Dnešní datum: 19. 12. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Nový Bor 8.9.2018
Vydáno dne 17. 09. 2018 (428 přečtení)

Uvnitř článku najdete kompletní výsledky z OKV kníračů v Novém Boru 8.9.2018



 

   POVÝSTAVNÍ    KATALOG  OKV KNÍRAČŮ    08.09.2018

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

Psi

Třída  mimo konkurenci

1.CH.CZ  The Magic TouchŠardanu         nar.31.05.2012                 ČMKU/KM/9181/12/14

 o.Koko Jumbo Sweet Toys                           ch. Kollárová Šárka                                       V-1

m.Hope Blues La Nanasim                           m. Vacínková H. + Novák O.  

Feny

Mezitřída

2.Florance Švarcava                                      nar.03.10.2016                 ČMKU/KM/10629/16 

o.Simon Švarcava                                          ch. Marková Hedvika                                     V-1        

m. Fiona Rezlark                                            m. Marková Hedvika

Třída otevřená

3.Adella Bílé tornádo                                      nar.16.04.2016                  ČMKU/KM/10317/16

          

o.Colombo WT Rezlark                                    ch. Vojtová Vladimíra Ing                            V-1

m.Grace    Švarcava                                           m.Adamcová Radka

 

 

Třída  mimo konkurenci

 

4.CZ.Ch. Alexandra White Hel-Mich            nar. 12.03.2011                  ČMKU/KM/8085/11

o.Zacharias of Biance Olgas                          ch. Vacínková Helena                                     V-1

m. Feria Praegredior                                     m.Vacínková Helena

 

 

KNÍRAČ  MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 

Psi

 

Třída dorostu

 

5.Christian Silver Grand Calvera   nar. 20.02.2018                                 ČMKU/KM/11259/18

o. Dog-Otho ´s American Gigolo                   ch. Havelková Denisa                                    VN-1

m. Terry Silver Grand Calvera                      m. Jiří Hataš

 

Třída mladých

6.Wonderful WorldDollnaxu                    nar. 03.10.2017                  ČMKU/KM/11080/17

o.On The Top Dixie                                        ch. Srnadová Zdenka RNDr.                          V1,ĆKŚ-J

m.Innocent Rose z Dollnaxu                        m. Strnadová Zdenka RNDr.

 

 

 

              

                             

Mezitřída

 

7.King Chov Pauli                                                         nar. 05.02.2017   ČMKU/KM/10736/17

o.Santa Knyrys walker Rezlark                                  ch. Paulík Juraj                                 V2,r.ĆKŚ

m. Rovelis Chinchilla                                                    m. Paulík Juraj                  

 

 

8.Sweetschnauzers  Vol Damm Inedit                       nar.08.05.2017                   LOE 2363340

o.Sweetschnauzers Gladiator                                     ch. Alejandra Garcia                        V1,ĆKŚ

m.Sweerschnauzers Clarion                                       m.Havelková Denisa        

 

 

Třída otevřená

 

9.Dzielny Tadeusz From Dolina Rivendell                nar.12.05.2016                   ČMKU/KM/10829/17

o.Fildale John Travolta                                                 ch. I.a R. Podolscy                            V1,ĆKŚ

m.Princess of Wales From Dolina                              m. Paulík Juraj

 

 

Třída vítězů

 

10.Ch. CZ.Sk. CIB Chinon´s Unconditional Joy          nar. 23.02.2015   DKO 3833/2015

 

o. Wild Rush´s    Dream Catcher                                 ch. Helle Agerskov                          V1,ĆKŚ,OV

m.Chinon´s Magic Miracle                                           m. Havelková Denisa             nejkrásnější MK

 

 

 Třída veteránů

 

11.Born to Me Malý kavalír                                         nar. 23.04.2010   ČMKU/KM/7688/10

o. Simly the Best Malý kavalír                                     ch. Ullrichová Daniela                    V2

m. Love me Kate Malý kavalír                                     m. Ullrichová Daniela

 

 

12.ICH. Hönsetorps American Hall of Fame             nar. 22.02.2010   ČMKU/KM/7945/10

o.Axcium´s Clearedfortakeoff                                     ch. Oskarsson  Malin                       V1,ĆKŚ-V

m.Chottans it´s  A Magic Dream                                  m. ing. Večerka Ladislav

 

 

Feny

 

Třída mladých

 

13.Venus de Praga z Dollnaxu                                    nar. 02.04.2017                  ČMKU/KM/10826/17

o.Wild WindDixie                                                      ch. Strnadová Zdenka RNDr.          V1,ĆKŚ-J

m.Hairy RevolutionDollnaxu                                   m. Stranadová Zdenka RNDr.

 

Mezitřída

 

14.Foolish Frances z Dixie                                           nar. 27.04.2017                                 JR 73990

o. Wild WindDixie                                                     ch. Šindelářová Michaela               V1,ĆKŚ,OV

m.Pink  DevilDixie                                                    m. Šindelářová Michaela

 

 

15.Kira Chov Pauli                                                        nar.05.02.2017                   ČMKU/KM/10737/17

o. Santa Knyrys Walker Rezlark                                 ch. Paulík Juraj                                           VD-3

m. Rovelis Chinchilla                                                    m. Paulík Juraj                                               

 

 

16. Lusi Chov Pauli                                                       nar.11.02.2017                   ČMKU/KM/10750/17

o.Santa Knyrys Walker Rezlark                                  ch. Paulík Juraj                                 V2,r.ĆKŚ

m.Aiva Chov Pauli                                                         m. Paulík Juraj                  

 

 

Třída Otevřená

 

17.Fortune Silver Grand Calvera                                nar. 24.03.2017                  ČMKU/KM/10908/17

o.Hönsetorps Back Me Up                                           ch. Havelková Denisa                      V1,ĆKŚ

m.Vivian Silver Grand Calvera                                    m. Havelková Denisa       

              

 

Třída vítězů

 

18.Ch. SRB Eloise Silver Grand Calvera                     nar. 03.11.2016                  ČMKU/KM/10709/16

o. Chinon´s Unconditional Joy                                    ch. Havelková Denisa                      V1,ĆKŚ

m.Terry Silver Grand Calvera                                      m. Havelková Denisa

 

 

Třída veteránů

              

19.Ch. Roxi Rottary  Malý kavalír                               nar. 02.11.2007                 ČMKU/KM/6294/07

o.Cash Carry Malý kavalír                                           ch. Ullrichová  Daniela                    V1,ĆKŚ -V

m. Algris Absolut Victory                                             m. Ullrichová Daniela

 

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

 

Psi

 

Třída otevřená

 

20.Asterix Rezlark                                                        nar. 04.08.2014                 ČMKU/KM/9694/14

o.Dreamkiss X-Treme at Mengc Celebration            ch. Rezková Larisa                           V2,r.ĆKŚ

m.Geronima Rezlark                                                    m. Paulík Juraj

 

 

21.De Niro Genstat                                                       nar. 30.04.2016                 ČMKU/KM/11388/

o.Tajinastes Iron Maiden                                              ch. Stankevich G.                              V1,ĆKŚ,OV

m. Indira Akmenu Gele                                                 m. Monika Chlebníčková               

 

 

Feny

 

Mezitřída

 

22.Little Black  Pride Imput To Win-N                      nar. 11.04.2017                 ČMKU/KM/11143/

o.Craft´s Master Horus                                                 ch. Franceka Bertini                        V1,ĆKŚ,OV

m.Invicta Law§Order-N                                               m. Hana Skotáková                        

Třída otevřená

 

23.Nelly Bohemia Ness                                                 nar. 26.08.2014                 ČMKU/KM/9715/14

o.Earnur Star from Dolina Rivendell                         ch. Kaniaková Jana                          V1

m. Dog-Otho´s For Ycur Eyes  Only                            m.Paulík Juraj

 

 

 

 

třída vítězů

 

24.CH.CZ. Cassiopea z Větrova                                    nar.03.03.2016                                  ČMKU/KM/10340/

o. His Eminence Androis                                              ch. Berková Eva                                               V1,ĆKŚ 

m.Cordona Rezlark                                                       m. Berková Eva

 

 

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ  a SŮL

 

Psi

 Mezitřída

 

25.Kristian Ernst Astronat                                          nar.31.05.2017                                  ČMK/KM/10941/17

o. Zelebrität Jackpot                                                     ch. Suchá Miroslava                                       V1,ĆKŚ,OV

m.Sabrina Ernst Astronaut                                         m. Suchá Miroslava                        

 

 

Třída vítězů

 

26.CZ.Ch.Denis z Bieleho domu                                  nar. 30.08.2016                                 ČMKU/KM/10703/

o.Newman Rezlark                                                       ch. Staník Miroslav                                        V2,r.ĆKŚ

m.Xmas SnowflakeŠardanu                                     m.Vacínková H. + Novák O.

 

27.Zunino  Astronaut                                                   nar. 24.07.2015                                 40U00074

o. Jsmael Ernst Astronaut                                            ch.Mirka Suchá                                                      V1,ĆKŚ

m. Alexis Kim Astronaut                                              m. Knut Berndt

 

Feny

 

Dorost

 

28.Cheantake  Unplugged                                            nar. 01.01.2018                                 FI 5335/18

o.Attaway Northern Light                                           ch. Ylikylä nora                                               VN -1

m. Axcium´s Exellenzia                                                m. Suchá Miroslava         

 

Třída mladých

29.No Angel Rauhteufelchen                                       nar. 17.11.2017                                 400002847

o. Quiekstep pepper Malý Kavalír                               ch. K.Heftenberger                                          V1,ĆKŚ

m. Klärchen Rauhteufelchen                                       m. Knut Berndt

 

30.Universe z Větrova                                                  nar. 31.08.2017                                 ČMKU/11014/17

o. Uncas PS Rezlark                                                      ch. Berková Eva                                              V2

m. Odysea z Větrova                                                     m. Berková Eva

 

Mezitřída

 

31.Kiss Me Caroline z Košířských hvozdů                 nar. 15.10.2016                                 ČMKU/KM/10649/16

o. Starlings Kashmir                                                     ch. Dostálová Jana                                          V1,ĆKŚ

m. Enji z Košířských hvozdů                                       m. Kroupová Zlatuše                      

Třída otevřená

 

32.Katty Kay Ernst Astronaut                                     nar. 31.05.2017                                 ČMKU/KM/10942

o. Zelebrität Jackpot                                                     ch. Suchá Miroslava                                       V1,ĆKŚ,OV

m. Sabrina Ernst astronaut                                         ch. Suchá Miroslava

 

Třída vítězů

 

33.NV Fantastic Fury Astronaut                                 nar.24.10.2016                                  ČMKU/KM/10652/

o.Starlings Kashmir                                                      ch. Suchá Miroslava                                       V1,ĆKŚ

m. Alexis Kim Astronaut                                              m. Suchá Miroslava

 

Třída mimo konkurenci

 

34.Klub. Ch Caramelle Jones Astronaut                    nar. 28.02.2016                                 ČMKU/KM/ 10328/

o. Zeus Pepper Astronaut                                            ch. Suchá Miroslava                                       V1

m. Ermanda Jonnes Astronaut                                    m. Janečková Ivana

 

Třída veteránů

35.Ch. Moon Song Malý kavalír                                   nar. 28.01.2010                                 ČMKU/KM/ 7556/

o. Eos Rauhteufelchen                                                  ch. Ullrichová Daniela                                   V1,ĆKŚ-V

m. It´s My Life Malý kavalír                                         m. Ullrichová  Daniela

 

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

 

Psi

Mezitřída

 

36.Summer  Storm  Grand  Calvera                            nar. 03.06.2017                                ČMKU/KS/9083/17

o. Hermes-N del Guidante                                           ch.Havelková Denisa                                      V1,ĆKŚ

m.Kalokagathia  Grand Calvera                                   m. Havelková Denisa

 

Třída otevřená

 

37.Perry Mason Grand Calvera                                      nar. 17.02.2017                                             ČMKU/KS/9054/17

o.Hermes –N del Guidante                                           ch. Havelková Denisa                                     V1,,ĆKŚ,OV

m.Tatum Black Grand Calvera                                     m. Havelková Denisa                     

 

Feny

 

Třída mladých

 

38.Corra z Hofjaru                                                         nar. 05.10..2017.                              ČMKU/KS/9170/17 

o.Querubín od Dalajského potoka                ch.Hofman Jaroslav                                       VD-1

m.CoraHofjaru                                                           m.Hofman Jaroslav

 

Mezitřída

 

39.Ellisa z Doubravského údolí                                  nar. 09.11.2016                                ČMKU/KS/ 9015/16

o. Miku´s Gerro                                                              ch. ing. Krpatová  Gabriela                           abs.

m. Angee z Doubravského údolí                                 m.Struska Jan

 

 

40.Queen Elizabeth Grand Calvera                            nar. 08.05.2017                                ČMKU/KS/9114/17

o. Faust Black Grand Calvera                                       ch. Havelková Denisa                                     V1,ĆKŚ,OV

m.Cairo Black Grand Calvera                                       m.Havelková Denisa                       nejkrásnější SK                

 

Třída otevřená

 

41.Bugsy Magiko asteri                                                nar. 11.06.2016                                ČMKU/KS/8936/16

o. Samurai Bohemia Cardinal                                     ch. Lederer Leoš                                             V2,r.ĆKŚ

m.Iscah Black Grand Calvera                                       m.Pelcová Miroslava

 

42.Karma Black Grand Calvera                                   nar. 02.06.2016                                ČMKU/KS/8955/16

o.Velvet Dandy´s Wilbur Turnblad                             ch. Havelková Denisa                                    V1,ĆKŚ

m.Black Betty Grand Calvera                                      m. Havelková Denisa

 

 

Třída vítězů

 

43.Ch.CZ,SRB Happy Medium Grand Calvera           nar.22.11.2015                                  ČMKU/KS/8842/15

o.Mikes Uti Dark Boy                                                    ch. Havelková Denisa                                    V1,ĆKŚ

m.Viva Black Grand Calvera                                        m. Havelková Denisa

 

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ a SŮL

 

Psi

 

Třída mladých

 

44.Barbosa Noční strážce                                            nar. 21.05.2017                                ČMKU/KS/9090/17

o. Quentin Alarm Beskyd                                             ch. Cihelková Vladimíra                                V1

m.Indiana Gloria Leones                                              m. Pos  Jiří

              

Třída vítězů

 

45.Klub.Ch., Diesel Top Oriasis                                   nar. 24.06.2012                                ČMKU/KS/8273/12

o. Arrischiato Contrre Gloria Leones                         ch. Kubínová Radka                                       V1,ĆKŚ OV

m.Crystal Clare Oriasis                                                m.Worthová Jitka

 

Feny

 

Mezitřída

 

46.Qwaery  Gloria Leones                                            nar. 01.06.2017                                ČMKU/KS/9105/17

o.Corado Poslední Skaut                                              ch. Zubrická Michaela                                   V1,ĆKŚ

m.Žaltvyksté  Vaivorykšte                                           m. Hana Jakešová                           

 

Třída otevřená

 

47.Daybreak Daughter Oriasis                                    nar. 24.06.2012                                ČMKU/KS/ 8277/12

o. Arrischiato contre Gloria Leones                           ch. Kubínová Radka                                        V1,ĆKŚ,OV

m.Crystal Clare Oriasis                                                m. Hošková Drahuše

 

 

48.Christmas  Dream Crand Calvera                          nar. 17.12.2015                                ČMKU/KS/8857/15 

o. Quel Filou v. Fidibus                                                 ch. Havelková Denisa                                        V2,r.ĆKŚ      m. Fatima Pepper Grand Calvera                                         m.Rathouzská Jiřina                       

 

Třída vítězů

 

49CH.CZ .Zooey Alarm Beskyd                                   nar. 25.07.2013                               ČMKU/KS/ 8514/13

o.Ave Concorde Magnifigue                                         ch. Fajkusová Lenka                                      V1,ĆKŚ

m. Ondine Alarm Beskyd                                             m. Hošková Drahuše

 

 

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

 

Psi

 

Třída dorostu

 

50.Chad od Devíti vrb                                                  nar. 03.01.2018                                ČMKU/KV/7647/18

o. Frenklin ze Slunečné verandy                                 ch. Boháčová  Kateřina                                  VN-1                    

m. Capabile od Devíti vrb                                            ch. Kratina Vladimír

 

Mezitřída

 

51.Briggis Aihannmor                                                  nar. 02.02.2018                                ČMKU/KV/7522/17

o. Sashimi Absolut Expert                                           ch. Renata Hauserová                                    V1,ČKŠ

m.Aira Hannah Moravia                                               m. Renata Hauserová

 

Třída vítězů

 

52.Klub.Ch. Aros  Zdestru                                            nar. 04.05.2014                                ČMKU/KV/7064/14

o.Sir Jack von Elberfeld                                                ch. Struska Jan                                                V2,r.ČK 

m. Xena Zdestru                                                             m. Blažek Bedřich

 

53.CZ.Ch. Zikmund Zdestru                                         nar. 03.01.2012                                 ČMKU/KV/6668/12

o. Richie Zdestru                                                           ch. Strusková Zdeňka                                     V1,ČKŠ,OV

m. Tifany Zdestru                                                          m.Paulík Juraj

 

Feny

 

Třída mladých

 

54.Nathaly Sluneční paprsek                                      nar. 07.09.2017                                ČMKU/KV/7623/17

o. Maigret Radinie                                                         ch. Fraňková Lenka                                        V1,ČKŠ-J

m.Bianca od Devíti vrb                                                m. Fraňková Lenka

 

Mezitřída          

 

55.Brooke Aihannmor                                                 nar. 02.02.2017                                ČMKU/ KV/7528/

o.Sashimi Absolut Expert                                            ch. Renata Hauserová                                    V2

m. Aira Hannah Moravia                                              m.Šubrtová Michaela

 

 

56.Quens Chov Pauli                                                    nar. 22.02.2017                                ČMKU/KV/7530/17

o. Medailon Stanios                                                      ch. Paulík Juraj                                               V1,ČKŠ

m. Piggi Chov Pauli                                                       m. Paulík Juraj

Třída otevřená

 

57.Aira Rytíř ze Semic                                                  nar. 15.03.2015                                ČMKU/KV/7186/15

o. Sir Jack von Elberfeld                                               ch. Rytíř Pavel                                                 abs.

m. Zaira Zdestru                                                            m. Midrlová Jana

 

 

58.Ashley Aihannmor                                                  nar. 21.04.2015                                ČMKU/KV/ 7225/15

o. Cortex Radinie                                                           ch. Renata Hauserová                                    V2,r.ČKŠ

m. Aira Hannah Moravia                                              m. Renata Hauserová

 

59.Natasha Natty Goldest Danubius                          nar. 27.04.2016                                ČMKU/KV/7401/16

o. Devil Denny Goldest Danubius                                ch. Rohlenová Petra Bc.                                 V1,ČKŠ

m.Jennifer Jeane Goldest Danubius                            m. Melnyčuk Jana

 

 

Třída pracovní

 

60.Odetta Olga Goldest Danubius                               nar. 16.10.2016                                 ČMKU/KV/ 7485/16

(ZM,ZVV-1)

o. Niko v. Lindelbrunn                                                  ch. Rohlenová Petra Bc.                                 V1, ČKŠ

m. Happy Hilary Goldest Danubis                              m. Švorcovi Helena a Igor ing       

 

 

Třída vítězů

 

61.NV Moya Sluneční paprsek                                    nar. 30.01.2016                 ČMKU/KV/ 7336/16

o. Hanibal Barkas Radinie                                ch. Fraňková Lenka

m. Bianca od Devíti vrb                                         m. Fraňková Lenka                    V1, ČKŠ,OV, nejkrásnější VK

 

 

 

 

 

 

 

NEJLEPŚÍ JEDINEC DOROSTU :     č.28        Cheantake  Unplugged

NEJLEPŚÍ MLADÝ PES :                  č.6         Wonderful WorldDollnaxu

NEJLEPŚÍ MLADÁ  FENA                 č. 54     Nathaly Sluneční paprsek            

NEJLEPŚÍ JEDINEV MK                    č. 34     .Klub. Ch Caramelle Jones Astronaut

NEJLEPŚÍ VETERÁN :                       č 12      Hönsetorps American Hall of Fame

 

NEJLEPŚÍ CHOVNÝ PÁR :        KMB    The Magic TouchŠardanu x Alexandra White Hel-Mich

                                                                          Maj. Vacínková Helena

 

NEJLEPŚÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA: KVČ   AIHANNMOR   chov. Hauserová Renata

 

 

Nejkrásnější MK                               CZ.Sk. CIB Chinon´s Unconditional Joy

Nejkrásnější SK                               Queen Elizabeth Grand Calvera

Nejkrásnější VK                               NV Moya Sluneční paprsek

 

Nejkrásnější knírač klubové výstavy    CZ.Sk. CIB Chinon´s Unconditional Joy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )