Výsledky OKV Tymákov 22.9. a Memoriálu MUDr. Viktora Beneše
Vydáno dne 24. 09. 2012 (3384 přečtení)
komplětní výsledky akce
VÝSTAVNÍ KRUH č
VÝSTAVNÍ KRUH č. 1
Rozhodčí: Lenka Fairaislová
KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ
PSI –
TŘÍDA DOROSTU
1
|
ON THE EDGE Z DIXIE
|
30.12.2011
|
JR 72304 Pš
|
O: ICH Noble
Monument´s Atman M: ICH Xtravagance z Dixie
|
Ch.: Šindelářová
Michala, Moše Pijade 22, Debeljača, 262 14, Serbia
|
Maj.: Šindelářová
Michala, Moše Pijade 22, Debeljača, 262 14, Serbia
|
VN 1, Nejlepší dorostenec
|
PSI –
TŘÍDA MLADÝCH
2
|
GENIUS MAN MALÝ
KAVALÍR
|
27.07.2011
|
CMKU/MK/8277/11
|
O: Chottans Vagabond
For Me M: Roxi Rottary Malý kavalír
|
Ch.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Maj.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Nenastoupila
|
PSI –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
3
|
BORN TO ME MALÝ
KAVALÍR
|
23.04.2010
|
CMKU/MK/7688/10
|
O: Simpley The Best
Malý kavalír M: Lone me Kate Malý kavalír
|
Ch.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Maj.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Nenastoupila
|
PSI –
TŘÍDA VETERÁNŮ
4
|
DAN
Z KAMENSKÝCH VRCHŮ
|
22.02.2004
|
CMKU/MK/5578/04/05
|
O: Danny Ribaty
M: Boša z Kamenských vrchů
|
Ch.: Šícha Václav,
Skalice 133, Planá nad Lužnicí 391 11
|
Maj.: Beděrková
Ivana, Ing., Branišovská 23, České Budějovice 370 12
|
V1, ČKŠ-V, Nejkrásnější veterán - pes
|
FENY –
TŘÍDA MLADÝCH
5
|
JACOBINA CS REZLARK
|
14.09.2011
|
CMKU/MK/8335/11
|
O: Savali Holiday
M: Rachel Rezlark
|
Ch.: Rezková Larisa,
Ing., Zlatníky 17, Dolní Břežany 252 41
|
Maj.: Lukeš
Vlastimil, Ing., Dolení Paseky 68, Český Dub 463 43
|
V1, ČKŠJ
|
10
|
LA DOLCE VITA Z DIXIE
|
08.07.2011
|
CMKU/MK/8511/12
|
O: ICH Noble
Monument´s Atman M: Flawles Face z Dixie
|
Ch.: Šindelářová
Michala, Moše Pijade 22, Debeljača, 262 14, Serbia
|
Maj.: Matušová
Klára, Na Výsluní 248/5, Karlovy Vary – Dalovice 362 63
|
V2
|
6
|
MYSTERY VZPOMÍNKA
|
21.09.2011
|
CMKU/MK/8350/11
|
O: Chottans Vagabond
For Me M: Jolly Silver Grand Calvera
|
Ch.: Koláčková Dita
MVDr. , Bukov 30, Hořesedly 270 04
|
Maj.: Koláčková Dita
MVDr. , Bukov 30, Hořesedly 270 04
|
VD 3
|
FENY –
MEZITŘÍDA
7
|
LADY ZE SVÁŠKOVA
DVORA
|
29.04.2011
|
CMKU/MK/8199/11
|
O: Zodiak z Dixie
M: Ines ze Sváškova dvora
|
Ch.: Eliášková
Hana, Puchmajerova 1313, Beroun 266 01
|
Maj.: Eliášková
Hana, Puchmajerova 1313, Beroun 266 01
|
VD 3
|
8
|
HAIRY REVOLUTION Z
DOLLNAXU
|
17.11.2010
|
CMKU/MK/7955/10
|
O: Ops do Boa
Barba M: Borůvka z Dollnaxu
|
Ch.: Strnadová Zdeňka,
RNDr., Pod zahradami 151/6, Praha 10 104 00
|
Maj.: Strnadová
Zdeňka, RNDr., Pod zahradami 151/6, Praha 10 104 00
|
VD 2
|
9
|
TRISHA POSLEDNÍ
SKAUT
|
11.05.2011
|
CMKU/MK/8212/11
|
O: ICHAngel Family
Darling´s M: CH Mercedes Poslední skaut
|
Ch.: Křížová
Marcela, Mgr., Láz 78, Bohutín 262 41
|
Maj.: Křížová
Marcela, Mgr., Láz 78, Bohutín 262 41
|
V1, ČKŠ, OKV
|
FENY –
TŘÍDA VETERÁNŮ
11
|
CALISTA MIA
VZPOMÍNKA
|
03.10.2002
|
CMKU/MK/5287/02/05
|
O: Cash Carry Malý
kavalír M: Rotti Bobó Zaphir
|
Ch.: Koláčková Dita
MVDr. , Bukov 30, Hořesedly 270 04
|
Maj.: Koláčková Dita
MVDr. , Bukov 30, Hořesedly 270 04
|
V1, ČKŠ-V
|
KNÍRAČ MALÝ
PEPŘ A SŮL
PSI –
MEZITŘÍDA
12
|
JCH. ZACHARIAS
ASTRONAUT
|
17.04.2011
|
CMKU/MK/8181/11
|
O: CH. Schnauzer –
Huset Charm Looking M: ICH. Shakira Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
V1, OKV, ČKŠ, Nejkrásnější malý knírač, Nejkrásnější pes výstavy
|
PSI –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
13
|
JCH. SASVÁRI XAN
D´OR OLIVER
|
11.10.2009
|
CMKU/MK/7553/10
|
O: Sasvári One Easy
Bad Boy Is George M: Sasvári „Q“Dance Feeling Maya
|
Ch.: Vádocz Éva,
Dr., Salli U.99, Budapešť 1182, Hungaria
|
Maj.: Volková Vilma,
Javorová 1805, Kadaň 432 01
|
V1, ČKŠ
|
PSI –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
14
|
CH. OURAGAN TERNO
ASTRONAUT
|
12.08.2009
|
CMKU/MK/7486/09/12
|
O: CH. Sensotion
Storm Watcher M: ICH. Waikiki Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
V1, ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA DOROSTU
15
|
CAIRA IDEAL PEPPER
ASTRONAUT
|
20.02.2012
|
CMKU/MK/8508/12
|
O: CH. Schnauzer –
Huset Charm Looking M: CH. Ideal for Me Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
VN 1
|
FENY –
MEZITŘÍDA
16
|
JCH. ALEXIS KIM
ASTRONAUT
|
19.04.2011
|
CMKU/MK/8185/11
|
O: ICH. Honza-Dutch
v.D´n Oppaser M: ICH. Gebories Diplomat of Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
V1, ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
17
|
MOON SONG MALÝ
KAVALÍR
|
28.01.2010
|
CMKU/MK/7556/10
|
O: Eos Rauh
Rauhtenfelchen M: It´s me Live Malý kavalír
|
Ch.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Maj.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Nenastoupila
|
FENY –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
18
|
CH. IDEAL FOR ME ASTRONAUT
|
08.10.2008
|
CMKU/MK/7348/08
|
O: ICH. Zeus de Coa
Negra M: ICH. Toffifee Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
V1
|
FENY –
TŘÍDA PRACOVNÍ
19
|
MARIA SCARE ASTRONAUT
|
26.07.2009
|
CMKU/MK/7575/09
|
O: CH. Sensotion
Storm Watcher M: Dax Jadzia Astronaut
|
Ch.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15
|
Maj.: Makovská K.,
Kulturní 471, Bystřice/Popelkou 593 01
|
Zkouška: ZOP, ZMMP
|
V1, ČKŠ, OKV
|
|
|
|
|
|
KNÍRAČ
STŘEDNÍ ČERNÝ
PSI –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
20
|
MIKES UTI DARK BOY
|
12.11.2009
|
CMKU/KS/8037/11
|
O: Veni Vidi Vici
Grand Calvera M: Debby v.d. Spitzenstadt
|
Ch.: Paraszt Laszlo,
Hungaria
|
Maj.: Havelková
Denisa , Chlustina 86 267 51
|
V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější střední knírač
|
PES –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
21
|
VON SHAMAN´S WALK ON
AIR
|
16.05.2010
|
WS 35129903
|
O: Skansen´s
Walkman M: Von Shaman´s Kiss Me Kate
|
Ch.: Fitzgerald
Kathleen, Dr., USA
|
Maj.: Havelková
Denisa , Chlustina 86 267 51
|
V1, ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA MLADÝCH
22
|
MARGE SIMPSON GRAND
CALVERA
|
22.11.2011
|
CMKU/KS/8173/11
|
O: Mikes Urti Dark
Boy M: Napa Valley Grand Calvera
|
Ch.: Denisa
Havelková, Chlustina 86 267 51
|
Maj.: Kupf Mikoláš,
Alešova 5, Plzeň 301 00
|
V1, ČKŠ-J, Nejkrásnější mladá fena
|
23
|
XAWI BOHEMIA
CARDINAL
|
03.08.2011
|
CMKU/KS/8145/11
|
O: Mohner´s Dark
Danish Desing M: Oyko Ono von der kleinen Au
|
Ch.: Miksová
Martina, Molákova 582, Praha 8 186 00
|
Maj.: Forejtek
Jaroslav, Ing., Neratovice 277 11
|
V2
|
FENY –
MEZITŘÍDA
24
|
INDIRA BLACK GRAND
CALVERA
|
27.04.2011
|
CMKU/KS/8084/11
|
O: Deep Purple Grand
Calvera M: Napa Valley Grand Calvera
|
Ch.: Denisa
Havelková, Chlustina 86 267 51
|
Maj.: Škarvan Jiří,
Pražská 111, Vráz 267 11
|
V1, ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
25
|
ZZ BLACK GRAND
CALVERA
|
27.12.2009
|
CMKU/KS/7835/09
|
O: Fuego v.
Manzenbach M: Zlato for Shaman Grand Calvera
|
Ch.: Denisa
Havelková, Chlustina 86 267 51
|
Maj.: Havelková
Denisa, Chlustina 86 267 51
|
V1, ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
26
|
AVE SHANA GRAND CALVERA
|
20.04.2010
|
CMKU/KS/7873/10
|
O: Kirill v. Kaiser
Barbarossa M: Boundary-N-Shana´s Hoosier Mama
|
Ch.: Denisa
Havelková, Chlustina 86 267 51
|
Maj.: Vondráčková
Anna, Žižkova 255, Trmice
|
V1, ČKŠ, OKV
|
VÝSTAVNÍ KRUH č. 2
Rozhodčí: Andraš Polgar
KNÍRAČ VELKÝ
ČERNÝ
PSI –
TŘÍDA ŠTĚŇAT
27
|
BARTHEMIUS MAGIC
BLACK DIAMOND
|
07.05.2012
|
CMKU/KV/6724/12
|
O: Frajer Frenkie
Goldest Danubius M: Annie Magic Black Diamond
|
Ch.: Podrabská
Iveta, 28. října 1231, Kladno - Švermov 273 09
|
Maj.: Podrabská
Iveta, 28. října 1231, Kladno - Švermov 273 09
|
VN 1, Nejlepší štěně
|
PSI –
TŘÍDA DOROSTU
28
|
CZARDASCH HANNO VETO
|
16.01.2012
|
CMKU/KV/6687/12
|
O: Xelo v.d. Villa
Klara M: Woo-Doo Hanno Veto
|
Ch.: Pospíchalová
Hana Ing., Tlumená 47, Plzeň – Křimice 322 00
|
Maj.: Kružliaková
Hana, Plzeňská 102, Spálené Poříčí 335 61
|
VN 1
|
29
|
GERARD RADINIE
|
16.03.2012
|
CMKU/KV/6718/12
|
O: Filou von
Blackmoore M: Kassandra von Ermada
|
Ch.: Glänznerovi
Zdeněk a Helena Ing., Kollárova 240, Starý Plzenec 332 00
|
Maj.: Šrámková
Milada, Na Zedníkové 167/2, Praha 8 182 00
|
Nenastoupil
|
PSI –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
30
|
ALEXANDER MAGIC
BLACK DIAMOND
|
22.08.2009
|
CMKU/KV/6284/09
|
O: Carbon Bright ze
Slunečné verandy M: Chessie Radinie
|
Ch.: Iveta
Podrabská, 28. října 1231, Kladno - Ševrmov 273 09
|
Maj.: Tafatová
Iveta, Ve Višňovce 13, Plzeň 301 00
|
V1
|
PSI –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
31
|
D´ARTAGNAN RADINIE
|
18.01.2011
|
CMKU/KV/6535/11
|
O: Missing Ravel
M: Lady v.Kossower Land
|
Ch: Glänznerovi
Zdeněk a Helena Ing., Kollárova 240, Starý Plzenec 332 00
|
Maj.: Glänznerová
Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 00
|
Zkouška: IPO VO
|
V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější velký knírač
|
|
|
|
|
|
FENY –
TŘÍDA MLADÝCH
32
|
ADELINE OD DYLEŇSKÉ
HORY
|
14.11.2011
|
CMKU/KV/6658/11
|
O: Ikaros Radinie
M: Gently Born Roxana
|
Ch.: Klein Karel,
Tři Sekery 154, 354 73
|
Maj.: Klein Karel,
Tři Sekery 154, 354 73
|
V1
|
FENY –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
33
|
ASHLEY ANGEL RADINIE
|
28.11.2009
|
CMKU/KV/6338/09
|
O: St. Brillant
Radinie M: Dgentli Bon Rosemary
|
Ch.: Glänznerovi
Zdeněk a Helena Ing., Kollárova 240, Starý Plzenec 332 00
|
Maj.: Chladová
Marcela Bc., Tři Sekery 1, 353 01
|
V3
|
34
|
ASTRA HANNO VETO
|
10.05.2010
|
CMKU/KV/6408/10
|
O: Xelo v.d. Villa
Klara M: Whoopi Hanno Veto
|
Ch: Pospíchalová
Hana Ing., Tlumená 47, Plzeň – Křimice 322 00
|
Maj.: Hnojský Pavel,
Srby 111, Nepomuk 335 01
|
V4
|
35
|
DANY KLEOPATRA
BEAUTY BOOTY
|
17.03.2009
|
CMKU/KV/6199/09
|
O: Terco de
Pichera M: Yoko Star Radinie
|
Ch.: Chladová
Marcela Bc., Tři Sekery 1, 353 01
|
Maj.: Brhlík
Vlastimil Ing., Pod Rozhlednou 36, Plzeň 301 00
|
V1, ČKŠ, OKV
|
36
|
GENTLY BORN ROXANA
|
08.04.2008
|
CMKU/KV/6151/09/11
|
O: Gently Born Never
Give Up M: Gently Born Gwendoline
|
Ch.: Vlasova A.,
Trofimova E., Zheleznodorozhnaya 77, Opalikha, MO, 143444, Russia
|
Maj.: Klein Karel,
Tři Sekery 154, 354 73
|
V2, res. ČKŠ
|
FENY –
TŘÍDA PRACOVNÍ
37
|
DEAR DASCHA RADINIE
|
18.01.2010
|
CMKU/KV/6538/11
|
O: Missing Ravel
M: Lady v.Kossower Land
|
Ch.: Glänznerovi
Zdeněk a Helena Ing., Kollárova
240, Starý Plzenec 332 00
|
Maj.: Vodrážková
Petra, Ke Sv. Jiří 20, Plzeň 312 00
|
Zkouška: BH
|
V1, ČKŠ
|
|
|
|
|
|
38
|
XANADU HANNO VETO
|
26.08.2007
|
CMKU/KV/5910/07
|
O: Kastor v.d.
Villa Klara M: Uschka Hanno Veto
|
Ch.: Pospíchalová
Hana Ing., Tlumená 47, Plzeň 322 00
|
Maj.: Pospíchalová
Hana Ing., Tlumená 47, Plzeň 322 00
|
Zkouška: IPO 1
|
D
|
|
|
|
|
|
|
FENY –
TŘÍDA MIMO KONKURENCI
39
|
KASSANDRA VON ERMADA
|
15.04.2009
|
CMKU/KV/6410/10/12
|
O: St. Brillant
Radinie M: Viva Ladiva von Ermada
|
Ch.: Erdman Hans
Jürgen, Richard-Wagner Str. 4, Birkenwerder 16547, DE
|
Maj.: Hrkalová
Kateřina a Glänznerová Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 00
|
V1, Nejkrásnější jedinec třídy mimo konkurenci
|
KNÍRAČ
STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
PSI –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
40
|
RUS TOP RATE UNICUM
|
20.08.2004
|
CMKU/KS/6827-05/04
|
O: Ivan Mazor M:
Canta Seyli
|
Ch.:Maria Barzhanová
|
Maj.: Kružliaková Hana,
Plzeňská 102, Spálené Poříčí 335 61
|
V1, ČKŠ
|
PSI –
TŘÍDA VÍTĚZŮ
41
|
ARMANNI POSLEDNÍ
SKAUT
|
23.04.2009
|
CMKU/KS/7706/09
|
O: Mohner´s
Peppermill M: Brooke Bogy Fortuna Moravia
|
Ch.: Křížová
Marcela, Mgr., Láz 78, Bohutín 262 41
|
Maj.: Pokorná
Kamila, Dražice 52, Benátky 294 71
|
V1, ČKŠ, OKV
|
FENY –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
42
|
DISPENSA GLORIA
LEONES
|
24.02.2010
|
CMKU/KS/7858/10
|
O: ICH Argenta´s
Lojtnant Loke M: ICH Infinity Pepper Grand Calvera
|
Ch.: Zubrická
Michaela, Lhotka 179, Česká Třebová 560 02
|
Maj.: Zubrická
Michaela, Lhotka 179, Česká Třebová 560 02
|
VD
|
FENY –
TŘÍDA VETERÁNŮ
43
|
ALLISA REZLARK
|
20.12.2001
|
CMKU/KS/5808/01/04
|
O: Tom Target Univer
Boruzele M: Eura Trels
|
Ch.: Rezková Larisa,
Ing., Zlatníky 17, Dolní Břežany 252 41
|
Maj.: Kružliaková Hana,
Plzeňská 102, Spálené Poříčí 335 61
|
V1, ČKŠ-V, Nejkrásnější veterán - fena
|
KNÍRAČ MALÝ
ČERNÝ
PSI –
TŘÍDA MLADÝCH
44
|
ALEX ALEA ONYXEA
|
08.08.2011
|
CMKU/KM/8295/11
|
O: Ich. Golden Gate
Carboneum M: Cleopatra Ignorant
|
Ch.: Lásková Alena,
Za Humny 263, Horoměřice 252 62
|
Maj.: Blažková
Michaela, Za Hotely 813, Jaroměřice 252 62
|
V1, ČKŠ-J, Nejkrásnější mladý pes
|
PSI –
MEZITŘÍDA
45
|
ACHILLES
Z RODNÉ HROUDY
|
27.04.2011
|
CMKU/KM/8159/11
|
O: Griffin
Carboneum M: Faux Pas Carboneum
|
Ch.: Albl Josef,
Tyršova 765, Přeštice 334 01
|
Maj.: Fišerová Hana,
Jana Drdy 501, Příbram 261 01
|
V1, ČKŠ, OKV
|
FENY –
TŘÍDA ŠTĚŇAT
46
|
ARIANA ANDROIS
|
22.05.2012
|
CMKU/KM/8724/12
|
O: Qwen Aneroid M:
Quo Vadis Aneroid
|
Ch.: Zaoralová
Andrea, Zberaz 30, Sedlčany 264 01
|
Maj.: Kozák Pavel,
Raušarovy sady 559, Blovice 336 01
|
VN 1
|
FENY –
TŘÍDA MLADÝCH
50
|
AGRIPPINA ALEA
ONYXENA
|
08.08.2011
|
CMKU/KM/8298/11
|
O: ICH. Golden Gate
Carboneum M: Cleopatra Ignorant
|
Ch.: Lásková Alena,
Za Humny 263 , Horoměřice 252 62
|
Maj.: Lásková Alena,
Za Humny 263 , Horoměřice 252 62
|
V1, ČKŠ-J
|
47
|
AURORA BLACK
BENAVENTE-MORAVIA
|
07.11.2011
|
CMKU/KM/8390/11
|
O: Waldemar Androis
M: Jerry Fisch Malý kavalír
|
Ch.: Rodinová
Dagmar, Rychvald 735 32
|
Maj.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Nenastoupila
|
50
|
AGRIPPINA ALEA
ONYXEA
|
08.08.2011
|
CMKU/KM/8298/11
|
O: Ich. Golden Gate
Carboneum M: Cleopatra Ignorant
|
Ch.: Lásková Alena,
Za Humny 263, Horoměřice 252 62
|
Maj.: Lásková Alena,
Za Humny 263, Horoměřice 252 62
|
V1, ČKŠ-J
|
FENY –
TŘÍDA OTEVŘENÁ
48
|
LET ME GO BLACK
SAMBA
|
10.06.2010
|
CMKU/KM/7773/10
|
O: His Eminence
Androis M: Just Do It Black Samba
|
Ch..: Křížek
Stanislav, Pod Chlumem 10, Plzeň 312 15
|
Maj.: Křístek Petr,
Vrbová 501, Zruč-Senec 330 08
|
V1, ČKŠ, OKV
|
FENY –
TŘÍDA VETERÁNŮ
49
|
DANCING IN BLACK
MALÝ KAVALÍR
|
13.04.2004
|
CMKU/KM/5385/04
|
O: Playboy Rezlark
M: Amy Lenox Malý kavalír
|
Ch..: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Maj.: Ulrichová
Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02
|
Nenastoupila
|
PŘIHLÁŠENÉ
SOUTĚŽE:
DÍTĚ A
PES – 1. kategorie do 8 let
- místo: David Jakeš, 3,5 roku a Allisa Rezlark – KS
P+S
DÍTĚ A
PES – 2. kategorie od 9 do 12 let
- místo: Karolína Makovská, 11 let a Maria Scare
Astronaut – KM P+S
- místo: Kristýna Havelková, 10 let a Mikes Uti Dark Boy
– KSČ
- místo: Kristýna Vodrážková, 9 let a Kassandra von
Ermada – KVČ
…………………………………………………………………………………………………...
Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat všem sponzorům!
Generálnímu sponzorovi výstavy - Eukanubě a firmě Plaček.
Hlavním sponzorům - Dobřanskému pekařství s.r.o. a Zahradnictví
Lobkowicz.
….. a samozřejmě všem ostatním sponzorům – MVDr. Zahrádkovi, Robeli,
Staročeskému cateringu…….
( Autor: -mz- | )
|