Dnešní datum: 20. 01. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní KV 18.4.2015 Trmice
Vydáno dne 04. 05. 2015 (1614 přečtení)



Vážení přátelé,

 

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

 

Třída mladých – psi

 

1.               BANDY Vašata                  4.2.2014                9418/14                VD1

    O: Karwish Strut Your Stuff    M:  Xerrie Švarcava

    Ch: Radmila Nováková

    M:  Irena Kratochvílová, Střížovická 27, 400 01 Ústí nad Labem

 

KNÍRAČ  MALÝ  ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 

Třída mladých – psi

 

2.     OSKAR HERO z Dollnaxu     9.3.2014                9469/14               V1, ČKŠ-J

O: Fox Mulder z Dollnaxu    M: Innocent Rose z Dollnaxu

Ch: RNDr. Zdeňka Strnadová

M:  RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/6, 104 00 Praha 10

 

Meziřída – psi

 

3.     SOLAR STONE z Dixie           5.7.2013               JR 72741 Ps       V1,ČKŠ,OV

O: ICH. Xpresso z Dixie     M: ICH. Attention Please z Dixie

Ch: Michala Šindelářová

M:  Michala Šindelářová, Moše Pijade 22, 29214 Debelčaja, SRB

 

Třída otevřená – psi

 

4.     GLAD RIVER Evbiar             23.5.2012                    8684/12             V1,ČKŠ

O: Ch. Chottans Vagabond for Me  M: Midnight Lady Malý kavalír

Ch: Eva Vondrová

M:  Vlasta Aulická, Mezidomí 707/1, 400 01 Ústí nad Labem 

 

    5.  KRYŠTOF KOLUMBUS Malý kavalír      19.10.2012       8865/12        VD2

         O: CH. Willy Wuff Malý kavalír   M: Universe´s Miss Malý kavalír

         Ch: Daniela Ullrichová

         M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

 Třída vítězů – psi

 

 6. CH. Santa Knyrys WALKER REZLARK           8.1.2013       9489/14        V1,ČKŠ

     O: Magic Touch of Taita´s Ushabti   M: Santa Knyrys Yoko Ono

     Ch: Natalia Shiryaeva

     M:  Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

 

Třída čestná – psi

 

7. CH. WILLY WUFF Malý kavalír        24.10.2008             6549/08               V1,VT

    O: Ch. Meinkismah´s I Found My Thrill    M: Hattie Mc Daniel Malý kavalír

    Ch: Daniela Ullrichová

    M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída veteránů – psi

 

8. CH. Chottans VAGABOND FOR ME       6.6.2005             5929/05             V1,ČKŠ-V

    O: ICH. Chottans In your Dreams   M: Chottans Goa Gumma

    Ch: Charlotte Orre

    M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída mladých – feny

 

9. UNDISCOVERED BEAUTY z Dixie        27.4.2014           JR 73029 Ps       V1,ČKŠ-J

    O: CH. If I Could Fly Helloween   M: ICH. Ice Diva z Dixie

    Ch: Michala Šindelářová

    M:  Michala Šindelářová, Moše Pijade 22, 29214 Debeljača, SRB

 

Mezitřída  – feny

 

10. KELLY z Jan – Ru                           12.5.2013                   9184/13               VD3

     O: Honsetorps American Hall of Fame  M: Sophia Poslední skaut

     Ch: Alena Janečková

     M: Anna Orságová, Haškova 447, 415 10 Teplice

 

11. KESSI z Jan – Ru                              12.5.2013                   9185/13               V1,ČKŠ

      O: Honsetorps American Hall of Fame   M: Sophia Poslední skaut

      Ch: Alena Janečková

      M:  Alena Janečková, Poštovní 452, 417 41 Krupka

 

12. ODETA Enel Fenomen                   9.8.2013                    9537/14               VD2

      O: You´re My Star z Dixie  M: Rovelis Pulheria

      Ch: Miriam Butyková

      M: Olga Dřímalová, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno

Třída otevřená – feny

 

13. FIRST OF ALL Malý kavalír     26.7.2011                    8274/11                V1,ČKŠ

      O: CH. Willy Wuff Malý kavalír  M: She is so Wonderful Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

14. CHERRY SWEET z Dollnaxu    6.12.2010                     7991/10                 V2,res.ČKŠ

      O: Ops da Boa Barba   M: Enigma z Dollnaxu

      Ch: RNDr. Zdeňka Strnadová

      M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/6, 104 00 Praha 10

 

Třída vítězů – feny

 

15. CH. JEANNIE SILVER Malý kavalír             22.9.2012     8816/12              V1,ČKŠ,OV

      O: CH. Chottans Vagabond for Me   M: CH. Roxi Rottary Malý kavalír

      Ch. Daniela Ullrichová

      M:  RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/6, 104 00 Praha 10

 

Třída čestná – feny

 

16. CH. NEW VICTORY Malý kavalír      13.11.2006               6100/06               V1,VT

      O: CH. Chottans Vagabond for Me  M: CH. Algris Absolut Victory

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem      

 

 Třída veteránů – feny

 

17. IRISH VANILLA ICE Malý kavalír     14.2.2004                    5582/04             V1,ČKŠ-V

      O: Champ v.d. Brunnengarten   M: Ch. Dixi Queen Silver Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

KNÍRAČ  MALÝ  ČERNÝ

   

Třída otevřená – psi

 

18. CH. KING SAMUEL Black Samba       20.5.2009                     6632/09         V1,ČKŠ,OV

      O: Kelpi´s Tod JR V Tod  M: Happy Day Malý kavalír

      Ch: Stanislav Křížek

      M: Ing. Miroslav Kabilka, Ztracená 410, 735 14 Orlová

 

Třída vítězů – psi

 

19. Ch. ARCHIE BLACK Benavente Moravia   7.11.2011          8386/11     nenastoupil

      O: Ch: Waldemar Androis  M: ICh. Jellyfish Malý kavalír

      Ch: Dagmar Rodinová

      M:  Ing. Miroslav Kabilka, Ztracená 410, 735 14 Orlová

 

Třída dorostu – feny

 

20. COLETTA Rezlark                           7.9.2014                   9741/14                VN1 

      O: Santino Fenna D´el Casa di Vita   M: Quele Rezlark

      Ch: Ing. Larisa Rezková

      M: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

 

Mezitřída – feny

 

21. YVETTA Rezlark                            24.11.2013                 9357/13                 V1,ČKŠ,OV

      O: Cabo Quendoline Silesia   M: Top – Dance Rezlark

      Ch: Ing. Larisa Rezková

      M: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

 

Třída otevřená – feny

 

22. BUTTERFLY Benavente Moravia    19.6.2013                  9180/13                 V1,ČKŠ 

      O: ICH. Dragon Fly Carboneum   M: ICH. Jellyfish Malý kavalír

      Ch: Dagmar Rodinová

      M: Ing. Miroslav Kabilka, Ztracená 410, 735 14 Orlová

 

23. VIKINA Rezlark                                 27.10.2013                 9330/13              V2,res.ČKŠ

      O: Bravo Rezlark    M: Penelope Cruz Haiko – Nerita

      Ch: Ing. Larisa Rezková

      M: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

 

Třída pracovní – feny

 

24. Dog – Otho´s FOR YOUR EYES ONLY    26.9.2011            9047/13         nenastoupila

      O: Repitition´s Heat Wave    M: Dog – Otho´s Cordelia

      Ch: Gonzales Ivana Thomas

      M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice

 

Třída vítězů  – feny

 

25. BY THE WAY Goldton        10.3.2012                    8572/12                       V1,ČKŠ

      O: Altair Fatalia Arva    M: Lahoussaie Cola

      Ch: Antonín Havlan

      M: Ing. Miroslav Kabilka, Ztracená 410, 735 14 Orlová

 

KNÍRAČ  MALÝ  PEPŘ  A  SŮL

 

Třída mladých – psi

 

26. UNCAS PS Rezlark               12.5.2014                  9578/14                           V1,ČKŠ-J

      O: CH. Kopukats Captain Crunch   M: ICH. Russkiy Assorti´c Glafira

      Ch: Ing. Larisa Rezková

      M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

Třída otevřená  – psi

 

27. EDDY GREY Evbiar             20.8.2007                 7085/07                             V1,ČKŠ

      O: CH. Barry Brigs Malý kavalír    M: Akima Evbiar

      Ch: Eva Vondrová

      M: Eva Vondrová, Kojetická 116, 400 03 Ústí nad Labem

 

28. KRIS z Agova dvora              6.12. 2012                  8919/12                              VD4  

      O: Isso z Agova dvora    M: Heidi z Agova dvora

      Ch: Olga Dřímalová

      M: Olga Dřímalová, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno

 

29. KVIDO z Povodí Oharky      4.10.2012                   8830/12                               VD3

      O: CH. Eos Rauhteufelchen   M: Chessie z Povodí Oharky

      Ch: Jarmila Poláková

      M: Marcela Palfiová, Novosedlická 1452/38, 415 01 Teplice

 

30. OSKAR PEPPER Malý kavalír  18.5.2011                8234/10                            VD2

      O: Jch. Kaspelix Came in Time    M: Ch. For Baby Girl Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída pracovní – psi

 

31. PICASSO IN BLUE Knížete Sternenhocha      31.7.2012     8776/12                V1,ČKŠ

      O: ICH. Gran Caribe Teodoro    M: Guernica Knížete Sternenhocha

      Ch: Mgr. Kateřina Čechová

      M: Vlasta Saková, Bedřicha Smetany 611, 330 11 Třemošná

 

Třída vítězů – psi

 

32. CH. ISMAEL ERNST Astronaut      16.12.2012               8924/12                  V1,ČKŠ,OV

      O: ICH. Zeus Pepper Astronaut    M: ICH. Cacao Bean Astronaut

      Ch: Miroslava Suchá

      M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice 

 

Třída veteránů - psi

  

33. CH. EOS Rauhteufelchen                    5.8.2006                 7005/06                    V1,ČKŠ-V 

      O: Little Buddha v. Erbhof     M: Valentina Toy Les Amis du Channel

      Ch: Kerstin Heftenberger

      M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída mladých – feny

 

34. ULTRA PS Rezlark                             12.5.2014                 9583/14                    V1,ČKŠ-J

      O: CH. Kopukats Captain Crunch    M: ICH. Russkiy Assorti´c Glafira

      Ch: Ing. Larisa Rezková

      M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

Mezitřída – feny

 

35. NETTY ERNST Astronaut                 9.11.2013                   9335/13                  V1,bez tit.

      O: ICH. Honza – Dutch v.d. N´Oppasser    M: CH. Ketty Astronaut

      Ch: Miroslava Suchá

      M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

Třída otevřená – feny

 

36. ALLURING SMILE Astronaut          19.4.2011                 8186/11                   V2,res.ČKŠ

      O: ICH. Honza – Dutch v.d. N´Oppasser   M: ICH. Gebories Diplomat of Astronaut

      Ch: Miroslava Suchá

      M: Miroslava Suchá, Na Pastičkách 97, 277 15 Tišice

 

37. KEISHA z Povodí Oharky                   4.10.2012                 8832/12                    VD3

      O: CH. Eos Rauhteufelchen     M: Chessie z Povodí Oharky

      Ch: Jarmila Poláková

      M: Josef Chlouba, Julia Fučíka 2555/8, 434 01 Most

 

38. KEISSY z Povodí Oharky                     4.10.2012                 8833/12                   VD4

      O: CH. Eos Rauteufelchen     M: Chessie z Povodí Oharky

      Ch: Jarmila Poláková

      M: Jana Balonová, B. Rejta 2271, 440 01 Louny

 

39. MOONLIGHT SHADOW Malý kavalír    28.1.2010             7557/10                 V1,ČKŠ

      O: CH. Eos Rauhteufelchen     M: It´s My Life Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

      

40. ROMANTICA PEPPER Malý kavalír  28.1.2013                8997/13           nenastoupila

      O: JCh. Kaspelix Came in Time    M: Kiss Me Keissy Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída vítězů – feny

 

41. CH. JOSEFINA Astronaut                    12.1.2013                8974/13                V1,ČKŠ,OV

      O: ICh. Starlings Kashmir    M: ICh. Solimans Close Enought

      Ch: Miroslava Suchá

      M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

42. YOLANDA Astronaut                          2.3.2011                 8081/11                    nenastoupila

      O: ICH. Schnauzer – Huset Charm Looking    M: ICH. Waikiki Astronaut

      Ch: Miroslava Suchá

      M:  Mgr. Radka Filoušová, Koštov 88, 400 02 Ústí nad Labem

 

 

 

 

Třída čestná – feny

 

43. CH. MOON SONG Malý kavalír        28.1.2010                 7556/10                      V1,VT

      O: CH. Eos Rauhteufelchen    M: It´s My Life Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

Třída veteránů – feny

  

44. HELLO MAXI Malý kavalír                23.3.2006                6782/06                   V1,ČKŠ-V

      O: ICh. Jordano Ventimila Astronaut    M: Ch. Anna Flash Malý kavalír

      Ch: Daniela Ullrichová

      M:  Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

 

KNÍRAČ   STŘEDNÍ  ČERNÝ

 

Třída mladých – psi

 

45. BALU Bohemia Cardinal                25.5.2014                   8595/14                     V1,ČKŠ-J

      O: Mohner´s Dark Danish Design   M: Seraf De´ Brise Funny Cardinal

      Ch: Martina Miksová

      M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8

 

Mezitřída  – psi

 

46. AIETÉS Bohemia Cardinal           13.10.2013                    8532/13                    V1,ČKŠ,OV

      O: Ikko Bohemia Cardinal   M: Yoko Ono von der Kleinen Au

      Ch: Martina Miksová

      M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 180 00 Praha 8

 

Třída  veteránů – psi

 

47. Ch. CAR  Velvarský  tolar           11. 8. 2006                  7073/06                      V1,ČKŠ-V

      O:  Sebastian v. Mandelröschen    M:  Xanthippe  Black  Grand  Calvera

      Ch:  Ivo Došek

      M:  Pavel  Port,  Věšťany 65,  415 01  Teplice

 

Třída dorostu – feny

 

48. DARK LUCK Grand Calvera       16.9.2014                    8680/14                 nenastoupila

      O: Cherni Strazhnik Timly Find   M: Dark Beauty Grand Calvera

      Ch: Denisa Havelková

      M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86

 

 

Třída mladých – feny

 

49. VASSARI od Dalajského potoka    8.7.2014                     8642/14                 V1,ČKŠ-J

      O: York – Simons v.d. Kleinen Au   M: CH. Odyssea od Dalajského potoka

      Ch. Ing. Arch. Martina Kaprálková

      M: Romana Krejčová, Pod Zvonařkou 14, 120 00 Praha 2

 

Mezitřída – feny

 

50. ATLANTIDA Bohemia Cardinal       13.10.2013                8539/13                V1,ČKŠ,OV

      O: Ikko Bohemia Cardinal   M: Yoko Ono v.d. Kleinen Au

      Ch: Martina Miksová

      M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8

 

Třída otevřená – feny

 

51. TATUM BLACK Grand Calvera      20.11.2012                 8345/12               V1,ČKŠ

      O: Scandal Beauty´s Otard   M: Ave Shana Grand Calvera

      Ch: Denisa Havelková

      M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86

 

Třída vítězů – feny

 

52. CH. VIVA BLACK Grand Calvera    21.4.2013                    8425/13              V1,ČKŠ

      O: Otis Boanergos Shantelker     M: You Are Like A Dream Grand Calvera

      Ch: Denisa Havelková

      M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86  

 

KNÍRAČ  STŘEDNÍ  PEPŘ  A  SŮL

 

Mezitřída  – psi

 

53. ZIGGY Alarm Beskyd          25.7.2013                   8508/13                  V1,ČKŠ,OV

      O: Ave Concorde Magnifique    M: Ondine Alarm Beskyd

      Ch: Lenka Fajkusová

      M: Kateřina Řepišťáková, Koberno 4, 793 97 Slezské Rudoltice

 

Třída otevřená – psi

 

54. DIESEL TOP Oriasis          24.6.2012                    8273/12                    V1,ČKŠ

      O: Arrischiato Contre Gloria Leones     M: Crystal Clare Oriasis

      Ch: Radka Kubínová

      M:  Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí

 

 

 

 

 

 

Třída vítězů – psi

 

55. FRANK A Finta F Morava             29.7.2013             8500/13                V1,ČKŠ

      O: Shark A Finta F Top Target    M: Anastasie Audry A Finta F Morava

      Ch: Jitka Benešovská

      M: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

 

Třída štěňat – feny

 

56. EDRIEN Vernika z Vysočiny          14.12.2014            8695/14                     VN1

      O: Armani Poslední skaut   M: Dadla Vernika z Vysočiny

      Ch: Ing. Václav Kříž

      M: Stanislava Lisnerová, Lipová 47, 431 01 Spořice

 

Třída mladých – feny

 

57. DAPHNE Saltus ze Záhrabské         10.7.2014               8691/14                   V1,ČKŠ-J

      O: Skippy Saltus ze Záhrabské    M: Gorgeous Glory Us v. Portenschlag

      Ch: Damir + Monika Skok

      M: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

 

58. ELZA z Královské pevnůstky         3.5.2014                  8580/14                     V2

      O: Quentin Alarm Beskyd    M: Alba del Molino Mágico

      Ch: Lenka Zuščíková

      M: Kateřina Řepišťáková, Koberno 4, 793 97 Slezské Rudoltice

 

Mezitřída – feny

 

59. ZOOEY Alarm Beskyd         25.7.2013                    8514/13                       V1,ČKŠ

      O: Ave Concorde Magnifique     M: Ondine Alarm Beskyd

      Ch: Lenka Fajkusová

      M: Drahuše Hošková, Rozmarýnová 1348/1, 434 01 Most

 

Třída otevřená – feny

 

60. FATIMA PEPPER Grand Calvera   28.4.2013            8429/13                   V1,ČKŠ,OV

      O: Aulerco Obi van Kenobi  M: Zeta Jones Grand Calvera

      Ch: Denisa Havelková

      M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86

  

Třída vítězů – feny

 

61. CH. DAYBREAK DAUGHTER Oriasis    24.6.2012           8277/12               V1,ČKŠ

      O: Arrischiato Contre Gloria Leones    M: Crystal Clare Oriasis

      Ch: Radka Kubínová

      M: Drahuše Hošková, Rozmarýnova 1348/1, 434 01 Most

 

 

 

KNÍRAČ  VELKÝ  ČERNÝ

 

Třída dorostu – psi

 

62. ALEX Anvajess                                     18.8.2014                7107/14                 VN1

      O: Hannibal Barkas Radinie    M: Anette Jesstyno

      Ch: Jaroslava Váchová

      M:  Jaroslava Váchová, K. H. Máchy 297/11, 417 02 Dubí 2

 

Třída mladých – psi

 

63. LEWIS Sluneční paprsek                      6.6.2014                    7072/14               V1,ČKŠ-J 

      O: Abel od Devíti vrb   M: Enigma Black Dvomaro

      Ch: Lenka Fraňková

      M: Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Dečín

 

Mezitřída – psi

 

64. ALAN ALDA Earl Black                      21.6.2013                 6937/13                  V1,ČKŠ

      O: Devil Denny Goldest Danubius    M: Geisha z Bedýnky

      Ch: Dagmar Friendlanderová

      M: Pavel Malý, Javorová 3035, 415 01 Teplice

 

Třída otevřená – psi

 

65. ARCHER ARROW Earl Black             21.6.2013                 6939/13                   VD1

      O: Devil Denny Goldest Danubius    M: Geisha z Bedýnky

      Ch: Darmar Friendlanderová

      M: Dagmar Friendlanderová, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6

 

66. JESSE JAMES Goldest Danubius     20.9.2012                 6773/12             nenastoupil

      O: Vandamme v. Hatzbachtal    M: Happy Hilary Goldest Danubius

      Ch: Petra Rohlenová Bc.

      M: Petra Rohlenová Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

 

Třída vítězů   -  psi

 

67. CH. BRUNO Grey-Chei                      24.3.2011                6571/11           V1,ČKŠ,OV

      O: Larry King Radinie   M: Greisy Večný rival

      Ch: Ing. Vendulka Djurovičová

      M:  Veronika Srbová, Terezínská 767/55, 410 02 Lovosice

 

Třída dorostu – feny

 

68. ARETHA Anvajess                              18.8.2014                7114/14               VN1

      O: Hannibal Barkas Radinie     M: Anette Jesstyno

      Ch: Jaroslava Váchová

      M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Mezitřída – feny

 

69. FARIDA Beauty Booty                       8.10.2013                6979/13                   V2,res.ČKŠ

      O: D´Artagnan Radinie    M: Didi Beauty Booty

      Ch: Ing. Marcela Chladová

      M: Ing. Petra Kopecká, Pod kaštany 150, 434 01 Most

 

70. KIMBERLY KIMI Goldest Danubius      10.8.2013            6955/13                 V1,ČKŠ

      O: Eyk v. Lindelbrunn    M: Dona Donatella Goldest Danubius

      Ch: Petra Rohlenová Bc.

      M:  Petra Rohlenová Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

 

Třída otevřená – feny

 

71. JENNIFER JEANE Goldest Danubius         20.9.2012           6778/12               V1,ČKŠ

      O: Vandamme v. Hatzbachtal     M: Happy Hilary Goldest Danubius

      Ch: Petra Rohlenová Bc.

      M:  Petra Rohlenová Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

 

Třída pracovní – feny

 

72. DRAGA Hanno Veto                                 1. 10.2012               6800/12             VD1

      O: Xelo v.d. Villa Klara    M: Whoopi Hanno Veto

      Ch: Ing. Hana Pospíchalová

      M: Ing. Hana Pospíchalová, Tlumená 47, 322 00 Plzeň

 

Třída vítězů – feny

 

73. CH. BIANCA od Devíti vrb                    2.7.2012             6768/12                  V1,ČKŠ,OV

      O: Devil Denny Goldest Danubius    M: Savali Infinity Power

      Ch: Kateřina Boháčová

      M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída veteránů – feny

 

74. BLACK STORM Bohemia Ness           16.12.2006           5790/06        nenastoupila

      O: Clark v. Klingsgarten   M: New Orleans Triumetal

      Ch: Jana Kaniaková

      M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice

 

                                         KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL            

 

Třída otevřená  – feny

 

75. KALIOPE Enel Fenomén                 24.10.2011               6878/13                 nenastoupila

      O: Gloris Genial Gott    M: Z Eridanu dog love Elizabeth Queen

      Ch: Miriam Butyková

      M:  Denisa Omorodion, Burianova 920, 460 06 Liberec

 

Výsledky finálových soutěží:

 

Soutěž dítě a pes: Michaela Fraňková + velká černá Bianca Od devíti vrb

Nejlepší dorost: velká černá Aretha Anvajess

Nejlepší mladý pes: střední černý Balu Bohemia Cardinal

Nejlepší mladá fena: malá pepř a sůl Ultra PS Rezlark

Nejlepší veterán: malá černostříbřitá Irish Vanilla Ice Malý kavalír

Nejlepší jedinec ze třídy čestné: malá černostříbřitá New Victory Malý kavalír

Nejlepší chovný pár: malí černí King Samuel Black Samba + By the Way Goldton

Nejlepší chovatelská skupina: malí černostříbřití Malý kavalír

Nejlepší plemeník: malý pepř a sůl Eos Rauhteufelchen

Nejlepší malý knírač: černostříbřitý Solar Stone z Dixie

Nejlepší střední knírač: černá Atlantida Bohemia Cardinal

Nejlepší velký knírač: černý Bruno Grei-Chei

Nejlepší jedinec výstavy: malý černostříbřitý Solar Stone z Dixie



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )