Dnešní datum: 31. 10. 2020     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce
MR KNÍRAČU 2020
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Praha - Braník 8.5.2014
Vydáno dne 13. 05. 2014 (2410 přečtení)


OKV PHA - BRANÍK 8.5.2014 - Nejkrásnější knírač výstavy, Nejkrásnější malý knírač, OKV, ČKŠ, V1 - KMP+S ISMAEL ERNST ASTRONAUT - chov a maj.: Miroslava Suchá - GRATULUJEME !!!

Kompletní výsledky výstavy s fotkami vítězů naleznete v článku

Knírač malý pepř a sůl

a Pořádali



Rozhodčí : Andrea Zaoralová


Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých

1. Arthur Belu le Reina V2

o.: Baby King Bohemia Vulkan m.: Lucky Star Silver Grand Calvera


2. Solar Stone z Dixie V1, ČKŠ-J

o.: Ich. Xpresso z Dixie m.: WW,Ich. Attention Please z Dixie


Psi –mezitřída

3. Bill Moravia Rikky VD1

o.: Destroy z Dixie m.: Rebecca z Agova dvora


Psi – třída otevřená

4. Cengo Bohemia Vulkan V1, ČKŠ

o.: Wild Rush´s EA Knights of the Round Table m.: Amazing Arin Bohemia Vulkan

Psi – třída vítězů

5. On the Top z Dixie V1, ČKŠ, OKV

o.: Noble Monument´s Atman m.: Xtravagance z Dixie


Psi – třída veteránů

6. Lucky Boy z Dixie V1, ČKŠ-V

o.: Gorbi Pigmej m.: Galaxy z Dixie


Psi – třída čestná

7. Baby King Bohemia Vulkan V1

o.: Funflash Chinook m.: Scedir Geenadavis


FENY – třída mladých

8. Boss Belinda z Elsámeru VD3

o.: Boyd z Devonu m.: La Toya Poslední skaut


9. Sixth Sense z Dixie V1, ČKŠ-J

o.: Ich. Xpresso z Dixie m.: WW,Ich. Attention Please z Dixie


10. Kessie Loučeňská tvrz V2

o.: Dog-Otho´s American Gigolo m.: Heidi Loučeňská tvrz


Feny – mezitřída

11. Catherine Bohemia Vulkan V1, ČKŠ

o.: Wild Rush´s EA Knights of the Round Table m.: Amazing Arin Bohemia Vulkan


Feny – třída otevřená

12. Daulie Blackit od Stříbrných tlapek V1

o.: Art Marant Crossfire m.: Nikita Rezlark


Feny – vítězů

13. Pink Devil z Dixie V1, ČKŠ, OKV

o.: Gambling With An Angel Helloween m.: Attention Please z Dixie


Feny – třída veteránů

14. Bibinka Ribaty nenast

o.: Derick z Melmiru m.: Leslie Char-Nett


Knírač malý bílý

Psi – třída otevřená

15. Colombo WT Rezlark V1, ČKŠ, OKV

o.: Aladin Blues la Nanasim m.: Eurydice Praegredior


Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída mladých

16. I´m Amazing Warrior Drofa V1, ČKŠ-J
o: Ringo Star Drofa m: Divizna z Apatyky


Psi –mezitřída

17. Harry Hardy Drofa V2. Res. ČKŠ
o: Schnauzer –Huset Charm Looking m: Divizna z Apatyky


18. Ismael Ernst Astronaut V1, ČKŠ, OKV

o: Ich. Zeus Pepper Astronaut m: Ich. Cacao Bean Astronaut

Psi – třída otevřená

19. Dorian Grey Yarica V1, ČKŠ

o.: Chuvisco Da Boa Barba m.: Angel Of Apocalypse Goldton


20. Grey Samuray Drofa V2, res. ČKŠ

o.: Total Sam Drofa m.: Divizna z Apatyky


21. Charles Pepper Astronaut nenast.

o.: Chuvisco Da Boa Barba m.: Oxana Astronaut


22. Eos Pepper Lari Bardh V3

o.: Chuvisco Da Boa Barba m.: Praline Astronaut


Feny – mezitřída

23. Josefina Astronaut V1, ČKŠ, OKV
o: Starlings Kashmir m: Ich. Solimans Close Enought


Feny – třída otevřená

24. Yolanda Astronaut nenast
o: Schnauzer –Huset Charm Looking m: Waikiki Astronaut


25. Holly Rose Drofa V1, ČKŠ
o: Schnauzer –Huset Charm Looking m: Divizna z Apatyky

Feny – třída pracovní

26. Gaga Lady Astronaut V1, ČKŠ
o: Starlings Kashnir m: Lady Jane Grey Astronaut


Knírač malý černý

Psi –mezitřída

27. Offset Rezlark V1, ČKŠ

o.: Ich. Partner Rezlark m.: Ch. Quelle Rezlark


Psi – třída otevřená

28. Kill Bill Androis V1, ČKŠ

o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis


29. Imperial Carboneum V2, res. ČKŠ

o.: Shotgun – N di monte Gentile m.: Daily News Carboneum


Psi – třída vítězů

30. Achilles z Rodné hroudy V1, ČKŠ

o.: Griffin Carboneum m.: Ch. Faux Pas Carboneum


Psi – třída čestná

31. Lancaster Androis nenast

o.: Dragon Fly Carboneum m.: Xaira IBJ v. Potenschlag


Feny – třída dorostu

32. Haidy Androis VN1

o.: Cabo Quendoline Silensia m.: Alessandra Androis


33. Bazinga Noční strážce nenast

o.: Mirta´s Haus Ozzie Osbourne m.: Otylia Androis


Feny – mezitřída

34. California Androis V1, ČKŠ

o.: Mann in Black Androis m.: Rosalie Rezlark

35. Black Beauty Parisette V2, res. ČKŠ

o.: Original Rezlark m.: Roxana Androis


Feny – třída otevřená

36. Haidy ze Slunečné verandy VD2

o.: Knick-Knack Androis m.: Constance Bohemia Ness


37. Amelia Alea Onyxea V1, ČKŠ

o.: Golden Gate Carboneum m.: Cleopatra Ignorant


Feny – třída pracovní

38. Ariana Androis V1, ČKŠ

o.: Qwen Androis m.: Quo Vadis Androis


Feny – třída vítězů

39. Valkýra Androis V1, ČKŠ, OKV

o.: Savali Holiday m.: Henriette Androis


Feny – třída veteránů

40. Pachira Knight of Danian V1, ČKŠ-V

o.: Playboy Rezlark m.: Juliette Knight of Danian


Knírač střední černý

Psi – třída dorostu

41. Aites Bohemia Cardinal VN1

o.: Ikko Bohemia Cardinal m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au


Psi –mezitřída

42. Miku´s Gerro V1, ČKŠ

o.: Mohner´s Dark Dare Devil m.: Revolution Black Grand Calvera


Psi – vítězů

43. Mohner´s Dark Danish Design V1, ČKŠ, OKV

o.: Barwoods Black Jack m: Mohner´s Viva Lalandia


Feny – třída dorostu

44. Atlantida Bohemia Cardinal VN1

o.: Ikko Bohemia Cardinal m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au


Feny – třída otevřená

45.Chrystal Black Grand Calvera V2, res. ČKŠ

o.: Veni Vidi Vici Grand Calvera m.: Little Fiona Shaman Grand Calvera


46. Xi Xi Bohemia Cardinal V1, ČKŠ, OKV

o.: Mohner´s Dark Danish Design m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au


Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída veteránů

47. Hemingway Grand Calvera V1, ČKŠ-V

o.: Mohner´s Mighty Marquis m.: Faith Pepper Calvera


Knírač velký černý

Psi –třída mladých

48. Archer Arrow Earl Black V1, ČKŠ-J

o.: Ch. Devil Denny Goldest Danubius m.: Geisha z Bedýnky

Psi –mezitřída

49. Jesse James Goldest Danubius V1, ČKŠ

o.: Vandamme v. Hatzbachtal m.: Happy Hilary Goldest Danubius


Psi – třída otevřená

50. Bruno Grey-Chei V1, ČKŠ

o. Larry King Radinie m.: Greisy Věčný Rival


Psi – třída pracovní

51. Frajer Frenkie Goldest Danubius nenast

o.: Akido v. Elberfeld m.: Nev Lemar Barbara


Psi – třída vítězů

52. Barthemius Magic Black Diamond V1, ČKŠ

o.: Frajer Frenkie Goldest Danubius m.: Annie Magic Black Diamond


53. Devil Denny Goldest Danubius nenast

o.: Clark v. Klingsgarten m.: Nev Lemar Barbara


54. Dark Derek Goldest Danubius nenast

o.: Clark v. Klingsgarten m.: Nev Lemar Barbara


Feny – třída dorostu

55. Camael od Devíti vrb VN1

o.: Apollo v. Schloss Ehrenberg m.: Amitiel od Devíti vrb


Feny – třída mladých

56. Caroline Hajko-Nerita V1, ČKŠ-J

o.: Underground Dyas Poland m.: Angel Hajko-Nerita


Feny – mezitřída

57. Bianca od Devíti vrb V1, ČKŠ

o.: Ch. Devil Denny Goldest Danubius m.: Ch. Savali Infinity Power


58. Gucci v. Ruhrtal V2, res. ČKŠ

o.: Apollo v. Schloss Ehrenberg m.: Viva la Diva v. Mephistopheles


Feny – třída otevřená

59. Adeline od Dyleňské hory nenast

o.: Ikaros Radinie m.: Gently Born Roxana


60. Carmen Radinie V2, res. ČKŠ

o.: Ich. St. Brillant Radinie m.: Riesen Artic´s Created For Radinie


61. Geisha z Bedýnky V1, ČKŠ, OKV

o.: Cardinal Venduno m.: Anita z Bedýnky


62. Jennifer Jeane Goldest Danubius nenast

o.: Vandamme v. Hatzbachtal m.: Happy Hilary Goldest Danubius


Feny – třída pracovní

63. Happy Hilary Goldest Danubius nenast

o. Xerro v. Hatzbachtal m.: Ich New Lemar Barbara


Feny – třída veteránů

64. Ich. NEW LEMAR BARBARA nenast

o.: Ingebar´s Uri Geller m.: Lemar Valens Arabella


Knírač velký pepř a sůl

Feny – třída mladých

65. Bára Ve-Fi nenast

o. Bosmann z Grodu Ksiazat Pomorskich m.: Meggie Věčný rival


Feny – třída vítězů

66. Silver Senator Femme Fatale V1, ČKŠ, OKV

o. Mel Gibson v. Amber m.: Silver Senator Rhisbee


SOUTĚŽE

Dítě a pes














Nejkrásnější dorost – KVČ Camael od Devíti vrb













Nejkrásnější mladý jedinec - KVČ - Caroline Hajko-Nerita














Nejkrásnější veterán– KMČST - Lucky Boy z Dixie













Nejkrásnější střední knírač - Xi Xi Bohemia Cardinal













Nejkrásnější velký knírač - Bruno Grey-Chei














Nejkrásnější malý knírač + Nejkrásnější knírač výstavy












Odkaz na kompletní fotogalerii :


http://mely.zonerama.com/Album/323969




( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )