Výsledky OKV Brno 14.5.2011
Vydáno dne 01. 06. 2011 (2817 přečtení)
kompletní výsledky zaslala ing. Jana Hlavatá
Datum konání: sobota 14
Datum
konání: sobota 14. května 2011
Areál Kynologického klubu Brno –
Královo Pole
Knírač
malý bílý
Feny – třída dorostu
1.
|
Alabama Joslyn Veljar
|
VN
|
Feny – mezitřída
2.
|
Berenica Bianco Star
|
VD1
|
Feny – třída vítězů
3.
|
Ch. Penelopa of Bianco
Olgas
|
V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí
MK
|
Knírač
malý černostříbřitý
Psi – třída dorostu
4.
|
Tonny z Agova
dvora
|
VN1, Nejhezčí dorost
|
Psi – třída mladých
Psi – mezitřída
Psi – třída otevřená
7.
|
Ares z Devonu
|
V1
|
8.
|
Rasty z Agova
dvora
|
VD2
|
Feny – třída mladých
9.
|
Rubbie Poslední skaut
|
VD1
|
Feny – mezitřída
10.
|
Breisi z Devonu
|
V1, ČKŠ, OV
|
Feny – třída otevřená
11.
|
Mendi z Agova
dvora
|
VD2
|
12.
|
Amanda Amasha
|
V1, ČKŠ
|
Feny – třída pracovní
Knírač
malý černý
Psi – třída otevřená
14.
|
Knick-Knack Androis
|
V1
|
Feny – mezitřída
15.
|
Nutella Androis
|
V1, ČKŠ, OV
|
16.
|
Viktoria Black Belis
|
VD2
|
Knírač
malý pepř a sůl
Psi – třída štěňat
17.
|
Amis ze Židenických
zahrad
|
VN1, Nejhezčí štěně
|
18.
|
Arton ze Židenických
zahrad
|
VN2
|
Psi – třída mladých
19.
|
Jack z Povodí
Oharky
|
VD1
|
Psi – třída otevřená
20.
|
Ciphin z Apatyky
|
VD3
|
21.
|
Dafiro z Apatyky
|
V2
|
22.
|
Hummer z Barokamu
|
V1, ČKŠ, OV
|
Psi – třída vítězů
23.
|
Ch. Ergo Sum Knížete
Sternenhocha
|
Neúčast
|
Feny – třída štěňat
24.a
|
Aida ze Židenických
zahrad
|
VN2
|
24.b
|
Arna ze Židenických
zahrad
|
VN1
|
Feny – mezitřída
25.
|
Buffy Princess z
Hukvald
|
VD1
|
Feny – třída otevřená
26.
|
Droga z Apatyky
|
V1
|
27.
|
Echinacea z Apatyky
|
VD2
|
Knírač střední
černý
Psi – třída otevřená
Psi – třída vítězů
29.
|
Franco ze Slunečné
verandy
|
V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí
SK, Nejkrásnější pes výstavy
|
Psi – třída veteránů
30.
|
Cedrik z Benova
dvora
|
V1, VTV, Nejhezčí
veterán výst.
|
Feny – třída mladých
31.
|
Arleta ze Zámoraví
|
V2
|
32.
|
Henny ze Slunečné
verandy
|
V3
|
33.
|
Hessy ze Slunečné
verandy
|
V1, Nejhezčí mladý
|
Feny – mezitřída
Feny – třída otevřená
35.
|
Anny Black Patriot
|
VD1
|
Knírač střední
pepř a sůl
Psi – třída mladých
36.
|
Shark A Finta F Top
Target
|
V1
|
Psi – třída otevřená
37.
|
Al Capone A Finta F
Morava
|
V1, ČKŠ, OV
|
Feny – třída otevřená
38.
|
Anastasie Audry A Finta
F Morava
|
V1, ČKŠ, OV
|
39.
|
Gilly ze Vsackých luhů
|
V2
|
Knírač velký
černý
Psi – mezitřída
40.
|
Xaver Zdestru
|
V1, ČKŠ, OV
|
Psi – třída otevřená
41.
|
Brian z Agova
dvora
|
V2, r.ČKŠ
|
42.
|
Fabien z Bedýnky
|
V3
|
43.
|
Giorgio z Bedýnky
|
V1, ČKŠ
|
Psi – třída veteránů
44.
|
Dacco’s Dausi Veljar
|
V1, VTV
|
Feny – třída mladých
45.
|
Airin z Olšového
dvora
|
V1
|
46.
|
Carmen Bohemia Ness
|
V2
|
Feny – třída otevřená
47.
|
Afrodite Goldest Daches
|
VD2
|
48.
|
Brillanta z Agova
dvora
|
V1, ČKŠ
|
Feny – třída vítězů
49.
|
Grace z Bedýnky
|
V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí
VK
|
FINÁLOVÉ
SOUTĚŽE
1.
|
Nejhezčí pár
|
Ing. Dalibor Dedek
|
SK-Č
|
č.28 a č.32
|
2.
|
Nejhezčí chovatelská
skupina
|
Ing. Hana Popelková
|
MK-ČS
|
č.13, č.10,
č.7, č.5
|
3.
|
Dítě a pes
|
Amalie Bačíková (3r)
|
SK-Č
|
č.29
|
|
|
Nikola Nedomová (12r)
|
MK-B
|
č.3
|
Rozhodčí: MVDr. Pavelek Petr
Výstavní výbor: Doc. MVDr. Zdeněk Procházka DrSc. – ředitel
výstavy, Iveta Hladká – hlavní pořadatel,
Ing. Eva Bajgarová – hospodář
( Autor: -mz- | )
|