Dnešní datum: 31. 10. 2020     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce
MR KNÍRAČU 2020
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Celostátní speciální výstava kníračů 17.5.2014 - Brno
Vydáno dne 20. 06. 2014 (2089 přečtení)

Uvnitř článku naleznete povýstavní katalog CSV konané 17.5.2014 v Brně

KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ – JIHOMORAVSKÁ POBOČKA

KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ – JIHOMORAVSKÁ POBOČKA

 

POVÝSTAVNÍ KATALOG

 

Celostátní speciální výstavy kníračů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Datum konání:                                          sobota 17. května 2014

 

Areál Kynologického klubu Brno – Královo Pole

 

Knírač malý bílý

Psi – třída vítězů

1.

Hugo Boss Boltres

V1

Feny – třída mladých

2.

Berenica Hajan Polonia

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ

3.

Grace Švarcava

VD2

Feny – třída vítězů

4.

Blaylock is Magic

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, BOB

 
Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých

5.

Indigo Daniela’s Genus

V2, test barvení – negativ.

6.

Right ReasonDixie

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ, test barvení – negativ.

Psi – mezitřída

7.

Bill Moravia Rikky

VD1

Psi – třída otevřená

8.

Andy Veselá kopa

VD1

Psi – třída pracovní

9.

Cairo z Devonu

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, BOB, nejhezčí MK, test barvení – negativ.

Feny – třída mladých

10.

Berta z Adamovských lesů

VD1

11.

Indiana Walles Daniela’s Genus

neúčast

Feny – mezitřída

12.

Jeannie Silver Malý kavalír

VD1

Feny – třída otevřená

13.

Cortie z Devonu

VD1

Feny – třída vítězů

14.

Charlotte Daniela’s Genus

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, test barvení – negativ.

Feny – třída veteránů

15.

Dollary Poslední skaut

V1, VT, ČKŠ-V, ISPU-V

 
Knírač malý černý

Psi – třída dorostu

16.

Chips Androis

VN1

Feny – mezitřída

17.

Aya Sofya z Gloribamu

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, test barvení – negativ.

Feny – třída otevřená

18.

Amelia Alea Onyxea

neúčast

 
Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída mladých

19.

Kairo Max Astronaut

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ

Psi – mezitřída

20.

Kris z Agova dvora

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Psi – třída otevřená

21.

Isso z Agova dvora

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Psi – třída pracovní

22.

Tamir z Roznetu

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV

Psi – třída vítězů

23.

Ir z Agova dvora

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Feny – třída štěňat

24.

Odette Elizabeth Astronaut

VN1, nejhezčí štěně

Feny – třída mladých

25.

Bona DeaŠenovského Slivníku

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J

26.

Cashew Nut Silver Gotcha

V2

Feny – mezitřída

27.

Jamie z Agova dvora

V2

28.

Tasha z Roznetu

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Feny – třída otevřená

29.

Aida ze Židenických zahrad

V3

30.

Casandra Casiope u Lorda Jamese

V2

31.

Galaxy Granet Astronaut

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, BOB

Feny – třída vítězů

32.

Beatrix Ekaterina z Nového Etynku

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Feny – třída veteránů

33.

Aloe z Apatyky

V2

34.

Urschula Drofa

V1, VT, ČKŠ-V, ISPU-V

 
Knírač střední černý

Psi – třída dorostu

35.

Jantar ze Slunečné verandy

VN1, nejhezčí dorostenec

Psi – mezitřída

36.

JCh. Miku’s Gerro

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, test barvení – negativ.

Psi – třída čestná

37.

Franco ze Slunečné verandy

V1, nejhezčí ze třídy čestné

Feny – třída mladých

38.

AjkaVlkošského dvora

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ, test barvení – negativ.

Feny – mezitřída

39.

Tina od Dalajského potoka

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

Feny – třída otevřená

40.

Itera Black Grand Calvera

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

Feny – třída vítězů

41.

Regenta od Dalajského potoka

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, BOB, test barvení – negativ.

Feny – třída veteránů

42.

Inka Iringa

V1, VT, ČKŠ-V, ISPU-V

 

 

Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída mladých

43.

Ennio A Finta F Morava

VD4

44.

Finn A Finta F Morava

VD3

45.

Frank A Finta F Morava

V2

46.

Zig Zag Alarm Beskyd

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J

Psi – mezitřída

47.

Darwin A Finta F Morava

V1

Psi – třída vítězů

48.

Shark A Finta F Top Target

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, BOS

Psi – třída veteránů

49.

Barren Macadamian

V2

50.

Dear Cedrik Imprese

neúčast

51.

Hemingway Grand Calvera

V3

52.

CherokeeKosířských hvozdů

V1, VT, BOV

Feny – třída mladých

53.

Vivien Alarm Beskyd

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ, BOB, nejhezčí mladý, nejhezčí SK

Feny – třída otevřená

54.

Cindy A Finta F Morava

V2, res.ČKŠ, res.CAC

55.

Coco Queen A Finta F Morava

V1, ČKŠ, CAC, ISPU

Feny – třída vítězů

56.

Anastasie Audry A Finta F Morava

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV

 
Knírač velký černý

Psi – třída mladých

57.

Archer Arrow Earl Black

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, test barvení – negativ.

Psi – mezitřída

58.

Charlie Hugo Radinie

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

Psi – třída otevřená

59.

Bigben z Olšového dvora

neúčast

Psi – třída pracovní

60.

Abel od Devíti vrb

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

Psi – třída vítězů

61.

Ares Daches

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, test barvení – negativ.

Psi – třída veteránů

62.

ICh. Wizard Bitt Box

V1, VT, BOV, BOB, nejhezčí veterán, nejhezčí VK, nejhezčí knírač výstavy, test barvení – negativ.

Feny – třída mladých

63.

Caroline Hajko-Nerita

V2, test barvení – negativ.

64.

Ciara Černý medvídek

VD

65.

Kiss Me Radinie

V1, ČKŠ-J, CAJC, ISPU-J, BOJ, test barvení – negativ.

Feny – mezitřída

66.

Bora od Devíti vrb

V2, res.ČKŠ, res.CAC, test barvení – negativ.

67.

Cherrie Radinie

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

Feny – třída otevřená

68.

Geisha z Bedýnky

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, test barvení – negativ.

69.

Zaira Zdestru

V2, res.ČKŠ, res.CAC, test barvení – negativ.

Feny – třída vítězů

70.

Indiana z Bedýnky

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, VCSV, test barvení – negativ.

Feny – třída veteránů

71.

Twixey Bitt Box

V1, VT, ČKŠ-V, CAC-V

 
Knírač velký pepř a sůl

Psi – třída otevřená

72.

Tom Věčný rival

V1

Feny – třída otevřená

73.

Wanessa Věčný rival

V1, ČKŠ, CAC, ISPU, BOB

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

 

Nejhezčí štěně

MK pepř a sůl – Odette Elizabeth Astronaut

Nejhezčí dorostenec

SK černý – Jantar ze Slunečné verandy

Nejhezčí mladý a nejhezčí střední knírač

SK pepř a sůl – Vivien Alarm Beskyd

Nejhezčí malý knírač

MK černostříbřitý – Cairo z Devonu

Nejhezčí veterán, nejhezčí velký knírač a NEJHEZČÍ KNÍRAČ VÝSTAVY

VK černý – Wizard Bitt Box

 

 

 

 

Rozhodčí:

Ø       MVDr. Juraj Frey (SK) - posuzoval : knírač malý černý a pepř a sůl, knírač velký černý a pepř a sůl

Ø       MVDr. Pavelek Petr - posuzoval: knírač malý bílý a černostříbřitý, knírač střední černý a pepř a sůl.

Výstavní výbor:

Ø       Doc. MVDr. Zdeněk Procházka DrSc. – ředitel výstavy

Ø       Ing. Jana Hlavatá – vedoucí výstavní kanceláře

Ø       Marcela Nalezená – hlavní pořadatel

Ø       Ing. Eva Bajgarová – hospodář



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )