Celostátní speciální výstava Mladá Boleslav 22.4.2017

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 25. 04. 2017 (995 přečtení)






Miroslav Zidar (Slovinsko)

Knírač malý bílý

Knírač velký pepř a sůl

Knírač velký černý

Knírač malý černostříbřitý

 

Željka Fon Zidar (Slovinsko)

Knírač střední černý

Knírač střední pepř a sůl

Knírač malý černý

Knírač malý pepř a sůl

 

Dítě a pes

Robert Kříž

 

Nejlepší chovatelská skupina

Bohemia Cardinal - knírač střední černý, chov.: Miksová Martina

 

Nejlepší pár

knírač střední černý , majitel: Miksová Martina, DJ Luka Bohemia Kardinal + Bubo Bohemia Cardinal

 

Nejlepší štěně

Benjamin Amigo ze Charlotina údolí 26.10..2016, č. z. 8999/16

O.: Dark Danisch Design Mohner´s M.: Sixteen od Dalajského potoka

Chov.: Bc. Filipová Jana Maj.: Bc. Filipová Jana

 

Nejlepší jedinec dorostu

Gabby od Devíti vrb 13.08.2016 , č. z. 7466 /16

O.: Master Stanios M.: Cabile od Devíti vrb

Chov.: Boháčová Kateřina Maj.: Boháčová Kateřina

 

Nejlepší mladý jedinec

NotteStella Alarm Beskyd Invidia Dios 14.05..2016, č. z. 9048

O.: Pearl Ave Concorde M.: Dea Dell´ Amore Invidia Dios

Chov.: Demenko Ekaterina Maj.: Fajkusová lenka

 

Nejlepší z třídy čestné

Armanni Poslední skaut 23.04.2009, č. z. 7706/09

O.: Peppermil Mohneŕ s M.: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chov.: Mgr. Křížová Marcela Maj.: Pokorná Kamila

 

Nejlepší veterán

CHRISTINE od Dalajského potoka 23.8.2006, č. z. 7099/06

O.: Steven-Seagal de Manso Pelegri M.: Elisette Serjas od Dalaj. potoka

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

 

Nejkrásnější malý knírač

WILD WIND z Dixie 10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš

O.: Right Choice z Dixie M.: Keep On Smiling z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala Maj.: Šindelářová Michala

 

Nejkrásnější střední knírač

Aurora Alarm Beskyd 27.05..2014, č. z. 8615

O.: Yoyo Amor di Schnauzer M.: Rosette Alarm Beskyd

Chov.: Fajkusová Lenka Maj.: Fajkusová Lenka

 

Nejkrásnější velký knírač

Berenika Ve -Fi 16.02.2014, č.z. 7022/14

O.: Abel od Devíti vrb M.: Kianga vom Horren

Chov.: Fialová Veronika Maj.: Vrkoslavová Jana

 

Nejkrásnější knírač výstavy

WILD WIND z Dixie 10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš

O.: Right Choice z Dixie M.: Keep On Smiling z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala Maj.: Šindelářová Michala

 

 

 

Knírač malý bílý – Zwergschnauzer weiß

 

Pes – Rüde

  • Otevřená - Offene Klasse

1          ABBADO Rebel Alve                          18.02.2014, č. z. 9438/14                                                VD 3                     

O: Hugo Boss Boltres                        M: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov: Velišová Alena                        Maj: Velišová Alena

2                FELIX Rezlark                                                      22.11.2014, č. z. 9819/14                                VD 2

O.: Lucky Boy White Star Of Rainbowland                     M.: Urtica Mengo Celebration

Chov.: Ing. Rezková Larisa             M.: Marková Hedvika

3          BURAN s Voznesenskogo posada    24.2.2014, č. z. 9807/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Corado WT Rezlark                    M.: Tsanta Princess s Voznesenskogo posada

Chov.: Zabrodina A.                          M.: Koutný Vlastislav

  • Vítězů – Championklasse

4          ABONI Rebel Alve                               18.2.2014, č. z. 9439/14                                   V2, res. CAC, res. ČKŠ

O.: Boltres Hugo Boss                       M.: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov.: Velišová Alena                       M.: Velišová Alena

5                GIGOLO BIANCO of Taita´s Ushabti      7.2.2015, č. z. 10313/16                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Blaylock Love Me Tender         M.: Blaylock Pim Pam Pum                            Vítěz roku, BOS

Chov.: Christel+Werner Stamm       M.: Marková Hedvika

 

Fena – Hündin

  • Otevřená - Offene Klasse

6          EL-DIXI EMPORIO Dorothea ze Solné   13.7.2014, č. z. 9647/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Silmaril Brillantino from Dolina Rivendell                   M.: Claudie Cardinale Dorothea ze Solné

Chov.: Wojnarová Jarmila                               M.: MUDr. Volfová Alena

  • Vítězů – Championklasse

7                ELIZABETH WT Rezlark                          12.8.2014, č. z. 9731/14                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Lucky Boy White Star Of Rainbowland              M.: Eurydice Praegredior                                  Vítěz roku, BOB

Chov.: Ing. Rezková Larisa   M.: Zaoralová Andrea

 

Knírač velký pepř a sůl – Riesenschnauzer Pepper end Salz

Pes – Rüde

  • Otevřená - Offene Klasse

8          BENNI Ve-Fi                                         13.5.2013, č. z. 6901/13                                   V1 , CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich M.: Meggie Věčný rival                                    Vítěz roku, BOS

Chov.: Fialová Veronika                   Maj.: Brich Jaromír

Fena – Hündin

  • Mezitřída – Zwischenklasse

9          D'ARIANA Ve-Fi                                  12.12.2015, č. z. 7300                                      V1 , CAC, ČKŠ ISPU cert.

O: Horus Kelador                               M: Meggie Věčný rival                                     Vítěz roku, BOB

Chov: Fialová Veronika                   Maj: Fialová Věra

  • Otevřená - Offene Klasse

10        TEENEESEE Enel Fenomen           19.05.2014, č. z. 7179/15                                VD2

O: Theseus King von Amber            M: Cherryl Enel fenomen

Chov: Butyková Miriam                  Maj: Horáčková Alice

11        VIRGINIA Enel Fenomen                  23.08.2015, č. z. 7320/15                                VD1

O: Horus Kelador                               M: Cherryl Enel Fenome

Chov: Butyková Miriam                        Maj: Zelinková Erika

 

 

Knírač velký černý – Riesenschanuzer schwarz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

12        CAIRO Carsildan                11.05.2016, č. z. 7407/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan                                            Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

  • Mezitřída – Zwischenklasse

13        REY Dlouhý dům                                 17.08.2015, č. z. 7251/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Hanibal Barkas Radinie              M: Kimba Cariz Stanios

Chov: Zdražil Jaromír                       Maj: Parolek Radovan

  • Otevřená - Offene Klasse

14        ALVIN Rytíř ze Semic                        15.03.2015, č. z. 7182/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Sir Jack von Elberfeld                  M: Zaira Zdestru                                                Vítěz roku, BOS

Chov: Rytíř Pavel                              Maj: Vrkoslavová Jana

15        AROS Zdestru                                      4.5.2014, č. z. 7064/14                                     V2, res. CAC, res.ČKŠ

O.: Sir Jack von Elberfeld                 M.: Xena Zdestru

Chov.: Struska Jan                             Maj.: Blažek Bedřich

16        FANDANGO Venduno                        24.10.2014, č. z. 7130/14                                V3

O: Cameron Venduno                       M: Rosalinda Radinie                      

Chov: Novotná Vendula                  Maj: Luňáček Petr

17        MEFISTO MIO Goldest Danubius  17.04.2015, č. z. 7208/15                                ansent

O: Ole v. Feuertanz                            M: Happy Hilary Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra                    Maj: Mizerová Hana

  • Pracovní - Gebrauchklasse

18        MAIGRET Radinie                             22.02.2014, č. z. 7057/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Bodo v. Hexenwald                      M: Alice v. Hexenwald

Chov: Glänznerovi Helena + Zdeněk            Maj: Zelinková Alice

  • Vítězů – Championklasse

19        CHARM Radinie                                  12.06.2012, č. z. 6747/12                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Astacus Hart Menhir                    M: Riesen Artic´s Created For Radinie

Chov: Glänznerovi Helena + Zdeněk            Maj: Glänznerová H. + Beránková K.

Fena – Hündin

  • Dorost – Jüngstenklasse

20        GABBY od Devíti vrb                         13.08.2016, č. z. 7466/16                                VN1

O: Master Stanios                              M: Capabile od Devíti vrb

Chov: Boháčová Kateřina                              Maj: Boháčová Kateřina

  • Mladých – Jugendklasse

21        CAERIN Carsildan                             11.05.2016, č. z. 7409/16                                V4

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

22        CARIN Carsildan                                11.05.2016, č. z. 7408/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Maigret Radinie                            M: Aerin Carsildan                                            Vítěz roku mladých

Chov: Damm Daniel                         Maj: Damm Daniel

23        NATASHA NATTY Goldest Danubius          27.04.2016, č. z. 7401/16                                V2

O: Devil Denny Goldest Danubius  M: Jennifer Jeane Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra                    Maj: Melnyčuk Jana

24        TARRA ELLA Radinie                       04.05.2016, č. z. 7422/16                                V3

O: Rolls Roys von der Talmühle        M: Hella Heureka Radinie

Chov: Glänznerovi Ing. Zd.+Helena              Maj: Veselá Renáta

 

  • Mezitřída – Zwischenklasse

25        ZAMANTHA Triumetal                     08.11.2015, č. z. 7345/16                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Frenklin ze Slunečné verandy    M: Florentina Radinie

Chov: Slačková Jaroslava                               Maj: Stránská Iva

  • Otevřená - Offene Klasse

26        AETNA Černá Zulu                            06.07.2014, č. z. 7095/14                                VD

O: Jerry Fí Strážce klidu                    M: Zulu Hanno Veto

Chov: Kyšák Ivo                                               Maj: Tomek Jiří

27        AIRA Rytíř ze Semic                           15.03.2015, č. z. 7186/15                                VD

O: Sir Jack von Elberfeld                  M: Zaira Zdestru

Chov: Rytíř Pavel                              Maj: Midrlová Jana

28        BERENIKA Ve-Fi                16.02.2014, č. z. 7022/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O: Abel od Devíti vrb                         M: Kianga vom Horren                                    Vítěz roku, BOB

Chov: Fialová Veronika                   Maj: Vrkoslavová Jana

29        EFFI od Devíti vrb                              10.03.2015, č. z. 7193/15                                V3

O: Devil Denny Goldest Danubius  M: Infinity Power Savali

Chov: Boháčová Kateřina                              Maj: Mžourková Dagmar

30        FRONY Venduno                                 24.10.2014, č.z. 7133/14                                 V4                         

O: Cameron Venduno                       M: Rosalinda Radinie

Chov: Novotná Vendula                  Maj: Weigel Michal

31        SIMONETTE v. Blackmoore                   03.02.2015, č. z. 7361/16                                                V2, res. CAC, res.ČKŠ

O: Frajer Frenkie Goldest Danubius               M: Blackmoore Radinie

Chov: Müller Heike                           Maj: Rohlenová Petra

  • Pracovní - Gebrauchklasse

32        FENJA Hanno Veto                             16.5.2013, č. z. 6920/13                                   V1

O.: Odin vom Dammkrug                 M.: Zenta Hanno Veto

Chov.: Ing. Pospíchalová Hana      Maj.: Glänznerová Helena

33        ZAIRA Zdestru                                     3.1.2012, č. z. 6670/12                                     VD 2

O.: Richie Zdestru                              M.: Tifany Zdestru

Chov.: Strusková Zdeňka                Maj.: Rytíř Pavel

  • Vítězů – Championklasse

34        OXANA SKANSEN'S von Elly´s Meute    22.07.2014, č. z. VDH14RS61013208          V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Ahron vom Mephistopheles        M: Happy Ellen Skansen's

Chov: Dangel Klaus                          Maj: Boháčová Kateřina

 

Knírač malý černostříbřitý – Zwergschnazer schwarz und silber

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

35        CLEVER CAMERON z Dixie          10.06.2016, č. z. JR 73675 Pš                         V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Wild Wind z Dixie                          M: One Moment z Dixie                                   Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Šindelářová Michala             Maj: Šindelářová Michala

  • Otevřená - Offene Klasse

36        FOX MULDER z Dollnaxu               18.10.2009, č. z. 6669/09                                V2, res. CAC, res.ČKŠ     

O: Dabbler-April v.d.N´Oppasser     M: Borůvka z Dollnaxu

Chov: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj: RNDr. Strnadová Zdeňka

37        WILD WIND z Dixie                           10.11.2014, č. z. JR 73119 Pš                         V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Right Choice z Dixie                    M.: Keep On Smiling z Dixie                            Vítěz roku, BOB

Chov.: Šindelářová Michala            Maj.: Šindelářová Michala

  • Vítězů – Championklasse

38        T-TO WIN z Dixie                               05.07.2013, č. z. JR 72749 Pš                         V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: On The Edge Z Dixie                    M: Tropical Night Z Dixie

Chov: Michala Šindelářová             Maj: Nadine Ilse

  • Čestná – Ehrenklasse

39        SOLAR STONE z Dixie                     5.7.2013, č. z. JR 72741 Pš                              V1

O.: Xpresso z Dixie                             M.: Attention Please z Dixie

Chov.: Šindelářová Michala            Maj.: Šindelářová Michala

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

40        MAIDIE Loučeňská tvrz                   06.06.2016, č. z. 10467/16                              V2

O: Walker Rezlark Santa Knyrys    M: Kessie Loučeňská tvrz

Chov: Hlušičková Kateřina             Maj: Hlušičková Kateřina

41        ZARRA Poslední skaut                       27.3.2016, č. z. 10378/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O.: Right Reason z Dixie                   M.: Trisha Poslední skaut                                Vítěz roku mladých

Chov.: Mgr. Křížová Marcela          Maj.: Bc. Veselá Monika

  • Mezitřída - Zwischenklasse

42        SIMPLY MINE z Dollnaxu                               05.10.2015, č. z. 10207/15                              V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.                           

O: Fox Mulder z Dollnaxu                M: Innocent Rose z Dollnaxu                         Vítěz roku, BOS

Chov: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj: Maxa Josef

 

  • Otevřená - Offene Klasse

43        TRUE TRINITY z Dollnaxu             21.12.2015, č. z. 10261/15                              VD1

O.: Fox Mulder z Dollnaxu               M.: Jeannie Silver Malý kavalír

Chov.: RNDr. Strnadová Zdeňka    Maj.: RNDr. Strnadová Zdeňka

  • Veteránů- Veteran Klasse

44        Scedir GEENADAVIS                         07.07.2006, č. z. 6167-07/06                          V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

                                                                              Vítěz roku veterán

 

Knírač střední černý – Mittelschnauzer schwarz

Pes – Rüde

  • Štěňata - Welpenklasse

45        BENJAMIN AMIGO ze Charlotina údolí 26.10.2016, č. z. 8999/16                                VN1

O: Dark Danish Desing Mohner´s   M: Sixteen od Dalajského potoka

Chov: Bc. Filipová Jana                   Maj: Bc. Filipová Jana

  • Mladých – Jugendklasse

46        EURO BOHEMIA CARDINAL        25.04.2016, č. z. 8913/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J            

O: Ace Play Now Lejacks                 M: Funny Cardinal Seraf De Brise                 Vítěz roku mladých

Chov: Miksová Martina                   Maj: Miksová Martina

  • Otevřená - Offene Klasse

47        CODDY BOHEMIA CARDINAL     13.10.2014, č. z. 8682/14                                VD2

O: Samurai Bohemia Cardinal        M: Xi Xi Bohemia Cardinal

Chov: Miksová Martina                   Maj: Vašková Pavla

48        VALEGRO od Dalajského potoka   08.07.2014, č. z. 8641/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: York-Simons von der kleinen Au      M.: Odyssea od Dalajského potoka

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina  Maj.: Neiman Romana

 

 

  • Vítězů – Championklasse

49        BUBO Bohemia Cardinal                 25.05.2014, č. z. 8597/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Mohner´s Dark Danish Design  M.: Seraf De´Brise Funny Cardinal                                        Vítěz roku, BOS

Chov.: Miksová Martina                  Maj.: Miksová Martina

 

  • Čestná – Ehrenklasse

50        BALU Bohemia Cardinal                  25.05.2014, č. z. 8595/14                                VD1

O.: Mohner´s Dark Danish Design  M.: Seraf De´Brise Funny Cardinal

Chov.: Miksová Martina                  Maj.: Miksová Martina

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

51        ZARAH od Dalajského potoka         31.05.2016, č. z. 8925/16                                V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O.: Balu Bohemia Cardinal          M.: Tina od Dalajského potoka                     Vítěz roku mladých, BOJ

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina                Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

  • Mezitřída - Zwischenklasse

52        DJ LUKA Bohemia Cardinal           21.05.2015, č. z. 8789/15                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.              

O.: Talbot Bohemia Cardinal       M.: Yoko Ono von der kleinen Au

Chov.: Miksová Martina                              Maj.: Miksová Martina

  • Otevřená - Offene Klasse

53           CARAMELE Bohemia Cardinal  13.10.2014, č. z. 8685/14                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O: Samurai Bohemia Cardinal    M: Xi Xi Bohemia Cardinal

Chov: Miksová Martina                               Maj: Vašková Pavla

  • Vítězů – Championklasse

54        WELL & EASY Kleo´s                       10.11.2015, č. z. UKU.0266950                     V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.

O.: Volvo von der Talmuhle          M.: Ebony Eddy´s Barbariska                        Vítěz roku, BOB

Chov.: Kischuk Olga                      Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

  • Veteránů – Veteran-Klasse

55        CHRISTINE od Dalajského potoka                23.08.2006, č. z. 7099/06                                V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O.: Steven-Seagal de Manso Pelegri           M.: Elisette Serjas od Dalajského potoka  Vítěz  roku veterán

Chov.: Ing., arch. Kaprálková Martina            Maj.: Ing., arch. Kaprálková Martina

 

Knírač střední pepř a sůl – Mittelschnauzer Pepper and Salz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

56        ARTEX Noční strážce                        16.02.2016, č. z. 8876/16                                                       V2

O.: Armanni Poslední skaut          M.: Indiana Gloria Leones

Chov.: Cihelková Vladimíra        Maj.: Zajíčkovi Marcela a František

57        HARRIS Alarm Beskyd                      24.06.2016, č. z. 8959/16                                                             V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ideal Image Alarm Beskyd                       Vítěz roku mladých

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Sýkorová Zuzana

 

  • Otevřená - Offene Klasse

58        DARCY Alarm Beskyd                       01.04.2015, č. z. 8730/15                                                             V2, res. CAC, res.ČKŠ

O: Rapid Reflex Alarm Beskyd   M: Ideal Image Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Luštická Rita

59         MATRIX REVOLUTIONS Gloria Leones              26.04.2015, č. z. 8746/15                 V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: von Shaman´s Tiz Now Grand Calvera                 M.: Diamond Gloria Leones Oriasis

Chov.: Zubrická Michaela            M.: Bc. Zvolánková Eva

  • Vítězů – Championklasse

60        YAD Alarm Beskyd                             10.07.2013, č. z. 8488/13                                V1, CAC, ČKŠ, ISPU

O: Armanni Poslední skaut           M: Lady Lane Alarm Beskyd                         Vítěz roku, BOS

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Pokorná Kamila

  • Veteránů – Veteran-Klasse

61        LOVEBOY Saltus ze Záhrabské     28.05.2008, č. z. HR10320Sš                          V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O: Ablazer Fire Light My Life PS M: Unbelievable Usa ze Záhrabské                               Vítěz roku veterán

Chov: Skok Monika a Damir       Maj: Svobodová Renáta

  • Čestná – Ehrenklasse

62        ARMANNI Poslední skaut                 23.04.2009, č. z. 7706/09                                V1

O: Peppermill Mohner's                 M: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chov: Mgr. Křížová Marcela       Maj: Pokorná Kamila

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

63        NOTTE STELLA ALARM BESKYD Invidia Dios 14.05.2016, č. z. 9048                       V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O: Pearl Ave Concorde                   M: Dea Dell'Amore Invidia Dios                     Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Demenko Ekaterina           Maj: Fajkusová Lenka

  • Mezitřída - Zwischenklasse

64        FRAN FINE Alarm Beskyd               08.11.2015, č. z. 8831                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

65        HADLEY Fortuna Moravia             8.7.2015, č. z. 8801/15                                     V2, res. CAC, res. ČKŠ

O.: Frost Gloria Leones                  M.: Famous Fergie Fortuna Moravia

Chov.: Vrchotová Petra                 Maj.: Vrchotová Petra

  • Otevřená - Offene Klasse

66        FAVORITKA Alarm Beskyd             08.11.2015, č. z. 8829                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Amore Mio Alarm Beskyd       M: Ondine Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

  • Vítězů – Championklasse

67           AURORA Alarm Beskyd 27.05.2014, č. z. 8615                                      V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Yoyo Amor di Schnauzer         M: Rosette Alarm Beskyd                                               Vítěz  roku, BOB

Chov: Fajkusová Lenka                               Maj: Fajkusová Lenka

  • Čestná – Ehrenklasse

68        DAYBREAK DAUGHTER Oriasis 24.06.2012, č. z. 8277/12                                V1

O.: Arrischiato Contre Gloria Leones             M.: Crystal Clare Oriasis

Chov.: Kubínová Radka             Maj.: Hošková Drahuše

 

Knírač malý černý – Zwergschnauzer schwarz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

69        Mini Masterpiece´s FORWARD       01.06.2016, č. z. 10714/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J                    

O.: Dream Kiss Know-How           M.: Iks Faktor Schwarzen Diamant                              Vítěz roku mladých, BOJ

Chov.: Yaroshyn Volodymyr        Maj.: Zaoralová Andrea

70        SHOW MUST GO ON Rus Darbis  23.01.2016, č. z. RKF4491917                       V2

O: Wonder Victorius Star               M: Uvertura Zimnyaya Skazka Rus Darbis

Chov: Sheveleva Tatiana             Maj: Karmanov Mykola

 

 

  • Otevřená - Offene Klasse

71        BLACK DIAMOND z Větrova         30.08.2014, č. z. 9716/14                                VD2

O.: Offset Rezlark                           M.: Gordona Rezlark

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

72        DAY DREAMER Androis                  11.04.2013, č. z. 9093/13                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: Cabo Quendoline Silesia         M.: Can Fly Ka-Vanga                                     Vítěz roku, BOS

Chov.: Zaoralová Andrea             Maj.: Mazur Jakub

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

73        CASSIOPEA z Větrova                      03.03.2016, č. z. 10340/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O.: His Eminence Androis             M.: Gordona Rezlark                                        Vítěz roku mladých

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

  • Mezitřída - Zwischenklasse

74        OLIVIA NELLA Bohemia Ness       18.01.2016, č. z. 10287/16                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O.: Natar Hamlet Wild Rane        M.: Dog-Otho´s For Your Eyes Only              Vítěz roku, BOB

Chov.: Kaniaková Jana                Maj.: Kaniaková Jana

  • Vítězů – Championklasse

75        JACQUELINE Androis                      15.05.2014, č. z. 9608/14                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU                            

O.: Ypsilon Androis                         M.: Henriette Androis

Chov.: Zaoralová Andrea       M.: Zaoralová Andrea

 

Knírač malý pepř a sůl – Zwergschnauzer pepper und Salz

Pes – Rüde

  • Mladých – Jugendklasse

76        VALDA z Roznetu                 26.01.2016, č. z. 10294/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O.: Uncas PS Rezlark                     M.: Sissi Star z Roznetu                                    Vítěz roku mladých

Chov.: Ing. Rozová Zuzana         Maj.: Ing. Rozová Zuzana

  • Mezitřída - Zwischenklasse

77        WICTOR PS Rezlark                         05.08.2015, č. z. 10147/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Honza-Dutch v.D'n Oppasser  M: Russkiy Assort'ic Glafira

Chov: Ing. Rezková Larisa          Maj: Maňasová Lenka

  • Otevřená - Offene Klasse

78        IVANHOE PEPPER Androis            04.01.2015, č. z. 9847/15                                VD2

O.: Ismael Ernst Astronaut            M.: Cayenne Pepper Androis

Chov.: Zaoralová Andrea             Maj.: Joudalová Hana

79        ZUNINO Astronaut                             24.07.2015, č. z. 10125/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU             

O: Ismael Ernst Astronaut             M: Alexis Kim Astronaut

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Berndt Knut

  • Vítězů – Championklasse

80        YANKEE ZEPHYR Astronaut         02.04.2015, č. z. 9949/15                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Zeus Pepper Astronaut             M: Close Enought Solimans                            Vítěz roku, BOB

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Suchá Miroslava

Fena – Hündin

  • Mladých – Jugendklasse

81        DOROTHEA ERNST Astronaut      25.04.2016, č. z. 10431/16                              V1, CAJC, ČKŠ- J, ISPU-J     

O: Kashmir Starlings                      M: Izolda Astronaut                                          Vítěz roku mladých, BOJ

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Suchá Miroslava

  • Mezitřída - Zwischenklasse

82        AERIN Tarr-Winn                              22.08.2015, č. z. 10157/15                              V1, CAC, ČKŠ,  ISPU

O: Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha M: Gaga Lady Astronaut

Chov: Zelinková Erika                  Maj: Mazur Jakub

  • Otevřená - Offene Klasse

83        KEISHA z Povodí Oharky 04.10.2012, č. z. 8832/12                                                VD3

O.: Eos Rauthteufelchen                               M.: Chessie z Povodí Oharky

Chov.: Poláková Jarmila                              Maj.: Chlouba Josef

84        ODYSEA z Větrova                             16.07.2013, č. z. 9244/13                                VD2

O.: Empire Creator At Moldau North     M.: Madam Rezlark

Chov.: Berková Eva                      Maj.: Berková Eva

85        ZOE Astronaut                                     24.07.2015, č. z. 10126/15                              V1

O: Ismael Ernst Astronaut             M: Alexis Kim Astronaut

Chov: Suchá Miroslava                Maj: Kesselgruberová Eva

  • Vítězů – Championklasse

86        UNICA z Roznetu                                 19.02.2014, č. z. 9453/14                                V1, CAC, ČKŠ,  ISPU                            

O.: Starlings Kashmir                     M.: Sisi Star z Roznetu                                     Vítěz roku, BOS

Chov.: Ing. Rozová Zuzana         Maj.: Ing. Rozová Zuzana

  • Veteránů – Veteran-Klasse

87        SISI STAR z Roznetu                          10.12.2008, č. z. 7373/08                                V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

O.: Honza-Dutch v. D´n Oppasser               M.: Princess Peg z Roznetu                              Vítěz roku veterán

Chov.: Ing. Rozová Zuzana     Maj.: Ing. Rozová Zuzana