Dnešní datum: 10. 12. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

OKV Praha - Braník 8.5.2016
Vydáno dne 08. 05. 2016 (1988 přečtení)

kompletní výsledky výstavy včetně fotek vítězů soutěží najdete v článku,

 
 

 

foto: Wild Wind z Dixie
Nejkrásnější malý knírač, Nejkásnější knírač výstavy
 

 



 

 

 

 

 

 

  OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA BRANÍK 8. 5. 2016                    

POVÝSTAVNÍ KATALOG

Rozhodčí :   Ing. Zuzana Rozová  

 

 

 

 

 

 

 

Knírač malý černý

PSI– třída mladých

Darling  Rezlark         V1, ČKŠ-J               

o.: Lovely Lear Genstat   m.: Quelle Rezlark

Maj.: Cihelková Vladimíra

 

Psi –mezitřída

Maestro Androis      V1, ČKŠ                          

o.: Buschman   Androis   m.: Wilhemina  Androis  

chov + maj. Zaoralová Andrea

 

Psi – třída otevřená

Mr. Snoopy Bohemia Ness    V2                                   

o.: Lancaster   Androis   m.: Dog-Otho´s For Your Eyes Only 

chov+maj.: Kaniaková Jana

 

Amulet  Rezlark     V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni                                 

o.: Dream Kiss X-Treme at Mengo Celebration   m.: Geronima Rezlark

Maj.: Zaoralová Andrea + p.  Kodešová

 

Psi – třída čestná

Achilles z Rodné hroudy   V1

o.: Griffin Carboneum    m.: Ch. Faux Pas Carboneum

maj.:  Fišerová Hana

 

FENY– třída štěňat

Sharon Androis      VN1                          

o.: Partner Rezlark  m.: Beautiful Androis

maj.: Karmanov Mykola

 

Feny  – třída mladých

Cruella Devil Noční strážce  V1                  

o.: His Eminence Androis   m.: Bazinga Noční strážce

chov + maj.: Cihelková Vladimíra

 

  Feny  – mezitřída

Angee Pomatina     V1    

o.: Lancaster Androis   m.: Haidy ze Slunečné verandy  

chov + maj.: Matoušková Martina

 

Lara Croft Androis    V2                          

o.: Xapian Androis   m.: Calamity Jane Androis

maj.: Cihelková Vladimíra

 

Feny – třída otevřená

Bazinga Noční strážce     V1, ČKŠ                            

o.: Mirta´s Haus Ozzie Osbourne   m.: Otylia  Androis  

maj.: Karmanov Mykola

Feny – třída vítězů

Irenne Androis     V1, ČKŠ, OKV                   

o.: His Eminence  Androis   m.: Katherine  Androis  

chov + maj.: Zaoralová Andrea

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI – třída štěňat

Brilliant Shaped z Dixie           VN1

o.: Solar Stone z Dixie     m.: Flawless Face z Dixie

chov + maj: Šindelářová Michaela

 

Psi – třída dorostu

Qwestin Vzpomínka     VN1

o.: Art´Marant Cross Fire   m.: Mystery Vzpomínka

maj.:Trejbalová Lenka

 

Psi – třída mladých

Quid Pro Quo  z Dolnaxu       V2

o.:  Dog-Otho´s American Gigolo      m.: Hairy Revolution z Dolnaxu

maj.: Petrikevich Natalia

 

Yukon  Poslední skaut   V1, ČKŠ-J

o.:   Cengo Bohemia Vulkan    m.: Mercedes  Poslední skaut 

chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr.

 

Psi –mezitřída

Wild Wind  z Dixie       V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Right Choice  z Dixie     m.: Keep on Smiling z Dixie

chov + maj: Šindelářová Michaela

 

Psi – třída otevřená

Arthur Belu le Reina       V1, ČKŠ

o.: Baby King Bohemia Vulkan       m.: Lucky Star Silver Grand Calvera

maj.: Kleckerová Tereza

 

FENY  – třída štěňat

Brand New Light z Dixie       VN1

o.: Solar Stone z Dixie     m.: Flawless Face z Dixie

chov + maj: Šindelářová Michaela

 

Feny – mezitřída

Jakarta Daniela´s Genus         V2, res. ČKŠ

o.: Colorado Springs Daniela´s Genus    m.: New Hope for Daniela´s Genus Grand Calvera

 maj.:  Strnadová Zdeňka

 

Xendy Poslední skaut       V1, ČKŠ   

o .: Baby King Bohemia Vulkan      m.: Trisha Poslední skaut 

chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr.

 

Feny – třída otevřená

Kimberly Daniela´s Genus        VD2

o.: Cairo z Devonu    m.: Honey Daniela´s Genus

 maj.:  Číla Jiří

 

Daulie Blackit od Stříbrných tlapek      VD1

o.: Art Marant Cross Fire   m.: Nikita Rezlark

 maj.:  Vaculíkovi Jana + Jiří

 

Feny – třída pracovní

Eywy z Devonu      V1, ČKŠ

o.: Black Jack Bohemia Vulkan      m.: Breisi z Devonu

chov. + maj.:  Popelková Hana Ing.

 

Feny – třída vítězů

Undiscovered Beauty  z Dixie      V1, ČKŠ, OKV

o.:  If I Could Fly Helloween     m.: Ice Diva z Dixie

chov + maj: Šindelářová Michaela

 

Feny – třída čestná

Pink Devil  z Dixie        V1

o.:  Gambling With The Angel Helloween    m.: Attention Please z Dixie

chov + maj: Šindelářová Michaela

 

Feny – třída veteránů

Erinka  z Dolnaxu        V1, ČKŠ-V

o.:  Chottans Vagabind for Me       m.: Borůvka z Dolnaxu

chov.+ maj.: Strnadová Zdeňka RNDr.

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI – třída dorostu

Jackpot Drofa               VN1
o: Starlings Kashmir   m:  Gracy Gwendy Drofa
maj.:  Fodorová Martina

 

Psi – třída mladých

Ivanhoe  Pepper Androis            V1, ČKŠ-J, Nejkrásnější v plemeni

o: Ismael Ernst Astronaut    m: Cayenne Pepper Androis
 maj.: Joudalová Hana

Psi – třída otevřená

Red Bull   Astronaut         V1, ČKŠ, OKV

o.: Fido  Astronaut               m.: Alexis Kim Astronaut

maj.: Rývorová Gabriela + Francová I.

 

FENY  – třída dorostu

Akire Tarr-Winn          VN1
o: Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha   m:  Gaga Lady Astronaut
chov + maj.:  Zelinková Erika

 

Feny – mezitřída

Peggy Lady z Větrova          V1, ČKŠ, OKV

o: Iggy Pop z Marzemu    m:  Madam Rezlark
maj.:  Fodorová Martina

 

Feny – třída otevřená

Daisy Czech Lady        VD1

o: Iggy Pop z Marzemu       m: Xantia Astronaut 
chov + maj.:  Fodorová Martina

 

Knírač malý bílý

PSI –mezitřída

Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti      V1

o.: Blaylock Love me Tender       m.: Blaylock Pim Pam Pum

maj.: Marková Hedvika

 

Psi –třída otevřená

Ardette Rebel Alve           V2

o.: Boltres Hugo Boss       m.: You are my Baby Ama-Pepsi

chov+maj.: Velišová Alena

 

Felix Rezlark               V1, ČKŠ, OKV

o.:Lucky Boy White Star of Rainbowland        m.: Urtica Mengo Celebration

maj.: Marková Hedvika

 

FENY  – třída mladých

Invence Shadow White de Pepa          V1

o.: Armani Genstat         m.: Blaylock is Magie

 maj.: Najbrtová Jana

Feny – mezitřída

Giullia Bianca  of Taita´s Ushabti                V1

o.: Blaylock Love me Tender       m.: Blaylock Pim Pam Pum

maj.: Marková Hedvika

 

Feny – třída otevřená

 Gena Lee Nolin Grasant       V1, ČKŠ

o.: Blaylock Moves Like Jagger     m.: Limited Edition Grasant

 maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín

 

Feny – třída vítězů

Elizabeth WT Rezlark            V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.:  Lucky Boy White Star of Rainbowland        m.: Erudice Praegredior

maj.: Zaoralovi  Andrea + Aneta

Knírač střední černý

PSI – třída mladých

Faust Black Grand Calvera    V1, ČKŠ-J

o.:  Totem Otisboanergos Grand Calvera       m.: Marge Simpson Grand Calvera 

chov. +maj.: Havelková Denisa

 

Psi –mezitřída

Coddy Bohemia Cardinal            V1, ČKŠ

o.:  Samurai  Bohemia Cardinal       m.: Xi Xi Bohemia Cardinal

chov. +maj.: Miksová  Martina +Vašková Pavla

 

Psi –třída otevřená

Bubo Bohemia Cardinal            V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Mohner´s  Dark Danish Design   m.:  Seraf De´Brise Funny Cardinal

chov. +maj.: Miksová  Martina, Molákova 582/22, 182 00 Praha 8

 

 

Psi – třída čestná

Aietés  Bohemia Cardinal      V1

o.:  Ikko Bohemia Cardinal       m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au

chov. +maj.: Miksová  Martina, Molákova 582/22, 182 00 Praha 8

 

FENY  – třída štěňat

Kleo´s Well &  Easy          VN1

o.:  Volvo v.d. Talmühle          m.: Ebony´s Eddy Barbariska

maj.: Kaprálková Martina

 

Feny   – třída mladých

DJ Luka   Bohemia Cardinal          V1, ČKŠ-J

o.:  Talbot  Bohemia Cardinal       m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au

chov. +maj.: Miksová  Martina

 

Feny – mezitřída

Caramele Bohemia Cardinal         V1, ČKŠ

o.:  Samurai  Bohemia Cardinal       m.: Xi Xi Bohemia Cardinal

chov. +maj.: Miksová  Martina,+ Vašková Pavla

Feny – třída vítězů

Vassari od Dalajského potoka          V1, ČKŠ, OKV

o.:  York-Simons v.d. Kleinen Au       m.: Odyssea od Dalajského potoka

maj.: Krejčová Romana

 

Feny – třída čestná

XiXi Bohemia Cardinal          V1

o.: Mohner´s  Dark Danish Design  m.:   Yoko Ono v.d. Kleinen Au

chov. +maj.: Miksová  Martina

 

Feny – třída veteránů

Christine od Dalajského potoka         V1, ČKŠ-V

o.:  Steven Seagal de Manso Pelegri       m.: Elisette Serjas od Dalajského potoka

chov.+maj: Kaprálková Martina

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI – třída vítězů

Cid Saltus ze Záhrabské             V1, ČKŠ, OKV

o.: Ralph Saltus ze Záhrabské            m.: Tootsie Saltus ze Záhrabské

chov. Skok Damir a Monika 

maj.: Treybal Martin

 

FENY   – třída mladých

Henriette Pepper Grand Calvera     V1, ČKŠ-J,  Nejkrásnější v plemeni

o.:  Aulerco Obi-Wan Kenobi-PS       m.: Clytia Pepper Grand Calvera 

chov. +maj.: Havelková Denisa

 

Feny – třída veteránů

Grey Tetis New Victory        V1, ČKŠ-V

o.: Baron Koring          m.: Grey Tetis European Top Model

maj.: Havelková Denisa

 

Knírač velký černý

PSI– třída mladých

Monster Master  Goldest Danubius            V2

o.: Ole v. Feuertanz     m.: Happy Hilary Goldest Danubius 

maj.: Koudelková Martina

 

Maximus Meridius   Goldest Danubius        V1, ČKŠ-J

o.: Ole v. Feuertanz     m.: Happy Hilary Goldest Danubius 

maj.: Zvěřina Roman

 

Psi –mezitřída 

Dragon Fantom Chlumu      V1, ČKŠ

o.: Derik Apovery         m.:   Adeline od Dyleňské hory

chov. + maj.: Hochová Miroslava

 

Psi –třída otevřená

Jesse James Goldest Danubius        V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Vandamme v. Hatzbachtal  m.: Happy Hilary Goldest Danubius 

chov  + maj.: Rohlenovi Petra a David

 

Psi – třída pracovní

Maigret   Radinie    V1, ČKŠ

o.: Bodo v. Hexenwald          m.: Alice v. Hexenwald

maj.: Zelinková Alice

 

Psi – třída vítězů

Derry z Agova dvora   V1, ČKŠ

o.: Don Juan Radinie       m.: Brilanta z Agova dvora

maj.: Trtílková Ludmila

 

Archer Arrow Earl Black    V2, res. ČKŠ

o.: Ch. Devil Denny  Goldest Danubius      m.: Geisha z Bedýnky

chov. + maj.: Friedlaenderová Dagmar

 

FENY   – třída mladých

Effi od Devíti vrb      V1, ČKŠ-J

o.: Ch. Devil Denny  Goldest Danubius      m.: Savali Infinity Power

maj.: Mžourková Dagmar

 

Feny  – mezitřída

Drakonie  Fantom Chlumu        V1

o.: Derik Apovery         m.:   Adeline od Dyleňské hory

chov. + maj.: Hochová Miroslava

 

Feny – třída otevřená

Agrippina Giom Kastasi        V2

o.: Odin v. Dammkrug     m.: Dara Giom v. Elberfeld

maj.: Pencáková Michaela 

 

Betty od Devíti vrb      V1

o.: Ch. Devil Denny  Goldest Danubius      m.: Savali Infinity Power

maj.: Cimfe Jana

 

Knírač velký pepř a sůl

FENY   – třída  dorostu

Virginia Enel Fenomen    VN1

o.: Horus Kelador              m.: Cherryl Enel Fenomen

maj.: Zelinková Erika

 

Feny – třída vítězů

Silver Senator Femme Fatale      V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Mel Gibson v. Amber               m.: Silver Senator Rhisbee

maj.: Vaculíková Jana

 

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE:

Nejkrásnější štěně KMČST Brilliant Shaped z Dixie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější mladý pes   KSČ   Faust Black Grand Calvera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější mladá fena    KSP+S Henriette Pepper Grand Calvera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější jedinec z třídy čestné  KMČST  Pink Devil  z Dixie 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější veterán   KSČ  Christine od Dalajského potoka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější chovný pár Wild Wind z Dixie a Pink Devil z Dixie / Šindelářová Michala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější chov. Skupina - Bohemia Cardinal / Martina Miksová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N ejkrásnější střední knírač    Bubo Bohemia Cardinal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N ejkrásnější velký knírač Jesse James Goldest Danubius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější malý knírač Nejkrásnější knírač výstavy

Wild Wind  z Dixie

 

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )