Dnešní datum: 20. 01. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky CSV Beroun 2.12.2017
Vydáno dne 14. 12. 2017 (391 přečtení)

Kompletní výsledky najdete uvnitř článku. Fotografie ještě doplníme.



Knírač malý bílý

Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východ

 

Povýstavní KATALOG

Celostátní speciální výstava kníračů

všech velikostních a barevných rázů

 

 

2.prosince 2017

Dog Academy - Beroun

 

Rozhodčí: Jaroslava Drožová

 

Psi – mezitřída

1        BRANDON Švarcava – V1

          Nar: 18.4.2016       ČMKU/KM/10401/16

          O: Simon Švarcava  m: Chiara Bianco of Taitas Ushabti

          Chov: Hedvika Marková

maj: Markéta Skuhravá

 

 Psi – třída vítězů

2        THE MAGIC TOUCH z Šardanu – V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB

          Nar: 31.5.2012       ČMKU/KM/9181/13/14

          O: Koko Jumbo Sweet Toys  m: Hope Blues La Nanasim

          Chov: Šárka Kollárová

          Maj: H.Vacínková + O.Novák                  

 

  Feny – třída mladých

3        HERMIONA SARAH Anibí - V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS

          Nar: 20.9.2016       ČMKU/KM/10613/16

          O: Buran z Voznesenskogo Posada  m: Didi Anibí

          Chov: Vlastislav Koutný

          Maj: Radmila Nováková

         

 Feny – třída otevřená

 4       GIULLIA BIANCA of Taitas Ushabti V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 7.2.2015          ČMKU/KM/10312/16

          O: Blaylock Love Me Tender  m: Blaylock Pim Pam Pum

          Chov: Ch.+W.Stamm

          Maj: Hedvika Marková

 

Feny – třída vítězů

5        I AM OLIVIA Larigosch V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV

          Nar: 22.4.2016       ČMKU/KM/10692/16

          O: Blaylock Billy the Kid  m: Noreen Larigosh

          Chov: Larisa Kuzmenko

Maj: Iva Šichnárková

 

Knírač malý pepř a sůl

 

Psi – třída dorostu

6        KEVIN ERNST Astronaut VN2

          Nar: 31.5.2017       ČMKU/KM/10940/17

          O: Zelebritat Jackpot  m: Sabrina Ernst Astronaut

Chov+maj: Miroslava Suchá

 

7        KRISTIAN ERNST Astronaut VN1

          Nar: 31.5.2017       ČMKU/KM/10941/17

          O: Zelebritat Jackpot  m: Sabrina Ernst Astronaut

Chov+maj: Miroslava Suchá

 

Psi – mezitřída

8        DENIS z Bieleho domu V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 30.8.2016       ČMKU/KM/10703/16

          O: Newman Rezlark  m: Xmas Snowflake z Śardanu

          Chov: Miroslav Staník       

          Maj: H.Vacínková + O.Novák

 

 Psi – třída otevřená

 9       JACKPOT Drofa  V2, r.CAC, r.ČKŠ

          Nar: 12.8.2015       ČMKU/KM/10141/15

          o: Starlings Kashmir  m: Grace Gwendy Drofa

          chov: Jaroslava Drožová 

maj: Martina Fodorová

 

10      ZUNINO Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 24.7.2015        ČMKU/KM/10125/15

          O: Ismael Ernst Astronaut  m: Alexis Kim Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Knut Berndt

 

Psi – třída Vítězů

11      YANKEE ZEPHYR Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB

          Nar. 15.4.2015 ČMKU/KM/9949/15

          O: Zeus Pepper Astronaut m: Solimans Close Enought

Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Psi – třída čestná

12      IVANHOE Pepper Androis  V1

          Nar: 4.1.2015         ČMKU/KM/9847/15

          O: Zeus Pepper Astronaut  m: Cayenne Pepper Androis

          Chov: Andrea Zaoralová 

maj: Hana Joudalová

 

Feny – třída dorostu

 13     INNA Astronaut VN1

          Nar. 7.3.2017          ČMKU/KM/10799/17

          O: Zeus Pepper Astronaut m: Ultra PS Rezlark

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj. Lada Valentová

 

Feny – třída  mladých

14      EIMY z Šenovského Slivníku V2

          Nar: 4.9.2016         ČMKU/KM/10599/16

          O: Green Pepper Androis  m: Bona Dea z Šenovského Slivníku

          Chov: Stanislav Slíva

          Maj: Miluše Slívová

 

15      GRETHE ERNST Astronaut V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS

          Nar: 9.11.2016       ČMKU/KM/10690/16

          O: Uncas PS Rezlark m: Solimans Close Enough

Chov: Miroslava Suchá

Maj: Jaroslava Ernstová

 

Feny – mezitřída

16      DOROTHEA ERNST Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV

Nar: 25.4.2016       ČMKU/KM/10431/16

          O: Starlings Kashmir m: Isolda Astronaut

Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Feny – třída otevřená

17      CARAMELLE JONES Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 27.2.2016        ČMKU/KM/10328/16

          o: Zeus Pepper Astronaut  m: Ermanda Jones Astronaut

          chov: Miroslava Suchá  

          Maj: Ivana Janečková,  

 

18      ULTRA PS Rezlark V2, r.CAC, r.ČKŠ

Nar. 12.5.2014  ČMKU/MK/9583/14

O: Kopykats Captain Crunch m: Russkiy Assorti´c Glafira

Chov: Ing. Larisa Rezková

Maj: Jaroslava Ernstová

 

Feny – třída vítězů

19      SCARLETT z Větrova V1, CAC, ČKŠ, ISPU                              

          Nar: 6.4.2015         ČMKU/KM/9946/15

          o: Hildebert's Owen Wilson  m: Liberty Bell Moldau North

          chov+maj: Eva Berková

 

 20     ZOE Astronaut V2, r.CAC, r.ČKŠ

          Nar: 24.7.2015        ČMKU/KM/10126/15

          O: Ismael Ernst Astronaut  m: Alexis Kim Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Eva Kesselgruberová

 

 Feny – třída čestná

  21    SABRINA ERNST Astronaut  V1                          

nar.4.4.14               ČMKU/KM/9505/14

          o: Starlings Kashmir m: Cacao Bean Astronaut

Chov + maj: Miroslava Suchá

 

Feny – třída veteránů

  22    GRACE JONES Astronaut  V1, CKŠ-V, ISPU-V, BOV                         

nar: 7.3.2008          ČMKU/KM/7249/08

          o: Zeus de Coa Negra  m: Oxana Astronaut

          chov: Miroslava Suchá 

Maj: Ivana Janečková

 

Knírač malý černostříbřitý

 

Psi – třída dorostu

23      ANGELO Poslední skaut  VN2

          Nar: 17.4.2017        ČMKU/KM/10875/17

          O: Sailer’s Dealthy Hallows  m: Trisha Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

 

24      Sweetschnauzers VOL DAMM INEDIT  VN1
Nar: 8. 5. 2017     LOE2363340
O: Sweetschnauzers GLADIATOR m: Sweetschnauzers Clarion
chov: Alejandra GArcia, Španělsko
maj: Denisa Havelková

 

Psi – mezitřída

25      CLEVER CAMERON z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB

          Nar: 10.6.2016      

          O: Wild Wind z Dixie  m: One Moment z Dixie

          Chov+Maj: Michala Šindelářová

 

Psi – třída pracovní

26      DRAK Bohemia Vulkan  V1, CAC, ČKŠ, ISPU                        

          nar: 25.2.2016        ČMKU/KM/10330/16

          o: Scedir Butchcassidy-NA m: Amazing Arin Bohemia Vulkan

          chov: Hana Kurfürstová 

maj: Ing.Hana Popelková

 

Psi – třída vítězů

27      WILD WIND z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU                                         

          nar: 10.11.2014      JR 73119 PŠ

          o: Right Choice z Dixie  m: Keep on Smiling z Dixie

          Chov+Maj: Michala Šindelářová

 

Psi – třída čestná

28      SOLAR STONE z Dixie  V1                                   

nar: 5.7.13              JR 72741 PŠ

          o: Xpresso z Dixie  m: Attention Please z Dixie

          Chov+Maj: Michala Šindelářová

 

Psi – třída veteránů

29      FOX MULDER z Dollnaxu  NENASTOUPIL

          Nar: 18.10.2009      ČMKU/KM/6669/09/11

          O: Dabbler-April v.d.N’OPpasser  m: Borůvka z Dollnaxu

          Chov+maj: RNDr.Zdenka Strnadová

 

30      MADOXX Poslední skaut V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

          Nar: 24.2.2008       ČMKU/KM/6334/08

          O: Xpresso z Dixie  m: Hipee Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

 

Feny – třída mladých

31      ELOISE SILVER Grand Calvera V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOS
Nar: 3. 11. 2016     ČMKU/KM/10709
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Terry Silver Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková

 

Feny – mezitřída

32      DONATHELLA SILVER Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 26. 3. 2016     ČMKU/KM/10416
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Yakuma Silver Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + manž. Mušákovi

 

Feny – třída otevřená

 33     DARLING FREYA Grand Calvera V2, r.CAC, r.ČKŠ
Nar: 26. 3. 2016     ČMKU/KM/10412
O: Chinon´s Unconditional Joy m: Yakuma Silver Grand Calvera
chov: Denisa Havelková

maj: Tereza Kleckerová

 

34      ZARRA Poslední Skaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV

          Nar: 27.3.2016        ČMKU/KM/10378/16

          O: Right Reason z Dixie  m: Trisha Poslední skaut

          Chov: Mgr.Marcela Křížová

          Maj: Bc.Monika Veselá

 

Feny – třída vítězů

35      ASSARI Altan-Corgo V1, CAC, ČKŠ, ISPU

Nar: 29.02.2016      ČMKU/KM/10347/16

          O: Dog -  Otho´s American Gigolo  m: Sixth Sense z Dixie

          Chov: Tomáš Schneider

maj: Denisa Havelková

 

Feny – třída čestná

36      TRISHA Poslední skaut V1                 

nar:11.5.2011         ČMKU/KM/8212/11/14

          o: Angel Family Darlings  m: Mercedes Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

         

Feny – třída veteránů

37      MERCEDES Poslední skaut V1, ČKŠ-V, ISPU-V

          Nar: 24.2.2008       ČMKU/KM/6336/08

          O: Xpresso z Dixie  m: Hipee Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

 

 

Knírač malý černý

 

Psi – třída dorostu

38      DAMIAN Androis VN1

Nar: 1.5.2017         ČMKU/KM/10896/17

          O: Amulet Rezlark  m: Irenne Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Lenka Binková,  

 

Psi – třída mladých

39      BEATLE Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J

          Nar: 24.2.2017       ČMKU/KM/10788/17

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Martina Zoulová,  

 

Psi – mezitřída

40      DA VINCI Benavente Moravia V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 25.6.2016       ČMKU/KM/10499/16

          O: His Eminence Androis  m: Butterfly Benavente Moravia

          Chov: Dagmar Rodinová

          Maj: Alena Moláčková,  

                   

Psi – třída vítězů

41      SAMUEL Androis V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS

          Nar: 16.11.2015      ČMKU/KM/10245/15

          O: Partner Rezlark  m: Beautiful Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Jan Holuša,  

 

Psi – třída veteránů

42      LANCASTER Androis V1, ČKŠ-V, ISPU-V

          Nar: 28.6.2009       ČMKU/KM/

          O: Dragon Fly Carboneum  m: Xaira v.Portenschlag

          Chov: Andrea Zaoralová

          maj: Jana Kaniaková,  

 

Feny – třída mladých

43      BELLA MIA Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, BOB

          Nar: 24.2.2017       ČMKU/KM/10790/17

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

          Chov+Maj: Andrea Zaoralová

 

Feny – mezitřída

44      LOVE YOU FOREVER z Šardanu V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 5. 5. 2016       ČMKU/KM/11045
O: Kelly´s Super Star m: Rarita z Šardanu
chov: Šárka Kollárová
maj: Denisa Havelková + manž. Mušákovi

 

Feny – třída otevřená

45      CASSIOPEA z Větrova V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 3.3.2016         ČMKU/KM/10340/16

          O: His Eminence Androis  m: Gordona Rezlark

          chov+maj: Eva Berková,  

 

Feny – třída vítězů

46      OLIVIA NELLA Bohemia Ness V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV

          Nar: 18.1.2016       ČMKU/KM/10287/16

          o: Natar Hamlet Wild Rane  m: Dog-Otho’s For Your Eyes Only

          chov+ maj: Jana Kaniaková,  

 

 

Knírač střední černý

 

Psi – třída mladých

47      FRAM Kostelecký rarášek V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J

          Nar: 11.12.2016      ČMKU/KS/9026/16

          O: Miku’s Gero  m: Camelia Prima Amita

          Chov+maj: Věra Bařinková,  

 

48      MANHATTAN Grand Calvera V2
O: Hermes del Guidante m: Dark Luck Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Tereza Töröková

 

Psi – mezitřída

49      EURO Bohemia Cardinal  V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 25.4.2016       ČMKU/KS/8913/16

          O: Lejacks Ace Play Now  m: Seraf de Brise Funny Cardial

          Chov+maj: Martina Miksová,  

 

Psi – třída otevřená

50      von Shaman´s IRISH IMAGE V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 31.8.2016       AKC WS55268002
O: Bartigein´s Born On The 4th of July m: von Shaman´s Awesome Apeeal
chov: Dr. Kathleen Fitzgerald
maj: Denisa Havelková,  

 

Psi – třída pracovní

 51     UNCONDITIONAL LOVE Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB

Nar: 10.03.2013      ČMKU/KS/8406/13
          O: Otis Boanergos Shantekler m: Christmas Holly Grand Calvera
          chov: Denisa Havelková

Maj: Claudia Ringwald

 

Psi – třída vítězů  

52      FAUST BLACK Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 20. 3. 2013     ČMKU/KS/8739
O: Totem Otis Boanergos Grand Calvera m: Marge Simpson Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková

 

Psi – třída čestná

53      BALU Bohemia Cardinal  V1

          Nar: 25.5.2014       ČMKU/KM/8595/14

          O: Mohner’s Dark Danish Design  m: Seraf de Brise Funny Cardial

          Chov+maj: Martina Miksová,  

 

Psi – třída veteránů

54      DEEP PURPLE Grand Calvera V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
Nar: 25. 2. 2007     ČMKU/KS/7182
O: von Shaman´s KPNG UP APPRNCES m: Fantasia Black Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + manž. Vránovi  

 

 Feny – třída mladých

55      KARMA BLACK Grand Calvera V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
          Nar: 2.6.2016         ČMKU/KS/8955/16
          O: Velvet Dandy´s Wilbur turnblad  m: Black Betty Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & manž. Bejčkovi

 

Feny – mezitřída

56      LUCKY ROSE Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Nar: 24. 8. 2016     ČMKU/KS/8989
O: Faust Black GRand Calvera m: Zola  Black Grand Calvera
chov + maj: Denisa Havelková

 

 Feny – třída otevřená

 57     OLYMPIA LADY  del Guidante V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 10. 4. 2015     LOI 1583583
O: East Wind Sir del Guidante m: Afrodite Lady del Guidante
chov: Leonardo Kunderfranco
maj: Denisa Havelková

 

Feny – třída vítězů

 58     HAPPY MEDIUM Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Nar: 22. 11. 2015   ČMKU/KS/8842
O: Mikes Uti Dark Boy m: Viva Black Grand Calvera
chov: Denisa Havelková
maj: Denisa Havelková + Kateřina Bečvářová    

 

Knírač střední pepř a sůl

 

Psi – třída otevřená

59      Miccosukees WINNING HAND V1, CAC, ČKŠ, ISPU

Nar: 15.10.2015      AS04023404

          O: Miccosukees Action Man  m: Miccosukees Weather Girl

          Chov + maj: Hilary Lockyer, UK

          držitel: Denisa Havelková

 

Psi – třída vítězů

60      FRANK A Finta F Morava V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS

          Nar: 29.7.2013        ČMKU/KS/8500/13

          O: Shark a Finta F Top Target  m: Anastasie Audry A Finta F Morava

          Chov+maj: Jitka Benešovská

 

Feny – třída dorostu

61      QWAERY Gloria Leones VN1

          Nar: 1.6.2017         ČMKU/KS/9105/17 

          O: Corrado Poslední skaut  m: Žaltvykslé Vaivorykšté

          Chov+maj: Michaela Zubrická

 

Feny – třída mladých

62      HERMÍNA A Finta F Morava V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ

          Nar: 7.10.2016        ČMKU/KS/8997/16

          O: Shark a Finta F Top Target  m: Anastasie Audry A Finta F Morava

          Chov+maj: Jitka Benešovská

 

Feny – mezitřída

63      GEENA Alarm Beskyd  V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 4.6.2016         ČMKU/KS/8941/16

          O: Amore Mio Alarm Beskyd  m: Zafira Alarm Beskyd

          Chov: Lenka Fajkusová

maj: Jitka Benešovská

 

Feny – třída otevřená

64      CHRISTMAS JINGLE BELL Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 Nar: 17. 12.2015    ČMKU/KS/8859/15
          O: QUEL FILOU v. Fidibus  m: FATIMA PEPPER Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & manž. Čížkovi

 

Feny – třída vítězů

65      I’M ISKA Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB

Nar:25. 12.2015      ČMKU/KS/8863/15
          O: Qaspar v. Achterplätzchen M: Zeta Jones Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & Zdena Kramlová

 

Knírač velký černý

 

Psi – třída dorostu

66      ANTAL z Šumavy  VN1

          Nar: 20.4.2017       ČMKU/KV/7554/17

          O: Kotaro Mousaro  m: Coffee Jesstyno

          Chov: Veronika Tykalová

Maj: Vladimír Vaněk

 

Psi – mezitřída

68      CAIRO Carsildan V1, CAC, ČKŠ, ISPU

          Nar: 11.5.2016       ČMKU/KV/7407/16

          O: Maigret Radinie  m: Aerin Carsildan

          Chov+maj: Daniel Damm

 

Psi – třída otevřená

69      UNO NICOLAS Radinie V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOS

          Nar: 16.8.2016       ČMKU/KV/7471/16

          O: Enzo de Pichera m: Fenja Hanno Veto

          Chov: H.+Zd.Glänznerovi

          Maj: Petra Vodrážková

 

Feny – třída dorostu

67      BONNY BLOOM Black Androis VN1

Nar: 8.3.2017        

O: Archie Arrow Earle Black  m: Aranka Jesstyno

Chov: MUDr.Jarmila Gajdárová

Maj: Miloslava Endrstová, 

 

Feny – mezitřída

70      CARIN Carsildan VD1

          Nar: 11.5.2016       ČMKU/KV/7408/16

          O: Maigret Radinie  m: Aerin Carsildan

          Chov+maj: Daniel Damm

 

71      CAERIN Carsildan VD2

          Nar: 11.5.2016       ČMKU/KV/7409/16

          O: Maigret Radinie  m: Aerin Carsildan

          Chov+maj: Daniel Damm

 

Feny – třída otevřená

72      ELISABETH od Devíti vrb V2

          Nar: 10.3.2015       ČMKU/KV/7194/15

          O: Devil Deny Goldest Danubius m: Savali Infinity Power

          Chov: Kateřina Boháčková 

maj: Marie Vaňková

 

73      GINGER Hanno Veto V1

Nar: 17.6.2014        ČMKU/KV/7091/14

O: Arek v.Shill m: Astra Hanno Veto

Chov+maj: Ing.Hana Pospíchalová

 

Feny – třída pracovní

74      FENJA Hanno Veto V1, CAC, ČKŠ, ISPU

Nar: 16.5.2013           ČMKU/KV/6920/13/16

O: Odin vom Dammkrug  M: Zenta Hanno Veto

Chov: ing. Hana Pospíchalová

Maj: Helena Glänznerová

 

75      GINEVRA Hanno Veto VD

Nar: 17.6.2014        ČMKU/KV/7092/14

O: Arek v.Shill m: Astra Hanno Veto

Chov+maj: Ing.Hana Pospíchalová

 

Feny – třída vítězů

76      ARANKA Jesstyno V1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz CSV, BOB        

Nar: 11.9.2010       ČMKU/KV/6486/10

O: Larry King Radinie  m: Jackie Jess Sluneční paprsek

Chov: Marie Vaňková

Maj: Andrea Zaoralová

         

Feny – třída veteránů

77      FELISSION Kelador V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

Nar: 20.2.2009       ČMKU/KV/6320/09

O: Terco de Pichera  m: Reward For Love Wind of Dream

Chov: Zuzana Straková

Maj: Renata Justová

 

Knírač velký pepř a sůl

 

Psi – třída dorostu

78      NICHOLAS Kelador  VN1

          Nar: 9.4.2017         SPKP 2089

          O: Samson El Macho  m: Hestia Kelador

          Chov: Zuzana Straková

          Maj: Petra Sládková

 

Soutěže:

 

Dítě a pes

1.místo Robert Kříž, 12 let, Madoxx Poslední Skaut

 

Chovné páry

 

Knírač střední černý

1.místo FAUST BLACK Grand Calvera, LUCKY ROSE Grand Calvera, maj: Denisa Havelková

 

Chovatelské skupiny

1.místo Astronaut – knírač malý p+s – chov: Miroslava Suchá

 

 

Nejlepší jedinec dorostu

ANTAL z Šumavy  - maj: Vladimír Vaněk

 

Nejlepší mladý jedinec  

BELLA MIA Androis – maj: Andrea Zaoralová

 

Nejlepší jedinec třídy čestné

SABRINA ERNST Astronaut – maj: Miroslava Suchá

 

Nejlepší veterán

FELISSION Kelador – maj: Renata Justová

 

Nejkrásnější malý knírač

YANKEE ZEPHYR Astronaut – maj: Miroslava Suchá

 

Nejkrásnější střední knírač

UNCONDITIONAL LOVE Grand Calvera – maj: Claudia Ringwald

 

Nejkrásnější velký knírač

ARANKA Jesstyno – maj: Andrea Zaoralová

 

BIS – Nejkrásnější knírač výstavy

ARANKA Jesstyno – maj: Andrea Zaoralová

 

 



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )