Dnešní datum: 10. 12. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

DKK v letech 1999 - 2001 - knírač střední pepř + sůl
Vydáno dne 14. 04. 2006 (3847 přečtení)

vyhodnocení DKK u SK pepř + sůl za období 1999-2001

 
Knírač střední p+s - výsledky DKK 1997 - 2001 / Standard schnauzer p&s - Hips results 1997 - 2001
JMÉNO
name of dog
CHOV. STANICE
kennel
DKK
hips
FCI JMÉNO OTCE
Sire - name
CHOV.ST.OTCE
Sire - kennel
JMÉNO MATKY
Dam  - name
CHOV.ST. MATKY
Dam - kennel
Arny Šedá střela 2/4 E All z Ohnivých luk Arika z Nektaru
Aaron Imoona 2/2 C All z Ohnivých luk Berta Dalor
Alan Alda Imoona 2/2 C All z Ohnivých luk Berta Dalor
Annie Sweet Imoona 0/0 A All z Ohnivých luk Berta Dalor
Andy Řeka života 1/1 B Amir Anomis Ira Živé Proudy
Arka Zlisan 2/2 C Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Adon Zlisan 2/3 D Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Alfa Zlisan 2/2 C Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Arina Vernika z Vysočiny 0/1 B Aran ze Záhrabské Arina Andiel
Arika z Nektaru 2/2 C Aran ze Záhrabské Belinda Radita
Cathy z Vilhartic 1/1 B Argo ze Šedé smečky Brita Kirfira
Larissa v. Achterplätzchen 2/1 C Argenta´s  Dutchman Highlight Goldie v. Achterplätzchen
Larissa v. Achterplätzchen B B Argenta´s  Dutchman Highlight Goldie v. Achterplätzchen
Amanda Kní -York 1/1 B Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Albarella Kní -York 2/1 C Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Arnietta Kní -York 2/2 C Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Affra Kní -York 3/3 D Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Asmera Kní -York 3/3 D Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Bellatrix Star Imoona 1/2 C Boss Busso Berta Dalor
Andy Hrádek v Kyjích 0/0 A Britt u Jeremiáše Elis  z Houšťky
Bria ze Záhrabské 2/2 C Britt u Jeremiáše Zi - Zi Šiko
Aron Landecká Stezka 0/0 A Car z Křelíkova Ora z Malebných hvozdů
Kira z Likarty 0/1 B Casanova ze Záhrabské Aida Diogenes
Anita od Kobylího potoka 0/1 B Casanova ze Záhrabské Amanda Petrof Kní-York
Arka od Kobylího potoka 1/1 B Casanova ze Záhrabské Amanda Petrof Kní-York
Amanda Jarní květ 0/1 B Casanova ze Záhrabské Andy Hrádek v Kyjích
Attrei Pepper Ignis 1/2 C Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Assandra Pepper Ignis 1/2 C Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Aschley Pepper Ignis 0/0 A Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Barnabasch od Komáří vížky 1/1 B Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Art z Komáří vížky 0/0 A Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Barny od Komáří vížky 0/0 A Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Archi z Komáří vížky 1/0 B Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Black Queen od Komáří vížky 2/2 C Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Britt z Řepského dvora 2/2 C Cawley ze Záhrabské Aura Andiel
Anger Attack Bohemia Top Star 1/1 B Cawley ze Záhrabské Balada Kirfira
Juddy z Likarty 0/0 A Clark Frag Chanell z Likarty
Henda Mladá Eva 3/2 D Darf z Houšťky Ajda Mladá Eva
Achilles Moutalien 0/0 A Dary Nesk Deisy Redbar
Jasper Pepper Grand Calvera 1/1 B Diskant Peiran Chiquita Grand Calvera
Johnnie Walker Grand Calvera 2/1 C Diskant Peiran Chiquita Grand Calvera
Ania z Brněnských žabin 2/2 C Eda Mladá Eva Ája Rikky
Pegy z Mutínského vily 2/2 C Eda Mladá Eva Lucky z Mutínského vily
Rainman  Grand Calvera 0/0 A Eros v.Achterplatzchen Faith  Grand Calvera
Viper Grand Calvera 1/1 B Eros v.Achterplatzchen Chiquita Grand Calvera
Vermouth Grand Calvera 4/2 E Eros v.Achterplatzchen Chiquita Grand Calvera
Netty z Mutínského vily 1/2 C Eros v.Achterplatzchen Lucky z Mutínského vily
Niki z Mutínského vily 2/2 C Eros v.Achterplatzchen Lucky z Mutínského vily
Eda Mladá Eva 1/1 B Eros z Mutínského vily Bára U Jeremiáše
Evita Horký Dech 1/0 B Every Márlí Ajka z Houšťky
Brixy Gelika 1/1 B Every Márlí Anny Gelika
Baddy Gelika 1/1 B Every Márlí Anny Gelika
Baksy Gelika 2/2 C Every Márlí Anny Gelika
Bensy Gelika 2/2 C Every Márlí Anny Gelika
Cita Seventeen Roses 2/1 C Every Márlí Briggi Arcita
Daniel Seventeen Roses 1/2 C Every Márlí Briggi Arcita
Ára Heska 1/2 C Every Márlí Hestia Frag
Aris Heska 3/2 D Every Márlí Hestia Frag
Ety Stříbrný čertík 2/1 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Eros Stříbrný čertík 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Ejka Stříbrný čertík 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Fíbí z Křelíkova 1/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Simon z Malebných hvozdů 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Sara z Malebných hvozdů 2/1 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Sam z Malebných hvozdů 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Silver z Malebných hvozdů 2/3 D Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Bert Dalor 3/3 D Eyco v.d. Alten Rezidenz Mira Ausděchanchaus
Berta Dalor 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Mira Ausděchanchaus
Cid Dalor 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Aki Dalor
Brixa ze Vsackých luhů 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Axa Lenber
Dolly z Křelíkova 1/0 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Clea Ruso
Flamme z Orlické louky 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Denisa z Orlické louky
Ola  z Malebných hvozdů 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Ember z Malebných hvozdů
Elfi z Křelíkova 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Gary z Křelíkova 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Meggy Frag 1/1 B Faun Frag Ducky z Chladného údolí
Mauritius Frag 2/2 C Faun Frag Ducky z Chladného údolí
Neptun Frag 0/0 A Faun Frag Galateia Frag
Yorick Pepper Grand Calvera 3/3 D Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yorick Pepper Grand Calvera 4/4 E Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yasemine Pepper Grand Calvera 0/0 A Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yoko Pepper Grand Calvera 0/0 A Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Andora od Starého ořechu 2/1 C Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Art od Starého ořechu 2/3 D Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Alex  od Starého ořechu 3/2 D Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Adéla od Starého ořechu 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Fantastic Fleur ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Forever Fanny ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Friend Fausto ze Záhrabské 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Fast Felicita ze Záhrabské 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Alma z Řepského dvora 2/1 C Gamma Hosszubereki Császár Aura Andiel
Aida z Besídky 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Bára Brynal
Enjoy Eddie ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Extra Edmond ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Bessi Vernika z Vysočiny 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Arina Adiel
Aja Ořechov 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Askia Seventeen Roses
Galactic Gwenn ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Zi-Zi Šiko
Galactic Gwenn ze Záhrabské 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Zi-Zi Šiko
Berenika Jarní květ 0/1 B Gamma Hosszubereki Császár Andy Hrádek v Kyjích
Dear Debbie ze Záhrabské 2/3 D Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Dynamite Danish ze Záhrabské 3/3 D Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Darling Diana ze Záhrabské 0/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Dangerous Dean ze Záhrabské C C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Delight Pepper Grand Calvera 0/0 A Gino v.d.Goliathhohe Chiquita Grand Calvera
Dizzy Pepper Grand Calvera 0/0 A Gino v.d.Goliathhohe Chiquita Grand Calvera
Gamma Mera Team Hosszúbereki-Császár 2/2 C Gino v.d.Goliathhohe Nanni-Sissi Somlyóhegi Kormos
Harmonic Havana ze Záhrabské 3/2 D Gloris Eliot Bria ze Záhrabské
Deisy Arcita 1/1 B Charlie Subava Arma od Švabáku
Beggy Horký dech 0/0 A Chuligan Fantom Ajka z Houšťky
Aran ze Vsackých luhů 2/1 C Chuligan Fantom Axa Lenber
Axel od Vyhaslých milířů 0/0 A Chuligan Fantom Belga Dalor
Babsy Ignis 2/1 C Chuligan Fantom Briggi Dobrý výběr
Mont Blanc Ave Concorde 2/1 C J´Time v.d. Goliathhöhe Mystique Concorde
Codie z Kosířských hvozdů 1/1 B Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Connie z Kosířských hvozdů 2/1 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Crazy z Kosířských hvozdů 2/1 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cindy z Kosířských hvozdů 2/2 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cathy z Kosířských hvozdů 3/3 D Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cassia z Kosířských hvozdů 0/0 A Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Claire z Kosířských hvozdů 1/0 B Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Atrey Bohemia Ness 0/0 A Lars Wisant Benita z Hokaru
Conny z Klatovian. Údolia 1/2 C Lars Wisant Cora z Houšťky
Conny z Klatovian. Údolia 0/0 A Lars Wisant Cora z Houšťky
Cindy ze Vsackých luhů 1/1 B Maik z Malebných hvozdů Brixa ze Vsackých luhů
Getman Grey Tetis 0/0 A Masterpiece Santa Kniris Grum Enigma Gloris
Albert Drofa 1/1 B Orry Subava Monny Subava
Agatha Drofa 1/1 B Orry Subava Monny Subava
Amadeus Drofa 2/1 C Orry Subava Monny Subava
Baddy - Blanche Drofa 3/3 D Orry Subava Monny Subava
Eura for Rezlark Trels 0/0 A Patriciy Grey Jump Basicable Trels
Christin ze Záhrabské 1/0 B Quito Chapiro  Anjou ze Záhrabské
Alexander z Kaderkova 1/1 B Sting Fain Monstr Albarella Petrof Kní-York
Amadeus z Kaderkova 2/2 C Sting Fain Monstr Albarella Petrof Kní-York
Fábie Horký dech 0/0 A Sting Fain Monstr Evita Horký dech
Chessie Chattel ze Záhrabské 2/2 C Sting Fain Monstr Fast Felicita ze Záhrabské
Crazy Comedy Bohemia Top Star 0/2 C Sting Fain Monstr Christin ze Záhrabské
Czech Concept Bohemia Top Star 1/1 B Sting Fain Monstr Christin ze Záhrabské
Kingly Kiara ze Záhrabské A A Sting Fain Monstr Bria ze Záhrabské
Kissing Kim ze Záhrabské A A Sting Fain Monstr Bria ze Záhrabské
Barren  Macadamian 2/2 C Siber Hosszubereki Császár Benina Padi Šach
Diana z Kosířských hvozdů 0/0 A Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Daisy z Kosířských hvozdů 0/0 A Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Dolly z Kosířských hvozdů 1/0 B Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Haaf Pepper Grand Calvera 2/2 C Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Hieronymus Grand Calvera 2/3 D Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Hitchcock Grand Calvera 3/3 D Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Heart Pepper Grand Calvera 0/0 A Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Harmony Pepper Grand Calvera 2/2 C Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera


( Autor: -dh- | Informační e-mailVytisknout článek )