Kompletní výsledky najdete uvnitř článku
Katalog 2003
Povýstavní
katalog
Oblastní
klubová výstava kníračů
Dvůr
Králové nad Labem 4. 5. 2013
Rozhodčí:
Andrea Zaoralová
Seznam vystavovaných
psů podle katalogových čísel
KRUH Č.1
Knírač
malý bílý
Třída
mladých
fena
01.
XERRIE ŠVARCAVA
nar.: 24.02.2012
CMKU/KM/8497/12
o.:
Euro Snowwhite v.d. Spike m.: Zarra Švarcava
ch.:
Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
maj.:
Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
V1 VT ČKŠ JUNIOR
Knírač
malý černostříbřitý
Třída mladých
feny
02. BESSY ČERNÝ DORADUS
nar.: 10.05.2012
CMKU/KM/8673/12
o.: Nenevale Fan Mail
m.: Sadie z Agova dvora
ch.: Švorc Igor Ing.,
Koperníkova 6, 408 01 Rumburk
maj.: Jiroušková Marie, Kvíčala
207, 542 32 Úpice
VD
______________________________________________________________________
Třída veteránů
feny
03. ALIX GRAND CALVERA
nar.: 18.03.2003
CMKU/KM/5385/03/04
o.: Edy Vulkan
m.: Rebecca de Nador Cleville
ch.: Havelková Denisa, 267 51
Chlustina 86
maj.: Páleníková Dobromila
MVDr., Borová 17, 566 01 Vysoké Mýto
V VT ČKŠ VETERÁN
Knírač
malý černý
______________________________________________________________________
Třída štěňat
psi
04. ABBEY ROAD Z GLORIBAMU
nar.: 16.11.2012
CMKU/KM/8893/12
o.: Bravo Rezlark
m.: Glorinda z Šardanu
ch.: Řehánková Iva, Nádražní
222, 747 22 Dolní Benešov
maj.: Brejtr Karel, Pod Homolkou
1732, 547 01 Náchod
VN 1
______________________________________________________________________
Třída mladých
psi
05. BODYGUARD HORAS-CHAN
nar.: 24.02.2012
CMKU/KM/8514/12
o.: Savali Holiday
m.: Xtravagance Androis
ch.: Horáček Michal, Havlíčkova
517, 553 74 Horní Jelení
maj.: Rejchrtová Helena, V aleji
647, 549 01 Nové Město nad Metují
V1 VT ČKŠ
06. OFFSET REZLARK
nar.: 15.06.2012
CMKU/KM/8754/12
o.: Partner Rezlark
m.: Quelle Rezlark
ch.: Rezková Larisa Ing.,
Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Kořínková Lenka Ing., St.
Hudečka 1975, 504 01 Nový Bydžov
V2
______________________________________________________________________
Mezitřída
psi
07. LOVELY LEAR GENSTAT
nar.: 25.12.2011
CMKU/KM/8782/12
o.: Victorious Star Odyssey for
Genstat m.: Varvara Genstat
ch.: Stankevich G., ul. Bjaduli
5-4, Minsk, Bělorusko
maj.: Horáček Michal,
Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
V1 VT ČKŠ OKV NEJKÁSNĚJŠÍ MK
NEJKÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OBLASTNÍ VÝSTAVY
______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
08. ANGELINA BLACK BENAVENTE MORAVIA
nar.: 07.11.2011
CMKU/KM/8389/11
o.: Waldemar Androis
m.: Jellyfish Malý kavalír
ch.: Rodinová Dagmar, Potoční
897, 735 32 Pychvald u Karviné
maj.: Křížová Eliška,
Bradlecká 59, 507 13 Železnice
V1 VT ČKŠ
09. DOG-OTHO´S FOR YOUR EYES ONLY
nar.: 26.09.2011
CMKU/KM/9047/13
o.: Repitition´s Heat
Wawe m.: Dog Otho´s Cordelia
ch.: Gonzales Thomas + Ivana,
Argentina
maj.: Kaniaková Jana,
Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
V2 REZ. ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
10. CRISS CROSS KNÍŽETE STERNENHOCHA
nar.: 06.03.2009
CMKU/KM/6572/09
o.: Char N´ Co One More
For The Road m.: Altagracia Carboneum
ch.: Čechová Kateřina Mgr.,
Sídl. Pod Cvilínem B/7, 794 01 Krnov
V4
maj.: Řehulková Iljana, Na
Větrníku 1295, 537 05 Chrudim
11. ELVIRA REZLARK
nar.: 30.04.2010
CMKU/KM/7718/10
o.: His Eminence Androis
m.: Gipsy Rezlark
ch.: Rezková Larisa Ing.,
Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Stražická Marta, Vysokov
73, 549 12
VD
12. GORDONA REZLARK
nar.: 24.10.2010
CMKU/KM/7944/10
o.: Dragon Fly Carboneum
m.: Folk Dance Rezlark
ch.: Rezková Larisa Ing.,
Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Berková Eva, Horní Tříč
71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
V3
13. LADY ELISABETH BOHEMIA NESS
nar.: 19.01.2012
CMKU/KM/8453/12
o.: Lancaster Androis
m.: Blacksun Bohemia Ness
ch.+maj.: Kaniaková Jana,
Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
V
14. KATHERINE ANDROIS
nar.: 19.04.2009
CMKU/KM/6617/09
o.: Ypsilon Androis
m.: Luciana Androis
ch.: Zaoralová Andrea, Zberaz
30, 264 01 Sedlčany
maj.: Puhaná J., Za pasáží
1428, 530 02 Pardubice
V2 REZ. ČKŠ
15. TRINITY ANDROIS
nar.: 02.05.2011
CMKU/KM/8220/11
o.: Original Rezlark
m.: Quo Vadis Androis
ch.:
Zaoralová Andrea, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
maj.: Hradec Milan, Havlíčkova 713,
293 01 Mladá Boleslav
V1
VT ČKŠ
Třída vítězů
feny
16. YOLANDA GENSTAT
nar.: 28.04.2011
CMKU/KM/8383/11
o.: Victorious Star Number One
Genstat m.: Barcelona Genstat
ch.: Stankevich G., ul.
Bjaduli 5-4, Minsk, Bělorusko
maj.: Horáček Michal,
Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
V1 VT ČKŠ
______________________________________________________________________
Knírač
malý pepř a sůl
Třída štěňat
psi
17. BARBAR Z ŠENOVSKÉHO SLIVNÍKU
nar.: 19.12.2012
CMKU/KM/8951/12
o.: Malleus Maleficarum Knížete
Sternenhocha m.: Astalavista Baby Pessoa
ch.: Slíva Stanislav, Kaštanová
1103, 739 34 Šenov
maj.: Skoumalová Eva, Bukovina
62, 500 03 Hradec Králové
NADĚJNÝ 2
18. ISMAEL ERNST ASTRONAUT
nar.: 16.12.2012
CMKU/KM/8924/12
o.: Zeus Pepper Astronaut
m.: Cacao Bean Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
VN 1 NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ
______________________________________________________________________
Třída otevřená
psi
19. DELON ALAIN Z KOPCE VÍTKOVA
nar.: 04.12.2007
CMKU/KM/7148/07
o.: Casper Diablo z Barokamu
m.: Issa z Kopce Vítkova
ch.: Jakubův Lenka, Koněvova
155, Praha 3
maj.: Bošinová Markéta, Polská
1332, 530 03 Pardubice
VD 2
20. XERXES ASTRONAUT
nar.: 19.12.2010
CMKU/KM/8008/10
o.: Tajinastes Directo Al Grano
m.: First Lady Moldau North
ch.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
maj.: Vokřál Václav Ing.,
Sekaninova 406, 500 11 Hradec Králové 11
V1 ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
21. URQUELL ORIGINAL ASTRONAUT
nar.: 10.08.2010
CMKU/KM/7841/10
o.: Tajinastes Directo Al Grano
m.: Gebories Diplomat of Astronaut
ch.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
maj.: Volná Marcela, K Závěrce
34/2752, 150 00 Praha 5 – Smíchov
V1 VT ČKŠ OKV
______________________________________________________________________
Třída štěňat
feny
22. CHIQUI ERNST ASTRONAUT
nar.: 06.12.2012
CMKU/KM/8923/12
o.: Chuvisco da Boa Barba
m.: Oxana Astronaut
ch.+maj.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
VN 1
______________________________________________________________________
Třída dorostu
feny
23. TESSA Z ROZNETU
nar.: 02.11.2012
CMKU/KM/8882/12
o.: Starlings Kashmir
m.: Sisi Star z Roznetu
ch.: Rozová Zuzana,
Petrohradská 25, 101 00 Praha 10
maj.: Křížová Eliška, Bradlecká
59, 507 13 Železnice
VN 1 NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST
Třída otevřená
feny
24. AVALANCHE EFFECT SILVER GOTCHA
nar.: 12.12.2010
CMKU/KM/8000/10
o.: Total Sam Drofa
m.: Ajša ze Slunné výhně
ch.: Řehulková Iljana, Na
Větrníku 1295, 537 05 Chrudim
maj.: Řehulková Iljana +Kult
Libor, Nová Závoď 934, 542 32 Úpice
VD 2
25. MADAM REZLARK
nar.: 12.05.2010
CMKU/KM/7733/10/12
o.: Deep Space Astronaut
m.: Claudia Rezlark
ch.: Rezková Larisa Ing.,
Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Berková Eva, Horní Tříč
71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
V1
_____________________________________________________________________
Knírač
střední černý
Třída mladých
psi
26. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA
nar.: 25.05.2012
CMKU/KS/ 8261/12
o.: Lazaras Duke of Earl
m.: Legenda od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing.
arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: manž. Stránských, Labská
14, 530 02 Pardubice
V1 ČKŠ JUNIOR NEJKRÁSNĚJŠÍ
MLADÝ PES
______________________________________________________________________
Mezitřída
psi
27. XAPATAN BOHEMIA CARDINAL
nar.: 03.08.2011
CMKU/KS/8142/11
o.: Dark Danish Design
m.: Yoko Ono von der kleinen Au
ch.: Miksová Martina, Molákova
582/22, 186 00 Praha 8
maj.: Hradec Pavel, Vinec 92,
293 01 Mladá Boleslav
V1 VT ČKŠ OKV
______________________________________________________________________
Třída otevřená
psi
28. AMUR OD ZLATY
nar.: 08.10.2008
CMKU/KS/7584/08
o.: Envy Grand Calvera
m.: Kashmira Temný stín
ch.: Kusá Zlata, Škvorec 16
maj.: Švecová Jana, Chotěvice
43
VD 2
29. JET BLACK GRAND CALVERA
nar.: 06.07.2011
CMKU/KS/8112/11
o.: Antares Bakkara Flavago
m.: Revolution Grand Calvera
ch.+maj.: Havelková Denisa, 267
51 Chlustina 86
V1 VT ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
30. NUGGET OD DALAJSKÉHO POTOKA
nar.: 14.06.2010
CMKU/KS/7931/10/12
o.: Samuraj Bohemia Cardinal
m.: Janette od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing.
arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: Kimel František,
Bochovská 11, 158 00 Praha
V1 VT ČKŠ
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
31. CELINE DION ELBA PADIJA
nar.: 24.06.2011
SPKP 1424
o.: Remember Me Black Grand
Calvera m.: Elza Moore Spod Tópartu
ch.: Follaufová Patrícia,
Školská 194, 925 21 Sládkovičovo, Slovensko
maj.: Kolářová Danuše,
Šafaříkova 108, 566 01 Vysoké Mýto
VD 2
32. JEWEL BLACK GRAND CALVERA
nar.: 06.07.2011
CMKU/KS/8116/11
o.: Antares Bakkara Flavago
m.: Revolution Grand Calvera
ch.+maj.: Havelková Denisa, 267
51 Chlustina 86
V1 ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
33.
KALOKAGATHIA BLACK GRAND CALVERA
nar.: 23.07.2011
CMKU/KS/8131/11
o.:
Mikes Uti Dark Boy m.: Dark
Beauty Grand Calvera
ch.+maj.: Havelková Denisa, 267 51
Chlustina
V1
VT ČKŠ
40.
ISCAH BLACK GRAND CALVERA
nar.: 27.04.2011
CMKU/KS/8088/11
o.:
Deep Purple Grand Calvera m.: Umyrra Leones
Grand Calvera
ch.:
Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
maj.: Zubrická Michaela, Lhotka 179,
560 02 Česká Třebová
V2
REZ. ČKŠ
Třída vítězů
feny
34. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA
nar.: 19.08.2009
CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni Strazhnik Lucky’s
Cowboy m.: Christine od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing.
arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: Pavlasová Milena,
Roháčova 1984, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
V1 VT ČKŠ OKV
______________________________________________________________________
Knírač
střední pepř a sůl
Třída otevřená
psi
35. AULERCO OBI WAN KENOBI
nar.: 06.03.2010
CMKU/KS/8125/11/11
o.: Aluerco Ahti
m.: Mihan Hapsivita
ch.: Giuliano Roberti, Itálie
maj.: Havelková Denisa, 267 51
Chlustina 86
V1 VT ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
36. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT
nar.: 23.04.2009
CMKU/KS/7706/09/12
o.: Mohner´s Peppermill
m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia
ch.: Křížová Marcela, Láz 78,
262 41 Bohutín
maj.: Pokorná Kamila, Dražice
52, 294 71 Benátky nad Jizerou
V1 VT ČKŠ OKV NEKRÁSNĚJŠÍ
STŘEDNÍ KNÍRAČ
37. DELAWARE GLORIA LEONES
nar.: 24.02.2010
CMKU/KS/7853/10
o.: Argenta´s Lojtnant
Loke m.: Infinity Pepper Grant
Calvera
ch.+ maj.: Zubrická Michaela,
Lhotka 179, 560 02 Česká Třebová
V2 REZ. ČKŠ
______________________________________________________________________
Třída veteránů
psi
38. BRAVO JACKIR
nar.: 12.04.2005
CMKU/KS/6760/05/06
o.: Bohemia Top Star
m.: Happy Day Grand Calvera
ch.+ maj.: Jackmannová Irena,
Hlušice 87, 503 56
V1 VT ČKŠ VETERÁN NEKRÁSNĚJŠÍ
VETERÁN
______________________________________________________________________
Třída mladých
feny
39. DIAMOND GLORIA LEONES ORIASIS
nar.: 24.06.2012
CMKU/KS/8279/12
o.: Arrischiato Contre Gloria
Leones m.: Crystal Clare Oriasis
ch.: Kubínová Radka, Kubelíkova
39, 130 00 Praha 3
maj.: Zubrická Michaela, Lhotka
179, 560 02 Česká Třebová
V1 VT ČKŠ JUNIOR
______________________________________________________________________
Třída
vítězů
feny
41.
GRAND SEN ERRA GLORIA LEONES
nar.: 08.12.2009
CMKU/KS/7970/10
o.:
Luca Ymke v.d. Vanenblickhoeve m.: Grand Sen Anais
ch.: Kulibaba A. + Patok A., Polsko
maj.: Zubrická Michaela, Lhotka 179,
560 02 Česká Třebová
V1
VT ČKŠ OKV
______________________________________________________________________
Knírač
velký černý
Třída mladých
psi
42. NICK NEIRO GARDEN
nar.: 09.04.2012
SPKP 1877
o.: Art z Olomoucké
pevnůstky m.: Jessy Neiro Garden
ch.: Horváth Marcel, 053 22
Jamník 196, Slovensko
maj.: Volejník Martin,
Barchůvek 35, 504 01 Nový Bydžov
V1 VT ČKŠ JUNIOR
Mezitřída
psi
43. FERDINAND AURELIUS RADINIE
nar.: 29.06.2011
CMKU/KV/6618/11
o.: Larry King Radinie
m.: Gentli Born Rosemary
ch.: Glänznerovi Zd.+ Helena,
Kollárova 240, Starý Plzenec
maj.: Vognar Miloš, M. Horákové
262, 500 06 Hradec Králové
VD 1
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
44. ARES GOLDEST DACHES
nar.: 24.03.2009
CMKU/KV/6193/09
o.: Chesterfield Pip Strážce
klidu m.: Famira Farah Goldest Danubius
ch.: Sobotková Jaroslava,
Světnov 69, 591 01 Žďár nad Sázavou
maj.: Tomek Jiří, Světnov 69,
591 01 Žďár nad Sázavou
V1
______________________________________________________________________
Třída otevřená
feny
45. SINDY VĚČNÝ RIVAL
nar.: 13.07.2010
CMKU/KV/6454/10
o.: Hardy Stanios
m.: Stacy Bitt Box
ch.: Fialová Věra, Volárna 13,
280 02 Kolín
maj.: Koloc František JUDr.,
Studénka 8, 509 01 Nová Paka
VD 2
46. YRSTY Z DESTRU
nar.: 02.12.2010
CMKU/KV/6516/10
o.: Richie Zdestru
m.: Tifany Zdestru
ch.: Strusková Zdeňka,
Podskalská 23/2, 294 71 Benátky nad Jizerou
maj.: Lerlová Dagmar Ing.,
Famfulíkova 9, 182 00 Praha 8
VD 1
______________________________________________________________________
Třída pracovní
feny
47. AMITIEL OD DEVÍTI VRB
nar.: 02.11.2010
CMKU/KV/6510/10
o.: Newcomer Nelson v.d.
Klinger m.: Infinity Power Savali
ch.: Boháčová Kateřina,
Žermanice 57
maj.: Durdík Jiří Ing., Valeč
245, 675 53
V1 VT ČKŠ OKV NEJKRÁSNĚJŠÍ
VELKÝ KNÍRAČ
______________________________________________________________________
Výsledky finálových soutěží
Nejkrásnější
štěně
18. ISMAEL ERNST ASTRONAUT
nar.: 16.12.2012
CMKU/KM/8924/12
o.: Zeus Pepper Astronaut
m.: Cacao Bean Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
Nejkrásnější
dorost
23. TESSA Z ROZNETU
nar.: 02.11.2012
CMKU/KM/8882/12
o.: Starlings Kashmir
m.: Sisi Star z Roznetu
ch.: Rozová Zuzana,
Petrohradská 25, 101 00 Praha 10
maj.: Křížová Eliška, Bradlecká
59, 507 13 Železnice
Nejkrásnější
mladý pes
26. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA
nar.: 25.05.2012
CMKU/KS/ 8261/12
o.: Lazaras Duke of Earl
m.: Legenda od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing.
arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: manž. Stránských, Labská
14, 530 02 Pardubice
Nejkrásnější
malý knírač
07. LOVELY LEAR GENSTAT
nar.: 25.12.2011
CMKU/KM/8782/12
o.: Victorious Star Odyssey for
Genstat m.: Varvara Genstat
ch.: Stankevich G., ul. Bjaduli
5-4, Minsk, Bělorusko
maj.: Horáček Michal,
Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
Nejkrásnější
střední knírač
36. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT
nar.: 23.04.2009
CMKU/KS/7706/09/12
o.: Mohner´s Peppermill
m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia
ch.: Křížová Marcela, Láz 78,
262 41 Bohutín
maj.: Pokorná Kamila, Dražice
52, 294 71 Benátky nad Jizerou
Nejkrásnější
velký knírač
47.
AMITIEL OD DEVÍTI VRB
nar.: 02.11.2010
CMKU/KV/6510/10
o.: Newcomer Nelson v.d.
Klinger m.: Infinity Power Savali
ch.: Boháčová Kateřina,
Žermanice 57
maj.: Durdík Jiří Ing., Valeč
245, 675 53
---------------------------------------------------------------------------
Nejkrásnější
veterán
38. BRAVO JACKIR
nar.: 12.04.2005
CMKU/KS/6760/05/06
o.: Bohemia Top Star
m.: Happy Day Grand Calvera
ch.+ maj.: Jackmannová Irena,
Hlušice 87, 503 56
Nejkrásnější knírač
Oblastní výstavy
07. LOVELY LEAR GENSTAT
nar.: 25.12.2011
CMKU/KM/8782/12
o.: Victorious Star Odyssey for
Genstat m.: Varvara Genstat
ch.: Stankevich G., ul. Bjaduli
5-4, Minsk, Bělorusko
maj.: Horáček Michal,
Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
Adresář
vystavovatelů
Berková
Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
12, 25
Bošinová
Markéta, Polská 1332, 530 03 Pardubice
19
Brejtr
Karel, Pod Homolkou 1732, 547 01 Náchod
4
Durdík
Jiří Ing., Valeč 245, 675 53
47
Havelková
Denisa, Chlustina 86, 267 51
29, 32, 33, 35
Horáček
Michal, Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
7, 16
Hradec
Milan, Havlíčkova 713, 293 01 Mladá Boleslav
15
Hradec
Pavel, Vinec 92, 293 01 Mladá Boleslav
27
Jackmannová
Irena, č. 87, 503 56 Hlušice
38
Jiroušková
Marie, Kvíčala 207, 542 32 Úpice
2
Kaniaková
Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice 9,
13
Kimel
František, Bochovská 11, 158 00 Praha
30
Koloc
František JUDr., Studénka 8, 509 01 Nová Paka
45
Kolářová
Danuše, Šafaříkova 108, 566 01 Vysoké Mýto
31
Kořínková
Lenka , Stanislava Hudečka 1975, 504 01 Nový Bydžov 6
Křížová
Eliška, Bradlecká 59, 507 13 Železnice
8, 23
Lerlová
Dagmar Ing., Famfulíkova 9, 182 00 Praha 8
46
Nováková
Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
1
Páleníková
Dobromila MVDr., Borová 17, 566 01 Vysoké Mýto 3
Pavlasová
Milena, Roháčova 1984, 544 01 Dvůr Králové nad Labem 34
Pokorná
Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky nad Jizerou
36
Puhaná J.,
Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice
14
Rejchrtová
Helena, V Aleji 647, 549 01 Nové město nad Metují
5
Řehulková
Iljana, Na Větrníku 1295, 537 05 Chrudim
10
Řehulková
Iljana + Kult Libor, Nová Závoď 934, 543 32 Úpice 24
Skoumalová
Eva, Bukovina 62, 500 03 Hradec Králové
17
Stránských
manž., Labská 14, 530 02 Pardubice
26
Stražická
Marta, Vysokov 73, 549 12
11
Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
18, 22
Švecová
Jana, Chotěvice 43,
28
Tomek
Jiří, Světnov 69, 591 01 Žďár nad Sázavou
44
Vognar
Miloš, M. Horákové 262, 500 06 Hradec Králové
43
Vokřál
Václav Ing., Sekaninova 406, 500 11 Hradec Králové 11
20
Volejník
Martin, Barchůvek 35, 504 01 Nový Bydžov
42
Volná
Marcela, K Závěrce 34/2752, 150 00 Praha 5 – Smíchov
21
Zubrická
Michaela, Lhotka 179, 560 02 Česká Třebová
37,39,40,41
Pořadatel:
Český
kynologický svaz, základní kynologická organizace 138
Dvůr
Králové nad Labem
www.kynologie.dknl.cz