Dnešní datum: 25. 07. 2017     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
                      Přehled složených zkoušek (malí a střední knírači)
Složené zkoušky napište na e-mail: glorialeones@centrum.cz
Plemeno Jedinec Druh zkoušky Datum Stopa Poslušnost Obrana
/spec.cviky
Známka Místo konání Rozhodčí Psovod
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí ZPU-1 24.05.2014     146b. výborně ZKO Liberec Rudolf Baudyš Jitka Zvolánková
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento BH 19.05.2013     42 obstál Ořech Zuzana Huclová Hana Trachtová
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento Canis - ZCP1 17.11.2012     180 prospěla Kladno Terezie Rulíšková Hana Trachtová
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento ZZO 10.10.2009     53 prospěl výborně Ořech Jaroslav Stareček Trachtová Hana
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) BH 13.04.2008   45   obstála   B.Ťujík Lucie Bendová
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) LA1 01.01.2009       výborně   různí rozhodčí Lucie Bendová
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) RH-E 20.04.2008       191, výborně   V.Kuchta Lucie Bendová
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) ZOP 23.09.2007   96   výborně   Ing.M.Martinů Lucie Bendová
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) ZPU1 21.09.2008       126, dobře   Ing.M.Martinů Lucie Bendová
Knírač střední černý Aaliyah Danube's Heritage (Torka) ZZO 05.05.2007   51 prospěl výborně prospěl výborně   Z.Huclová Lucie Bendová
Knírač střední pepř a sůl Acaire Kirké Gloria Leones ZZO 30.10.2009   49 prospěl výborně   ZKO Česká Třebová - Podhorka J. Ševčík M. Zubrická
Knírač malý černý Afrodita z Olomoucké pevnůstky ZMMP 14.08.2014 47 42 45 dobře LVT Větřkovice ing.Jiří Radovesnický Sylva Pavlitová
Knírač malý černý Afrodita z Olomoucké pevnůstky ZOP 16.09.2012   36 50 prospěla velmi dobře ZKO Šenov Jindřich Hon Sylva Pavlitová
Knírač malý černý Afrodita z Olomoucké pevnůstky ZZO 04.05.2013     47 prospěla ZKO Šenov V. Košťál Sylva Pavlitová
Knírač střední pepř a sůl Aja Ořechov MA3 12.05.2010       1xV     Václav Borůvka
Knírač střední pepř a sůl Aja Ořechov (Pegy) MA2 12.05.2010       11x na V (5x 0 tr.b.)     Václav Borůvka
Knírač střední pepř a sůl Aja Ořechov (Pegy) ZOP 28.10.2004   49 49 98 b. výborně KK Komořany, Praha J. Plšek Daniela Borůvková
Knírač střední pepř a sůl Aja Ořechov (Pegy) ZPU1 27.07.2008 14 60 50 134 b. velmi dobře Jesení J. Plšek Daniela Borůvková
Knírač střední pepř a sůl Aja Ořechov A3CH MA3 12.05.2010       31 V (z toho 18x 0tr.b.)     Daniela Borůvková
Knírač malý černý Albert Rezlark OB Z 12.07.2008       275,25 - V Prosečná Petra Florschuetz Šárka Dobiášová
Knírač malý černý Albert Rezlark ZOP 29.05.2005       85b. velmi dobře Lysá nad Labem Michaela Martinů Šárka Dobiášová
Knírač malý černý Albert Rezlark ZZO 11.06.2005   51 prospěl výborně prospěl výborně Jičín Daniel Frydrych Šárka Dobiášová
Knírač malý černostříbřitý Alex Queen Falaksa SA1 12.08.2006       výborně Louny Lenka Pánková Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Alex Queen Falaksa SA2 07.06.2008       velmi dobře Opatovice n. Labem Petr Rybář Pavlína Marková
Knírač malý pepř a sůl Alisa Aritimi BH 19.05.2013     42 obstál Ořech Zuzana Huclová Lukáš Procházka
Knírač malý pepř a sůl Alisa Aritimi Canis - ZCP 1 29.06.2013     174 prospěl Kladno Terezie Rulíšková Lukáš Procházka
Knírač střední pepř a sůl Alisa Aritimi Canis - ZCP1 29.06.2013     174 prospěl Kladno Terezie Rulíšková Lukáš Procházka
Knírač malý pepř a sůl Alisa Aritimi Canis - ZMP 17.11.2012     81 obstál Kladno Terezie Rulíšková Lukáš Procházka
Knírač malý pepř a sůl Alisa Aritimi ZOP 15.06.2014   32 44 dobře Praha 6 - Suchdol Ing. Michaela Martinů Lukáš Procházka
Knírač malý pepř a sůl Alisa Aritimi ZZO 19.05.2014   42   obstál ZKO Ořech Jonáš L. Lukáš Procházka
Knírač malý černý Altagracia Carboneum FPR1 19.08.2010 80     dobře LVT Babí Hora Alois Pouč Milan Sak
Knírač malý černý Altagracia Carboneum ZMMP 18.08.2005   40 38 dobře LVT Babí Hora Ladislav Šimek Milan Sak
Knírač malý černý Altagracia Carboneum ZOP 12.08.2005     75 dobře LVT Babí Hora Marce Nalezená Milan Sak
Knírač malý černý Altagracia Carboneum ZPU1 15.08.2010     122 dobře LVT Babí Hora Marcela Nalezená Milan Sak
Knírač malý černý Altagracia Carboneum ZZO 07.05.2008     47 prospěl ZKO Zruč Miroslav Kasík Milan Sak
Knírač střední pepř a sůl Anger Attack Bohemia Top Star ZZO 31.05.2008   54 prospěl výborně prospěl výborně České Budějovice Martin Pejša Martina Zajíčková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí BH 03.11.2013     52 obstáll Frýdlant v Čechách Jiří Kolář MVDr. Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí OB1 07.12.2014     226b. výborně Praha Bc.Petra Rohlenová Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí OBZ 01.06.2014     245,5b. výborně Rokytnice nad Jizerou Ladislava Richterová Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí RH-FLE 07.06.2014           Vilém Babička Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí ZOP 21.04.2013     92 výborně liberec Jan Plšek Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí ZZO 05.10.2013     56 výborně Desná Miroslav Smejkal Jitka Zvolánková
Knírač střední černý Annie ze Charlotina údolí ZZZ 26.10.2013     184 velmi dobře Hejnice Kateřina Staňková Jitka Zvolánková
Knírač střední pepř a sůl Aram Borůvka BH 06.04.2003   78       M.Schober Helena Vacínková
Knírač střední pepř a sůl Aram Borůvka FPr1 02.08.2006 71         Z.Huclová Helena Vacínková
Knírač střední pepř a sůl Aram Borůvka ZM 05.07.2003 45 45 43     J.Čudka Helena Vacínková
Knírač střední pepř a sůl Aram Borůvka ZOP 03.11.2002   71       M.Martinů Helena Vacínková
Knírač střední pepř a sůl Aram Borůvka ZZO 11.05.2003   49       V.Veselý Helena Vacínková
Knírač malý černostříbřitý Ares z Devonu ZOP 31.10.2009     celkem bodů 86 velmi dobře KK - Královo Pole, Brno Ing. Luděk Novák JUDr. Ing. Jan Kopřiva
Knírač malý černostříbřitý Ares z Devonu ZZO 21.08.2009     51 celkem prospěl výborně LVT Babí Hora L. Šimek JUDr. Ing. Jan Kopřiva
Knírač střední pepř a sůl Arrischiato Contre Gloria Leones BH 01.11.2009         ZKO TURNOV J. Kolář RNDr. Jana Příhonská
Knírač střední pepř a sůl Arrischiato Contre Gloria Leones ZOP 19.04.2009   49 50 prospěl výborně Turnov Jan Plšek Jana Příhonská
Knírač střední pepř a sůl Arrischiato Contre Gloria Leones ZZO 19.10.2008   52 prospěl výborně prospěl výborně Turnov Miroslav Smejkal Jana Příhonská
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka BH 06.04.1998   48 38 obstál Zlín J. Krajsa Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka MČR agility stř. knír. 22.07.2000       1. místo Louny Strnadová Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka MČR stopařů 26.04.2003 76 88   1. místo Horní Bříza M. Kasík Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka RH-E 20.03.1999 91 91   velmi dobře Bystřice Z. Katolický Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka RH-FLA 14.05.2000   83 181 dobře Zlín J. Gajdoš Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka RH-FLB 04.03.2001   82 156 uspokojivě Zlín J. Gajdoš Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka RH-TA 03.03.2001   85 190 velmi dobře Zlín J. Gajdoš Helen Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka RH-TB 13.10.2001   70 177 dobře Banská Bystrica J. Gajdoš Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka SA1 01.01.2000       výborně     Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka SA2 01.01.2000       výborně     Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka VZ1 04.05.2002     100 výborně Veverská Bitýška J. Gajdoš Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZOP 06.06.1997   41   výborně Zlín J. Svobodová Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZPS1 30.10.1999 74 88   dobře Kroměříž K. Štibora Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZPU1 07.06.1997   73   výborně Zlín J. Svobodová Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZPU2 25.08.2000 84 88 88 dobře Babí Hora M. Nalezená Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZZO 30.08.2003   50 prospěl výborně prospěl výborně Zlín L. Šimek Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZZP1 10.04.1999 72 82 72 uspokojivě Bystřice J. Ország Helena Čuřillová
Knírač střední černý Art od Dalajského potoka ZZZ 18.04.1998 36 40 80 dobře Nížkovice J. Ország Helena Čuřillová
Knírač malý černostříbřitý Art od Komáří vížky ZZO 02.10.2004   56 splnil prospěl výborně Žamberk Jan Nekvapil Blanka Keprtová
Knírač malý pepř a sůl Artuš z Barokamu ZOP 12.06.2005     98 celkem výborně Opava Jindřich Hon Dr. Pavel Karhánek
Knírač malý pepř a sůl Artuš z Barokamu ZZO 15.10.2005     55 celkem prospěl výborně Opava Jan Stebel Dr. Pavel Karhánek
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa   14.09.2013     136b. velmi dobře Šenov Jindřich Hon Miluše Slívová
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa ZMMP 17.10.2010 38 40 42 dobře Šenov p. Košťál Miluše Slívová
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa ZMP 1 14.07.2014 94b. 80b. 79b. dobře Větřkovice Ing. Jiří Radovesnický Miluše Slívová
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa ZOP 16.09.2012     92b. výborně Šenov Jindřich Hon Miluše Slívová
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa ZPU1 14.09.2013     136b. velmi dobře Šenov Jindřich Hon Miluše Slívová
Knírač malý pepř a sůl Astalavista Baby Pessoa ZZO 02.05.2010     49 prospěla Šenov Jan Stebel Slívová Miluše
Knírač malý černostříbřitý Asterix Bohemia Vulkan ZOP 15.08.2010   28 43 dobře LVT Babí Hora Marcela Nalezená Kateřina Fáberová
Knírač malý černostříbřitý Asterix Bohemia Vulkan ZZO 20.08.2010   56 prospěl výborně prospěl výborně LVT Babí Hora Alois Pouč Kateřina Fáberová
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON BH 19.10.2008   48 obstál obstál Dobřany Kasík Eva Kubeklová
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON FH1 19.04.2008       MČR stopařů 64 b. - 2.místo Horní Bříza Kasík Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON FH1 25.04.2009 87     3. místo na MČR kníračů stopař Horní Bříza Kasík Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON FPr1 11.08.2007 96     96 b. výborně Otěšice Zábranský Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON FPr2 25.11.2007 80     80 b. dobře Otěšice Zábranský Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON FPr3 04.05.2008 77     77 b. uspokojivě Dobřany Beníšek Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON ZMMP 16.10.2005       128 b. dobře Dobřany Zábranský Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON ZMP1 01.07.2007       240 b. dobře Otěšice Kasík Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON ZPS1 09.11.2008 85 79   164 b. Otěšice Zábranský Eva Kubelková
Knírač malý černostříbřitý BARON von GOLDTON ZZO 07.05.2006   49 prospěl výborně prospěl výborně Dobřany Zábranský Eva Kubelková
Knírač malý pepř a sůl Beauty Pepper Androis ZOP 28.10.2010     96b prospěla výborně ? Jindřich Hon Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý pepř a sůl Beauty Pepper Androis ZPU1 28.08.2011     137b velimi dobře ZKO Ostrava Zábřeh Hon Jindřich Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý pepř a sůl Beauty Pepper Androis ZZO 16.10.2010     58b prospěla výborně ? p.Stebel Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý pepř a sůl Beauty Pepper Androis ZZZ 17.09.2011     188b velimi dobře ZKO Ostrava Zábřeh KVětoš Štibora Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černostříbřitý Berry Bee Falaksa SA1 07.10.2007       výborně Havlovice Zdeněk Spolek Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Berry Bee Falaksa SA2 01.01.1995       Velmi dobře Hradec Králové Lenka Pánková Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Berry Bee Falaksa ZOP 30.06.2007   40 44 velmi dobře Chlumec n. Cidlinou Rudolf Baudyš Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Berry Bee Falaksa ZZO 10.05.2008   45   prospěla Chlumec n. Cidlinou Petr Vyčítal Pavlína Marková
Knírač střední černý Bohemus od Kobylího potoka ZPU-S 13.11.2010 96 92 91 velmi dobře Štěpánov Ing. Novák Ing. Hana Konrádová
Knírač střední pepř a sůl Bora Bora Gloria Leones BH 08.11.2009   86 obstála   ZKO Praha 10 – Hostivař, reg. číslo 031 Rudolf Baudyš Jan Kazda
Knírač střední černý Borek Iringa ZOP 24.06.1995     celkem bodů 42 výborně Ostrava - Mariánské Hory Emil Peitz Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Borek Iringa ZUP 26.05.1995       prospěl výborně Ostrava - Mariánské Hory Emil Peitz Irena Kucharčíková
Knírač střední pepř a sůl BRAZILLIAN BEIRA MAR Gloria Leones BH 19.10.2013           ? ?
Knírač střední pepř a sůl Brazillian Beira Mar Gloria Leones RH-E/T 17.10.2010     178   Pardubice Vilém Babička Hana Loužilová
Knírač střední pepř a sůl Brazillian Beira Mar Gloria Leones ZZO 24.10.2010     58 výborně Pardubice Petr Vyčítal Hana Loužilová
Knírač střední pepř a sůl Brazillian Beira Mar Gloria Leones ZZP1 15.10.2011     265 dobře Pardubice-Nemošice Jaroslav Strouhal Hana Loužilová
Knírač střední pepř a sůl Brazillian Beira Mar Gloria Leones ZZZ 07.11.2010     161 dobře Pardubice Staňková, Labíková Hana Loužilová
Knírač střední černý Brixi Iringa ZOP 24.06.1995       výborně Ostrava - Mariánské Hory Emil Peitz Irena Kucharčíková
Knírač střední pepř a sůl Buffy Vampire Pilsner Top BH 08.11.2008         ZKO Lovosice Lubomír Němec Jaroslav Macháček
Knírač střední pepř a sůl Buffy Vampire Pilsner Top ZOP 28.10.2007         ZKO Lovosice Jan Plšek Jaroslav Macháček
Knírač střední pepř a sůl Buffy Vampire Pilsner Top ZPU1 18.10.2008         ZKO Lovosice Jan Plšek Jaroslav Macháček
Knírač střední pepř a sůl Buffy Vampire Pilsner Top ZZO 26.05.2007         ZKO Lovosice Lubomír Němec Jaroslav Macháček
Knírač střední černý Cami Iringa BH 18.09.1999   56 38 uspěla Oticë Pavel Chaloupek Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa IPO 1 21.08.1999 80 52 13 2. místo MR ČR Horní Benešov S. Vodička Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa IPO 1 30.08.2002 85 64 0 MČR- 1. místo Ostravice Josef Havránek Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa RH-E 24.06.2000 92 93   velmi dobře Tovačov Karel Pavlík Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZOP 04.04.1998     celkem bodů 41 výborně Ostrava Svinov Jindřich Hon Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZPS 1 22.04.2000 72 72   uspěla Otice F. Beneš Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZPU 1 04.04.1998       velmi dobře Ostrava Svinov Jindřich Hon Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZPU 1 03.09.2000 13 74 47 dobře Ostrava Svinov Jindřich Hon Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZTV 24.03.2002   184 189 velmi dobře Hlučín Karel Pavlík Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZVV 1 25.08.2001 96 75 38   MČR Pardubice ??? Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZZO 06.04.2003   52   prospěl výborně Otice Jan Stebel Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZZP 1 13.11.1999 76 97 96 dobře Stará Ves ??? Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZZP 2 01.01.1995   71 181 dobře Havířov Karel Pavlík Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Cami Iringa ZZZ 30.10.2000 38 41/38 50 dobře Stará Ves ??? Irena Kucharčíková
Knírač malý černostříbřitý Carolain Happy Mafian ZOP 15.06.2008   77   dobře České Budějovice Mgr. Dan Havlová Ivana Beděrková
Knírač malý černostříbřitý Carolain Happy Mafian ZZO 04.11.2007   44 prospěl prospěl České Budějovice Ing. Vratislav Petrů Ivana Beděrková
Knírač střední pepř a sůl CARRA MIA Gloria Leones BH 04.06.2011       prospěl ZKO Podhorka, Česká Třevová Petr Ševčík Helena Bittlová
Knírač střední černý Cayenne Leones Grand Calvera ZOP 19.04.2009   89     Turnov Jan Plšek Jana Příhonská
Knírač malý pepř a sůl CH. MALLEUS MALEFICARUM KNÍŽETE STERNENHOCHA ZPU1 03.10.2010     136 velmi dobře ZKO Ostrava - Kunčice Jindřich Hon Daniela Chrástecká
Knírač střední černý Chanel Coco Bohemia Cardinal BH 25.10.2009   50 obstála   ZKO Červený Kostelec - Špinka Stanislav Ševčík Marta Myšáková
Knírač střední černý Chanel Coco Bohemia Cardinal ZZO 14.10.2006   42 splnil prospěl Červený Kostelec-Špinka Jan Nekvapil Marta Myšáková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru BH 27.05.2007   42 obstál obstál České Budějovice Martin Pejša Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru FH1 25.04.2009 71     4. místo MČR kníračů stopařů Horní Bříza Miroslav Kasík Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru FPr1 14.05.2006 78     uspokojivě České Budějovice Ing. Vratislav Petrů Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru FPr2 22.10.2006 88     dobře České Budějovice Martin Pejša Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru FPr3 19.11.2006 74     uspokojivě České Budějovice Martin Pejša Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru FPr3 31.08.2008 85     dobře Ostravice - spec. závod při MR ČR KCHK Josef Havránek Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru ZM 29.06.2003 40 43 35 uspokojivě České Budějovice Jan Čudka Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru ZOP 02.06.2002   40 48 velmi dobře České Budějovice Mgr. Dana Havlová Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru ZPU1 15.11.2003   83 45 dobře České Budějovice Mgr. Dana Havlová Hana Kropáčková
Knírač střední černý Charly z Hofjaru ZZO 04.10.2003   51 splnil prospěl výborně České Budějovice Pavel Kovář Hana Kropáčková
Knírač střední pepř a sůl Cherokee z Kosířských hvozdů ZZO 15.01.2007   45 prospěl výborně prospěl Třebíč-Nové Dvory p. Venhauer A. Mašková.
Knírač malý pepř a sůl CIPHIN Z APATYKY ZOP 01.11.2009   80 prospěl velmi dobře velmi dobře KK Zetor M. Nalezená Vladimíra Fuxová
Knírač malý pepř a sůl CIPHIN Z APATYKY ZZO 21.08.2009   51 prospěl výborně prospěl výborně Babí Hora L. Šimek Vladimíra Fuxová
Knírač střední pepř a sůl Corry Bohemia Top Star FPr1 29.08.2008             Vratislav Festa
Knírač střední pepř a sůl Corry Bohemia Top Star ZOP 01.01.2000             Fratislav Festa
Knírač střední pepř a sůl Corry Bohemia Top Star ZPU1 01.01.2000             Vratislav Festa
Knírač střední pepř a sůl Corry Bohemia Top Star ZZO 01.01.2000             Vratislav Festa
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu BH 27.05.2006   52 obstál obstál Hostinné - Rudník Ševčík Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu FPr1 03.11.2007 94     velmi dobře Hostinné - Rudník Skalická Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu ZMMP 28.09.2005 45 48 40 dobře Vrchlabí Hůza Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu ZMP1 26.08.2006 96 84 85 dobře Chrudim Vyčítal Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu ZOP 19.06.2005   92   výborně Vrchlabí Svobodová Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu ZPU1 09.09.2006   129   dobře Vrchlabí Svobodová Andrea Zítková
Knírač malý pepř a sůl Cowboy z Benova erbu ZZO 29.07.2005   53 splnil dobře Kroměříž Endlicher Andrea Zítková
Knírač střední pepř a sůl Dangle Dolly Bohemia Top Star BH 27.06.2010       obstála České Budějovice ing. Vratislav Petrů Martina Zajíčková
Knírač střední pepř a sůl Dangle Dolly Bohemia Top Star ZOP 07.06.2009   87   velmi dobře České Budějovice Mgr. Dana Havlová Martina Zajíčková
Knírač střední pepř a sůl Dangle Dolly Bohemia Top Star ZZO 21.06.2009   55 prospěl výborně výborně České Budějovice Petr Veselka Martina Zajíčková
Knírač střední černý Daphné Iringa ZOP 27.05.2000     celkem bodů 95 výborně Dolní Benešov J. Hon Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Destiny Black Grand Calvera ZOP 12.08.2005       dobře (71b.) Hluk - Babí hora M.Nalezená Alice Michálková
Knírač střední pepř a sůl DISPENSA Gloria Leones BH 12.10.2013       prospěla ZKO Měřín ? Šárka Svobodová
Knírač střední pepř a sůl DISPENSA Gloria Leones ZZO 05.05.2013     54 prospěl výborně ZKO Martinice ? Šárka Svobodová
Knírač střední pepř a sůl DONIGARA Gloria Leones BH 04.06.2011       prospěl ZKO Podhorka, Česká Třevová Petr Ševčík Soňa Stolařová
Knírač střední pepř a sůl DONIGARA Gloria Leones ZOP 21.06.2013     100 prospěl výborně Kynologické centrum Javorka, Česká Třebová Jindřich Hon Soňa Šmajzrová
Knírač střední pepř a sůl DR. PEPPER Bohemia Top Star ZOP 06.11.2011   71   dobře České Budějovice Havlová Dana Mgr. Kozel Jiří
Knírač střední pepř a sůl DR. PEPPER Bohemia Top Star ZZO 11.04.2010   45 prospěl výborně prospěl České Budějovice Martin Pejša Martina Zajíčková
Knírač malý pepř a sůl Drupi Zdestru BH 22.10.2006       85   Václav Schober Vladimíra Cihelková
Knírač malý pepř a sůl Drupi Zdestru ZMMP 02.04.2005       114   Josef Šindelář Vladimíra Cihelková
Knírač malý pepř a sůl Drupi Zdestru ZOP 08.10.2006       96   Jan Plšek Vladimíra Cihelková
Knírač malý pepř a sůl Drupi Zdestru ZPU1 01.04.2007       139   Zdeňka Foučková Vladimíra Cihelková
Knírač malý pepř a sůl Drupi Zdestru ZZO 30.05.2004   57 splnil     Lubomír Němec Vladimíra Cihelková
Knírač střední pepř a sůl DUN LAOGHAIRE Gloria Leones BH 20.04.2014     60 obstáll ZKO Košice ? Jana Poláková
Knírač střední pepř a sůl DUN LAOGHAIRE Gloria Leones RH-E/T 19.10.2013         ? ? ?
Knírač střední černý EASY BEA - SLUNEČNÍ VÍTR ZZO 08.11.2009 --- 42 bodů prospěl výborně prospěl Přeštice Stanislav Beníšek Pavel Škopek.
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento Canis - ZCP 2 29.06.2013     138 prospěl Kladno Terezie Rulíšková Hana Trachtová
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento ZOP 15.06.2014   45 41 velmi dobře Praha 6 - Suchdol Ing. Michaela Martinů Hana Trachtová
Knírač malý pepř a sůl Elisa Bacciocchi Quattrocento ZOP 15.06.2014   45 41 velmi dobře Praha 6 - Suchdol Ing. Michaela Martinů Hana Trachtová
Knírač malý pepř a sůl ELISAVETH Astronaut ZMMP 28.09.2009       129 bodů Česká Skalice Petr Vyčítal Radmila Víznerová
Knírač malý pepř a sůl ELISAVETH Astronaut ZOP 07.08.2009       96 bodů Dvůr Králové nad Labem Jana Svobodová Radmila Víznerová
Knírač malý pepř a sůl Elisaveth Astronaut ZPU 1 30.05.2010         Brandýs nad Labem Rudolf Baudyš Radmila Víznerová
Knírač malý pepř a sůl ELISAVETH Astronaut ZZO 08.08.2009       60 bodů Dvůr Králové nad Labem Stanislav Ševčík Radmila Víznerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie BH 31.10.2010     52 obstál Havlíčkův Brod Ševčík BH 31.10.2010 52 Kučerová A
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie BH 31.10.2009     52 Splníl Havl. Brod p. Ševčík Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie Fpr1 27.08.2011     85 dobře Kolín - Borky Nekvapil Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie RHE/F 05.11.2011   97 77 Dobře Pardubice Štibora Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZMMP 16.10.2011 46 50 40 velmi dobře Třebíč - N.Dvory Hammer Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZOP 06.11.2010     50 velmi dobře Břevnice Nalezená Kučerová A.
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZOP 06.11.2010   40 46 velmi dobře Břevnice Nalezená Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZPU 1 18.09.2011 84 46   velmi dobře Třebíč - N.Dvory Nalezená Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZZO 16.10.2010     42 prospěl Praha 5 - Radotín p. Hlaváček Kučerová Alena
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZZP 16.10.2010     42 velmi dobře Praha Radotín Hlaváček J. Alena Kučerová
Knírač malý černostříbřitý Endless Love z Dixie ZZZ 05.06.2011   44 43/38 dobře Pelhřinov Ištvánková Alena Kučerová
Knírač malý černý Esmeralda Androis ZOP 12.09.2009       velmi dobře ? St. Urbánek Fr. Hlavatý
Knírač malý černý Esmeralda Aneroid ZMMP 30.04.2011       dobře   J. Hlaváček Fr. Hlavatý
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd BH 24.08.2007   46     LVT Ostravice Josef Havránek Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd FPr1 17.07.2009 89     89 bodů LVT Větřkovice Josef Havránek Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd IPO V 05.10.2008 82 81 75 238 LVT Větřkovice Jiří Vychodil Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd ZM 19.07.2008 45 45 40 130 LVT Větřkovice Josef Havránek Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd ZOP 29.04.2007   44 49 93 ZKO Ostrava - Svinov Jindřich Hon Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd ZPU1 27.10.2007   80 42 82 ZKO Ostrava - Svinov Jindřich Hon Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd ZVV1 19.07.2009 87 82 80 248 bodů LVT Větřkovice Josef Havránek Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl Evergreen Alarm Beskyd ZZO 04.11.2007   49     ZKO Ostrava - Svinov Josef Havránek Lenka Halouzková
Knírač střední pepř a sůl FABRIZIO Gloria Leones ZZO 09.11.2013       prospěl ZKO Podhorka, Česká Třebová Petr Vyčítal Michaela Zubrická
Knírač malý bílý Feria Praegredior ZMMP 31.10.2009 36 37 42 uspokojivě ZKO Praha 6 - Suchdol J. Hlaváček Helena Vacínková
Knírač malý bílý Feria Praegredior ZOP 17.10.2009   44 47 výborně ZKO Zlosyň Rudolf Baudyš Helena Vacínková
Knírač malý bílý Feria Praegredior ZZO 19.08.2009 - 51 - prospěl LVT Městec Králové Z.Huclová Helena Vacínková
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal BH 09.07.2006   56   Obstál/56 Cvikov Jaroslav Janeček Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal LA1 01.01.2009         různé různí Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal OB1 01.05.2008       D/199 Dvůr Králové Johann Kurzbauer Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal OB2 18.10.2008       D/212,5 Dvůr Králové Lukáš Jánský Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal OB3 02.05.2010       dobře Praha - Letňany Lukáš Jánský Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal RH-E 21.05.2006       VD/181 Kunratice Vilém Babička Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZOP 07.06.2003       VD/86 Hostivice Michaela Martinů Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZPU1 15.10.2006       VD/137 Újezd nad Lesy Jan Plšek Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZVP1 26.06.2005       U/237 Uhříněves Eva Ištvánková Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZZO 08.07.2006   58 prospěl výborně prospěl výborně Cvikov Petr Vyčítal Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZZP1 30.04.2005       D/248 Kunratice Eva Ištvánková Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZZP2 11.03.2007       VD/272 Kunratice Lucie Dlouhá Pavla Dorničová
Knírač střední černý Fewin Bohemia Cardinal ZZZ 08.07.2004       D/166 Spálěniště Eva Ištvánková Pavla Dorničová
Knírač malý pepř a sůl Fík Maxipes Drobeček BH 03.04.2010     43 obstál ZKO Štěpánov H. Konrádová p. Vychodil
Knírač malý pepř a sůl Fík Maxipes Drobeček Fpr 1 16.10.2011     93 velmi dobře ZKO Štěpánov Iveta Skalická Hana Konrádová
Knírač malý pepř a sůl Fík Maxipes Drobeček FPr 2 13.11.2011     100 výborně ZKO Štěpánov Glisníková H. Konrádová
Knírač malý pepř a sůl Fík Maxipes Drobeček ZZO 25.04.2010     57 prospěl výborně ZKO Štěpánov p. Beneš H. Konrádová
Knírač malý černý Fleurine Androis BH 11.04.2009   54   obstál Chlumec n. Cidlinou Luboš Jánský Miroslava Hochová
Knírač malý černý Fleurine Androis ZOP 05.04.2009   88   velmi dobře Přelouč Jana Svobodová Miroslava Hochová
Knírač malý černý Fleurine Androis ZZO 04.04.2009   54 prospěl výborně prospěl výborně Dolní Přím Probluz Luboš Jánský Miroslava Hochová
Knírač střední pepř a sůl FROST Gloria Leones ZZO 25.05.2013   43   prospěl ZKO Podhorka, Česká Třebová Petr Vyčítal Zdeněk Najman
Knírač malý bílý Funny Rey Prag FPr 2 27.08.2011 82     dobře Vratimov Ing. Jiří Radovesnický Miluše Slívová.
Knírač malý bílý Funny Rey Prag FPr1 17.07.2009 88     dobře Větřkovice Josef Havránek Miluše Slívová
Knírač malý bílý Funny Rey Prag ZOP 01.09.2009   76   prospěla dobře Šenov Jindřich Hon Miluše Slívová
Knírač malý bílý Funny Rey Prag ZZO 01.05.2009   54   prospěl výborně Šenov Josef Havránek Miluše Slívová
Knírač střední černý Gabi od Jaktařské brány ZLP 1 01.01.1995 71 74   uspokojivě Kozmice F. Beneš Irena Kucharčíková
Knírač střední černý Gabi od Jaktařské brány ZM 01.01.1995 48 43 35 dobře Otice Jaromír Endlicher Irena Kuchařčíková
Knírač střední černý Gabi od Jaktařské brány ZZP 1 01.01.1995 82 79 83 dobře Hlučín F. Beneš Irena Kucharčíková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky BH 08.05.2007   48       L.Němec Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky FPr1 25.03.2007 73         V.Nedvěd Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky SPT1 04.10.2008 133 36         Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky ZMMP 30.09.2006       118   R.Angelovová Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky ZMP1 09.08.2007       257   J.Šindelář Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky ZOP 29.10.2007   94       M.Martinů Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky ZPU1 05.05.2007   113       M.Martinů Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Geisy z Povodí Oharky ZZO 03.08.2006   57 prospěl výborně prospěl výborně   Z.Huclová Helena Vacínková
Knírač malý pepř a sůl Goldie Beky z Barokamu PZS1 01.03.2009     ? ? SR ? Andrea Adamčiaková
Knírač malý pepř a sůl Goldie Beky z Barokamu RH-E 09.03.2009     192 ? SR ? Andrea Adamčiaková
Knírač střední pepř a sůl Grand Sen ERRA GLORIA LEONES BH 04.06.2012     47 prospěl ZKO Podhorka Česká Třebová J. Klapal Michaela Zubrická
Knírač střední pepř a sůl Grand Sen Erra Gloria Leones ZZO 09.11.2013     44 prospěl ZKO Podhorka, Česká Třebová Petr Vyčítal Michaela Zubrická
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky BH 19.04.2008     42 obstál Praha Zbraslav p. Karlas Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky FPr 2 19.08.2010     92 velmi dobře LVT Městec Králové Z. Huclová Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky FPr1 20.08.2009     79   Městec Králové Huclová Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky SPT 1 07.11.2010 135 44     Praha-Hostivař p. Komárek Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky ZMMP 14.08.2008     125b   Městec Králové Huclová Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky ZOP 21.09.2008     99b   Lety Baudyš Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky ZPU1 09.11.2008     133b   Praha Uhříněves Baudyš Věra Pálková
Knírač malý pepř a sůl Greg z Povodí Oharky ZZO 03.11.2007     56   Praha Zbraslav Schober Věra Pálková
Knírač malý černý Griffin Carboneum ZOP 23.10.2011     82 bodů celkem velmi dobře   Mgr. Dana Havlová Květoslava Šauerová
Knírač malý pepř a sůl Guernica Knížete Sternenhocha ZMMP 20.08.2010 50 41 49 velmi dobře LVT Babí Hora Alois Pouč Vlasta Saková
Knírač malý pepř a sůl Guernica Knížete Sternenhocha ZOP 15.08.2010     92 výborně LVT Babí Hora Marcela Nalezená Vlasta Saková
Knírač malý pepř a sůl Guernica Knížete Sternenhocha ZZO 25.04.2010     50 prospěl ZKO Zruč Ing. Miroslav Ulč Vlasta Saková
Knírač malý černý Helloween Androis BH 11.09.2010     42 obstála ? p.Radovesnický Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černý Helloween Androis ZOP 24.04.2010     97 prospěla výbroně ? p.Hon Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černý Helloween Androis ZPU1 28.10.2010     118b uspokojivě   p.Hon Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černý Helloween Androis ZZO 10.04.2010     51 prospěla výborně   p.Beneš Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černý Helloween Androis ZZP1 08.05.2012     celkem 272b velmi dobře Ostrava Zábřeh Květoš Štibora Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černý Helloween Androis ZZZ 17.09.2011       189b velmi dobře Štibora Květoš Jendřejčíková Kateřina
Knírač malý černostříbřitý Hönsetorps American Hall of Fame FPr1 30.10.2011     82   ZKO Teplice Josef Prášil Ladislav Večerka
Knírač malý černostříbřitý Hönsetorps American Hall of Fame ZMMP 02.10.2011     129   Teplice Stanislav Skála Ladislav Večerka
Knírač střední pepř a sůl Hosszubereki-Csaszar Zar ZOP 08.11.2003   86   velmi dobře Zlín Zapletal Hana Polášková
Knírač střední pepř a sůl Hosszubereki-Csaszar Zar ZZO 25.10.2003   56 prospěl výborně prospěl výborně Zlín Štibora Hana Polášková
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu BH 27.03.2011     56 prospěl výborně Bystřice nad Pernštejnem p. Venhauer ing.Eva Bajgarová
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu Fpr 1 19.08.2011     celkem 96 bodů prospěl výborně LVT Babí hora Milan Mnich Barbara Melcrová
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu ZMMP 28.05.2011 45 48 46 prospěl velmi dobře Brno - Královo pole Alois Pouč Barbara Melcrová
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu ZOP 15.08.2010     93 prospěl výborně letní výcvikový tábor Babí hora p.Nalezená ing.Eva Bajgarová
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu ZPU1 05.06.2011 87 49 celkem 136 prospěl velmi dobře Blansko Marcela Nalezená Barbara Melcrová
Knírač malý pepř a sůl Hummer z Barokamu ZZO 23.05.2010     54 celkem prospěl Bystřice n. Pernštejnem p. Venhauer ing.Eva Bajgarová
Knírač střední pepř a sůl Indiana Gloria Leones BH 01.01.2014             Vlaďka Cihelková
Knírač střední pepř a sůl Indiana Gloria Leones ZOP 01.01.2014             Vlaďka Cihelková
Knírač střední pepř a sůl Indiana Gloria Leones ZZO 01.01.2014     48 prospěl KK Simire Ratenice ? V. Cihelková
Knírač střední pepř a sůl Infinity Pepper Grand Calvera BH 13.05.2006 - 53 obstál obstál Česká Třebová, ZKO Podhorka Jan Nekvapil MichaelaZubrická
Knírač střední pepř a sůl Infinity Pepper Grand Calvera FPr 1 05.11.1996 79 - - dobře Česká Třebová, ZKO Podhorka Stanislav Ševčík Michaela Zubrická
Knírač střední pepř a sůl Infinity Pepper Grand Calvera FPr 2 26.04.2009 96 - - výborně výborně Jaromír Klapal Michaela Zubrická
Knírač střední pepř a sůl Infinity Pepper Grand Calvera ZOP 11.06.2006 - 100 prospěl výborně prospěl výborně Česká Třebová, KC Javorka Jindřich Hon Michaela Zubrická
Knírač střední pepř a sůl Infinity Pepper Grand Calvera ZZO 18.09.2004 - 60 prospěl výborně prospěl výborně Česká Třebová, ZKO Podhorka Petr Staněk Michaela Zubrická
Knírač střední černý Integrita od Kobylího potoka ZOP 19.12.2009   78   dobře Vlkoš Ing. Novák Luděk Kučera Jiří
Knírač střední černý Integrita od Kobylího potoka ZZO 21.01.2009   51   prospěl výborně Vlkoš Šimek Ladislav Kučera Jiří
Knírač malý černostříbřitý Iris ze Sváškova dvora SA1 01.01.2009       3x výborně (vždy bez tr. b.) +     Daniela Borůvková
Knírač malý černostříbřitý Iris ze Sváškova dvora SA1 06.03.2010       5x na V z toho 4x 0 tr. b.     Daniela Borůvková
Knírač malý černostříbřitý Iris ze Sváškova dvora ZOP 27.07.2008   39 39 78b. dobře Jesení J. Plšek Daniela Borůvková
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka BH 22.05.2010   50 obstál obstál KVC Zlín-Mladcová Miroslav Vávra Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka Fpr 2 26.06.2010 94     velmi dobře KK Loukov Jaroslav Matula Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského Potoka FPr1 30.05.2009 78     uspěl KVC Zlín - Mladcová Ladislav Šimek Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka FPr3 19.08.2011 95     prospěl velmi dobře LVT Babí hora Milan Mnich Helena Čuřilová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka IPO-V 25.04.2010 97 89 91 277 bodů celkem - prospěl velm KVC Zlín - Mladcová Miroslav Vávra Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka Mistrovství ČR ve výkonu kníra 28.08.2011 47 35 43 dobře - 1. místo Vratimov Jiří Vychodil Helena Čuřilová
Knírač střední černý Irt od Dalajského Potoka ZM 05.04.2009 47 38 40 dobře KVC Zlín - Mladcová L. Šimek Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka ZOP 14.08.2009 - 41 50 výborně LVT Babí Hora, Hluk Marcela Nalezená Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka ZPS1 07.05.2011 80 72   uspokojivě KVC Zlín Miroslav Vávra Helena Čiřilová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka ZPU1 24.10.2010 83 44   dobře KVC Zlín Ing.Luděk Novák Helena Čuřilová
Knírač střední černý Irt od Dalajského potoka ZVV1 21.08.2009 95 84 95 velmi dobře LVT Babí Hora, Hluk Ladislav Šimek Helena Čuřillová
Knírač střední černý Irt od Dalajského Potoka ZZO 07.06.2009   59   výborně KVC Zlín - Mladcová Jaroslav Matula Helena Čuřillová
Knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan-Ru BH 16.11.2008   47 obstála obstál Krupka II Vilém Babička Jiřina Růžičková
Knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan-Ru FPr1 18.04.2009 72     uspokojivě Krupka Zuzana Huclová Jiřina Růžičková
Knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan-Ru ZMMP 17.05.2009 43 44 49 velmi dobře Krupka II Karel Nedvěd Jiřina Růžičková
Knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan-Ru ZOP 26.04.2009   46 49 výborně Krupka II Václav Famfulík Jiřina Růžičková
Knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan-Ru ZZO 09.06.2007   46 splnil   Chlumec Jaroslav Janeček Jiřina Růžičková
Knírač malý bílý Joy Švarcava BH 17.09.2011     42 obstál ZKO Žamberk Jaromír Klapal Radmila Nováková
Knírač malý bílý Joy Švarcava Fpr1 23.09.2012     87 dobře ZKO Žamberk Stanislav Ševčík Radmila Nováková
Knírač malý bílý Joy Švarcava ZMMP 09.09.2012     110 uspokojivě MR ČR MP Sahara Podlešín Vilém Babička Radmila Nováková
Knírač malý bílý Joy Švarcava ZMP1 10.11.2013     255 bodů Dobře Častolovice Jaromír Klapal Radmila Nováková
Knírač malý bílý JOY Švarcava ZOP 30.04.2011     92 výborně ZKO ARGUS Častolovice Jana Svobodová Nováková Radmila
Knírač malý bílý Joy Švarcava ZUP-1 20.10.2012     135 velmi dobře ZKO ARGUS Častolovice Jana Svobodová Radmila Nováková
Knírač malý bílý Joy Švarcava ZZO 09.07.2011     50   ZKO Luková Jiří Hammer Radmila Nováková
Knírač malý černostříbřitý Jura ze Sváškova dvora BH 12.09.2010       obstál Beroun Renata Angelovová Hana Eliášková
Knírač malý černostříbřitý Jura ze Sváškova dvora ZOP 19.09.2010       dobrá Beroun Stanislav Urlanek Hana Eliášková
Knírač malý černostříbřitý Jura ze Sváškova dvora ZZO 17.04.2010   47   prospěl Beroun Josef Hlaváček Hana Eliášková
Knírač střední černý Kadet Bohemia Cardinal ZOP 22.10.2006       70 bodů - dobře   Jana Svobodová Martin Sláma
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut BH 23.10.2010     49 obstál Klatovy Josef Zábranský p. Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut FH1 12.08.2012 82     dobře Železná Ruda Kasík Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut FH2 12.05.2013       uspokojivě Přeštice Beníšek Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut FPr1 26.06.2011 96     výborně Klatovy Josef Zábranský Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut FPr2 26.08.2011 80     dobře Dobřany Theodor Krejčí Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut FPr3 30.10.2011 91     velmi dobře Přeštice Kasík Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut IPO-FH 10.05.2015       165b. Dobře   Machová-Angelová, Beníšek Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut MA1 08.06.2013       výborně     Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut MA2 18.05.2014       výborně Mariánské Lázně Alice Boháčová Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut OB-1 08.12.2012         Praha Másilková Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut OB-Z 10.09.2011     284,5 b výborně Plzeň Lukáš Jánský Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut OB2 24.11.2013         Petrovice nad Orlicí Markéta Píšová  
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut RH-TE 09.11.2014       183 b. Velmi dobře Karlovy Vary Vilém Babička Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut RH/FE 11.05.2014       velmi dobře Praha Vilém Babička Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut RH/FLE 29.06.2014       194 b. - výborně Karlovy Vary Vilém Babička Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZMMP 27.08.2011 47 48 47 Velmi dobře Zahořany Josef Zábranský Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZMP1 02.06.2012 92 99 77 dobře ZKO Domažlice Josef Zábranský Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZMP2 01.09.2013       dobře MČR malých plemen ZKO Natura Babička, Ťujík, Beníšek Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZMPO 08.05.2013       velmi dobře Železná Ruda Ulč Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZOP 19.09.2010 --- 45 46 prospěl výborně Beroun Stanislav Urianek Nováková
Knírač malý pepř a sůl LUCKY BOY Astronaut ZPS 1 13.05.2012 97 100 - 197 - výborně ZKO Přeštice Miroslav Kasík Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZPU-S 17.06.2012       velmi dobře ZKO Železná Ruda Stanislav Urianek Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZPU1 09.04.2011       146 bodů - prospěl výborně ZKO Domažlice p. Urianek P. Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZTV1 29.03.2015       274b. Velmi dobře   Judita Klanerová Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZZO 20.06.2010     54b výborně Klatovy Václav Hasenohrl Nováková Pavlína
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZZS 1 01.06.2014       280 b. - Velmi dobře Karlovy Vary Ing.Šárka Machová Pavlína Nováková
Knírač malý pepř a sůl Lucky Boy Astronaut ZZZ 19.10.2013       velmi dobře Železná ruda Klanerová Judita Pavlína Nováková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran BH 08.11.2003   51 38 obstála Pardubice - Dukla Jaroslav Hodek Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran SA1 10.04.2004       výborně Hradec Králové Zdeněk Spolek Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran SA2 07.08.2005       výborně Louny Zdeněk Spolek Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran ZOP 01.11.2003   37 48 velmi dobře Přelouč Jana Svobodová Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran ZPU1 16.07.2004   71 48 uspokojivě Kolín Jana Svobodová Pavlína Marková
Knírač malý černostříbřitý Lusy Černý Havran ZZO 18.10.2003   48   prospěla Dolní Přím - Probluz Miloslav Voříšek Pavlína Marková
Knírač malý pepř a sůl Malleus Maleficarum knížete Sternenhocha ZMMP 03.07.2010 47 46 47 VD   J. Strach D. Chrástecká.
Knírač malý pepř a sůl Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha ZOP 20.06.2009 - - - prospěl výborně ? Květoslav Štibora Daniela Chrástecká
Knírač malý pepř a sůl Malleus Maleficarum Knížete Šternocha BH 02.08.2009 - ? ? prospěl ? Josef Surovec Daniela Chrástecká
Knírač malý pepř a sůl Malleus Maleficarum Knížete Šternocha ZZO 30.07.2009 - ? ? výborně ? Lenka Chmurová Daniela Chrástecká
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya BH 16.05.2009   54 obstála výborně Šenov Vladimír Košťál Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya FPr 2 06.11.2011 91     velmi dobře Šenov Vladimír Košťál Zuzana Slívová.
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya FPr1 23.05.2008 71     uspokojivě Šenov Jiří Vychodol Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya ZMMP 03.05.2008 48 43 49 VD Šenov Jan Stebel Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya ZMP1 28.10.2008 84 93 93 velmi dobře Šenov Vladimír Košťál Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya ZOP 11.10.2008   45 49 prospěla výborně Šenov Jindřich Hon Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya ZPU1 26.09.2009   92 46 velmi dobře Šenov Jindřich Hon Slívová
Knírač malý černostříbřitý Mona Lisa Jadya ZZO 04.10.2007   47 prospěl prospěl Šenov Jiří Radovesnický Zuzana Slívová
Knírač malý černostříbřitý Nessi ze Severních hor (Sára) ZOP 03.11.2007   50 50 100 b. výborně Jablonec n. Nisou - Lukášov Rudolf Baudyš Eva Zichová
Knírač malý černostříbřitý Nessi ze Severních hor (Sára) ZZO 05.07.2008   59 splnil prospěl výborně LVT Cvikov Jiří Pružina Eva Zichová
Knírač střední černý No Name Grand Calvera BH 05.11.2006   51 obstál obstál Nový Bor Babička Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera Fpr 2 24.04.2010 77     uspokojivě Litoměřice p. Karlas Němečková Jiřina
Knírač střední černý No Name Grand Calvera FPr1 30.05.2009 90     velmi dobře Nový Bor Golhová Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera IPO I 28.10.2007 91 75 77 dobře Nový Bor Babička Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera IPO V 29.07.2007 97 89 70 dobře Litoměřice Schober Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera SchH/VPG1 30.11.2008 84 74 76 uspokojivě Litoměřice Prášil Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZM 02.06.2007 48 38 45 dobře Nový Bor Janeček Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZOP 27.06.2009   99   výborně Smržovka Martinů Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZPS 25.10.2009 84 82   dobře   p. Veselý Němečková Jiřina
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZPU 1 24.10.2009     138 velmi dobře Nový Bor p. Martinů Němečková Jiřina
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZPU 2 01.05.2010 86 88 70 dobře Nový Bor p. Martinů Němečková Jiřina
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZVV1 21.06.2008 83 92 84 dobře Nový Bor Pružina Jiřina Němečková
Knírač střední černý No Name Grand Calvera ZZO 15.07.2006   52 prospěl výborně prospěl výborně Litoměřice Babička Jiřina Němečková
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut BH 20.05.2007       obstál Česká Třebová Jaroslav Hodek Josef Ludvík
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut FPr1 29.07.2007       velmi dobře Roudnice nad Labem Vilém Babička Josef Ludvík
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut ZMMP 17.04.2007       velmi dobře Hrádek nad Nisou Jiří Pružina Josef Ludvík
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut ZOP 28.09.2006       velmi dobře Stará Paka Jana Svobodová Josef Ludvík
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut ZPV1 06.07.2007       dobře Stará Paka Jana Svobodová Josef Ludvík
Knírač malý pepř a sůl Ontaria Astronaut ZZO 28.04.2007       výborně Turnov Miroslav Smejkal Josef Ludvík
Knírač střední černý Orcaella Bohemia Cardinal BH 25.10.2009   45 obstála   ZKO Červený Kostelec - Špinka Stanislav Ševčík Jitka Myšáková
Knírač střední pepř a sůl Outstanding One ze Záhrabské ZZO 27.03.2005     46 splnil PH 4 - JM Outstanding One ze Záhrabské Daniela Holečková
Knírač střední černý PEGGY Temný stín OB3 08.10.2011     203 Dobře ZKO Kladno L.Stemmerová Jiří Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stíh OB1 21.06.2009     259   Kladno   J. Endršt
Knírač střední černý PEGGY Temný stín BH 16.07.2011     46 obstál LVT Cvikov Karel Nedvěd Jiří Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín Fpr 1 18.07.2009     94   Cvikov   J. Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín Fpr2 17.07.2010     74   Cvikov   J. Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín OB-Z 18.04.2009     204,5   Dvůr Králové nad Labem   J. Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín OB2 18.09.2010     205   Plzeň   J. Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín ZOP 03.04.2010     98   Nymburk   J. Endršt
Knírač střední černý Peggy Temný Stín ZPU1 19.09.2010     139   Praha Braník   J. Endršt
Knírač malý černý Quendoline Androis BH 24.06.2006   82   splnil Havířov Jiří Vychodil Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis FPr1 12.11.2006 85     dobře Ostrava-Svinov Josef Havránek Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis RH-E 02.09.2007 89 91   velmi dobře Hlučín Květoš Štibora Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis ZOP 17.06.2006   96   výborně Opava Jindřich Hon Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis ZPU1 29.09.2006   132   velmi dobře Havířov Jindřich Hon Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis ZZO 12.11.2005   55 splnila výborně Splnila Výborně Havířov G.Schindler Kateřina Jendřejčíková
Knírač malý černý Quendoline Androis ZZZ 05.11.2006 44 81   dobře Hlučín Květoš Štibora Kateřina Jendřejčíková
Knírač střední černý Regenta od Dalajského potoka BH 28.09.2013     60 obstáll ZKO Šternberk Monika Prokopová Jan Tkaczik
Knírač střední černý Regenta od Dalajského potoka ZM 12.10.2014 45 49 40 dobře Šternberk Monika Prokopová Jan Tkaczik
Knírač střední černý Regenta od Dalajského potoka ZZO 01.06.2013     55 prospěl výborně Šternberk Milan Mnich Jan Tkaczik
Knírač střední pepř a sůl Reklama Alarm Beskyd ZOP 08.11.2014   48 50 prospěla výborně Chvaletice Jana Halbrštátová-Svobodová Adéla Lustyková
Knírač střední pepř a sůl Reklama Alarm Beskyd ZZO 01.12.2013     57 prospěl výborně ZKO Častalovice Jaromír Klapal Adéla Lustyková
Knírač malý černostříbřitý Rendy Rebecca Malý Kavalír ZMMP 20.06.2009 47 43 44 dobře ZKO Lovosice Bc. Vilém Babička Dagmar Rodinová
Knírač střední černý REX z Hofjaru BH 05.11.2006     43 obstál Nový Bo BABIČKA Ing.J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru FH1 25.10.2008     85 dobře Nový Bor NEDVĚD VL. Ing. J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru FH2 30.05.2009       dobře Nový Bor GOLKOVÁ Ing. J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru FPr1 28.10.2007     96 výborně Nový Bor BABIČKA Ing. J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru FPr2 28.08.2010     95 vel.dobře Šluknov BABIČKA Ing. J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru ZPS1 21.06.2008 96 82   dobře Nový Bor PRUŽINA Ing. J. Hataš
Knírač střední černý REX z Hofjaru ZZO 02.06.2007       výborně Nový Bor JANEČEK Ing.J. Hataš
Knírač střední černý Samurai Bohemia Cardinal ZOP 23.10.2010   46 45 výborně Hradec Králové Jana Svobodová Vladimíra Slámová
Knírač malý černostříbřitý Scedir Geena Davis ZZO 10.07.2008   42 prospěl prospěl LVT Jindřichův Hradec Josef Matoušek Radmila Fáberová
Knírač malý černostříbřitý Scedir GeenaDavis ZOP 07.06.2008   42 47 velmi dobře Rychety, Praha 10-Uhříněves Rudolf Baudyš Radmila Fáberová
Knírač malý černostříbřitý Sheridan Bohemia Vulkan BH 27.04.2008   50 prospěl prospěl Kardašova Řečice Lenka Novotná Eva Ripplová
Knírač malý černostříbřitý Sheridan Bohemia Vulkan ZZO 20.05.2006   59 prospěl výborně prospěl výborně Kardašova Řečice Josef Matoušek Eva Ripplová
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett BH 18.08.2000       50 bodů-splnil Cvikov Ladislav Hůza Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett FPr1 10.03.2007 71       Radotín Břetislav Ťujík Erika Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett FPr2 12.05.2007 90     velmi dobře Radotín Miroslav Schober Erika Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett MČR stopařů 23.04.2005 85     2. místo Horní Bříza Miroslav Kasík Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett RH-E 26.05.2002 98 88   velmi dobře Hostivař Jaroslav Sedlák Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZMMP 07.05.2000       dobře Hloubětín Miroslav Stareček Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZMP1 01.11.2003       249 bodů Radotín Josef Kohout Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZOP 30.09.2000       95 bodů - výborně Dobřichovice u Berounky Jana Svobodová Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZPS1 21.05.2005 93 87   180 bodů Radotín Miroslav Stareček Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZZO 08.07.2006   57 prospěl výborně prospěl výborně Cvikov Petr Vyčítal Erika Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Taranett Char-Nett ZZZ 31.03.2002       49-46-44-43(182)velmi dobře Hostivař p. Ištvánková Alice Zelinková
Knírač střední černý Upsy Daisy Grand Calvera ZOP 20.08.2003       velmi dobře Hluk - Babí hora M.Nalezená Alice Michálková
Knírač střední černý Upsy Daisy Grand Calvera ZPU1 17.08.2007       dobře (129b.) Hluk - Babí hora M.Nalezená Alice Michálková
Knírač střední černý Upsy Daisy Grand Calvera ZZO 22.08.2003   51 prospěl výborně prospěl výborně Hluk - Babí hora A. Pouč Alice Michálková
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štemberské strže BH 14.11.2009     50b obstál nemošice Jiří Kubeš Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štemberské strže ZOP 29.11.2009       výborně Chrudim Jana Svobodová Jaroslav Nekvapil
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štemberské strže ZZO 21.11.2009     55b prospěl Nový Bydžov Jan Nekvapil Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže FPr - 1 29.08.2010       výborně Šluknov Bc.Vilém Babička Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže FPr - 2 01.01.1995       dobře Nemošice Iveta Skalická Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže FPr - 3 27.08.2011       dobře Vratimov Ing.J. Radovesnický Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže RH - E/F 16.10.2010       dobře Nemošice Bc.Vilém Babička Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže ZMMP 07.11.2009       dobře Nemošice Karel Och Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže ZPS - 1 06.11.2011       dobře Nemošice Markéta Dvořáková Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže ZPU 1 31.07.2010       výborně Nemošice Jindřich Hon Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Urgo ze Štenberské strže ZZZ 07.11.2010       velmi dobře Nemošice Kateřina Staňková Jaroslav Strouhal
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie BH 10.03.2007   84 obstál obstál Radotín Břetislav Ťujík Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie FH1 25.04.2009 90     velmi dobře - 2. místo MČR kní Horní Bříza Miroslav Kasík Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie FPr1 12.05.2007 89     dobře Radotín Miroslav Schober Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie FPr2 07.06.2008       95bodů velmi dobře Radotín Hana Gölhová Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie FPr3 31.08.2008       2.místo ve spec. závodě na MR Ostravice - spec. závod při MR ČR KCHK Josef Havránek Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH FA 12.10.2008 172/41/37     271 bodů velmi dobře   Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH TA 21.03.2009       272bodů velmi dobře   Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH-E 14.04.2007       176 bodů dobře Vysoká Libeň Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH-FB 07.05.2010         Horní Stropnice - Intercup Humanity 2010 GERRITSEN RESI (NL) HAAK RUUD (NL) HOFFMANN WALTER (D) MURASE HIDEHIRO (J) Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH-FLA 17.11.2009     mezinárodní záchranářská zkouš celkem 267bodů, dobře Chomutov Ms. Vladimír Kuchta Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie RH-TB 14.06.2009       175-44-45 dobře Chomutov Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZMMP 23.06.2007       141 bodů velmi dobře Radotín Josef Hlaváček Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZMP1 25.08.2007       255 bodů dobře - 2.místo na MR Jiřetín pod Jedlovou Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZMP1 31.08.2008 93 96 88 277 bodů - 2. místo MR ČR ve v Ostravice František Beneš Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZPS1 29.09.2007       181bodů velmi dobře Radotín Vladimír Veselý Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZTV 1 24.04.2010   86 193 VD Chomutov Vilém Babička Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZZP1 04.04.2009       276 b. Chomutov Lucie Dlouhá Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZZS1 18.07.2009         Žatec Vladimír Kuchta Alice Zelinková
Knírač malý černostříbřitý Winning Star z Dixie ZZZ 10.11.2007       189 bodů velmi dobře Vysoká Libeň Vladimír Kuchta Alice Zelinková
Knírač střední černý Yackety Yack Grand Calvera ZOP 09.05.2010   84   velmi dobře Nové Strašečí Jan Plšek Alena Moláčková
Knírač střední černý Yackety Yack Grand Calvera ZZO 30.05.2010   50   prospěl Nové Strašečí Jaroslav Smolík Alena Moláčková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie BH 13.08.2008     47b obstál Městec Králové Huclová Věra Pálková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie ZMMP 14.08.2008     125b   Městec Králové Huclová Věra Pálková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie ZMP1 19.08.2009     282b   Městec Králové Huclová Věra Pálková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie ZOP 21.09.2008     95b   Lety Baudyš Věra Pálková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie ZPU1 24.10.2009     133b   Brandýs n/L Baudyš Věra Pálková
Knírač malý černostříbřitý Zodiac z Dixie ZZO 10.05.2008     56b   Praha Zbraslav Stareček Věra Pálková

Fotogalerie (malí a střední knírači)