Dnešní datum: 21. 11. 2017     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2017
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Lovosice 15.4.2017
Vydáno dne 25. 04. 2017 (923 přečtení)



rozhodčí: ing. Zuzana Rozová
Knírač malý  PEPŘ A SŮL
 
Mezitřída-psi
 
1. ZUNINO ASTRONAUT                  24.7.2015           10125/15                     V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O:Ismael Ernst Astronaut
M:Alexis Kim Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída  otevřená-psi
 
2. IVANHOE PEPPER ANDROIS            4.1.2015               9847/15                    V1,ČKŠ
O: Ismael Ernst Astronaut
M:Cayenne Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M:Hana Joudalová, nábřeží Petra Bezruče 1268, 356 01 Sokolov
 
Třída vítězů-psi
 
3. YANKEE ZEPHYR ASTRONAUT        2.4.2015               9949/15                 V1,ČKŠ
O:Zeus Pepper Astronaut
M:Close Enough Solimans
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída veteránů-psi
 
4. JCh. KASPELIX CAME IN TIME            2.8.2005               6753/06                                   nedostavil
O: Maxim Over The Moon
M: Falkendal´s Wicked Lady
Ch.Engstrom Maria
M:Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad labem
 
Třída mladých-feny
 
5. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT     25.4.2016             10431/16                       V1,ČKŠ-J
O: Kashmir Starlings
M: Izolda Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
  
Mezitřída-feny
 
6. AERIN TARR-WINN                 22.8.2015             10157/15                                       V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha
M: Lady Gaga Astronaut
Ch: Zelinková Erika
M: Jakub Mazur, Křejpského 6, 149 00 Praha
 
Třída otevřená-feny
 
7. IKONA  PEPPER ANDROIS    4.1.2015               9848/15                                                        nedostavila
O: Ismael Ernst Astronaut
M: Cayenne Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Eva Šafářová, Dělnická 1569, 413 01 Roudnice nad Labem
 
Třída veteránů-feny
 
8. JENNIFER JENNIE MALÝ KAVALÍR  9.11.2007             7140/07                            nedostavila
O: Jch.Kaspelix Came In Time
M: Ch.Dixi Queen Pepper Malý Kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
 
Třída mladých-psi
 
9. CLEVER CAMERON Z DIXIE 10.6.2016             JR73675Pš                            V1,ČKŠ-J
O: Wild Wind z Dixie
M: One Moment z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
 
Třída otevřená-psi
 
10. WILD WIND Z DIXIE              10.11.2014           JR73119Pš                          V1,ČKŠ, Oblast.vítěz, nejlepší malý knírač
O: On Right Choise z Dixie                                                                                       Celkový vítěz OKV Lovosice
M: Keep On Smiling z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45,250 82 Úvaly u Prahy
 
 
Třída vítězů-psi
 
11. T-TO WIN Z DIXIE                   5.7.2013               VDH15ZS42U00100            V1,ČKŠ
O: On The Egde z Dixie
M: Tropical Night z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Nadine Ilse, Arenbornerstr.29, 343 99 Oberweser, SRN
 
Třída čestná-psi
 
12. SOLAR STONE Z DIXIE            5.7.2013                JR72741Pš                        V1, nejlepší jedinec tř.čestné
O:  Xpresso z Dixie
M: Attention Please z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45,250 82 Úvaly u Prahy
  
Třída veteránů-psi
 
13. CH. SIMPLY THE  BEST MALÝ KAVALÍR           6.4.2008                          6373/08                       V1,ČKŠ-V
O: Ch. Chottans Vagabond For Me
M: Ch. Universe´s Miss
Ch: Daniela Ullrichová
M:  Daniela Ullrichová, Habří 16,400 02 Ústí nad Labem
 
Třída štěňat-feny
 
14. ROMANCE VZPOMÍNKA                        1.11.2016                    10669/16                      VN1
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Dita Koláčková
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
  
Třída mladých-feny
 
15. TRUE TRINITY Z DOLLNAXU                  21.12.2015          10261/15                      nedostavil
O: Fox Mulder z Dollnaxu
M: Jeannie Silver Malý kavalír
Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/6, 104 00 Praha 10
 
 
16. ASSARI ALTAN– CORGO     29.2.2016             10347/16                                          V1,ČKŠ
O: Dog-Otho´sAmerican Gigolo
M: Sixt Sense z Dixie
Ch: Schneider Tomáš
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Mezitřída-feny
 
17. CUTE LILLY GRAND CALVERA       20.12.2015           10275/15                                   V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Sailer´s CD Dealthy Hallows
M: Vivien Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Kateřina Havelková, DiS., Černov 9, 393 01 Pelhřimov
 
Třída otevřená
 
18. DAPHNE ČERNÝ DORADUS            6.5.2015         10026/15                                         VD1
O: Santa Knyrys Walker Rezlark
M: Baccara Černý Doradus
Ch.Švorc Igor Ing.
M: Ing.Igor Švorc, Koperníkova 6,408 01 Rumburk
 
Třída čestná-feny
 
19. Ch.FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR                           26.7.2011        8274/11                  VD1
( Ch.KCHK, OKV)
O:Ch.Willy Wuff Malý Kavalír
M: She Is So Wonderful Malý Kavalír
Ch:Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
 
Třída veteránů-feny
 
20. LUCKY STAR SILVER GRAND CALVERA    16.8.2008                   6467/08                  nedostavil
O: One Up For Us Matraszépé
M: Delight Graqnd Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Jitka Králová, Kolmá 229, 252 62 Horoměřice
 
21. Ch.NEW VICTORY MALÝ KAVALÍR                          13.11.2006                    6100/06                      V1,ČKŠ-V
O:Chottans Vagabond For Me
M: Ch.Algris Absolut Victory
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
 
Knírač malý ČERNÝ
 
Třída mladých-psi
 
22. DA VINCI BENAVENTE MORAVIA                        25.6.2016            10499/16                              V1,ČKŠ-J
O: His Eminence Androis
M: Butterfly Benavente Moravia
Ch: Rodinová Dagmar
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
 
Třída otevřená-psi
 
23. DAY DREAMER ANDROIS      11.4.2013               9093/13                                              V1,ČKŠ
O: Cabo Quendoline Silesia
M: Can Fly Ka-Vanga
Ch: Zaoralová Andrea
M: Jakub Mazur, Křejpského 6, 149 00 Praha
 
Třída vítězů-psi
 
24. CASTRO RUZZ BENAVENTE MORAVIA         27.9.2014            9756/14                       V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Dragon Fly Carboneum
M: Jellyfish Malý Kavalír
Ch: Rodinová Dagmar
M: Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová
 
Třída mladých-fena
 
25. ENDLESS LOVE HAJAN POLONIA  11.3.2016              10639/16                          V1,ČKŠ-J
O: King Samuel Black Samba
M: Colleta Black Benavente Moravia
Ch: Janiszewska Halina
M: Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová
 
Knírač střední ČERNÝ
 
Třída otevřená-psi
 
26. DARK SIDE GRAND CALVERA         16.9.2014             8675/14                               V1,ČKŠ
O: Timly Find Cherni Strazhnik
M: Dark Beauty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-psi
 
27. FAUST BLACK GRAND CALVERA     20.3.2015          8739/15                                 V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Totem Otis Boanergos Grand Calvera                                                                                 Nejlepší střední knírač
M: Marge Simpson Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
  
Třída veteránů-psi
 
28. CH.CAR VELVARSKÝ TOLAR                  11.8.2006            7073/06                               V1,ČKŠ-V
O: Sebastian von Mandelrosen
M: Xanthipe Black Grand Calvera
Ch: Došek Ivo
M: Pavel Port, Věšťany 65, 415 01 Teplice
 
29. CH.YACKETY YAK GRAND CALVERA               2.8.2006              7117/06                  V2
O: Stahlkriegers Legendof Lance
M: Luxury Cindyland Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
 
Třída mladých-feny
 
30. KARMA BLACK  GRAND CALVERA                      2.6.2016              8955/16                              V1,ČKŠ-J ,nejlepší mladý jedinec
O: Velvet Dandy´s Wilbur Turnblad
M: Black Betty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 Mezitřída-feny
 
31. DEMI NIDONERO             31.10.2015         8909/16                                                              V1
O: Cherni Strazhnik Timly Find
M: Inga Stellaris
Ch: Surówka Edyta
M.: Jana Marhoulová, Na vrškách 934, 252 10 Mníšek pod Brdy
 
 
Třída otevřená-feny
 
32. DARK LUCK GRAND CALVERA      16.9.2014             8680/14                                                      V1,ČKŠ
O: Timly Find Cherni Strazhnik
M: Dark Beauty Grand Calvera
Ch:  Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
33. VIVA BLACK GRAND CALVERA      21.4.2013             8425/13                                   V1,ČKŠ
O: Otis Boanergos Shantekler
M: You Are Like a Dream
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Knírač střední PEPŘ A SŮL
 Třída štěňat- psi
 
34. CEZAR SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK       22.10.2016       9009/16                    N1
O: Royal King Alarm Beskyd
M:Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
 
 Třída dorostu-psi
 
35. ORLANDO BLOOM  GLORIA LEONES          24.9.2016             8976/16                            VN1, nejlepší jedinec tř.dorostu
O:Aulerco Obi-Wan Kenobi-PS
M: Diamond Gloria Leones Oriasis
Ch: Zubrická Michaela
M: Jiří Kareš, Jateční 5, 360 01 Karlovy Vary
 
Třída mladých-psi
 
36. AL PACINO NOČNÍ STRÁŽCE          16.2.2016             8873/16                                          V1
O: Armani Poslední Skaut
M: Indiana Gloria Leones
Ch: Cihelková Vladimíra
M: Michal Džugan, Habrová 3085/9, 415 01 Teplice
 
 Mezitřída-psi
 
37. MICCOSUKEES WINNING HAND   15.10.2015           AS04023404                                     V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Miccosukees Weather Girl
M: Miccosukees Action Man
Ch: Lockyer Hilary
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída otevřená-psi
 
38. HARDY FORTUNA MORAVIA          8.7.2015                 8798/15                                           V1
O: Frost Gloria Leones
M: Famous Fergle Fortuna Moravia
Ch: Vrchotová Petra
M: Hana Pjentaková, Horská 112, 417 41 Krupka
  
Třída vítězů-psi
 
39. DIESEL TOP ORIASIS             24.6.2012             8273/12                                                             V1,ČKŠ
(český šampion, Grand šampion, CH KCHK, BOS)
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí 2
  
Třída vetránů-psi
 
40. LOVEBOY SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ              28.5.2008             HR10320SŠ                           V1,ČKŠ-V, nejlepší veterán
O: Ablazer Firelight Mylife-PS
M: Unbelievable USA ze Záhrabské
Ch: Skok Damir a Monika
M: Renata Svobodová-Haláčková, Martinova 537/26, 107 00 Praha 10-Dubeč
Mezitřída-feny
 
41. I´M ISKA GRAND CALVERA              25.12.2015           8863/15                                    V1,ČKŠ
O: Qaspar v. Achterpaetzchen
M: Zeta Jones Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
 M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
42. CH. DAYBREAK DAUGHTER ORIASIS          24.6.2012             8277/12                    V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Drahuše Hošková, Rozmarýnová 1348/1, 434 01 Most
 
43. HENRIETTE  PEPPER GRAND CALVERA         11.4.2015          8777/15                   V2,r.ČKŠ
O: Aulerco Obi Wan Kenobi-PS
M: Clytia Pepper Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Knírač velký ČERNÝ
 
