DKK v letech 1999 - 2001 - knírač střední pepř + sůl

Autor: -dh- (grandcalvera@volny.cz), Téma: ÚPCH knírač střední
Vydáno dne 14. 04. 2006 (3838 přečtení)




vyhodnocení DKK u SK pepř + sůl za období 1999-2001

 
Knírač střední p+s - výsledky DKK 1997 - 2001 / Standard schnauzer p&s - Hips results 1997 - 2001
JMÉNO
name of dog
CHOV. STANICE
kennel
DKK
hips
FCI JMÉNO OTCE
Sire - name
CHOV.ST.OTCE
Sire - kennel
JMÉNO MATKY
Dam  - name
CHOV.ST. MATKY
Dam - kennel
Arny Šedá střela 2/4 E All z Ohnivých luk Arika z Nektaru
Aaron Imoona 2/2 C All z Ohnivých luk Berta Dalor
Alan Alda Imoona 2/2 C All z Ohnivých luk Berta Dalor
Annie Sweet Imoona 0/0 A All z Ohnivých luk Berta Dalor
Andy Řeka života 1/1 B Amir Anomis Ira Živé Proudy
Arka Zlisan 2/2 C Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Adon Zlisan 2/3 D Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Alfa Zlisan 2/2 C Amor z Hadí stráně Audi Arga Kin
Arina Vernika z Vysočiny 0/1 B Aran ze Záhrabské Arina Andiel
Arika z Nektaru 2/2 C Aran ze Záhrabské Belinda Radita
Cathy z Vilhartic 1/1 B Argo ze Šedé smečky Brita Kirfira
Larissa v. Achterplätzchen 2/1 C Argenta´s  Dutchman Highlight Goldie v. Achterplätzchen
Larissa v. Achterplätzchen B B Argenta´s  Dutchman Highlight Goldie v. Achterplätzchen
Amanda Kní -York 1/1 B Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Albarella Kní -York 2/1 C Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Arnietta Kní -York 2/2 C Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Affra Kní -York 3/3 D Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Asmera Kní -York 3/3 D Bent z Kamen.obce Airyn z Hokaru
Bellatrix Star Imoona 1/2 C Boss Busso Berta Dalor
Andy Hrádek v Kyjích 0/0 A Britt u Jeremiáše Elis  z Houšťky
Bria ze Záhrabské 2/2 C Britt u Jeremiáše Zi - Zi Šiko
Aron Landecká Stezka 0/0 A Car z Křelíkova Ora z Malebných hvozdů
Kira z Likarty 0/1 B Casanova ze Záhrabské Aida Diogenes
Anita od Kobylího potoka 0/1 B Casanova ze Záhrabské Amanda Petrof Kní-York
Arka od Kobylího potoka 1/1 B Casanova ze Záhrabské Amanda Petrof Kní-York
Amanda Jarní květ 0/1 B Casanova ze Záhrabské Andy Hrádek v Kyjích
Attrei Pepper Ignis 1/2 C Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Assandra Pepper Ignis 1/2 C Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Aschley Pepper Ignis 0/0 A Casanova ze Záhrabské Babsy Ignis
Barnabasch od Komáří vížky 1/1 B Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Art z Komáří vížky 0/0 A Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Barny od Komáří vížky 0/0 A Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Archi z Komáří vížky 1/0 B Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Black Queen od Komáří vížky 2/2 C Cawley ze Záhrabské Ariss z Kosířských hvozdů
Britt z Řepského dvora 2/2 C Cawley ze Záhrabské Aura Andiel
Anger Attack Bohemia Top Star 1/1 B Cawley ze Záhrabské Balada Kirfira
Juddy z Likarty 0/0 A Clark Frag Chanell z Likarty
Henda Mladá Eva 3/2 D Darf z Houšťky Ajda Mladá Eva
Achilles Moutalien 0/0 A Dary Nesk Deisy Redbar
Jasper Pepper Grand Calvera 1/1 B Diskant Peiran Chiquita Grand Calvera
Johnnie Walker Grand Calvera 2/1 C Diskant Peiran Chiquita Grand Calvera
Ania z Brněnských žabin 2/2 C Eda Mladá Eva Ája Rikky
Pegy z Mutínského vily 2/2 C Eda Mladá Eva Lucky z Mutínského vily
Rainman  Grand Calvera 0/0 A Eros v.Achterplatzchen Faith  Grand Calvera
Viper Grand Calvera 1/1 B Eros v.Achterplatzchen Chiquita Grand Calvera
Vermouth Grand Calvera 4/2 E Eros v.Achterplatzchen Chiquita Grand Calvera
Netty z Mutínského vily 1/2 C Eros v.Achterplatzchen Lucky z Mutínského vily
Niki z Mutínského vily 2/2 C Eros v.Achterplatzchen Lucky z Mutínského vily
Eda Mladá Eva 1/1 B Eros z Mutínského vily Bára U Jeremiáše
Evita Horký Dech 1/0 B Every Márlí Ajka z Houšťky
Brixy Gelika 1/1 B Every Márlí Anny Gelika
Baddy Gelika 1/1 B Every Márlí Anny Gelika
Baksy Gelika 2/2 C Every Márlí Anny Gelika
Bensy Gelika 2/2 C Every Márlí Anny Gelika
Cita Seventeen Roses 2/1 C Every Márlí Briggi Arcita
Daniel Seventeen Roses 1/2 C Every Márlí Briggi Arcita
Ára Heska 1/2 C Every Márlí Hestia Frag
Aris Heska 3/2 D Every Márlí Hestia Frag
Ety Stříbrný čertík 2/1 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Eros Stříbrný čertík 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Ejka Stříbrný čertík 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Dasy Stříbrný čertík
Fíbí z Křelíkova 1/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Simon z Malebných hvozdů 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Sara z Malebných hvozdů 2/1 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Sam z Malebných hvozdů 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Silver z Malebných hvozdů 2/3 D Eyco v.d. Alten Rezidenz Porta z Malebných hvozdů
Bert Dalor 3/3 D Eyco v.d. Alten Rezidenz Mira Ausděchanchaus
Berta Dalor 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Mira Ausděchanchaus
Cid Dalor 0/0 A Eyco v.d. Alten Rezidenz Aki Dalor
Brixa ze Vsackých luhů 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Axa Lenber
Dolly z Křelíkova 1/0 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Clea Ruso
Flamme z Orlické louky 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Denisa z Orlické louky
Ola  z Malebných hvozdů 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Ember z Malebných hvozdů
Elfi z Křelíkova 1/1 B Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Gary z Křelíkova 2/2 C Eyco v.d. Alten Rezidenz Poli z Malebných hvozdů
Meggy Frag 1/1 B Faun Frag Ducky z Chladného údolí
Mauritius Frag 2/2 C Faun Frag Ducky z Chladného údolí
Neptun Frag 0/0 A Faun Frag Galateia Frag
Yorick Pepper Grand Calvera 3/3 D Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yorick Pepper Grand Calvera 4/4 E Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yasemine Pepper Grand Calvera 0/0 A Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Yoko Pepper Grand Calvera 0/0 A Favorit Gloris Faith Grand Calvera
Andora od Starého ořechu 2/1 C Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Art od Starého ořechu 2/3 D Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Alex  od Starého ořechu 3/2 D Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Adéla od Starého ořechu 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Aneta z Vilhartic
Fantastic Fleur ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Forever Fanny ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Friend Fausto ze Záhrabské 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Fast Felicita ze Záhrabské 0/0 A Gamma Hosszubereki Császár Angie  Arga Kin
Alma z Řepského dvora 2/1 C Gamma Hosszubereki Császár Aura Andiel
Aida z Besídky 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Bára Brynal
Enjoy Eddie ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Extra Edmond ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Bessi Vernika z Vysočiny 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Arina Adiel
Aja Ořechov 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Askia Seventeen Roses
Galactic Gwenn ze Záhrabské 2/2 C Gamma Hosszubereki Császár Zi-Zi Šiko
Galactic Gwenn ze Záhrabské 1/1 B Gamma Hosszubereki Császár Zi-Zi Šiko
Berenika Jarní květ 0/1 B Gamma Hosszubereki Császár Andy Hrádek v Kyjích
Dear Debbie ze Záhrabské 2/3 D Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Dynamite Danish ze Záhrabské 3/3 D Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Darling Diana ze Záhrabské 0/2 C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Dangerous Dean ze Záhrabské C C Gamma Hosszubereki Császár Bria ze Záhrabské
Delight Pepper Grand Calvera 0/0 A Gino v.d.Goliathhohe Chiquita Grand Calvera
Dizzy Pepper Grand Calvera 0/0 A Gino v.d.Goliathhohe Chiquita Grand Calvera
Gamma Mera Team Hosszúbereki-Császár 2/2 C Gino v.d.Goliathhohe Nanni-Sissi Somlyóhegi Kormos
Harmonic Havana ze Záhrabské 3/2 D Gloris Eliot Bria ze Záhrabské
Deisy Arcita 1/1 B Charlie Subava Arma od Švabáku
Beggy Horký dech 0/0 A Chuligan Fantom Ajka z Houšťky
Aran ze Vsackých luhů 2/1 C Chuligan Fantom Axa Lenber
Axel od Vyhaslých milířů 0/0 A Chuligan Fantom Belga Dalor
Babsy Ignis 2/1 C Chuligan Fantom Briggi Dobrý výběr
Mont Blanc Ave Concorde 2/1 C J´Time v.d. Goliathhöhe Mystique Concorde
Codie z Kosířských hvozdů 1/1 B Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Connie z Kosířských hvozdů 2/1 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Crazy z Kosířských hvozdů 2/1 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cindy z Kosířských hvozdů 2/2 C Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cathy z Kosířských hvozdů 3/3 D Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Cassia z Kosířských hvozdů 0/0 A Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Claire z Kosířských hvozdů 1/0 B Lars Wisant Arin z Ajarova dvora
Atrey Bohemia Ness 0/0 A Lars Wisant Benita z Hokaru
Conny z Klatovian. Údolia 1/2 C Lars Wisant Cora z Houšťky
Conny z Klatovian. Údolia 0/0 A Lars Wisant Cora z Houšťky
Cindy ze Vsackých luhů 1/1 B Maik z Malebných hvozdů Brixa ze Vsackých luhů
Getman Grey Tetis 0/0 A Masterpiece Santa Kniris Grum Enigma Gloris
Albert Drofa 1/1 B Orry Subava Monny Subava
Agatha Drofa 1/1 B Orry Subava Monny Subava
Amadeus Drofa 2/1 C Orry Subava Monny Subava
Baddy - Blanche Drofa 3/3 D Orry Subava Monny Subava
Eura for Rezlark Trels 0/0 A Patriciy Grey Jump Basicable Trels
Christin ze Záhrabské 1/0 B Quito Chapiro  Anjou ze Záhrabské
Alexander z Kaderkova 1/1 B Sting Fain Monstr Albarella Petrof Kní-York
Amadeus z Kaderkova 2/2 C Sting Fain Monstr Albarella Petrof Kní-York
Fábie Horký dech 0/0 A Sting Fain Monstr Evita Horký dech
Chessie Chattel ze Záhrabské 2/2 C Sting Fain Monstr Fast Felicita ze Záhrabské
Crazy Comedy Bohemia Top Star 0/2 C Sting Fain Monstr Christin ze Záhrabské
Czech Concept Bohemia Top Star 1/1 B Sting Fain Monstr Christin ze Záhrabské
Kingly Kiara ze Záhrabské A A Sting Fain Monstr Bria ze Záhrabské
Kissing Kim ze Záhrabské A A Sting Fain Monstr Bria ze Záhrabské
Barren  Macadamian 2/2 C Siber Hosszubereki Császár Benina Padi Šach
Diana z Kosířských hvozdů 0/0 A Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Daisy z Kosířských hvozdů 0/0 A Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Dolly z Kosířských hvozdů 1/0 B Trotyl Hazard Arin z Ajarova dvora
Haaf Pepper Grand Calvera 2/2 C Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Hieronymus Grand Calvera 2/3 D Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Hitchcock Grand Calvera 3/3 D Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Heart Pepper Grand Calvera 0/0 A Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera
Harmony Pepper Grand Calvera 2/2 C Vazal-Onyx v.d.Vanenblikhoeve Faith  Calvera