Dnešní datum: 23. 01. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Jihomoravské pobočky KCHK 20.5.2017
Vydáno dne 29. 05. 2017 (610 přečtení)



Rozhodčí:
MVDr. Petr Pavelek
Knírač malý bílý
Psi – třída otevřená
1.
Criss Prince Veljar
VD1
Feny – mezitřída
2.
Coletta Bohemia Katastrofa
VD1
 
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída otevřená
3.
Andy Veselá kopa
Neúčast
4.
Vinyan Magie Nair
V1
Feny – mezitřída
5.
Yetti z Agova dvora
VD1
 
Knírač malý černý
Psi – mezitřída
6.
Dustin Plimar
V1, ČKŠ, OV
Psi – třída veteránů
7.
Federico Fellini Bohemia Ness
V1, VT, ČKŠ-V
Feny – mezitřída
8.
Belly Darma
VD1
Feny – třída otevřená
9.
Mia Black Samba
V1, ČKŠ, OV
10.
Zarina Rezlark
VD2
 
Knírač malý pepř a sůl
Psi – mezitřída
11.
Vasco z Roznetu
V1, ČKŠ
Psi – třída otevřená
12.
Lukas z Agova dvora
V1
Psi – třída vítězů
13.
C.I.B., Ch. Quentin Owen z Barokamu
V1, ČKŠ, OV, nejlepší MK
Feny – třída vítězů
14.
Galaxy Axa Darma
V1, ČKŠ, OV
 
Knírač střední černý
Psi – třída veteránů
15.
Franco ze Slunečné verandy
V1, VT, ČKŠ-V, nejlepší veterán
Feny – mezitřída
16.
Kora ze Slunečné verandy
Neúčast
 
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída vítězů
17.
Frank A Finta F Morava
V1, ČKŠ, OV
Feny – třída dorostu
18.
Bora Koberno Czech
VN2
19.
Hermína A Finta F Morava
VN1, nejlepší dorost
Feny – třída mladých
20.
Geena Alarm Beskyd
V1, ČKŠ-J, nejlepší mladý
Feny – mezitřída
21.
Hadley Fortuna Moravia
V1, ČKŠ, OV, nejlepší SK
 
Knírač velký černý
Feny – mezitřída
22.
Ebie Černý medvídek
V1, ČKŠ
Feny – třída otevřená
23.
Audrey Black Boss
V1, ČKŠ, OV, nejlepší VK a pes výstavy
24.
Caracasa od Devíti vrb
V3
25.
Darsy z Agova dvora
V2, res.ČKŠ
26.
Justina z Bedýnky
Neúčast
Feny – třída veteránů
27.
Afrodite Goldest Daches
V1, VT, ČKŠ-V
 
Knírač velký pepř a sůl
Feny – mezitřída
28.
Agáta Habrůvka
VD2
29.
Anette Habrůvka
V1, ČKŠ
Feny – třída otevřená
30.
Wanessa Věčný rival
V1, ČKŠ, OV
 
VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ
Nejlepší dorost
SK pepř a sůl – Hermína A Finta F Morava
Nejlepší mladý
SK pepř a sůl – Geena Alarm Beskyd
Nejlepší veterán
SK černý – Franco ze Slunečné verandy
Nejlepší malý knírač
MK pepř a sůl – C.I.B., Ch. Quentin Owen z Barokamu
Nejlepší střední knírač
SK pepř a sůl – Hadley Fortuna Moravia
Nejlepší velký knírač a NEJLEPŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY
VK černý – Audrey Black Boss
 
FINÁLOVÉ SOUTĚŽE
Dítě a pes
  • Bačíková Berenika (3 roky) – Franco ze Slunečné verandy (SK černý)
  • Konečný Michal (3 roky) – Caracasa od Devíti vrb (VK černý)
 
Chovný pár
  • Benešovská Jitka – (SK pepř a sůl)  Frank A Finta F Morava + Geena Alarm Beskyd


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )