Dnešní datum: 25. 05. 2019     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2019
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Rokycany 28.9.2009
Vydáno dne 02. 10. 2009 (3312 přečtení)

výsledky zpracovala Světlana Lisová

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

VÝSLEDKOVÁ  LISTINA

OBLASTNÍ KLUBOVÉ VÝSTAVY  ROKYCANY

28.9.2009

KRUH č. 1

Rozhodčí: Ing. Zuzana Rozová

 

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL

PSI - MEZITŘÍDA

1

Jch. GERONIMO LUCKY STAR ASTRONAUT

7.6.2008

7247/08

O: Ich. Zeus de Coa Negra M: Ch.Oxana Astronaut

Ch. + maj. : Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice  277 15

V 1, ČKŠ, VT, OKV, Nejkrásnější malý knírač výstavy

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ

2

EDDY GREY EVBIAR

20.8.2007

7085/07

O: Barry Brigs Malý kavalír  M: Akima Evbiar

Ch. + maj.: Vondrová Eva, Kojetická 1252/116, Ústí nad Labem

V 1

PSI – TŘÍDA PRACOVNÍ

3

CLAUDIUS  GERMANICUS  QUATTROCENTO

28.6.2006

6861/06/08

O: Ch. Empire Creator at Moldau North   M: Ch.Amellia Elizabeth Quattrocento

Ch: Havlínová Marcela, nám. Sv. Čecha 11, Praha 10 101 00

Maj.: Škapa Jiří, Zličská 845, Kolín 5  280 02

V 1, ČKŠ, VT

FENY – TŘÍDA ŠTĚŇAT

4

SOLIMANS CLOSE ENOUGHT

19.5.2009

11150/2009

O: Risepark Right Man M: Solimans Binnie

Ch: Hansen Grethe, Bygaden 11, Nakke 4500 Nykobyng, Denmark

Maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15

VN 1

FENY – TŘÍDA MLADÝCH

5

BELIS  BOHEMIA  MORANENSIS

2.10.2008

7336/08

O: Casper Diablo z Barokamu  M: Eimy z Povodí Oharky

Ch. + maj.: Nováková Eva, Raisova 785/19, Ústí nad Labem 400 01

Nenastoupila

FENY - MEZITŘÍDA

6

ASTARTE GOLDTON

13.4.2008

7218/08

O: Minuteman Natural Talent  M: Ekaia Qwin Aniretak

Ch.: Havlan Antonín, Strážnická 34, Plzeň 323 00

Maj.: Halousková Jana, Čemínská 252, Město Touškov 330 33

Nenastoupila

7

ELISA BACCIOCCHI QUATTROCENTO

28.1.2008

7175/08

O: Ch. Empire Creator at Moldau North   M: Ch.Amellia Elizabeth Quattrocento

Ch: Havlínová Marcela, nám. Sv. Čecha 11, Praha 10 101 00

Maj.: Trachtová Hana, Nová 301, Hostouň u Prahy 273 53

V 2, res. ČKŠ

 8

EMA REY ASTRONAUT

23.5.2008

7203/08

O: Ich. Zeta First Edition  M: ICH.Ontaria Astronaut

Ch: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice 277 15

V 1, ČKŠ, VT

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

9

JEANNE  D´ARC  Z MARZEMU

20.6.2007

7060/07

O: Ich. Yes Yes Astronaut  M: Ch. Great Beatrix z Marzemu

Ch: Zemanová Martina, Národní obrany 14, Praha 6 160 00

Maj.: Goga Jozef, Riegerova 160, Nová Včelnice 378 42 

V 1, ČKŠ, VT, OKV

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ

10

Ich.TOFFIFEE ASTRONAUT

4.2.2006

6760/06

O: Ch.Empire Creator At Moldau North  M: Ich. Whitney Houston Astronaut

Ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice, 277 15

V 1, ČKŠ, VT

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ

PSI – TŘÍDA MLADÝCH

11

NIO  POSLEDNÍ  SKAUT

11.11.2008

6564/08

O: Alex Alfonso Bohemia dream   M: Idyllca Poslední skaut

Ch. + Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

V 1, VTM, Nejkrásnější mladý pes výstavy

PSI –  MEZITŘÍDA

12

MATRIXX  POSLEDNÍ  SKAUT

24.2.2008

6333/08

O: Ich. Xpresso z Dixie   M: Hipee Poslední skaut

Ch. + Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

V 1, ČKŠ, VT

PSI –  TŘÍDA OTEVŘENÁ

13

MADOXX  POSLEDNÍ  SKAUT

24.2.2008

6334/08

O: Ich. Xpresso z Dixie    M: Hipee Poslední skaut

Ch. + Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

V 2, res. ČKŠ

14

SAILER´S CD DEALTHY HALLOWS

26.8.2007

6613/09

O: Ceni Beneta O´Breim  M: Sailer´s HF Olga

Ch.: De Carvalho David Reis, Brasilia DC, Brasil

Maj.: Páleníková Dobromila, MVDr., Borová 17, Vysoké Mýto 556 01

V 1, ČKŠ, VT, OKV

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ

15

SIMPLY  THE BEST MALÝ  KAVALÍR

6.4.2008

6373/08

O: Ch. Chottans Vagabond for Me  M: Universe´s Miss

Chov. + maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02

V 1, VT, ČKŠ

FENY –  TŘÍDA DOROSTU

16

ORNELLA  POSLEDNÍ  SKAUT

5.2.2009

6583/09

O: Ich. Rampage´s z Dixie   M: Iwy Poslední skaut

Ch. + Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

VN 1, Nejlepší dorostenec výstavy

FENY – TŘÍDA MLADÝCH

17

CLEA  ZE  SKUHROVA

27.8.2008

6492/08

O: Lucky Boy z Dixie   M: Wendy Bohemia Vulkan

Ch: Vebrová Marie, Hatě 66, Liteň 267 27

Maj.: Matušová Klára, Na Výsluní 245/8, Dalovice  362 63

V 3

18

LUCKY  STAR  SILVER  GRAND  CALVERA

16.8.2008

6467/08

O: Mátraszépé One Up For Us  M: Delight Grand Calvera

Ch: Havelková Denisa, Chlustina 86  267 51

Maj.:  Králová Jitka, Kolmá 229, Horoměřice 252 62

V 1, VTM, Nejkrásnější mladá fena výstavy

19

NIKITA REZLARK

10.8.2008

6469/08

O: Inspektor Rezlark  M: Filomena Rezlark

Ch.: Rezková Larisa, Ing., Zlatníky 17, Dolní Břežany 252 41

Maj.: Vaculíková Jana+Šárka, Šmolíkova 899/58, Praha 6  161 00

V 2

FENY – MEZITŘÍDA

20

KESSY  SILVER  GRAND  CALVERA

3.5.2008

6415/08

O: Ich. Djakarta´s Uptown Boy  M: Ch. Everlasting Love Grand Calvera

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Havelková Denisa § Kristýna, Chlustina 86, Zdice 267 51

V 1, ČKŠ, VT, OKV

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

21

HEIDI LOUČEŇSKÁ TVRZ

31.5.2008

6429/08

O: Djakartas Uptown Boy  M: Enny Loučeňská tvrz

Ch. + maj.: Hlušičková Kateřina, Ing., Pezinská 851, Mladá Boleslav 293 01

VD 2

22

JOLLY  SILVER  GRAND CALVERA

11.3.2008

6382/08

O: Meinkismah´s  I Found My Trill  M: Alix Grand Calvera

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86  267 51

Maj.: Koláčková Dita, Bukov 30, Hořesedly 270 04

VD 1

23

LA  TOYA  POSLEDNÍ  SKAUT

24.5.2007

6245/07

O: Lucky Boy z Dixie   M: Charnette Poslední skaut

Ch.: Křížová Marcela, Brodská 99, Příbram 8  261 05

Maj.: Marek Jiří, Kolárova 24, Jihlava 586 02

VD 3

FENY –  TŘÍDA VÍTĚTŮ

24

MERCEDES  POSLEDNÍ  SKAUT

24.2.2008

6336/08

O: Ich. Xpresso z Dixie   M: Hipee Poslední skaut

Ch. + Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

V 1, ČKŠ, VT

FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ

25

CH. EASY ELIZABETH MALÝ  KAVALÍR

1.4.2001

4982/01

O: Ich. Edy Vulkan  M: Arnika Silver Malý kavalír

Chov. + maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02

V 1

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

FENY – TŘÍDA DOROSTU

26

SLEEPING  BEAUTY  GRAND  CALVERA

5.3.2009

7662/09

O: Ch. Deep Purple Grand Calvera  M: Ich. Victory In Black Grand Calvera

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Havelková Denisa § Kristýna, Chlustina 86, Zdice 267 51

VN 1

FENY – TŘÍDA MLADÝCH

27

EASY BEA SLUNEČNÍ VÍTR

3.4.2008

7474/08

O: Kill Bill Black Grand Calvera  M: Bea Sluneční vítr

Ch.: Karafiátová Zuzana, Na Dolanech 5, Havířov-Životice 736 01

Maj.: Škopek Pavel, Štěnovický Borek 41  332 09

Vyloučena z posuzování – nelze posoudit chrup

FENY – MEZITŘÍDA

28

HERA  FLOR  D´LUNA GRAND CALVERA

5.11.2007

7396/07

O: Ich. Veni Vidi Vici Grand Calvera  M: Ich. Alta Vista Grand Calvera

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Havelková Denisa § Kristýna, Chlustina 86, Zdice 267 51

V 1, ČKŠ, VT, OKV, Nejkrásnější střední knírač výstavy

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

29

JANETTE  OD  DALAJSKÉHO  POTOKA

15.10.2007

7344/07

O: Cherni Strazhnil Up To Datz  M: X-Antypa de Manso Pelegri

Ch.: Kaprálková Martina, In.g. arch., Klukovická 1532, Praha 5  155 00

Maj.: Hellmayerová Jana, Bc. Jesenická 5, Plzeň 323 00

V 1, ČKŠ, VT

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ

30

GENTRY BLACK GRAND CALVERA

30.8.2007

7335/07

O: Stahlkrieger´s Grand Calvera  M: Rhapsodie de Nador Cleville

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86  267 51

Maj.: Kovaříkovi Pavla a Petr, Na Výsluní 1047/71, Rudná 252 19

V 1, ČKŠ, VT

FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ

31

COFFEE  BLACK  GRAND  CALVERA

26.3.1998

4393/98

O: Schwarz Glück Boyan  M: Birke Blafl Grand Calvera

Ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86  267 51

Maj.: Šebestová Jana, Mgr., Mánesova 19, Plzeň 301 00

V 1, Nejlepší veterán plemene

 

KRUH č. 2

Rozhodčí: Vladimír Adlt

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

PSI - MEZITŘÍDA

32

AX Z VACANOVSKÉHO DVORA

6.12.2007

6244/07

O: Waldemar Androis  M: Yorka z Hofjaru

Ch: Novotný Oldřich, Vacanovice 6, Tršice 783 57

Maj.: Bystřická Petra, Bělohorská 15, Plzeň 301 00

D

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ

33

FANFÁN ANDROIS

27.9.2007

6192/07

O: Waldemar Androis  M: Luciana Androis

Ch: Horákovi Andrea a Alois, Alžírská 638, Praha 6  160 00

Maj.: Klepišová Pavla, Hospodářská 175, Praha 4-Točná  143 00

VD 1

34

QUIN KNIGHT OF DANIAN

7.1.2006

5830/06

O: Playboy Rezlark  M: Cheeky Beauty Knight of Danian

Ch.: Koláčová Daniela, Ing., Hřebečská 2632, Kladno 272 02

Maj.: Spalová Zdenka, Mgr., Školní 850/05, Horní Slavkov 357 31

D

FENY – TŘÍDA ŠTĚŇAT

35

KISS ME BLACK SAMBA

20.5.2009

PP dosud nevyst.

O: Kelpi´s Tod Jr V Tod   M: Happy Day Malý kavalír

Ch.: Křížek Stanislav, Pod Chlumem 10, Plzeň 301 00

Maj.: Mlsnová Eva, Pod Chlumem 10, Plzeň 301 00

VN 1, Nejlepší štěně výstavy

 

 

FENY – MEZITŘÍDA

36

INDEED  LOVELY  ANDROIS

28.4.2008

6392/08

O: Fifti-Fifti Rezlark  M: Manon Lescaut Androis

Ch.: Horákovi Andrea a Alois, Alžírská 638, Praha 6  160 00

Maj.: Vostřáková Klára, M. Knížete 180, Drahelčice 252 19

V 2

37

JODIE FOSTER MALÝ KAVALÍR         

18.12.2007

6265/07

O: Birli’s Im Still Standing M: Black Cherry Lady Malý kavalír

Ch.: Ullrichová Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02

Maj.: Vetešníkovi Hana + Ladislav, U Koldomu 1571, Litvínov 436 01

V 1, ČKŠ, VT, OKV

FENY –  TŘÍDA OTEVŘENÁ

38

JUST  DO  IT  BLACK SAMBA

29.1.2008

6303/08

O: Birli´s Im Still Standing  M: Lahoussaie Cola

Ch.: Křížek Stanislav, Pod Chlumem 10, Plzeň 301 00

Maj.: Mlsnová Eva, Pod Chlumem 10, Plzeň 301 00

V 1, ČKŠ, VT

FENY –  TŘÍDA VETERÁNŮ

39

CH. BLACK CHERRY LADY MALÝ KAVALÍR

25.7.2001

4749/01

O: Ich. X-Megic Man v.d. Havenstad  M: Dancing Queen Rezlark

Chov. + maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, Ústí nad Labem 400 02

VD 1

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL

PSI – TŘÍDA MLADÝCH

40

WIKING GRAND CALVERA

7.7.2008

7569/08

O: Fletcher Chapiro  M: Grey Tetis New Victory

Ch.: Denisa Havelková, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Kramlová Zdeňka, Nádražní 195, Švihov 340 12

V 1, VTM

PSI – TŘÍDA MIMO KONKURENCI

41

RUS TOP RATE UNICUM

20.8.2004

6827-05/04

O: Ivan Mazor  M: Canta Seyli

Ch.: Barzhanová Mária

Maj.: Kružliaková Hana, Dobřívská 235, Mirošov 338 43

1, Nejkrásnější jedinec výstavy v třídě mimo konkurenci

FENY – TŘÍDA DOROSTU

42

XARA  PEPPER  GRAND  CALVERA

24.2.2009

7675/09

O: Ch. Zobra Calvera av Serjas  M: Nectarine Grand Calvera

Ch.: Denisa Havelková, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Zahrádková Lenka, Sámova 22, Praha 10  101 00

VN 1

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

43

BROOKE  BOGY  FORTUNA  MORAVIA

13.2.2007

7165/07/09

O: Ch. Warm Winner ze Záhrabské  M: Ch. Rendy Ravena ze Záhrabské

Ch.: Dvořáková Petra, Dolní Valy, Hodonín 695 01

Maj.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, Bohumín 262 41

V 1, ČKŠ, VT, OKV

FENY – TŘÍDA VÍTĚTŮ

44

JACINTA PEPPER GRAND CALVERA

4.1.2004

6358/04

O: Zorba Calvera av  Serjas  M: Mohner´s Outlaw

Ch.: Denisa Havelková, Chlustina 86, Zdice 267 51

Maj.: Kramlová Zdeňka, Nádražní 195, Švihov 340 12

V 1, ČKŠ, VT

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

PSI – TŘÍDA MLADÝCH

45

TRISTAN RADINIE

22.8.2008

6118/08

O: Xandino v. Elberfeld M: Supernova Radinie

Ch: Glänznerovi Zdeněk a Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 02

Maj: Mikešová Kateřina, Kubelíkova 2532, Kladno  272 01

VD 1

PSI – MEZITŘÍDA

46

GAMBLER GRIM GOLDEST DANUBIUS

27.2.2008

5978/08

O: Clark v. Klingsgarten  M: Nev Lemar Barbara

Ch.: Rohlenová Petra, Bc., Rabyňská 739, Praha 4  142 00

Maj.: Kubelka Václav, Loudů 847, Dobřany 334 41

V 1, ČKŠ, VT

47

NOBY  CHOV  PAULI

4.5.2008

6029/08

O: Uragan von Elberfeld  M: Conny Věčný rival

Ch.: Paulík Juraj, Straky 224  289 25

Maj.: Marková Jana, Obětí nacismu 1, Cheb 350 02

VD 2

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ

48

LARRY KING RADINIE

4.11.2006

5765/06/08

O: Terco de Pichera  M: Lady v. Kossower Land

Ch: Glänznerovi Zdeněk a Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 02

Maj: Kučera Miloň Ing. + Petra Vodrážková, Ke sv.Jiří 20, Plzeň 312 00

V 1, ČKŠ, VT, OKV, Nejkrásnější velký knírač výstavy , Nejkrásnější pes výstavy

PSI – TŘÍDA PRACOVNÍ

49

FRANKIE  AQUILA  LEVISON

7.4.2007

5841/07

O: Terco de Pichera   M: North Star Hanno Veto

Ch.: Kydlíček Josef, Družstevní 241, Stod 333 01

Maj.: Jirkovský Vladimír, Ing., Žírovická 26, Františkovy Lázně 351 01

VD 1

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ

50

CARDINAL VENDUNO

20.7.2006

5709/06/08

O: Eagle v.Kossower Land  M:Cheynee Sluneční paprsek

Ch: Novotná Vendula, České Budějovice

Maj: Macich Petr, Kubelíkova 2532, Kladno 272 01

V 1, VT, ČKŠ

FENY – MEZITŘÍDA

51

GENTLY BORN ROXANA

8.4.2008

6151/08

O: Gently Born Never Give Up  M: Gently Born Gwendoline

Ch.: Vlasova A.§ Trofimova E., Zheleznodorozhnaya 77, Opalikha, Russia

Maj.: Klein Karel, Tři Sekery 154 

V 2, res. ČKŠ

52

RIESEN ARTIC´S  CREATED FOR RADINIE

1.11.2007

6169/09

O: Gloris Gapa Seed  M: Chottans Furia

Ch: Pettersen Borge a Storfjeld Oiwind, Norsko

Maj: Glänznerová Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec  332 02

V 1, ČKŠ, VT

53

ROSALINDA  RADINIE

5.5.2008

6051/08

O: Xandino von Elberfeld  M: Saga of Radinie

Ch: Glänznerovi Zdeněk a Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 02

Maj.: Weigel Michal, Horoušanská 144/5, Praha 9-Hloubětín 198 00

VD 3

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

54

DAYEN  DAYA  GOLDEST DANUBIUS

29.1.2006

5597/06

O: Clark v. Klingsgarten   M: Nev Lemar Barbara

Ch: Rohlenová Petra, Bc., Rabyňská 739, Praha 4  142 00

Maj.: Škubalová Karolína, Lipová 607, Horní Bříza  330 12

V 2, res. ČKŠ

55

JACKIE  JESS SLUNEČNÍ  PAPRSEK

20.8.2006

5727/06

O: JFK Hajko-Nerita  M: Hezy Sting Sluneční paprsek

Ch.: Fraňková Lenka, Sokolovská 2, Litoměřice 412 01

Maj.: Vaňková Kristýna, Pracejovice 49, Strakonice 386 01

V 1, ČKŠ, VT, OKV

FENY – TŘÍDA PRACOVNÍ

56

COBRA BLACK DVOMARO

6.7.2006

5688/06

O: Clark v. Klingsgarten  M: Nefertiti Triumetal

Ch.: Šifaldová Markéta, Jánská 737/21, Děčín 6  405 02

Maj.: Eret Ladislav, JUDr., Černíky 21, Kounice 289 15

 

V 2, res. ČKŠ

57

PRIME BRILLANCE RADINIE

2.7.2007

5898/07

O: St.Brillant Radinie M: Lady v. Kossower Land

Ch: Glänznerovi Zdeněk a Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 02

Maj: Glänznerová Helena, Kollárova 240, Starý Plzenec 332 02

V 1, ČKŠ, VT

 

 

FINÁLOVÉ  SOUTĚŽE VÝSTAVY

 

DÍTĚ A PES

1. kategorie od 3. do 6. let

1. místo:  Kristýna Vodrážková s fenkou Kiss Me Black Samba (KM černý)

2. místo:  Václav Konečný s pejskem Gambler Grim Goldest Danubius (KV černý)

2. kategorie od 7. do 9. let

1. místo:  Michaela Čermáková s fenkou Cobra Black Dvomaro (KV černý)

2. místo:  Kristýna Havelková s fenkou Kessy Silver Grand Calvera (KM černostř.)

 

 

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ

MADOXX  POSLEDNÍ  SKAUT   a   MERCEDES  POSLEDNÍ  SKAUT

- knírač malý černostříbřitý

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )