Dnešní datum: 30. 01. 2023     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Evidenční list vrhu štěňat
Převodní list štěněte

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2023
Přehled vykonaných zkoušek
MR KNÍRAČU 2022
MS ISPU 2022
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS ISPU 2023
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy Horka nad Moravou 18.6.2022
Vydáno dne 20. 06. 2022 (921 přečtení)

Fotogalerii z výstavy najdete ZDE



rozhodčí Ing.Danuše Kotalová
 
 
 
 
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 1
 
 
Cipísek Sch. z Kraje vlka
CMKU/KM/13020/21
18.05.2021
O:Cipísek  Vašata
M:Chocolate  Shadow White de Pepa
VD1
 Chov:Filip Procházka
Maj:Veronika Sekerková
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída dorostu
 
 
 
 
 
Kat.č. 2
 
 
Character Dadadream
CMKU/KM/13184/21
02.10.2021
O:Sumantu Hajan Polonia
M:Brittany  Dadadream
VN1
 Chov:Kateřina Kratochvílová
Maj:Jarmila Sedláčková
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 3
 
 
Meddie z Devonu
CMKU/KM/12954/21
09.05.2021
O:Cairo z Devonu
M:Iaiko z Devonu
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Ing. Hana Popelková
Maj:Alena Kubátová
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 4
 
 
Eaton Eves´gold
CMKU/KM/12583/20
06.11.2020
O:Drak Bohemia Vulkan
M:Arči  od Zdenči
 
Chov:Lubomír Pavelka
Maj:Jaroslav Šikula
V2,Res.ČKŠ
 
 
 
Kat.č. 5
 
 
Knight Kenny z Dixie
CMKU/KM/13068/21/07/21
22.08.2020
O:Wild Wind z Dixie
M:Pink Devil z Dixie
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Michala Šindelářová
Maj:Hana Richter
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 6
 
 
Bloom for Fatima Monochrome
CMKU/KM/12761/21
17.02.2021
O:Walker Rezlark  Santa Knyrys
M:Fatima II  Rezlark
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lucie Běhalová
Maj:Hana Popelková
 
 
 
 
 
 
 
Kat.č. 7
 
 
Car od Zdenči
CMKU/KM/11832/19
26.04.2019
O:Cairo z Devonu
M:Yra ze Šternberské strže
V2,Res.ČKŠ
Chov:Zdeňka Stránská
Maj:Zdeňka Stránská
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 8
 
 
Bruno z Agova dvora
CMKU/KM/11918/19
25.06.2019
O:Hypersonic  Whisper of Wind
M:Odeta Enel fenomen
V1,VT,ČKŠ
Chov:Olga Dřímalová
Maj:Olga Dřímalová
 
 
 
 
Třída čestná
 
 
 
 
 
Kat.č. 9
 
 
Hypersonic Whisper of Wind
CMKU/KM/10979/17/18
06.03.2017
O:Abye's Dream  Whisper of Wind
M:Grasant  Whisper of Wind
V1
Chov:Elzbieta Pietrzak
Maj:Hana Richter
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 10
 
 
Dixi ze Šternberské strže
CMKU/KM/12874/21
11.04.2021
O:Urgo ze Šternberské strže
M:Brýs  od Zdenči
VD2
Chov:Zdeňka Stránská
Maj:Radka Novotná
 
 
 
 
Kat.č. 11
 
 
Lakki z Devonu
CMKU/KM/12953/21
07.05.2021
O:On The Edge z Dixie
M:Izzi z Devonu
 
Chov:Ing. Hana Popelková
Maj:Hana Popelková
V1,VT,ČKŠ-J
 
 
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 12
 
 
Aiwen Adelmarchi
CMKU/KM/12396/20
11.07.2020
O:Walker Rezlark  Santa Knyrys
M:Chippie z Devonu
 
Chov:Ing. Martina Halířová
Maj:Věra Váňová
V2,Res.ČKŠ
 
 
 
Kat.č. 13
 
 
Be Mine for Fatima Monochrome
CMKU/KM/12763/21
17.02.2021
O:Walker Rezlark  Santa Knyrys
M:Fatima Ii  Rezlark
 
Chov:Lucie Běhalová
Maj:Lucie Běhalová
V1,VT,ČKŠ
 
 
 
Kat.č. 14
 
 
Bekky Bess Rytíře Lucka
CMKU/KM/12711/21
21.01.2021
O:Cairo z Devonu
M:Flower for Ramses Dastynella elegant
V3
Chov:Eva Nejezová
Maj:Martina Pokorná
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 15
 
 
Bára Achmak
CMKU/KM/11140/17
17.11.2017
O:Drak  Bohemia Vulkan
M:Hailie  Isabau
V3
Chov:Bohumil Kůs
Maj:Dagmar Hendrychova
 
 
 
 
Kat.č. 16
 
 
Beauty for Fatima Monochrome
CMKU/KM/12764/21
17.02.2021
O:Walker Rezlark  Santa Knyrys
M:Fatima Ii  Rezlark
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Lucie Běhalová
Maj:Lucie Běhalová
 
 
 
 
Kat.č. 17
 
 
Cira ze Šternberské strže
CMKU/KM/12044/19
30.09.2019
King  Chov Pauli
O:Brýs  od Zdenči
V2,Res.ČKŠ
Maj:Zdeňka Stránská
Maj:Zdeňka Stránská
 
 
 
 
 
 
 
Třída pracovní
 
 
 
 
 
Kat.č. 18
 
 
Agnes Černý medvídek
CMKU/KM/11728/19
09.03.2019
O:Cairo z Devonu
M:Yetti z Agova dvora
V1,VT,ČKŠ
Chov:Michaela Doležalová
Maj:Jana Jašková
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 19
 
 
Akim Cherry's family
ČMKU/KM/13130/21
01.08.2021
O:Maestro  Androis
Maj:Cherry  Androis
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Bc. Helena Matoušová
Maj:Irma Valová
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 20
 
 
Vivien Bohemia Ness
CMKU/KM/12458/20
09.08.2020
O:Stadtler´s DANCING IN THE DARK IN PRAGUE
Maj:Emily of Cindy land
V1,VT,ČKŠ
Chov:Jana Kaniaková
Maj:Jana Kaniaková
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 21
 
 
Ember Simon Horas-Chan
CMKU/KM/12312/20
13.05.2020
O:Stadtler´s DANCING IN THE DARK IN PRAGUE
M:Red Ninnos Craft´s Madden
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Michal Horáček
Maj:Michal Horáček
 
 
 
 
Kat.č. 22
 
 
Ethel Lea Horas-Chan
CMKU/KM/12313/20
13.05.2020
O:Stadtler´s DANCING IN THE DARK IN PRAGUE
M:Red Ninnos Craft´s Madden
V2,Res.ČKŠ
Chov:Michal Horáček
Maj:Michal Horáček
 
 
 
 
Kat.č. 23
 
 
Jackelin Phantom of Europe
CMKU/KM/12548/20
21.10.2020
O:Asterix  Rezlark
M:Fantasia  Phantom of Europe
V3
Chov:Miroslava Zelenková
Maj:Olga Dřímalová
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 24
 
 
Rosemary Bohemia Ness
CMKU/KM/11907/19
13.06.2019
O:Manit´s Simply Black
M:Olivia Nella Bohemia Ness
V1,VT,ČKŠ
Chov:Jana Kaniaková
Maj:Jana Kaniaková
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída dorostu
 
 
 
 
 
Kat.č. 25
 
 
My Universe Darma
CMKU/KM/13309/21
16.12.2021
O:Hendrick's  de Villa Cayna
M:Panna Cotta  Astronaut
VN1
Chov:Dagmar Dlouhá
Maj:Dagmar Dlouhá
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 26
 
 
Altar Glorianiro
CMKU/KM/12500/20
10.09.2020
O:Russkiy Assorti'c Overon
M:Mary Ann  Drofa
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Monika Chlebníčková
Maj:Ivana Valešová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 27
 
 
Oliver Twist z Kosířských hvozdů
CMKU/KM/12160/20
13.02.2020
O:Kristian Ernst  Astronaut
M:Kelly Grace z Kosířských hvozdů
V1,VT,ČKŠ
Chov:Jana Dostálová
Maj:Aleksandra Samardžiev
 
 
 
 
Kat.č. 28
 
 
Yemi Thea - Nord z Barokamu
CMKU/KM/11973/19
25.08.2019
O:Nord Storm  More Ocharovania
M:Theodora Jingle Owen z Barokamu
V2,Re.ČKŠ
Chov:Barbara Melcrová
Maj:Zdeněk Hendrych
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 29
 
 
Brenda-Lí Unna-Fí z Barokamu
CMKU/KM/12738/21
09.02.2021
O:Fido Astronaut
M:U
nna Jingl Quentin z Barokamu
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Barbara Melcrová
Maj:Miluše Slívová
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 30
 
 
Akeira Thea-Nord z Barokamu
CMKU/KM/12719/21
29.01.2021
O:Nord Storm  More Ocharovania
M:Theodora Jingle Owen z Barokamu
V2,Res.ČKŠ
Chov:Barbara Melcrová
Maj:Dana Šubová
 
 
 
 
Kat.č. 31
 
 
Peggy z Kosířských hvozdů
CMKU/KM/12838/21
14.03.2021
O:Ismael Ernst  Astronaut
M:Kelly Grace z Kosířských hvozdů
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Jana Dostálová
Maj:Jana Dostálová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 32
 
 
Blueberry von Balahibo
CMKU/KM/12361/20
10.06.2020
O:First Kiss for Zelebrität from  Yarica
M:Ully Jingl Quentin z Barokamu
V3
Chov:Josef Pírko
Maj:Marie Šťastová
 
 
 
 
Kat.č. 32a
 
 
Emiliana Astronaut
CMKU/KM/12526/20
07.10.2020
O:Kashmir  Starlings
M:Panna Cotta  Astronaut
V2
Chov: Miroslava Suchá
Maj:Karel Valentík
 
 
 
 
Kat.č. 33
 
 
Erin La Medica Astronaut
CMKU/KM/12527/20
07.10.2020
O:Kashmir  Starlings
M:Panna Cotta  Astronaut
V1
Chov: Miroslava Suchá
Maj:Andrea Vyskočilová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 34
 
 
Ricardo Cherni Strazhnik
RKF 6284157
14.05.2021
O:Cherni Strazhnik Newton
M:Cherni Strazhnik Busy Miss Lizzie
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:EGORSHEVA M.L.
Maj:Irena Kucharčíková
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 35
 
 
Chess od Dalajského potoka
CMKU/KS/9963/21
29.04.2021
Yuki od Dalajského potoka
Claris od Dalajského potoka
V1,VT,ČKŠ-J
Ing.arch. Martina Kaprálková
Lenka Zdražilová
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 36
 
 
Que Sera Sera Grand Calvera
CMKU/KS/9909/21
30.01.2021
O:Oregonized On Labor Day
M:Lucky Rose  Grand Calvera
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Denisa Havelková
Maj:Sylva Pavlitová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 37
 
 
Stella Iringa
CMKU/KS/9684/20
14.04.2020
O:Badarco od Dalajského potoka
M:Paulie  Iringa
V1,VT,ČKŠ
Chov:Irena Kucharčíková
Maj:Irena Kucharčíková
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 38
 
 
Lex A Finta F Morava
CMKU/KS/9935/21
14.04.2021
O:Ziggy  Alarm Beskyd
M:Hermína  A Finta F Morava
V2
Chov:Jitka Benešovská
Maj:Marcela Janoušková
 
 
 
 
 
 
 
Kat.č. 39
 
 
Wondrous Boss to Alarm Chevrolet's
CMKU/KS/10145
10.05.2021
O:Friends for All Baghera
M:Chelsey Saltus ze Záhrabské
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Ulrika Hjort
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 40
 
 
Archibald Šedý ďáblík
CMKU/KS/9773/20
15.08.2020
O:Biant  Silver Grace
M:Camelie Schnauzers ze Spořických luk
V2,Res.ČKŠ
Chov:Koukolíková Lenka
Maj:Vladimír Ullver
 
 
 
 
Kat.č. 41
 
 
Edrien Alarm Beskyd
CMKU/KS/9898/21
19.02.2021
O:Miccoseukees MR. Nice Guy
M:Noreen  Alarm Beskyd
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 42
 
 
Zbojník Alarm Beskyd
CMKU/KS/9780
03.08.2020
O:Magnifique  Ave Concorde
M:One and Only  Alarm Beskyd
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 43
 
 
Whisky Alarm Beskyd
CMKU/KS/9609/20
01.02.2020
O:Kouzelník Benavente  Alarm Beskyd
M:Snehurka Benavente Top Target
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 44
 
 
 Yuzara Ave Concorde Ave Concorde
CMKU/KS/10221/21/22
17.07.2021
O:Ave Concorde Zhuir
M:Ave Concorde Yarkaya Zvezda
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Elena Erusalimskaya
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Kat.č. 45
 
 
Caramba Gloria Leones
CMKU/KS/10067/21
04.08.2021
O:Deimantas  Vaivorykšte
M:Pocahontas  Gloria Leones
V2
Chov:Michaela Zubrická
Maj:Lubomír Pavelka
 
 
 
 
Kat.č. 46
 
 
Grace Alarm Beskyd
CMKU/KS/10007/21
30.05.2021
O:Kouzelník Benavente  Alarm Beskyd
M:Halle Berry  Grand Calvera
V3
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Věra Raabová
 
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 47
 
 
Elsee Alarm Beskyd
CMKU/KS/9903/21
19.02.2021
O:Miccoseukees MR. Nice Guy
M:Noreen  Alarm Beskyd
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 48
 
 
Bella Bohemia Pepper Ignis
CMKU/KS/9319/18
13.07.2018
O:Loveboy Saltus ze Záhrabské
M:Elsa  Saltus ze Záhrabské
V2,Res.ČKŠ
Chov:MVDr. Ludmila Růžková
Maj:Jana Dočkalová
 
 
 
 
Kat.č. 49
 
 
Boggie Alarm Beskyd
CMKU/KS/9819/20
29.08.2020
O:Best z Pekného poľa
M:Fran Fine  Alarm Beskyd
V3
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
Kat.č. 50
 
 
Xoraya Alarm Beskyd
CMKU/KS/9696/20
15.04.2020
O:Maddox  Alarm Beskyd
M:Jammela  Alarm Beskyd
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Drahomíra Londová
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 51
 
 
Celebrity from Alarm Beskyd
CMKU/KS/9850/20
13.11.2020
O:Beast of Burden Lady's Pride
M:Karkulka  Alarm Beskyd
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Lenka Fajkusová
Maj:Lenka Fajkusová
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída štěňat
 
 
 
 
 
Kat.č. 52
 
 
Xindl Hexer Stanios
CMKU/KV/8309/22
20.01.2022
O:No Time To Lose Hanno Veto
M:Romi Stanios
 
Chov:Veronika Staniová
Maj:Pavel Soukop
VN1
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 53
 
 
Jonathan Radinie
CMKU/KV/8251/21
20.08.2021
O:Russian Standard Hella-Hof
M:Penélope  Radinie
V2
Chov:Ing. Zd.+Helena Glänznerovi
Maj:Lucie Rulfová
 
 
 
 
 
Kat.č. 54
 
 
Paxton Killian z Bedýnky
CMKU/KV/8167/21
03.05.2021
O:Ernie od Devíti vrb
M:Indiana z Bedýnky
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Františka Blatoňová
Maj:Kateřina Glacová
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 55
 
 
Brutus Arx Fortunae
CMKU/KV/7718/18
17.04.2018
O:Maigret  Radinie
M:Andora pro Marii
V1,VT,ČKŠ
Chov:Hana Konrádová
Maj:Kristýna Trnovcová
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 56
 
 
Indigo od Devíti vrb
CMKU/KV/7766/18
28.10.2018
O:Arbatel od Devíti vrb
M:Oxana Skansen's  vom Elly's Meute
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Kateřina Boháčová
Maj:Dagmar Trnčáková
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída štěňat
 
 
 
 
 
Kat.č. 57
 
 
Kairra Radinie
CMKU/KV/8319/22
28.01.2022
O:Uno Nikolas
M:Aykajaky-N
VN1
Chov:Ing. Zd.+Helena Glänznerovi
Maj:Hana Šemnická
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 58
 
 
Pandora z Bedýnky
CMKU/KV/8168/21
03.05.2021
O:Ernie od Devíti vrb
M:Indiana z Bedýnky
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Františka Blatoňová
Maj:Františka Blatoňová
 
 
 
 
Mezitřída
 
 
 
 
 
Kat.č. 59
 
 
Julie od Devíti vrb
CMKU/KV/8048/20
22.07.2020
O:Mefisto Mio  Goldest Danubius
M:Charlotte od Devíti vrb
V1,VT,ČKŠ
Chov:Kateřina Boháčová
Maj:Renata Homolová
 
 
 
 
Kat.č. 60
 
 
Queen Bee Ruby Sluneční paprsek
CMKU/KV/8106/20
20.12.2020
O:Baloo  Tender Savage
M:Nathaly  Sluneční paprsek
V2,Res.ČKŠ
Chov:Lenka Fraňková
Maj:Barbora Bortlová
 
 
 
 
 
 
Třída otevřená
 
 
 
 
 
Kat.č. 61
 
 
Persy Sluneční paprsek
CMKU/KV/8040/20
22.07.2020
O:Maigret  Radinie
M:Bianca od Devíti vrb
V1,VT,ČKŠ
Chov:Lenka Fraňková
Maj:Kateřina Boháčová
 
 
 
 
Kat.č. 62
 
 
Wiki Mini Stanios
CMKU/KV/7934/19
20.11.2019
O:Zareg v.Hatzbachtal
M:Romi  Stanios
VD2
Chov:Veronika Staniová
Maj:Jan Marek
 
 
 
 
Třída pracovní
 
 
 
 
 
Kat.č. 63
 
 
Piaf Hanno Veto
CMKU/KV/7950/20
16.01.2020
O:Niko v. Lindelbrunn
M:Karma  Hanno Veto
V1,VT,ČKŠ
Chov:Ing. Hana Pospíchalová
Lucie Antlová
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 64
 
 
Jessie od Devíti vrb
CMKU/KV/8046120
22.07.2020
O:Mefisto Mio  Goldest Danubius
M:Charlotte od Devíti vrb
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Kateřina Boháčová
Maj:Kateřina Boháčová
 
 
 
 
 
 
 
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL
 
 
 
 
 
 
 
 
PSI
 
 
 
 
 
Třída vítězů
 
 
 
 
 
Kat.č. 65
 
 
 Ragnar Reisenherz PS
CMKU/KV/8278/21/21
08.12.2020
O:Arcadio Buendia PS
M:Cinnamon Firesilver
V1,VT,ČKŠ,Obl.vítěz
Chov:Sára Russo
Maj:Veronika + Věra Fialová
 
 
 
 
 
 
 
FENY
 
 
 
 
 
Třída mladých
 
 
 
 
 
Kat.č. 66
 
 
Calamity Jean Habrůvka
CMKU/KV/8216/21
27.06.2021
O:Ikarus vom Luther see
M:Anette  Habrůvka
V1,VT,ČKŠ-J
Chov:Iveta Hladká
Maj:Iveta Hladká
 
 
 
 
 
 
 
 
FINÁLOVÉ SOUTĚŽE
 
 
DÍTĚ A PES
 
Markéta Soukopová + Xindl Hexer Stanios (VK černý) – 1.místo
 
Kristina Dontová + Be Mine for Fatima Monochrome(MK černostř.) – 2.místo
 
 
Nejlepší z tříd čestných: Knírač malý černostříbřitý – Hypersonic Whisper of Wind
Nejlepší štěně: Knírač velký černý – Xindl Hexer Stanios
Nejlepší dorost: Knírač malý černostříbřitý – Character Dadadream
Nejlepší mladý: Knírač střední p+s – Wondrous Boss to Alarm Chevrolet´s
Nejlepší malý: Knírač malý p+s – Peggy z Kosířských hvozdů
Nejlepší střední: Knírač střední p+s – Edrien Alarm Beskyd
Nejlepší velký: Knírač velký černý – Indigo od Devíti vrb
Nejlepší knírač výstavy: Indigo od Devíti vrb


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )