Rozhodčí:
p. Andrea Zaoralová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
Knírač malý černostříbřitý
Třída mladých psi
01. CLARK BLACK FALAKSA D
nar.:
28.05.2009 CMKU/KM/6618/09
o.: Inspector Rezlark m.: Berry Bee Falaksa
ch.+maj.: Marková Pavlína, Zachrašťany 30, 504 01 Nový Bydžov
Mezitřída
psi
02.
BASTIEN Z FOTELU VD
nar.:
18.05.2008 CMKU/KM/6409/08
o.: Ford Focus z Dixie m.: Aranka
z Fotelu
ch.: Doležalová Lenka, Školní 263, 533 45 Opatovice nad Labem
maj.: Sehnalová Štěpánka ing., 10.května 262, 507 71 Miletín
03. URAN ZE ŠTERNBERSKÉ STRŽE D
nar.:
06.10.2008 CMKU/KM/6544/08
o.: Aronn Falaksa m.: Oxi ze Šternberské
strže
ch.: Stránská Zdena, Olomoucká 79, Šternberk
maj.: Machálek Marek, K sokolovně 439, 503 41 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída pracovní psi
04. URGO ZE ŠTERNBERSKÉ STRŽE V1,VT,ČKŠ
nar.:
06.10.2008 CMKU/KM/6545/08
o.: Aronn Falaksa m.: Oxi ze Šternberské
strže
ch.: Stránská Zdena, Olomoucká 79, Šternberk
maj.: Strouhal Jaroslav, Sladkovského 422, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída vítězů psi
05. ANGEL FAMILY DARLINGS V1,VT,ČKŠ,OV
nar.:
24.08.2008 CMKU/KM/6479/08
o.: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia m.: I´m Kiss Rezlark
ch.+maj.: Škoda Jan, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice pod Orebem
V1,VT,ČKŠ,OV
Třída
dorostu
feny
06. BRITNEY FAMILY DARLINGS VN 2
nar.:
30.09.2009 CMKU/KM/6667/09
o.: Inspector Rezlark m.: Filomena
Rezlark
ch.: Škoda Jan, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice pod Orebem
maj.: Červeňák Petr, Polská 189, 541 01 Trutnov
07. ELEONOR D’AQUITANIA GOLDTON VN 1
nar.: 22.08.2009
CMKU/KM/6643/09
o.: Top Secret Grasant m.: Carolain Happy
Mafian
ch.: Havlán Antonín, Strážnická 34, Plzeň
maj.: Slánská Stanislava, Bartoňova 604, 530 12 Pardubice
08. QUIMERA SILVER GRAND CALVERA VN 3
nar.: 15.10.2009 CMKU/KM/6689/09
o.: Ops Da Boa Barba m.: Hassanhill’s
Sweetest of All
ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86
maj.: Smetanová Věra, K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
Třída mladých feny
09. COFEE BLACK FALAKSA VD1
nar.:
28.05.2009 CMKU/KM/6620/09
o.: Inspector Rezlark m.: Berry Bee
Rezlark
ch.: Marková Pavlína, Zachrašťany 30, Nový Bydžov
maj.: Juríčková Eva, č.5, 503 25 Dobřenice
Mezitřída
feny
10. BELL-HANY Z FOTELU D
nar.:
18.05.2008 CMKU/KM/6411/08
o.: Ford Focus z Dixie m.: Aranka z Fotelu ch.:
Doležalová Lenka, Školní 263, Opatovice nad Labem
maj.: Divišová Jarmila, Na Výhledech 410, 252 42 Jesenice
11.
LUCKY STAR SILVER GRAND CALVERA V1,VT,ČKŠ, OV
nar.: 16.08.2008 CMKU/KM/6467/08
o.: Mátraszépé One Up For Us m.: Delight Grand Calvera
ch.:Havelková Denisa, Chlustina 86
maj.: Králová Jitka, Kolmá 229, 252 62 Horoměřice
Třída otevřená feny
12. ENJI OD DEJAPO VD
nar.: 20.10.2005 CMKU/KM/5901/05
o.: Jork Chov Pauli m.: Dejsy Diskobolos
chov.+ maj.: Janovský Pavel, Dřevařská 514, 541 03 Trutnov 3
13. KESSY SILVER GRAND
CALVERA V1,VT
nar.: 03.05.2008 CMKU/KM/6415/08
o.: Djakarta’s Uptown Boy m.: Everlasting Love
Grand Calvera
ch.+ maj.:: Havelková Denisa, č. 86, 267 51 Chlustina
14. ODA MAY ČERNÝ HAVRAN D
nar.:
05.03.2007 CMKU/KM/6160/07
o.: Djakarta‘s Uptown
Boy m.: Danae Grand Calvera
ch.+maj.: Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
15. ORNELLA ČERNÝ HAVRAN nenastoupila
nar.: 05.03.2007 CMKU/KM/6162/07
o.: Djakarta‘s Uptown Boy m.: Danae Grand Calvera
ch.: Kombercová Lenka, Svinišťany 48, Dolany
maj.: Kombercová Lenka + Kopecká Hana, Jezbořice 35, 530 02 Pardubice
16. OXANA ČERNÝ HAVRAN V2
nar.: 05.03.2007 CMKU/KM/6163/07
o.: Djakarta‘s Uptown Boy m.: Danae Grand Calvera
ch.: Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.: Müllerová Marie, Sportovců 106, 270 34 Čistá u Rakovníka
17. POLLY HAPPY ČERNÝ HAVRAN VD
nar.: 06.05.2008
CMKU/KM/6407/08
o.: Djakarta‘s Uptown Boy m.: Danae Grand Calvera
ch.: Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.: Herzán Jiří, č. 74, 503 43 Černilov
Třída veteránů
feny
18. REBECCA DE NADOR
CLEVILLE nejkrásnější veterán
nar.:
23.05.2000 CMKU/KM/4986-01/00
o.: Night and Day De
Nador Cleville m.: Pyrole Rain De Nador Cleville
ch.: Ian Savl
maj.: Novotná
Miroslava, A. Malé 514, 500 06 Hradec Králové
Třída dorostu psi
19. CEWIN ZE SNĚHURČINA LESA odstoupil
nar.: 10.08.2009
CMKU/KM/6663/09
o.: Ypsilon Androis m.: Caribbean Pearl
ch.: Bulínová Irena, Sněhurčina 710, Liberec
maj.: Behenských Jan a Stanislava, Proseč 29 – Záhoří, 513 01 Semily
______________________________________________________________________
Třída mladých psi
20. ARCOS REBEL ALVE V2
nar.: 22.04.2009
CMKU/KM/6588/09
o.: Original Rezlark m.: Pachira Knight of
Danian
ch.: Velišová Alena, Gorazdova 1997/15, Praha 2
maj.: Matějovská Lenka, F.L.Čelakovského 279, 503 52 Skřivany
21. LANCASTER ANDROIS V1,VT
nar.:
28.06.2009 CMKU/KM/6652/09
o.: Dragon Fly Carboneum m.: Xaira Ibj. v. Portenschlag
ch.: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, Praha 6
maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
______________________________________________________________________Třída
vítězů
psi
22. FAITHFUL FRIEND BOHEMIA NESS V1,VT,ČKŠ,OV,
nejkrásnější
malý knírač, nejkrásnější knírač Oblastní
klubové výstavy
nar.: 08.03.2008
CMKU/KM/6317/08/10
o.: Waldemar Androis m.: Andalusie Bohemia Ness
ch.+ maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
______________________________________________________________________
Třída
mladých
feny
23. HONEY HEIDI BOHEMIA NESS VD
nar.: 24.04.2009
CMKU/KM/ /09
o.: Barney Novozámecká m.: Beauty Bohemia Ness
ch.+ maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
24. KATHERINE ANDROIS V1,nejkrásnější mladý pes
nar.:
19.04.2009 CMKU/KM/6617/09
o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis
ch.: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, Praha 6
maj.: Puhaná J., Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice ______________________________________________________________________
Mezitřída
feny
25. ALSA Z VĚTROVA nenastoupila
nar.:
27.07.2008 CMKU/KM/6437/08
o.: Chasar z Kočičího údolí m.: Arwen z Kozince
ch.+ maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
26. BUTTERFLY MOLLYLAND V2
nar.: 01.11.2008 CMKU/KM/6502/08
o.: Cowboy Rezlark m.: Doris Rezlark
ch.: Kropáčková Eva Bc., Na výsluní 272, Ústí nad Orlicí
maj.: Vacek Pavel, Havlíčkova 545, 563 01 Lanškroun
27. GREAT HEART BOHEMIA NESS V1,VT,ČKŠ
nar.:
11.01.2009 CMKU/KM/6536/09
o.: Waldemar Androis m.: Cloe Darling Bohemia
Ness
ch. + maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
28. FLEURINE ANDROIS V2, r.
ČKŠ
nar.:
27.09.2007 CMKU/KM/6197/07
o.: Waldemar Androis m.: Luciana Androis
ch.: Horákovi A.+ A., Alžírská 638, Praha 6
maj.: Zelenková Miroslava, Jehlice 16, 503 15 Nechanice
29. GINEVRA OF BOHEMIA NESS V1,VT,ČKŠ,OV
nar.:
11.01.2009 CMKU/KM/6534/09
o.: Waldemar Androis m.: Cloe Darling
Bohemia Ness
ch. + maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
______________________________________________________________________
Knírač malý pepř a sůl
Třída
otevřená
psi
30. DELON ALAIN Z KOPCE VÍTKOVA V
nar.: 04.12.2007
CMKU/KM/7148/07
o.: Casper Diablo z Barokamu m.: Issa
z Kopce Vítkova
ch.: Jakubův Lenka, Koněvova 155, Praha 3
maj.: Bošinová Markéta, Polská 1332, 530 03 Pardubice
31. IF GYMOR VD
nar.: 01.03.2008 CMKU/KM/7179/08
o.: Zeb-Dutch v.d. N‘Oppasser m.: Fantastica
Astronaut
ch.: Hlaváček Jan, Řepinská 2409, Mělník
maj.: Benešová Eva, Chotinky 62, 290 01 Poděbrady
______________________________________________________________________
Třída
veteránů
psi
32. EMIGRANT TOP TARGET nejkrásnější veterán
nar.: 15.06.1998 CMKU/KM/5154/99/99
o.: Zarlino v.d. Tombola m.: Matraszepe
Triumph
ch.: Sviridova, Moskva
maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 531 01 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
33. DEJA VU Z ŠARDANU nenastoupila
nar.: 25.11.2008 CMKU/KM/7400/09
o.: Skovsschnauz Andronicus m.: Duilwena Sara Queen
of Dolina
Rivendell
ch.: Kollárová Šárka, J. Magu 132, Švošov, Slovensko
maj.: Slánská
Stanislava., Bartoňova 604, 530 12 Pardubice
Mezitřída
feny
34. ANABEL ČAROVNÉ SRDCE D
nar.: 10.09.2008
CMKU/KM/7309/08
o.: Arvin Qvin Aniretak m.: Frencis
z Nikolčiny náruče
ch.:
maj.: Veselý Petr, č. 1, 543 73 Prosečné
35. CONNY NEBIA VD
nar.:
30.06.2008 CMKU/KM/7263/08
o.: Yes Yes Astronaut m. Igita
Astronaut
ch.: Kvasilová Renáta, Družstevní 367, Nechanice
maj.: Šklíbová Pavlína, Čajkovského 945, 500 09 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída
otevřená
feny
36. ADÉLA Z BRUSNICE VD
nar.: 11.01.2009
CMKU/KM/7383/09
o.: Akim z Růžové školky m.: Mirabel z
Větrova
ch.+ maj.: Jakl Josef, č. 256, Horní Brusnice
______________________________________________________________________
Knírač střední černý
Mezitřída
psi
37. AMUR OD ZLATY VD
nar.: 08.10.2008
CMKU/KS/7584/08
o.: Envy Grand Calvera m.: Kashmira Temný
stín
ch.: Kusá Zlata, U hřiště 316, Škvorec
maj.: Švecová Jana, č. 43, 543 76 Chotěvice
38. SAMURAI BOHEMIA CARDINAL V1,VT,ČKŠ,OV,
nejkrásnější
střední knírač
nar.: 03.08.2008
CMKU/KS/7581/08
o.: Coson’s Ben Webster m.: Dottie Bohemia
Cardinal
ch.+ maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha
______________________________________________________________________
Třída otevřená psi
39. MOHNER’S DARK DANISH DESIGN V1,VT,ČKŠ
nar.: 17.12.2007
DK00633/2008
o.: Bardwoods Black Jack m.: Mohner’s Viva
Lalandia
ch.: Stavros Ch., Dánsko
maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha
______________________________________________________________________
Třída mimo konkurenci psi
40. KADET BOHEMIA CARDINAL posouzen
Interšampion, Klubový šampion, Český šampion, Grandšampion
nar.:
28.10.2005 CMKU/KS/6883/05
o.: Simons Marcel ot Barbatsutsy m.: Carolyn Bohemia
Cardinal
ch. + maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha
______________________________________________________________________
Třída
dorostu
feny
41. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA VN1,
nejkrásnější dorost
nar.:
19.08.2009 CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni Strazhnik Lucky’s Cowboy m.: Christine od Dalajského
potoka
ch.: Kaprálková Martina ing. arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: Pavlasová Milena, Roháčova 1984, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
______________________________________________________________________
Třída
mladých
feny
42. UNSPOKEN QUESMON GRAND CALVERA V1,VT
nar.: 25.06.2009 CMKU/KS/7747/09
o.: Objiwo Dit Otto Coeur de Masai m.: Valkirye Grand Calvera
ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86
maj.: Vondrová Alena + Siváková A., Žižkovo nám. 34, 549 01 Nové Město n/Met.
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
43. SASHA BOHEMIA CARDINAL V1,VT,ČKŠ,OV
nar.: 03.08.2008
CMKU/KS/7582/08
o.: Coson’s Ben Webster
m.: Dottie Bohemia Cardinal
ch.+ maj.: Miksová
Martina, Molákova 582/22,186 00 Praha 8
Třída otevřená feny
44. DAISY KOSTELECKÝ RARÁŠEK VD
nar.:
24.03.2008 CMKU/KS/7461/08
o.: Cedrik z Benova dvora m.: Berry
z Plotišského vršku
ch.: Bařinková Věra, Příkopy 230, Kostelec nad Orlicí
maj.: Klumpar Karel, č. 51, 539 74 Předhradí
45. CHANEL COCO BOHEMIA
CARDINAL V2, r .ČKŠ
nar.:
03.11.2004 CMKU/KS/6667/04
o.: Simons Marvel ot
Barbatsutsy m.: Dottie Bohemia Cardinal
ch.: Miksová Martina,
Molákova 582/22, Praha 8
maj.: Myšáková Jitka, Hronovská 218, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
46. ORCAELLA BOHEMIA
CARDINAL V1,VT,ČKŠ
nar.:
30.09.2007 CMKU/KS/7338/07
o.: Ebar Bohemia
Cardinal m.: Carolyn Bohemia Cardinal
ch.: Miksová Martina,
Molákova 582/22, Praha 8
maj.: Myšáková Jitka, Hronovská 218, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
_____________________________________________________________________Třída
vítězů feny
47. I’M HOPE OF GRAND
CALVERA V1,VT,ČKŠ
nar.: 17.12.2007
CMKU/KS/7412/07
o.: Centurion Rubin ot
Barbatsutsy m.: Something Special Grand Calvera
ch.+ maj.: Havelková
Denisa, č. 86, 267 51 Chlustina
______________________________________________________________________
Knírač
střední pepř a sůl
48. VIKING PEPPER GRAND
CALVERA V1,VT,ČKŠ,OV
nar.: 07.07.2008
CMKU/KS/7569/08
o.: Fletcher Chapiro
m.: Grey Tetis New Victory
ch.+ maj.: Havelková
Denisa, č. 86, 267 51 Chlustina
49. VIKTORIA PEPPER GRAND
CALVERA V1,VT,ČKŠ,OV
nar.: 07.07.2008
CMKU/KS/7570/08
o.: Fletcher
Chapiro m.: Grey Tetis New Victory
ch.+ maj.: Havelková
Denisa, č. 86, 267 51 Chlustina
______________________________________________________________________
Knírač velký černý
Třída pracovní
psi
50. AXEL Z OLOMOUCKÉ PEVNŮSTKY V
nar.: 12.05.2007
CMKU/KV/5873/07
o.: Uragan von Elberfeld m.: Ilusion Chov Pauli
ch.: Zatloukalová Pavla, Kmochova 13, Olomouc
maj.: Pavlištová Klára, Loučky 30, 565 01 Choceň
Třída otevřená feny
51. AMPARO BLACK BAROO V1,VT,ČKŠ,OV,
nejkrásnější
velký knírač
nar.:
07.11.2006 CMKU/KV/5764/06
o.: Parsival Nergal m.: Natty Bitt Box
ch. + maj.: Rysková Andrea, Malá strana 143, 503 21 Stěžery
52. QUEEN KETTY RADINIE V2,
r. ČKŠ
nar.: 23.09.2007
CMKU/KV/5950/07
o.: Terco de Pichera m.: Supernova Radinie
ch.: Glänznerovi Zd.+ Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec
maj.: Hanzlíková Lada, Dřevěnkov 520, 273 02 Tuchlovice
______________________________________________________________________