kompletní výsledky výstavy najdete v článku
Rozdělení do kruhů
Kruh č. 1 rozhodčí MVDr. Juraj Frey (SK)
Knírač malý bílý Kat. č. 1 až 9
Knírač malý černostříbřitý Kat. č. 10 až 24
Knírač střední černý Kat. č. 59 až 67
Knírač střední pepř a sůl Kat. č. 68 až 79
Kruh č. 2 rozhodčí Eleonóra Fischerová (SK)
Knírač malý černý Kat. č. 25 až 35
Knírač malý pepř a sůl Kat. č. 36 až 58
Knírač velký černý Kat. č. 80 až 95
Finálové soutěže:
Nejlepší pár psů : KVč: Zelenková Miroslava - pes Don Juan Radinie (kat. č. 83)
fena Adeline od Dyleňské hory (93)
Nejlepší jedinec třídy čestné : KSč. Samurai Bohemia Cardinal (kat. č. 62) .
Nejhezčí štěně : KM p+s Unica z Roznetu (kat. č. 46).
Nejhezčí jedinec dorostu : KSč. Aites Bohemia Cardinal (kat. č.59)
Nejhezčí mladý výstavy : KMč. Devilish Luck Androis (kat.č. 26)
Nejhezčí veterán výstavy : KVč. Twixey Bitt Box (kat.č. 95)
Nejhezčí malý knírač: KM čstř. Solar Stone z Dixie (kat. č. 11) ,
Nejhezčí střední knírač KS č. Querubin od Dalajského potoka (kat. č. 60)
Nejhezčí velký knírač : KV č. Bruno Grey – Chei (kat.č.82).
Nejhezčí knírač Celostátní klubové výstavy : KM čstř. Solar Stone z Dixie (kat. č. 11)
Knírač malý bílý
Třída štěňat - psi
1. Abbado Rebel Alve VN2
Hugo Boss Boltres × You Are My Baby Ama - Pepsi
Nar.: 18.2.2014 CMKU/KM/9438/14
Chovatel: Velišová Alena Majitel: Velišová Alena
2. Bairre Vašata VN1
Strut Your Stuff Karwish × Xerrie Švarcava
Nar.: 4.2.2014 CMKU/KM/
Chovatel: Nováková Radmila Majitel: Nováková Radmila
Mezitřída - psi
3. Lucky Boy White Star of Rainbowland V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz, BOB
I Amore-Bianco of Taita‘s Ushabti × Olena Grasant
Nar.: 28.1.2013 CMKU/KM/9490/14
Chovatel: Figura Tatiana Majitel: Rezková Larisa Ing.
Třída vítězů - psi
4. Hugo Boss Boltres V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
A Little Lucas White Star of Rainbowland × Boltres Alleksa
Nar.: 3.1.2012 CMKU/KM/8686/12/13
Tituly: CH ČR
Chovatel: Ščerbins A. Majitel: Šichnárková Iva
Třída mladých - feny
5. Berenica Hajan Polonia V1, CAJC, ČKŠ-J,ISPU-J cert.
Klub. vítěz mladých, BOJ
Mister Hot Shot Les Amis Du Channel × Oh La Bella Blanca of Taita‘s Ushabti
Nar.: 14.7.2013 CMKU/KM/9381/13
Chovatel: Janiszewska Halina Majitel: Šichnárková Iva
6. Zara z Šardanu V2
I Amore-Bianco of Taita‘s Ushabti × Shalom Shalom Blues La Nanasim
Nar.: 1.7.2013 CMKU/KM/9316/13
Chovatel: Kollárová Šárka Majitel: Nováková Radmila
Třída otevřená - feny
7. Didi Anibi V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Euro Snowwhite v.d. Spikke × Adina Anibi
Nar.: 22.1.2013 CMKU/KM/8982/13
Chovatel: Koutný Vlastislav Majitel: Koutný Vlastislav
8. Xerrie Švarcava V2, Res CAC, Res ČKŠ
Euro Snowwhite v.d. Spikke × Zara Švarcava
Nar.: 24.2.2012 CMKU/KM/8497/12
Chovatel: Marková Hedvika Majitel: Nováková Radmila
Třída vítězů - feny
9. Barbarella WT Rezlark V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert., Klub. vítěz
Tonight Made in Spain × Urtika Mengo Celebration
Nar.: 23.12.2011 CMKU/KM/8428/11
Tituly: CH Serbie
Chovatel: Rezková Larisa Ing. Majitel: Rezková Larisa Ing.
Knírač malý černostříbřitý
Třída mladých - psi
10. Right Reason z Dixie V2
On The Top z Dixie × Flawless Face z Dixie
Nar.: 26.4.2013 CMKU/KM/9437/14
Chovatel: Šindelářová Michala Majitel: Večerka Ladislav Ing.
11. Solar Stone z Dixie V1,CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých, BOJ, BOB
Xpresso z Dixie × Attention Please z Dixie
Nar.: 5.7.2013 JR 72741 Pš
Chovatel: Šindelářová Michala Majitel: Šindelářová Michala
Mezitřída - psi
12. Walker Rezlark Santa Knyrys V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Magic Touch of Taita‘s Ushabti × Yoko Ono Santa Knyrys
Nar.: 8.1.2013 CMKU/KM/9489
Chovatel: Shiryaeva Natalie Majitel: Rezková Larisa Ing.
Třída otevřená - psi
13. Andy Veselá kopa V2, Res CAC, Res ČKŠ
Rasty z Agova dvora × Odetta z Agova dvora
Nar.: 19.3.2012 CMKU/KM/8566/12
Chovatel: Urbánek Jaroslav Majitel: Vágner Ivo MUDr.
14. Bastien z Fotelu VD3
Ford Focus z Dixie × Aranka z Fotelu
Nar.: 18.5.2008 CMKU/KM/6409/08
Chovatel: Doležalová Lenka Majitel: Sehnalová Štěpánka Ing.
15. Cengo Bohemia Vulkan V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Wild Rush‘s EA Knights of The Round Table × Amazing Arin Bohemia Vulkan
Nar.: 25.1.2013 CMKU/KM/8988/13
Chovatel: Kurfürstová Hana Majitel: Kurfürstová Hana
Třída vítězů - psi
16. On The Top z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Atman Noble Monument‘s × Xtravagance z Dixie
Nar.: 30.12.2011 JR 72306 Pš
Tituly: EW, CIB
Chovatel: Šindelářová Michala Majitel: Šindelářová Michala
Třída mladých - feny
17. Sixth Sense z Dixie V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých
Xpresso z Dixie × Attention Please z Dixie
Nar.: 5.7.2013 CMKU/KM/9431/14
Chovatel: Šindelářová Michala Majitel: Schneiderová Tereza
Mezitřída - feny
18. Jeannie Silver Malý kavalír V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Vagabond For Me Chottans × Roxi Rottary Malý kavalír
Nar.: 22.9.2012 CMKU/KM/8816/12
Chovatel: Ullrichová Daniela Majitel: Strnadová Zdeňka RNDr.
19. Miss Roxie z Dollnaxu VD2
Gypsy King z Dollnaxu × Honey Sweet z Dollnaxu
Nar.: 9.2.2013 CMKU/KM/9002/13
Chovatel: Strnadová Zdeňka RNDr. Majitel: Strnadová Zdeňka RNDr.
Třída otevřená - feny
20. Bessy Černý Doradus V3
Nenevale Fan Mail × Sadie z Agova dvora
Nar.: 10.5.2012 CMKU/KM/8673/12
Chovatel: Švorc Igor Ing. Majitel: Jiroušková Marie
21. Lucky Star Silver Grand Calvera V2, Res CAC, R-ČKŠ
One Up For Us Mátraszépé × Delight Grand Calvera
Nar.: 16.8.2008 CMKU/KM/6467/08/13
Chovatel: Havelková Denisa Majitel: Králová Jitka
22. Zenith of Taita‘s Ushabti V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Sunny Boy Hajan Polonia × No Angel of Taita‘s Ushabti
Nar.: 15.2.2012 CMKU/KM/8906/12
Chovatel: Stamm Werner Majitel: Rezková Larisa Ing.
Třída vítězů - feny
23. Pink Devil z Dixie V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert., Klub. vítěz
Gambling With The Angel Helloween × Attention Please z Dixie
Nar.: 1.6.2012 JR 72461 Pš
Chovatel: Šindelářová Michala Majitel: Šindelářová Michala
Třída veteránů - feny
24. Borůvka z Dollnaxu V1, ČKŠ-V, ISPU-V cert,
Klub. vítěz veteránů, BOV
Naxos Krásná fanfára × Dollary Poslední skaut
Nar.: 5.1.2004 CMKU/KM/04/07
Chovatel: Strnadová Zdeňka RNDr. Majitel: Strnadová Zdeňka RNDr.
Knírač malý černý
Třída dorostu - psi
25. Issir Androis VN1
His Eminence Androis × Katherine Androis
Nar.: 20.10.2013 CMKU/KM/9317/13
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Sušilová Sáša
Třída mladých - psi
26. Devilish Luck Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých, BOJ, BOB
Cabo Quendoline Silesia × Can Fly Ka-Vanga
Nar.: 11.4.2013 CMKU/KM/9095/13
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Zaoralová Andrea
Třída otevřená - psi
27. Kill Bill Androis V2, Res CAC,R-ČKŠ
Ypsilon Androis × Luciana Androis
Nar.: 19.4.2009 CMKU/KM/6614/09
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Krausová Jaroslava
28. Offset Rezlark V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Partner Rezlark × Quelle Rezlark
Nar.: 15.6.2012 CMKU/KM/8754/12
Chovatel: Rezková Larisa Ing. Majitel: Kořínková Lenka Ing.
Třída vítězů - psi
29. Altair Fatalia Arva V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Dragon Fly Carboneum × Wilma in Black Macmaster‘s
Nar.: 14.10.2009 CMKU/KM/6688/09/11
Chovatel: Kubincová Jiřina Majitel: Bébar Zdeněk Ing.
Třída mladých - feny
30. Harmony Jane Androis V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých
Cabo Quendoline Silesia × Alessandra Androis
Nar.: 20.8.2013 CMKU/KM/9270/13
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Zaoralová Andrea
Mezitřída - feny
31. Calamity Jane Androis V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Man in Black Androis × Rosalie Rezlark
Nar.: 10.10.2012 CMKU/KM/8825/12
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Zaoralová Andrea
Třída otevřená - feny
32. Katherine Androis V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Ypsilon Androis × Luciana Androis
Nar.: 19.4.2009 CMKU/KM/6617/09/13
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Puhaná Jitka
Třída pracovní - feny
33. For Your Eyes Only Dog-Othos V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Repipitions Heat Wave × Cordelia Dog-Othos
Nar.: 26.9.2011 CMKU/KM/9047/13
Zkoušky: BH, ZMMP
Chovatel: Gonzales Ivana Thomas Majitel: Kaniaková Jana
Třída vítězů - feny
34. Nessie Rezlark V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Ding-Dong Rezlark × Gipsy Rezlark
Nar.: 23.5.2012 CMKU/KM/8727/12
Chovatel: Rezková Larisa Ing. Majitel: Rezková Larisa Ing.
Třída veteránů - feny
35. Pachira Knight of Danian V1, ČKŠ-V,ISPU-V cert,
Klub. vítěz veteránů, BOV
Playboy Rezlark × Juliette Knight of Danian
Nar.: 7.12.2005 CMKU/KM/5819/05
Chovatel: Koláčová Daniela Ing. Majitel: Velišová Alena
Knírač malý pepř a sůl
Třída dorostu - psi
36. Hot Pepper Androis VN1
Zeus Pepper Astronaut × Cayenne Pepper Androis
Nar.: 29.11.2013 CMKU/KM/9342/13
Chovatel: Zaoralová Andrea Majitel: Krausová Jaroslava
Třída mladých - psi
37. I‘m Amazing Warrior Drofa V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých, BOJ
Ringo Star Drofa × Divizna z Apatyky
Nar.: 24.6.2013 CMKU/KM/9217/13
Chovatel: Drožová Jaroslava Majitel: Drožová Jaroslava
Mezitřída - psi
38. Ismael Ernst Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Zeus Pepper Astronaut × Cacao Bean Astronaut
Nar.: 16.12.2012 CMKU/KM/8924/12
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Suchá Miroslava
Třída otevřená - psi
39. Grey Samuray Drofa V2, Res. CAC, R-ČKŠ
Total Sam Drofa × Divizna z Apatyky
Nar.: 29.5.2011 CMKU/KM/8243/11
Chovatel: Drožová Jaroslava Majitel: Drožová Jaroslava
40. Hugo Boss z Kosířských hvozdů V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert,
Klub. vítěz, BOB
Kashmir Starlings × Enji z Kosířských hvozdů
Nar.: 1.9.2012 CMKU/KM/8790/12
Chovatel: Dostálová Jana Majitel: Dostálová Jana
Třída pracovní - psi
41. Jack z Povodí Oharky V2, Res. CAC, R-ČKŠ
Eos Rauchtenfelchen × Chessie z Povodí Oharky
Nar.: 13.3.2010 CMKU/KM/7592/10/12
Zkoušky: BH, ZMMP
Chovatel: Poláková Jarmila Majitel: Fuxová Vladimíra
42. Tamir z Roznetu V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Kashmir Starlings × Sisi Star z Roznetu
Nar.: 2.12.2012 CMKU/KM/8878/12
Zkoušky: ZMMP
Chovatel: Rozová Zuzana Ing. Majitel: Kučerová Alena
Třída vítězů - psi
43. Falco z Kosířských hvozdů V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Geronino Lucky Star Astronaut × Beatrice z Kosířských hvozdů
Nar.: 8.5.2010 CMKU/KM/7709/10
Chovatel: Dostálová Jana Majitel: Přikrylová Jana
44. Isso z Agova dvora V2, Res CAC, R-ČKŠ
Honza-Dutch v. D‘n Oppasser × Heidi z Agova dvora
Nar.: 31.12.2010 CMKU/KM/8017/10/12
Chovatel: Dřímalová Olga Majitel: Dřímalová Olga
Třída štěňat - feny
45. Queen Victorie Astronaut VN2
Kashmir Starlings × Vanessa Astronaut
Nar.: 17.1.2014 CMKU/KM/9401/14
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Drožová Jaroslava
46. Unica z Roznetu VN1
Kashmir Starlings × Sisi Star z Roznetu
Nar.: 19.2.2014 CMKU/KM/9453/14
Chovatel: Rozová Zuzana Ing. Majitel: Rozová Zuzana Ing.
Třída mladých - feny
47. Odysea z Větrova VD1
Empire Creator At Moldau North × Madam Rezlark
Nar.: 16.7.2013 CMKU/KM/9244/13
Chovatel: Berková Eva Majitel: Berková Eva
Mezitřída - feny
48. Josefina Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Kashmir Starlings × Close Enought Solimans
Nar.: 12.1.2013 CMKU/KM/8974/13
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Suchá Miroslava
Třída otevřená - feny
49. Alisa Aritimi V3
Chuvisco da Boa Barba × Elisa Bacciocchi Quattrocento
Nar.: 6.12.2011 CMKU/KM/8413/11
Chovatel: Trachtová Hana DiS. Majitel: Procházka Lukáš Ing.arch.
50. Holly Rose Drofa V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Schnauzer-Huset Charm Looking × Divizna z Apatyky
Nar.: 9.6.2012 CMKU/KM/8738/12
Chovatel: Drožová Jaroslava Majitel: Drožová Jaroslava
51. Tasha z Roznetu V2, Res. CAC, R - ČKŠ
Kashmir Starlings × Sisi Star z Roznetu
Nar.: 2.11.2012 CMKU/KM/8881/12
Chovatel: Rozová Zuzana Ing. Majitel: Rozová Zuzana Ing.
Třída pracovní - feny
52. Gaga Lady Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Kashmir Starlings × Lady Jane Grey Astronaut
Nar.: 4.7.2012 CMKU/KM/8760/12
Zkoušky: ZMP1,BH
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Zelinková Erika
Třída vítězů - feny
53. Ermanda Jones Astronaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Kashmir Starlings × Grace Jones Astronaut
Nar.: 29.4.2012 CMKU/KM/8633/12
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Janečková Ivana
Třída čestná - feny
54. Lady Jane Grey Astronaut V2
Yakuba Yan Astronaut × Gebories Diplomat Astronaut
Nar.: 26.6.2009 CMKU/KM/7463/09
Tituly: CIB, Šampion ČR, KCHK
Chovatel: Suchá Miroslava Majitel: Granetová Iva
55. Mamma Mia z Marzemu V1
Sensation‘s Storm Watcher × Grace Kelly z Marzemu
Nar.: 18.9.2009 CMKU/KM/7504/09
Tituly: CIB, ISPU Kl. vítěz, E. vítěz
Chovatel: Zemanová Martina Majitel: Zemanová Martina
Třída veteránů - feny
56. Grace Kelly z Marzemu V1, ČKŠ-V, ISPU-V cert,
Klub. vítěz veteránů, BOV
Empire‘s Weekend Warrior × Cecille z Marzemu
Nar.: 13.11.2003 CMKU/MK/6280/03
Chovatel: Zemanová Martina Majitel: Zemanová Martina
57. History of Sternenhoch Piwowar V2, ISPU-V cert
Sternenhoch Diablo De Turfas Negras × Evita Essentia
Nar.: 30.4.2006 CMKU/KM/6978-06/06
Chovatel: Budasz Katarzyna Majitel: Slánská Stanislava Ing.
58. Princess Peg z Roznetu V3, ISPU-V cert
Voyager v.d.Havenstad × Ira z Roznetu
Nar.: 6.11.2000 CMKU/KM/5562/00
Chovatel: Rozová Zuzana Ing. Majitel: Rozová Zuzana Ing.
Knírač střední černý
Třída dorostu - psi
59. Aites Bohemia Cardinal VN1
Ikko Bohemia Cardinal × Yoko Ono v.d. kleinen Au
Nar.: 13.10.2013 CMKU/KS/8532/13
Chovatel: Miksová Martina Majitel: Miksová Martina
Třída otevřená - psi
60. Querubin od Dalajského potoka V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert,
Klub. vítěz, BOB
Lazaras Duke of Earl × Legenda od Dalajského potoka
Nar.: 25.5.2012 CMKU/KS/8261/12
Chovatel: Kaprálková M. Ing. Arch. Majitel: Stránských manž.
Třída vítězů - psi
61. Xu Xu Bohemia Cardinal V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Mohner‘s Dark Danish Design × Yoko Ono v.d. kleinen Au
Nar.: 3.8.2011 CMKU/KS/8144/11
Chovatel: Miksová Martina Majitel: Miksová Martina
Třída čestná - psi
62. Samurai Bohemia Cardinal V1
Coson‘s Ben Webster × Dottie Bohemia Cardinal
Nar.: 3.8.2008 CMKU/KS/7581/08
Tituly: ICH, Šampion ČR, KCHK
Chovatel: Miksová Martina Majitel: Slámová Vl.
Třída mladých - feny
63. Tina od Dalajského potoka V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých, BOJ
Ilko v.d. Talmühle × X-Antype Manso Pelegri
Nar.: 11.2.2013 CMKU/KS/8392/13
Chovatel: Kaprálková M. Ing. Arch. Majitel: Kaprálková M. Ing. Arch.
Mezitřída - feny
64. Sixteen od Dalajského potoka V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Ilko v.d. Talmühle × Kersee od Dalajského potoka
Nar.: 29.12.2012 CMKU/KS/8354/12
Chovatel: Kaprálková M. Ing. Arch. Majitel: Filipová Jana Bc.
Třída otevřená - feny
65. Iscah Black Grand Calvera V2, Res. CAC, R-ČKŠ
Deep Purple Grand Calvera × Umyrra Leones Grand Calvera
Nar.: 27.4.2011 CMKU/KS/8088/11
Chovatel: Havelková Denisa Majitel: Lederer Leoš
66. Xena Bohemia Cardinal V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Mohner‘s Dark Danish Design × Yoko Ono v.d. kleinen Au
Nar.: 3.8.2011 CMKU/KS/8146/11
Chovatel: Miksová Martina Majitel: Miksová Martina
Třída vítězů - feny
67. Linette od Dalajského potoka V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Cherni Strazhnik Lucky‘s Cowboy × Christine od Dalajského potoka
Nar.: 19.8.2009 CMKU/KS/7752/09
Chovatel: Kaprálková M. Ing. Arch. Majitel: Pavlasová Milena
Knírač střední pepř a sůl
Třída mladých - psi
68. Frank A Finta F Morava V3
Shark A Finta F Top Target × Anastasie Audry A Finta F Morava
Nar.: 29.7.2013 CMKU/KS/8500/13
Chovatel: Benešovská Jitka Majitel: Benešovská Jitka
69. Yad Alarm Beskyd V2
Armanni Poslední skaut × Lady Lane Alarm Beskyd
Nar.: 10.7.2013 CMKU/KS/8488/13
Chovatel: Fajkusová Lenka Majitel: Pokorná Kamila
70. Zig Zag Alarm Beskyd V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert.,
Klub. vítěz mladých
Ave Concorde Magnifique × Ondine Alarm Beskyd
Nar.: 25.7.2013 CMKU/KS/8509/13
Chovatel: Fajkusová Lenka Majitel: Fajkusová Lenka
Mezitřída - psi
71. Darwin A Finta F Morava V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Shark A Finta F Top Target × Anastasie Audry A Finta F Morava
Nar.: 3.12.2012 CMKU/KS/8336/12
Chovatel: Benešovská Jitka Majitel: Benešovská Jitka
Třída otevřená - psi
72. Forester Gloria Leones V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert.
Grand Sen Donegal × Alacre Artemis Gloria Leones
Nar.: 17.7.2011 CMKU/KS/8102/11
Chovatel: Zubrická Michaela Majitel: Zubrická Michaela
Třída vítězů - psi
73. Armanni Poslední skaut V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Mohner‘s Peppermill × Brooke Bogy Fortuna Moravia
Nar.: 23.4.2009 CMKU/KS/7706/09/12
Chovatel: Křížová Marcela Majitel: Pokorná Kamila
74. Fabrizio Gloria Leones V2, Res CAC, R-ČKŠ
Grand Sen Donegal × Alacre Artemis Gloria Leones
Nar.: 17.7.2011 CMKU/KS/8100/11
Chovatel: Zubrická Michaela Majitel: Zubrická Michaela
Třída mladých - feny
75. Vivien Alarm Beskyd V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub. vítěz mladých, BOJ, BOB
Ave Concorde Magnifique × Kingly Kiss Alarm Beskyd
Nar.: 17.5.2013 CMKU/KS/8433/13
Chovatel: Fajkusová Lenka Majitel: Loudová Drahomíra
Mezitřída - feny
76. Garcia Gloria Leones V2, Res CAC, R-ČKŠ
Agent Bohemia Cardinal × Brazillan Beira Mar Gloria Leones
Nar.: 31.12.2012 CMKU/KS/8356/12
Chovatel: Zubrická Michaela Majitel: Štěpánková Kateřina
77. Isabelle Gloria Leones V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Ravel vom Achterplätzchen × Acaire Kirké Gloria Leones
Nar.: 5.3.2013 CMKU/KS/8403/13
Chovatel: Zubrická Michaela Majitel: Zubrická Michaela
Třída veteránů - feny
78. Able Abigail Fortuna Moravia V1, ČKŠ-V, ISPU-V cert,
Klub. vítěz veteránů, BOV
Hosszúbereki-Császár GMT × Rendy Ravena ze Záhrabské
Nar.: 15.9.2004 CMKU/KS/6621/04/07
Chovatel: Vrchotová Petra Majitel: Vrchotovi Petr a Petra
79. Assandra Pepper Ignis V2, ISPU-V cert
Casanova ze Záhrabské × Babsy Ignis
Nar.: 10.4.1998 CMKU 4913/98
Chovatel: Růžková Ludmila MVDr. Majitel: Svobodová Ludmila MVDr.
Knírač velký černý
Třída mladých - psi
80. Archer Arrow Earl Black V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert,
Klub.vítěz mladých
Devil Denny Goldest Danubius × Geisha z Bedýnky
Nar.: 21.6.2013 CMKU/KV/6939/13
Chovatel: Friedlaenderová Dagmar Majitel: Friedlaenderová Dagmar
81. Cliff Daches Dream V2
Bodo v. Hexenwald × Agnes Goldest Daches
Nar.: 1.4.2013 CMKU/KV/6867/13
Chovatel: Sobotková Jaroslava Majitel: Davidová Michaela
Třída otevřená - psi
82. Bruno Grey - Chei V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert,
Klub. vítěz, BOB
Larry King Radinie × Greisy Věčný rival
Nar.: 24.3.2011 CMKU/KV/6571/11
Chovatel: Djurovičová V. Ing. Majitel: Srbová Veronika
Třída vítězů - psi
83. Don Juan Radinie V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Missing Ravel × Lady v.Kossower Land
Nar.: 18.1.2011 CMKU/KV/6537/11/13
Chovatel: Glänznerovi Zd. a H. Majitel: Zelenková Miroslava
Třída mladých - feny
84. Caroline Hajko-Nerita V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J cert
Undergroun Dyas Poland × Angelo Hajko-Nerita
Nar.: 18.4.2013 CMKU/KV/6996/13
Chovatel: Hajko Agniezska Majitel: Šebková Naděžda Ing.
85. Darsy z Agova dvora VD3
Don Juan Radinie × Brillanta z Agova dvora
Nar.: 17.4.2013 CMKU/KV/6875/13
Chovatel: Dřímalová Olga Majitel: Dřímalová Olga
86. Kiss Me Radinie VD2
Astacus Hart Menhir × Riesen Artics Created For Radinie
Nar.: 24.7.2013 CMKU/KV/6961/13
Chovatel: Glänznerová Helena Majitel: Petrželová + Glänznerová
Mezitřída - feny
87. Bianca od Devíti vrb V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert, Klub. vítěz
Devil Denny Goldest Danubius × Savali Infinity Power
Nar.: 2.7.2012 CMKU/KV/6768/12
Chovatel: Boháčová Kateřina Majitel: Fraňková Lenka
88. Gucci vom Ruhrtal V2
Apollo vom Schloss Ehrenberg × Viva La Diva vom Mephistopheles
Nar.: 11.11.2012 CMKU/KV/6971/13
Chovatel: Blättgen Ronina Majitel: Filová Jitka Ing.
Třída otevřená - feny
89. Beface Daches Dream VD2
Gepetto vom Hatzbachtal × Agnes Goldest Daches
Nar.: 22.9.2011 CMKU/KV/6634/11
Chovatel: Sobotková Jaroslava DiS Majitel: Sobotková Jaroslava DiS
90. Canna z Agova dvora VD3
Drakkar z Bedýnky × Afrodita Radinie
Nar.: 4.9.2011 CMKU/KV/6629/11
Chovatel: Dřímalová Olga Majitel: Dřímalová Olga
91. Geisha z Bedýnky V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Cardinal Venduno × Anita z Bedýnky
Nar.: 19.2.2009 CMKU/KV/6175/09/13
Chovatel: Blatoňová Františka Majitel: Friedlaenderová Dagmar
92. Zaira Zdestru VD4
Richie Zdestru × Tifany Zdestru
Nar.: 3.1.2012 CMKU/KV/6670/12
Chovatel: Strusková Zdeňka Majitel: Rytířová Jana
Třída pracovní - feny
93. Adeline od Dyleňské hory V1, CAC, ČKŠ, ISPU cert
Ikaros Radinie × Gently Born Roxana
Nar.: 14.11.2011 CMKU/KV/6658/11
Zkoušky: BH, ZM
Chovatel: Klein Karel Majitel: Zelenková Miroslava
94. Amitiel od Devíti vrb V2, Res CAC, R-ČKŠ
Newcomer Nelson v.d. Klinger × Savali Infinity Power
Nar.: 2.11.2010 CMKU/KV/6510/10/13
Zkoušky: BH,ZVV1
Chovatel: Boháčová Kateřina Majitel: Durdík Jiří Ing.
Třída veteránů - feny
95. Twixey Bitt Box V1, ČKŠ-V, ISPU-V cert,
Klub. vítěz veteránů, BOV
Ewers Bitt Box × Pretty Polly Radinie
Nar.: 11.1.2005 CMKU/KV/5411/05/09
Chovatel: Matuška Jiří Majitel: Bařinkovi Vl. a Věra