Dnešní datum: 20. 01. 2022     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce
Přehled vykonaných zkoušek
MR KNÍRAČU 2021
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Mistrovství ČR kníračů v agility 8.8.2009
Vydáno dne 08. 09. 2009 (2763 přečtení)

výsledky mistrovství pořádaného v Lounech naleznete v článku

Agility MR kníračů

 

           MR kníračů – celkové výsledky

OSA Hloubětín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Poř.

 Psovod

 Pes

 Plemeno

 Číslo VP

9.8. jumping

8.8. agility

celkem

 Pobočka

čas

TB celk.

čas

TB celk.

čas

TB celk.

 střední knírači

 

1

Borůvková Daniela

A3Ch Aja Ořechov

SK

1543

41,87

5

46,55

0

88,42

5

Podbrdská

2

Krpatová Gabriela

Genesis od Dalajského potoka

SK

07005

47,14

15

66

20

113,14

35

Východočeská

3

Bařinková Věra

Berry z Plotišského vršku

SK

162403

47,67

0

Dis.

 

47,67

0

Východočeská

4

Kaprálková Martina

Coran od Dalejského potoka

SK

000504

50,6

5

Dis.

 

50,6

5

Praha

 

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

023804

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Středočeská

 

Kaprálková Martina

Steven Seagal de Manso pelegri

SK

018904

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Praha

 

Sigmundová Martina

Deryl ze Vsackých luhů

SK

057308

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Ústecká

 

Bendová Lucie

Aaliyah Danube´s Heritage

SK

001308

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Středočeská

 velcí knírači

 

1

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

029306

48,85

10

Dis.

 

48,85

10

Východočeská

 

Kadlecová Jarmila

Woo-Doo Hanno Veto

VK

027508

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Ústecká

 

Janatová Věra

Hector Stanios

VK

001907

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Jihomoravská

 malí knírači - kategorie medium

 

1

Rajdlová Radka

Pretty Lady z Roznetu

MK

1634

41,29

5

50,95

0

92,24

5

Podbrdská

2

Kadlecová Jarmila

Fidorka z Artova

MK

035406

Dis.

 

51,71

0

51,71

0

Ústecká

 malí knírači - kategorie small

 

1

Ulrichová Jana

A3 Qineti z Dixie

MK

07205

42,99

0

51,36

0

94,35

0

Praha město

2

Dusilová Jiřina

A3 Ailyn Evbiar

MK

032506

43,47

0

54,3

0

97,77

0

Ústecká

3

Kašpárková Hana

Airin z Hankaru Bohemia

MK

021807

45,39

0

55,6

0

100,99

0

Praha - východ

4

Dusilová Jiřina

Adina z Tomášovy zahrady

MK

019406

47,47

0

61,69

10,69

109,16

10,69

Ústecká

5

Rozová Zuzana

Princess Peg z Roznetu

MK

1333

59,9

7,9

74,25

23,25

134,15

31,15

Praha

6

Sobotková Marcela

Tornado Lou Androis

MK

32208

Dis.

 

53,03

0

53,03

0

Západočeská

7

Dusilová Jiřina

Arny z Vrabince

MK

032607

Dis.

 

49,84

5

49,84

5

Ústecká

8

Marek Jiří

La Toya Poslední skaut

MK

006209

45,61

5

Dis.

 

45,61

5

Jihomoravská

9

Kašpárková Hana

Lucky Strike z Dixie

MK

016907

Dis.

 

60,69

9,69

60,69

9,69

Praha - východ

10

Borůvková Daniela

Iris ze Sváškova Dvora

MK

43508

Dis.

 

57,72

11,72

57,72

11,72

Podbrdská

11

Rozová Zuzana

Queen Daggi z Roznetu

MK

032006

Dis.

 

61,33

15,33

61,33

15,33

Praha

12

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

035508

Dis.

 

68

17

68

17

Praha

 

Hájková Michaela

Toffifee Astronaut

MK

033408

Dis.

 

Dis.

 

0

0

Praha - východ

 

 

Agility MR kníračů

 

Délka tratě:

Rozhodčí:

St.čas:

Počet překážek

Závod:

Velikost:

Kateg.:

Max. čas:

Datum:

Postup. rychlost:

Druh závodu:

OSA Hloubětín

 

run

188

Spolek Zdeněk

56

20

Agility

 

 

90

08.08.09

3,36

ZkA

koef.

1,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Psovod

Pes

Plem.

Číslo VP

chyby

TB/chyby

odm.

TB/odm.

čas

TB/čas

TB celk.

hodn.

m/s

 

kategorie střední knírači

1

Borůvková Daniela

A3Ch Aja Ořechov

SK

1543

 

 

 

 

46,55

0,00

0,00

V

4,04

2

Krpatová Gabriela

Genesis od Dalajského potoka

SK

07005

2

10

 

 

66

10,00

20,00

D

2,85

 

Bařinková Věra

Berry z Plotišského vršku

SK

162403

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

023804

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Kaprálková Martina

Steven Seagal de Manso pelegri

SK

018904

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Sigmundová Martina

Deryl ze Vsackých luhů

SK

057308

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Bendová Lucie

Aaliyah Danube´s Heritage

SK

001308

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Kaprálková Martina

Coran od Dalejského potoka

SK

000504

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

kategorie velcí knírači

 

Kadlecová Jarmila

Woo-Doo Hanno Veto

VK

027508

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Janatová Věra

Hector Stanios

VK

001907

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

029306

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

kategorie malí knírači medium

1

Rajdlová Radka

Pretty Lady z Roznetu

MK

1634

 

 

 

 

50,95

0,00

0,00

V

3,69

2

Kadlecová Jarmila

Fidorka z Artova

MK

035406

 

 

 

 

51,71

0,00

0,00

V

3,64

 

kategorie malí knírači small

1

Ulrichová Jana

A3 Qineti z Dixie

MK

07205

 

 

 

 

51,36

0,00

0,00

V

3,66

2

Sobotková Marcela

Tornado Lou Androis

MK

32208

 

 

 

 

53,03

0,00

0,00

V

3,55

3

Dusilová Jiřina

A3 Ailyn Evbiar

MK

032506

 

 

 

 

54,3

0,00

0,00

V

3,46

4

Kašpárková Hana

Airin z Hankaru Bohemia

MK

021807

 

 

 

 

55,6

0,00

0,00

V

3,38

5

Dusilová Jiřina

Arny z Vrabince

MK

032607

1

5

 

 

49,84

0,00

5,00

V

3,77

6

Kašpárková Hana

Lucky Strike z Dixie

MK

016907

1

5

 

 

60,69

4,69

9,69

VD

3,10

7

Dusilová Jiřina

Adina z Tomášovy zahrady

MK

019406

1

5

 

 

61,69

5,69

10,69

VD

3,05

8

Borůvková Daniela

Iris ze Sváškova Dvora

MK

43508

1

5

1

5

57,72

1,72

11,72

VD

3,26

9

Rozová Zuzana

Queen Daggi z Roznetu

MK

032006

1

5

1

5

61,33

5,33

15,33

VD

3,07

10

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

035508

 

 

1

5

68

12,00

17,00

D

2,76

11

Rozová Zuzana

Princess Peg z Roznetu

MK

1333

 

 

1

5

74,25

18,25

23,25

D

2,53

 

Jirsová Jana

Arleta Hafies

MK

027109

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Marek Jiří

La Toya Poslední skaut

MK

006209

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Hájková Michaela

Toffifee Astronaut

MK

033408

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Jumping MR kníračů

 

Délka tratě:

Rozhodčí:

St.čas:

Počet překážek

Závod:

Velikost:

Kateg.:

Max. čas:

Datum:

Postup. rychlost:

Druh závodu:

OSA Hloubětín

 

run

167

Alice Glöcknerová

52

20

Jumping

 

 

84

09.08.09

3,21

ZkA

koef.

1,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Psovod

Pes

Plem

Číslo VP

chyby

TB/chyby

odm.

TB/odm.

čas

TB/čas

TB celk.

hodn.

m/s

 

kategorie střední knírači

1

Bařinková Věra

Berry z Plotišského vršku

SK

162403

 

 

 

 

47,67

0,00

0,00

V

3,50

2

Borůvková Daniela

A3Ch Aja Ořechov

SK

1543

 

 

1

5

41,87

0,00

5,00

V

3,99

3

Kaprálková Martina

Coran od Dalejského potoka

SK

000504

 

 

1

5

50,6

0,00

5,00

V

3,30

4

Krpatová Gabriela

Genesis od Dalajského potoka

SK

07005

1

5

2

10

47,14

0,00

15,00

VD

3,54

 

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

023804

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Kaprálková Martina

Steven Seagal de Manso pelegri

SK

018904

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Sigmundová Martina

Deryl ze Vsackých luhů

SK

057308

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Bendová Lucie

Aaliyah Danube´s Heritage

SK

001308

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

kategorie velcí knírači

1

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

029306

 

 

2

10

48,85

0,00

10,00

VD

3,42

 

Kadlecová Jarmila

Woo-Doo Hanno Veto

VK

027508

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Janatová Věra

Hector Stanios

VK

001907

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

kategorie malí knírači medium

1

Rajdlová Radka

Pretty Lady z Roznetu

MK

1634

1

5

 

 

41,29

0,00

5,00

V

4,04

 

Kadlecová Jarmila

Fidorka z Artova

MK

035406

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

kategorie malí knírači small

1

Ulrichová Jana

A3 Qineti z Dixie

MK

07205

 

 

 

 

42,99

0,00

0,00

V

3,88

2

Dusilová Jiřina

A3 Ailyn Evbiar

MK

032506

 

 

 

 

43,47

0,00

0,00

V

3,84

3

Kašpárková Hana

Airin z Hankaru Bohemia

MK

021807

 

 

 

 

45,39

0,00

0,00

V

3,68

4

Dusilová Jiřina

Adina z Tomášovy zahrady

MK

019406

 

 

 

 

47,47

0,00

0,00

V

3,52

5

Rozová Zuzana

Princess Peg z Roznetu

MK

1333

 

 

 

 

59,9

7,90

7,90

VD

2,79

6

Marek Jiří

La Toya Poslední skaut

MK

006209

 

 

1

5

45,61

0,00

5,00

V

3,66

 

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

035508

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Kašpárková Hana

Lucky Strike z Dixie

MK

016907

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Hájková Michaela

Toffifee Astronaut

MK

033408

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Dusilová Jiřina

Arny z Vrabince

MK

032607

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Sobotková Marcela

Tornado Lou Androis

MK

32208

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Rozová Zuzana

Queen Daggi z Roznetu

MK

032006

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

Borůvková Daniela

Iris ze Sváškova Dvora

MK

43508

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )