kompletní výsledky včetně fotografií vítězů soutěží
Knírač malý pepř a sůl
Rozhodčí :
Andrea
Zaoralová – KMP+S, KMČ, KMB, KSČ a KSP+S
Jaroslava
Drožová (hlavní
rozhodčí)
- KMČST a KVČ
Fotogalerie:
http://petruchacha.rajce.idnes.cz/OBLASTNI_KLUBOVA_VYSTAVA_Praha_Branik_8.5.2012
Nejkrásnější
knírač výstavy, Nejkrásnější střední knírač
KSČ
Seraf De E´Brise Figaro Cardinal
Nejkrásnější
velký knírač – KVČ Happy Hilary Goldest
Danubius
Nejkrásnější
malý knírač – KMČST Baby King Bohemia
Vulkan
Nejkrásnější chov.
skupina – KMP+S z Marzemu
Nejkrásnější chovný
pár – KMČST Lord a Leidy ze Sváškova
dvora
Nejkrásnější
veterán – KMČST Lucky Boy z Dixie
Nejkrásnější
jedinec z třídy mimo konkurenci - KMP+S Iggy
Pop z Marzemu
Nejkrásnější
mladý jedinec - KMP+S Alexis Kim Astronaut
Nejkrásnější
dorost - KMČST Mighty Shake z Dixie
Nejkrásnější
štěně – KMP+S Dorian Grey Yarica
Dítě a
pes – Dominik Zítko a Viktorka Krausová
Knírač
malý pepř a sůl
Psi
– třída štěňat
1.
Dorian Grey Yarica VN1
o.: Chuvisco Da Boa
Barba m.: Angel Of Apocalypse Goldton
maj.: Beneš Jiří
Psi
– třída mladých
2. Grey
Samury Drofa V1, ČKŠ-J.
o.: Total Sam Drofa
m.: Divizna z Apatyky
maj.: Tomšů Jan
3.
Oskar Pepper Malý kavalír V2
o.: Kaspelix Came in
Time m.: For Baby Girl Malý kavlír
maj.: Ullrichová
Daniela
Psi
–mezitřída
4.
Arton ze Židenických zahrad VD2
o.: Rebel Amis z
Reznetu m.: Droga z Apatyky
maj.: Kučerová Jana
5.
Xerxes Astronaut V1, ČKŠ
o.: Tajinastes Directo
Al Grano m.: First Lady Moldau North
maj.: Vokřál Václav
Psi
– třída otevřená
6.
Chane Golden Baby Radeto V1, ČKŠ
o.: Geronimo Lucky Star
Astrounaut m.: Ginny Golden Baby Radeto
maj. Lukeš Miroslav
Psi
– třída vítězů
7. Ch.
Starlings Kashmir V1, ČKŠ, OKV
o. Axcium´s
American Idol m.: Starling Miss Marple
maj. Suchá Miroslava
Psi
– třída veteránů
8.
Norson Bohemia Opál nenastoupil
o.: Yoonke Doodle
Moldau m.: Katuschka Drofa
maj.: Kubovská Eva
Psi
– třída mimo konkurenci
9.
Iggy Pop z Marzemu posouzen
o: Honza – Dutch
v.d.Oppasser m: Grace Kelly z Marzemu
maj.: Fodorová Martina
FENY
– třída mladých
10.
Alexis Kim Astronout V1, ČKS-J.
o.: Honza - Dutch
v.d.Oppasser m.: Gebories Diplomat of Astronout
maj. Ryvorová Gabriela
Feny
– mezitřída
11.
Wafle Cacao Astronout V1, ČKŠ
o.: Schnauzer-Hustet
Charm Looking m.: Cacao Bean Astronout
maj.: Vetešníková H. +
Suchá M.
Feny
– třída otevřená
12. My
Fair Lady z Marzemu V2, res. ČKŠ
o.: Sensations Strom
Watcher m.: Grace Kelly z Marzemu
maj. Hála Pavel
13.
Moon Song Malý kavalír V1, ČKŠ
o.: Eos Rauhteufelchen
m.: It´s My Life Malý kavalír
maj. Daniela Ullrichová
Feny
– vítězů
14.
Mamma Mia z Marzemu V1, ČKŠ, OKV
o.: Sensations Storm
Watcher m.: Grace Kelly z Marzemu
maj. Zemanová Martina
Feny
– třída veteránů
15.
Grace Kelly z Marzemu V1, ČKŠ-V.
o.: Empires Weekend
Warrior m.: Cecille z Marzemu
maj. Zemanová Martina
16.
Mery - En Bohemia Opál nenastoupil
o.: Erny Bohemia Opál
m.: Katuschka Drofa
maj.: Kubovská Eva
Feny
– třída mimo konkurenci
17.
Rosalie Astronaut
posouzen
o: Tajilastes Directo Al Grand m: Shakira
Astronaut
maj. Suchá Miroslava
Knírač
malý černostříbřitý
Psi
– třída dorostu
18.
Magnát Vzpomínka VN2
o.: Chotans Vagabond
For Me m.: Jolly Silver Malý Kavalír
maj.: Koláčková Dita
MVDr.
19.
Mighty Shake z Dixie VN1
o.: Xpresso z Dixie
m.: Extasy of Life z Dixie
maj.: Šindelářová
Michaela
Psi
–třída mladých
20.
Lord ze Sváškova dvora V2
o.: Zodiak z Dixie
m.: Ines ze Sváškova dvora
maj: Eliášková Hana
21.
Genius Man Malý kavalír V1, ČKŠ – J.
o.: Chotans Vagabond
For Me m.: Roxi Rottary Malý kavalír
maj.: Ullrichová
Daniela
Psi
–mezitřída
22.
Francisco Pizzaro Goldton V2, res. ČKŠ
o.: Vamos Vis a Vis
m.: Carolain Happy Mafian
maj: Beděrková Ivana
Ing.
23..
Fanfán Daniela´s Genus VD3
o.: Destroy z Dixie
m.: Boogie-Woogie Daniela´s Genus
maj: Tesařová Radoslava
24.
Baby King Bohemia Vulkan V1, ČKŠ, OKV
o.: Funflash Chinook
m.: Scedir Geenadavis
maj.: Kurfürstová Hana
Psi
– třída otevřená
25.
Born To Me Malý kavalír V1, ČKŠ
o.: Ch, Simply The Best
Malý kavalír m.: Ch. Love Me Kate Malý kavalír
maj.: Ullrichová
Daniela
Psi
– třída vítězů
26.
Jura ze Sváškova dvora V2, res. ČKŠ
o.: Lucky Boy z Dixie
m.: Chyma ze Sváškova dvora
maj: Eliášková Hana
27.
Quadi Silver Grand Calvera V1, ČKŠ
o.: Ich. Ops Da Boa
Barba m.: Ich. Hassanshill Sweetest Of All
maj.: Suchá Miroslava
Psi
– třída veteránů
28.
Lucky Boy z Dixie V1, ČKŠ – V.
o.: Gorby Pigmej
m.: Galaxy z Dixie
maj.: Čermák Jaroslav
29. Dan
z Kamenských vrchů V2
o.: Danny Ribaty
m.: Boša z Kamenských vrchů
maj.: Beděrková Ivana
Ing.
FENY
– třída dorostu
30.
Mistery Vzpomínka VN2
o.: Chotans Vagabond
For Me m.: Jolly Silver Grand Calvera
maj.: Koláčková Dita
MVDr.
31.
Night Desiré z Dixie VN1
o.: Noble Monuments
Encore m.: Tropical Night z Dixie
maj.: Šindelářová
Michaela
Feny
– třída mladých
32.
Trisha Poslední skaut V1, ČKŠ – J.
o.: Ich. Angel Family
Darling´s m.: Ch. Mercedes Poslední skaut
maj.: Křížová Marcela
Mgr.
33.
Leidy ze Sváškova dvora V
o.: Zodiak z Dixie
m.: Ines ze Sváškova dvora
maj: Eliášková Hana
34. La
Dolce Vita z Dixie V2
o.: Noble Monumet´s
Encore m.: Flawlwss Face z Dixie
maj.: Matušová Klára
35.
Inocent Rose z Dollnaxu V4
o.: Léoniekea´s
Marin-Balyn m.: Erinka z Dollnaxu
maj.: Strnadová Zdeňka
RNDr.
71.
Cappi Charcharodon Carcharias
V3
o.:
Xpresso z Dixie m.: Bazalka Charcharodon Carcharias
Maj.:
Hynková Veronika
Feny
– mezitřída
36.
Keep on Smiling z Dixie V1, ČKŠ, OKV
o.: Repitition´s
Indigo Sky m.: Xtravagance z Dixie
maj.: Šindelářová
Michaela
Feny
– třída otevřená
37.
Rossie Poslední skaut V1, ČKŠ
o.: Ch. Madoxx Poslední
skaut m.: Lolitta Poslední skaut
maj.: Křížová Marcela
Mgr.
38.
Hairy Revolution z Dollnaxu VD3
o.: Ich. Ops Da Boa
Barba m.: Borůvka z Dollnaxu
maj.: Strnadová Zdeňka
RNDr.
39.
Rubie Poslední skaut VD2
o.: Ch. Madoxx Poslední
skaut m.: Lolitta Poslední skaut
maj.: Brázdová Ludmila
Feny
– třída pracovní
40.
Jessy z Jan-Ru V1
o.: Anthony Boy Goldton
m.: Cora z jan-Ru
maj: Růžičková Jiřina
Feny
– třída veteránů
41.
Calista Mia Vzpomínka V1, VTV
o.: Ch. Cash Carry Maly
Kavalír m.: Rotti Bobó Zaphir
maj: Koláčková Dita
MVDr.
42.
Dollary Poslední skaut V2
o.: Crise Tom z Dixie
m.: Sussan Věčný rival
maj.: Strnadová Zdeňka
RNDr.
43.
Bibinka Ribaty V3
o.: Derick z Melmiru
m.: Leslie Char-Nett
maj.: Vaculíková Šárka
Knírač
malý černý
Psi
– vítězů
44.
Handsome Carboneum V1, ČKŠ, OKV
o.: Adels Svarte
Petter m.: Ch. Funky Town de Extreme Blood
maj.: Skotáková Hana
Psi
– třída veteránů
45. Ch.
Cidan Hurican Malý kavalír V1, VTV
o.: Benett v.d. Spikke
m.: Ch. Ally Mc Beal Malý kavalír
maj.: Ullrichová
Daniela
Feny
– třída mladých
46.
Savali Kindly Kiss V1, ČKŠ-J.
o.: Twilight – N
Di Monte Gentile m.: Savali Emotion
maj.: Skotáková Hana
Feny
– mezitřída
47.
Chanel Valorian D
o.: Samuel Rezlark
m.: Fatyma Valorian
maj.: Marková Lucie
48.
Chimera Carboneum V1, ČKŠ
o.: Made in Spain
Cortado m.: Daily News Carboneum
maj.: Kořínková Lenka
Ing.
Feny
– vítězů
49.
Christine Carboneum V1, ČKŠ, OKV
o.: Made in Spain
Cortado m.: Daily News Carboneum
maj.: Skotáková Hana
Feny
– třída mimo konkurenci
50.
Funky Town The Extreme Blood nenastoupil
o.: Bersuit Vergarabat
de Extreme Blood m.: Beberly Spain de Extreme Blood
maj.: Skotáková Hana
Knírač
malý bílý
Feny
– mezitřída
51.
Alabama Joslyn Veljar V1
o.: Aladin Blues La
Nasim m.: Penelopa of Bianco Olgas
maj.: Veletová Jarmila
Feny
– třída vítězů
52.
You Are My Baby Ama-Pepsi V1, ČKŠ, OKV
o.: Mervar´s
Rising Star Ushabti m.: Ahovoy Emma Emmylou
maj.: Velišová Alena
Knírač
střední černý
Psi
– třída mladých
53.
Xapatan Bohemia Cardinal V1, ČKŠ-J.
o.: Mohner´s
Dark Danish Design m.: Yoko Ono v.d. Kleinen Au
maj.: Hradec Pavel
Psi
–mezitřída
54.
Seraf De E´Brise Figaro Cardinal V1,
ČKŠ, OKV
o.: Cherni Straznik
Luck m: Sasha Bohemia Cardinal
maj.: Miksová Martina
Psi
– třída mimo konkurenci
55.
Mohner´s Dark Danish Design posouzen
o.: Ch. Barwoods Black
Jack m: Mohner´s Viva Lalandia
maj.: Miksová Martina
Feny
– mezitřída
56.
Wachchi Bohemia Cardinal V1, ČKŠ, OKV
o.: Ikko Bohemia
Cardinal m.: Lollypop Bohemia Cardinal
maj.: Miksová Martina
Feny
– třída otevřená
57.
Vegas Bohemia Cardinal V1, ČKŠ
o.: Samurai Bohemia
Cardinal m.: Kiss Bohemia Cardinal
maj.: Miksová Martina
Feny
– třída veteránů
58.
Carolyn Bohemia Cardinal V1, ČKŠ-V.
o.: Whisper Grand
Calvera m.: Ich. Famir z Melmiru
maj.: Miksová Martina
Knírač
střední pepř a sůl
Psi
– třída mezitřída
59.
Superman Saltus ze Záhrabské nenastoupil
o.: Top Target National
Pride m.: Lisa Saltus ze Záhrabské
maj.: Stiborová
Kateřina MVDr.
Knírač
velký černý
Psi
–třída mladých
60.
Frenklin ze Slunečné verandy V1, ČKŠ-J.
o.: Gallant Zorro
Radinie m.: Demi Moore ze Slunečné verandy
maj.: Musilová Hana
Psi
– třída otevřená
61.
Achileus Goldest Daches V2, res. ČKŠ
o. Chesterfield Pip
Strážce klidu m.: Famira Farah Goldest Danubius
maj.: Solarová
Schöppová Hana
62.
Graf Gerett Goldest Danubius
V1, ČKŠ, OKV
o.: Clark v.
Klingsgarten m.: ICH. Nev Lemar Barbara
maj. Zítková Andrea
Psi
– třída pracovní
63.
Devil Denny Goldest Danubius
nenastoupil
o.: Clark v.
Klingsgarten m.: ICH. Nev Lemar Barbara
maj.: Rohlenovi Petra a
David
Psi
– třída vítězů
64.
Enzo de Pichera
V1, ČKŠ
o.: Olsen de Pichera
m.: Idoia de Pichera
maj. Kališová Jarmila
Psi
– třída mimo konkurenci
65.
Frajer Frenkie Goldest Danubius nenastoupil
o.: 2xWM Akido v.
Elberfeld m.: ICH. Nev Lemar Barbara
maj.: Rohlenová Petra
Feny
– třída mladých
66.
Frencis ze Slunečné verandy V1, ČKŠ-J.
o.: Gallant Zorro
Radinie m.: Demi Moore ze Slunečné verandy
maj.: Volná Radmila
Feny
– třída otevřená
67.
Agnes Goldest Daches V2, res. ČKŠ
o. Chesterfield Pip
Strážce klidu m.: Famira Farah Goldest Danubius
maj.: Davidová
Michaela.
68.
Henrieta Hella Goldest Danubius V3
o. Xerro v. Hatzbachtal
m.: Ich New Lemar Barbara
maj.: Hrbková Jitka
MVDr.
69.
Happy Hilary Goldest Danubius V1, ČKŠ, OKV
o. Xerro v. Hatzbachtal
m.: Ich New Lemar Barbara
maj.: Rohlenová Petra
Feny
– třída veteránů
70.
Ich. NEW LEMAR BARBARA nenastoupila
o.: Ingebar´s Uri
Geller m.: Lemar Valens Arabella
maj.: Rohlenová Petra