Dnešní datum: 30. 01. 2023     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Evidenční list vrhu štěňat
Převodní list štěněte

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2023
Přehled vykonaných zkoušek
MR KNÍRAČU 2022
MS ISPU 2022
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS ISPU 2023
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 28.5.2022
Vydáno dne 02. 06. 2022 (733 přečtení)



 
Rozhodčí: Jaroslava Drožová
 
 
Knírač velký ČERNÝ
 
Mezitřída– feny
 
1. ATHENA ZE ZÁMKU LEMBERK         18.9.2020            8070/20
O: Maigret Radinie
M: Natasha Natty Goldest Danubius                                                                          abs
Ch: Melnyčuk Jana
M: Lenka Černá, Pobřežní 341, 357 03 Svatava
 
 
Knírač velký PEPŘ A SŮL
 
Třída vítězů-psi
 
2. FIRESILVER HARRY                                         2.6.2020        BCU 181– 000970
O: Firesilver Ducati
M: Kitiara-PS
Ch: Alexander Timofeev                                                                                             V1, ČKČ ,OKV, Nejlepší VK
M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII
 
Třída otevřená-feny
 
3.ZOTTELBART VON HETZELDORF OPHELIA        3.2.2020          8016/20
O: Zottelbart von Hetzeldorf Eros
M: Zottelbart von Hetzeldorf Madison                                                                V1, ČKŠ, OKV
Ch: Fabini Henrik István
M: Šárka Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
  
Třída veteránů-feny
 
4. FEMME FATALE SILVER SENATOR     25.4.2012               6770/12
O: Mel Gibson v. Amber
M: Rhisbee Silver Senator                                                                                       V1, ČKŠ-V
Ch: Szöllösi Aniko
M: Šárka Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
 
Knírač střední ČERNÝ
 
Třída štěňat-psi
 
5. HAGRID  BOHEMIA CARDINAL                 20.1.2022            10188/22
O: Bubo Bohemia Cardinal
M: Dj Luka Bohemia Cardinal                                                                              VN1,  Nejlepší štěně výstavy
Ch: Miksová Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Mezitřída-psi
 
6. GREAT LOGAN BOHEMIA CARDINAL           26.6.2020            9751/20
O: Oregonized On Labor Day
M: Dj Luka Bohemia Cardinal                                                                              V1, ČKŠ
Ch: Miksová Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 
Třída vítězů-psi
 
7. LUCKY BLACK GRAND CALVERA             17.3.2020             7713/20
O: Yorick Black Grand Calvera
M: Queen Elizabeth Grand Calvera                                                                    V1,ČKŠ, OKV
Ch: Havelková Denisa
M: Miloslav Kubík, 47 111  Horní Libchava 22
 
Třída veteránů-psi
 
8. ALETĚS BOHEMIA CARDINAL                   13.10.2013          8532/13
O: Ikko Bohemia Cardinal
M: Yoko Ono von der Kleinen Au                                                                       V1, ČKŠ-V
Ch: Miksová Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Třída štěňat-feny
 
9. HARLEY  BOHEMIA CARDINAL               20.1.2022            10190/22
O: Bubo Bohemia Cardinal
M: Dj Luka Bohemia Cardinal                                                                                VN1
Ch: Miksová Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Mezitřída-feny
 
10. GAPPY BOHEMIA CARDINAL                    26.6.2020    9755/20
O: Oregonized On Labor Day
M: Dj Luka Bohemia Cardinal                                                                                  V1, ČKŠ
Ch: Miksová Martina.
M:  Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 Třída otevřená-feny
 
11. BAZALKA  GWELARA                                29.2.2020                    9627/20
O: Badarco od Dalajského potoka
M: Anie ze Charlotina údolí                                                                                       V2, r.ČKŠ
Ch: Kopecká Jitka
M: Jitka Kopecká, Rádlo 185, 468 03 Rádlo
 
12. EVRA BLACK GRAND CALVERA               10.4.2019             9486/19
O: von Shaman´s Irish Image
M: Queen Victoria Grand Calvera                                                                              V1, ČKŠ
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
13. KELLY BLACK GRAND CALVERA                12.2.2020            9650/20
O: Oregonized On Labor Day
M: Ti Amo Roxy Grand Calvera                                                                                   V1, ČKŠ, OKV, Nejlepší  SK
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 
Knírač střední PEPŘ A SŮL
 
Třída mladých-psi
 
14.  CURRY GLORIA LEONES                          4.8.2021                 10066/21
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Pocahontas Gloria Leones                                                                                         V1, ČKŠ-J
Ch: Zubrická Michaela
M:  Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
 
Mezitřída-psi
 
15. ZACK ALARM BESKYD                                   3.8.2020               9779/20
O: Magnifique Ave Concorde
M: One and Only Alarm Beskyd                                                                                  V1, ČKŠ
Ch: Fajkusová Lenka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí
 
Třída otevřená-psi
 
16. XERXES GLORIA LEONES                     18.11.2020                9839/20
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Prue Paxton Gloria Leones                                                                                        V1, ČKŠ
Ch:Zubrická Michaela
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
Třída vítězů-psi
 
17. MIHAN BIFOLIUM                                  30.9.2020                   9889/21
O: Mihan Luikka
M: Nettl Greit Prime Rose Mihan´s                                                                                  V1, ČKŠ, OKV                        
Ch: Nieminen Saimi + Ahti + Kärkkäinen Raili
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
Třída čestná-psi
 
18. DEIMANTAS VAIVORYKŠTE                     22.9.2016              9045/16            
O: Argenta´s Kapten Kaempe
M: Ave Concorde Shablis                                                                                                      V1
Ch: Veršickiené Alma + Veršickaité Miglé
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
Třída dorost-feny
 
19.  GALINA EDITH´S PILSNER TOP                29.8.2021              10099/21
O: Giant Silver Grace
M: Edith´s Schnauzers  ze Spořických luk                                                                                VN1
Ch: Jakešová Hana
M: M: Šárka Matějovcová, Lidická 1347/13, 363 01 Ostrov nad Ohří
 
Třída mladých-feny
 
20. FLORA ALARM BESKYD                                 15.5.2021              9972/21
O: Quentin Alarm Beskyd
M: Jammela Alarm Beskyd                                                                                                       V1, ČKŠ-J
Ch: Fajkusová Lenka
M: Jitka Čadilová,Křečovice 60, 257 56 Neveklov
 
Mezitřída-feny
 
21. X-TRA TERRA GLORIA LEONES                     18.11.2020              9843/20
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Prue Paxton Gloria Leones                                                                                                  V1, ČKŠ
Ch:Zubrická Michaela
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
22. FANNY KOBERNO CZECH                             18.9.2020                 9811/20
O: Frank A Finta F Moravia
M: Elza z Královské pevnůstky                                                                                                 V2, r.ČKŠ
Ch: Řepišťáková Kateřina
M: Hana Zlatníčková, Řipská 25/1676, 1300 00 Praha 3
 
 
 
Třída otevřená-feny
 
 
23. ANYA JANA PÍSECKÝ HÁJEK                         12.12.2019           9575/19
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Henriette Pepper Grand Calvera                                                                                V2, r.ČKŠ
Ch: Meisnerová Marcela
M: Viktorie Spilková, Pod Čimickým hájem 200/2, 180 00 Praha 8
 
24. VANESSA GLORIA LEONES                          15.4.2020                9644/20
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Myllenne Gloria Leones                                                                                                V1, ČKŠ
Ch: Zubrická Michaela
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
68. TORGUA BAY GLORIA LEONES       17.3.2019            9438/19
O: Deimantas Vaivorykšte
M: La Vida Loca Gloria Leones                                                                        V3
Ch: Zubrická Michaela
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česka Třebová
 
Třída vítězů-feny
 
25. EDITH´S SCHNAUZERS  ZE SPOŘICKÝCH LUK         18.5.2019     9497/19
O: Cid Saltus ze Záhrabské
M: Edrien Vernika z Vysočiny                                                                                               V1, ČKŠ, OKV
Ch: Lisnerová Stanislava
M: Šárka Matějovcová, Lidická 1347/13, 363 01 Ostrov nad Ohří
 
26. PICAHONTAS GLORIA LEONES               27.4.2017                    9068/17
O: Loveboy Saltus ze Záhrabské
M: Floretie Gloria Leones                                                                                                       V2, r.ČKŠ
Ch: Zubrická Michaela
M: Michaela Zubrická, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
 
Třída veteránů-feny
 
27. ZOOEY ALARM BESKYD             25.7.2013                       8514/13
O: Magnifique Ave Concorde
M: Ondine Alarm Beskyd                                                                                                        V1, ČKŠ-V
Ch: Fajkusová Lenka
M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží
  
 
Knírač malý BÍLÝ
 
Třída mladých-psi
 
28. GLENKO AIKE SNOW SLIP                         7.3.2021       12821/21
O: Abbado Rebel Alve
M: Clea Snow Slip                                                                                                                     VD1
Ch: Vosáhlová Irena
M: Petra Todtová, Polepy 73, 411 47 Polepy
 
Mezitřída –psi
 
29. FREDO ŠVARCARA                                   17.7.2020           12389/20/22
O:Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti
M: Chiara Bianca of Taita´s Ushabti                                                                                         V1, ČKŠ
Ch: Marková Hedvika
M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
 
 
 
Třída otevřená-psi
 
30. FROSTY BRUNO ZELENÉ JEZÍRKO          1.5.2020                   12284/20
O: Gigilo Bianco of Taita´s Ushabti
M: Ebigail Zelené jezírko                                                                                              V1, ČKŠ, OKV
Ch: Hejhalová Hedvika
M: Monika Zsellerová, Buková 676, 25066 Zdiby
 
Třída vítězů-psi
 
31.YASKO VON DEN TASDORFER WIESEN            16.8.2020     12691/20
O: Quinn von Snowwind
M: Ulara von denTasdorfer Wiesen                                                                             V1, ČKŠ
Ch: Kutzer Dagmar
M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
  
Třída dorostu-feny
 
32. PRINCES KATE OF ROYAL´S ISLAND      5.10.2021                  123389/22
O: Heroe´s Dreams Igor-B
M: True Magic Vom Hella-Hof                                                                                    VN1
Ch: Britta Voigt-Krüger
M: Vladimíra Froňková, Lhotka 34, 33808 Zbiroh
 
 Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
 
Třída dorostu-psi
 
33. POWERFUL PHAETON Z DIXIE        21.11.2021          zažádáno
O: On The Edge z Dixie
M: Oh My Love du Haut Cusse                                                                                VN1, Nejlepší dorost
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
Mezitřída-psi
 
34. LEGENDARY LANCE Z DIXIE                  11.11.2020              JR76138 PŠ
O: Sumantu Hajan Polonia
M: Foolish Frances z Dixie                                                                                         V1, ČKŠ, OKV
Ch: Šindelářová Michala
M: Martina Markovičová, Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
Třída otevřená– psi
 
35. SUNNY BOY VZPOMÍNKA              17.9.2018                 11485/18           
O: Right Reason z Dixie
M: Mystery Vzpomínka                                                                                               V1, ČKŠ                               
Ch: Koláčková Dita
M: Nikola Linhartová, Tovární 254/5, 41701 Dubí
 
Třída veteránů– psi
 
36.WW.CIB. SOLAR STONE z DIXIE                         5.7.2013     JR 72741 Pš
O: Xpresso Z Dixie
M: Attention Please z Dixie                                                                                          V1, ČKŠ-V, Nejlepší veterán
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
 Třída dorostu-feny
 
37. ORBITAL OPIUM Z DIXIE     12.9.2021            JR 76958 PŠ
O: Wild Wind z Dixie
M: Five de Yeray                                                                                                              VN1
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá 
 
Třída mladých– feny
 
38.CATRIN SILVER BLACK SAMBA                         21.8.2021    13143/21
O: Sumantu Hajan Polonia
M: Hope of Love Isabau                                                                                           V1, ČKŠ-J
Ch: Křížek Stanislav
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 39.CUTE LA DOLCE VITA STAR                             22.5.2021       13008/21
O: Sumantu Hajan Polonia
M: Bella Mia La Dolce Vita Star                                                                                Abs
Ch: Gumančíková Klára
M: Klára Gumančíková, Hájek 104, 36301 Ostrov nad  Ohří
 
Mezitřída-feny
 
40. KEEN KATRIN Z DIXIE                                22.8.2020           12740/20
O: Wild Wind z Dixie
M: Pink Devil z Dixie                                                                                                  V1, ČKŠ, OKV
Ch: Šindelářová Michala
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
 
 Třída otevřená-feny
 
41.OXANA SILVER GRAND CALVERA      2.5.2019            11893/19
O: Dog-Otho´s Americam Gigolo
M: Cute Lilly Grand Calvera                                                                                       V1, ČKŠ
Ch: Havelková Denisa
M: Marie Kašparová, Kosmonautů 482/16, 400 01 Ústí nad Labem
  
42.ULTIMA VZPOMÍNKA                            26.2.2020               12183/20
O: Iago Silver Grand Calvera
M: Romance Vzpomínka                                                                                               V3
Ch: Koláčková Dita
M: Evženie Štěpánková Mgr., V Boleslavce  387, 250 67 Klecany
  
43.VANESSA  VZPOMÍNKA                            29.1.2021           12728/21
O: Right Reason z Dixie
M: Romance Vzpomínka                                                                                                  V2, r.ČKŠ
Ch: Koláčková Dita
M: Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
 
67. SISSY LIKA GRAND CALVERA                       29.10.2019            12124/19
O: Stadtler Tha Darkness Befora The Dawn
M: Fortune Silver Grand Calvera                                                                                           V
Ch: Havelková Denisa
M: Havelková Denisa,Chlustina 86, 267 51 Chlustina
 
 
Třída vítězů– feny
 
44. SMILE SILVER BOHEMIA NESS                 16.7.2019               11953/19
O: Dancing in The Dark in Prague Stadler´s
M: Ulrike Kristina Wild Rane                                                                                                    V1, ČKŠ
Ch: Kaniaková Jana
M:Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 Třída veteránů– feny
 
45. CHANCE McDANIEL MALÝ KAVALÍR            19.11.2011       8405/11
O: Willy Wuff Malý kavalír
M: Universe´s Miss Malý kavalír                                                                                               V1, ČKŠ-V
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 Knírač malý ČERNÝ
 
 
Třída mladých-psi
 
46. WINSTON BOHEMIA NESS                6.7.2021                     13092/21
O: Archibald Mini Black Grand Calvera
M: Olivia Nella Bohemia Ness                                                                                 V1, ČKŠ-J, Nejlepší mladý
Ch: Kaniaková Jana
M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152,  273 01 Kamenné Žehrovice
 
Mezitřída-psi
 
47. NOEL NICHOLAS HAJAN POLONIA            6.12.2020            PKR.II-143008
O: Red Ninnos Crurt´s Eternity
M: Collete Black Benavente Moravia                                                                         V1, ČKŠ, OKV
Ch: Janiszewska Halina a Joanna
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273064 Doksy u Kladna
 
Třída mladých-feny
 
48. WHOOPIE ANDROIS                             26.8.2021               13170/21
O:Joshua My Love Androis
M: Jacqueline Androis                                                                                                  V1, ČKŠ-J
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
Mezitřída-feny
 
49. KIRA FOR HEROES DREAMS                  9.1.2021                ROI 21/66653
O: Heroes Dreams Alesandro Magno
M: Stars Of White Night Malavita                                                                                Abs
Ch: Serpico Anastasia
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273064 Doksy u Kladna
 
Třída otevřená-feny
 
50. ORCHIDEA BLACK ANDROIS                       21.9.2019           12017/19
O: Chivas Regal Androis
M: Beautiful Androis                                                                                                     V1, ČKŠ, OKV
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
51. SISSY VON DEN PLAGWITZER RACKERN         24.10.2020          12884/21
O: Yves Saint Laurent von den Black
M: Nixe von den Plagwitzer Rackern                                                                           V2, r.ČKŠ
Ch:Friedrichs Kerstin
M: Mykola Karmanová,Zlosyn 54, 277 44 Zlosyn
  
52. AMMY PRINCES PECLAR                         20.10.2019                12050/19
O: Lovely Lear Genstat
M: Leonela Rezlark                                                                                                               VD3
Ch: Blažková Jaroslava
M: Michaela Nežerná,  Jožky Jabůrkové 509/4, 400 01 Ústí nad Labem
 
Třída vítězů-feny
 
53. ROSMERY BOHEMIA NESS                13.6.2019              11907/19/22
O: Manits Simply Black Magic
M: Olivia Nella Bohemia Ness                                                                                             V1, ČKŠ                                                                                     
Ch: Kaniaková Jana,
M: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
 
 
Třída čestná-feny
 
54. GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA           7.3.2019                         11702/19
O: Kelly´s Super Star
M: Endless Love Hajan Polonia                                                                                            V1, Nejlepší čestná
Ch:Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
  
 
Knírač malý PEPŘ a SŮL
 
 
Třída mladých-psi
 
55. CODEX DENTIS                             16.5.2021                13182/21
O: Nemo Dentis
M: Basis Dentis                                                                                                                 V1, ČKŠ-J
Ch: Sitkiewicz Ewa a Tomasz
M: Helena Nováková, Papírenská 22, 160 00 Praha 6
 
Třída otevřená-psi
 
56. UNO NUMERO ASTRONAUT                    11.11.2018           11573/18
O: Yankee Zephyr Astronaut
M: Fantastic Fury Astronaut                                                                                           V1, ČKŠ
Ch: Suchá Miroslava
M: Barbora Bartošová, Skupova 16, 301 00 Plzeň
 
57. BARNEY CHLUM                               2.7.2018                  11419/18
O: Starlings Kashmir
M: Grace z Kosířských Hvozdů                                                                                      VD2
Ch: Valentík Karel
M: David Vaňura, Lipová 782, 675 31 Jemnice
 
Třída vítězů-psi
 
58. XAVIER Z VĚTROVA                                      16.5.2020               12324/20
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Scarlett z Větrova                                                                                                          V1, ČKŠ, OKV
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Třída mladých-feny
 
59. COBRA NOČNÍ STRÁŽCE                           24.6.2021              13064/21
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Daphne Astronaut                                                                                                       V1, ČKŠ-J
Ch: Cihelková Vladimíra
M: Josef Vojáček, U Lanovky 140/6, 400 01 Ústí nad Labem
 
Mezitřída-feny
 
60. BABY BUTTERFLY FROM  ASTRONAUT           1.7.2020          12367/20
O: Fido Astronaut
M: Sabrina Ernst Astronaut                                                                                                Abs
Ch: Suchá Miroslva
M: Iva Granetová, K Rokli 625, 190 15 Praha 9
 
61. DAFNE OD KOMÁŘÍ VÍŽKY                           7.9.2020        15491/20
O: Kristian Ernst Astronaut
M: Kiss Me Caroline z Kosířských hvozdů                                                                     V1, ČKŠ
Ch: Kroupová Zlatuše
M: Stanislava Šebek, Švermova 526, 441 01 Podbořany
 
 
Třída otevřená-feny
 
62. WINNING CHARM HAJAN POLONIA         17.7.2018         11960/19
O: Starlings Kashmir
M: Just Only You Hajan Polonia                                                                                  V2, r.ČKŠ
Ch: Janiszewska Halina
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
63. BB CASABLANCA DI BIANCA                 3.6.2020                 12322/20
O: Alex z Černého nebe
M: Dida ze Židenických zahrad                                                                                     V1, ČKŠ
Ch: Šmotek Milan
M: Lucie Reiningerová, Za Stodolami 561, 439 81 Kryry
 
Třída vítězů– feny
 
64. XANTIPE Z VĚTROVA                                      16.5.2020               12328/20
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Scarlett z Větrova                                                                                                              V2, r.ČKŠ
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
65. NOISETTE PEPPER ANDROIS                      17.9.2018           11515/18
O:Uncas PS Rezlark
M.Dominga Pepper Androis                                                                                          V1, ČKŠ, OKV, Nejlepší MK   
Ch:  Zaoralová Andrea                                                                                                       Celkový vítěz výstavy
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
ída veteránů-feny
 
66. MOONLIGHT SHADOW  MALÝ KAVALÍR            28.1.2010         7557/10
O: Eos Rauhteufelchen
M: It´s My Life Malý kavalír                                                                                             V1, ČKŠ-V
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 
 
Soutěže
 
Nejhezčí chovatelská skupina --- SK p+s   ch.st.  Gloria Leones


( Autor: -ah- | Informační e-mailVytisknout článek )