Mezinárodní výstava psů Praha 18.11.2007
Knírač
malý - posuzoval Ing. Oldřich Zapletal
Knírač střední,
velký – Jana Parylová
Knírač malý bílý
Psi –
tř.mladých
LAS VEGAS vom Hella –
Hof V1
(Matraszepe Revolution x Empire Starlet vom Hella-Hof)
maj: Kalder Thomas+Hänze
Psi –
tř.otevřená
Mátraszépe CHABLIS V1, CAC, r. CACIB
(Matraszepe Wunderkind x Matraszepe Katarina) maj: Kalder
Thomas+Hänze
Psi tř.
šampionů
Mátraszépe REVOLUTION V1, CAC, CACIB,BOB,
Vít.Prahy, kvalifikace CRUFT 2008
(Alpats It’s Kind of Magic x Matraszepe Katarina) maj:
Kalder Thomas+Hänze
FALCO POWERS FOR
VICTORY of Maple Leaf VD
(Quasi White Winter Storm v.d.Spikke x Jt’s Now or Never
v.d.Spikke) maj: Berndt Knut
Feny –
tř.mladých
OGMA OF Bianco Olgas V2
(Zacharias of Bianco Olgas x Amphara Ignorant) maj: Irena
Vosáhlová
AILLYN LUSTIG
SCHNEEFLOCKE aus Pistien V1
(Finndream Cerridwens x Zanny Zoe of Bianco Olgas) maj:
Lubica Mišurová
WONDERFUL DREAM
Švarcova V3
(Karwish Strut Your Stuff x Matraszepe White Pearl for Svarcava)
maj: Hedvika Marková
Feny –
tř.otevřená
AGAPI Bianco Star V1
(Denis od Bastera x Doris z Malé Štěpánské) maj:
Ivana Lysáková
Kingsport´s
BATTICUORE WHQUE odstoupila
(Mr.King’s Why Not x Mr.King’s Quenn) maj: Hedvika Marková
Feny –
tř.šampionů
EMPIRE
STARLET vom Hella – Hof V1, CAC,
CACIB, Kvalifikace CRUFT 2008
(Star’s of Night Versace x
Matraszepe Hasta La Vista) maj: Kalder Thomas+Hänze
Knírač malý černý
Psi –
mezitřída
QUENTIN KNIGHT OF
Danian V1
(Playboy Rezlark x Cheeky Beauty Knight of Danian) maj:
Klára Sobotková
Psi –
tř.otevřená
CSABA´S HEART vom
Hella Hof V1, CAC, r. CACIB
(Don’t Forget Me v.d.Spikke x Riding Angel v.Hella-Hof)
maj: Kalder Thomas+Hänze
BARÍ od Tří Gracií V2, r. CAC
(Inter Leader Rezlark x Carrie od Hrabáku) maj: Dagmar
Vajdíková
Psi –
tř.šampionů
Kelpi´s TOD JR V TOD V1,CAC, CACIB, BOB,
Vít.Prahy, Kvalifikace CRUFT 2008
(Skansen’s Tod v Thankyou x
Athena Oric Central) maj: Libor Sakař
Feny –
tř.mladých
FATYMA
Valorian V1,
CAJC, Kvalifikace CRUFT 2008
(Xmagicman v.d.Havenstad x Ave Maria Valorian) maj: Žaneta
Valentová
Feny –
mezitřída
Kelpi´s
MAYBE V TOD V1,
CAC, CACIB, Kvalifikace CRUFT 2008
(Skansen’s Tod v Thankyou x
Athena Oric Central) maj: Libor Sakař
HALMA Astako V4
(Playboy Rezlark x Brenda-Belina Anairo) maj: Juraj Paulík
ALLESSANDRA Androis V3
(Yeoman Nelson Androis x Manon Lescaut Androis) maj: Jana
Plosová
ZIGIA ISSIS Androis V2, r.CAC, r. CACIB
(Inter Leader Rezlark x Iphigenia-Issis Androis) maj: Václav
Holubovský
Feny –
tř.otevřená
OFÉLIE KNIGHT OF
Danian V1, CAC
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Cheeky Beauty Knight of
Danian) maj: Kristýna Drážďanská
Knírač malý černostříbřitý
Pes –
tř.dorost
HAKIM Vzpomínka VN1
(Chottans Vagabond for Me x Debbie Quitte Vzpomínka) maj:
Eva Soudilová
Pes –
tř.mladých
INSPECTOR
Rezlark V1,
CAJC, kvalifikace CRUFT 2008
(Sancho del Berrocal x Bouvbear’s I’m For Rezlark) maj:
Karel Stehlík
Psi –
mezitřída
Meinkismah´s I FOUND
MY THRILL V2, r. CAC
(Opalism The Real Deal x Meinkismah’s Sirius Dam It) maj:
Ing.Michal Jeřábek
ZODIAC z Dixie V3
(Sancho del Berrocal x Jumbo Jet z Dixie) maj: Věra
Pálková
Noble Monument´s
ATMAN V1, CAC, r. CACIB
(Djakartas So Splended x Noble Monument’s Always Be An)
maj: Michala Šindelářová
Psi –
tř.otevřená
XPRESSO
z Dixie V1,
CAC.CACIB.BOB, Vít.Prahy, kvalifikace CRUFT 2008
(Jubilee’s Footbal Figo x Galaxy z Dixie) maj:
Michala Šindelářová
Psi –
tř.šampionů
Chottans VAGABOND FOR
ME V1, CAC
(Chottans In Your Dreams x Chottans Goa Gumma) maj:
Daniela Ullrichová
Feny –
tř.mladých
MOLLY z Agova
dvora odstoupila
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x Hexa z Agova dvora)
maj: Pavel Bránka
I´M KISS Rezlark V1
(Sancho del Berrocal x Bouvbear’s I’m For Rezlark) maj:
Jan Škoda
Feny –
mezitřída
EVERLASTING LOVE
Grand Calvera V1, CAC, r. CACIB
(Sasquehanna Koniak x Alix Grand Calvera) maj:
MUDr.Stanislava Adámková
GARANCE Vzpomínka V3
(Algris Zealous Monty x Calista Mia Vzpomínka) maj:
MVDr.Dita Koláčková
GEENADAVIS Scedir V2, r. CAC
(Freddymarcury Scedir x Jodiefoster Scedir) maj: Radmila
Fáberová
CHYMA ze Sváškova
dvora V4
(Unkas Bohemia Vulkan x Haidy ze Sváškova dvora) maj: Hana
Eliášková
Feny – tř.
otevřená
VOGUE z Dixie nenastoupila
(Attila z Dixie x Renaissance Age z Dixie) maj:
Jan Stibůrek
XTRAVAGANCE
z Dixie V1,
CAC, CACIB, Kvalifikace CRUFT 2008
(Jubilee’s Footbal Figo x Galaxy z Dixie) maj:
Michala Šindelářová
AQUILLA –AQUALINEA
Bohemia Dream V3
(Rampage’s Love z Dixie x Magic Metaxa z Dixie)
maj: Juraj Paulík
BEAUTIFUL Happy
Mafian V2
(Damient’s Exot z Císařovy louky x Sweet Jane Happy)
maj: Kamila Světelová
Feny –
tř.vetránů
BIBINKA Ribaty V1, nejlepší
veterán
(Derick z Melmiru x Leslie Char-Nett) maj: Šárka
Vaculíková
Knírač malý pepř a sůl
Psi – tř.
mladých
BOURBON
Perfekt Gift V1,
CAJC, kvalifikace CRUFT 2008
(In-Petto de Gabritho x Ice Princes Fergie Sem.lupínek)
maj: Gabriela Rývorová
Psi –
mezitřída
EOS Rauhteufelchen V1, CAC, CACIB,
kvalifikace CRUFT 2008
(Little Budha v.Erbhof x Valentina Toy Les Amis du
Channel) maj: Daniela Ullrichová
Psi –
tř.otevřená
Kaspelix CAME IN TIME V1, CAC, r. CACIB
(Maximin Over The Moon x Falkendal’s Wicked Lady) maj: Daniela Ullrichová
Feny -
tř.štěňat
ICY QUEEN Moldau
North VN1
(Empire Creator at Moldau North x Extra Beauty
Northumberland) maj: Eva Kesselgruberová
Feny
–tř.mladých
WAIKIKI
Astronaut V1,
CAJC, Kvalifikace CRUFT 2008
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Dax Jadzia Astronaut) maj:
Miroslava Suchá
Feny –
mezitřída
HOLLY ROSE Moldau
North V2
(Empire Creator at Moldau North x Youre Holly Moldau
North) maj: Michaela Ladmanová
Gebories
DIPLOMAT OF ASTRONAUT V1, CAC,
CACIB,BOB,Vít.Prahy, Kvalifikace CRUFT 2008
(Starlings Narnia x Gebories X-Elle) maj: Miroslava Suchá
Feny – tř.
otevřená
ARNIKA z Apatyky V2, r. CAC
(Matraszepe Nutcracker x Urschula Drofa) maj: Klára
Šupková
VICTORIA Astronaut V1, CAC, r. CACIB
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Gwyneth Astronaut) maj: Monika
Srncová-Müllerová
GREAT BEATRIX
z Marzemu nenastoupila
(Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj:
Jozef Goga
Feny –
tř.veteránů
ANNA FLASH Malý
kavalír V1, nejlepší
veterán
(Voyager v.d.Havenstad x Brenda z Marzemu) maj: Daniela Ullrichová
Knírač střední černý
Psi – mezitřída
Cherni
Sthrazhnik LUCKY’S COWBOY neposouzen
(Lucky del Grande Moro x Cherni Sthrazhnik
Lucky Choice) maj: Jana Filipová
Psi – třída
otevřená
KADET Bohemia Cardinal V1, CAC, CACIB, BOB, Vít.Prahy, Kvalifikace
CRUFT 2008
(Simons Marvel ot Barbatsutsy x Carolyn
Bohemia Cardinal) maj: Martin Sláma
Psi – třída
šampionů
JASON
BLACK Grand Calvera V1, CAC, r.CACIB
(Coson’s Moshe Dayan x Rhapsodie de
Nador Cleville) maj: Vadim Sabatocič
Feny – třída
otevřená
KISS
Bohemia Cardinal V1, CAC, CACIB
(Simons Marvel ot Barbatsutsy x Carolyn
Bohemia Cardinal) maj: Martina Štefánková
Feny – třída
veteránů
COFFEE
BLACK Grand Calvera V1
(Schwarz Glück Boyan x Birke Black Grand
Calvera) maj: Mgr.Jana Šebestová
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída
mladých
FOST
ze Vsackých luhů V1
(Ave Concorde Mont Blanc x Elisa ze
Vsackých luhů) maj: Zdeňek Poledne
Psi – mezitřída
EVERGREEN Alarm Beskyd V1, CAC,
CACIB, kvalifikace CRUFT 2008
(Ankor
Kurazh Bombastik x Britle Bambi Alarm Beskyd) maj: Lenka Halouzková
Psi – třída
otevřená
Rus
Top Rate UNICUM V3
(Ivan Mazor x Canta Seli) maj: Hana
Kružliaková
ELDORÁRO
Imoona V2
(Jasper Pepper Grand Calvera x Bellatrix
Star Imoona) maj: Renata Haláčková + Petra Bajerová
FELIPE
Jarní květ V1
(Hosszubereki-Csaszar Gamma Mera x Chessie
Chattel ze Záhrabské) maj: Mgr.Michaela Krestová
Feny – třída
mladých
FANTASTIC
FIGURA Alarm Beskyd VD
(Ankor Kurazh Bombastik x Alisa Srdce
Beskyd) maj: Iveta Černoušková
Feny – mezitřída
ELEGANT EUNICE Alarm Beskyd V1,
CAC, CACIB, kvalifikace CRUFT 2008
(Ankor Kurazh Bombastik x Britle Bambi
Alarm Beskyd) maj: Lenka Fajkusová
Feny – třída
otevřená
COMELY
CASIOPEA Alarm Beskyd V1, CAC
(Warm Winner ze Záhrabské x Dear Debbie
ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
JACINTH
PEPPER Grand Calvera V2
(Zorba Calvera av Serjas x Mohner’s
Outlaw) maj: Zdeňka Kramlová
Knírač velký černý
Psi – třída
mladých
CEZAR
IMPERATOR Dvomaro VD
(Clark v.Klingsgarten x Nefertitti Triumetal)
maj: Vladimír Hošek
Psi – třída
otevřená
EXCALIBUR
Radinie V1, CAC
(Ontario z Tartaku x Frejsi Bitt
Box) maj: Miloslava Mašková
URAN
Radinie V2,
r.CAC
(Perseus Rex Radinie x Caith Bitt Box)
maj: Markéta Bucková
VELAZQUEZ
Hanno Veto nenastoupil
(Mister Johny Hanno Veto x Kirke Hanno)
maj: Mgr.Tomáš Vodenka
Psi – třída
pracovní
JFK
Hajko Nerita V1,
CAC, r.CACIB
(Keystone’s Jim Morrison Hajko x Chanel
Hamada) maj: Lenka Fraňková + Agnieszka Hajko
Psi –
třída šampionů
TERCO de Pichera V1,
CAC, CACIB, Kvalifikace CRUFT 2008
(Greco de Pichera x Guy de Pichera)
maj: Helena Glänznerová
Feny –
třída dorostu
AVALON
MISTY Gabricio N
(Uragan v.Elberfeld x Carah
Stanios) maj: Anna Balcarová
Feny –
třída mladých
XCLAMATION
Bitt Box VD
(Ewers Bitt Box x Xclamation
Radinie) maj: Karin Míčová
Savali AMORE MIO V1,
CAJC, Vít.Prahy, Kvalifikace CRUFT 2008, BIG – 3 místo
(Garuda Nergal x Savali Mulen Ruzh)
maj: Lenka Fraňková
AMPARO
Black Baroo VD
(Parsival Nergal x Natty Bitt Box)
maj: Ryskovi Martin + Andrea
COBRA
BLACK Dvomaro VD
(Clark v.Klingsgärten x Nefertitti Triumetal)
maj: Ladislav Eret
SAFIRA
z Destru V2
(York Star Radinie x Orsi z Destru)
maj: Petra Demeterová
Feny –
mezitřída
CARMEN
Venduno nenastoupila
(Eagle v.Kossower Land x Cheynee
Sluneční paprsek) maj: Daniel Damm
CLEOPATRA QUEEN Dvomaro V1,
CAC, CACIB, Kvalifikace CRUFT 2008
(Clark v.Klingsgärten x Nefertitti Triumetal)
maj: Markéta Šifaldová
GINNI
WESSELY vom Lobbachtal V2, r.CAC
(Blizzard v.d.Talmühle x Roma
v.Lobbachtal) maj: Lenka Kamenická
Dgentli
Bon ROSEMARY nenastoupila
(Hip Hop de Candamo x Dgentli Bon
Gwendoline) maj: Helena Glänznerová
Feny –
třída otevřená
CASSI
z Polabí Boner V2,
r.CAC
(Alex Arabona x Cathy Bitt Box)
maj: Karin Míčová
GREISY
Věčný rival V1, CAC
(Ewers Bitt Box x Illusion
Triumetal) maj: Vendulka Djurovicová
Feny –
třída pracovní
CHARLOTTE
PIP Strážce klidu V1, CAC,
r.CACIB
(Leo v.Hatzbachtal x Brita Vyar)
maj: Jana Urbanová
DEBIE
z Polabí Boner V2,
r.CAC
(Alex Arabona x Cathy Bitt Box) maj:
Mgr.Lenka Rosůlková
Knírač velký pepř a sůl
Feny –
třída mladých
CARIN
Chov-Pauli VD
(Skansen’s Rasputin Ignorant x
Allessandria Vzpomínka) maj: Juraj Paulík
Feny –
mezitřída
HEPPY-CHERRYL
Věčný rival odstoupila
(Skansen’s Rasputin Ignorant x D’Sandra
Věčný rival) maj: Věra Fialová
Feny –
třída otevřená
ARWEN
Ignorant VD
(Skansen’s Rasputin Ignorant x Z’Eridanu
Princess Mete Marit) maj: Veverka Vlastimil + Jiřina