Výsledky IHA – Wels 3. - 4.12.2005 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 04. 01. 2006 (5152 přečtení) za výsledky děkujeme Martině Zemanové
Rozhodčí: Monika Blaha – psi Günter Ehrenreich – feny
Knírač velký pepř a sůl
Psi – třída mladých JUPITER KOMET von Amber - nenastoupil (Angi Gauada x Fly Frisbee von Amber) maj: Fuchs / Weise
Psi – mezitřída ICE-BREAKER von Amber - nenastoupil (Gordon von Alt Herrenwyk x Peppermint-Patty vom Moisburger Berg) maj: Christel Weise
Feny – třída mladých JOIE DE VIVRE von Amber - VD1 (Angi Gauada x Fly Frisbee von Amber) maj: Nicole Schuster JOLLY JUMPER von Amber - nenastoupil (Angi Gauada x Fly Frisbee von Amber) maj: Christel Weise
Feny – mezitřída IDEFIX AMBERIX von Amber - nenastoupil (Gordon von Alt Herrenwyk x Peppermint-Patty vom Moisburger Berg) maj: Maria Maganja Silver Senator REGAL - V1, CACA, CACIB, BOB (Silver Senator Moses x Silver Senator Juno) maj: Aniko Szollösi
Knírač velký černý
Psi – třída dorostu ARAGON vom Schwarzen Wächter - VN (Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill Lara) maj: Wolfgang Schober ARTHUR vom Schwarzer Wächter - VN (Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill Lara) maj: Gerald Kraxner ASSO von Schwarzen Wächter - nenastoupil (Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill Lara) maj: Michael Wurm
Psi – třída mladých LEO von der Fortuna Ranch - VD2 (Azuro v.d.Fortuna Ranch x Electric Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: S. + H.Schmalzbauer MACHO von der Fortuna Ranch - V1, Jugendbester (Byron vom Goldberg x Icelady v.d.Fortuna Ranch) maj: Reinhold Küller
Psi – mezitřída ANDOS vom Eisenbarth - VD2 (Cassius Clay v.Elberfeld x Chandra v.Adelschwang) maj: Gisela Rudolphy Savali NEVER MORE - nenastoupil (Gloris Indiana Jones x Odessa) maj: Antje Grzmehle TERCO de Pichera - V1, CACA (Greco de Pichera x Guy de Pichera) maj: Helena Glänznerová
Psi – třída otevřená CID CAMPEADOR del Nuovo Gervasio - VD4 (Irreptible Sueno de Lordship’s x Withtail del Gervasio) maj: Paolo Iuretigh CONNERY SEAN Radinie - VD (John Ross Radinie x First Lady Radinie) maj: Zmugg / Meinx PEDRO z Destru - V1, CACA (Gloris Remix x Kelly z Destru) maj: Prokop Ševčík VARUS Radinie - V2, r.CACA (John Ross Radinie x First Lady Radinie) maj: Ute + Alexander Bierbaum WAG CHAMP of the Neighbourhood - V3 (Gloris Overmuch x Oly Champ of the Neighbourhood) maj: Zeljko + Vesna Rogulja
Psi – třída pracovní CHAMBERLAIN SIR Austem - nenastoupil (Her Majesty’s Simple Mind x Besa) maj: Donatella Weber GHOST-N dell’Antica Arpi - nenastoupil (Unico dell’Antica Arpi x Heidi) maj: Sabina Favaro IMON Neiro Garden - V1, CACA (Dorn x Grigus Sea Shell) maj: Robert Krizanec ST.BRILLANT Radinie - V2, r.CACA (Brillant Radinie x Frejsi Bit Box) maj: Helena Glänznerová VOLT von der Satansmeute - V3 (Eagle vom Kossower Land x Lyra v.d.Sataneute) maj: Uwe Eisenbarth
Psi – třída šampionů ICEMAN von der Fortuna Ranch - V2, r.CACA, r.CACIB (Azuro v.d.Fortuna Ranch x Electric Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: Gerhard Vogt TIP CHAMP of the Neighbourhood - V1, CACA, CACIB, BOB (Malya Vodoo-N x Chap of the Neighbourhood) maj: Zeljka Jandarcek
Feny – třída dorostu AMELIE-ZOE vom Schwarzen Wächter - VN (Jerome von Elberfeld x Dariusz Brill Lara) maj: Tanja Spieler
Feny – mezitřída JANA von der Fortuna Ranch - V1, CACA (Vasquez vom Lobbachtal x Electric Lady v.d.Fortuna Ranch) maj: Karin Schussbauer
Feny – třída otevřená AISHA LOURDES Grotte - V1, CACA (Kastor von der Villa Klara x Lexa von der Villa Klara) maj: Walter Stürz-Brandstätter FAME BECOMES Korambex Game - nenastoupil (Ramos v.Lobbachtal x Her Majesty’s Angel of Harlem) maj: Donatella Weber
Feny – třída pracovní CHEYNEE Sluneční paprsek - V1, CACA, CACIB (Keystone’s Jim Morrison Hajko x Barbie Černá elegance) maj: Vendula Novotná Dariusz-Brill LARA - V2, r.CACA (Matraszepe Quite Right x Dariusz-Brill Iceberg) maj: Karin Schober
Feny – třída šampionů Fekete Kratos UDINE - V1, CACA, r.CACIB (Grigus Rasputin x Sasvari Vicky) maj: Ferenc Biro NEAT NELLY Radinie - V2, r.CACA (Gloris Remix x Hella v.Trollenhorst) maj: H.Glänznerová + P.Vodrážková
Knírač střední pepř a sůl Psi – mezitřída IVO von der Fischer Meute - V1, CACA, CACIB (Nino v.Achterplätzchen x Patty v.Steinbruch) maj: Brigitte Fischer Rus Top Rate UNICUM - nenastoupil (Ivan Mazor x Centa Seili) maj: Jana Šebestová
Psi – třída otevřená ABIS od Kieliszka - nenastoupil (Katahdin Ironclad x Elza z Nutru Stobraky) maj: Pawel Suski DE-RICCO von der Fischer Meute - V1, CACA, r.CACIB (Pete v.Steinbruch x Babette v.Alten Kramerhof) maj: Anette Menele Bernhelm Rufus HURRICANE - V2, r.CACA (Love is a Risky Busines x Rufus Esmeralda) maj: Andrea Colombo
Psi – třída šampionů NINO vom Achterplätzchen - V1, CACA (Rufus Zed x Leeloo Lollipop v.Achterplätzchen) maj: Garde / Dötscher
Feny – třída mladých DAIQUINCY DREAM ze Záhrabské - V1, Jubendbester (Hosszubereki Csaszar Gamma x Perfect Penelope ze Záhrabské) maj: Adel Slanitz Katahdin SILVER GULL - nenastoupil (Von Roth’s Easy Rider x Katahdin Perfect Storm) maj: Pawel Suski
Feny – třída šampionů TOLERANT TESSIE ze Záhrabské - VD (Hosszubereki Csaszar Gamma x Huge Harriet ze Záhrabské) maj: Agnieszka Lubiszewska
Knírač střední černý
Psi – třída mladých PINOCCHIO vom Zigeunendorf - V1, Jugendbester (Ottelo Frea’s Clos d’Ebenos x Niki v.Zigeunendorf) maj: Madlen Hagen
Psi – třída otevřená CATCH ME IF YOU CAN Absolute Free - nenastoupil (Kondor de Curuxan x Coffee Black Grand Calvera) maj: Jana Šebestová
Psi – třída šampionů TOBI von dem Storchenbrunnen - V1, CACA, CACIB, BOB (Norwin v.Mandelröschen x Sarah v.d.Storchenbrunnen) maj: Gerhard Voigt
Feny – mezitřída DONNA von der Spitzen Stadt - V1, CACA (Quijote de Manso Pelegri x Bessy v.d.Spitzen Stadt) maj: Gabi Lämmlein
Feny – třída otevřená ANARCHY Absolute Free - nenastoupil (Herbert-N del Grande Moro x Coffee Black Grand Calvera) maj: Jana Šebestová FRANZI von der Zirbelnuss - V1, CACA, r.CACIB (Malya Mojito x Emilie v.d.Zirbelnuss) maj: Ingeborg Stage NIKI vom Zigeunendorf - V2, r.CACA (Immo v.Sirnachberg x Kerry v.Zigeunendorf) maj: Wolf Waltraud
Feny – třída šampionů HENRIETTE od Dalajského potoka - V1, CACA, CACIB (Malya Mojito-N x Carrol od Dalajského potoka) maj: Voigt / Grzmehle
Knírač malý pepř a sůl
Psi – mezitřída HIBISCUS Mengo Celebration - V1, CACA (Sasvari Argento x First Cocquette Piwowar) maj: Oksana Kmiercik JACKSON de Gabritho - VD (Owen v.Edlem Gemüt x Granada de Gabritho) maj: Mag.Andrea Pelz
Psi – třída otevřená AFTER EIGHT de Illyria - V1, CACA, CACIB, BOB (Nostradamus v.Swarzen Ort x Zarah de Illyria) maj: Dunja Mlakar ERGO SUM Knížete Sternenhocha - V2, r.CACA (Victory Flash Moldau North x Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová
Psi – třída šampionů DEEP SPACE Astronaut - V2, r.CACA (Made in Spain Tutiplen x Vanilla Moldau North) maj: Marcela Volna ENISAN BARI iz Kedrovy Padi - V4 (Avantyurist iz Kedrovy Padi x Top Target Golden Lady) maj: familie Tlyina IN-PETO de Gabritho - V1, CACA, r.CACIB (Gillegaard X-File x Gillegaard Zyan Kali) maj: Manuela Geist KIMBA vom Plenzenbush - nenastoupil (Elias v.Alten Kreuzweg x Floh v.Plenzenbush) maj: Renate Cramer Klondaikes AFRICA - V3 (Klondaikes Dark’N’Dangerous x Barba Nigra Fatal Attraction) maj: Mette + Orla Andersen
Feny – třída mladých FOR FUN Rezlark - V1, Jugendbester (Bowser’s Fylin High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – mezitřída ART DECO de Illyria - V1, CACA, CACIB (Nostradamus v.Swarzen Ort x Zarah de Illyria) maj: Dunja Mlakar
Feny – třída otevřená DULI z Destru - V2, r.CACA (Voyager v.d.Havenstad x Ornella Astronaut) maj: Zdenka Strusková GRACE KELLY z Marzemu - V1, CACA, r.CACIB (Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová GRANADA de Gabritho - V3 (Made in Spain Kilometro Veinte x Bara Beskyd Tom-Box) maj: Mag.Andrea Pelz
Knírač malý černý
Psi – třída mladých ART CHAMP of the Neighbourhood - V1, Jugendbester (Made in Spain Gedeon x Peppermint de Illyria) maj: Zeljko + Vesna Rogulja
Psi – mezitřída LAGERFELD von der Königssäule - nenastoupil (Barba Nigra Joy of Matt Junior nenastoupil (Standing v.d.Havenstad x Barba Nigra Indira Gandhi) maj: familie Thöming Psi – třída otevřená CSABA’S HEART vom Hella-Hof - V1 (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Psi – třída šampionů AMERICAN EXPRESS vom Hella-Hof - V1 (Salamanka’s Dream of Bred x x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Feny – třída dorostu EMELDIR deiDragoni Reali - VN1 (Cruiser de Lordship’s x Babette del Nuovo Gervasio) maj: Paolo Iuretigh
Feny – třída mladých FOLK DANCE Rezlark - V1, Jugendbester (Bowser’s Fylin High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – třída šampionů CSABI’S LOVE vom Hella-Hof - V2, r.CACA, r.CACIB (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder/Hänze/Sandor JETTE JOOP von der Königsäule - nenastoupil (Standing v.d.Havenstad x Barba Nigra Indira Gandhi) maj: familie Thöming VIOLETTA Rezlark - V1, CACA, CACIB (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Tio-Top Ofelia z Hofjaru) maj: Ing.Larisa Rezková
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída otevřená CRUISER de Lordship’s - V1, CACA, r.CACIB (Zazour v.d.Havenstad x Claudia de Anesman) maj: Paolo Iuretigh
Psi – třída šampionů IT’S MY JOY von den Kleinen Strolchen - V1, CACA, CACIB (Lars v.d.Brunnengärten x Zaubermaus v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margin Köhn
Feny – třída dorostu EFEDRA del Nuovo Gervasio - VN (Cruiser de Lordship’s Babette del Nuovo Gervasio) maj: Paolo Iuretigh
Feny – mezitřída DESTINY CHILD Magic Merlin - V1, CACA, CACIB (Big-Biss Sheela v.d.N’Oppasser x Aysha v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margit + Uwe Köhl Noble Monument’s CHZECH CHALLENGER - V2, r.CACA (L’est Jardin’s Fly Little Star x L’est Jardin’s Activ Silver Look) maj: Michala Šindelářová
Feny – třída otevřená BEILISSIMA Magic Merlin - V2, r.CACA (Big-Biss Sheela v.d.N’Oppasser x Bijou v.d.Kleinen Strolchen) maj: Margit + Uwe Köhl ELISSA Rezlark - V1, CACA, r.CACIB (Hassanhill’s Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková TROPICAL MISS z Dixie - V3 (Dollar de Ianca x Coca Cola z Dixie) maj: Michala Šindelářová
Knírač malý bílý
Psi – mezitřída Matraszepe CHABLIS - nenastoupil (Matraszepe Wunderkind x Matraszepe Katarina) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Psi – třída otevřená E-MAIL Grasant - V1, CACA, CACIB (Pepalfa’s Crystal Snow Unit x Pepalfa’s Crystal Now XY) maj: Andrea Behrnd
Psi – třída šampionů Karwish STRUT YOUR STUFF - V1, CACA, r.CACIB (Alpat’s Tejas Music Maker x Karwish Dash of Stardust) maj: Hedvika Marková
Feny – třída mladých EMPIRE STARLET vom Hella-Hof - V1, Jugendbester (Star’s of White Night Versace x Matraszepe Hasta La Vista) maj: Kalder/Hänze/Sandor
Feny – mezitřída HELDIN-GILDA Trigenimus - VD (Zappa v.d.Spikke x Fissura Trigenimus) maj: Rita Sachslehner
Feny – třída otevřená QWENDY Švarcava - V1, CACA, CACIB (Euro Snowwhite v.d.Spikke x Matraszepe White Pearl for Svarcava) maj: Hedvika Marková
|