OKV KCHK pobočka
Praha-město 23.4.2011
Děkujeme hlavnímu
sponzorovi výstavy
Posuzovala Andrea Zaoralová
Kruh č. 1
Knírač
malý pepř a sůl
Dorost – psi
1. WALDEMAR
Chov Pauli VN 1
O.: Uno Chov Pauli M.:
Qvely Chov Pauli
Chov.: Paulík Juraj Maj.:
Rimpelová Daniela
Mladých – psi
2. HARD
ROCK z Kopce Vítkova V1, VT
O.: Earle Grey Carboneum M.:
Issa z Kopce Vítkova
Chov.: Jakubův Lenka Maj.:
Štěchovský Vít
Mezitřída – psi
3. IVAN
Zdestru V1, ČKŠ
O.: York Major Moldau North M.:
Duli Zdestru
Chov.: Strusková Zdeňka Maj.:
Strusková Zdeňka
Otevřená – psi
4. BAROCK
Hel-Mich V1, ČKŠ, OV
O.: Claudius Germanicus Quattrocento M.:
Geisy z Povodí Oharky
Chov.: Vacínková Helena Maj.:
Vacínková Helena
Veteránů – psi
5. NORSON
Bohemia Opál V1, VT
O.: Yankie Doodle Moldau North M.:
Katuschka Drofa
Chov.: Kubovská Eva Maj.:
Kubovská Eva
Štěňata – feny
6. ANGIE
z Podolských skal VN1
O.: Tajinastes Directo Al Grano M.:
Airine Pepper Androis
Chov.: Justová Renata Maj.:
Justová Renata
Mladých – feny
7. HEY
JUDE z Kopce Vítkova V1, VT
O.: Earle Grey Carboneum M.:
Issa z Kopce Vítkova
Chov.: Jakubův Lenka Maj.:
Becková Jana
Mezitřída – feny
8. MY FAIR
LADY z Marzemu V1, ČKŠ
O.: Sensations Storm Watcher M.:
Grace Kelly z Marzemu
Chov.: Zemanová Martina Maj.:
Hála Pavel
Otevřená – feny
9. BRITTNEY
Hel-Mich V1
O.: Claudius Germanicus Quattrocento M.:
Geisy z Povodí Oharky
Chov.: Vacínková Helena Maj.:
Strusková Zdeňka
Pracovní – feny
10. SISI STAR z Roznetu V1,
ČKŠ
O.: Honza-Dutch v. d. N′Oppasser M.:
Princess Peg z Roznetu
Chov.: Rozová Zuzana, Ing. Maj.:
Rozová Zuzana, Ing.
Vítězů – feny
11. AIRINE
PEPPER Androis V2, res. ČKŠ
O.: James Bond de los Grisones M.:
Rosinanta Androis
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Justová Renata
12. LADY
JANE GREY Astronaut V1, ČKŠ, OV
O.: Yakuba Yan Astronaut M.:
Gebories Diplomat of Astronaut
Chov.: Suchá Miroslava Maj.:
Kosinová Iva
Veteránů – feny
13. DIXI
QUEEN PEPPER Malý kavalír V1
O.: Yeager Chuck Astronaut M.:
Agatha Christie Malý kavalír
Chov.: Ullrichová Daniela Maj.:
Ullrichová Daniela
14. MERY-EN
Bohemia Opál V2
O.: Erny Bohemia Opál M.:
Katuschka Drofa
Chov.: Kubovská Eva Maj.:
Kubovská Eva
Knírač malý černý
Mladých
– psi
15. QASHQAI
Androis V1, VT
O.: His Eminence Androis M.:
Luciana Androis
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Pondělíčková Zuzana
Mezitřída – psi
16. AKIM
Phantom of Europe V2, res. ČKŠ
O.: Inter Leader Rezlark M.:
Fleurine Androis
Chov.: Zelenková Miroslava Maj.:
Zelenková Miroslava
17. LANCASTER
Androis V1, ČKŠ, OV
O.: Dragon Fly Carboneum Xaira IBJ v. Portenschlag
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Kaniaková Jana
Otevřená – psi
18. ARCOS
Rebel Alve V1, ČKŠ
O.: Original Rezlark M.:
Pachira Knight of Danian
Chov.: Velišová Alena Maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
Vítězů – psi
19. YPSILON
Androis V1, ČKŠ
O.: Yeoman Nelson Androis M.:
Stad of Haven Xenia
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Paskovská Jana
Štěňata – feny
20. CHIMERA
Carboneum VN1
O.: Made in Spain Cortado M.:
Daily News Carboneum
Chov.: Skotáková Hana Maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
Dorost – feny
21. ROXANA
Androis VN1
O.: His Eminence Androis M.:
Ebby Eisplower Bikin Dvor
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Vostřáková Klára
Mladých – feny
22. JINGLE
Bohemia Ness V1, VT
O.: Brik ze Slunečné verandy M.:
Cloe Darling Bohemia Ness
Chov.: Kaniaková Jana Maj.:
Kaniaková Jana
Mezitřída – feny
23. ICE
QUEEN Bohemia Ness V1, ČKŠ, OV
O.: His Eminence Androis M.:
Andalusie Bohemia Ness
Chov.: Kaniaková Jana Maj.:
Kaniaková Jana
Otevřená – feny
24. GLORINDA
z Šardanu V1, ČKŠ
O.: Dragon Fly Carboneum M.:
Vivien Vee z Šardanu
Chov.: Kollárová Šárka Maj.:
Řehánková Iva
25. PETRUŠKA
od Modrého džbánu V2
O.: Beefeater Black Nelor M.:
Nancy od Modrého džbánu
Chov.: Pavelková Bohuslava, Mgr. Maj.:
Pavelková Bohuslava, Mgr.
Vítězů – feny
26. FAIRY
FRANCES Bohemia Ness V1, ČKŠ
O.: Waldemar Androis M.:
Andalusie Bohemia Ness
Chov.: Kaniaková Jana Maj.:
Kaniaková Jana
Knírač malý
černostříbřitý
Dorost – psi
27. SASHA
Poslední skaut VN1
O.: Zodiac
z Dixie M.: Mercedes Poslední
skaut
Chov.: Mgr. Křížová Marcela Maj.:
Záhorská Kateřina
Mladých – psi
28. PIT
Salrak VD1
O.: Madoxx Poslední skaut M.:
Janny Salrak
Chov.: Karlas Stanislav, Ing. Maj.:
Jungmannová Jaroslava
Mezitřída – psi
29. CROSSFIRE
Art′Marant VD2
O.: Benito of Taita′s Ushabti M.:
Caribbean Seashell Sandora
Chov.: Krotova Maria Maj.:
Koláčková Dita, MVDr.
30. PATRIOT
Poslední skaut V1, ČKŠ, OV
O.: Zodiac z Dixie M.:
Hipee Poslední skaut
Chov.: Křížová Marcela, Mgr. Maj.:
Křížová Marcela, Mgr.
31. YOUR
BEST FRIEND Malý kavalír VD3
O.: No For Sale Malý kavalír M.:
Mery Kay Malý kavalír
Chov.: Ullrichová Daniela Maj.:
Mačudová Eva, Ing.
Otevřená – psi
32. WILLY
WUFF Malý kavalír V1
O.: Meinkismah′s I Found My Thrill M.:
Hattie McDaniel Malý kavalír
Chov.: Ullrichová Daniela Maj.:
Ullrichová Daniela
Vítězů – psi
33. ANGEL
Family Darling′s NENASTOUPIL
O.: Dangerous D′Artagnan Hajan Polonia M.: I′m
Kiss Rezlark
Chov.: Škoda Jan Maj.:
Škoda Jan
Mladých – feny
34. ROXXIE
Poslední skaut V1, VT
O.: Madoxx Poslední skaut M.: Lolitta Poslední skaut
Chov.: Křížová Marcela, Mgr. Maj.:
Křížová Marcela, Mgr.
Mezitřída – feny
35. Chottans
RAW MODEL V1, ČKŠ
O.: Xjar Cosmic Wonder M.: Chottans
Just For You
Chov.: Orre Vallin Charlotte Maj.:
Ullrichová Daniela
Otevřená – feny
36. CLEA
ze Skuhrova V2, res. ČKŠ
O.: Lucky Boy z Dixie M.:
Wendy Bohemia Vulkan
Chov.: Vebrová Marie Maj.:
Matušová Klára
37. FORTUNE-TELLER
z Dixie V1, ČKŠ
O.: Sanco del Berrocal M.:
Tropical Night z Dixie
Chov.: Šindelářová Michala Maj.:
Vondrušková Jarmila, Mgr.
38. NIKITA
Rezlark VD3
O.: Inspector Rezlark M.:
Filomena Rezlark
Chov.: Rezková Larisa Ing. Maj.:
Vaculíková Jana & Šárka
Vítězů – feny
39. KELLY
SILVER Grand Calvera V1, ČKŠ, OV
O.: Djakartas Uptown Boy M.:
Everlasting Love Grand Calvera
Chov.: Havelková Denisa Maj.:
Tauferová Iva, PhDr.
Knírač velký černý
Otevřená – psi
40. HANNIBAL
LECTER Golden Danubius V1
O.: Xerro v.Hatzbachtal M.:
Nev Lemar Barbara
Chov.: Rohlenová Petra, Bc. Maj.:
Masárová Kateřina
41. URAN
Zdestru D2
O.: York Star Radinie M.:
Orsi Zdestru
Chov.: Strusková Zdeňka Maj.:
Opatrný Miroslav
Pracovní – psi
42. DIAMANTE ze Slunečné verandy VD1
O.: Uragan von Elberfeld M.:
Kassandra Triumetal
Chov.: Volná Radmila Maj.:
Vaváková Veronika
Vítězů – psi
43. QUENTIN Radinie V1,
ČKŠ, OV
O.: Terco de Pichera M.:
Supernova Radinie
Chov.: Glänznerovi H. & Zd., Ing. Maj.:
Želiborová Ludmila
Štěňata – feny
44. AMBRA
Cederikon VN1
O.: Richie Zdestru M.:
Safira Zdestru
Chov.: Demeterová Petra Maj.:
Demeterová Petra
Mezitřída – feny
45. XENA Zdestru VD1
O.: Richie Zdestru M.:
Orsi Zdestru
Chov.: Strusková Zdeňka Maj.:
Verner Ladislav
Otevřená – feny
46. GEISHA
z Bedýnky NENASTOUPILA
O.: Cardinal Venduno M.:
Anita z Bedýnky
Chov.: Blatoňová Františka Maj.:
Friedlaenderová Dagmar
47. SCARLET Zdestru V1,
ČKŠ
O.: York Star Radinie M.:
Orsi Zdestru
Chov.: Strusková Zdeňka Maj.:
Kuneš Jan
48. ZHOVEVI
Zhelannay Milashka VD2
O.: Chudo Veka Gentleman Udachi M.:
Yangretta Black Stone
Chov.: Abaturova I. Maj.:
Švorcová Helena
Pracovní – feny
49. COBRA BLACK Dvomaro V1
O.: Clark v.Klingsgarten M.:
Nefertiti Triumetal
Chov.: Šifaldová Markéta Maj.: Eret Ladislav, JUDr.
Vítězů
– feny
50. KASSANDRA von Ermada V1,
ČKŠ, OV
O.: St. Brillant Radinie M.:
Viva Ladiva von Ermada
Chov.: Erdmann Dagmar & Hans Jürgen Maj.:
Hrkalová Kateřina & Glänznerová Helena
Knírač velký pepř
a sůl
Dorost – feny
51. CHERRYL
Enel fenomen VN1
O.: Anton vom Rangau M.:
Z eridanu dog love Elizabeth Queen
Chov.: Butyková Miriam Maj.:
Demjaničová Jana
Knírač střední
pepř a sůl
Mezitřída – psi
52. MAJESTY Alarm Beskyd V1,
ČKŠ
O.: Epoha Kurabo Esenin M.:
Britle Bambi Alarm Beskyd
Chov.: Fajkusová Lenka Maj.:
Fajkusová Lenka
Otevřená – psi
53. DREAMS OF SILVER Fortuna
Moravia V1, ČKŠ
O.: Mohner′s
Peppermill M.: Able Abigail Fortuna Moravia
Chov.: Vrchotová Petra Maj.:
Jurajda Jiří
Vítězů – psi
54. Mohner′s
PEPPERMILL V1, ČKŠ, OV
O.: Halcyon′s Kerouac M.:
Viacirka′s Bloody Blooming Blopsy
Chov.: Chrissidis Helle & Stavros Maj.:
Vrchotovi Petr & Petr, Ing.
Mimo konkurenci – psi
55. ELDORADO
Imoona POSOUZEN
O.: Jasper Pepper Grand Calvera M.:
Bellatrix Star Imoona
Chov.: Bajerová Petra Maj.:
Haláčková Renáta & Zahradníková Jaroslava
Dorost – feny
56. FAMOUS
FERGIE Fortuna Moravia VN1
O.: Mohner′s Peppermill M.: Able Abigail Fortuna
Moravia
Chov.: Vrchotová Petra Maj.:
Vrchotovi Petra & Petr, Ing.
Mezitřída – feny
57. LOLITTA
Alarm Beskyd V1, ČKŠ, OV
O.: Spencer Tracy Vaz von Portenschlag M.:
Elegant Eunice Alarm Beskyd
Chov.: Fajkusová Lenka M.:
Fajkusová Lenka
Otevřená – feny
58. ADINNA Poslední skaut V1,
ČKŠ
O.: Mohner′s Peppermill M.:
Brooke Bogy Fortuna Moravia
Chov.: Křížová Marcela Maj.:
Jelínková Pavla
Vítězů – feny
59. KONKURENCE
Alarm Beskyd V1, ČKŠ
O.: Azar Grand Sen M.:
Comely Casiopea Alarm Beskyd
Chov.: Fajkusová Lenka M.:
Fajkusová Lenka
Knírač střední
černý
Mezitřída – psi
60. MANDARINO od Dalajského potoka V1,
ČKŠ
O.: Lazaras Duke of Earl M.:
X-Antype de Manso Pelegri
Chov.: Kaprálková Martina,
Ing., arch. Maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
Otevřená – psi
61. YORK-SIMONS von der kleinen Au V1,
ČKŠ
O.: Simons Marvel ot
Barbatsutsy M.: Taale-Förste von der kleinen Au
Chov.: Pfisterer Josef &
Ute Maj.: Miksová Martina
Vítězů – psi
62. Mohner′s
DARK DANISH DESIGN V1, ČKŠ, OV
O.: Bardwoods Black Jack M.:
Mohner′s Viva Lalandia
Chov.: Chryssidis S. & Jørgensen H. Maj.:
Brusevold H. & Miksová M.
63. LEXUS
od Dalajského potoka V2, res. ČKŠ
O.: Cherni Strazhnik Lucky′s Cowboy M.:
Christine od Dalajského potoka
Chov.: Kaprálková Martina, Ing., arch. M.:
Divecká Milena, Ing.
Mimo konkurenci – psi
64. SAMURAI
Bohemia Cardinal POSOUZEN
O.: Coson′s Ben Webster M.:
Dottie Bohemia Cardinal
Chov.: Miksová Martina M.:
Slámová Vladimíra
Veteránů – psi
65. STEVEN
SEAGAL de Manso Pelegri V1, VT
O.: Maaambo No5 de Manso Pelegri M.:
Kafee de Manso Pelegri
Chov.: Gil de Biedma Riviere Mario Maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Mezitřída – feny
66. CHERNI STRAZHNIK ze Charlotina údolí V1, ČKŠ
O.: Maaambo No5 de Manso Pelegri M.:
Cherni Strazhnik Funny Trill
Chov.: Egorsheva Marina Maj.:
Filipová Jana
Otevřená – feny
67. YOKO ONO von der kleinen Au V1,
ČKŠ
O.: Simons Marvel ot
Barbatsutsy M.: Taale-Förste von der kleinen Au
Chov.: Pfisterer Josef &
Ute Maj.: Miksová Martina
Vítězů – feny
68. LEGENDA
od Dalajského potoka V1, ČKŠ, OV
O.: Cherni Strazhnik Lucky′s
Cowboy M.:
Christine od Dalajského potoka
Chov.: Kaprálková Martina, Ing., arch. Maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Závěrečné
soutěže
Dítě a pes:
Nejhezčí pár psů:
Norson Bohemia Opál & Mery-En Bohemia Opál knírač malý pepř a sůl,
maj: Eva Kubovská
Nejlepší chovatelská skupina:
od Dalajského potoka knírač střední černý, chov.:
Martina Kaprálková, Ing., arch.
Nejlepší štěně: knírač malý pepř a sůl,
fena
ANGIE z Podolských
skal VN1
O.: Tajinastes Directo Al Grano M.:
Airine Pepper Androis
Chov.: Justová Renata Maj.:
Justová Renata
Nejlepší dorostenec: knírač malý černý, fena
ROXANA Androis VN1
O.: His Eminence Androis M.:
Ebby Eisplower Bikin Dvor
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Vostřáková Klára
Nejlepší mladý jedinec: knírač malý černý, pes
QASHQAI Androis V1,
VT
O.: His Eminence Androis M.:
Luciana Androis
Chov.: Zaoralová Andrea Maj.:
Pondělíčková Zuzana
Nejlepší mimo konkurenci: knírač střední černý, pes
SAMURAI Bohemia Cardinal POSOUZEN
O.: Coson′s Ben Webster M.:
Dottie Bohemia Cardinal
Chov.: Miksová Martina M.:
Slámová Vladimíra
Nejlepší veterán: knírač střední černý, pes
STEVEN SEAGAL de Manso
Pelegri V1, VT
O.: Maaambo No5 de Manso Pelegri M.:
Kafee de Manso Pelegri
Chov.: Gil de Biedma Riviere Mario Maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Nejkrásnější malý knírač: černý, fena
ICE QUEEN Bohemia Ness V1,
ČKŠ, OV
O.: His Eminence Androis M.:
Andalusie Bohemia Ness
Chov.: Kaniaková Jana Maj.:
Kaniaková Jana
Nejkrásnější střední knírač: černý, fena
LEGENDA od Dalajského
potoka V1, ČKŠ, OV
O.: Cherni Strazhnik
Lucky´s Cowboy M.: Christine od Dalajského potoka
Chov.: Kaprálková Martina, Ing., arch. Maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Nejkrásnější velký knírač: černý, fena
KASSANDRA
von Ermada V1, ČKŠ, OV
O.: St. Brillant Radinie M.:
Viva Ladiva von Ermada
Chov.: Erdmann Dagmar & Hans Jürgen Maj.:
Hrkalová Kateřina & Glänznerová Helena
Nejkrásnější knírač Oblastní klubové výstavy: knírač velký černý, fena
KASSANDRA
von Ermada V1, ČKŠ, OV
O.: St. Brillant Radinie M.:
Viva Ladiva von Ermada
Chov.: Erdmann Dagmar & Hans Jürgen Maj.:
Hrkalová Kateřina & Glänznerová Helena
Nejkrásnější knírač dne: knírač malý černý, fena
ICE QUEEN Bohemia Ness V1,
ČKŠ, OV
O.: His Eminence Androis M.:
Andalusie Bohemia Ness
Chov.: Kaniaková Jana Maj.:
Kaniaková Jana
Krása a výkon: knírač velký černý, pes
ASTACUS Hart Menhir
– vítěz soutěže
O.: Alex Arabora M.:
Noble Nellie Triumetal
Chov.: Tököly Stanislav & Alena Maj.:
Šimůnková Markéta
URAN Zdestru – nejlepší obrana
O.: York Star Radinie M.:
Orsi Zdestru
Chov.: Strusková Zdeňka Maj.:
Opatrný Miroslav
Pes
|
Majitel
|
Přepad
|
Hladké zadržení
|
Exteriér
|
Součet bodů
|
Umístění
|
Zákus
|
Odvaha
|
Pouštění
|
Zákus
|
Pouštění
|
|
Šimůnková
Markéta
|
8
|
10
|
9
|
10
|
9
|
9
|
55
|
1
|
COBRA
BLACK Dvomaro
|
|
10
|
10
|
9
|
10
|
5
|
9
|
53
|
2
|
URAN
Zdestru
|
Opatrný
Miroslav
|
9
|
10
|
10
|
9
|
9
|
1
|
48
|
3
|
DIAMANTE
ze Slunečné verandy
|
Vaváková
Veronika
|
9
|
10
|
9
|
8
|
9
|
2
|
47
|
4
|
QUENTIN
Radinie
|
Želiborová
Ludmila
|
1
|
0
|
8
|
4
|
8
|
21
|
42
|
5
|
Nejlepší chovný pes:
Knírač velký černý
Ch.
QUENTIN Radinie
O.: Terco de Pichera M.:
Supernova Radinie
Chov.: Glänznerovi H. & Zd., Ing. Maj.:
Želiborová Ludmila
Knírač střední pepř a sůl
I. ch. Mohner′s
PEPPERMILL
O.: Halcyon′s Kerouac M.:
Viacirka′s Bloody Blooming Blopsy
Chov.: Chrissidis Helle & Stavros Maj.:
Vrchotovi Petra a Petr, Ing.
Knírač střední černý
I. ch. SAMURAI Bohemia
Cardinal
O.: Coson′s Ben Webster M.:
Dottie Bohemia Cardinal
Chov.: Miksová Martina M.:
Slámová Vladimíra
″Nejkrásnější knírač
dne″ – ICE QUEEN Bohemia Ness, knírač malý černý, fena, chovatelka a majitelka:
Kaniaková Jana
spolu s rozhodčími pí Jolantou Jablonskou z Polska a pí Andreou
Zaoralovu a s pořadatelem OKV pobočky Praha – město p. Janem Struskou
OKV KCHK Středočeská pobočka, Mladá
Boleslav, 23. 4. 2011
Děkujeme hlavnímu
sponzorovi výstavy
Posuzovala Jolanta
Jablonska, PL
Kruh č. 2
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
MEZITŘÍDA
– PSI
1. J.
CH. MAJESTY ALARM BESKYD V1, ČKŠ
nar.:
19. 10. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7794/09
o.:
I.ch. Epocha Kurado Esenin m.: I.
ch. Britle Bambi Alarm Beskyd
chov.:
Fajkusová Lenka maj.:
Fajkusová Lenka
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – PSI
2. DREAMS
OF SILVER FORTUNA MORAVIA V1, ČKŠ
nar.:
30. 03. 2008 č.
z.: CMKU/KS/7468/08
o.:
I. ch. Mohner’s Peppermill m.:
I. ch. Able Abigail Fortuna Moravia
chov.:
Vrchotová Petra maj.:
Jurajda Jiří
3. FAN
FAN ZE VSACKÝCH LUHŮ VD
nar.:
08. 08. 2006 č.
z.: CMKU/KS/7087/06
o.:
I. ch. Ave Concorde Mont Blanc m.: Elisa
ze Vsackých luhů
chov.:
Pavlíček Radomír maj.:
Paulík Juraj
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – PSI
4. I.
CH. MOHNER’S PEPPERMILL V1, ČKŠ, OKV
nar.:
13. 03. 2002 č.
z.: CMKU/KS/7398-07/02/07
o.:
Halcyon’s Kerouac m.:
Ch. Vacirka’s Bloody Blooming Bloppy
chov.:
Chrissidis Helle & Stavros maj.:
Vrchotovi Petra & Petr, Ing.
TŘÍDA MIMO
KONKURENCI – PSI
5. CH.
ELDORADO IMOONA POSOUZEN
nar.:
10. 02. 2004 č.
z.: CMKU/KS/6385/04/06
o.:
I. ch. Jasper Pepper Grand Calvera m.: Beatrix
Star Imoona
chov.:
Bajerová Petra maj.:
Haláčková R. & Zahradníková J.
TŘÍDA
DOROSTU – FENY
6. FAMOUS
FERGIE FORTUNA MORAVIA VN1
nar.:
11. 08. 2010 č.
z.: CMKU/KS/7968/10
o.:
I. ch. Mohner’s Peppermill m.:
I. ch. Able Abigail Fortuna moravia
chov.:
Vrchotová Petra maj.:
Vrchotová Petra & Petr, Ing.
MEZITŘÍDA
– FENY
7. E.
J. W., J. CH. LOLITTA ALARM BESKYD V1, ČKŠ, OKV
nar.:
19. 08. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7762/09
o.:
Ch. Spencer Tracy Vaz v. Portenschlag m.: I. ch.
Elegant Eunice Alarm Beskyd
chov.:
Fajkusová Lenka maj.:
Fajkusová Lenka
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
8. ADINNA
POSLEDNÍ SKAUT VD1
nar.:
23. 04. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7708/09
o.:
I. ch. Mohner’s Peppermill m.:
Brooke Bogy Fortuna Moravia
chov.:
Křížová Marcela, Mgr. maj.:
Jelínková Pavla
9. CASSI
CHOV PAULI VD2
nar.:
21. 07. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7540/08
o.:
Astor Korunní princ m.:
Bora Chov Pauli
chov.:
Paulík Juraj maj.:
Paulík Juraj
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – FENY
10. J.
CH. KONKURENCE ALARM BESKYD V1, ČKŠ
nar.:
06. 02. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7650/09
o.:
Ch. Azara Grand Sen m.:
Comely Casiopea Alarm Beskyd
chov.:
Fajkusová Lenka maj.:
Fajkusová Lenka
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
MEZITŘÍDA
– PSI
11. MANDARINO
OD DALAJSKÉHO POTOKA V1, ČKŠ
nar.:
21. 12. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7819/09
o.:
I. ch. Lazaras Duke of Earl m.:
I. ch. X-Antype de Manso Pelegríl
chov.:
Kaprálková Martina, Ing., arch. maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
12. USAGI
BOHEMIA CARDINAL DISKVALIFIKOVÁN
nar.:
02. 11. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7801/09
o.:
I. ch. Kill Bill Black Grand Calvera m.:
Ch. Fanny Bohemia Cardinal
chov.:
Miksová Martina maj.:
Kučerová Šárka
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – PSI
13. YORK-SIMONS
VON DER KLEINEN AU V1, ČKŠ
nar.:
27. 12. 2009 č.
z.: VDH09S51002403 / přeregistrace
o.:
I. ch. Simons Marvel of Barbatsutsy m.:
Taale-Forste von der kleinen Au
chov.:
Pfisterer Josef & Ute maj.:
Miksová Martina
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – PSI
14. W.
J. W. CH. LEXUS OD DALAJSKÉHO POTOKA V2, R. ČKŠ
nar.:
19. 08. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7749/09
o.:
I. ch. Cherni Strazhnik Lucky′s Cowboy m.: I.
ch. Christine od Dalajského potoka
chov.:
Kaprálková Martina, Ing., arch. maj.: Divecká
Milena, Ing.
15. DARK
DANISH DESIGN MOHNER′S V1, ČKŠ, OKV
nar.:
17. 12. 2007 č.
z.: DK 00633/2008 / přeregistrace
o.:
Ch. Bardwoods Black Jack m.: Ch.
Mohner′s Viva Lalandia
chov.:
Stavros Ch. & Jorgensen H. M. maj.:
Brusevold Haidi & Miksová Martina
TŘÍDA
VETERÁNŮ – PSI
16. I.
CH. STEVEN SEGAL DE MANSO PELEGRÍ V1, VT
nar.:
03. 01. 2003 č.
z.: CMKU/KM/5993/03
o.:
Ch. Maaambo № 5 de Manso Pelegrí m.: Ch.
Kafee de Manso Pelegrí
chov.:
Mario Gil de Biedma maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
MEZITŘÍDA
– FENY
17. J.
CH. CHERNI STRAZHNIK ZE CHARLOTINA UDOLI V1, ČKŠ
nar.:
17. 08. 2009 č.
z.: 7927/10
o.:
Ch. Maaambo № 5 de Manso Pelegrí m.: Ch.
Cherni Strazhnik Funn Trill
chov.:
Egorsheva Marina maj.:
Filipová Jana
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
18. AMIRA
RIMALU VD2
nar.:
10. 03. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7678/09
o.:
Ch. Ebar Bohemia Cardinal m.:
Aaliyah Danube′s heritagel
chov.:
Jarešová Ivana maj.:
Litoš Pavel
19. YOKO
ONO VON DER KLEINEN AU V1, ČKŠ
nar.:
27. 12. 2009 č.
z.: 7977/11, VDH09S51002406
o.:
I. ch. Simons Marvel of Barbatsutsy m.:
Taale-Forste von der kleinen Au
chov.:
Pfisterer Josef & Ute maj.:
Miksová Martina
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – FENY
20. E.
J. W., CH. LEGEDA OD DALAJSKÉHO POTOKA V1, ČKŠ, OKV
nar.:
19. 08. 2009 č.
z.: CMKU/KS/7753/09
o.:
I. ch. Cherni Strazhnik Lucky′s Cowboy m.: I.
ch. Christine od Dalajského potoka
chov.:
Kaprálková Martina, Ing., arch. maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
MEZITŘÍDA
– PSI
21. ARCAS
SNOW SLIP DISKVALIFIKOVÁN
nar.:
09. 11. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6705/09
o.:
Bounty Hebanova Sfora m.:
Ogma of Bianco Olgas
chov.:
Vosáhlová Irena maj.:
Jarošová Renáta, Ing.
MEZITŘÍDA
– FENY
22. ADINA
ANIBÍ VD1
nar.:
15. 10. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6473/08
o.:
Ch. Karwish Strut Your Stuff m.:
Anie Ravanelis
chov.:
Koutný Vlastislav maj.:
Koutný Vlastislav
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
TŘÍDA
DOROSTU – PSI
23. WALDEMAR
CHOV PAULI VN1
nar.:
16. 08. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7846/10
o.:
Uno Chov Pauli m.:
Qvely Chov Pauli
chov.:
Paulík Juraj maj.:
Rimpelová Daniela
TŘÍDA
MLADÝCH – PSI
24. ASCOT
AVESSEL V1, VT
nar.:
07. 04. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7645/10
o.:
Ch. Tajinastes Directo al Grano m.: I.
ch. Icy Queen Moldau North
chov.:
Kesselgruberová Eva maj.:
Kesselgruberová Eva
MEZITŘÍDA
– PSI
25. BAROCK
HEL-MICH V1, ČKŠ
nar.:
19. 10. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7514/09
o.:
Claudius Germanicus Quattrocento m.: Ch.
Geisy z Povodí Oharky
chov.:
Vacínková Helena maj.:
Vacínková Helena
26. BONAPARTE
DARMA D
nar.:
30. 09. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7509/09
o.:
Denethor King of Dolina Rivendell m.: Heidy
z Povodí Oharky
chov.:
Dlouhá Dagmar maj.:
Vorba Jiří
TŘÍDA OTEVŘENÁ
– PSI
27. J.
CH. SASVÁRI XAN D′OR OLIVER V1, ČKŠ, OKV
nar.:
05. 05. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7553/10
o.:
Ch. Sasvári One Easy Bad Boy is George m.: Ch. Sasvári
„Q“ Dance Feeling Maya
chov.:
Vadócz Éva, MVDr. maj.:
Volková Vilma
TŘÍDA
VETERÁNŮ – PSI
28. NORSON
BOHEMIA OPÁL V1, VT
nar.:
10. 10. 2002 č.
z.: CMKU/KM/5993/02
o.:
Yonkee Doodle Moldau North m.:
Katuschka Drofa
chov.:
Kubovská Eva maj.:
Kubovská Eva
TŘÍDA
ŠTĚŇAT – FENY
29. ANGIE
Z PODOLSKÝCH SKAL VN1
nar.:
17. 12. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7982/10
o.:
Ch. Tajinastes Directo al Grano m.: Ch.
Airine Pepper Androis
chov.:
Justová Renata maj.:
Justová Renata
TŘÍDA
MLADÝCH – FENY
30. HEY
JUDE Z KOPCE VÍTKOVA V1, VT
nar.:
05. 02. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7575/10
o.:
Earle Grey Carboneum m.:
Issa z Kopce Vítkova
chov.:
Jakubův Lenka maj.:
Becková Jana
MEZITŘÍDA
– FENY
31. MY
FAIR LADY Z MARZEMU V1, ČKŠ
nar.:
18. 09. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7505/09
o.:
Ch. Sensations Storm Watcher m.: I.
ch. Grace Kelly z Marzemu
chov.:
Zemanová Martina maj.:
Hála Pavel
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
32. CH.
AIRINE PEPPER ANDROIS V1
nar.:
08. 07. 2007 č.
z.: CMKU/KM/7070/07
o.:
Ch. James Bond de los Grisones m.: Ch.
Rosinanta Androis
chov.:
Horákovi A. & A. maj.:
Justová Renata
33. BRITNEY
SILESIAN SILVER VD2
nar.:
26 09. 2008 č.
z.: CMKU/KM/7327/08
o.:
Casper Diablo z Barokamu m.: Bara
ze Severního údolí
chov.:
Husová Erika maj.:
Paulík Juraj
34. DAISY
Z KOSÍŘSKÝCH HVOZDŮ VD3
nar.:
16 04. 2008 č.
z.: CMKU/KM/7220/08
o.:
Ch. Empire Creator at Moldau North m.: Antoanette Queen z
Kosířských hvozdů
chov.:
Dostálová Jana maj.:
Dorničová Jana & Pavla
TŘÍDA PRACOVNÍ
– FENY
35. SISI
STAR Z ROZNETU V1
nar.:
10. 12. 2008 č.
z.: CMKU/KM/7373/08
o.:
Ch. Honza-Dutch v. d. N’Oppasser m.: Ch.
Princess Peg z Roznetu
chov.:
Rozová Zuzana, Ing. maj.:
Rozová Zuzana, Ing.
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – FENY
36. CH.
LADY JANE GREY ASTRONAUT V1, ČKŠ, OKV
nar.:
26. 06. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7463/09
o.:
Ch. Yakuba Yan Astronaut m.: Ch.
Gebories Diplomat of Astronaut
chov.:
Suchá Miroslava maj.:
Kosinová Iva
TŘÍDA
VETERÁNŮ – FENY
37. MERY-EN
BOHEMIA OPÁL V2
nar.:
12. 07. 2001 č.
z.: CMKU/KM/5694/01
o.:
Erny Bohemia Opál m.:
Katuschka Drofa
chov.:
Kubovská Eva maj.:
Kubovská Eva
38. CH.
PRINCESS PEG Z ROZNETU V1, VT
nar.:
06. 11. 2000 č.
z.: CMKU/KM/5562/00/05
o.:
Ch. Voyager v. d. Havenstad m.: Ch.
Ira z Roznetu
chov.:
Rozová Zuzana, Ing. maj.:
Rozová Zuzana, Ing.
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
TŘÍDA
MLADÝCH – PSI
39. QUASHGAI
ANDROIS V1, VT
nar.:
28. 05. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7787/10
o.:
Ch. His Eminence Androis m.: I. ch. Luciana
Androis
chov.:
Zaoralová Andrea maj.:
Pondělíčková Zuzana
40. PYGMALION
ANDROIS VD2
nar.:
21. 02. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7585/10
o.:
Ch. His Eminence Androis m.: Xaira IBJ von
Portenschlag
chov.:
Zaoralová Andrea maj.:
Appleman William Morris
MEZITŘÍDA
– PSI
41. AKIM
PHANTOM OF EUROPE V1, ČKŠ
nar.:
14. 01. 2010 č.
z.: CMKU/KM/6721/10
o.:
I. ch. Inter Leader Rezlark m.:
Fleurine Androis
chov.:
Zelenková Miroslava maj.:
Zelenková Miroslava
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – PSI
42. ARCOS
REBEL ALVE V1, ČKŠ
nar.:
22. 04. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6588/09
o.:
Original Rezlark m.:
Ch. Panchira Knight of Danian
chov.:
Velišová Alena maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – PSI
43. J.
CH. LANCASTER ANDROIS V1, ČKŠ, OKV
nar.:
26. 06. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6652/09
o.:
I. ch. Dragon Fly Carboneum m.: Xaira
IBJ v. Portenschlag
chov.:
Zaoralová Andrea maj.:
Kaniaková Jana
TŘÍDA
ŠTĚŇAT – FENY
44. CHIMERA
CARBONEUM VN1
nar.:
21. 11. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7874/10
o.:
Ch. Made in Spain Cortado m.: Ch.
Deily News Carboneum
chov.:
Skotáková Hana maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
TŘÍDA
DOROSTU – FENY
45. ROXANA
ANDROIS VN1
nar.:
24. 08. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7846/10
o.:
Ch. His Eminence Androis m.: Ebby Eisflower
Bikin dvor
chov.:
Zaoralová Andrea maj.:
Vostřáková Klára
TŘÍDA
MLADÝCH – FENY
46. QUALITY
ANDROIS V1, VT
nar.:
28. 05. 2010 č.
z.: CMKU/KM/778910
o.:
Ch. His Eminence Androis m.: I. ch. Luciana
Androis
chov.:
Zaoralová Andrea maj.:
Brettschneiderová Jana. Mgr.
MEZITŘÍDA
– FENY
47. J.
CH. GLORINDA Z ŠARDANU V1, ČKŠ
nar.:
10. 07. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6710/09
o.:
I. ch. Dragon Fly Carboneum m.: Ch.
Vivien Vee z Šardanu
chov.:
Kollárová Šárka maj.:
Řehánková Iva
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
48. ICE
QUEEN BOHEMIA NESS V1, ČKŠ, OKV
nar.:
05. 08. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6661/09
o.:
Ch. His Eminence Androis m.: Ch. Andalusie
Bohemia Ness
chov.:
Kaniaková Jana maj.:
Kaniaková Jana
49. PETRUŠKA
OD MODRÉHO DŽBÁNU V2, R. ČKŠ
nar.:
15. 07. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6430/08
o.:
Beefeater Black Nelor m.:
Nancy od Modrého džbánu
chov.:
Pavelková Bohuslava, Mgr. maj.: Pavelková
Bohuslava, Mgr.
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – FENY
50. J.
CH. FAIRY FRANCES BOHEMIA NESS NENASTOUPIL
nar.:
08. 03. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6321/08
o.:
Ch. Waldemar Androis m.:
Ch. Andalusie Bohemia Ness
chov.:
Kaniaková Jana maj.:
Kaniaková Jana
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
TŘÍDA
DOROSTU – PSI
51. SASHA
POSLEDNÍ SKAUT VN1
nar.:
23. 08. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7858/10
o.:
J. ch. Zodiak z Dixie m.:
Ch. Mercedes Poslední skaut
chov.:
Křížová Marcela, Mgr. maj.:
Záhorská Kateřina
MEZITŘÍDA
– PSI
52. YOUR
BEST FRIEND MALÝ KAVALÍR VD2
nar.:
27. 06. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6631/09
o.:
Ch. No for Sale Malý kavalír m.:
Mery Kay Malý kavalír
chov.:
Ullrichová Daniela maj.:
Mačudová Eva, Ing.
53. PATRIOTT
POSLEDNÍ SKAUT V1, ČKŠ
nar.:
13. 09. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6654/09
o.:
J. ch. Zodiak z Dixie m.:
Hipee Poslední skaut
chov.:
Křížová Marcela, Mgr. maj.:
Křížová Marcela, Mgr.
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – PSI
54. CROSSFIRE
ART′MARANT VD2
nar.:
11. 11. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7659/10
o.:
Benito of Taista‘s Ushabti m.:
Caribbean Seashell Sandora
chov.:
Krotova Maria maj.:
Koláčková Dita, MVDr.
55. WILLY
WUFF MALÝ KAVALÍR VD1
nar.:
24. 10. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6549/08
o.:
Ch. Meinkismah’s I Found My Thrill m.: Hattie
Mc Daniel Malý kavalír
chov.:
Ullrichová Daniela maj.:
Ullrichová Daniela
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – PSI
56. ANGEL
FAMILY DARLING′S NENASTOUPIL
nar.:
24. 08. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6479/08/10
o.:
Ch. Dangerou′s D′Artagnan Hajan Polonia m.:
I′m Kiss Rezlark
chov.:
Škoda Jan maj.:
Škoda Jan
TŘÍDA
MLADÝCH – FENY
57. ROXXIE
POSLEDNÍ SKAUT V1,
VT
nar.:
03. 04. 2010 č.
z.: CMKU/KM/7650/10
o.:
Ch. Madoxx Poslední skaut m.:
Hipee Poslední skaut
chov.:
Křížová Marcela, Mgr. maj.:
Křížová Marcela, Mgr.
MEZITŘÍDA
– FENY
58. J.
CH. BRITNEY FAMILY DARLING′S V1
nar.:
30. 09. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6667/09
o.:
Ch. Inspector Rezlark m.:
J. ch. Filomena Rezlark
chov.:
Škoda Jan maj.:
Červeňák Petr
59. CHOTTANS
RAW MODEL V2
nar.:
22. 12. 2009 č.
z.: CMKU/KM/7760/10
o.:
Ch. Xjar Cosmic Wonder m.: Ch.
Chottans Just for You
chov.:
Ore Charlote maj.:
Ullrichová Daniela
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
60. CLEA
ZE SKUHROVA V2
nar.:
27. 08. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6492/08
o.:
I. ch. Lucky Boy z Dixie m.:
Wendy Bohemia Vulkan
chov.:
Vebrová Marie maj.:
Matušová Klára
61. FORTUNE-TELLER
Z DIXIE V1,
ČKŠ
nar.:
20. 12. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6571/08
o.:
I. ch. Sancho del Berrocal m.:
I. ch. Tropical Night z Dixie
chov.:
Šindelářová Michaela maj.:
Vondrušková Jarmila, Bc.
62. NIKITA
REZLARK V4
nar.:
10. 08. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6469/08
o.:
Ch. Inspector Rezlark m.:
J. ch. Filomena Rezlark
chov.:
Rezková Larisa, Ing. maj.:
Vaculíková Jana & Šárka
63. ORNELLA
POSLEDNÍ SKAUT V3
nar.:
05. 03. 2009 č.
z.: CMKU/KM/6583/09
o.:
Ch. Rampage’s Love z Dixie m.: Iwy
Poslední skaut
chov.:
Křížová Marcela, Mgr. maj.:
Pokrupa Miloš
TŘÍDA
VÍTĚZŮ – FENY
64. CH.
KELLY SILVER GRAND CALVERA V1, ČKŠ, OKV
nar.:
03. 05. 2008 č.
z.: CMKU/KM/6413/08
o.:
Ch. Djakarta’s Uptown Boy m.:
Everlasting Love Grand Calvera
chov.:
Havelková Denisa maj.:
Tauferová Iva, PhDr.
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – PSI
65. ASSAM
GOLDEST DACHES V2, R. ČKŠ
nar.:
24. 03. 2009 nar.:
CMKU/KV/6190/09
o.:
Chesterfield Pip Strážce klidu o.:
Famira Farah Goldest Danubius
chov.:
Sobotková Jana maj.:
Beránková Kateřina
66. HEXERRO
HERO GOLDEST DANUBIUS V1, ČKŠ, OKV
nar.:
12. 04. 2009 nar.:
CMKU/KV/6202/09
o.:
Xero v. Hatzbachtal o.:
I. ch. New Lemar Barbara
chov.:
Rohlenová Petra maj.:
Hradecká Lucie
TŘÍDA
PRACOVNÍ – PSI
67. ASTACUS
HART MENHIR V1, ČKŠ
nar.:
07. 09. 2005 nar.:
CMKU/KV/6294/05
o.:
Alex Arabora o.:
Noble Nellie Triumetal
chov.:
Tököly Stanislav & Alena maj.:
Šimůnková Markéta
TŘÍDA
ŠTĚŇAT – FENY
68. ASHRAH
CEDERIKON VN1
nar.:
16. 12. 2010 č.
z.: CMKU/KV/6524/10
o.:
I. ch. Richie Zdestru m.:
Safira Zdestru
chov.:
Demeterová Petra maj.:
Došková Kateřina
TŘÍDA MLADÝCH
– FENY
69. ANGUA
Z OLŠOVÉHO DVORA VD1
nar.:
27. 02. 2010 č.
z.: CMKU/KV/6364/10
o.:
I. ch. Richie Zdestru m.:
Cobra Black Dvomaro
chov.:
Eret Ladislav, JUDr. maj.:
Škorpík Petr
MEZITŘÍDA
– FENY
70. XENA
ZDESTRU V1,
ČKŠ
nar.:
13. 12. 2009 č.
z.: CMKU/KV/6329/09
o.:
I. ch. Richie Zdestru m.:
Orsi Zdestru
chov.:
Strusková Zdeňka maj.:
Verner Ladislav
TŘÍDA
OTEVŘENÁ – FENY
71. XARA
HANNO VETO V2, R.
ČKŠ
nar.:
26. 08. 2009 č.
z.: CMKU/KV/5911/09
o.:
Kastor v. d. Villa Klarachi m.:
Uschka Hanno Veto
chov.:
Pospíchalová Hana, Ing. maj.:
Šimůnková Markéta
72. SCARLET
ZDESTRU V1, ČKŠ, OKV
nar.:
14. 02. 2007 č.
z.: CMKU/KV/5812/07
o.:
I. ch. York Star Radinie m.:
I. ch. Ozi Zdestru
chov.:
Strusková Zdeňka maj.:
Kuneš Jan
73. ZHOVEVI
ZHELANNAY MILASHKA VD3
nar.:
05. 11. 2008 č.
z.: CMKU/KV/6282/09
o.:
Chudo Veka Gentleman Udachi m.: Yangretta
Black Stone
chov.:
Abaturova I. maj.:
Švorcová Helena
TŘÍDA
PRACOVNÍ – FENY
74. COBRA
BLACK DVOMARO V1, ČKŠ
nar.:
06. 07. 2006 č.
z.: CMKU/KV/5688/06/10
o.:
Clark v. Klingsgarten m.:
I. ch. Nefertiti Triumetal
chov.:
Šifaldová Markéta maj.:
Eret Ladislav, JUDr.
SOUTĚŽE
NEJLEPŠÍ CHOVNÁ SKUPINA
OD DALAJSKÉHO POTOKA KSČ chov.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
POSLEDNÍ SKAUT KMČST chov.:
Křížová Marcela, Mgr.
NEJLEPŠÍ CHOVNÝ PÁR
NORSON & MERY-EN
BOHEMIA OPÁL KMP&S maj.:
Kubovská Eva
DÍTĚ A PES
QUASHQAI ANDROIS &
PONDĚLÍČEK DAN KMČ
NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ
ANGIE Z PODOLSKÝCH SKAL KMP&S fena maj.:
Justová Renáta
NEJLEPŠÍ DOROSTENEC
FAMOUS FERGIE FORTUNA MORAVIA KSP&S fena maj.:
Vrchotovi Petra & Petr, Ing.
NEJLEPŠÍ JUNIOR
ASCOT AVESSEL KSP&S pes maj.:
Kesselgruberová Eva
NEJLEPŠÍ VETERÁN
I. CH. STEVEN SEGAL DE MANSO PELEGRÍ KSČ pes maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
NEJLEPŠÍ MIMO KONKURENCI
CH. ELDORADO IMOONA KSP& pes maj.:
Haláčková Renáta & Zahradníková Jaroslava
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ
ICE QUEEN BOHEMIA NESS KMČ fena maj.:
Kaniaková Jana
NEJKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ
KNÍRAČ
CH. LEGEDA OD DALAJSKÉHO
POTOKA KSČ fena maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ
HEXERRO HERO GOLDEST
DANUBIUS KVČ pes maj.:
Hradecká Lucie
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OKV –
BIS
ICE QUEEN BOHEMIA NESS KMČ fena maj.:
Kaniaková Jana
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ DNE –
BOD
ICE
QUEEN BOHEMIA NESS KMČ fena maj.:
Kaniaková Jana