Dnešní datum: 16. 10. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky MR kníračů 2014 a Speciálního závodu kníračů Šluknov 28.-31.8.2014
Vydáno dne 01. 09. 2014 (2504 přečtení)

kompletní výsledky mistrovství najdete v článku
(výsledky budou postupně doplňovány fotkami vítězů jednotlivých kategorií od Karolíny Škubalové)


ZMP 1
ZMP 1:
3. místo: Stránská Zdeňka
2. místo: Nováková Radmila
1. místo: Zelinková Erika
 
ZMP 2
ZMP 2:
3. místo: Zelinková Alice
2. místo: Kozák Pavel
1. místo: Nováková Pavlína
 
IPO 1
IPO 1:
2. místo: Slowioczek Lukáš
1. místo. Lukáš Zdeněk
 
 
IPO 3
IPO 3:
3. místo: Vidrna Jaroslav
2. místo: Musilová Hana
1. místo: Rohlena David
 
 
SPr 1
SPr 1:
1. místo: Pilařová Kristýna
 
 
SPr 3
SPr 3:
3. místo: Pencáková Drahoslava
2. místo: Damm Daniel
1. místo: Adamovská Tereza
 
 
FPr 1:
3. místo: Zdeňka Stránská
2. místo: Radmila Nováková
1. místo: Kateřina Kalenská

 

kategorie FPr 3

FPr 3:
2. místo: Petrů Vratislav
1. místo: Pencáková Michaela

 

ZMP 1

                       

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

 

přivolání za pochodu k noze

ovladatelnost bez vodítka

sedni-lehni-vstaň

odložení za pochodu vleže

štěkání

aport volný

skok vysoký

skok šplhem

kladina

odložení

Poslušnost - bodů

 

rozlišování předmětů psovoda 1.p

rozlišování předmětů psovoda 2.p

vyhledávání předmětů psovoda

ovladatelnost psa

vyhledání ztraceného předmětu

průzkum terénu

vyštěkání pomocníka

Speciální prvky - bodů

 

Bodů celkem

Výsledné pořadí

27

Kučerová Alena

TAMIR z ROZNETU

DISK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISK

 

 

 

 

 

 

 

 

DISK

 

0

DISK

 

Labor Tomáš

FRONY APOVERY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

28

Nováková Radmila

JOY ŠVARCAVA

80

 

10

5

10

10

10

4

0

9

9

10

77

 

3

1

6

2

16

8

2

38

 

195

2.

24

Rozová Zuzana

TASHA z ROZNETU

62

 

6

5

5

0

8

6

0

5

0

0

35

 

4

10

12

2

12

7

5

52

 

149

4.

29

Stránská Zdeňka

VEJSI ze Šternberské strže

87

 

9

8

9

6

0

0

7

10

9

9

67

 

7

3

12

3

0

0

0

25

 

179

3.

25

Zelinková Erika

GAGA LADY ASTRONAUT

89

 

10

10

10

4

10

10

10

10

8

10

92

 

12

4

18

3

7

7

6

57

 

238

1.

 

ZMP 2

                     

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

 

ovladatelnost bez vodítka

sedni-lehni-vstaň 1 krok před psovodem

odložení za pochodu vstoje

štěkání 1 krok pře psovodem

plížení psa u nohy psovoda

aport skokem

kladina

vysílání psa - 30 kroků

přivolání psa

odložení psa  - 50 kroků

Poslušnost - bodů

 

rozlišování cizího předmětu 1.p

rozlišování cizího předmětu 2.p

vyhledávání cizích předmětů

ovladatelnost psa

vyhledání ztraceného předmětu

průzkum terénu

vyštěkání pomocníka

Speciální prvky - bodů

 

Bodů celkem

Výsledné pořadí

32

Kozák Pavel

ARIANA ANDROIS

95

 

9

9

10

9

7

7

8

9

10

9

87

 

14

15

14

5

18

7

6

79

 

261

2.

34

Nováková Pavlína

LUCKY BOY Astronaut

94

 

9

10

10

6

9

7

8

10

10

10

89

 

8

15

16

5

20

6

10

80

 

263

1.

31

Rozová Zuzana

REBEL AMIS z ROZNETU

62

 

6

10

10

4

8

7

10

10

6

10

81

 

2

2

10

3

20

6

10

53

 

196

4.

33

Zelinková Alice

WINNING STAR z Dixie

89

 

10

10

10

10

8

8

8

9

8

10

91

 

3

9

20

5

8

6

10

61

 

241

3.

 

Strouhal Jaroslav

URGO ze Šternberské strže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

                                                                               

 

IPO1

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

 

ovladatelnost bez vodítka

odložení za pochodu vsedě

odložení za pochodu vleže - přiv.

aport volný

aport skokem

aport šplhem

vysílání vpřed s odložením

dlouhodobé odložení

Poslušnost - bodů

 

vyhledání figuranta

vystavení a vyštěkání

pokus o útěk figuranta

obrana psa při hlídání

útok na psa z pohybu

Obrana - bodů

 

Bodů celkem

Výsledné pořadí

22

Hochová Miroslava

ADELINE od Dyleňské hory

DISK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISK

 

 

 

 

 

 

DISK

 

DISK

 

19

Zdeněk Lukáš

BARBAR HANNO VETO

84

 

19

10

10

9

14

14

9

10

93

 

5

7

14

32

23

81

 

258

1.

21

Silberová  Dita

LOTR STANIOS

DISK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISK

 

 

 

 

 

 

DISK

 

DISK

 

20

Slowioczek Lukáš

FRENKLIN ze Slunečné verandy

0

 

20

5

9

10

15

15

10

10

93

 

5

10

20

33

27

95

 

188

2.

23

Zelenková Miroslava

DON JUAN RADINIE

DISK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISK

 

 

 

 

 

 

DISK

 

DISK

 

 

IPO3

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

 

ovladatelnost bez vodítka

odložení za pochodu vsedě

odložení za poklusu vleže - přiv.

odložení za poklusu vstoje - přiv.

aport volný

aport skokem

aport šplhem

vysílání vpřed s odložením

dlohodobé odložení

Poslušnost - bodů

 

vyhledání figuranta

vystavení a vyštěkání

pokus o útěk figuranta

obrana psa při hlídání

doprovod ze zadu

přepad psa při doprovodu

útok na psa z pohybu

obrana psa při hlídání

Obrana - bodů

 

Bodů celkem

Výsledné pořadí

15

Doležalová Michaela

AFRODITE GOLDEST DACHES

83

 

5

5

7

7

0

11

11

8

10

63

 

7

9

8

18

5

12

7

17

83

 

229

12.

9

Jirkovský Vladimír

FRANKIE AQUILA LEVINSON

88

 

7

10

7

3

3

10

11

3

9

62

 

10

10

7

17

4

12

3

10

72

 

222

13.

 

Kubelka Václav

GAMBLER GRIM GOLDEST DANUBIUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

16

Kuneš Jan

SIR JACK von ELBERFELD

84

 

3

3

7

7

6

12

11

8

10

67

 

9

10

8

18

5

13

5

18

85

 

236

10.

7

Marcinek Dalibor

ARCHY MAGIC BLACK DIAMOND

95

 

10

10

10

10

9

14

14

9

10

94

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

189

14.

12

Musilová Hana

CARBON BRIGHT ze Slunečné verandy

95

 

9

10

10

10

8

14

14

0

8

80

 

10

10

10

20

5

15

7

20

95

 

270

2.

1

Olmrová Monika

HANNIBAL LACTER GOLDEST DANUBIUS

79

 

9

9

9

0

7

11

12

9

9

73

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

152

15.

 

Pavlík Jiří

WALDEMAR HANNO VETO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

3

Rohlena David

DEVIL DENNY GOLDEST DANUBIUS

99

 

8

9

9

9

9

12

14

10

10

88

 

10

7

8

18

5

14

10

19

90

 

277

1.

18

Rohlenová Petra 

FRAJER FRENKIE GOLDEST DANUBIUS

93

 

8

10

10

10

9

0

0

0

10

56

 

9

1

10

20

5

14

8

19

86

 

235

11.

 

Rohlenová Petra 

HAPPY HILARY GOLDEST DANUBIUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

13

Sobotková Jaroslava

LORD OF FEAR Strážce klidu

83

 

10

5

6

9

8

11

11

10

8

77

 

10

10

10

19

5

14

10

15

93

 

253

5.

10

Staniová Veronika

KISS HOPE STANIOS

88

 

9

5

9

10

9

13

13

10

10

86

 

4

6

8

18

5

13

9

18

80

 

254

4.

11

Tala Jan

CHRISS STANIOS 

78

 

7

5

9

9

7

13

13

6

10

78

 

10

9

9

17

4

14

8

14

84

 

240

9.

17

Vidrna Jaroslav

HATTRICK HASKO GOLDEST DANUBIUS

94

 

10

10

9

0

8

14

12

9

7

78

 

10

9

8

20

5

14

7

18

89

 

261

3.

2

Tomek Jiří

ARES DACHES

74

 

9

10

9

10

0

12

11

7

10

77

 

10

9

10

19

5

13

9

18

93

 

244

7.

8

Zwillingová Kateřina

Dara Giom von Elberfeld

92

 

7

10

10

5

8

5

7

7

10

68

 

10

9

7

19

3

14

9

20

91

 

251

6.

14

Zítková Andrea

Graft Gerett Goldest Danubius

87

 

7

5

9

9

8

10

12

0

7

66

 

9

9

9

19

4

13

7

18

88

 

241

8.

 

 

FPr1

 

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

Výsledné pořadí

 

Humbel Lenka

ANITOR od Devíti Vrb

 

 

37

Kalenská Kateřina

CALAMITY JANE PESSOA

86

1.

35

Nováková Radmila

JOY ŠVARCAVA

85

2.

36

Stránská Zdeňka

AVATAR pro MARII

79

3.

38

Švorcová Helena

JULIA LIA GOLDEST DANUBIUS

78

4.

 

FPr3

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Stopa - bodů

Výsledné pořadí

 

Pencáková Drahoslava

BRAZIL RADINIE

 

 

42

Pencáková Michaela

BORGIA LUCREZIA GABRICIO

92

1.

43

Petrů Vratislav

CAMERON VENDUNO

91

2.

 

Strouhal Jaroslav

URGO ZE Šternberské strže

 

 

 

SPr1

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

vyhledání figuranta

vystavení a vyštěkání

pokus o útěk figuranta

obrana psa při hlídání

útok na psa z pohybu

Obrana - bodů

Výsledné pořadí

 

Humbel Lenka

ANITOR od Devíti Vrb

 

 

 

 

 

0

 

40

Pilařová Kristína

ZENTA HANNO VETO

5

10

20

34

29

98

1.

 

SPr3

Startovní číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

vyhledání figuranta

vystavení a vyštěkání

pokus o útěk figuranta

obrana psa při hlídání

doprovod ze zadu

přepad psa při doprovodu

útok na psa z pohybu

obrana psa při hlídání

Obrana - bodů

Výsledné pořadí

46

Adamovská Tereza

XELO v.d. VILLA KLARA

8,5

9

6

18

5

15

10

18

89

1.

47

Damm Daniel

MARCUS AURELIUS FÍ Strážce klidu

8

10

9

18

4

13

9

17

88

2.

48

Pencáková Drahoslava

BRAZIL RADINIE

8,5

10

9

18

4,5

13

9

14

86

3.

49

Petrů Vratislav

CAMERON VENDUNO

6,5

8,5

8,5

15

3,5

11

7

15

75

4.

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )