Dnešní datum: 17. 08. 2019     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2019
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky NVP Brno 25.9.2005
Vydáno dne 27. 09. 2005 (5195 přečtení)

Za výsledky malých kníračů včetně fotografií děkujeme Martině Zemanové a za výsledky středních a velkých Andree Nytrové

Národní výstava psů – Brno 24

Rozhodčí: Andrea Horáková

Knírač malý bílý

 

Psi – mezitřída

MERCURY Švarcava                                                                    -  V1, CAC, NV

(Euro Snowwhite v.d.Spikke x Cherry Chance Švarcava) maj: Věra Janatová

Feny – mezitřída

            Ykelenstam’s POLLY REY PRAG                                 -  nenastoupil

               (Ykelenstam’s Kodak Moment x Ykelenstam’s White Liberator) maj: Mgr.Eva Reyhonová

            ZANNY ZOE Bianco Olgas                                                          -  V1, CAC, NV, BOB

               (Erythro Trigeminus x Dakota Domina Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková

Feny – třída otevřená

            FLORA Rey Prag                                                                           -  V1, CAC

               (Ista v.d.Spikke x Mikes-Úti Apple) maj: Oldřiška Čechová

 

Knírač malý černostříbřitý

 

Psi – třída mladých

            CHARLOTT Poslední skaut                                                         -  V1

               (Giant Bolero z Dixie x Gwenda Poslední skaut) maj: Kateřina Vaverová

Psi – mezitřída

            EXCALIBUR Rezlark                                                                     -  V1, CAC

               (Hassanhill’s Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: A. + J. Neradovi

           

Psi – třída otevřená        

            UNKAS Bohemia Vulkan                                                             -  V1, CAC, NV, BOB

               (Bandsman’s Why Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Ing.Icana Strasmajerová

           

 

Psi – třída vítězů

            ANTHONY BOY Goldton                                                              -  V1, CAC

               (Danny Boy Moldau North x Belty Lisa Keebon) maj: Jana Šofrová

           

Feny – třída mladých

            ALICEE Baklarein                                                                                       -  VD

               (X-Ternal Silver Hermes x Arka ze Wzgórza Wejhera) maj: Alena Rusková

           

FILOMENA Rezlark                                                                      -  nenastoupil

               (Polleke-Britt vdN’Opasser x Morfina Mafioso) maj: Ing.L.Rezková + Jan Škoda

Feny – mezitřída

            BORŮVKA z Dollnaxu                                                                  -  VD

               (Naxos Krásná fanfára x Dollary Poslední skaut) maj: RNDr.Zdeňka Strnadová

           

Feny – třída otevřená

            CALISTA MIA Vzpomínka                                                           -  nenastoupil

               (Cash Carry Malý kavalír x Rotti Robó Zaphir) maj: MVDr.Dita Koláčková

            DEBBIE QUITE Vzpomínka                                                         -  nenastoupil

               (Gino Mounty z Dixie x Rotti Robó Zaphir) maj: MVDr.Dita Koláčková

            ENITA Loučeňská tvrz                                                                -  VD1

               (Giant Bolero z Dixie x Corrie Loučeňská tvrz) maj: Ing.Pavel Coufal

           

GIRA z Agova dvora                                                                    -  nenastoupil

               (Bastien Černoočko x Berenica Knížete Sternenhocha) maj: Zdeněk Škrabal

 

Knírač malý černý

 

Psi – třída mladých

            AMIGO z Kozince                                                                                        -  VD

               (Akym Black Nelor x Roxana Rezlark) maj: Bohdana Kohoutová

           

Psi – mezitřída

            CHASAR z Kočičího údolí                                                            -  V1, CAC

               (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková

           

Psi – třída otevřená

            ARCTIC ICE Carboneum                                                             -  V1, CAC, NV

               (Dreyfus Xana’s Androis x Genius Girl Androis) maj: Hana Bromniková

           

OMAR SHARIF Androis                                                                -  V2, r.CAC

               (Benett v.d.Spikke x Queen Victoria Androis) maj: Josef Polášek

           

Psi – třída pracovní

            LACK od Modrého džbánu                                                          -  nenastoupil    

               (Inter Leader Rezlark x Irta od Modrého džbánu) maj: Marie Kašparová

Feny – třída dorostu

            FOLK DANCE Rezlark                                                                   -  VN1

               (Bowsers Flying High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková

           

Feny – třída mladých

            NANCY od Modrého džbánu                                                      -  nenastoupil

               (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Way z Hofjaru) maj: Ing.Bohuslava Pavelková

 

Feny – mezitřída

            ANDRE ARIETTE Camaro-Lu                                                      -  V1, CAC, NV, BOB

               (Wizard of Nadrois x Basinger Kim z Šardanu) maj: Blanka Hünerová

           

CHIQUITA z Kočičího údolí                                                         -  V3

               (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková

           

ELISABETH SARA Anairo                                             -  V4

               (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Oresta Androis) maj: Helena Brožová

           

NESSIE Knight of Danian                                                            -  VD

               (Benett v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Kateřina Koláčová

           

QUEEN OF NIGHT Androis                                                          -  V2, r.CAC

               (Xmagicman v.d.Havenstad x Royal Rapsodie Androis) maj: Vladimíra Domastová

           

Feny – třída otevřená

            POPPI FAY Androis                                                                     -  V1, CAC

               (Chelines Black Baudolino x Anna Antoinette Androis) maj: Josef Hřebačka

           

Feny – třída vítězů

            KIMBERLEE Androis                                                                    -  V1, CAC

               (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Royal Rapsodie Androis) maj: Josef Hrdlička

           

           

Knírač malý pepř a sůl

 

Psi – třída otevřená

            ERGO SUM Knížete Sternenhocha                                            -  V1, CAC, NV, BOB

               (Victory Flash Moldau North x Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová

           

PEPPINO Drofa                                                                             -  VD

               (Victory Flash Moldau North x Conchita Drofa) maj: Miroslava Němcová

           

Psi – třída vítězů

            GOLF z Agova dvora                                                                   -  V1, CAC

               (Apollo Bohemian Basic x Afra z Agova dvra) maj: Renata Novosadová

           

Feny – třída dorostu

            FOR FUN Rezlark                                                                                        -  VN1

               (Bowsers Flying High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková

           

Feny – mezitřída

            EFFECT LADY Rezlark                                                                 -  V1, CAC, NV

               (Feeling’s Titan Porteňo x Ave Maria Rezlark) maj: Miroslav Čermák

           

Feny – třída vítězů

            GRACE KELLY z Marzemu                                                           -  V1, CAC

               (Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová

           

 

Knírač střední pepř a sůl

 

Psi – třída mladých

BUCKIE Alarm Beskyd                                                                -  V1

(Rus Noel Kavaler x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Fajkusová+Grossman

 

Psi – mezitřída

ENDEMIT od Kobylího potoka                                                    -  V1, CAC, NV, BOB

(Zorba Calvera av Serjas x Coronella od Kobylího potoka) maj: A. Nytrová

 

Psi – třída otevřená

ZESTING ZENTO ze Záhrabské                                                  -  V1, CAC

(Charakter Chells ze Záhrabské x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Brhláčová A.

 

Feny – třída dorostu

            AIMY Moravia Heart                                                                      -  VN

            (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Režňák B.

           AMIRA Moravia Heart                                                                  -  VN

           (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské)maj: Švecová L.

 

Feny – třída mladých

            ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia                                -  V2

            (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Režňák B.

           BRITLE BAMBI Alarm Beskyd                                                        -  V1, CAJC

            (Rus Noel Kavaler x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Fajkusová L.

 

Feny – mezitřída

           ANTEA ANDROMEDA Alarm Beskyd                                           -  V3

           (Ave Concord Mont Blanc x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Revendová R.

           CHANEL COCO z Kosířských Hvozdů                                        -  V2, res.CAC

           (Mohner´s Peppermill x Cindy z Kosířských hvozdů) maj: Dostálová J.

            DRANGIANA od Kobylího potoka                                 -  VD4

           (Jasper Pepper Grand Calvera x Cairina od Kobylího potoka) maj: Zahradník S.

           GENNY LEE Imprese                                                                     -  V1, CAC, NV

           (Ave Concord Mont Blanc x Bira Padi-Šach) maj: Dličková K.

 

Feny – třída otevřená

            ELISA ZE Vsackých Luhů                                                        -  VD1

               (Artu x Brixa ze Vsackých luhů) maj: Pavlíček R.

 

Feny – třída veteránů

            BRIXA ZE Vsackých Luhů                                                       -  VD1

           (EYCO v. Alten Residenz x Axa Lenber) maj: Pavlíček R.

           CINDY z Kosířských hvozdů                                                       -  VD1

           (Lars Wisant x Arin z Ajarova Dvora) maj: Dostálová J.

 

Knírač střední černý

 

Psi – třída mladých

ENERGIZER od Kobylího potoka                                                     -  VN1

(Coson ´s Plato x Metaxa Grand Calvera) maj: Josef Skočík

 

Psi – třída mladých

HAN Bohemia Cardinal                                                               -  V1, CAJC, BOB

(Steven-Seagel de Manso Pelegri x Dorren Bohema Cardinal) maj: Doležalová L.

 

Psi – třída otevřená

ARAN z Bosovíly                                                                          -  V1?

(Malya Mojito x Lupine Grand Calvera) maj: Recmanová L.

 

Feny – třída mladých

            HERRIETTE Iringa                                                                        -  VD1

            (Chris v. Spitzenstadt x Daphne Iringa) maj: Novák V.

           

Feny – mezitřída

           ANITA Kostelecký rarášek                                                             -  VD2

           (Unlimated Grand Calvera x Berry z Plotišského vršku) maj: Vomelová Š.

           ESPRIT Grand Calvera                                                   -  V1, CAC, NV

           (Unesco Grand Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Nytrová A.

 

 Knírač velký černý

 

Psi – třída mladých

BLACK z Bedýnky                                                                        -  VD1

(Dies Irea Nergal x Iris Bitt Box) maj: Grussmannová M.

 

Psi – třída mezitřída

ZEFYR Radinie                                                                              -  V1, CAC, NV, BOB

(Gloris Remix x Jessica Sarah Radinie) maj: Hejhalová H.

 

Feny – třída dorostu

            Twixie Bitt Box                                                              -  VN

            (Ewers Bitt Box x  Pretty Polly Radinie maj: Bařinkovi

           

Feny – mezitřída

           Xclamation Radinie                                                                   -  V1, CAC

           (Greco de Pichera x Pretty Polly Radinie) maj: Matuška J.

 

Feny – třída pracovní

           AIRA z Bedýnky                                                             -  V1, CAC

           (Increase Speed Triumetal x Iris Bitt Box) maj: Blatoňová F.

 

Feny – třída vítězů

           REWARD FOR LOVE - Wind of Dream                                           -  V1, CAC, NV

           (Vento del Gervasio x Heiress At Love - Wind of Dream) maj: Straková Z.

 

Knírač velký pepř a sůl

 

Feny – třída otevřená

           BOLOGNA Vzpomínka                                                                  -  V1, CAC, NV

           (Increase Angi Gauda x Henny Ladior) majKoláčková D.

 

Feny – třída pracovní

           AMIRRA Gauada                                                             -  VD

           (Ishtar v. Winriks Hof x Azia od Sivej skaly) maj: Straková Z.

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )