MVP
Interdog Bohemia 28.-29.8.2010 Mladá Boleslav
Rozhodčí:
Helena Glänznerová
Knírač malý bílý
Psi – třída otevřená
Gently Born ORLANDO diskvalifikovan
(Made in Spain Free Float x Gently Born Diamond Dream)
maj: A.Vlasova
Psi – třída šampionů
ARMANI Genstat V1, CAC, CACIB, BOB
(Dgentli Bom Baskin Robbins x Dinamunde Right Pow.Genstat)
maj: Iva Šichnárková
Feny – mezitřída
FERIA Pragredior V1, CAC, CACIB
(Orin Bianco Olgas x Belligera Pragredior) maj: Helena
Vacínková
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída mladých
PATRIOTT Poslední skaut V1, CAJC, Nejlspší mladý
(Zodiac z Dixie x Hipee Poslední skaut) maj:
Mgr.Marcela Křížová
YOUR BEST FRIEND Malý kavalír nenastoupil
(No for Sale Malý kavalír x Mery Kay Malý kavalír) maj:
Ing.Eva Mačudová
Psi – třída šampionů
Arca Noi ODISSEY V1, CAC, CACIB
(?x?) maj: Serova Natalia + Vaichis Irina
Psi – třída veteránů
KEN ze Šternberské strže V1, Nejlepší veterán
(Cinzano z Dixie x Sisinet Char-Nett) maj: Mgr.Zuzana
Spurná
Feny – třída štěňat
ROXXIE Poslední skaut VN1
(Madoxx Poslední skaut x Lolitta Poslední skaut) maj:
Mgr.Marcela Křížová
Feny – třída mladých
BRITNEY Family Darling V1, CAJC
(Inspector Rezlark x Filomena Rezlark) maj: Petr Červeňák
ELEONOR D’AQUITANIA Goldton VD2
(Top Secret Grasant x Carolain Happy Mafian) maj:
M.+L.Slánští
Feny – mezitřída
Arca Noi HARITA FAENA V1, CAC, CACIB, BOB
(Djakartas On The Floor x Maya Arca Noi Dyas) maj: Serova
Natalia+ Vaichis Irina
Feny – třída veteránů
DOLLARY Poslední skaut V1, Nejlepší veterán
(Cruise Tom z Dixie x Sussan Večný rival) maj:
RNDr.Zdeňka Strnadová
Knírač malý černý
Psi – třída dorostu
PYGMALION Androis VN1
(His Eminence Androis x Xaira IBJ v.Portenschlag) maj:
Appleman W.Moris/Vainahyi N.
VIKING Black Belis nenastoupil
(Faithful Friend Bohemia Ness x Romy Black Belis) maj:
Ing.Helena Olejníčková
Psi – třída mladých
MAN IN BLACK Androis V1, CAJC, Nejlepší mladý, BIS Junior
(Ypsilon Androis x Wilhemina Androis) maj: Andrea Zaoralová
MIDNIGHT COWBOY Androis D
(Ypsilon Androis x Wilhemina Androis) maj: Renáta Hamplová
Psi – mezitřída
ARCOS Rebel Alve - VD1
(Original Rezlark x Pachira Knight of Danian) maj: Lenka
Kořínková
Psi – třída otevřená
EMIL v.d.Plagwitzer Racken V1, CAC, CACIB
(Kelpi’s Tod JR v Tod x Indira Ghandi
v.d.Königssaule) maj: D.+C.Kaschützke
YPSILON Androis V2, r.CAC, r.CACIB
(Yeoman Nelson Androis x Stad of Haven Xenia) maj: Jana
Paskovská
Feny – třída mladých
GLORINDA z Šardanu V1, CAJC
(Dragon Fly Carboneum x Vivien Vee z Šardanu) maj:
Iva Řehánková
KARIN Androis V2
(Ypsilon Androis x Luciana Androis) maj: Jan Ožana
Feny – třída otevřená
INDEED LOVELY Androis V2, r.CAC, r.CACIB
(Fifti-Fifti Rezlark x Manon Lescaut Androis) maj: Klára
Vostřáková
ROSALIE Rezlark V1, CAC, CACIB, BOB
(Diable v.d.Havenstad x Tofee Rezlark) maj: Andrea
Zaoralová
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída štěňat
ASCOT Avessel VN1
(Tajinastes Directo Al Grano x Icy Queen Moldau North) maj:
Eva Kesselgruberová
Psi – třída mladých
BAROCK Hel-Mich VD2
(Claudius Germanicus Quattrocento x Geisy z Povodí
Oharky) maj: Helena Vacínková
OURAGAN TERNO Astronaut V1, CAJC
(Sensation’s Storm Watcher x Waikiki Astronaut) maj: Petr
Hrabák
Psi – mezitřída
Schnauzer-Huset CHARM LOOKING V1, CAC, CACIB, BOB
(Axcium Casanova x Schnauzer-Huset Romantica) maj:
Miroslava Suchá
Psi – třída otevřená
DELON ALAIN z Kopce Vítkova VD1
(Casper Diablo z Barokamu x Issa z Kopce
Vítkova) maj: Markéta Bošinová
Feny – třída mladých
AIRA z Moravských Bohuňovic VD2
(Golden Age Knížete Sternenhocha x Agáta
z Podjavořicka) maj: Milan Kubala
MAMMA MIA z Marzemu V1, CAJC, Nejlepší mladý
(Sensation’s Storm Watcher x Grace Kelly z Marzemu)
maj: Martina Zemanová
Feny – mezitřída
Soliman’s CLOSE ENOUGH V1, CAC, CACIB
(Risepark Right Man x Soliman’s Binnie) maj: Miroslava
Suchá
Feny – třída šampionů
AIRINE PEPPER Androis V3
(James Bond de Los Grisones x Rosinanta Androis) maj:
Renata Justová
ICY QUEEN Moldau North V4
(Empire Creator Moldau North x Extra Beauty
Northumberland) maj: Eva Kesselgruberová
IDEAL FOR ME Astronaut V1, CAC, r.CACIB
(Zeus de Coa Negra x Toffifee Astronaut) maj: Dana
Sedláčková
Sensation’s WILLS FLYIN TIME V2, r.CAC
(Sensation’s Man in Black x Marwin’s Time Flies) maj:
Libor Sakař
Knírač střední černý
Psi – třída šampionů
CAR Velvarský tolar V1, CAC, CACIB
(Sebastian v.Maldelröschen x Xantipe Black Grand Calvera)
maj: Pavel Port
Feny – třída otevřená
IMAGINATA od Kobylího potoka V1, CAC, CACIB, BOB
(Centurion Rubin ot Barbatsusty x Finesse od Kobylího
potoka) maj: A.Nytrová/A.Golabová
ORCAELLA Bohemia Cardinal V2, r.CAC
(Ebar Bohemia Cardinal x Carolyn Bohemia Cardinal) maj:
Jitka Myšáková
Feny – třída šampionů
LITTLE FIONA SHAMAN Grand Calvera
V1, CAC, r.CACIB
(Objiwo Dit Otto Coeur de Masai x Konig Fiona Noir
v.Shaman) maj: P.+P.Kovaříkovi
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída mladých
ARMANNI Poslední skaut V1, CAJC
(Mohner’s Peppermill x Brooke Bogy Fortuna Moravia) maj:
Mgr.Marcela Křížová
Psi – třída otevřená
FABIEN od Komáří vížky V2, r.CAC, r.CACIB
(Zorba Calvera av Serjas x Champagne Grand Calvera) maj:
Ivo Kucr
INFERNAL BOY Alarm Beskyd V1, CAC, CACIB
(Ave Concorde Mont Blanc x Loving Lincy ze Záhrabské) maj:
Lenka Fajkusová
Psi – třída šampionů
VIKING PEPPER Grand Calvera nenastoupil
(Fletcher Chapiro x Grey Tetis New Victory) maj: Zdena
Kramlová
Feny – třída mladých
LOLITTA Alarm Beskyd V1, CAJC, Nejlepší mladý
(Spencer Tracy Vaz v.Portenschlag x Elegant Eunice Alarm
Beskyd) maj: Lenka Fajkusová
Feny – mezitřída
KONKURENCE Alarm Beskyd V1, CAC
(Azar Grand Sen x Comely Casiopea Alarm Beskyd) maj: Lenka
Fajkusová
UNLIMITED v.Achterplätzchen V2, r.CAC
(Melvin-Anna v.d.Vanenblickhoeve x Othilie
v.Achterplätzchen) maj: Edith Schön
Feny – třída otevřená
JAZZ JULIET Alarm Beskyd V1, CAC
(Dronas Jules Verne x Britle Bambi Alarm Beskyd) maj:
Ing.Olga Kovalová
Feny – třída šampionů
HOME HAPPINESS Alarm Beskyd V2, r.CAC, r.CACIB
(Ervin ze Vsackých luhů x Britle Bambi Alarm Beskyd) maj:
Ivana Juříčková
Rus Top Rate GLORY FOR YOU V1, CAC, CACIB, BOB
(Ave Concorde Rythm x Rus Top Rate Unique) maj: Edith
Schön
Knírač velký černý
Psi – třída mladých
ALEXANDER Magic Black Diamond V1, CAJC
(Carbon Bright ze Slunečné verandy x Chessie Radinie) maj:
Ing.Iveta Tafatová
Psi – meztřída
ALF Kostelecký rarášek VD2
(Uragan v.Elberfeld x Twixey Bitt Box) maj: Christiana
Zöllnerová
DRAGO Apovery VD1
(Bricas Vatikán x Angia z Bedýnky) maj: Miloslava
Mašková
Psi – třída pracovní
CORNIX Venduno VD2
(Eagle v.Kossower Land x Cheynee Sluneční paprsek) maj:
Bohumil Janošek
RICHIE z Destru V1, CAC, CACIB
(Byron v.Goldberg x Ozi z Destru) maj: Zdeňka
Strusková
Feny – třída mladých
DARA GIOM v.Elberfeld V1, CAJC, Nejlepší mladý
(Ferro v.Elberfeld x Bille v.Elberfeld) maj: Mgr.Kateřina
Zwillingová
Feny – mezitřída
FELISSION Kelador V1, CAC, CACIB, BOB
(Terco de Pichera x Reward for Love Wind of Dream) maj:
Renata Justová
GEISHA z Bedýnky - V2, r.CAC
(Cardinal Venduno x Anita z Bedýnky) maj: Dagmar
Friedlaenderová
Feny – třída otevřená
TIFANY z Destru V1, CAC, r.CACIB
(Scuzrlap z Dalekej Remus x Ozi z Destru) maj:
Zdenka Strusková
Feny –třída pracovní
COBRA BLACK Dvomaro nenastoupila
(Clark v.Klingsgarten x Nefertiti Triumetal) maj:
JUDr.Ladislav Eret
ZACKIE Bitt Box VD1
(Gallant Zorro Radinie x Nicoll Bitt Box) maj: Petra
Križianová
Knírač velký pepř a sůl
Psi – mezitřída
MARCO Věčný rival odstoupil
(Silver Senator Quintus x Heppy-Cherryl Věčný rival) maj:
Věra Fialová
Psi – třída otevřená
JERRY LEE Věčný rival V1, CAC, CACIB, BOB
(Silver Senator Quintus x Heppy-Cherryl Věčný rival) maj:
Martina Šrámková
Feny – třída mladých
MIA Věčný rival nenastoupila
(Silver Senator Quintus x Heppy-Cherryl Věčný rival) maj:
Vladimíra Cihelková
Feny – mezitřída
MEGGIE Věčný rival V1, CAC, r.CACIB
(Silver Senator Quintus x Heppy-Cherryl Věčný rival) maj:
Věra Fialová
Feny – třída otevřená
MICHELL Věčný rival V1,
CAC, CACIB
(Silver Senator Quintus x Heppy-Cherryl Věčný rival) maj:
Věra Fialová