Mezitřída-psi
 
44. MEFISTO MIO GOLDEST DANUBIUS                14.4.2015            7208/15                   VD1
O: Ole von Feuertanz
M: Happy Hilary Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra, Bc.
M: Hana Mizerová, Bílinská 515/6, 190 00 Praha 9
 
Třída otevřená-psi
 
45. LEWIS SLUNEČNÍ PAPRSEK                              6.6.2014               7072/14                    V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Abel od Devíti vrb                                                                                                                    Nejlepší velký knírač
M: Enigma Black Dvomaro
Ch: Fraňková Lenka
M: MUDr.Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín
 
Třída pracovní
 
46. AMIR VON ELBERFELD        15.3.2013             6950/13                                                VD2
(IPO3,ZVV2 )
O: Gepetto von Hatzbachtal
M: Neele von Elberfeld
Ch: Hoormann Martina
M: Dana Uherková, Citice 190, 356 01 Citice
 
 
47. ALEX ANVEJESS                    18.8.2014                           7107/14                                    V1,ČKŠ
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Anette Jesstyno
Ch: Váchová Jaroslava
M: Jaroslava Váchová, K.H.Máchy 297/11, 417 02  Dubí 2
 
Třída štěňat-feny
 
48. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS          16.10.2016           7485/16                    VN1
O: Niko v Lindelbrunn
M: Happy Hilary Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra
M: Igor Švorc, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk
 
 
Třída mladých-feny
 
49. MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK              30.1.2016             7336/16                           V1,ČKŠ-J
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Mezitřída-feny
 
50.FIJI OD DEVÍTI VRB                         17.9.2015            7278/15                                  V1,ČKŠ
O: Apollo vom Schloss Ehrenberg
M: Bora od Devíti vrb
Ch: Boháčová Kateřina
M: Petra Leksová, Lovošská e9, 410 02 Lovosice
 
Třída otevřená-feny
 
51. EFFI  OD DEVÍTI VRB              10.3.2015             7193/15                                            V2,r.ČKŠ
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Dagmar Mžourková, Rooseveltova 23, 412 01 Litoměřice
 
52. GINGER HANNO VETO       17.6.2014             7091/14                                               V1,ČKŠ
O: Arek v. Schill
M: Astra Hanno Veto
Ch: Pospíchalová Hana, Ing.
M: Ing. Hana Pospíchalová, Tlumená 47, 322 00 Plzeň
 
Třída vítězů-feny
 
53. ARETHA ANVAJESS                  18.8.2014             7114/14                                            V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Anette Jesstyno
Ch: Váchová Jaroslava
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Třída čestná-feny
 
54. BIANCA  OD DEVÍTI VRB              2.7.2012            6768/12                                          V1
(CH.CZ,SK,ČMKU, ZPU1,ZZO1,BH)
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
 
Třída veteránů-feny
 
55. ENIGMA BLACK DVOMARO             16.4.2008             6020/08                                  V1,ČKŠ-V
O: JFK Hajko Nerita
M: Nefertiti Triumental
Ch: Netíková Markéta
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
  
Knírač velký PEPŘ A SŮL
 
Mezitřída-feny
 
56. VIRGINIA ENEL FENOMEN               23.8.2015             7320/15                              V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Horus Kaledor
M: Cheryl Enel Fenomen
Ch: Butyková Miriam
M: Erika Zelinková, Pod Křížkem 1268/1A, 147 00 Praha
 
Závěrěčné soutěže:
 
Nejhezčí pár psů.   MK černý       Castro Ruzz Benavente  Moravia   x   Endless Love Hajan Polonia
 
Nejlepší chovatelská stanice         MK černostř.      z  Dixie
 
Soutěž ml. Vystavovatel                obě  vítězky    -  M. Fraňková   a   VK černý
  •             -  Havelková  a  Mk černostř.


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )