Výsledky NVP Brno 25.9.2005 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 27. 09. 2005 (5812 přečtení) Za výsledky malých kníračů včetně fotografií děkujeme Martině Zemanové a za výsledky středních a velkých Andree Nytrové
Rozhodčí: Andrea Horáková Knírač malý bílý
Psi – mezitřída MERCURY Švarcava - V1, CAC, NV (Euro Snowwhite v.d.Spikke x Cherry Chance Švarcava) maj: Věra Janatová Feny – mezitřída Ykelenstam’s POLLY REY PRAG - nenastoupil (Ykelenstam’s Kodak Moment x Ykelenstam’s White Liberator) maj: Mgr.Eva Reyhonová ZANNY ZOE Bianco Olgas - V1, CAC, NV, BOB (Erythro Trigeminus x Dakota Domina Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková Feny – třída otevřená FLORA Rey Prag - V1, CAC (Ista v.d.Spikke x Mikes-Úti Apple) maj: Oldřiška Čechová
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída mladých CHARLOTT Poslední skaut - V1 (Giant Bolero z Dixie x Gwenda Poslední skaut) maj: Kateřina Vaverová Psi – mezitřída EXCALIBUR Rezlark - V1, CAC (Hassanhill’s Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: A. + J. Neradovi
Psi – třída otevřená UNKAS Bohemia Vulkan - V1, CAC, NV, BOB (Bandsman’s Why Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Ing.Icana Strasmajerová
Psi – třída vítězů ANTHONY BOY Goldton - V1, CAC (Danny Boy Moldau North x Belty Lisa Keebon) maj: Jana Šofrová
Feny – třída mladých ALICEE Baklarein - VD (X-Ternal Silver Hermes x Arka ze Wzgórza Wejhera) maj: Alena Rusková
FILOMENA Rezlark - nenastoupil (Polleke-Britt vdN’Opasser x Morfina Mafioso) maj: Ing.L.Rezková + Jan Škoda Feny – mezitřída BORŮVKA z Dollnaxu - VD (Naxos Krásná fanfára x Dollary Poslední skaut) maj: RNDr.Zdeňka Strnadová
Feny – třída otevřená CALISTA MIA Vzpomínka - nenastoupil (Cash Carry Malý kavalír x Rotti Robó Zaphir) maj: MVDr.Dita Koláčková DEBBIE QUITE Vzpomínka - nenastoupil (Gino Mounty z Dixie x Rotti Robó Zaphir) maj: MVDr.Dita Koláčková ENITA Loučeňská tvrz - VD1 (Giant Bolero z Dixie x Corrie Loučeňská tvrz) maj: Ing.Pavel Coufal
GIRA z Agova dvora - nenastoupil (Bastien Černoočko x Berenica Knížete Sternenhocha) maj: Zdeněk Škrabal
Knírač malý černý
Psi – třída mladých AMIGO z Kozince - VD (Akym Black Nelor x Roxana Rezlark) maj: Bohdana Kohoutová
Psi – mezitřída CHASAR z Kočičího údolí - V1, CAC (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková
Psi – třída otevřená ARCTIC ICE Carboneum - V1, CAC, NV (Dreyfus Xana’s Androis x Genius Girl Androis) maj: Hana Bromniková
OMAR SHARIF Androis - V2, r.CAC (Benett v.d.Spikke x Queen Victoria Androis) maj: Josef Polášek
Psi – třída pracovní LACK od Modrého džbánu - nenastoupil (Inter Leader Rezlark x Irta od Modrého džbánu) maj: Marie Kašparová Feny – třída dorostu FOLK DANCE Rezlark - VN1 (Bowsers Flying High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – třída mladých NANCY od Modrého džbánu - nenastoupil (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Way z Hofjaru) maj: Ing.Bohuslava Pavelková
Feny – mezitřída ANDRE ARIETTE Camaro-Lu - V1, CAC, NV, BOB (Wizard of Nadrois x Basinger Kim z Šardanu) maj: Blanka Hünerová
CHIQUITA z Kočičího údolí - V3 (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková
ELISABETH SARA Anairo - V4 (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Oresta Androis) maj: Helena Brožová
NESSIE Knight of Danian - VD (Benett v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Kateřina Koláčová
QUEEN OF NIGHT Androis - V2, r.CAC (Xmagicman v.d.Havenstad x Royal Rapsodie Androis) maj: Vladimíra Domastová
Feny – třída otevřená POPPI FAY Androis - V1, CAC (Chelines Black Baudolino x Anna Antoinette Androis) maj: Josef Hřebačka
Feny – třída vítězů KIMBERLEE Androis - V1, CAC (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Royal Rapsodie Androis) maj: Josef Hrdlička
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída otevřená ERGO SUM Knížete Sternenhocha - V1, CAC, NV, BOB (Victory Flash Moldau North x Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová
PEPPINO Drofa - VD (Victory Flash Moldau North x Conchita Drofa) maj: Miroslava Němcová
Psi – třída vítězů GOLF z Agova dvora - V1, CAC (Apollo Bohemian Basic x Afra z Agova dvra) maj: Renata Novosadová
Feny – třída dorostu FOR FUN Rezlark - VN1 (Bowsers Flying High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – mezitřída EFFECT LADY Rezlark - V1, CAC, NV (Feeling’s Titan Porteňo x Ave Maria Rezlark) maj: Miroslav Čermák
Feny – třída vítězů GRACE KELLY z Marzemu - V1, CAC (Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída mladých BUCKIE Alarm Beskyd - V1 (Rus Noel Kavaler x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Fajkusová+Grossman
Psi – mezitřída ENDEMIT od Kobylího potoka - V1, CAC, NV, BOB (Zorba Calvera av Serjas x Coronella od Kobylího potoka) maj: A. Nytrová
Psi – třída otevřená ZESTING ZENTO ze Záhrabské - V1, CAC (Charakter Chells ze Záhrabské x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Brhláčová A.
Feny – třída dorostu AIMY Moravia Heart - VN (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Režňák B. AMIRA Moravia Heart - VN (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské)maj: Švecová L.
Feny – třída mladých ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia - V2 (Ave Concord Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Režňák B. BRITLE BAMBI Alarm Beskyd - V1, CAJC (Rus Noel Kavaler x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Fajkusová L.
Feny – mezitřída ANTEA ANDROMEDA Alarm Beskyd - V3 (Ave Concord Mont Blanc x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Revendová R. CHANEL COCO z Kosířských Hvozdů - V2, res.CAC (Mohner´s Peppermill x Cindy z Kosířských hvozdů) maj: Dostálová J. DRANGIANA od Kobylího potoka - VD4 (Jasper Pepper Grand Calvera x Cairina od Kobylího potoka) maj: Zahradník S. GENNY LEE Imprese - V1, CAC, NV (Ave Concord Mont Blanc x Bira Padi-Šach) maj: Dličková K.
Feny – třída otevřená ELISA ZE Vsackých Luhů - VD1 (Artu x Brixa ze Vsackých luhů) maj: Pavlíček R.
Feny – třída veteránů BRIXA ZE Vsackých Luhů - VD1 (EYCO v. Alten Residenz x Axa Lenber) maj: Pavlíček R. CINDY z Kosířských hvozdů - VD1 (Lars Wisant x Arin z Ajarova Dvora) maj: Dostálová J.
Knírač střední černý
Psi – třída mladých ENERGIZER od Kobylího potoka - VN1 (Coson ´s Plato x Metaxa Grand Calvera) maj: Josef Skočík
Psi – třída mladých HAN Bohemia Cardinal - V1, CAJC, BOB (Steven-Seagel de Manso Pelegri x Dorren Bohema Cardinal) maj: Doležalová L.
Psi – třída otevřená ARAN z Bosovíly - V1? (Malya Mojito x Lupine Grand Calvera) maj: Recmanová L.
Feny – třída mladých HERRIETTE Iringa - VD1 (Chris v. Spitzenstadt x Daphne Iringa) maj: Novák V.
Feny – mezitřída ANITA Kostelecký rarášek - VD2 (Unlimated Grand Calvera x Berry z Plotišského vršku) maj: Vomelová Š. ESPRIT Grand Calvera - V1, CAC, NV (Unesco Grand Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Nytrová A.
Knírač velký černý
Psi – třída mladých BLACK z Bedýnky - VD1 (Dies Irea Nergal x Iris Bitt Box) maj: Grussmannová M.
Psi – třída mezitřída ZEFYR Radinie - V1, CAC, NV, BOB (Gloris Remix x Jessica Sarah Radinie) maj: Hejhalová H.
Feny – třída dorostu Twixie Bitt Box - VN (Ewers Bitt Box x Pretty Polly Radinie maj: Bařinkovi
Feny – mezitřída Xclamation Radinie - V1, CAC (Greco de Pichera x Pretty Polly Radinie) maj: Matuška J.
Feny – třída pracovní AIRA z Bedýnky - V1, CAC (Increase Speed Triumetal x Iris Bitt Box) maj: Blatoňová F.
Feny – třída vítězů REWARD FOR LOVE - Wind of Dream - V1, CAC, NV (Vento del Gervasio x Heiress At Love - Wind of Dream) maj: Straková Z.
Knírač velký pepř a sůl
Feny – třída otevřená BOLOGNA Vzpomínka - V1, CAC, NV (Increase Angi Gauda x Henny Ladior) majKoláčková D.
Feny – třída pracovní AMIRRA Gauada - VD (Ishtar v. Winriks Hof x Azia od Sivej skaly) maj: Straková Z.
|