Fotogalerie
ZDE
Knírač malý bílý
Feny
mezitřída
1/Joy Švarcava ČMKU/KM/6750/10 nar.02.02.2010
V
(I´Am Snowman v.d. Spikke*Kingsport´s
Batticuore Whgue)
Ch. Marková Hedvika
m. Radmila Nováková, Kyjevská 1156,
56401 Žamberk
tř.otevřená
31/Urtica Mengo Celebration 288R, PKR-II 100783 nar.05.04.2009
V 1,VT,ČKŠ
(Eternal Gambler Step By Step*Blaylock
Casandra´s Dream)
Ch.Oksana Kmiecik
m.Larisa Rezková,Zlatníky 17, 25241
Praha
Knírač malý černý
psi
tř.mladých
32/Mirta´s Haus Ozzie Osborne ČMKU/KM/8128/11 nar.26.08.2010
V1,VTM
(Unjedi Stone*Mirta´s Haus Flashon
Design)
Ch.Brajšs-Mislavac Sandra
Ch.Rerková Larisa,Zlatníky 17, 25241
Praha
mezitřída
2/Cewin ze Sněhurčina lesa ČMKU/KM/6663/09 nar.
10.08.2009
VD 1
( Ypsilon Androis * Caribbean Pearl
Bohemia Ness)
Ch. Bulířová Irena
m.Dr.Stanislava a JUDr. Jan
Behenských, Proseč 29, 51301 Záhoří-Semily
tř.otevřená
3/Ashley z Větrova ČMKU/KM/6434/08/10 nar.27.7.2008
V1,VT,ČKŠ,OV
(Chasar z Kočičího údolí*Arwen
z Kozince)
Ch. Berková Eva
m. Berková Eva, Horní Tříč 71, 51311
Vysoké nad Jizerou
feny
dorost
4/Gordona Rezlark ČMKU/KM/7944/10 nar.
24.10.2010
abs.
(Dragon Fly Carboneum*Folk Dance
Rezlark)
Ch. Rezkova L.
m. Eva Berková, Horní Tříč 71, 51301 Vysoké
nad Jizerou
mezitřída
5/Astyr Fatalia Arva ČMKU/KM/6694/09 nar.14.10.2009
V 1,VT,ČKŠ
( Dragon Fly Carboneum* Macmaster´s
Wilma in Black)
Ch. Kubincová Jiřina
M .Kubincová Jiřina, Vondrouškova
1195/49, 16300 Praha6-Řepy
Tř.otevřená
6/Petruška od Modrého džbánu ČMKU/KM/6430/08 nar.15.07.2008
V 1,VT,ČKŠ
(Beefeater Black Nelor*Nancy od
Modrého džbánu)
Ch. Pavelková Bohuslava Mgr.
m. Pavelková Bohuslava Mgr.,Milbochov
8 , 40002 Ústí nad Labem
34/Angie ze StřížákuČMKU/KM/6479/08 nar.
29.09.2008
V2,r.ČKŠ
(Original Rezlark* Elvíra od Hrabáku)
Ch.Bauerová Věra ing.
m. Jan Bauer,Hynaisova 1C/770, 40001
Ústí nad Labem
tř.vítězů
33/Tap-Dance Rezlark ČMKU/KM/6362/08 nar.09.04.2008
V1,VT,ČKŠ,OV, Nejkrásnější
malý knírač
(Filli-Filli Rezlark*Sailer´s OK
Shiloh of Rezlark)
Ch.+m. Larisa Rezková,Zlatníky 17,
25241 Praha
Knírač malý černostříbřitý
psi
tř.mladých
7/Flescher Evbiar ČMKU/KM/7811/10 nar.13.10.2010
V1,VTM
(Simply tha Best Malý kavalír*Best
Gerl from Evbiar)
Ch.Eva Vondrová , Kojetická 1252/116,
40003 Ústí nad Labem
m. dtto
mezitřída
8/Your Best Friend Malý kavalír ČMKU/KM/6631/09 nar.27.06.2009
V1,VT,ČKŠ,OV
(No for Sale Malý kavalír*Mery Kay
Malý kavalír)
Ch. Ullrichová Daniela
M. ing. Eva Mačudová, Matějě Kopeckého
4815, 43003 Chomutov
feny
tř.mladých
9/Enny ze Štrojaru ČMKU/KM/7757/10 nar.08.06.2010
V1,VTM
(Simply the Best Malý Kavalír*Lotta
Rezlark)
Ch.Kratěnová Václava
m.Zajptová Olga, J.Jabůrkové 4, 40001
Ústí nad Labem
mezitřída
10/Chottans Raw Model ČMKU/KM/7760/10 nar.22.12.2009
V 1,VT,ČKŠ
(Xjar Cosmic Wonder*Chttans Just For
You)
Ch. Orre Vallin Charlotte
m. Ullrichová Daniela, Habří 16,
40002 Ústí nad Labem
tř.vítězů
11/Kelly Silver Grand Calvera ČMKU/KM/6413/08 nar.03.05.2008
V 1,VT,ČKŠ,OV
(Djakartas Uptown Boy*Everlasting Love
Grand Calvera)
Ch. Havelková Denisa
m. PhDr. Tauferová Iva,Smíchovská 951,
15500 Praha-Východ
tř.veteránů
12/Bonny Ne-Hai ČMKU/KM/48001/00 nar.09.02.2000
V , nejl.veter.
(Cruise Tom z Dixie*Haidi ze
Severních hor)
Ch. Fléglová Jindra
m.Eva Vondrová, Kojetická 1252/116,
40003 Ústí nad Labem
Knírač malý pepř a sůl
psi
tř.otevřená
13/Eddy Grey Evbiar ČMKU/KM/7085/07 nar.20.08.2007
V1
(Barry Brigs Malý Kavalír*Akima
Evbiar)
Ch.Eva Vondrová
M.Eva Vondrová,Kojetická 1252/116,
40003 Ústí nad Labem
14/Gaudí z Kopce Vítkova ČMKU/KM/7352/08 nar.29.09.2008
V2
(Moldau*North*Yacobi z Kopce
Vítkova)
Ch. Jakubův Lenka
m. Jakubův Lenka, Koněvova 155, 13000
Praha
tř.veteránů
15/Emigrant Top Target ČMKU/KM/5154/99/99 nar.15.06.1998
V ,nejl.veter., Nejkrásnější
veterán
(Zalino v.d. Tombola*Matraszepe
Triumph)
Ch.Sviridova
M.Eva Berková,Horní Tříč 71, 51301
Vysoké nad Jizerou
feny
tř. mladých
16/Madam Rezlark ČMKU/KM/7733/10 nar.12.05.2010
V1,VTM, Nejlepší ml. fena
(Deep Space Astronaut*Claudia
Rezlark)
Ch.L.Rezková
M. Eva Berková, Horní Tříč 71, 51301
Vysoké na Jizerou
mezitřída
17/Aira z Moravských Bohuňovic ČMKU/KM/7431/09 nar.04.06.2009
VD 3
(Golden Age Knížete Sternenhocha*Agáta
z Podjavořicka)
Ch.Prokešová Michaela Dis.
M.Kubala Milan, U Stadionu 2, 40001
Ústí nad Labem
18/Beruschka ze SaGriFe ČMKU/KM/7530/09 nar.22.11.2009
VD4
(Empire Creator At Moldau North*Fey
Ne-Hai)
Ch.Buchalová Radka
M.Jindra Fléglová,Allejní 283, 41742
Krupka1
19/Moonlight Shadow Malý Kavalír ČMKU/KM/7557/10 nar.28.01.2010
V2
(Eos Rauhteufelchen*It´s My Life Malý
Kavalír)
Ch. Ullrichová Daniela
M. Ullrichová Daniela, Habří 16,
40002 Ústí nad Labem
20/Rosalie Astronaut ČMKU/KM/7551/10 nar.25.01.2010
V 1,VT,ČKŠ
(Tajinastes Directo Al Grano*Shakira
Astronaut)
Ch. Suchá Miroslava
M. Suchá Miroslava, Žerotínova 66,
13000 Praha 3
tř.otevřená
21/Ketty Astronaut ČMKU/KM/7457/09 nar.21.06.2009
V2,r.ČKŠ
(Littie Buddha v.Erbhof*Shakira
Astronaut)
Ch .Suchá Miroslava
M. Suchá Miroslava ,Žerotínova 66,
13000 Praha 3
22/Liberty Bell Moldau North ČMKU/KM/7313/08 nar.23.09.2008
abs.
(Gun Fire Moldau North*Especialy For
Moldau North
Ch. Stikarovská Libuše, Jindřichovice
284, 46366 Jindřichovice pod Smrkem
23/Moon Song Malý Kavalír ČMKU/KM/7556/10 nar.28.01.2010
V1,VT,ČKŠ,OV
(Eos Rauhteufelchen*It´s My Life Malý
Kavalír)
Ch. Ullrichová Daniela
m. Ullrichova Daniela, Habří 16,
40002 Ústí nad Labem
tř.mimo konkurenci
24/Grace Jones Astronaut ČMKU/KM/7249/08 nar.07.06.2008
posouzena, Nejlepší
jedinec mimo konkurenci
(Zeus de Coa Negra*Oxana Astronaut)
Ch. Suchá Miroslava
M. Ivana Janečková, Karlín 24, 40782
Dolní Poustevna
tř.veteránů
25/Felicia Mengo Celebration ČMKU/KM/6344-04/03 nar.20.03.2003
V,nejl.vet.
(Yeager Chuck*Jasmina Hajan)
Ch.Oksana Kmiecik
M. Ivana Janečková, Karlín24, 40782
Dolní Poustevna
Knírač velký černý
feny
mezitřída
26/Ariana Grey-chei ČMKU/KV/6279/09 nar.10.08.2009
V1,VT,ČKŠ,OV, nejkrásnější velký
knírač, nejkrásnější pes výstavy
(Terco de Pichera*Greisy Věčný rival)
Ch. Djurovičová Vendulka ing.
M. Djurovičová Vendulka ing., Hlavní
22, 25065 Bořanovice
tř. otevřená
27/Zhovevi Zhelanay Milashka ČMKU/KV/6282/08 nar.05.11.2008
V 1,VT,ČKŠ
(Chudo Veka Gentleman Udachi*Yangretta
Black Stone)
Ch. I,Abaturova
m.Švorcová Helena,Koperníkova 6,
40801 Rumburk
Knírač velký pepř a sůl
psi
tř. otevřená
28/Jack Věčný rival ČMKU/KV/6063/08 nar.15.06.2008
V1,VT,ČKŠ,OV
(Silver Senator Quinus*Heppy-Cherryl
Věčný rival)
Ch. Fialová Věra
M. Fialová Věra, Volárna 13, 28002
Kolín
feny
tř.mladých
29/Cherryl Enel fenomen ČMKU/KV/6544/11 nar.01.09.2010
V1,VTM
(Anton vom Rangau*Elizzabeth Queen)
Ch. Butyková Miriam
M. Demjanovičová Jana, Halasova
1246/6, 41201 Litoměřice
tř.otevřená
30/Megie Věčný rival ČMKU/KV/6248/09 nar.02.05.2009
V1,VT,ČKŠ,OV
(Silver Senator Quinus*Cherryl Věčný
rival)
Ch. Fialová Věra, Volárna 13, 28002
Kolín
m. dtto
Soutěže:
Nejkrásnější pár psů : KV p+s Jack
Věčný rival + Megie Věčný rival
Ch.+m.Fialová Věra, Kolín
Soutěž : Dítě a pes : Martin Tomek
10 let