Výsledky OKV Horka nad Moravou 26.5.2012
Vydáno dne 28. 05. 2012 (3015 přečtení)
kompletní výsledky OKV pořádané Olomouckou pobočkou KCHK
Katalog:
Rozhodčí – Andrea Zaoralová
Výhradní sponzor: HART – centrum krmiv a
chovatelských potřeb
Knírač malý bílý
PSI
Třída štěňat
Kat.č.: 1
|
Hugo Boss Boltres
|
|
nar. 3.1.2012
|
O: Lucas
White Star of Rainbowland
|
M: Boltres Aleksa
|
Chov: Shcherbin Andrey
|
Maj: Šichnárková Iva VN 1,Nejhezčí
štěně výstavy
|
|
|
Třída mladých
Kat.č.: 2
|
Delegát Shadow White de Pepa
|
CMKU/KM/8303/11
|
nar. 8.8.2011
|
O: Ich. Armani Genstat
|
M: Ch. Ala Matylda Shadow White de Pepa
|
Chov: Šichnárková Iva
|
Maj: Bulušková Pavlína V1,VTM,ČKŠ-J
|
Třída otevřená
Kat.č.: 3
|
Billboard Shadow White de Pepa
|
CMKU/KM/7671/10
|
nar. 13.4.2010
|
O: Ich. Armani Genstat
|
M: Josefina
Of Bianco Olgas
|
Chov: Šichnárková Iva
|
Maj: Gajdárová Jarmila MUDr V1,VT,ČKŠ,OV
|
Třída mimo
konkurenci
Kat.č.: 4
|
Ich. Armani Genstat
|
CMKU/KM/6566/08/10
|
nar. 2.6.2008
|
O: Dgentli Born Baskin Robbins
|
M: Dinamunde
Right Power Genstat
|
Chov: Stankevich G.
|
Maj: Šichnárková Iva Posouzen
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 5
|
It´s Magic Blaylock
|
CMKU/KM/8518/12
|
nar. 24.7.2011
|
O: Wildwood Kelley´s Gambler
|
M: Escarambon
Casablanca
|
Chov: Vicenç Cano
|
Maj: Šichnárková Iva V1,VTM,ČKŠ-J
|
Mezitřída
Kat.č.: 6
|
Daisie De Luxe Schneeflocke aus Pistien
|
CMKU/KM/8147/11
|
nar. 13.12.2010
|
O: Armani Genstat
|
M: Ashley Herzlich Schneeflocke aus Pistien
|
Chov: Drličková Katarína
|
Maj: Glacová Jarmila V1
|
Třída otevřená
Kat.č.: 7
|
Aisha Danang
|
CMKU/KM/7568/10
|
nar. 24.2.2010
|
O: Armani Genstat
|
M: Angie
Mabafr
|
Chov: Zemanová Danuše
|
Maj: Zemanová Danuše VD 1
|
Třída vítězů
Kat.č.: 8
|
Ala Matylda Shadow White de Pepa
|
CMKU/KM/6519/08/11
|
nar. 6.11.2008
|
O: Magic Ama-Pepsi
|
M: Josefina
Of Bianco Olgas
|
Chov: Šichnárková Iva
|
Maj: Šichnárková Iva V1,VT,ČKŠ,OV
|
Knírač malý
černostříbřitý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 9
|
Shrek Černý havran
|
CMKU/KM/7978/10
|
Nar. 12.12.2010
|
O: Alex
Alonso Bohemia dream
|
M: Danae
Grand Calvera
|
Chov: Kombercová Lenka
|
Maj: Klácelová Dagmar, MUDr.V1,VTM,ČKŠ-J
|
Mezitřída
Kat.č.: 10
|
Black Jack Bohemia Vulkan
|
CMKU/KM/8035/11
|
nar. 15.1.2011
|
O: Funflash
Chinook
|
M: Scedir
Geenadavis -NA
|
Chov: Kurfürstová Hana
|
Maj: Běhalová Martina V1,VT,ČKŠ
|
Třída otevřená
Kat.č.: 11
|
Billy Bob Bohemia Vulkan
|
SPKP 2282
|
nar. 15.1.2011
|
O: Funflash
Chinook
|
M: Scedir
Geenadavis-NA
|
Chov: Kurfürstová Hana
|
Maj: Gajdárová Jarmila MUDr V2,Res.ČKŠ
|
Kat.č.: 12
|
Flint Daniela´s Genus
|
CMKU/KM/8057/11
|
nar. 23.1.2011
|
O: Destroy z Dixie
|
M: Boogie-Woogie
Daniela's Genus
|
Chov: Chrástecká Daniela
|
Maj: Fialová Adela V1,VT,ČKŠ
|
Třída pracovní
Kat.č.: 13
|
Ch. High Effect Z Dixie
|
SPKP 2186
|
nar. 30.12.2009
|
O: ICH.
Xpresso z Dixie
|
M: ICH.
Tropical Night z Dixie
|
Chov: Šindelářová Michala
|
Maj: Okruhlicová Henrieta V1,VT,ČKŠ
|
Třída vítězů
Kat.č.: 14
|
El Dorado Daniela´s Genus
|
CMKU/KM/7608/10
|
nar. 23.3.2010
|
O: Damients
Exot z Císařovy louky
|
M: Bixby
Daniela's Genus
|
Chov: Chrástecká Daniela
|
Maj: Steckerová Zdeňka + Sára V1,VT,ČKŠ,OV,Nejhezčí
malý knírač výstavy,Nejhezčí knírač OKV-BIS
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 15
|
Innocent Rose Z Dollnaxu
|
CMKU/KM/8095/11
|
nar. 8.3.2011
|
O: Léonieke´s
Marin.Balyn
|
M: Erinka
Z Dollnaxu
|
Chov: Strnadová Zdeňka RNDr.
|
Maj: Strnadová Zdeňka RNDr. V1
|
Mezitřída
Kat.č.: 16
|
Flower Rezlark
|
CMKU/KM/7908/10
|
nar. 3.10.2010
|
O: Cowboy
Rezlark
|
M: Idea-Fix
Rezlark
|
Chov: Ing. Rezková Larisa
|
Maj: Smrčinová Marcela V1,VT,ČKŠ
|
Třída otevřená
Kat.č.: 17
|
Justice Vzpomínka
|
CMKU/KM/7565/10
|
nar. 12.2.2010
|
O: Kelly
Mc Gill Malý kavalír
|
M: Garance
Vzpomínka
|
Chov: Koláčková Dita MVDr.
|
Maj: Ivanová Jana VD1
|
Třída pracovní
Kat.č.: 18
|
Breisi Z Devonu
|
CMKU/KM/6711/10
|
nar. 30.1.2010
|
O: Dabbler
April v.d.N´Oppasser
|
M: Jenny
z Agova dvora
|
Chov: Hana Popelková Ing.
|
Maj: Hana Popelková Ing. V1,VT,ČKŠ
|
Kat.č.: 19
|
Reny ze Šternberské strže
|
CMKU/KM/6144/06
|
nar. 2.12.2006
|
O: Damients
Exot z Císařovy louky
|
M: Jolli
ze Šternberské strže
|
Chov: Stránská Zdeňka
|
Maj: Kučerová Nicolle V2
|
Třída vítězů
Kat.č.: 20
|
New Hope for DG Grand Calvera
|
CMKU/KM/6601/09
|
nar. 19.3.2009
|
O: Ops
Da Boa Barba
|
M: Delight
Grand Calvera
|
Chov: Havelková Denisa
|
Maj: Chrástecká Daniela V1,VT,ČKŠ,OV
|
Třída veteránů
Kat.č.: 21
|
Dollary Poslední skaut
|
CMKU/KM/4770/00/02
|
nar. 31.1.2000
|
O: Cruise
Tom z Dixie
|
M: Sussan
Věčný rival
|
Chov: Křápková Marcela
|
Maj: Strnadová Zdeňka RNDr.V1,VT,ČKŠ-V
|
Knírač malý černý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 22
|
Cabo Quendoline Silesia
|
CMKU/KM/8111/11
|
nar. 18.3.2011
|
O: ICH. Golden Gate Carboneum
|
M: Ch.Helloween
Androis
|
Chov: Jendřejčíková Kateřina
|
Maj: Jendřejčíková Kateřina V1,VTM,ČKŠ-J,Nejhezčí
mladý knírač
|
Třída otevřená
Kat.č.: 23
|
Perseus Androis
|
SPKP 2212
|
nar. 21.2.2010
|
O: His
Eminence Androis
|
M: Xaira
IBJ v.Portenschlag
|
Chov: Zaoralová Andrea
|
Maj: Gajdárová Jarmila MUDr V1,VT,ČKŠ,OV
|
Třída mimo
konkurenci
Kat.č.: 24
|
Ich.Golden Gate Carboneum
|
CMKU/KM/6545/09
|
nar. 16.2.2009
|
O: Ich.Meisterstuck
v.d.Konigsaulle
|
M: Ch.Funky
Town de Extreme Blood
|
Chov: Skotáková Hana
|
Maj: Jendřejčíková Kateřina Posouzen,Nejhezčí knírač
Mimo konkurenci
|
Knírač malý pepř a sůl
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 25
|
Owen Wilson Hildebert´s
|
CMKU/KM/8459/12
|
nar. 13.4.2011
|
O: Hildebert´s
Roy
|
M: Hildebert´s
Dream Design
|
Chov: Lancmane Inara
|
Maj: Zuščíková Lenka V1,VTM
|
Mezitřída
Kat.č.: 26
|
Pablo PS Rezlark
|
CMKU/KM/8069/11
|
nar. 20.2.2011
|
O: Romanov
Mengo Celebration
|
M: Larifem
Eris
|
Chov: Rezková Larisa Ing.
|
Maj: Stojarová Šárka, Ing. Ph.D.V1,VT,ČKŠ
|
Třída otevřená
Kat.č.: 27
|
Cedrik Z Královské pevnůstky
|
CMKU/KM/7968/10
|
nar. 1.11.2010
|
O: Chico
Drobeček
|
M: Aischa
z Královské pevnůstky
|
Chov: Zuščíková Lenka
|
Maj: Pišínová Věra D
|
Třída pracovní
Kat.č.: 28
|
Herbert Jeffrey Astronaut
|
CMKU/KM/7280/08
|
nar. 13.8.2008
|
O: Deep
Space Astronaut
|
M: Juliette
Ernst Astronaut
|
Chov: Miroslava Suchá
|
Maj: Kaderková Jiřina MUDr.V1,VT,ČKŠ
|
Třída vítězů
Kat.č.: 29
|
Ir Z Agova dvora
|
CMKU/KM/8016/10
|
nar. 31.12.2010
|
O: Honza-Dutch
v.D'n Oppasser
|
M: Heidi
z Agova dvora
|
Chov: Dřímalová Olga
|
Maj: Dřímalová Olga V1,VT,ČKŠ,OV
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 30
|
Only One Malý kavalír
|
CMKU/KM/8236/11
|
nar. 18.5.2011
|
O: Kaspelix
Came in Time
|
M: For
Baby Girl Malý kavalír
|
Chov: Ullrichová Daniela
|
Maj: Prokešová Michaela V1
|
Třída otevřená
Kat.č.: 31
|
Bellis Darma
|
CMKU/KM/7511/09
|
nar. 30.9.2009
|
O: Denethor
King of Dolina Rivendell
|
M: Haidy z Povodí Oharky
|
Chov: Dlouhá Dagmar
|
Maj: Zbořilová Marcela VD2
|
Kat.č.: 32
|
Haidy Z Povodí Oharky
|
CMKU/KM/6963/06/09
|
nar. 2.12.2006
|
O: Yankee
Doodle Moldau Nort
|
M: Flavie
z Povodí Oharky
|
Chov: Poláková Jarmila
|
Maj: Dlouhá Dagmar V1,VT
|
Třída vítězů
Kat.č.: 33
|
Fanny Z Kosířských hvozdů
|
CMKU/KM/7712/10
|
nar. 8.5.2010
|
O: CH.Geronimo
Lucky Star Astronaut
|
M: Beatrice
z Kosířských hvozdů
|
Chov: Dostálová Jana
|
Maj: Nedbalová Vladimíra Mgr.V1,VT,ČKŠ,OV
|
Třída mimo konkurenci
Kat.č.: 34
|
Enji Z Kosířských hvozdů
|
CMKU/KM/7397/09
|
nar. 17.2.2009
|
O: Zeb
v.d.N´Oppasser
|
M: Beatrice
od Komáří vížky
|
Chov: Dostálová Jana
|
Maj: Dostálová Jana Posouzena
|
Knírač střední černý
PSI
Třída otevřená
Kat.č.: 35
|
Fram Ze Slunečné verandy
|
CMKU/KS/7417/08
|
nar. 12.1.2008
|
O: Han Bohemia Cardinal
|
M: Extra
Ze Slunečné verandy
|
Chov: Volná Radmila
|
Maj: Slavík Jaroslav V1,VT
|
Knírač střední pepř a
sůl
PSI
Třída veteránů
Kat.č.: 36
|
Czech Concept Bohemia Top Star
|
CMKU/KS/5412/00
|
nar. 19.5.2000
|
O: Sting
Fain Monstr
|
M: Christin
ze Záhrabské
|
Chov: ing Zajíčková Martina
|
Maj: Kobrle Zdeněk V1,VT,ČKŠ-V
|
Knírač velký černý
PSI
Třída dorostu
Kat.č.: 37
|
Anubis Usurper
|
CMKU/KV/6640/11
|
nar. 22.10.2011
|
O: ICH
Drakkar z Bedýnky
|
M: Ashika
Gabricio
|
Chov: Bránka Pavel
|
Maj: Sucháčková Eva VN1,Nejhezčí dorost
výstavy
|
Třída mladých
Kat.č.: 38
|
Frenklin Ze Slunečné verandy
|
CMKU/KV/6551/11
|
nar. 14.3.2011
|
O: Gallant
Zorro Radinie
|
M: Demi
Moore Ze Slunečné verandy
|
Chov: Volná Radmila
|
Maj: Musilová Hana V1,VTM,ČKŠ-J
|
Mezitřída
Kat.č.: 39
|
Arbatel Od devíti vrb
|
CMKU/KV/6504/10
|
nar. 2.11.2010
|
O: Newcomer
Nelson v.d.Klinger
|
M: Savali
Infinity Power
|
Chov: Boháčová Kateřina
|
Maj: Somerlík Jiří V1,VT,ČKŠ
|
Kat.č.: 40
|
K´Excellent Stanios
|
CMKU/KV/6427/10
|
nar. 6.6.2010
|
O: Don
Con Todos los Santos
|
M: Chutty
Stanios
|
Chov: Staniová Veronika
|
Maj: Sedláčková Jarmila VD2
|
Třída otevřená
Kat.č.: 41
|
Darwin Venduno
|
CMKU/KV/6230/09
|
nar. 4.5.2009
|
O: Terco
de Pichera
|
M: Cheynee
Sluneční paprsek
|
Chov: Novotná Vendula
|
Maj: Bartesová Tereza V1,VT,ČKŠ,OV
|
FENY
Třída dorostu
Kat.č.: 42
|
Ayute wi Usurper
|
CMKU/KV/6648/11
|
nar. 22.10.2011
|
O: ICH
Drakkar z Bedýnky
|
M: Ashika
Gabricio
|
Chov: Bránka Pavel
|
Maj: Bránkovi Hana a Pavel VN1
|
Třída mladých
Kat.č.: 43
|
Frencis Ze Slunečné verandy
|
CMKU/VK/6552/11
|
nar. 14.3.2011
|
O: Gallant
Zorro Radinie
|
M: Demi
Moore Ze Slunečné verandy
|
Chov: Volná Radmila
|
Maj: Volná Radmila V1,VTM,ČKŠ-J
|
Mezitřída
Kat.č.: 44
|
Amitiel Od devíti vrb
|
CMKU/KV/6510/10
|
nar. 2.11.2010
|
O: Newcomer
Nelson v.d. Klinger
|
M: Savali
Infinity Power
|
Chov: Boháčová Kateřina
|
Maj: Durdík Jiří Ing. V1
|
Třída otevřená
Kat.č.: 45
|
Aida von Beinhauer
|
CMKU/VK/6218/09
|
nar. 9.4.2009
|
O: Clark
v. Klingsgarten
|
M: Baccara
Black Dvomaro
|
Chov: Beinhauer Marek Ing.
|
Maj: Panáček Vít Ing. Neúčast
|
Kat.č.: 46
|
Geisha Z Bedýnky
|
CMKU/VK/6175/09
|
nar. 19.2.2009
|
O: Cardinal
Venduno
|
M: Anita
z Bedýnky
|
Chov: Blatoňová Františka
|
Maj: Friedlaenderová Dagmar V1,VT,ČKŠ,OV,Nejhezčí
velký knírač výstavy
|
Třída pracovní
Kat.č.: 47
|
Grace Z Bedýnky
|
CMKU/KV/6179/09
|
nar. 19.2.2009
|
O: Cardinal
Venduno
|
M: Anita
Z Bedýnky
|
Chov: Blatoňová Františka
|
Maj: Blatoňová Františka V1,VT,ČKŠ
|
Třída vítězů
Kat.č.: 48
|
Brillanta Z Agova dvora
|
CMKU/KV/6072/08
|
nar. 7.6.2008
|
O: St.Brillant
Radinie
|
M: Afrodita
Radinie
|
Chov: Dřímalová Olga
|
Maj: Dřímalová Olga V1,VT,ČKŠ
|
Třída veteránů
Kat.č.: 49
|
Angie Z Bedýnky
|
CMKU/KV/5091/03/06
|
nar. 25.6.2003
|
O: Increase
Speed Triumetal
|
M: Iris
Bitt Box
|
Chov: Blatoňová Františka
|
Maj: Kučerová Nicolle V1,VT,ČKŠ-V,Nejhezčí
veterán výstavy
|
SOUTĚŽE:
Dítě a pes:
Kobrlová Tereza, 4 roky – Enji z Kosířských hvozdů, MK p+s - 3.místo
Hudáková Eliška, 7 let – New
Hope for GC Grand Calvera, MK čstř- 1.místo
Kobrlová Michaela, 7 let –
Czech Concept Bohemia Top Star, SK p+s- 2.místo
( Autor: -mz- | )
|