Dnešní datum: 17. 02. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

STANIOS CUP 23.5.2009
Vydáno dne 01. 06. 2009 (2335 přečtení)

V článku naleznete kompletní výsledky ze závodu. Fotografie a další informace naleznete ZDE

start.č. Kategorie pořadí S  P O Celkem
  IPO3 knírači            
4 Carbon Bright ze Sluneční verandy, VK  MVDr.Hana Musilová 1 85 81 87 253
2 Uragan v. Elberfeld, VK Mgr.Gabriela Petrů 2 79 81 78 238
8 Highlander Pip Strážce klidu, VK Jana Malinská 3 82 72 70 224
7 Ax z Libějovického parku, VK Mgr.Kateřina Zwillingová 4 53 59 86 198
1 Chesterfield Pip Strážce klidu, VK J.Sobotková ODSTOUPILA        
  IPO3 ostatní            
3 Hyro Waji,NO Lucie Kaločová 1 79 97 88 264 nejlepší poslušnost
5 Art Kajexa,BOM Tereza Baselová 2 95 80 84 259
9 Bad Fany Eciloten,BOM Lenka Goljanová 3 67 79 0 146
10 Arny Blue Svěží vítr,BOC Jiřina Ligocká 4 17 74 0 91
6 Quera Gaja Nova, NO Hanka Valentíková 5 18 69 0 87
  ZVV1 boxer   pořadí P O Celkem
4 Marco Alfa-Pol. Box Pavla Zůbková  1 81 0 81
  ZVV1 knírači          
7 Axel z Olomoucké pevnůstky,VK Klára Pavlištová 1 87 0 87
1 Chenny Stanios,VK Zuzana Míková 2 87 0 87
10 Baileys Stanios,VK Adriana Marná 3 0 0 0
  ZVV1 ostátní          
3 Panga z Hückelovy vily,BOM Soňa Kadulová 1 95 93 188
6 Baria Fany Eciloten,BOM Monika Konečná 2 96 86 182
2 Doran Black Jack,NO Ivana Grunerová 3 83 86 169
8 Argo z Mionši,LR Barbora Mikušová 4 80 88 168
9 Channy Majorův Háj,NO Michaela Martínková 5 94 71 165
5 Gera Balgaro,NO Monika Littnerová 6 94 0 94
  IPOV boxeři   pořadí P O Celkem
7 Hoss Orion chov, Box Roman Mandok 1 70 87 157
6 K´Napoli Floyd fender Edda, Box Ivana Tomková 2 73 78 151
14 Axa bez p.p., Box Petra Lučanová 3 0 0 0
  IPOV knírači          
12 Alberto Gabricio,VK Jiří Vícha 1 90 97 187
  IPOV ostatní          
15 Salvo Budišovské Vrchy,NO Petr Gotzman 1 82 88 170
3 Berrie Z Upatí Ondřejníku,HW Tomáš Slamka 2 79 78 157
8 Balance Bar-Bar Bambabibi,BC Efka Svobodová 3 0 98 98 nejlepší obrana
5 Kittrichova´s Buclík,APBT Zuzana Kittrichová 4 0 87 87
2 Sandy bez p.p,LR Efka Svobodová 5 83 0 83
4 Pico Grey Archibald,NO Romana Holíková 6 74 0 74
1 Barbas Warrior Soul, Beauc Lucie Kováčová ODSTOUPILA
  IPOV poslušnost – Knírači   pořadí P Celkem
4 Mona Lisa Jadya,MK Zuzana Slívová 1 95 95
9 Fewin Bohemia Cardinal,SK Pavla Dorničová 2 94 94
2 Oxi ze Šternberské strže,MK Zdeňka Stránská 3 81 81
1 Ulicno Nort Humberland,MK Naděžda Mezuliánová 4 80 80
13 Ginna Věčný rival,VK Jana Trávníčková 5 76 76
6 Cassi z Polabí Boner,VK Karin Míčová 6 63 63
  IPOV poslušnost – ostatní        
10 Armijan Black z hradu Grabštejna,král.pudl Silvie Švagerová 1 94 94
11 Drake Drago Alary Aslar,Dob Karla Žywiaková 2 92 92
15 Dagger de Alpaville Bohemia,BO Lucie Kaločová 3 91 91
3 Dixie Gasadela Dixiedog,BSP Roman Vojtek 4 89 89
17 Aron bez p.p.,GR Barbora Mikušová 5_6 87 87
8 Blue Berry Svěží vítr,AO Barbora Mikušová 5_6 87 87
14 Maggie,RR Karla Cínová 7 81 81
7 Crazy bez p.p.,NO Lenka Bůžková 8 67 67
16 Meluzína bez p.p.,X Lenka Blachová 9 66 66
  Baby show - boxeři   pořadí P O Celkem
7 Natali Orion chov nar. 29.5.2008 , Box Pavla Zůbková 1 19 36 55
2 Duffy Bosim nar.24.5.08, Box Robert Riedl 2 15 37 52
  Baby show – knírači          
15 Black Diamond Gabricio,VK,7.12.08 Pavol Hladký 1 19 39 58
9 Xlamation Radinie,VK, Karin Míčová 2 14 36 50
6 Blade Runner Gabricio,VK, 6.12.08 Naďa Kudělková 3 12 36 48
  Baby show – ostatní          
13 Amareto Venici Negkenys Bohemia,AST,7.10.08 Stanislava Kročová 1 18 39 57
3 Gucci Glance Puella Fera,AO 26.1.08  Simona Neckařová  2 18 38 56
1 Clea Grey Wolf Moravia,28.10.08,  Michaela Martínková 3 16 38 54
8 Dark Diamond Svěží vítr,AO,10.6.08 Barbora Mikušová 4 20 34 54
5 Maximus bez p.p.,RR,1.11.08 Karla Cínová 5 17 34 51
14 Bredie from Valachian Highlands ,BC,2.11.08 Jiřina Mrázová 6 15 35 50
12 Kittrichova´s Agniezska nar 28.10.2008, APBT   Zuzana Kittrichová 7 15 34 49


( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )