Rozhodčí: Monika
Blaha – psi
Günter Ehrenreich – feny
Knírač
velký pepř a sůl
Psi –
třída mladých
JUPITER
KOMET von Amber - nenastoupil
(Angi Gauada x Fly Frisbee von
Amber) maj: Fuchs / Weise
Psi –
mezitřída
ICE-BREAKER
von Amber - nenastoupil
(Gordon von Alt Herrenwyk x Peppermint-Patty
vom Moisburger Berg) maj: Christel Weise
Feny –
třída mladých
JOIE
DE VIVRE von Amber - VD1
(Angi Gauada x Fly Frisbee von
Amber) maj: Nicole Schuster
JOLLY
JUMPER von Amber - nenastoupil
(Angi Gauada x Fly Frisbee von
Amber) maj: Christel Weise
Feny –
mezitřída
IDEFIX
AMBERIX von Amber - nenastoupil
(Gordon von Alt Herrenwyk x Peppermint-Patty
vom Moisburger Berg) maj: Maria Maganja
Silver
Senator REGAL - V1, CACA, CACIB, BOB
(Silver Senator Moses x Silver Senator
Juno) maj: Aniko Szollösi
Knírač
velký černý
Psi –
třída dorostu
ARAGON
vom Schwarzen Wächter - VN
(Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill
Lara) maj: Wolfgang Schober
ARTHUR
vom Schwarzer Wächter - VN
(Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill
Lara) maj: Gerald Kraxner
ASSO
von Schwarzen Wächter - nenastoupil
(Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill
Lara) maj: Michael Wurm
Psi –
třída mladých
LEO
von der Fortuna Ranch - VD2
(Azuro v.d.Fortuna Ranch x Electric
Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: S. + H.Schmalzbauer
MACHO
von der Fortuna Ranch - V1, Jugendbester
(Byron vom Goldberg x Icelady v.d.Fortuna
Ranch) maj: Reinhold Küller
Psi –
mezitřída
ANDOS
vom Eisenbarth - VD2
(Cassius Clay v.Elberfeld x Chandra
v.Adelschwang) maj: Gisela Rudolphy
Savali
NEVER MORE - nenastoupil
(Gloris Indiana Jones x Odessa) maj:
Antje Grzmehle
TERCO
de Pichera - V1, CACA
(Greco de Pichera x Guy de Pichera)
maj: Helena Glänznerová
Psi –
třída otevřená
CID
CAMPEADOR del Nuovo Gervasio - VD4
(Irreptible Sueno de Lordship’s x Withtail
del Gervasio) maj: Paolo Iuretigh
CONNERY
SEAN Radinie - VD
(John Ross Radinie x First Lady Radinie)
maj: Zmugg / Meinx
PEDRO
z Destru - V1, CACA
(Gloris Remix x Kelly z Destru)
maj: Prokop Ševčík
VARUS
Radinie - V2, r.CACA
(John Ross Radinie x First Lady Radinie)
maj: Ute + Alexander Bierbaum
WAG
CHAMP of the Neighbourhood - V3
(Gloris Overmuch x Oly Champ of the
Neighbourhood) maj: Zeljko + Vesna Rogulja
Psi –
třída pracovní
CHAMBERLAIN
SIR Austem - nenastoupil
(Her Majesty’s Simple Mind x Besa) maj:
Donatella Weber
GHOST-N
dell’Antica Arpi - nenastoupil
(Unico dell’Antica Arpi x Heidi) maj:
Sabina Favaro
IMON
Neiro Garden - V1, CACA
(Dorn x Grigus Sea Shell) maj:
Robert Krizanec
ST.BRILLANT
Radinie - V2, r.CACA
(Brillant Radinie x Frejsi Bit Box)
maj: Helena Glänznerová
VOLT
von der Satansmeute - V3
(Eagle vom Kossower Land x Lyra v.d.Sataneute)
maj: Uwe Eisenbarth
Psi – třída
šampionů
ICEMAN
von der Fortuna Ranch - V2, r.CACA, r.CACIB
(Azuro v.d.Fortuna Ranch x Electric
Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: Gerhard Vogt
TIP
CHAMP of the Neighbourhood - V1, CACA, CACIB, BOB
(Malya Vodoo-N x Chap of the Neighbourhood)
maj: Zeljka Jandarcek
Feny –
třída dorostu
AMELIE-ZOE
vom Schwarzen Wächter - VN
(Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill
Lara) maj: Tanja Spieler
Feny –
mezitřída
JANA
von der Fortuna Ranch - V1, CACA
(Vasquez vom Lobbachtal x Electric
Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: Karin Schussbauer
Feny –
třída otevřená
AISHA
LOURDES Grotte - V1, CACA
(Kastor von der Villa Klara x Lexa von
der Villa Klara) maj: Walter Stürz-Brandstätter
FAME
BECOMES Korambex Game - nenastoupil
(Ramos v.Lobbachtal x Her Majesty’s
Angel of Harlem) maj: Donatella Weber
Feny –
třída pracovní
CHEYNEE
Sluneční paprsek - V1, CACA, CACIB
(Keystone’s Jim Morrison Hajko x Barbie
Černá elegance) maj: Vendula Novotná
Dariusz-Brill
LARA - V2, r.CACA
(Matraszepe Quite Right x Dariusz-Brill
Iceberg) maj: Karin Schober
Feny –
třída šampionů
Fekete
Kratos UDINE - V1, CACA, r.CACIB
(Grigus Rasputin x Sasvari Vicky) maj:
Ferenc Biro
NEAT
NELLY Radinie - V2, r.CACA
(Gloris Remix x Hella v.Trollenhorst)
maj: H.Glänznerová + P.Vodrážková
Knírač
střední pepř a sůl
Psi –
mezitřída
IVO
von der Fischer Meute - V1, CACA, CACIB
(Nino v.Achterplätzchen x Patty v.Steinbruch)
maj: Brigitte Fischer
Rus
Top Rate UNICUM - nenastoupil
(Ivan Mazor x Centa Seili) maj:
Jana Šebestová
Psi –
třída otevřená
ABIS
od Kieliszka - nenastoupil
(Katahdin Ironclad x Elza z Nutru
Stobraky) maj: Pawel Suski
DE-RICCO
von der Fischer Meute - V1, CACA, r.CACIB
(Pete v.Steinbruch x Babette v.Alten
Kramerhof) maj: Anette Menele Bernhelm
Rufus
HURRICANE - V2, r.CACA
(Love is a Risky Busines x Rufus
Esmeralda) maj: Andrea Colombo
Psi –
třída šampionů
NINO
vom Achterplätzchen - V1, CACA
(Rufus Zed x Leeloo Lollipop v.Achterplätzchen)
maj: Garde / Dötscher
Feny –
třída mladých
DAIQUINCY
DREAM ze Záhrabské - V1, Jubendbester
(Hosszubereki Csaszar Gamma x Perfect
Penelope ze Záhrabské) maj: Adel Slanitz
Katahdin
SILVER GULL - nenastoupil
(Von Roth’s Easy Rider x Katahdin Perfect
Storm) maj: Pawel Suski
Feny –
třída šampionů
TOLERANT
TESSIE ze Záhrabské - VD
(Hosszubereki Csaszar Gamma x Huge Harriet
ze Záhrabské) maj: Agnieszka Lubiszewska
Knírač
střední černý
Psi –
třída mladých
PINOCCHIO
vom Zigeunendorf - V1, Jugendbester
(Ottelo Frea’s Clos d’Ebenos x Niki
v.Zigeunendorf) maj: Madlen Hagen
Psi –
třída otevřená
CATCH
ME IF YOU CAN Absolute Free - nenastoupil
(Kondor de Curuxan x Coffee Black
Grand Calvera) maj: Jana Šebestová
Psi –
třída šampionů
TOBI
von dem Storchenbrunnen - V1, CACA, CACIB, BOB
(Norwin v.Mandelröschen x Sarah v.d.Storchenbrunnen)
maj: Gerhard Voigt
Feny –
mezitřída
DONNA
von der Spitzen Stadt - V1, CACA
(Quijote de Manso Pelegri x Bessy
v.d.Spitzen Stadt) maj: Gabi Lämmlein
Feny –
třída otevřená
ANARCHY
Absolute Free - nenastoupil
(Herbert-N del Grande Moro x Coffee
Black Grand Calvera) maj: Jana Šebestová
FRANZI von der Zirbelnuss - V1, CACA,
r.CACIB
(Malya Mojito x Emilie v.d.Zirbelnuss)
maj: Ingeborg Stage
NIKI
vom Zigeunendorf - V2, r.CACA
(Immo v.Sirnachberg x Kerry v.Zigeunendorf)
maj: Wolf Waltraud
Feny –
třída šampionů
HENRIETTE
od Dalajského potoka - V1, CACA, CACIB
(Malya Mojito-N x Carrol od Dalajského
potoka) maj: Voigt / Grzmehle
Knírač
malý pepř a sůl
Psi –
mezitřída
HIBISCUS
Mengo Celebration - V1, CACA
(Sasvari Argento x First Cocquette Piwowar)
maj: Oksana Kmiercik
JACKSON
de Gabritho - VD
(Owen v.Edlem Gemüt x Granada de Gabritho)
maj: Mag.Andrea Pelz
Psi –
třída otevřená
AFTER
EIGHT de Illyria - V1, CACA, CACIB, BOB
(Nostradamus v.Swarzen Ort x Zarah
de Illyria) maj: Dunja Mlakar
ERGO
SUM Knížete Sternenhocha - V2, r.CACA
(Victory Flash Moldau North x Borgia
Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová
Psi –
třída šampionů
DEEP
SPACE Astronaut - V2, r.CACA
(Made in Spain Tutiplen x Vanilla Moldau
North) maj: Marcela Volna
ENISAN
BARI iz Kedrovy Padi - V4
(Avantyurist iz Kedrovy Padi x Top Target
Golden Lady) maj: familie Tlyina
IN-PETO
de Gabritho - V1, CACA, r.CACIB
(Gillegaard X-File x Gillegaard Zyan
Kali) maj: Manuela Geist
KIMBA
vom Plenzenbush - nenastoupil
(Elias v.Alten Kreuzweg x Floh v.Plenzenbush)
maj: Renate Cramer
Klondaikes
AFRICA - V3
(Klondaikes Dark’N’Dangerous x Barba
Nigra Fatal Attraction) maj: Mette + Orla Andersen
Feny – třída
mladých
FOR
FUN Rezlark - V1, Jugendbester
(Bowser’s Fylin High x Utopia Rezlark)
maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
mezitřída
ART
DECO de Illyria - V1, CACA, CACIB
(Nostradamus v.Swarzen Ort x Zarah
de Illyria) maj: Dunja Mlakar
Feny –
třída otevřená
DULI
z Destru - V2, r.CACA
(Voyager v.d.Havenstad x Ornella
Astronaut) maj: Zdenka Strusková
GRACE
KELLY z Marzemu - V1, CACA, r.CACIB
(Empire’s Weekend Warrior x Cecille
z Marzemu) maj: Martina
Zemanová
GRANADA
de Gabritho - V3
(Made in Spain Kilometro Veinte x Bara
Beskyd Tom-Box) maj: Mag.Andrea Pelz
Knírač
malý černý
Psi –
třída mladých
ART
CHAMP of the Neighbourhood - V1, Jugendbester
(Made in Spain Gedeon x Peppermint
de Illyria) maj: Zeljko + Vesna Rogulja
Psi – mezitřída
LAGERFELD
von der Königssäule - nenastoupil
(Barba Nigra Joy of Matt Junior nenastoupil
(Standing v.d.Havenstad x Barba
Nigra Indira Gandhi) maj: familie Thöming
Psi –
třída otevřená
CSABA’S
HEART vom Hella-Hof - V1
(Don’t Forget Me v.d.Spikke x Riding-Angel
vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Psi –
třída šampionů
AMERICAN
EXPRESS vom Hella-Hof - V1
(Salamanka’s Dream of Bred x x Riding-Angel
vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Feny –
třída dorostu
EMELDIR
deiDragoni Reali - VN1
(Cruiser de Lordship’s x Babette del
Nuovo Gervasio) maj: Paolo Iuretigh
Feny –
třída mladých
FOLK
DANCE Rezlark - V1, Jugendbester
(Bowser’s Fylin High x Utopia Rezlark)
maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
třída šampionů
CSABI’S
LOVE vom Hella-Hof - V2, r.CACA, r.CACIB
(Don’t Forget Me v.d.Spikke x Riding-Angel
vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor
JETTE
JOOP von der Königsäule - nenastoupil
(Standing v.d.Havenstad x Barba
Nigra Indira Gandhi) maj: familie Thöming
VIOLETTA
Rezlark - V1, CACA, CACIB
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Tio-Top
Ofelia z Hofjaru) maj: Ing.Larisa Rezková
Knírač
malý černostříbřitý
Psi –
třída otevřená
CRUISER
de Lordship’s - V1, CACA, r.CACIB
(Zazour v.d.Havenstad x Claudia de Anesman)
maj: Paolo Iuretigh
Psi –
třída šampionů
IT’S
MY JOY von den Kleinen Strolchen - V1, CACA, CACIB
(Lars v.d.Brunnengärten x Zaubermaus
v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margin Köhn
Feny –
třída dorostu
EFEDRA
del Nuovo Gervasio - VN
(Cruiser de Lordship’s Babette del Nuovo
Gervasio) maj: Paolo Iuretigh
Feny –
mezitřída
DESTINY
CHILD Magic Merlin - V1, CACA, CACIB
(Big-Biss Sheela v.d.N’Oppasser x Aysha
v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margit + Uwe Köhl
Noble
Monument’s CHZECH CHALLENGER - V2, r.CACA
(L’est Jardin’s Fly Little Star x L’est
Jardin’s Activ Silver Look) maj: Michala Šindelářová
Feny –
třída otevřená
BEILISSIMA
Magic Merlin - V2, r.CACA
(Big-Biss Sheela v.d.N’Oppasser x Bijou
v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margit + Uwe Köhl
ELISSA
Rezlark - V1, CACA, r.CACIB
(Hassanhill’s Allarou Santa Knyrys
x Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková
TROPICAL
MISS z Dixie - V3
(Dollar de Ianca x Coca Cola
z Dixie) maj: Michala Šindelářová
Knírač
malý bílý
Psi –
mezitřída
Matraszepe
CHABLIS - nenastoupil
(Matraszepe Wunderkind x Matraszepe
Katarina) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Psi –
třída otevřená
E-MAIL
Grasant - V1, CACA, CACIB
(Pepalfa’s Crystal Snow Unit x Pepalfa’s
Crystal Now XY) maj: Andrea Behrnd
Psi –
třída šampionů
Karwish
STRUT YOUR STUFF - V1, CACA, r.CACIB
(Alpat’s Tejas Music Maker x Karwish
Dash of Stardust) maj: Hedvika Marková
Feny –
třída mladých
EMPIRE
STARLET vom Hella-Hof - V1, Jugendbester
(Star’s of White Night Versace x Matraszepe
Hasta La Vista) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Feny –
mezitřída
HELDIN-GILDA
Trigenimus - VD
(Zappa v.d.Spikke x Fissura Trigenimus)
maj: Rita Sachslehner
Feny –
třída otevřená
QWENDY
Švarcava - V1, CACA, CACIB
(Euro Snowwhite v.d.Spikke x Matraszepe
White Pearl for Svarcava) maj: Hedvika Marková