Výsledky OKV Chrastava 4.6.2011 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 09. 06. 2011 (4097 přečtení) kompletní výsledky výstavy a fotogalerii zaslala Helena Švorcová
Knírač malý bílý Feny mezitřída 1/Joy Švarcava ČMKU/KM/6750/10 nar.02.02.2010 V (I´Am Snowman v.d. Spikke*Kingsport´s Batticuore Whgue) Ch. Marková Hedvika m. Radmila Nováková, Kyjevská 1156, 56401 Žamberk
tř.otevřená 31/Urtica Mengo Celebration 288R, PKR-II 100783 nar.05.04.2009 V 1,VT,ČKŠ (Eternal Gambler Step By Step*Blaylock Casandra´s Dream) Ch.Oksana Kmiecik m.Larisa Rezková,Zlatníky 17, 25241 Praha
Knírač malý černý psi tř.mladých 32/Mirta´s Haus Ozzie Osborne ČMKU/KM/8128/11 nar.26.08.2010 V1,VTM (Unjedi Stone*Mirta´s Haus Flashon Design) Ch.Brajšs-Mislavac Sandra Ch.Rerková Larisa,Zlatníky 17, 25241 Praha
mezitřída 2/Cewin ze Sněhurčina lesa ČMKU/KM/6663/09 nar. 10.08.2009 VD 1 ( Ypsilon Androis * Caribbean Pearl Bohemia Ness) Ch. Bulířová Irena m.Dr.Stanislava a JUDr. Jan Behenských, Proseč 29, 51301 Záhoří-Semily
tř.otevřená 3/Ashley z Větrova ČMKU/KM/6434/08/10 nar.27.7.2008 V1,VT,ČKŠ,OV (Chasar z Kočičího údolí*Arwen z Kozince) Ch. Berková Eva m. Berková Eva, Horní Tříč 71, 51311 Vysoké nad Jizerou
feny dorost 4/Gordona Rezlark ČMKU/KM/7944/10 nar. 24.10.2010 abs. (Dragon Fly Carboneum*Folk Dance Rezlark) Ch. Rezkova L. m. Eva Berková, Horní Tříč 71, 51301 Vysoké nad Jizerou
mezitřída 5/Astyr Fatalia Arva ČMKU/KM/6694/09 nar.14.10.2009 V 1,VT,ČKŠ ( Dragon Fly Carboneum* Macmaster´s Wilma in Black) Ch. Kubincová Jiřina M .Kubincová Jiřina, Vondrouškova 1195/49, 16300 Praha6-Řepy
Tř.otevřená 6/Petruška od Modrého džbánu ČMKU/KM/6430/08 nar.15.07.2008 V 1,VT,ČKŠ (Beefeater Black Nelor*Nancy od Modrého džbánu) Ch. Pavelková Bohuslava Mgr. m. Pavelková Bohuslava Mgr.,Milbochov 8 , 40002 Ústí nad Labem
34/Angie ze StřížákuČMKU/KM/6479/08 nar. 29.09.2008 V2,r.ČKŠ (Original Rezlark* Elvíra od Hrabáku) Ch.Bauerová Věra ing. m. Jan Bauer,Hynaisova 1C/770, 40001 Ústí nad Labem
tř.vítězů 33/Tap-Dance Rezlark ČMKU/KM/6362/08 nar.09.04.2008 V1,VT,ČKŠ,OV, Nejkrásnější malý knírač (Filli-Filli Rezlark*Sailer´s OK Shiloh of Rezlark) Ch.+m. Larisa Rezková,Zlatníky 17, 25241 Praha
Knírač malý černostříbřitý psi tř.mladých 7/Flescher Evbiar ČMKU/KM/7811/10 nar.13.10.2010 V1,VTM (Simply tha Best Malý kavalír*Best Gerl from Evbiar) Ch.Eva Vondrová , Kojetická 1252/116, 40003 Ústí nad Labem m. dtto
mezitřída 8/Your Best Friend Malý kavalír ČMKU/KM/6631/09 nar.27.06.2009 V1,VT,ČKŠ,OV (No for Sale Malý kavalír*Mery Kay Malý kavalír) Ch. Ullrichová Daniela M. ing. Eva Mačudová, Matějě Kopeckého 4815, 43003 Chomutov
feny tř.mladých 9/Enny ze Štrojaru ČMKU/KM/7757/10 nar.08.06.2010 V1,VTM (Simply the Best Malý Kavalír*Lotta Rezlark) Ch.Kratěnová Václava m.Zajptová Olga, J.Jabůrkové 4, 40001 Ústí nad Labem
mezitřída 10/Chottans Raw Model ČMKU/KM/7760/10 nar.22.12.2009 V 1,VT,ČKŠ (Xjar Cosmic Wonder*Chttans Just For You) Ch. Orre Vallin Charlotte m. Ullrichová Daniela, Habří 16, 40002 Ústí nad Labem
tř.vítězů 11/Kelly Silver Grand Calvera ČMKU/KM/6413/08 nar.03.05.2008 V 1,VT,ČKŠ,OV (Djakartas Uptown Boy*Everlasting Love Grand Calvera) Ch. Havelková Denisa m. PhDr. Tauferová Iva,Smíchovská 951, 15500 Praha-Východ
tř.veteránů 12/Bonny Ne-Hai ČMKU/KM/48001/00 nar.09.02.2000 V , nejl.veter. (Cruise Tom z Dixie*Haidi ze Severních hor) Ch. Fléglová Jindra m.Eva Vondrová, Kojetická 1252/116, 40003 Ústí nad Labem
Knírač malý pepř a sůl psi tř.otevřená 13/Eddy Grey Evbiar ČMKU/KM/7085/07 nar.20.08.2007 V1 (Barry Brigs Malý Kavalír*Akima Evbiar) Ch.Eva Vondrová M.Eva Vondrová,Kojetická 1252/116, 40003 Ústí nad Labem
14/Gaudí z Kopce Vítkova ČMKU/KM/7352/08 nar.29.09.2008 V2 (Moldau*North*Yacobi z Kopce Vítkova) Ch. Jakubův Lenka m. Jakubův Lenka, Koněvova 155, 13000 Praha
tř.veteránů 15/Emigrant Top Target ČMKU/KM/5154/99/99 nar.15.06.1998 V ,nejl.veter., Nejkrásnější veterán (Zalino v.d. Tombola*Matraszepe Triumph) Ch.Sviridova M.Eva Berková,Horní Tříč 71, 51301 Vysoké nad Jizerou
feny tř. mladých 16/Madam Rezlark ČMKU/KM/7733/10 nar.12.05.2010 V1,VTM, Nejlepší ml. fena (Deep Space Astronaut*Claudia Rezlark) Ch.L.Rezková M. Eva Berková, Horní Tříč 71, 51301 Vysoké na Jizerou
mezitřída 17/Aira z Moravských Bohuňovic ČMKU/KM/7431/09 nar.04.06.2009 VD 3 (Golden Age Knížete Sternenhocha*Agáta z Podjavořicka) Ch.Prokešová Michaela Dis. M.Kubala Milan, U Stadionu 2, 40001 Ústí nad Labem
18/Beruschka ze SaGriFe ČMKU/KM/7530/09 nar.22.11.2009 VD4 (Empire Creator At Moldau North*Fey Ne-Hai) Ch.Buchalová Radka M.Jindra Fléglová,Allejní 283, 41742 Krupka1
19/Moonlight Shadow Malý Kavalír ČMKU/KM/7557/10 nar.28.01.2010 V2 (Eos Rauhteufelchen*It´s My Life Malý Kavalír) Ch. Ullrichová Daniela M. Ullrichová Daniela, Habří 16, 40002 Ústí nad Labem
20/Rosalie Astronaut ČMKU/KM/7551/10 nar.25.01.2010 V 1,VT,ČKŠ (Tajinastes Directo Al Grano*Shakira Astronaut) Ch. Suchá Miroslava M. Suchá Miroslava, Žerotínova 66, 13000 Praha 3
tř.otevřená 21/Ketty Astronaut ČMKU/KM/7457/09 nar.21.06.2009 V2,r.ČKŠ (Littie Buddha v.Erbhof*Shakira Astronaut) Ch .Suchá Miroslava M. Suchá Miroslava ,Žerotínova 66, 13000 Praha 3
22/Liberty Bell Moldau North ČMKU/KM/7313/08 nar.23.09.2008 abs. (Gun Fire Moldau North*Especialy For Moldau North Ch. Stikarovská Libuše, Jindřichovice 284, 46366 Jindřichovice pod Smrkem
23/Moon Song Malý Kavalír ČMKU/KM/7556/10 nar.28.01.2010 V1,VT,ČKŠ,OV (Eos Rauhteufelchen*It´s My Life Malý Kavalír) Ch. Ullrichová Daniela m. Ullrichova Daniela, Habří 16, 40002 Ústí nad Labem
tř.mimo konkurenci 24/Grace Jones Astronaut ČMKU/KM/7249/08 nar.07.06.2008 posouzena, Nejlepší jedinec mimo konkurenci (Zeus de Coa Negra*Oxana Astronaut) Ch. Suchá Miroslava M. Ivana Janečková, Karlín 24, 40782 Dolní Poustevna
tř.veteránů 25/Felicia Mengo Celebration ČMKU/KM/6344-04/03 nar.20.03.2003 V,nejl.vet. (Yeager Chuck*Jasmina Hajan) Ch.Oksana Kmiecik M. Ivana Janečková, Karlín24, 40782 Dolní Poustevna
Knírač velký černý feny mezitřída 26/Ariana Grey-chei ČMKU/KV/6279/09 nar.10.08.2009 V1,VT,ČKŠ,OV, nejkrásnější velký knírač, nejkrásnější pes výstavy (Terco de Pichera*Greisy Věčný rival) Ch. Djurovičová Vendulka ing. M. Djurovičová Vendulka ing., Hlavní 22, 25065 Bořanovice
tř. otevřená 27/Zhovevi Zhelanay Milashka ČMKU/KV/6282/08 nar.05.11.2008 V 1,VT,ČKŠ (Chudo Veka Gentleman Udachi*Yangretta Black Stone) Ch. I,Abaturova m.Švorcová Helena,Koperníkova 6, 40801 Rumburk
Knírač velký pepř a sůl psi tř. otevřená 28/Jack Věčný rival ČMKU/KV/6063/08 nar.15.06.2008 V1,VT,ČKŠ,OV (Silver Senator Quinus*Heppy-Cherryl Věčný rival) Ch. Fialová Věra M. Fialová Věra, Volárna 13, 28002 Kolín feny
tř.mladých 29/Cherryl Enel fenomen ČMKU/KV/6544/11 nar.01.09.2010 V1,VTM (Anton vom Rangau*Elizzabeth Queen) Ch. Butyková Miriam M. Demjanovičová Jana, Halasova 1246/6, 41201 Litoměřice tř.otevřená
30/Megie Věčný rival ČMKU/KV/6248/09 nar.02.05.2009 V1,VT,ČKŠ,OV (Silver Senator Quinus*Cherryl Věčný rival) Ch. Fialová Věra, Volárna 13, 28002 Kolín m. dtto
Soutěže: Nejkrásnější pár psů : KV p+s Jack Věčný rival + Megie Věčný rival Ch.+m.Fialová Věra, Kolín Soutěž : Dítě a pes : Martin Tomek 10 let
|