Dnešní datum: 13. 04. 2024     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Jak na to?
Dokumenty k vrhu
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté
Statistiky z Plemenné knihy

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2024
MR KNÍRAČU STOPAŘŮ 2024
Podmínky nominace na MS ISPU 2024

Přehled vykonaných zkoušek
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Oblastní klubová výstava Braník 8.5.2013
Vydáno dne 20. 06. 2013 (4033 přečtení)



Knírač malý pepř a sůl

Oblastní klubová výstava Braník 8.5.2013

 

Rozhodčí: Iuza BERADZE

 

Nejkrásnější štěně KMČST Victoria Poslední skaut

 

Nejkrásnější dorost – KMP+S Taffy z Roznetu

 

Nejkrásnější mladý jedinec  – KMČST Pink Devil z Dixie

Nejkrásnější jedinec z třídy čestné– KMP+S Alexis Kim Astronaut

                       

 

Nejkrásnější veterán – KMČT Rampage´s Love  z Dixie     

                       

Nejkrásnější chovný pár – KSP+S Top Target Shark  A Finta F + Anastasie Audry  A Finta F Morava

 

Nejkrásnější chov. skupina – KMČST z Dixie

 

 

 

 

 

 

Nejkrásnější střední  knírač – KSP+S Armani Poslední skaut

Nejkrásnější velký  knírač – KVČ  Anette Jesstyno

 

Nejkrásnější malý knírač – KMČST Keep On Smiling z Dixie

Nejkrásnější knírač výstavy – KMČST Keep On Smiling z Dixie

 

Knírač malý bílý

Feny – třída otevřená

Darney Zelené jezírko   V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Karwish Strut Your Stuff       m.: Baby Zelené jezírko

maj.: Hejhalová Hedvika, Trní 1176, Praha 9

 

Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých

I need you Malý kavalír          V1, ČKŠ-J

o.: Willy Wuff Malý kavalír       m.: Queen Elizabeth  Malý kavalír

maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.

Psi –mezitřída

On the Edge  z Dixie           V1, ČKŠ

o.: Noble Monument´s Atman      m.: Xtravagance  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Psi – třída otevřená

Lord ze Sváškova dvora  V2, res. ČKŠ

o.: Zodiak  z Dixie  m.: Ines ze Sváškova dvora

maj: Eliášková Hana, Puchmajerova 1313, 26601 Beroun

Ice Surprise  z Dixie           V1, ČKŠ

o.: Noble Monument´s Atman      m.: Tropical Night  z Dixie

maj.:  Říhová Michaela, U Kasáren 1375, 29301 Mladá Boleslav

Thatcher Poslední skaut          V3

o.: Angel Family Darling´s       m.: Mercedes Poslední skaut

maj.:  Křížová Marcela Mgr., Las 78, 26241

Psi – třída vítězů

On the Top  z Dixie           V1, ČKŠ, OKV

o.: Noble Monument´s Atman      m.: Xtravagance  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Psi – třída veteránů

Rampage´s Love  z Dixie           V1, ČKŠ-V

o.: Dollar de Ianca     m.: Galaxy  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Psi – třída čestná

Baby King  Bohemia Vulkan       nenastoupil

Český šampion, 2x Národní vítěz

o.: Funflash Chinook       m.: Scedir Geenadavis 

maj.:  Kurfürstová Hana, Statenínská 770, 25264 Velké Přílepy

FENY  – třída štěňat

Victoria Poslední skaut          VN1

o.: Honsetorps American Hall of Fame       m.: Mercedes Poslední skaut

maj.:  Křížová Marcela Mgr., Las 78, 26241

Feny – třída mladých

Pink Devil   z Dixie           V1, ČKŠ-J

o.: Gambling With An Angel Helloween      m.: Attention Please  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Feny – mezitřída

Daulie Blackit od Stříbrných tlapek       V2, res. ČKŠ

o.: Art Marant Crossfire      m.: Nikita Rezlark

maj.: Vaculíkovi Jana a Jiří, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6

Tonnya Poslední skaut          VD

o.: Ich. Angel Family Darling´s       m.: Ch. Mercedes Poslední skaut

maj.:  Křížová Marcela Mgr., Las 78, 26241

One Moment z Dixie           V1, ČKŠ

o.: Noble Monument´s Atman      m.: Xtravagance  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Feny – třída otevřená

Leidy  ze Sváškova dvora  V3

o.: Zodiak  z Dixie  m.: Ines ze Sváškova dvora

maj: Eliášková Hana, Puchmajerova 1313, 26601 Beroun

Trisha Poslední skaut          V1, ČKŠ

o.: Ich. Angel Family Darling´s       m.: Ch. Mercedes Poslední skaut

maj.:  Křížová Marcela Mgr., Las 78, 26241

La Dolce Vita  z Dixie           V2, res.ČKŠ

o.: Noble Monumet´s Encore      m.: Flawlwss Face  z Dixie

maj.: Matušová Klára, Na Výsluní 245/8, 36263 Dalovice

 

Feny – vítězů

Keep On Smiling z Dixie           V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Repitition´s Indigo Sky        m.: Xtravagance  z Dixie

maj.:  Šindelářová Michaela, Moša Pijade 22, Debeljača, Srbsko

Feny – třída veteránů

Bibinka Ribaty        V2

o.: Derick z Melmiru       m.:  Leslie Char-Nett

maj.: Vaculíková Šárka, Smolíkova 899/58, 160 00 Praha 6

Chelsea Silver Malý kavalír          V1, ČKŠ-V

o.: Algris Zealous Monty      m.: Babsy Silver  Malý kavalír

maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.

 

Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída štěňat

Charles Pepper Astronaut               VN

o.: Chuvisco Da Boa Barba                  m.: Oxana Astronaut

maj.: Korf Jan, Husova 822, 271 01 Nové Strašecí

Psi – třída dorostu

Taffy z Roznetu         VN1

o.: Starlings Kashnir      m.: Sisi Star z Roznetu

maj.: Rozová Zuzana Ing., Petrohradská 25, 101 00 Praha 10

Psi – třída mladých

Dorian Grey Yarica              V1, ČKŠ-J

o.: Chuvisco Da Boa Barba         m.: Angel Of Apocalypse Goldton

maj.: Kališová Jarmila + Beneš Jiří, Krejčího 4, 180 00 Praha 8

Psi –mezitřída

Darien Grey Yarica              V2, res. ČKŠ

o.: Chuvisco Da Boa Barba         m.: Angel Of Apocalypse Goldton

maj.: Kališová Jarmila, Krejčího 4, 180 00 Praha 8

Grey Samuray Drofa              V1, ČKŠ

o.: Total Sam Drofa          m.: Divizna z Apatyky

maj.: Tomšů Jan,Jílovská 1151/43, Praha 4

Psi – třída otevřená

Zacharias Astronaut     V1, ČKŠ, OKV
o: Schnauzer –Huset Charm Looking    m: Shakira Astronaut
maj. Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 27715Tišice

Psi – třída vítězů

Urquell Original Astronaut     V1, ČKŠ
o: Tajinestes Directo Al Grano    m: Gebories Diplomat of Astronaut
maj.: Volní Marcela a Jaroslav, K Závěrce 34/2752, 150 00 Praha 5

FENY – třída štěňat

Chiqui Ernst Astronout       VN1

o.: Chuvisco Da Boa Barba    m.: Oxana Astronaut

maj. Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 27715 Tišice

Feny – třída dorostu

Tasha z Roznetu         VN1

o.: Starlings Kashnir      m.: Sisi Star z Roznetu

maj.: Rozová Zuzana Ing., Petrohradská 25, 101 00 Praha 10

Kaethe z Povodí oharky        nenastoupila

o.: Eos Rauhteufelchen      m.: Chessie z Povodí Oharky

maj.: Nováková Eva

Feny – třída mladých

Holly Rose Drofa     nenastoupila
o: Schnauzer –Huset Charm Looking    m: Divizna z Apatyky
maj. Drožová Jaroslava, Strážovská 66, 153 00 Praha 5

Ciarra Ideal Pepper  Astronaut     V2
o: Schnauzer –Huset Charm Looking    m: Ideal for Me Astronaut
maj.: Kindlová Dana, Netoliscká 5, 37005 České Budějovice

Gaga Lady  Astronaut     V1, ČKŠ-J
o: Starlings Kashnir   m: Lady Jane Grey Astronaut
maj.: Zelinková Erika, Pod Křížkem 1268/1A, 140 00 Praha 4

Feny – mezitřída

Gracy Gwendy Drofa     V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni
o: Total Sam Drofa   m: Divizna z Apatyky
maj. Drožová Jaroslava + Žitniková Lucie, Strážovská 66, 153 00 Praha 5

Feny – třída otevřená

Bombina Pipper Praegredior    VD
o: Wabi z Podolských skal   m: Beatiful Happy Girl Ignorant
maj.: Fröhlichová Jitka, Vokrojova 3343/5, 143 00 Praha 4

Moon Song Malý kavalír          V1, ČKŠ

o.: Eos Rauhteufelchen            m.: Its my life  Malý kavalír

maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.

Feny – třída čestná

Alexis Kim Astronout       posouzena

o.: Honza - Dutch v.d.Oppasser    m.: Gebories Diplomat of Astronout

maj. Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 27715 Tišice

 

Knírač malý černý

Psi – třída otevřená

Achilles z Rodné hroudy   V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni                                         

o.: Griffin Carboneum    m.: Ch. Faux Pas Carboneum

maj.:  Fišerová Hana, Solenice 122, Kamýk n.V. 262 63

Feny – třída dorostu

California Androis      VN1                                         

o.: Man In Black Androis   m.: Rosalie Rezlark  

maj.: Krotilová Marie, Lochotínská 489, 109 00 Praha 10

 

Feny – třída mladých

Ariana Androis      V2                                         

o.: Qwen  Androis   m.: Quo Vadis Androis  

maj.: Kozák Pavel, Raušarovy sady 559, 336 01 Blovice

Inspirace  Carboneum   V1, ČKŠ-J

o.: Shotgun – N di monte Gentile     m.: Daily News Carboneum

maj.:  Hlavatá Jana, Lounín 39, 267 01 Králův dvůr

Feny  – mezitřída

Angelina Black Benavente Moravia        V2, res. ČKŠ                                         

o.: Waldemar Androis    m.: Jelly Fish Malý kavalír

maj.: Křížová Eliška, Bradlecká 59, 507 13 Železnice

Renie Jafa Re-Ro   V1, ČKŠ

o.: Handsome Carboneum     m.: Esmeralda Androis

maj.:  Hlavatá Jana, Lounín 39, 267 01 Králův dvůr

Feny – třída otevřená

Aurora Black Benavente Moravia        V1, ČKŠ, OKV                                         

o.: Waldemar Androis    m.: Jelly Fish Malý kavalír

maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.

Feny – třída veteránů

Dancing in Black Malý kavalír          V1, ČKŠ-V

o.: Playboy Rezlark            m.: Annie Lennox   Malý kavalír

maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.

 

Knírač střední černý

Psi – třída štěňat

Z´Jumbo  Bohemia Cardinal     VN1

o.:  Mohner´s  Dark Danish Design     m.: Sasha Bohemia Cardinal

maj.: Miksová  Martina, Molákova 582/22, 182 00 Praha 8

Psi – otevřená

Seraf De E´Brise Figaro Cardinal     V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Cherni Straznik Luck  m:  Sasha Bohemia Cardinal

maj.: Miksová  Martina, Molákova 582/22, 182 00 Praha 8

Feny  – mezitřída

Xi Xi  Bohemia Cardinal       V1, ČKŠ, OKV

o.: Mohner´s  Dark Danish Design   m.:  Yoko Ono v.d. Kleinen Au

maj.: Vašková Eva, Zelenečská 355/22, 198 00 Praha 9

Feny – třída otevřená

Xena   Bohemia Cardinal       V1, ČKŠ

o.: Mohner´s  Dark Danish Design   m.:  Yoko Ono v.d. Kleinen Au

maj.: Miksová  Martina,  Molákova 582/22, 182 00 Praha 8

 

 

 

Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída štěňat

Darwin A Finta F Morava     VN1

o.: Shark A Finta F Morava       m.: Anastasie Audry A Finta F Morava

maj.:  Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

Psi – třída otevřená

Superman Saltus ze Záhrabské     V1, ČKŠ

o.: Top Target National Pride       m.: Lisa Saltus ze Záhrabské

maj.:  Stiborová Kateřina MVDr.   

Psi – třída vítězů

Top Target Shark  A Finta F     V2, res. ČKŠ

o.: Mohner´s Titan        m.: Top Target Family Jewel

maj.:  Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

Armani Poslední skaut     V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o.: Mohner´s Peppermill       m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia

maj.:  Pokorná Kamila, Dražice 52, 29471 Bemátky n.J.

Feny – vítězů

Anastasie Audry  A Finta F Morava     V1, ČKŠ, OKV

o.: Barren Macadamian       m.: Finta F Alarm Beskyd

maj.:  Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

 

Knírač velký černý

Psi – třída dorostu

Jesse James Goldest Danubius  VN1

o.: Vandamme v. Hatzbachtal  m.: Happy Hilary Goldest Danubius 

maj.: Rohlenovi Petra a David, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

Psi –třída mladých 

Barthemius Magic Black Diamond    V1, ČKŠ-J

o.: Frajer Frenkie Goldest Danubius      m.: Annie Magic Black Diamond

maj.: Podrabská Iveta, 28.října 1231, 27309 Kladno

Hugben Radinie   V2

o. Bodo v. Hexenwald   m.: Prime Brillance Radinie

maj.: Voralová Barbora, Šimáčkova 11, 170 00 Praha 7

Psi – třída pracovní

Don Juan  Radinie   V1, ČKŠ, OKV

o. Missing Ravel   m.: lady v. Kossover land

maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 50316

Psi – třída mimo konkurenci

Frajer Frenkie   Goldest Danubius  nenastoupil    

Šampion ČR, Šampion KCHK, Klubový vítěz, IPO3

o.: Akido v. Elberfeld  m.: Nev Lemar Barbara 

maj.: Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

Devil Denny  Goldest Danubius    nenastoupil

Šampion ČR, Šampion KCHK, CACIB, IPO3

o.: Clark v. Klingsgarten  m.: Nev Lemar Barbara  

maj.: Rohlenová Petra, Rohlena David, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

Dark Derek Goldest Danubius    nenastoupil

Šampion ČR, OKV, CAC, res. CACIB, IPO2

o.: Clark v. Klingsgarten  m.: Nev Lemar Barbara  

maj.: Vrabcová Lenka, K Cihelně 85, Dolní Břežany

Feny – třída dorostu

Jennifer Jeane Goldest Danubius  nenastoupila

o.: Vandamme v. Hatzbachtal  m.: Happy Hilary Goldest Danubius 

maj.: Rohlenová Petra, Vojtoková Michaela, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

Feny – třída mladých

Bianca od Devíti vrb   nenastoupila

o.: Devil Denny Goldest Danubius     m.: Savali Infinity Power

maj.: Fraňková Lenka, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice

Airis od Dyleňské hory   VD

o.: Ikaros Radinie     m.: Gently Born Roxana

maj.: Rubášová Renata, Těšetiny 24, 339 01 Klatovy

Feny – třída otevřená

Anette Jesstyno        V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější v plemeni

o. Larry King Radinie   m.: Jackie Jess Sluneční paprsek

maj.: Váchová Jaroslava, K.H.Máchy 297/11, 41702 Dubí 2

Feny – třída pracovní

Happy Hilary Goldest Danubius  V1, ČKŠ

o. Xerro v. Hatzbachtal   m.: Ich New Lemar Barbara

maj.: Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

Feny – třída vítězů

Annie Magic Black Diamond    V1, ČKŠ

Šampion ČR

o.: Carbon Bright ze Slunečné verandy      m.: Chessie Radinie

maj.: Podrabská Iveta, 28.října 1231, 27309 Kladno

Feny – třída veteránů

Ich. NEW LEMAR BARBARA     nenastoupila

o.: Ingebar´s Uri Geller    m.: Lemar Valens Arabella  

maj.: Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

 

Knírač velký pepř a sůl

Feny – třída mladých

Silver Senator Femme Fatale  V1, ČKŠ-J, Nejkrásnější v plemeni

o. Mel Gibson v. Amber   m.: Silver Senator Rhisbee

maj.: Vaculíková Jana, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )