Kompletní výsledky najdete uvnitř článku. Fotografie ještě doplníme.
Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východ
Povýstavní KATALOG
Celostátní speciální výstava kníračů
všech velikostních a
barevných rázů
2.prosince 2017
Dog
Academy - Beroun
Rozhodčí: Jaroslava Drožová
Psi –
mezitřída
1 BRANDON
Švarcava – V1
Nar: 18.4.2016 ČMKU/KM/10401/16
O: Simon Švarcava m: Chiara Bianco of Taitas Ushabti
Chov: Hedvika Marková
maj:
Markéta Skuhravá
Psi – třída vítězů
2 THE
MAGIC TOUCH z Šardanu – V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz
CSV, BOB
Nar: 31.5.2012 ČMKU/KM/9181/13/14
O: Koko Jumbo Sweet Toys m: Hope Blues La Nanasim
Chov: Šárka Kollárová
Maj: H.Vacínková + O.Novák
Feny – třída
mladých
3 HERMIONA
SARAH Anibí - V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS
Nar: 20.9.2016 ČMKU/KM/10613/16
O: Buran z Voznesenskogo
Posada m: Didi Anibí
Chov: Vlastislav Koutný
Maj: Radmila Nováková
Feny – třída otevřená
4 GIULLIA BIANCA of Taitas Ushabti V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 7.2.2015 ČMKU/KM/10312/16
O: Blaylock Love Me Tender m: Blaylock Pim Pam Pum
Chov: Ch.+W.Stamm
Maj: Hedvika Marková
Feny – třída
vítězů
5 I
AM OLIVIA Larigosch V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV
Nar: 22.4.2016 ČMKU/KM/10692/16
O: Blaylock Billy the Kid m: Noreen Larigosh
Chov: Larisa Kuzmenko
Maj:
Iva Šichnárková
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída
dorostu
6 KEVIN
ERNST Astronaut VN2
Nar: 31.5.2017 ČMKU/KM/10940/17
O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut
Chov+maj:
Miroslava Suchá
7 KRISTIAN
ERNST Astronaut VN1
Nar: 31.5.2017 ČMKU/KM/10941/17
O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut
Chov+maj:
Miroslava Suchá
Psi –
mezitřída
8 DENIS
z Bieleho domu V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 30.8.2016 ČMKU/KM/10703/16
O: Newman Rezlark m: Xmas Snowflake z Śardanu
Chov: Miroslav Staník
Maj: H.Vacínková + O.Novák
Psi – třída otevřená
9 JACKPOT Drofa V2, r.CAC, r.ČKŠ
Nar: 12.8.2015 ČMKU/KM/10141/15
o: Starlings Kashmir m: Grace Gwendy Drofa
chov: Jaroslava Drožová
maj:
Martina Fodorová
10 ZUNINO
Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 24.7.2015 ČMKU/KM/10125/15
O: Ismael Ernst Astronaut m: Alexis Kim Astronaut
Chov: Miroslava Suchá
Maj: Knut Berndt
Psi – třída
Vítězů
11 YANKEE
ZEPHYR Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Nar. 15.4.2015 ČMKU/KM/9949/15
O: Zeus Pepper Astronaut m: Solimans
Close Enought
Chov
+ maj: Miroslava Suchá,
Psi – třída
čestná
12 IVANHOE
Pepper Androis V1
Nar: 4.1.2015 ČMKU/KM/9847/15
O: Zeus Pepper Astronaut m: Cayenne Pepper Androis
Chov: Andrea Zaoralová
maj:
Hana Joudalová
Feny – třída
dorostu
13 INNA Astronaut VN1
Nar. 7.3.2017 ČMKU/KM/10799/17
O: Zeus Pepper Astronaut m: Ultra PS
Rezlark
Chov: Miroslava Suchá
Maj. Lada Valentová
Feny –
třída mladých
14 EIMY
z Šenovského Slivníku V2
Nar: 4.9.2016 ČMKU/KM/10599/16
O: Green Pepper Androis m: Bona Dea z Šenovského Slivníku
Chov: Stanislav Slíva
Maj: Miluše Slívová
15 GRETHE
ERNST Astronaut V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS
Nar: 9.11.2016 ČMKU/KM/10690/16
O: Uncas PS Rezlark m: Solimans Close
Enough
Chov:
Miroslava Suchá
Maj:
Jaroslava Ernstová
Feny –
mezitřída
16 DOROTHEA
ERNST Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV
Nar:
25.4.2016 ČMKU/KM/10431/16
O: Starlings Kashmir m: Isolda
Astronaut
Chov
+ maj: Miroslava Suchá,
Feny – třída
otevřená
17 CARAMELLE
JONES Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 27.2.2016 ČMKU/KM/10328/16
o: Zeus Pepper Astronaut m: Ermanda Jones Astronaut
chov: Miroslava Suchá
Maj: Ivana Janečková,
18 ULTRA
PS Rezlark V2, r.CAC, r.ČKŠ
Nar.
12.5.2014 ČMKU/MK/9583/14
O:
Kopykats Captain Crunch m: Russkiy Assorti´c Glafira
Chov:
Ing. Larisa Rezková
Maj:
Jaroslava Ernstová
Feny – třída
vítězů
19 SCARLETT z Větrova V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 6.4.2015 ČMKU/KM/9946/15
o: Hildebert's Owen Wilson m: Liberty Bell Moldau North
chov+maj: Eva Berková
20 ZOE Astronaut V2,
r.CAC, r.ČKŠ
Nar: 24.7.2015 ČMKU/KM/10126/15
O: Ismael Ernst Astronaut m: Alexis Kim Astronaut
Chov: Miroslava Suchá
Maj: Eva Kesselgruberová
Feny – třída čestná
21 SABRINA ERNST Astronaut V1
nar.4.4.14 ČMKU/KM/9505/14
o: Starlings Kashmir m: Cacao Bean Astronaut
Chov
+ maj: Miroslava Suchá
Feny – třída
veteránů
22 GRACE JONES Astronaut V1, CKŠ-V, ISPU-V,
BOV
nar:
7.3.2008 ČMKU/KM/7249/08
o: Zeus de Coa Negra m: Oxana Astronaut
chov: Miroslava Suchá
Maj:
Ivana Janečková
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída
dorostu
23 ANGELO
Poslední skaut VN2
Nar: 17.4.2017 ČMKU/KM/10875/17
O: Sailer’s Dealthy Hallows m: Trisha Poslední skaut
Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová
24 Sweetschnauzers VOL DAMM INEDIT VN1
Nar: 8. 5. 2017 LOE2363340
O: Sweetschnauzers GLADIATOR m: Sweetschnauzers Clarion
chov: Alejandra GArcia, Španělsko
maj: Denisa Havelková
Psi –
mezitřída
25 CLEVER
CAMERON z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Nar: 10.6.2016
O: Wild Wind z Dixie m: One Moment z Dixie
Chov+Maj: Michala Šindelářová
Psi – třída
pracovní
26 DRAK
Bohemia Vulkan V1,
CAC, ČKŠ, ISPU
nar: 25.2.2016 ČMKU/KM/10330/16
o: Scedir Butchcassidy-NA m: Amazing
Arin Bohemia Vulkan
chov: Hana Kurfürstová
maj:
Ing.Hana Popelková
Psi – třída
vítězů
27 WILD
WIND z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU
nar: 10.11.2014 JR 73119 PŠ
o: Right Choice z Dixie m: Keep on Smiling z Dixie
Chov+Maj: Michala Šindelářová
Psi – třída
čestná
28 SOLAR STONE z Dixie V1
nar:
5.7.13 JR 72741 PŠ
o: Xpresso z Dixie m: Attention Please z Dixie
Chov+Maj: Michala Šindelářová
Psi – třída
veteránů
29 FOX
MULDER z Dollnaxu NENASTOUPIL
Nar: 18.10.2009 ČMKU/KM/6669/09/11
O: Dabbler-April v.d.N’OPpasser m: Borůvka z Dollnaxu
Chov+maj: RNDr.Zdenka Strnadová
30 MADOXX
Poslední skaut V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
Nar: 24.2.2008 ČMKU/KM/6334/08
O: Xpresso z Dixie m: Hipee Poslední skaut
Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová
Feny – třída
mladých
31 ELOISE SILVER Grand Calvera V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS
Nar: 3. 11. 2016 ČMKU/KM/10709
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Terry Silver Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková
Feny –
mezitřída
32 DONATHELLA SILVER Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 26. 3. 2016 ČMKU/KM/10416
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Yakuma Silver Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + manž. Mušákovi
Feny – třída
otevřená
33 DARLING
FREYA Grand Calvera V2, r.CAC, r.ČKŠ
Nar: 26. 3. 2016 ČMKU/KM/10412
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Yakuma Silver Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj:
Tereza Kleckerová
34 ZARRA
Poslední Skaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV
Nar: 27.3.2016 ČMKU/KM/10378/16
O: Right Reason z Dixie m: Trisha Poslední skaut
Chov: Mgr.Marcela Křížová
Maj: Bc.Monika Veselá
Feny – třída
vítězů
35 ASSARI
Altan-Corgo V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar:
29.02.2016 ČMKU/KM/10347/16
O: Dog - Otho´s American Gigolo m: Sixth Sense z Dixie
Chov: Tomáš Schneider
maj:
Denisa Havelková
Feny – třída
čestná
36 TRISHA Poslední skaut V1
nar:11.5.2011 ČMKU/KM/8212/11/14
o: Angel Family Darlings m: Mercedes Poslední skaut
Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová
Feny – třída
veteránů
37 MERCEDES
Poslední skaut V1, ČKŠ-V, ISPU-V
Nar: 24.2.2008 ČMKU/KM/6336/08
O: Xpresso z Dixie m: Hipee Poslední skaut
Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová
Knírač malý černý
Psi – třída
dorostu
38 DAMIAN
Androis VN1
Nar:
1.5.2017 ČMKU/KM/10896/17
O: Amulet Rezlark m: Irenne Androis
Chov: Andrea Zaoralová
Maj: Lenka Binková,
Psi – třída
mladých
39 BEATLE
Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Nar: 24.2.2017 ČMKU/KM/10788/17
O: Ground Zero’n Di Mote Gentile m: Can Fly Ca Vanga
Chov: Andrea Zaoralová
Maj: Martina Zoulová,
Psi –
mezitřída
40 DA
VINCI Benavente Moravia V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 25.6.2016 ČMKU/KM/10499/16
O: His Eminence Androis m: Butterfly Benavente Moravia
Chov: Dagmar Rodinová
Maj: Alena Moláčková,
Psi – třída
vítězů
41 SAMUEL
Androis V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Nar: 16.11.2015 ČMKU/KM/10245/15
O: Partner Rezlark m: Beautiful Androis
Chov: Andrea Zaoralová
Maj: Jan Holuša,
Psi – třída
veteránů
42 LANCASTER
Androis V1, ČKŠ-V, ISPU-V
Nar: 28.6.2009 ČMKU/KM/
O: Dragon Fly Carboneum m: Xaira v.Portenschlag
Chov: Andrea Zaoralová
maj: Jana Kaniaková,
Feny – třída
mladých
43 BELLA
MIA Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOB
Nar: 24.2.2017 ČMKU/KM/10790/17
O: Ground Zero’n Di Mote Gentile m: Can Fly Ca Vanga
Chov+Maj: Andrea Zaoralová
Feny –
mezitřída
44 LOVE YOU FOREVER z Šardanu V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 5. 5. 2016 ČMKU/KM/11045
O: Kelly´s Super Star m: Rarita z Šardanu
chov: Šárka Kollárová
maj: Denisa Havelková + manž. Mušákovi
Feny – třída
otevřená
45 CASSIOPEA
z Větrova V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 3.3.2016 ČMKU/KM/10340/16
O: His Eminence Androis m: Gordona Rezlark
chov+maj: Eva Berková,
Feny – třída
vítězů
46 OLIVIA
NELLA Bohemia Ness V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV
Nar: 18.1.2016 ČMKU/KM/10287/16
o: Natar Hamlet Wild Rane m: Dog-Otho’s For Your Eyes Only
chov+
maj: Jana Kaniaková,
Knírač střední černý
Psi – třída
mladých
47 FRAM
Kostelecký rarášek V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Nar: 11.12.2016 ČMKU/KS/9026/16
O: Miku’s Gero m: Camelia Prima Amita
Chov+maj: Věra Bařinková,
48 MANHATTAN Grand Calvera V2
O: Hermes del Guidante m: Dark Luck Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Tereza Töröková
Psi –
mezitřída
49 EURO
Bohemia Cardinal V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 25.4.2016 ČMKU/KS/8913/16
O: Lejacks Ace Play Now m: Seraf de Brise Funny Cardial
Chov+maj: Martina Miksová,
Psi – třída
otevřená
50 von Shaman´s IRISH IMAGE V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 31.8.2016 AKC WS55268002
O: Bartigein´s Born On The 4th of July m: von Shaman´s Awesome Apeeal
chov: Dr. Kathleen Fitzgerald
maj: Denisa Havelková,
Psi – třída
pracovní
51 UNCONDITIONAL LOVE Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Nar:
10.03.2013 ČMKU/KS/8406/13
O: Otis Boanergos Shantekler m: Christmas
Holly Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
Maj:
Claudia Ringwald
Psi – třída
vítězů
52 FAUST BLACK Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 20. 3. 2013 ČMKU/KS/8739
O: Totem Otis Boanergos Grand Calvera m: Marge Simpson Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková
Psi – třída
čestná
53 BALU
Bohemia Cardinal V1
Nar: 25.5.2014 ČMKU/KM/8595/14
O: Mohner’s Dark Danish Design m: Seraf de Brise Funny Cardial
Chov+maj: Martina Miksová,
Psi – třída
veteránů
54 DEEP PURPLE Grand Calvera V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
Nar: 25. 2. 2007 ČMKU/KS/7182
O: von Shaman´s KPNG UP APPRNCES m: Fantasia Black Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + manž. Vránovi
Feny – třída mladých
55 KARMA BLACK Grand Calvera
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
Nar: 2.6.2016 ČMKU/KS/8955/16
O: Velvet Dandy´s Wilbur
turnblad m: Black Betty Grand Calvera
chov+ maj: Denisa Havelková
& manž. Bejčkovi
Feny –
mezitřída
56 LUCKY ROSE Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Nar: 24. 8. 2016 ČMKU/KS/8989
O: Faust Black GRand Calvera m: Zola Black Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková
Feny – třída otevřená
57 OLYMPIA
LADY del Guidante V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 10. 4. 2015 LOI 1583583
O: East Wind Sir del Guidante m: Afrodite Lady del Guidante
chov: Leonardo Kunderfranco
maj: Denisa Havelková
Feny – třída vítězů
58 HAPPY
MEDIUM Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 22. 11. 2015 ČMKU/KS/8842
O: Mikes Uti Dark Boy m: Viva Black Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + Kateřina Bečvářová
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída
otevřená
59 Miccosukees
WINNING HAND V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar:
15.10.2015 AS04023404
O: Miccosukees Action Man m: Miccosukees Weather Girl
Chov + maj: Hilary Lockyer, UK
držitel: Denisa Havelková
Psi – třída
vítězů
60 FRANK
A Finta F Morava V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Nar: 29.7.2013 ČMKU/KS/8500/13
O: Shark a Finta F Top Target m: Anastasie Audry A Finta F Morava
Chov+maj: Jitka Benešovská
Feny – třída
dorostu
61 QWAERY
Gloria Leones VN1
Nar: 1.6.2017 ČMKU/KS/9105/17
O: Corrado Poslední skaut m: Žaltvykslé Vaivorykšté
Chov+maj: Michaela Zubrická
Feny – třída
mladých
62 HERMÍNA
A Finta F Morava V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
Nar: 7.10.2016 ČMKU/KS/8997/16
O: Shark a Finta F Top Target m: Anastasie Audry A Finta F Morava
Chov+maj: Jitka Benešovská
Feny –
mezitřída
63 GEENA
Alarm Beskyd V1,
CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 4.6.2016 ČMKU/KS/8941/16
O: Amore Mio Alarm Beskyd m: Zafira Alarm Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová
maj:
Jitka Benešovská
Feny – třída
otevřená
64 CHRISTMAS
JINGLE BELL Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 17. 12.2015 ČMKU/KS/8859/15
O: QUEL FILOU v. Fidibus m: FATIMA PEPPER Grand Calvera
chov+ maj: Denisa Havelková
& manž. Čížkovi
Feny – třída
vítězů
65 I’M
ISKA Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Nar:25. 12.2015 ČMKU/KS/8863/15
O: Qaspar v. Achterplätzchen M: Zeta
Jones Grand Calvera
chov+ maj: Denisa Havelková
& Zdena Kramlová
Knírač velký černý
Psi – třída
dorostu
66 ANTAL
z Šumavy VN1
Nar: 20.4.2017 ČMKU/KV/7554/17
O: Kotaro Mousaro m: Coffee Jesstyno
Chov: Veronika Tykalová
Maj:
Vladimír Vaněk
Psi –
mezitřída
68 CAIRO
Carsildan V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 11.5.2016 ČMKU/KV/7407/16
O: Maigret Radinie m: Aerin Carsildan
Chov+maj: Daniel Damm
Psi – třída
otevřená
69 UNO
NICOLAS Radinie V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Nar: 16.8.2016 ČMKU/KV/7471/16
O: Enzo de Pichera m: Fenja Hanno Veto
Chov: H.+Zd.Glänznerovi
Maj: Petra Vodrážková
Feny – třída
dorostu
67 BONNY
BLOOM Black Androis VN1
Nar:
8.3.2017
O:
Archie Arrow Earle Black m: Aranka
Jesstyno
Chov:
MUDr.Jarmila Gajdárová
Maj:
Miloslava Endrstová,
Feny –
mezitřída
70 CARIN
Carsildan VD1
Nar: 11.5.2016 ČMKU/KV/7408/16
O: Maigret Radinie m: Aerin Carsildan
Chov+maj: Daniel Damm
71 CAERIN
Carsildan VD2
Nar: 11.5.2016 ČMKU/KV/7409/16
O: Maigret Radinie m: Aerin Carsildan
Chov+maj: Daniel Damm
Feny – třída
otevřená
72 ELISABETH od Devíti vrb V2
Nar: 10.3.2015 ČMKU/KV/7194/15
O: Devil Deny Goldest
Danubius m: Savali Infinity Power
Chov: Kateřina
Boháčková
maj: Marie Vaňková
73 GINGER Hanno Veto V1
Nar: 17.6.2014 ČMKU/KV/7091/14
O: Arek v.Shill m: Astra Hanno Veto
Chov+maj: Ing.Hana Pospíchalová
Feny – třída
pracovní
74 FENJA
Hanno Veto V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar:
16.5.2013 ČMKU/KV/6920/13/16
O:
Odin vom Dammkrug M: Zenta Hanno Veto
Chov:
ing. Hana Pospíchalová
Maj:
Helena Glänznerová
75 GINEVRA Hanno Veto VD
Nar: 17.6.2014 ČMKU/KV/7092/14
O: Arek v.Shill m: Astra Hanno Veto
Chov+maj: Ing.Hana Pospíchalová
Feny – třída
vítězů
76 ARANKA
Jesstyno V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Nar:
11.9.2010 ČMKU/KV/6486/10
O:
Larry King Radinie m: Jackie Jess
Sluneční paprsek
Chov:
Marie Vaňková
Maj:
Andrea Zaoralová
Feny – třída
veteránů
77 FELISSION
Kelador V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
Nar:
20.2.2009 ČMKU/KV/6320/09
O:
Terco de Pichera m: Reward For Love Wind
of Dream
Chov:
Zuzana Straková
Maj:
Renata Justová
Knírač velký pepř a sůl
Psi – třída
dorostu
78 NICHOLAS
Kelador VN1
Nar: 9.4.2017 SPKP 2089
O: Samson El Macho m: Hestia Kelador
Chov: Zuzana Straková
Maj: Petra Sládková
Soutěže:
Dítě a pes
1.místo Robert Kříž, 12 let, Madoxx Poslední
Skaut
Chovné páry
Knírač střední
černý
1.místo FAUST BLACK Grand Calvera, LUCKY ROSE
Grand Calvera, maj: Denisa Havelková
Chovatelské skupiny
1.místo Astronaut – knírač malý p+s – chov:
Miroslava Suchá
Nejlepší jedinec dorostu
ANTAL z Šumavy - maj: Vladimír Vaněk
Nejlepší mladý jedinec
BELLA MIA Androis – maj: Andrea
Zaoralová
Nejlepší jedinec třídy čestné
SABRINA ERNST Astronaut – maj:
Miroslava Suchá
Nejlepší veterán
FELISSION Kelador – maj: Renata Justová
Nejkrásnější malý knírač
YANKEE ZEPHYR Astronaut – maj:
Miroslava Suchá
Nejkrásnější střední knírač
UNCONDITIONAL LOVE Grand Calvera – maj:
Claudia Ringwald
Nejkrásnější velký knírač
ARANKA Jesstyno – maj: Andrea Zaoralová
BIS – Nejkrásnější knírač
výstavy
ARANKA Jesstyno – maj: Andrea Zaoralová