Venduno                                 24.10.2014, č.z. 7133/14                                 V4                         

O: Cameron Venduno                       M: Rosalinda Radinie

Chov: Novotná Vendula                  Maj: Weigel Michal

31        SIMONETTE v. Blackmoore                   03.02.2015, č. z. 7361/16                                                V2, res. CAC, res.ČKŠ

O: Frajer Frenkie Goldest Danubius               M: Blackmoore Radinie

Chov: Müller Heike                           Maj: Rohlenová Petra

  • Pracovní - Gebrauchklasse

32        FENJA Hanno Veto                             16.5.2013, č. z. 6920/13                                   V1

O.: Odin vom Dammkrug                 M.: Zenta Hanno Veto

Chov.: Ing. Pospíchalová Hana      Maj.: Glänznerová Helena

33        ZAIRA Zdestru                                     3.1.2012, č. z. 6670/12                                     VD 2

O.: Richie Zdestru                              M.: Tifany Zdestru

Chov.: Strusková Zdeňka                Maj.: Rytíř Pavel

  • Vítězů – Championklasse

34        OXANA SKANSEN'S von Elly´s Meute    22.07.2014, č. z. VDH14RS61013208          V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Ahron vom Mephistopheles        M: Happy Ellen Skansen's

Chov: Dangel Klaus                          Maj: Boháčová Kateřina

 

Knírač malý černostříbřitý – Zwergschnazer schwarz und silber

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

35        CLEVER CAMERON z Dixie          10.06.2016, č. z. JR 73675 Pš                         V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Wild Wind z Dixie                          M: One Moment z Dixie                                   Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Šindelářová Michala             Maj: Šindelářová Michala

  • Otevřená - Offene Klasse

36        FOX MULDER z Dollnaxu               18.10.2009, č. z. 6669/09                                V2, res. CAC, res.ČKŠ     

O: Dabbler-April v.d.N´Oppasser     M: Borůvka z Dollnaxu

Chov: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj: RNDr. Strnadová Zdeňka

37        WILD WIND z Dixie                           10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš                         V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Right Choice z Dixie                    M.: Keep On Smiling z Dixie                            Vítěz roku, BOB

Chov.: Šindelářová Michala            Maj.: Šindelářová Michala

  • Vítězů – Championklasse

38        T-TO WIN z Dixie                               05.07.2013, č. z. JR 72749 Pš                         V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: On The Edge Z Dixie                    M: Tropical Night Z Dixie

Chov: Michala Šindelářová             Maj: Nadine Ilse

  • Čestná – Ehrenklasse

39        SOLAR STONE z Dixie                     5.7.2013, č. z. JR 72741 Pš                              V1

O.: Xpresso z Dixie                             M.: Attention Please z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala            Maj.: Šindelářová Michala

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

40        MAIDIE Loučeňská tvrz                   06.06.2016, č. z. 10467/16                              V2

O: Walker Rezlark Santa Knyrys    M: Kessie Loučeňská tvrz

Chov: Hlušičková Kateřina             Maj: Hlušičková Kateřina

41        ZARRA Poslední skaut                       27.3.2016, č. z. 10378/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O.: Right Reason z Dixie                   M.: Trisha Poslední skaut                                Vítěz roku mladých

Chov.: Mgr. Křížová Marcela          Maj.: Bc. Veselá Monika

  • Mezitřída - Zwischenklasse

42        SIMPLY MINE z Dollnaxu                               05.10.2015, č. z. 10207/15                              V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.                           

O: Fox Mulder z Dollnaxu                M: Innocent Rose z Dollnaxu                         Vítěz roku, BOS

Chov: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj: Maxa Josef

 

  • Otevřená - Offene Klasse

43        TRUE TRINITY z Dollnaxu             21.12.2015, č. z. 10261/15                              VD1

O.: Fox Mulder z Dollnaxu               M.: Jeannie Silver Malý kavalír

Chov.: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj.: RNDr. Strnadová Zdeňka

  • Veteránů- Veteran Klasse

44        Scedir GEENADAVIS                         07.07.2006, č. z. 6167-07/06                          V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

                                                                              Vítěz roku veterán

 

Knírač střední černý – Mittelschnauzer schwarz

Pes – Rüde

  • Štěňata - Welpenklasse

45        BENJAMIN AMIGO ze Charlotina údolí 26.10.2016, č. z. 8999/16                                VN1

O: Dark Danish Desing Mohner´s   M: Sixteen od Dalajského potoka

Chov: Bc. Filipová Jana                   Maj: Bc. Filipová Jana

  • Mladých – Jugendklasse

46        EURO BOHEMIA CARDINAL        25.04.2016, č. z. 8913/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J            

O: Ace Play Now Lejacks                 M: Funny Cardinal Seraf De Brise                 Vítěz roku mladých

Chov: Miksová Martina                   Maj: Miksová Martina

  • Otevřená - Offene Klasse

47        CODDY BOHEMIA CARDINAL     13.10.2014, č. z. 8682/14                                VD2

O: Samurai Bohemia Cardinal        M: Xi Xi Bohemia Cardinal

Chov: Miksová Martina                   Maj: Vašková Pavla

48        VALEGRO od Dalajského potoka   08.07.2014, č. z. 8641/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: York-Simons von der kleinen Au      M.: Odyssea od Dalajského potoka

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina  Maj.: Neiman Romana

 

 

  • Vítězů – Championklasse

49        BUBO Bohemia Cardinal                 25.05.2014, č. z. 8597/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Mohner´s Dark Danish Design  M.: Seraf De´Brise Funny Cardinal                                        Vítěz roku, BOS

Chov.: Miksová Martina                  Maj.: Miksová Martina

 

  • Čestná – Ehrenklasse

50        BALU Bohemia Cardinal                  25.05.2014, č. z. 8595/14                                VD1

O.: Mohner´s Dark Danish Design  M.: Seraf De´Brise Funny Cardinal

Chov.: Miksová Martina                  Maj.: Miksová Martina

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

51        ZARAH od Dalajského potoka         31.05.2016, č. z. 8925/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O.: Balu Bohemia Cardinal          M.: Tina od Dalajského potoka                     Vítěz roku mladých, BOJ

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina                Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

  • Mezitřída - Zwischenklasse

52        DJ LUKA Bohemia Cardinal           21.05.2015, č. z. 8789/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O.: Talbot Bohemia Cardinal       M.: Yoko Ono von der kleinen Au

Chov.: Miksová Martina                              Maj.: Miksová Martina

  • Otevřená - Offene Klasse

53           CARAMELE Bohemia Cardinal  13.10.2014, č. z. 8685/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Samurai Bohemia Cardinal    M: Xi Xi Bohemia Cardinal

Chov: Miksová Martina                               Maj: Vašková Pavla

  • Vítězů – Championklasse

54        WELL & EASY Kleo´s                       10.11.2015, č. z. UKU.0266950                     V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Volvo von der Talmuhle          M.: Ebony Eddy´s Barbariska                        Vítěz roku, BOB

Chov.: Kischuk Olga                      Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

  • Veteránů – Veteran-Klasse

55        CHRISTINE od Dalajského potoka                23.08.2006, č. z. 7099/06                                V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O.: Steven-Seagal de Manso Pelegri           M.: Elisette Serjas od Dalajského potoka  Vítěz  roku veterán

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina            Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

 

Knírač střední pepř a sůl – Mittelschnauzer Pepper and Salz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

56        ARTEX Noční strážce                        16.02.2016, č. z. 8876/16                                                       V2

O.: Armanni Poslední skaut          M.: Indiana Gloria Leones

Chov.: Cihelková Vladimíra        Maj.: Zajíčkovi Marcela a František

57        HARRIS Alarm Beskyd                      24.06.2016, č. z. 8959/16                                                             V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ideal Image Alarm Beskyd                       Vítěz roku mladých

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Sýkorová Zuzana

 

  • Otevřená - Offene Klasse

58        DARCY Alarm Beskyd                       01.04.2015, č. z. 8730/15                                                             V2, res. CAC, res.ČKŠ

O: Rapid Reflex Alarm Beskyd   M: Ideal Image Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Luštická Rita

59         MATRIX REVOLUTIONS Gloria Leones              26.04.2015, č. z. 8746/15                 V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: von Shaman´s Tiz Now Grand Calvera                 M.: Diamond Gloria Leones Oriasis

Chov.: Zubrická Michaela            M.: Bc. Zvolánková Eva

  • Vítězů – Championklasse

60        YAD Alarm Beskyd                             10.07.2013, č. z. 8488/13                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU

O: Armanni Poslední skaut           M: Lady Lane Alarm Beskyd                         Vítěz roku, BOS

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Pokorná Kamila

  • Veteránů – Veteran-Klasse

61        LOVEBOY Saltus ze Záhrabské     28.05.2008, č. z. HR10320Sš                          V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O: Ablazer Fire Light My Life PS M: Unbelievable Usa ze Záhrabské                               Vítěz roku veterán

Chov: Skok Monika a Damir       Maj: Svobodová Renáta

  • Čestná – Ehrenklasse

62        ARMANNI Poslední skaut                 23.04.2009, č. z. 7706/09                                V1

O: Peppermill Mohner's                 M: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chov: Mgr. Křížová Marcela       Maj: Pokorná Kamila

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

63        NOTTE STELLA ALARM BESKYD Invidia Dios 14.05.2016, č. z. 9048                       V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O: Pearl Ave Concorde                   M: Dea Dell'Amore Invidia Dios                     Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Demenko Ekaterina           Maj: Fajkusová Lenka

  • Mezitřída - Zwischenklasse

64        FRAN FINE Alarm Beskyd               08.11.2015, č. z. 8831                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

65        HADLEY Fortuna Moravia             8.7.2015, č. z. 8801/15                                     V2, res. CAC, res. ČKŠ

O.: Frost Gloria Leones                  M.: Famous Fergie Fortuna Moravia

Chov.: Vrchotová Petra                 Maj.: Vrchotová Petra

  • Otevřená - Offene Klasse

66        FAVORITKA Alarm Beskyd             08.11.2015, č. z. 8829                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

  • Vítězů – Championklasse

67           AURORA Alarm Beskyd 27.05.2014, č. z. 8615                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Yoyo Amor di Schnauzer         M: Rosette Alarm Beskyd                                               Vítěz  roku, BOB

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

  • Čestná – Ehrenklasse

68        DAYBREAK DAUGHTER Oriasis 24.06.2012, č. z. 8277/12                                V1

O.: Arrischiato Contre Gloria Leones             M.: Crystal Clare Oriasis

Chov.: Kubínová Radka             Maj.: Hošková Drahuše

 

Knírač malý černý – Zwergschnauzer schwarz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

69        Mini Masterpiece´s FORWARD       01.06.2016, č. z. 10714/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J                    

O.: Dream Kiss Know-How           M.: Iks Faktor Schwarzen Diamant                              Vítěz roku mladých, BOJ

Chov.: Yaroshyn Volodymyr        Maj.: Zaoralová Andrea

70        SHOW MUST GO ON Rus Darbis  23.01.2016, č. z. RKF4491917                       V2

O: Wonder Victorius Star               M: Uvertura Zimnyaya Skazka Rus Darbis

Chov: Sheveleva Tatiana             Maj: Karmanov Mykola

 

 

  • Otevřená - Offene Klasse

71        BLACK DIAMOND z Větrova         30.08.2014, č. z. 9716/14                                VD2

O.: Offset Rezlark                           M.: Gordona Rezlark

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

72        DAY DREAMER Androis                  11.04.2013, č. z. 9093/13                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: Cabo Quendoline Silesia         M.: Can Fly Ka-Vanga                                     Vítěz roku, BOS

Chov.: Zaoralová Andrea             Maj.: Mazur Jakub

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

73        CASSIOPEA z Větrova                      03.03.2016, č. z. 10340/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O.: His Eminence Androis             M.: Gordona Rezlark                                        Vítěz roku mladých

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

  • Mezitřída - Zwischenklasse

74        OLIVIA NELLA Bohemia Ness       18.01.2016, č. z. 10287/16                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: Natar Hamlet Wild Rane        M.: Dog-Otho´s For Your Eyes Only              Vítěz roku, BOB

Chov.: Kaniaková Jana                Maj.: Kaniaková Jana

  • Vítězů – Championklasse

75        JACQUELINE Androis                      15.05.2014, č. z. 9608/14                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU                            

O.: Ypsilon Androis                         M.: Henriette Androis

Chov.: Zaoralová Andrea       M.: Zaoralová Andrea

 

Knírač malý pepř a sůl – Zwergschnauzer pepper und Salz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

76        VALDA z Roznetu                 26.01.2016, č. z. 10294/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O.: Uncas PS Rezlark                     M.: Sissi Star z Roznetu                                    Vítěz roku mladých

Chov.: Ing. Rozová Zuzana         Maj.: Ing. Rozová Zuzana

  • Mezitřída - Zwischenklasse

77        WICTOR PS Rezlark                         05.08.2015, č. z. 10147/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Honza-Dutch v.D'n Oppasser  M: Russkiy Assort'ic Glafira

Chov: Ing. Rezková Larisa          Maj: Maňasová Lenka

  • Otevřená - Offene Klasse

78        IVANHOE PEPPER Androis            04.01.2015, č. z. 9847/15                                VD2

O.: Ismael Ernst Astronaut            M.: Cayenne Pepper Androis

Chov.: Zaoralová Andrea             Maj.: Joudalová Hana

79        ZUNINO Astronaut                             24.07.2015, č. z. 10125/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU             

O: Ismael Ernst Astronaut             M: Alexis Kim Astronaut

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Berndt Knut

  • Vítězů – Championklasse

80        YANKEE ZEPHYR Astronaut         02.04.2015, č. z. 9949/15                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Zeus Pepper Astronaut             M: Close Enought Solimans                            Vítěz roku, BOB

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Suchá Miroslava

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

81        DOROTHEA ERNST Astronaut      25.04.2016, č. z. 10431/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O: Kashmir Starlings                      M: Izolda Astronaut                                          Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Suchá Miroslava

  • Mezitřída - Zwischenklasse

82        AERIN Tarr-Winn                              22.08.2015, č. z. 10157/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha M: Gaga Lady Astronaut

Chov: Zelinková Erika                  Maj: Mazur Jakub

  • Otevřená - Offene Klasse

83        KEISHA z Povodí Oharky 04.10.2012, č. z. 8832/12                                                VD3

O.: Eos Rauthteufelchen                               M.: Chessie z Povodí Oharky

Chov.: Poláková Jarmila                              Maj.: Chlouba Josef

84        ODYSEA z Větrova                             16.07.2013, č. z. 9244/13                                VD2

O.: Empire Creator At Moldau North     M.: Madam Rezlark

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

85        ZOE Astronaut                                     24.07.2015, č. z. 10126/15                              V1

O: Ismael Ernst Astronaut             M: Alexis Kim Astronaut

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Kesselgruberová Eva

  • Vítězů – Championklasse

86        UNICA z Roznetu                                 19.02.2014, č. z. 9453/14                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU                            

O.: Starlings Kashmir                     M.: Sisi Star z Roznetu                                     Vítěz roku, BOS

Chov.: Ing. Rozová Zuzana         Maj.: Ing. Rozová Zuzana

  • Veteránů – Veteran-Klasse

87        SISI STAR z Roznetu                          10.12.2008, č. z. 7373/08                                V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O.: Honza-Dutch v. D´n Oppasser               M.: Princess Peg z Roznetu                              Vítěz roku veterán

Chov.: Ing. Rozová Zuzana     Maj.: Ing. Rozová Zuzana

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )