Dnešní datum: 20. 10. 2017     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2017
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Oblastní klubová výstava Brno - Královo Pole 23.9.2017
Vydáno dne 10. 10. 2017 (351 přečtení)



Datum konání:                                          sobota 23. září 2017
 
Areál Kynologického klubu Brno – Královo Pole
 
 
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída štěňat
1.
Chán Bert z Devonu
VN1
Psi – třída dorostu
2.
Hypersonic Whisper of Wind
VN1, nejlepší dorost
Feny – mezitřída
3.
Yetti z Agova dvora
V1, VT, OV
 
Knírač malý černý
Psi – mezitřída
4.
Amor Enel fenomen
V1, VT, OV
Feny – třída otevřená
5.
Daisy Plimar
V1, VT, OV
6.
Deborah Plimar
V2
 
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída vítězů
7.
C.I.B., Ch. Quentin Owen z Barokamu
V1, VT, OV, nejlepší MK a pes výstavy
Feny – třída dorostu
8.
Ully Jingl Quentin z Barokamu
VN1
 
Knírač střední černý
Feny – třída štěňat
9.
Apassionata od Dalajského potoka
VN1, nejlepší štěně
 
Knírač střední pepř a sůl
Feny – mezitřída
10.
Aissy Hard Rock Dogs
VD1
 
Knírač velký černý
Psi – třída otevřená
11.
Edie z Agova dvora
V1, VT, OV
Feny – třída dorostu
12.
Frejsi z Agova dvora
VN1
Feny – třída otevřená
13.
Brixie Ve-Fi
V2
14.
Darsy z Agova dvora
V1, VT, OV
15.
Justina z Bedýnky
VD3
 
Knírač velký pepř a sůl
Feny –třída dorostu
16.
Eimmi Ve-Fi
VN1
Feny – mezitřída
17.
Anette Habrůvka
V1, VT, OV, nejlepší VK
 
 
 
VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ
 
Nejlepší štěně
SK černý – Apassionata od Dalajského potoka
Nejlepší dorost
MK černostříbřitý – Hypersonic Whisper of Wind
Nejlepší malý knírač a NEJLEPŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY
MK pepř a sůl – C.I.B., Ch. Quentin Owen z Barokamu
Nejlepší velký knírač
VK pepř a sůl – Anette Habrůvka
 
Rozhodčí:
Helena Glänznerová
 
Výstavní výbor:
MVDr. Hana Slowioczková – ředitel výstavy
Ing. Eva Bajgarová – hospodář
 


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )