Dnešní datum: 18. 08. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV 24.6.2017 Praha
Vydáno dne 20. 07. 2017 (799 přečtení)

 Uvnitř článku najdete výsledky 



Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východ

 

po výstavní KATALOG

XVI. Oblastní klubová výstava kníračů

všech velikostních a barevných rázů

 

24.června 2017

ZKO Praha 8 - Libeň

 

 

Rozhodčí: Jaroslava Drožová

 

 Knírač malý bílý

 

 Psi – třída otevřená

 1.      ABBADO Rebel Alve – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 18.2.2014       ČMKU/KM/9438/14

          o: Boltres Hugo Boss  m: You Are My Baby Ama Pepsi

          chov+maj: Alena Velišová

 

Psi – třída vítězů

2.       ABONI Rebel Alve – V1, ČKŠ

          Nar: 18.2.2014       ČMKU/KM/9439/14

          o: Boltres Hugo Boss  m: You Are My Baby Ama Pepsi

          chov+maj: Alena Velišová

 

3.       BURAN s Voznesenskogo dvora – V2, r.ČKŠ

          Nar: 24.2.2014       CMKU/KM/9807/14

          O: Corrado WT Rezlark  m: Tsanta Princess s Voznesenskogo dvora

          Chov: Angela Zabrodina 

          Maj: Vlastislav Koutný

 

 Feny – mezitřída

4.       EBIGAIL Zelené jezírko – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 10.9.2015       CMKU/KM/10179/15

          O: Lucky Boy White Star of Rainbowland  m: Darney Zelené jezírko

          Chov+maj: Hedvika Hejhalová

 

 Feny – třída otevřená

 5.     INVENCE Shadow White de Pepa – V1

          Nar: 16.2.2016       ČMKU/KM/9871/15

          o: Armani Genstat  m: Blaylock is Magic

          chov: Iva Šichnárková  maj: Jana Najbrtová,   

 

Knírač malý černostříbřitý

 

Psi – třída mladých

6.       ZACHARY Poslední Skaut – V1, ČKŠ-J

          Nar: 27.3.2016        ČMKU/KM/10378/16

          O: Right Reason z Dixie  m: Trisha Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

 

Psi – třída otevřená

7.       TONY HUML z Dollnaxu – VD1

          Nar: 21.12.2015      ČMKU/KM/10260/15

          O: Fox Mulder z Dollnaxu  m: Jeannie Silver Malý kavalír

          Chov+maj: RNDr.Zdenka Strnadová,  

 

 Psi – třída vítězů

 8.      Chinon’s UNCONDITIONAL JOY – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar: 23.02.2015      DK03833/15

          O: Wild Rush´s Dream Catcher  m: Chinon´s Magic Miracle

          Chov: Helle Agerskov, DK

maj: Denisa Havelková

 

Psi – třída čestná

9.       CENGO Bohemia Vulkan – V1

          Nar: 25.1.2013       CMKU/KM/8988/13

          O: Wild Rush’s EA Knights of the Round Table  m: Amazing Arin Bohemia Vulkan

          Chov+maj: Hana Kurfürstová

 

Psi – třída veteránů

10.     MADOXX Poslední skaut – V1, ČKŠ-V

          Nar: 24.2.2008       CMKU/KM/6334/08

          O: Xpresso z Dixie  m: Hipee Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová

 

11.     WILLY WUFF Malý kavalír – V2

          Nar: 24.10.2008      CMKU/KM/6549/08

          O: Meinkinsmah’s I Found My Thrill m: Hattie McDaniel Malý kavalír

          Chov+maj: Daniela Ullrichová

         

 Feny – mezitřída

12.     CUTE LILLY Grand Calvera – V1, ČKŠ

Nar: 20.12.2015      CMKU/KM/ 10275/15 

          O: Sailer´s CD Dealthy Hallows m: Vivian Silver Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková

maj: Kateřina Havelková, DiS.,  

 

13.     DEMI SILVER Grand Calvera – V2, r.ČKŠ

Nar: 26.03.2016      CMKU/KM/ 10415/16

          O: Chinon´s Unconditional Joy  m: Yakuma Silver Grand Calvera

          Chov  + maj: Denisa Havelková,  

 

          Feny – třída otevřená

14.     ASSARI Altan-Corgo – V1, ČKŠ

Nar: 29.02.2016      CMKU/KM/10347/16

          O: Dog -  Otho´s American Gigolo  m: Sixth Sense z Dixie

          Chov: Tomáš Schneider

maj: Denisa Havelková

 

 Feny – třída vítězů

15.     XENDY Poslední skaut – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar:25.9.2014        ČMKU/KM/9764/14

          o: Baby King Bohemia Vulkan  m: Trisha Poslední skaut

          Chov+maj: Mgr.Marcela Křížová,  

         

Feny – třída veteránů

16.     QUEEN ELIZABETH Malý kavalír – V1, ČKŠ-V

          Nar: 2.7.2007          CMKU/KM/6248/07

          O: Chottans Vagabond for Me  m: Irish Vanilla Ice Malý kavalír

          Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

 Knírač malý černý

 

Psi – třída mladých

17.      DA VINCI Benavente Moravia – V1, ČKŠ-J

          Nar: 25.6.2016       CMKU/KM/10499/16

          O: His Eminence Androis  m: Butterfly Benavente Moravia

          Chov: Dagmar Rodinová

          Maj: Alena Moláčková,  

 

Psi – mezitřída

18.     SAMUEL Androis – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 16.11.2015      CMKU/KM/10245/15

          O: Partner Rezlark  m: Beautiful Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Jan Holuša

                   

Psi – třída otevřená

19.     UMBERTO Androis – V1, ČKŠ

          Nar: 8.3.2016         CMKU/KM/10353/16

          O: Astor z Chlumských luhů  m: Ariana Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Johann Marusch

 

Psi – třída vítězů

20.     CHIPS Androis - NENASTOUPIL

          Nar: 9.10.2013       CMKU/KM/9312/13

          O: Ypsilon Androis  m: Henrietter Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: JUDr.Robert Foll

 

Feny – třída mladých

21.     CHARLOTTA Rezlark – V1, ČKŠ

          Nar: 11.8.2016       CMKU/KM/10571/16

          O: Rocker Rezlark  m: Vikina Rezlark

          Chov: Ing.Larisa Rezková

          Maj: Jan Strejc

 

Feny – mezitřída

22.     FLOSSIE Rezlark - NENASTOUPIL

          Nar: 21.10.2015      CMKU/KM/10229/15

          O: Partner Rezlark  m: Vikina Rezlark

          Chov: Ing.Larisa Rezková

          Maj: Jaroslav Ciniburg

 

23.     URIANA Androis – V1, ČKŠ

          Nar: 8.3.2016         CMKU/KM/10356/16

          O: Astor z Chlumských luhů  m: Ariana Androis

          Chov: Andrea Zaoralová

          Maj: Věra Felixová,  

 

Feny – třída otevřená

24.      CASSIOPEA z Větrova – V2, r.ČKŠ

          Nar: 3.3.2016         ČMKU/KM/10340/16

          O: His Eminence Androis  m: Gordona Rezlark

          chov+maj: Eva Berková,  

 

25.     JACQUELINE Androis  - V1, ČKŠ                  

Nar. 15.05.2014      ČMKU/KM9608/14                                                           

O: Ypsilon Androis  m: Henriette Androis

Chov + maj: Zaoralová Andrea

 

Feny – třída vítězů

26.     OLIVIA Bohemia Ness – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 18.1.2016       ČMKU/KM/10287/16

          o: Natar Hamlet Wild Rane  m: Dog-Otho’s For Your Eyes Only

          chov+ maj: Jana Kaniaková

 

Knírač malý pepř a sůl

 

Psi – mezitřída

27.      JACKPOT Drofa – V2, r.ČKŠ

          Nar: 12.8.2015       ČMKU/KM/10141/15

          o: Starlings Kashmir  m: Grace Gwendy Drofa

          chov: Jaroslava Drožová 

maj: Martina Fodorová,  

 

28.     VALDA z Roznetu – V1, ČKŠ

          Nar: 26.1.2016       CMKU/KM/10294/16

          O: Uncas PS Rezlark  m: Sisi Star z Roznetu

          Chov+maj: Ing.Zuzana Rozová,  

 

 Psi – třída otevřená

 29.    WAMP Astronaut - V1, ČKŠ                                          

nar: 20.12.2014      ČMKU/KM/9833/14

          o: Honza-Dutch v.d.N'Oppasser m: Rosalie Astronaut

          chov: Miroslava Suchá   

          maj: Ing.Václav Vokřál,  

 

Psi – třída Vítězů

30.     ZUNINO Astronaut – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 24.7.2015        CMKU/KM/10125/15

          O: Ismael Ernst Astronaut  m: Alexis Kim Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Knut Berndt

 

Psi – třda čestná

31.     UNCAS PS Rezlark – V1

          Nar. 12.5.2014  CMKU/MK/9578/14

          O: Kopykats Captain Crunch m: Russkiy Assorti´c Glafira

Chov: Ing. Larisa Rezková

Maj: Miroslava Suchá

 

32.     YANKEE ZEPHYR Astronaut - NENASTOUPIL

          Nar. 15.4.2015 CMKU/KM/9949/15

          O: Zeus Pepper Astronaut m: Solimans Close Enought

Chov + maj: Miroslava Suchá

 

Psi – třída veteránů

33.     UNION JACK Astronaut – V1, ČKŠ-V

          Nar: 23.2.2006       CMKU/KM/6770/06

          O: Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser  m: Dax Jadzia Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Ing.Hana Philipová

 

Feny – třída dorostu

34.     FANTASTIC FURY Astronaut – VN1, Vítěz Báťova memorialu

          Nar. 24.10.2016      CMKU/KM/10652/16

          O: Starlings Kashmir m: Alexis Kim Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj. Gabriela Rývorová

 

Feny –třída  mladých

35.     DAPHNE Astronaut – V1, ČKŠ-J

          Nar. 25.4.2016        CMKU/KM/10430/16

          O: Starlings Kashmir  m: Isolda Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj. Cihelková Vladimíra

 

Feny – mezitřída

36.     CARAMELLE JONES Astronaut – V1, ČKŠ

          Nar: 27.2.2016        ČMKU/KM/10328/16

          o: Zeus Pepper Astronaut  m: Ermanda Jones Astronaut

          chov: Miroslava Suchá  

          Maj: Ivana Janečková

 

Feny – třída otevřená

37.      SCARLETT z Větrova – V1, ČKŠ                           

          Nar: 6.4.2015         ČMKU/KM/9946/15

          o: Hildebert's Owen Wilson  m: Liberty Bell Moldau North

          chov+maj: Eva Berková

 

Feny – třída vítězů

38.     ZOE Astronaut – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar: 24.7.2015        CMKU/KM/10126/15

          O: Ismael Ernst Astronaut  m: Alexis Kim Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Eva Kesselgruberová

 

 Feny – třída čestná

39.     ERMANDA JONES Astronaut - V

          Nar: 29.4.2012       CMKU/KM/8633/12

          O: Starlings Kashmir  m: Grace Jones Astronaut

          Chov: Miroslava Suchá

          Maj: Ivana Janečková

 

 40.    TASHA z Roznetu - V

          Nar: 2.11.2012       CMKU/KM/8881/12

          O: Starlings Kashmir  m:Sisi Star z Roznetu

Chov+maj: Ing.Zuzana Rozová

 

 41.    ULTRA PS Rezlark - V

Nar. 12.5.2014  CMKU/MK/9583/14

O: Kopykats Captain Crunch m: Russkiy Assorti´c Glafira

Chov: Ing. Larisa Rezková

Maj: Miroslava Suchá

 

Feny – třída veteránů

 42.    GRACE JONES Astronaut – V1, ČKŠ-V                

nar: 7.3.2008          ČMKU/KM/7249/08

          o: Zeus de Coa Negra  m: Oxana Astronaut

          chov: Miroslava Suchá 

Maj: Ivana Janečková

 

          JENNIFER JEANNIE Malý kavalír - NENASTOUPIL

43.     Nar: 9.11.2007       CMKU/KM/7140/07

          O: Kaspelix Came in Time  m: Dixi Queen Malý kavalír

          Chov+maj: Daniela Ullrichová

 

 

Knírač střední černý

Psi – třída dorostu

44.     OH WHAT A MAN! Grand Calvera – VN1
Nar: 07.12.2016      CMKU/KS/9047/16
O: No Name Grand Calvera M: Ave Shana Grand Calvera
chov: Denisa Havelková

Maj: Claudia Ringwald

 

 Psi – třída otevřená

45.     GORO BLACK Grand Calvera  - V1, ČKŠ
         
Nar: 30. 4. 2015     CMKU/KS/8765/15
          O: Absolute Winner Dakuerto M: Lashka Flavago Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková

 

Psi – třída pracovní

46.     UNCONDITIONAL LOVE Grand Calvera – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar: 10.03.2013      CMKU/KS/8406/13
          O: Otis Boanergos Shantekler M: Christmas Holly Grand Calvera
          chov: Denisa Havelková

Maj: Claudia Ringwald

 

Psi – třída vítězů

47.      DARK SIDE Grand Calvera – V1, ČKŠ

Nar: 16.9.2014       ČMKU/KS/ 8675/14 
          O: Cherni Strazhnik Timly Find  M: Dark Beauty Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková

 

 Feny – třída mladých

48.     KARMA BLACK Grand Calvera – V1, ČKŠ-J
          Nar: 2.6.2016         ČMKU/KS/8955/16
          O: Velvet Dandy´s Wilbur turnblad  M: Black Betty Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & manž. Bejčkovi

 

 Feny – mezitřída

 49.    JESSICA BLACK Grand Calvera

Nar: 17.3.2016        ČMKU/KS/ 8906/16
          O: Mikes – Uti Dark Boy  M: ZZ Black Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková

           

Feny – třída otevřená

50.     ESTELLE BLACK Grand Calvera – V1, ČKŠ

Nar: 04.12.2014      ČMKU/KS/ 8710/14 
          O: Mikes – Uti Dark Boy  M: Ave Shana Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková

 

Feny – třída vítězů

51.     VIVA BLACK Grand Calvera – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar: 21.4.2013       ČMKU/KS/ 8425/14 
          O: Otis Boanergos Shantekler M: You Are Like A Dream Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková

           

 

Knírač střední pepř a sůl

 

Psi – mezitřída

52.     ARTEX Noční strážce – V1, ČKŠ

          Nar: 16.2.2016       CMKU/KS/8876/16

          O: Armanni Poslední skaut  m: Indiana Gloria Leones

          Chov: Vladimíra Cihelková

          Maj: Marcela a František Zajíčkovi

 

 Psi – třída vítězů

53.     Miccosukees WINNING HAND – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar: 15.10.2015      AS04023404

          O: Miccosukees Action Man  m: Miccosukees Weather Girl

          Chov + maj: Hilary Lockyer, UK

          držitel: Denisa Havelková

 

 

Psi – třída veteránů

54.     LOVEBOY Saltus ze Záhrabské – V1, ČKŠ, V

          Nar: 28.5.2008       HR10320 SŠ

          O: Albazarefirelightmylife – PS  m: Unbelievable USA ze Záhrabské

          Chov: Monika a Damir Skok

          Maj: Renáta Svobodová

 

Feny – mezitřída

55.     FIREFLY Alarm Beskyd – V2, r.ČKŠ

          Nar: 8.11.2015       CMKU/KS/8830/15 

          O: Amore Mio Alarm Beskyd  m: Ondine Alarm Beskyd

          Chov: Lenka Fajkusová

          Maj: Milada Vinterová

 

56.     I’M ISKA Grand Calvera – V1, ČKŠ

Nar:25. 12.2015      ČMKU/KS/8863/15
          O: Qaspar v. Achterplätzchen M: Zeta Jones Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & Zdena Kramlová

 

Feny – třída otevřená

57.      HENRIETTE PEPPER Grand Calvera  - V1, ČKŠ

Nar:10. 04.2015      ČMKU/KS/8777/15
          O: Aulerco OBI WAN KENOBI M: CLYTIA PEPPER Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & manž. Meisnerovi

 

 Feny – třída vítězů

 58.    CHRISTMAS JINGLE BELL Grand Calvera – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

 Nar: 17. 12.2015    ČMKU/KS/8859/15
          O: QUEL FILOU v. Fidibus  M: FATIMA PEPPER Grand Calvera
          chov+ maj: Denisa Havelková & manž. Čížkovi

 

Knírač velký černý

 

Psi – třída otevřená

59.     MEFISTO MIO Goldest Danubius – V1, ČKŠ

          Nar: 17.4.2015  CMKU/KV/7208/15

          O: Ole v. Feuertanz m: Happy Hilary Goldest Danubius

          Chov: Petra Rohlenová

          Maj: Mizerová Hana

 

Psi – třída pracovní

60.     RINGO Stanios – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          Nar. 15.1.2015 CMKU/KV/7156/15

          O:Hannibal Barkas Radinie M: Kiss Hope Stanios

          Chov: Staniová Veronika

          Maj: Ludmila  Želiborová

 

Feny – třída mladých

61.     TARRA ELLA Radinie – V1, ČKŠ-J

          Nar: 4.5.2016 CMKU/KV/7422/16

          O: Rolls Roys v.d. Talmühle m: Hella Heureka Radinie

          Chov: Zdeněk a Helena Glänznerovi

Maj: Veselá Renáta

 

Feny – mezitřída

62.     ZAMANTHA Triumetal – V1, ČKŠ

          Nar: 8.11.2015       CMKU/KV/7345/15

          O: Frenklin ze Slunečné verandy  m: Florentina Radinie

          Chov: Jaroslava Slačková

          Maj: Iva Stránská

 

Feny – třída otevřená

63.     QUEENA LARA Radinie – V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Nar: 7.2.2015      CMKU/KV/7172/15

O: Aro v.d.Tahlmühle  M: Kassandra v.Ermada

Chov: Zdeněk a Helena Glänznerovi

Maj: Olga Krišková

 

Feny – třída pracovní

64.     PENÉLOPE Radinie – V1, ČKŠ

Nar: 27.12. 2014         CMKU/KV/7148/14

O: Hennes vom Lindelbrunn  M: Hella Heureka Radinie

Chov: Zdeněk a Helena Glänznerovi

Maj: Helena Glänznerová + Kristýna Vodrážková

 

Feny – třída vítězů

65.     FENJA Hanno Veto - NENASTOUPIL

Nar: 16.5.2013           CMKU/KV/6920/13/16

O: Odin vom Dammkrug  M: Zenta Hanno Veto

Chov: ing. Hana Pospíchalová

Maj: Helena Glänznerová

         

Feny – třída veteránů

66.     SOMMER SUN Radinie – V1, ČKŠ-V

Nar: 9.7.2008         CMKU/KV/6098/08

O: St.Brillant Radinie  M: Genial Grace Radinie

Chov: Zdeněk a Helena Glänznerovi

Maj: Petra Vodrážková

 

 

Soutěže:

 

Dítě a pes

  1. Robert Kříž – 11 let – Maddox Poslední skaut

 

Chovné páry

  1. Valda z Roznetu, Tasha z Roznetu –  maj: Ing.Zuzana Rozová

 

Chovatelské skupiny

  1. ASTRONAUT – chov. Miroslava Suchá

 

BÁŤŮV MEMORIAL

FANTASTIC FURY Astronaut – Maj. Gabriela Rývorová

 

NEJLEPŠÍ JEDINEC TŘÍDY ČESTNÉ

TASHA z Roznetu - maj: Ing.Zuzana Rozová

 

NEJHEZČÍ JEDINEC DOROSTU

FENA: FANTASTIC FURY Astronaut – Maj. Gabriela Rývorová

PES: OH WHAT A MAN! Grand Calvera - Maj: Claudia Ringwald

 

NEJHEZČÍ MLADÝ JEDINEC

PES: ZACHARY Poslední Skaut - maj: Mgr.Marcela Křížová

 

FENA: KARMA BLACK Grand Calvera – maj: Denisa Havelková & manž. Bejčkovi

 

NEJHEZČÍ VETERÁN VÝSTAVY

SOMMER SUN Radinie – Maj: Petra Vodrážková

 

NEJSTARŠÍ VETERÁN VÝSTAVY

UNION JACK Astronaut – Maj: Ing.Hana Philipová

 

NEJHEZČÍ MALÝ KNÍRAČ

ZOE Astronaut – Maj: Eva Kesselgruberová

 

NEJHEZČÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ

CHRISTMAS JINGLE BELL Grand Calvera – maj: Denisa Havelková & manž. Čížkovi

 

NEJHEZČÍ VELKÝ KNÍRAČ

QUEENA LARA Radinie – Maj: Olga Krišková

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY

 

CHRISTMAS JINGLE BELL Grand Calvera – maj: Denisa Havelková & manž. Čížkovi

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )