Povýstavní katalog
Oblastní
klubová výstava
Dvůr Králové nad Labem
5. 5. 2012
Rozhodčí:
Ing. Danuše Kotalová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
Knírač malý černostříbřitý
Mezitřída
psi
01. BABY KING BOHEMIA VULKAN V1,VT,ČKŠ,OV
nar.:
15.01.2011 CMKU/KM/8032/11
o.: Funflash
Chinook
m.: Scedir Geenadavis-NA
ch. + maj.:
Kurfürstová Hana, Statenická 770, 252 64 Velké Přílepy
______________________________________________________________________
Třída otevřená
psi
02. ASHLEY FAMILY DARLING´S
NENASTOUPIL
nar.: 24.08.2008
CMKU/KM/6481/08
o.: Dangerous D´Artagnan Hajan
Polonia m.: I´m Kiss Rezlark
ch.: Škoda Jan, Sportovní 1219, 503 46
Třebechovice pod Orebem
maj.: Pencáková Michaela, Pohlova 311, 503
01 Hradec Králové
03. CLARK BLACK FALAKSA V1
nar.: 28.05.2009
CMKU/KM/6618/09
o.: Inspector Rezlark m.: Berry
Bee Falaksa
ch.+ maj.: Marková Pavlína, Zachrašťany
30, 504 01 Nový Bydžov
Třída pracovní
psi
04. URGO ZE
ŠTERNBERSKÉ STRŽE V1 VT ČKŠ
nar.: 06.10.2008 CMKU/KM/6545/08/10
o.: Aronn
Falaksa
m.: Oxi ze Šternberské strže
ch.:
Stránská Zdena, Olomoucká 79, Šternberk
maj.:
Strouhal Jaroslav, Sladkovského 1529, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
05. QUADI SILVER GRAND CALVERA V1 VT ČKŠ
nar.: 15.10.2009 CMKU/KM/6687/09
o.: Ops da Boa Barba m.:
Hassanhill´s Sweetest of All
ch..: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina
86
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97,
277 15 Tišice
Mezitřída
feny
06. BERENIKA
BOHEMIA VULKAN V1 VT ČKŠ OV
nar.: 15.01.2011 CMKU/KM/8036/11
o.: Funflash
Chinook
m.: Scedir Geenadavis-NA
ch.:
Kurfürstová Hana, K Jezu 86, 252 63 Roztoky
maj.:
Tučková Jana Mgr., Lesní 222, 267 29
07. KASKÁDA
VZPOMÍNKA V3
nar.: 18.08.2010
CMKU/KM/7857/10
o.: Simply
the Best Malý kavalír
m.: Debbie Quite Vzpomínka
ch.:
Koláčková Dita MVDr., Bukov 30, 270 04 Hořesedly
maj.: Tomáš
Ivo, Nerudova 521, 500 02 Hradec Králové
08. SHEILA ČERNÝ
HAVRAN V2 REZ.ČKŠ
nar.: 12.12.2010
CMKU/KM/7981/10
o.: Alex
Alonso Bohemia Dream m.:
Danae Grand Calvera
ch.+ maj.:
Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
______________________________________________________________________
Třída
otevřená feny
09. BRITNEY FAMILY
DARLINGS V1 VT ČKŠ
nar.: 30.09.2009 CMKU/KM/6667/09
o.: Inspector
Rezlark
m.: Filomena Rezlark
ch.: Škoda
Jan, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice pod Orebem
maj.:
Červeňák Petr, Polská 189, 541 01 Trutnov
10. QUIMERA SILVER
GRAND CALVERA V2
nar.:
15.10.2009
CMKU/KM/6689/09
o.: Ops Da
Boa Barba
m.: Hassanhill’s Sweetest of All
ch.:
Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
maj.:
Smetanová Věra, K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory_
11. SHAKIRA ČERNÝ
HAVRAN V3
nar.:
12.12.2012
CMKU/KM/7980/10
o.: Alex
Alonso Bohemia Dream
m.: Danae Grand Calvera
ch.:
Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.:
Hrubešová Adéla, Strmá 286, 550 01 Broumov
Knírač malý černý
______________________________________________________________________
Třída mladých
feny
12. YOLANDA
GENSTAT
V1 VT ČKŠ-J
nar.: 28.04.2011 CMKU/KM/8383/11
o.:
Victorious Star Number One Genstat
m.: Barcelona Genstat
ch.:
Stankevich G., ul. Bjaduli 5-4, Minsk, Bělorusko
maj.:
Horáček Michal, Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
13. ATTIBA
HORAS-CHAN
V1 VT ČKŠ OV
nar.: 14.09.2010
CMKU/KM/7882/10
o.: His
Eminence Androis m.:
Xtravagance Androis
ch.: Horáček
Michal, Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení
maj.: Jeníková
Marcela, Srch 196, 533 52 Staré Hradiště
14. GORDONA
REZLARK
V2 REZ.ČKŠ
nar.: 24.10.2010
CMKU/KM/7944/10
o.: Dragon
Fly Carboneum m.: Folk Dance Rezlark
ch.: Rezková
Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Berková
Eva, Horní Tříč 71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
15. CHIMERA
CARBONEUM V3
nar.: 21.11.2010
CMKU/KM/7950/10
o.: Made in
Spain Cortado
m.: Daily News Carboneum
ch.:
Skotáková Hana, Táhlá 824, 251 68 Kamenice – Těptín
maj.: Kořínková
Lenka Ing., F.L. Čelakovského 279, 503 52 Skřivany
16. LET ME GO BLACK
SAMBA V4
nar.: 10.06.2010
CMKU/KM/7773/10
o.: His
Eminence Androis m.: Just Do It Black Samba
ch.: Křížek
Stanislav, Pod Chlumem 10, 312 00 Plzeň
maj.: Křístek
Petr, Vrbová 501, 330 08 Zruč-Senec
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
17. ELVIRA
REZLARK
V2 REZ.ČKŠ
nar.: 30.04.2010
CMKU/KM/7718/10
o.: His
Eminence Androis m.: Gipsy
Rezlark
ch.: Rezková
Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.:
Stražická Marta, Vysokov 73, 549 12
18. KATHERINE
ANDROIS V1 VT ČKŠ
nar.: 19.04.2009
CMKU/KM/6617/09
o.: Ypsilon
Androis
m.: Luciana Androis
ch.:
Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, Praha 6
maj.: Puhaná
J., Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice
Třída vítězů feny
19. CRISS CROSS
KNÍŽETE STERNENHOCHA V1 VT ČKŠ
nar.: 06.03.2009
CMKU/KM/6572/09
o.: Char N´ Co
One More For The Road m.:
Altagracia Carboneum
ch.: Čechová
Kateřina Mgr., Sídl. Pod Cvilínem B/7, 794 01 Krnov
maj.: Řehulková Iljana, Na Větrníku 1295, 537 05 Chrudim
______________________________________________________________________
Knírač malý pepř a sůl
Třída mladých
psi
20. ZEUS PEPPER
ASTRONAUT V1 VT ČKŠ-J
nar.: 17.04.2011
CMKU/KM/8183/11
o.: Charm
Looking Schnauzer–Huset m.:
Shakira Astronaut
ch. + maj.:
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Mezitřída
psi
21. ADAM
Z LABSKÝCH TŮNÍ
VD2
nar.: 09.08.2010 CMKU/KM/7827/10
o.: Zeman
Žižka z Kopce Vítkova
m.: Arina ze Slunné výhně
ch.:
Smetanová Jitka, Vavřinecká 277, 533 45 Opatovice nad Labem
maj.:
Hlaváčková Eva ak. arch., Jílovišťská 704, 155 31 Praha 5
22. IZAAK
Z KOPCE VÍTKOVA
VD3
nar.: 10.10.2010
CMKU/KM/7935/10
o.: Earle
Grey Carboneum
m.: Edith Piaf z Kopce Vítkova
ch.+maj.:
Jakubův Lenka, Koněvova 155, 130 00 Praha 3
23. XERXES
ASTRONAUT
V1 VT ČKŠ
nar.: 19.12.2010
CMKU/KM/8008/10
o.:
Tajinastes Directo Al Grano m.: First Lady Moldau North
ch.+maj.:
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Třída otevřená
psi
24. DELON ALAIN
Z KOPCE VÍTKOVA V1 VT ČKŠ
nar.: 04.12.2007
CMKU/KM/7148/07
o.: Casper
Diablo z Barokamu
m.: Issa z Kopce Vítkova
ch.: Jakubův
Lenka, Koněvova 155, Praha 3
maj.:
Bošinová Markéta, Polská 1332, 530 03 Pardubice
25. MAN ON THE MOON
MALÝ KAVALÍR ODSTOUPIL
nar.: 28.01.2010
CMKU/KM/7554/10
o.: Eos Rauhteufelchen m.: It´s My
Life Malý kavalír
ch.:
Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
maj.:
Středová Žaneta, Nahořany 16, 549 07
______________________________________________________________________
Třída vítězů
psi
26. STARLINGS
KASHMIR V1 VT ČKŠ OV
nar.:
15.04.2010 CMKU/KM/7971/10
o.: Axcium´s
American Idol
m.: Starlings Miss Marple
ch.:
Staehr-Nielsen Merete, Fredensborg, Dánsko
maj.: Suchá
Miroslava, Na Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
27. AVALANCHE
EFFECT SILVER GOTCHA ODSTOUPILA
nar.: 12.12.2010
CMKU/KM/8000/10
o.: Total
Sam Drofa m.:
Ajša ze Slunné výhně
ch.:
Řehulková Iljana, Na Větrníku 1295, 537 05 Chrudim
maj.: Kult
Libor, Nová Závoď 934, 542 32 Úpice
28. DOBRAWA
Z KOPCE VÍTKOV MENGO CELEBRATION VD 3
nar.: 14.09.2010
PKR.II-105075
o.: Russian
Ornament of Mengo Celebration m.:
Ruskiy Assorti´c Felichita
ch.: Oksana Kmiecik, 57-356 Bardo,
Zielondt, Polsko
maj.: Jakubův
Lenka, Koněvova 155, 130 00 Praha 3
29. MADAM
REZLARK
V2 REZ.ČKŠ
nar.:
12.05.2010
CMKU/KM/7733/10
o.: Deep
Space Astronaut m.: Claudia
Rezlark
ch.: Rezková
Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Berková
Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
30. WAFLLE CACAO
ASTRONAUT V1 VT ČKŠ
nar.: 12.12.2010
CMKU/KM/7994/10
o.: Charm
Looking Schnauzer – Huset
m.: Cacao Bean Astronaut
ch.: Suchá Miroslava,
Na Pastičkách 92, 277 15 Tišice
maj.:
Vetešníková H. + Suchá Miroslava, U
Koldomu 1571, 436 01 Litvínov
Třída otevřená
feny
31. IMAGINE
Z KOPCE VÍTKOVA VD 1
nar.: 10.10.2010
CMKU/KM/7936/10
o.: Earle
Grey Carboneum
m.: Edith Piaf z Kopce Vítkova
ch.: Jakubův
Lenka, Koněvova 155, 130 00 Praha 3
maj.:
Mikešová Martina, Lidická 44, 370 01 České Budějovice
32. MORNING STAR
MALÝ KAVALÍR NENASTOUPILA
nar.: 28.01.2010
CMKU/KM/7558/10
o.: Eos
Rauhteufelchen m.:
It´s My Life Malý kavalír
ch.:
Ullrichová Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem
maj.: Žďárský
Stanislav, Bubeníkova 554, 530 03 Pardubice
Třída vítězů feny
33. MAMMA MIA
Z MARZEMU V1 VT ČKŠ OV
nar.: 18.09.2009
CMKU/KM/7504/09
o.:
Sensation´s Storm Watcher m.: Grace Kelly z
Marzemu
ch.+ maj.:
Zemanová Martina, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
______________________________________________________________________
Třída veteránů feny
34. GRACE KELLY
Z MARZEMU V1 ČKŠ-V
nar. 13.11.2003
CMKU/KM/6280/03/07
o.: Empire´s
Weekend Warrior m.: Cecille
z Marzemu
ch.+maj.:
Zemanová Martina, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
______________________________________________________________________
Třída mimo
konkurenci
feny
35. SOLIMANS CLOSE ENOUGHT NENASTOUPILA
Ch. ČR, Ch. KCHK, ISPU Ch., 2x CACIB
nar.: 19.05.2009
CMKU/KM/7591/10
o.: Risepark Right Man m.:
Solimans Binnie
ch.: Hansen Grethe, Bygaden 11,
Nykøbing Sj., Dánsko
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 92,
277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Knírač střední černý
Mezitřída
psi
36. FALCO SLUNEČNÍ
VÍTR ODSTOUPIL
nar.: 31.05.2010
CMKU/KS/7910/10
o.: Han
Bohemia Cardinal m.: Bea
Sluneční vítr
ch.:
Karafiátová Zuzana, Na Dolanech 5, 736 01 Havířov-Životice
maj.: Moucha Oldřich, V. Nejedlého 946, 295 01 Mnichovo
Hradiště
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
37. CAMELIA PRIMA
AMITA V2
nar.: 07.07.2010 CMKU/KS/7948/10
o.:
Muchomacho-N Malya m.: Cindy
Kostelecký rarášek
ch.: Nečas
František Ing., Táborská 250, 615 00 Brno
maj.:
Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí
38. WACHCHI BOHEMIA
CARDINAL V1 VT ČKŠ
nar.: 22.09.2010
CMKU/KS/7999/10
o.: Ikko
Bohemia Cardinal m.:
Lollypop Bohemia Cardinal
ch.+maj.:
Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8-Karlín
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
39. AVE SHANA GRAND
CALVERA V1 VT ČKŠ
nar.: 20.04.2010
CMKU/KS/7873/10
o.: Kirill
v. Kaiser Barbarossa
m.: Boundary-N-Shana´s Hoosier Mama
ch.:
Havelková Denisa, 267 51Chlustina 86
maj.:
Vondráčková Anna, Žižkova 255/232, 400 04 Trmice
40. DELLA
KOSTELECKÝ RARÁŠEK VD3
nar.: 24.03.2008
CMKU/KS/7462/08
o.: Cedrik
z Benova dvora m.: Berry
z Plotišského vršku
ch.: Bařinková
Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí
maj.: Lisek
Tomáš, Jiráskova 267, 517 54 Vamberk
41. UNSPOKEN
QUESTION GRAND CALVERA V2 REZ.ČKŠ
nar.: 25.06.2009
CMKU/KS/7747/09
o.: Objiwo Dit Otto Coeur de Masai m.: Valkirye Grand Calvera
ch.:
Havelková Denisa, 267 51Chlustina 86
maj.: Vondrová Alena + Siváková A., Žižkovo
nám. 34, 549 01 Nové Město n/M
Třída pracovní feny
42. ANGEE
Z DOUBRAVSKÉHO ÚDOLÍ V1 VT ČKŠ
nar.: 30.05.2009
CMKU/KS/7724/09
o.: Remember
Me Black Grand Calvera m. Genesis od Dalajského potoka
ch.+maj.:
Krpatová Gabriela ing., Podmoklany 8, 582 63
______________________________________________________________________
Třída vítězů
feny
43. LINETTE OD
DALAJSKÉHO POTOKA V1 VT ČKŠ OV
nar.: 19.08.2009
CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni
Strazhnik Lucky’s Cowboy m.:
Christine od Dalajského potoka
ch.:
Kaprálková Martina ing. arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.:
Pavlasová Milena, Roháčova 1984, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
______________________________________________________________________
Knírač
střední pepř a sůl
44. SHARK A FINTA F
TOP TARGET V1 VT ČKŠ OV
nar.: 18.06.2010
CMKU/KS/8090/11
o.: Titan
Mohner´s m.: Family Jewel Top
Target
ch.: N.O.
Sviridova, Moskva, Rusko
maj.:
Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
Třída štěňat
feny
45. CILKA A FINTA F
MORAVA VELMI NADĚJNÁ 2
nar.: 07.12.2011
CMKU/KS/8169/11
o.: Shark A
Finta F Top Target
m.: Anastasia Audry A Finta F Morava
ch.:
Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
maj.:
Květenská Jana, Fügnerova 332, 506 01 Jičín
46. REKLAMA ALARM
BESKYD VELMI NADĚJNÁ 1
nar.: 18.11.2011 CMKU/KS/8157/11
o.: Top
Target National Pride
m.: Lolitta Alarm Beskyd
ch.:
Fajkusová Lenka, N. Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
maj.: Lustyk
Martin, č. 297, 517 02 Kvasiny
______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
47. BLACKIE
POSLEDNÍ SKAUT V1
nar.: 08.01.2011 CMKU/KS/8015/11
o.: Mohner´s
Peppermill
m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia
ch.: Křížová
Marcela Mgr., Láz 78, 262 41 Bohutín
maj.: Kurková
Naděžda, Barchůvek 21, 504 01 Nový Bydžov
______________________________________________________________________
Třída otevřená
feny
48. ANASTASIE AUDRY
A FINTA F MORAVA V1 VT ČKŠ
nar.: 19.03.2009
CMKU/KS/7687/09/11
o.: Barren
Macadamian
m.: Finta F Alarm Beskyd
ch.+ maj.:
Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
49. DISPENSA GLORIA
LEONES V2
nar.: 24.02.2010
CMKU/KS/7860/10
o.: Argentas
Lojtnant Loke
m.: Infinity Pepper Grand Calvera
ch.+maj.:
Zubrická Michaela, Lhotka 179, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________
Třída vítězů
feny
50. GRAND SEN ERRA
GLORIA LEONES V1 VT ČKŠ OV
nar.: 08.12.2009
CMKU/KS/7970/10
o.: Luca
Ymke v.d. Vanenblickhoeve
m.: Grand Sen Anais
ch.:
Kulibaba A. + Patok A., Polsko
maj.:
Zubrická Michaela, Lhotka 179, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________
Třída veteránů
feny
51. BEAUTY BONIE
JARNÍ KVĚT V2
nar.: 13.09.2000
CMKU/KS/5490/00/03
o.:
Hosszúbereki-Császár Gamma Mera-Team
m.: Andy Hrádek v Kyjích
ch.: Zahradníková
Jaroslava, Michnova 1623, 149 00 Praha 4
maj.:
Bajerová Petra, Na jihu 541, 506 01 Jičín
52. HAPPY DAY GRAND
CALVERA V1 VT ČKŠ-V
nar.: 25.03.2003
CMKU/KS/6134/03/05
o.: Mohner´s Mighty Marquis m.: Faith Pepper
Calvera
ch.:
Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86
maj.:
Jackmannová Irena, č. 87, 503 56 Hlušice
______________________________________________________________________
Knírač velký černý
Třída mladých
psi
53. LOTR
STANIOS V1
nar.: 05.05.2011
CMKU/KV/6585/11
o.:
Chesterfield Pip Strážce klidu m.: Champ´Xandina
Stanios
ch.: Staniová
Veronika, Přibylova 294/14, 719 00 Ostrava-Kunčice
maj.:
Silberová Dita, Sídlištní 130, 564 01 Dlouhoňovice
Mezitřída
psi
54. DON JUAN
RADINIE
V1 VT ČKŠ
nar.: 18.01.2011
CMKU/KV/6537/11
o.: Missing
Ravel
m.: Lady v. Kossower Land
ch.:
Glänznerovi Zd.+ Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec
maj.:
Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 530 01
55. KODIEUS
STANIOS
V2
nar.: 06.06.2010
CMKU/KV/6426/10
o.: Don Con
Todos los santos m.: Chutty Stanios
ch.: Staniová
Veronika, Přibylova 294/14, 719 00 Ostrava-Kunčice
maj.:
Staniová Veronika a Kaštovský L., Přibylova 294/14, 719 00 Ostrava
______________________________________________________________________
Třída otevřená psi
56. ARCHIBALD OD
ZVONIČKY NENASTOUPIL
nar.: 19.01.2010
CMKU/KV/6342/10
o.: Larry King Radinie m.:
Ginni Wessely v. Lobbachtal
ch.:
Kamenická Lenka, Brněnská 169, 500 08 Hradec Králové
maj.: Dušková
Hana, Pod nádražím 197, 503 02 Předměřice nad Labem
57. BRAZIL RADINIE V1 VT ČKŠ OV
nar.: 20.02.2010
CMKU/KV/6374/10
o.: Missing
Ravel
m.: Prime Brillance Radinie
ch.:
Glänznerovi Zd.+ Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec
maj.: Pencáková Drah., Pohlova 311,503 01 Hradec
Králové
______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
58. IBIZA IZA
GOLDEST DANUBIUS VD 3
nar.: 18.10.2010
CMKU/KV/6497/10
o.: Xerro vom
Hatzbachtal m.: Dona Donatella Goldest Danubius
ch.:
Rohlenová Petra Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4
maj.:
Kvasničková Zuzana, Chodovice 42, 508 01 Hořice
59. KISS HOPE
STANIOS VD 2
nar.: 06.06.2010 CMKU/KV/6430/10
o.: Don Con
Todos los santos
m.: Chutty Stanios
ch.+maj.:
Staniová Veronika, Přibylova 294/14, 719 00 Ostrava-Kunčice
60. SINDY VĚČNÝ
RIVAL V1
nar.: 13.07.2010
CMKU/KV/6454/10
o.: Hardy
Stanios
m.: Stacy Bitt Box
ch.: Fialová
Věra, Volárna 13, 280 02 Kolín
maj.: Koloc
František JUDr., Studénka 8, 509 01 Nová Paka
______________________________________________________________________
Třída otevřená
feny
61. AGNES GOLDEST
DACHES V1
nar.: 24.03.2009
CMKU/KV/6193/09
o.:
Chesterfield Pip Strážce klidu m.: Famira Farah Goldest
Danubius
ch.:
Sobotková Jaroslava, Světnov 69, 591 01 Žďár nad Sázavou
maj.:
Davidová Michaela, Sobětuchy 8, 294 74
Předměřice nad Jizerou
62. LARA CROFT FÍ
STRÁŽCE KLIDU VD 2
nar.: 23.11.2009
CMKU/KV/6324/09
o.:
Highlander Pip Strážce klidu m.: Fili v. Hatzbachtal
ch.: Malinská
Jana, Zábrdovice 11, 289 33 Křinec
maj.: Králík
Jan Ing., Čáslavská 1213, 517 01 Chrudim
______________________________________________________________________
Třída pracovní
feny
63. BORGIA LUCREZIA
GABRICIO V1 VT ČKŠ OV
nar.: 06.12.2008
CMKU/KV/6139/08
o.: Uragan von
Elberfeld
m.: Carah Stanios
ch.: Petrů
Gabriela, Lošov 25, 779 00 Olomouc
maj.:
Pencáková Michaela, Pohlova 311,503 01 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Výsledky finálových soutěží
Nejkrásnější ze třídy štěňat
46. REKLAMA ALARM BESKYD
VELMI NADĚJNÁ 1
nar.: 18.11.2011
CMKU/KS/8157/11
o.: Top Target National Pride m.: Lolitta Alarm
Beskyd
ch.: Fajkusová Lenka, N. Ves 141, 739 11
Frýdlant nad Ostravicí
maj.: Lustyk Martin, č. 297, 517 02
Kvasin
Nejkrásnější mladý pes
20. ZEUS PEPPER ASTRONAUT V1
VT ČKŠ-J
nar.: 17.04.2011
CMKU/KM/8183/11
o.: Charm Looking Schnauzer–Huset m.: Shakira Astronaut
ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na
Pastvičkách 92, 277 15 Tišice
Nejkrásnější veterán
34. GRACE KELLY Z MARZEMU V1
ČKŠ-V
nar. 13.11.2003
CMKU/KM/6280/03/07
o.: Empire´s Weekend Warrior m.: Cecille
z Marzemu
ch.+maj.: Zemanová Martina, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
Nejkrásnější malý knírač
33. MAMMA MIA Z MARZEMU V1 VT ČKŠ OV
nar.: 18.09.2009
CMKU/KM/7504/09
o.: Sensation´s Storm Watcher m.: Grace Kelly z
Marzemu
ch.+ maj.: Zemanová Martina, Zálesí
1126/88, 142 00 Praha 4
Nejkrásnější střední knírač
43. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA V1 VT ČKŠ OV
nar.: 19.08.2009 CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni Strazhnik Lucky’s Cowboy m.: Christine od Dalajského
potoka
ch.: Kaprálková Martina ing.
arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: Pavlasová Milena, Roháčova 1984,
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Nejkrásnější velký knírač
57. BRAZIL RADINIE V1 VT ČKŠ OV
nar.: 20.02.2010
CMKU/KV/6374/10
o.: Missing Ravel m.: Prime Brillance Radinie
ch.: Glänznerovi Zd.+ Helena, Kollárova
240, Starý Plzenec
maj.:
Pencáková Drah., Pohlova 311,503 01 Hradec Králové
Nejkrásnější knírač oblastní klubové výstavy
33. MAMMA MIA Z MARZEMU V1 VT ČKŠ OV
nar.: 18.09.2009
CMKU/KM/7504/09
o.: Sensation´s Storm Watcher m.: Grace Kelly z
Marzemu
ch.+ maj.: Zemanová Martina, Zálesí
1126/88, 142 00 Praha 4
Adresář vystavovatelů
Bajerová
Petra, Na jihu 541, 506 01 Jičín
51
Bařinková
Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad
Orlicí 37
Benešovská
Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
44,48
Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad
Jizerou
14,29
Bošinová Markéta, Polská 1332, 530 03 Pardubice 24
Červeňák Petr, Polská 189, 541 01 Trutnov
9
Davidová Michaela, Sobětuchy 8, 294 74 Předměřice nad Jizerou 61
Dušková Hana, Pod nádražím 197, 530 02 Předměřice nad
Labem 56
Hlaváčková Eva ak. arch., Jílovišťská 704, 155 31 Praha
5 21
Horáček Michal, Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení 12
Hrubešová Adéla, Strmá 286, 550 01 Broumov 11
Jackmannová Irena, č. 87, 503 56 Hlušice
52
Jakubův Lenka, Koněvova 155, 130 00 Praha 3
22,28
Jeníková Marcela, Srch 196, 533 52 Staré Hradiště 13
Koloc František JUDr., Studénka 8, 509 01 Nová Paka 60
Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany 8
Kořínková Lenka , Stanislava Hudečka 1975, 504 01 Nový
Bydžov 15
Králík Jan Ing., Čáslavská 1213, 517 01 Chrudim 62
Krpatová Gabriela Ing., Podmoklany 8, 582 63 42
Křístek Petr, Vrbová 501, 330 08 Zruč-Senec
16
Kult Libor, Nová Závoď 934, 543 32 Úpice
27
Kurfürstová Hana, Statenická 770, 252 64 Velké
Přílepy
1
Kurková Naděžda, Barchůvek 21, 504 01 Nový Bydžov 47
Kvasničková Zuzana, Chodovice 42, 508 01 Hořice 58
Květenská Jana, Fügnerova 332, 506 01 Jičín
45
Lisek Tomáš, Jiráskova 267, 517 54 Vamberk
40
Lustyk Martin, č. 297, 517 02 Kvasiny
46
Marková Pavlína, Zachrašťany 30, 504 01 Nový Bydžov 3
Mikešová Martina, Lidická 44, 370 01 České
Budějovice
31
Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha
8-Karlín 38
Moucha Oldřich, V. Nejedlého 946, 295 01 Mnichovo
Hradiště 36
Pavlasová
Milena, Roháčova 1984, 544 01 Dvůr Králové nad Labem 43
Pencáková
Drahoslava, Pohlova 311, 503 01 Hradec Králové 57
Pencáková
Michaela, Pohlova 311, 503 01 Hradec Králové 2,63
Puhaná
J., Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice
18
Řehulková
Iljana, Na Větrníku 1295, 537 05 Chrudim 19
Silberová
Dita, Sídlištní 130, 564 01 Dlouhoňovice 53
Smetanová Věra Pharm.Dr., K Metelce 409, 503 11
Svobodné Dvory 10
Staniová Veronika, Přibylova 14, 719 00 Ostrava
59
Staniová Veronika+ Kaštovský L., Přibylova 14, 719 00
Ostrava 55
Stražická Marta, Vysokov 73, 549 12 17
Strouhal Jaroslav, Sladkovského 1529, 530 02
Pardubice
4
Středová Žaneta, Nahořany 16, 549 07
25
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 92, 277 15 Tišice 5,20,23,26,35
Tomáš Ivo, Nerudova 521, 500 02 Hradec Králové 7
Tučková Jana Mgr., Lesní 222, 267 29 Zadní Třebáň 6
Vetešníková H.+Suchá M., U Koldomu 1571, 436 01
Litvínov 30
Vondráčková Anna, Žižkova 255/232, 400 04 Trmice 39
Vondrová Alena + Siváková A., Žižkovo nám. 34, 549 01
Nové Město n/Met. 41
Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 530 01
54
Zemanová Martina, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
33,34
Zubrická Michaela, Lhotka 179, 560 02 Česká Třebová 49,50
Žďárský Stanislav, Bubeníkova 554, 530 03 Pardubice 32
Pořadatel:
Český kynologický svaz, základní kynologická
organizace 138
Dvůr Králové nad Labem
www.kynologie.dknl.cz