Výsledky OKV Lovosice 15.4.2017

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 25. 04. 2017 (591 přečtení)






rozhodčí: ing. Zuzana Rozová
Knírač malý  PEPŘ A SŮL
 
Mezitřída-psi
 
1. ZUNINO ASTRONAUT                  24.7.2015           10125/15                     V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O:Ismael Ernst Astronaut
M:Alexis Kim Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída  otevřená-psi
 
2. IVANHOE PEPPER ANDROIS            4.1.2015               9847/15                    V1,ČKŠ
O: Ismael Ernst Astronaut
M:Cayenne Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M:Hana Joudalová, nábřeží Petra Bezruče 1268, 356 01 Sokolov
 
Třída vítězů-psi
 
3. YANKEE ZEPHYR ASTRONAUT        2.4.2015               9949/15                 V1,ČKŠ
O:Zeus Pepper Astronaut
M:Close Enough Solimans
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída veteránů-psi
 
4. JCh. KASPELIX CAME IN TIME            2.8.2005               6753/06                                   nedostavil
O: Maxim Over The Moon
M: Falkendal´s Wicked Lady
Ch.Engstrom Maria
M:Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad labem
 
Třída mladých-feny
 
5. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT     25.4.2016             10431/16                       V1,ČKŠ-J
O: Kashmir Starlings
M: Izolda Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
  
Mezitřída-feny
 
6. AERIN TARR-WINN                 22.8.2015             10157/15                                       V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha
M: Lady Gaga Astronaut
Ch: Zelinková Erika
M: Jakub Mazur, Křejpského 6, 149 00 Praha
 
Třída otevřená-feny
 
7. IKONA  PEPPER ANDROIS    4.1.2015               9848/15                                                        nedostavila
O: Ismael Ernst Astronaut
M: Cayenne Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Eva Šafářová, Dělnická 1569, 413 01 Roudnice nad Labem
 
Třída veteránů-feny
 
8. JENNIFER JENNIE MALÝ KAVALÍR  9.11.2007             7140/07                            nedostavila
O: Jch.Kaspelix Came In Time
M: Ch.Dixi Queen Pepper Malý Kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
 
Třída mladých-psi
 
9. CLEVER CAMERON Z DIXIE 10.6.2016             JR73675Pš                            V1,ČKŠ-J
O: Wild Wind z Dixie
M: One Moment z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
 
Třída otevřená-psi
 
10. WILD WIND Z DIXIE              10.11.2014           JR73119Pš                          V1,ČKŠ, Oblast.vítěz, nejlepší malý knírač
O: On Right Choise z Dixie                                                                                       Celkový vítěz OKV Lovosice
M: Keep On Smiling z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45,250 82 Úvaly u Prahy
 
 
Třída vítězů-psi
 
11. T-TO WIN Z DIXIE                   5.7.2013               VDH15ZS42U00100            V1,ČKŠ
O: On The Egde z Dixie
M: Tropical Night z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Nadine Ilse, Arenbornerstr.29, 343 99 Oberweser, SRN
 
Třída čestná-psi
 
12. SOLAR STONE Z DIXIE            5.7.2013                JR72741Pš                        V1, nejlepší jedinec tř.čestné
O:  Xpresso z Dixie
M: Attention Please z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45,250 82 Úvaly u Prahy
  
Třída veteránů-psi
 
13. CH. SIMPLY THE  BEST MALÝ KAVALÍR           6.4.2008                          6373/08                       V1,ČKŠ-V
O: Ch. Chottans Vagabond For Me
M: Ch. Universe´s Miss
Ch: Daniela Ullrichová
M:  Daniela Ullrichová, Habří 16,400 02 Ústí nad Labem
 
Třída štěňat-feny
 
14. ROMANCE VZPOMÍNKA                        1.11.2016                    10669/16                      VN1
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Dita Koláčková
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
  
Třída mladých-feny
 
15. TRUE TRINITY Z DOLLNAXU                  21.12.2015          10261/15                      nedostavil
O: Fox Mulder z Dollnaxu
M: Jeannie Silver Malý kavalír
Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/6, 104 00 Praha 10
 
 
16. ASSARI ALTAN– CORGO     29.2.2016             10347/16                                          V1,ČKŠ
O: Dog-Otho´sAmerican Gigolo
M: Sixt Sense z Dixie
Ch: Schneider Tomáš
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Mezitřída-feny
 
17. CUTE LILLY GRAND CALVERA       20.12.2015           10275/15                                   V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Sailer´s CD Dealthy Hallows
M: Vivien Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Kateřina Havelková, DiS., Černov 9, 393 01 Pelhřimov
 
Třída otevřená
 
18. DAPHNE ČERNÝ DORADUS            6.5.2015         10026/15                                         VD1
O: Santa Knyrys Walker Rezlark
M: Baccara Černý Doradus
Ch.Švorc Igor Ing.
M: Ing.Igor Švorc, Koperníkova 6,408 01 Rumburk
 
Třída čestná-feny
 
19. Ch.FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR                           26.7.2011        8274/11                  VD1
( Ch.KCHK, OKV)
O:Ch.Willy Wuff Malý Kavalír
M: She Is So Wonderful Malý Kavalír
Ch:Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
 
Třída veteránů-feny
 
20. LUCKY STAR SILVER GRAND CALVERA    16.8.2008                   6467/08                  nedostavil
O: One Up For Us Matraszépé
M: Delight Graqnd Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Jitka Králová, Kolmá 229, 252 62 Horoměřice
 
21. Ch.NEW VICTORY MALÝ KAVALÍR                          13.11.2006                    6100/06                      V1,ČKŠ-V
O:Chottans Vagabond For Me
M: Ch.Algris Absolut Victory
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
 
Knírač malý ČERNÝ
 
Třída mladých-psi
 
22. DA VINCI BENAVENTE MORAVIA                        25.6.2016            10499/16                              V1,ČKŠ-J
O: His Eminence Androis
M: Butterfly Benavente Moravia
Ch: Rodinová Dagmar
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
 
Třída otevřená-psi
 
23. DAY DREAMER ANDROIS      11.4.2013               9093/13                                              V1,ČKŠ
O: Cabo Quendoline Silesia
M: Can Fly Ka-Vanga
Ch: Zaoralová Andrea
M: Jakub Mazur, Křejpského 6, 149 00 Praha
 
Třída vítězů-psi
 
24. CASTRO RUZZ BENAVENTE MORAVIA         27.9.2014            9756/14                       V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Dragon Fly Carboneum
M: Jellyfish Malý Kavalír
Ch: Rodinová Dagmar
M: Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová
 
Třída mladých-fena
 
25. ENDLESS LOVE HAJAN POLONIA  11.3.2016              10639/16                          V1,ČKŠ-J
O: King Samuel Black Samba
M: Colleta Black Benavente Moravia
Ch: Janiszewska Halina
M: Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová
 
Knírač střední ČERNÝ
 
Třída otevřená-psi
 
26. DARK SIDE GRAND CALVERA         16.9.2014             8675/14                               V1,ČKŠ
O: Timly Find Cherni Strazhnik
M: Dark Beauty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-psi
 
27. FAUST BLACK GRAND CALVERA     20.3.2015          8739/15                                 V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Totem Otis Boanergos Grand Calvera                                                                                 Nejlepší střední knírač
M: Marge Simpson Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
  
Třída veteránů-psi
 
28. CH.CAR VELVARSKÝ TOLAR                  11.8.2006            7073/06                               V1,ČKŠ-V
O: Sebastian von Mandelrosen
M: Xanthipe Black Grand Calvera
Ch: Došek Ivo
M: Pavel Port, Věšťany 65, 415 01 Teplice
 
29. CH.YACKETY YAK GRAND CALVERA               2.8.2006              7117/06                  V2
O: Stahlkriegers Legendof Lance
M: Luxury Cindyland Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
 
Třída mladých-feny
 
30. KARMA BLACK  GRAND CALVERA                      2.6.2016              8955/16                              V1,ČKŠ-J ,nejlepší mladý jedinec
O: Velvet Dandy´s Wilbur Turnblad
M: Black Betty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 Mezitřída-feny
 
31. DEMI NIDONERO             31.10.2015         8909/16                                                              V1
O: Cherni Strazhnik Timly Find
M: Inga Stellaris
Ch: Surówka Edyta
M.: Jana Marhoulová, Na vrškách 934, 252 10 Mníšek pod Brdy
 
 
Třída otevřená-feny
 
32. DARK LUCK GRAND CALVERA      16.9.2014             8680/14                                                      V1,ČKŠ
O: Timly Find Cherni Strazhnik
M: Dark Beauty Grand Calvera
Ch:  Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
33. VIVA BLACK GRAND CALVERA      21.4.2013             8425/13                                   V1,ČKŠ
O: Otis Boanergos Shantekler
M: You Are Like a Dream
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Knírač střední PEPŘ A SŮL
 Třída štěňat- psi
 
34. CEZAR SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK       22.10.2016       9009/16                    N1
O: Royal King Alarm Beskyd
M:Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
 
 Třída dorostu-psi
 
35. ORLANDO BLOOM  GLORIA LEONES          24.9.2016             8976/16                            VN1, nejlepší jedinec tř.dorostu
O:Aulerco Obi-Wan Kenobi-PS
M: Diamond Gloria Leones Oriasis
Ch: Zubrická Michaela
M: Jiří Kareš, Jateční 5, 360 01 Karlovy Vary
 
Třída mladých-psi
 
36. AL PACINO NOČNÍ STRÁŽCE          16.2.2016             8873/16                                          V1
O: Armani Poslední Skaut
M: Indiana Gloria Leones
Ch: Cihelková Vladimíra
M: Michal Džugan, Habrová 3085/9, 415 01 Teplice
 
 Mezitřída-psi
 
37. MICCOSUKEES WINNING HAND   15.10.2015           AS04023404                                     V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Miccosukees Weather Girl
M: Miccosukees Action Man
Ch: Lockyer Hilary
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída otevřená-psi
 
38. HARDY FORTUNA MORAVIA          8.7.2015                 8798/15                                           V1
O: Frost Gloria Leones
M: Famous Fergle Fortuna Moravia
Ch: Vrchotová Petra
M: Hana Pjentaková, Horská 112, 417 41 Krupka
  
Třída vítězů-psi
 
39. DIESEL TOP ORIASIS             24.6.2012             8273/12                                                             V1,ČKŠ
(český šampion, Grand šampion, CH KCHK, BOS)
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí 2
  
Třída vetránů-psi
 
40. LOVEBOY SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ              28.5.2008             HR10320SŠ                           V1,ČKŠ-V, nejlepší veterán
O: Ablazer Firelight Mylife-PS
M: Unbelievable USA ze Záhrabské
Ch: Skok Damir a Monika
M: Renata Svobodová-Haláčková, Martinova 537/26, 107 00 Praha 10-Dubeč
Mezitřída-feny
 
41. I´M ISKA GRAND CALVERA              25.12.2015           8863/15                                    V1,ČKŠ
O: Qaspar v. Achterpaetzchen
M: Zeta Jones Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
 M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
42. CH. DAYBREAK DAUGHTER ORIASIS          24.6.2012             8277/12                    V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Drahuše Hošková, Rozmarýnová 1348/1, 434 01 Most
 
43. HENRIETTE  PEPPER GRAND CALVERA         11.4.2015          8777/15                   V2,r.ČKŠ
O: Aulerco Obi Wan Kenobi-PS
M: Clytia Pepper Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Knírač velký ČERNÝ
 
Mezitřída-psi
 
44. MEFISTO MIO GOLDEST DANUBIUS                14.4.2015            7208/15                   VD1
O: Ole von Feuertanz
M: Happy Hilary Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra, Bc.
M: Hana Mizerová, Bílinská 515/6, 190 00 Praha 9
 
Třída otevřená-psi
 
45. LEWIS SLUNEČNÍ PAPRSEK                              6.6.2014               7072/14                    V1,ČKŠ,Oblast.vítěz
O: Abel od Devíti vrb                                                                                                                    Nejlepší velký knírač
M: Enigma Black Dvomaro
Ch: Fraňková Lenka
M: MUDr.Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín
 
Třída pracovní
 
46. AMIR VON ELBERFELD        15.3.2013             6950/13                                                VD2
(IPO3,ZVV2 )
O: Gepetto von Hatzbachtal
M: Neele von Elberfeld
Ch: Hoormann Martina
M: Dana Uherková, Citice 190, 356 01 Citice
 
 
47. ALEX ANVEJESS                    18.8.2014                           7107/14                                    V1,ČKŠ
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Anette Jesstyno
Ch: Váchová Jaroslava
M: Jaroslava Váchová, K.H.Máchy 297/11, 417 02  Dubí 2
 
Třída štěňat-feny
 
48. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS          16.10.2016           7485/16                    VN1
O: Niko v Lindelbrunn
M: Happy Hilary Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra
M: Igor Švorc, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk
 
 
Třída mladých-feny
 
49. MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK              30.1.2016             7336/16                           V1,ČKŠ-J
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Mezitřída-feny
 
50.FIJI OD DEVÍTI VRB                         17.9.2015            7278/15                                  V1,ČKŠ
O: Apollo vom Schloss Ehrenberg
M: Bora od Devíti vrb
Ch: Boháčová Kateřina
M: Petra Leksová, Lovošská e9, 410 02 Lovosice
 
Třída otevřená-feny
 
51. EFFI  OD DEVÍTI VRB              10.3.2015             7193/15                                            V2,r.ČKŠ
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Dagmar Mžourková, Rooseveltova 23, 412 01 Litoměřice
 
52. GINGER HANNO VETO       17.6.2014             7091/14                                               V1,ČKŠ
O: Arek v. Schill
M: Astra Hanno Veto
Ch: Pospíchalová Hana, Ing.
M: Ing. Hana Pospíchalová, Tlumená 47, 322 00 Plzeň
 
Třída vítězů-feny
 
53. ARETHA ANVAJESS                  18.8.2014             7114/14                                            V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Anette Jesstyno
Ch: Váchová Jaroslava
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Třída čestná-feny
 
54. BIANCA  OD DEVÍTI VRB              2.7.2012            6768/12                                          V1
(CH.CZ,SK,ČMKU, ZPU1,ZZO1,BH)
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
 
Třída veteránů-feny
 
55. ENIGMA BLACK DVOMARO             16.4.2008             6020/08                                  V1,ČKŠ-V
O: JFK Hajko Nerita
M: Nefertiti Triumental
Ch: Netíková Markéta
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
  
Knírač velký PEPŘ A SŮL
 
Mezitřída-feny
 
56. VIRGINIA ENEL FENOMEN               23.8.2015             7320/15                              V1,ČKŠ, Oblast.vítěz
O: Horus Kaledor
M: Cheryl Enel Fenomen
Ch: Butyková Miriam
M: Erika Zelinková, Pod Křížkem 1268/1A, 147 00 Praha
 
Závěrěčné soutěže:
 
Nejhezčí pár psů.   MK černý       Castro Ruzz Benavente  Moravia   x   Endless Love Hajan Polonia
 
Nejlepší chovatelská stanice         MK černostř.      z  Dixie
 
Soutěž ml. Vystavovatel                obě  vítězky    -  M. Fraňková   a   VK černý
  •             -  Havelková  a  Mk černostř.