Dnešní datum: 20. 06. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Stanios Cup 2008
Vydáno dne 20. 05. 2008 (2821 přečtení)

Výsledky 1. ročníku závodu kníračů Stanios Cup 2008 v Hranicích na Moravě 17.5.2008

STANIOS CUP 2008

 

 

Výsledková listina IPO 3

 

 

Start.

Číslo

Psovod

Pes

Rasa

S

P

O

Celkem

Pořadí

ostatní

Pořadí

knírači

1.

Gabriela Petrů

Uragan v. Elberfeld

KV

64

70

79

213

-

2

2.

Jana Malinská

Highlander Pip Strážce klidu

KV

58

71

84

213

-

1

3.

 Kateřina Zwilingová

AxLibějovického parku

KV

4

58

92

154

-

5

4. 

Kateřina Boháčová

Aida z Bedýnky

KV

64

72

66

202

-

3

5.

Iva Fojtíková

Imperio z Ringu

BOX

72

83

80

235

3

-

6.

Petra Rohlenová

EDDIE ze Slamáku

NO

80

84

83

247

2

-

7.

Jarka Sobotková

Chesterefield Pip Strážce klidu

KV

34

79

88

201

-

4

8.

Vlasta Vagerová

Brock Au-Auriga Brie

BRI

4

78

80

162

4

-

9.

Aleš Plaček

Qeit z PS

NO

88

91

90

269

1

-

10.

Ladislav Olšaník

Jalla Copan Bohemia

NO

0

65

0

65

5

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledková listina ZVV 1

 

 

Start.

Číslo

Psovod

Pes

Rasa

P

O

Celkem

Pořadí

Ostatní

Pořadí

knírači

1.

Regina Samlíková

Vedetta de Alphaville

Bohemia

BOM

98

91

189

2

-

2.

Pavla Zatloukalová

Ilusion Chov Pauli

KV

89

84

173

-

1

3.

Melanie Novotná

Gary

APBT

88

89

177

7

-

4.

Miloš Klapuch

Gass Mirtan Bohemia

NO

92

94

186

3

-

5.

Hanka Motyčková

Brittany  Mi-Ji

BOM

79

87

166

9

-

6.

Rudolf Sochor

Gin Stanios

KV

81

78

159

-

3

7.

Rostislav Hruška

Hilton Stanios

KV

82

86

168

-

2

8.

Lucie Štiborová

Ex Warpeco

NO

94

87

181

6

-

9.

Monika Bittnerová

Gera Balgaro

NO

90

94

184

4

-

10.

Karim Lamrauoi

Exploze Sakra Beskydy

BOM

84

98

182

5

-

11.

Hanka Valentíková

Quera Gaja Nova

NO

97

98

195

1

-

12.

Věra Janatová

Hector Stanios

KV

63

80

143

-

4

13.

Jaroslav Novotný

Clody JM Animals

NO

75

96

171

8

-

 

 

 

 

Výsledková listina IPO-V

 

 

 

Start.

Číslo

Psovod

Pes

Rasa

P

O

Celkem

Pořadí

ostatní

Pořadí

knírači

1.

Jitka Zemanová

Tony Bitt-Box

KV

92

89

181

-

1

2.

Karel Černoch

Saaly de Alphaville Bohemia

BOM

96

100

196

1

-

3.

Jiřina Němečková

No Name Grand Calvera

KS

91

0

91

-

4

4.

Bohumila Pavlasová

Gard Boharina

NO

79

0

79

4

-

   5.

Zuzana Kittrichová

Buclík

APBT

60

60

129

3

-

6.

Kateřina Masárová

Trinity

APBT

81

88

169

2

-

7.

Marie Lohrerová

Poli ze Šternberské strže

KV

74

0

74

-

5

8.

Renata Nováková

Grand Ghost Radinie

KV

67

94

161

-

2

9.

Pavel Novák

York Star Radinie

KV

76

76

152

-

3

10.

Zdena Stránská

Pyra ze Šternberské strže

KV

Disk.

0

0

-

6

 

 

 

Výsledková listina IPO-V poslušnost

 

 

 

 

Start.

číslo

Psovod

Pes

Rasa

Poslušnost

body

Pořadí

ostatní

Pořadí

Knírači

1.

Barbora Lyčková

Gatia Kris-Ve-Mar

HW

90

2

-

2.

Jaroslav Strouhal

Abbe Ardnaxella

KM

92

-

2

3.

Marta Dobiášová

Fredy Erebia Manto

PAP

80

6

-

4.

Martina Basová

Rita

Kříž.

77

8

-

5.

Marcela Zbořilová

Carin z Dobrého bydla

KM

93

-

1

6.

Jana Zavadilová

Cadbury Lady Awillon

PAP

85

5

-

7.

Daniela Chrenková

RebecaŠardánu

KM

85

-

5

8.

Andrea Zítková

 CowboyBenova Erbu

KM

92

-

3

9.

Karla Cínová

Maggie

RR

87

4

-

10.

MUDr. Karel Karhánek

Artuš z Barokanu

KM

86

-

4

11.

Kateřina Nováková

CipísekIlkanu

KM

81

-

7

12.

Alena Janalíková

Ron

Kříž.

89

3

-

13.

Pavla Dorničová

Fewin Bohemia Cardinal

KS

84

-

6

14.

Zdeněk Spurný

Ken ze Šternberské strže

KM

76

-

8

15.

Jaroslav Novotný

Mates

KCHS

93

1.

-

16.

Marie Lohrerová

Bolka z perštýských hradeb

ND

78

7

     -

 

 

 

Výsledková listina Baby Show

 

 

 

Start.

Číslo

Psovod

Pes

Rasa

P

O

Celkem

Pořadí

ostatní

Pořadí

knírači

1.

Zdeněk Malý

Ciro z Malého Jorku

RTW

13

31

44

5

-

2.

Martina  Smětalová

ChantaMirtan Bohemia

NO

17

4

21

8

-

3.

Iveta Bodrabská

Ice Queen Stanios

KV

18

26

44

-

5

4.

Silvie Walková

Baxara z Hrabovských stájí

HW

15

23

38

7

-

5.

Věra Janatová

Trevor Zdestru

KV

18

27

45

-

4

6.

Jiří Vícha

Alberto Gabricio

KV

18

39

57

-

1

7.

Lucie Rulfová

Anita Tender Edda

BOX

16

27

43

6

-

  8.

Helena Lindnerová

Charon Mirtan Bohemia

NO

17

35

52

2

-

9.

Gabriela Petrů

Chilli  Stanios

KV

18

38

56

-

2

10.

Jaroslav Novotný

Princ Joker

BUL

15

33

48

3

-

11.

Miroslav Dočekal

Fred Bohemia Jites

NO

17

31

48

4

-

12.

Pavel Novák

Nikita Radinie

KV

16

37

53

-

3

13.

Soňa Šabacká

Quinn  Malave Gem

BOX

20

39

59

1

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )