Dnešní datum: 28. 08. 2016     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2016
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Národní výstava psů všech plemen Ostrava 15. 4. 2012
Vydáno dne 26. 04. 2012 (2903 přečtení)



Národní výstava psů všech plemen Ostrava 15. 4. 2012

Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová

 

Knírač malý černý

1829 Knírač malý černý Třída dorostu Artuš Alea Onyxea Madecká a Sztulová Simona VN1

 

1830 Knírač malý černý Třída mladých Cabo Quendoline Silesia Jendřejčíková Kateřina V1, CAJC

 

1831 Knírač malý černý Třída dorostu Agrippina Alea Onyxea Lásková Alena VN

 

1832 Knírač malý černý Třída mladých Kindly Kiss Savali Skotáková Hana V1, CAJC, BOJ

 

1833 Knírač malý černý Třída mladých Up To Date Androis Plisková Marie nenastoupil

 

1834 Knírač malý černý Mezitřída Christine Carboneum Skotáková Hana V1, CAC, NV, BOB

 

1835 Knírač malý černý Třída otevřená Afrodita Z Olomoucké Pevnůstky Pavlitová Sylva VD1

 

1836 Knírač malý černý Třída vítězů Glorinda z Šardanu Řehánková Iva VD1

 

Knírač malý pepř a sůl

1837 Knírač malý pepř a sůl Třída mladých Oswaldo Rezlark Balušková Liana VD1

 

1838 Knírač malý pepř a sůl Mezitřída Antony Chico U Lorda Jamese Holeksa Petr, Ing. VD1

 

1839 Knírač malý pepř a sůl Třída vítězů Chuvisco Da Boa Barba Goga Jozef V1, CAC

 

1840 Knírač malý pepř a sůl Třída mladých Ego Dentis Sitkiewicz Ewa a Tomasz V1, CAJC, BOJ, BOB

1841 Knírač malý pepř a sůl Mezitřída Fanny Z Kosířských Hvozdů Nedbalová Vladimíra, Mgr. V1, CAC, NV

 

Knírač malý černostříbřitý

1842 Knírač malý černostříbřitý Třída mladých Flint Daniela´s Genus Fialová Adela odstoupil

 

1843 Knírač malý černostříbřitý Třída otevřená Bingo Bongo Daniela´s Genus Fialová Adéla V2

 

1844 Knírač malý černostříbřitý Třída otevřená El Dorado Daniela´s Genus Steckerová Sára a Zdeňka V1, CAC, NV

1845 Knírač malý černostříbřitý Třída pracovní Hönsetorps Ameican Hall of Fame Večerka Ladislav V1, CAC

1846 Knírač malý černostříbřitý Třída vítězů Colorado Springs Daniela´s Genus Chrástecká Daniela odstoupil

1847 Knírač malý černostříbřitý Třída mladých Fountain Daniela´s Genus Chrástecká Daniela V1, CAJC, BOJ, BOB

 

Knírač malý bílý

1848 Knírač malý bílý Třída dorostu Domino Shadow White De Pepa Brumková Šárka VN

 

1849 Knírač malý bílý Třída mladých Alexandra White Hel-Mich Vacínková Helena V1

 

1850 Knírač malý bílý Mezitřída Claudie Cardinale Dorothea Ze Solné Wojnarová Jarmila V1, CAC, NV,BOB

1851 Knírač malý bílý Třída vítězů You Are My Baby Ama-Pepsi Velišová Alena V1, CAC,

 

Knírač střední čistě černý s černou podsadou

1852 Knírač střední čistě černý s černou podsadou Třída mladých Itera Black Grand Calvera Brančíková Zuzana V1, CAJC, BOJ, BOB

 

1853 Knírač střední čistě černý s černou podsadou Třída vítězů Monique Iringa Kucharčíková Irena V1, CAC, NV

 

Knírač střední pepř a sůl

1854 Knírač střední pepř a sůl Třída dorostu Quentin Alarm Beskyd Londová Drahomíra VN1

 

1855 Knírač střední pepř a sůl Třída otevřená Majesty Alarm Beskyd Fajkusová Lenka V1, CAC

 

1856 Knírač střední pepř a sůl Třída vítězů Loveboy Saltus Ze Zahrabské Haláčková Renáta a Skok V1, CAC, NV

1857 Knírač střední pepř a sůl Třída veteránů Zar Hosszubereki-Csaszar Polášková Hana, Mgr. Nenastoupil

 

1858 Knírač střední pepř a sůl Třída štěňat Rosette Alarm Beskyd Fajkusová Lenka VN1

 

1859 Knírač střední pepř a sůl Třída mladých Ondine Alarm Beskyd Fajkusová Lenka V1, CAJC, BOJ

 

1860 Knírač střední pepř a sůl Třída vítězů Lolitta Alarm Beskyd Fajkusová Lenka V1, CAC, NV, BOB

 

Knírač velký čistě černý s černou podsadou

1861 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Mezitřída Arbatel Od Devíti Vrb Somerlik Jiří V2, Res. CAC

 

1862 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Mezitřída Boss Hugo Boss Madecki Madecká Jana a Sztulová V1, CAC

 

1863 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Třída vítězů Adar Zoeira Kubíčková Irena V1, CAC, NV, BOB

 

1864 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Mezitřída Barbara Black Madecki Madecká Jana a Slačková V1, CAC, NV

 

1865 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Třída otevřená Grace Z Bedýnky Blatoňová Františka V1, CAC

 

1866 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Třída pracovní Dara Giom Von Elberfeld Zwillingová Kateřina V1, CAC

1867 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Třída vítězů Lucky Laurence Triumetal Madecká Jana, Bc. V1, CAC

 

1868 Knírač velký čistě černý s černou podsadou Třída veteránů Angie Z Bedýnky Kučerová Nicolle V1, BOV

 



( Autor: administrator | Informační e-mailVytisknout článek )