MVP Nitra 3.-4.11.2007
Rozhodčí
- knírač malý: Juraj Chorvát, Sk
Knírač malý bílý
Psi –
třída mladých
CALCHAS
Pragredior - V1, CAJC
(Emil
Uličník x Besta od Flamendra) maj: Milan Volný
Psi –
mezitřída
BURGENSIS
Pragredioeq - V1, CAC, r.CACIB
(Phil Blue La Nanasim x
Yekelenstam’s Kirke Pragredior) maj: Milan Volný
Psi –
třída otevřená
ZACHARIAS
of Bianco Olgas - V1, CAC, CACIB
(Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Marcela Břeňová
Feny –
třída dorostu
PENELOPA
of Bianco Olgas - VN1
(Zacharias of Bianco Olgas x Babeta
Halloween Bianco Olgas) maj: Vendula Krbálková
Feny –
třída mladých
ASCHLEY
HERZLICH SCHNEEFLOCKE aus Pistien - V1, CAJC
(Finndream Cerridwens x Zanny Zoe of
Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková
CLEMENTINA
Pragredior - nenastoupila
(Emil
Uličník x Besta od Flamendra) maj: Milan Volný
WONDERFULL
DREAM Švarcava - V2
(Karwish Strut Your Stuff x
Matraszepe White Pearl for Svarcava) maj: Hedvika Marková
Feny –
třída otevřená
BABY
Zelené jezírko - V1, CAC, CACIB
(Euro Snowwhite v.d.Spikke x Adélka
Zelené jezírko) maj: Hedvika Hejhalová
Kingsport’s
BATTICUORE WHQUE - V2, r.CAC
(Mr.King’s Why Not x Mr.King’s
Queen) maj: Hedvika Marková
Feny –
třída šampionů
ZANNY
ZOE OF Bianco Olgas - V1, CAC, r.CACIB
(Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
mezitřída
YOU’RE
EVERYTHING z Dixie - V1, CAC
(Sancho del Berrocal x Reinaissance
Age z Dixie) maj: Erik+Henrieta Okruhlicovi
Psi – třída
otevřená
Sasquehanna
DEKIEL - V2, r.CAC, r.CACIB
(Sasquehanna Farma x Allways An
Optimist) maj: Agnieszka Szpotowicz
Sasquehanna
VIGO - V3
(Pip’n That’s My Story x Blythewood
Keep the Faith) maj: Malgorzata Supronowicz
XPRESSO
z Dixie - V1, CAC, CACIB, BOB
(Jubilee’s Football Figo x Galaxy
z Dixie) maj: Michala Šindelářová
Psi –
třída šampionů
PONTIAC
Grasant - V2
(Pip’n That’s My Story x As Vever
Before Vis a Vis) maj: Agnieszka Lubiszewska
YOU’RE
MY STAR z Dixie - V1, CAC
(Sancho del Berrocal x Reinaissance
Age z Dixie) maj: Šárka Kollárová
Feny –
třída dorostu
ATTENTION
PLEASE z Dixie - VN1
(Nible Monument’s Atman x Tropical
Night z Dixie) maj: Jiří Špelda
Feny –
třída mladých
I’M
KISS Rezlark - V1, CAJC
(Sancho del Berrocal x Bouvbear’s
I’M For Rezlark) maj: Jan Škoda
Feny –
mezitřída
Scedir
GEENADAVIS - V1, CAC, CACIB
(Freddymercury Scedir x Jodiefoster
Scedir) maj: Radmila Fáberová
Feny –
třída otevřená
AGNES
Happy Mafian - nenastoupila
(Mafián Bohemia Vulkan x Sweet Jane
Happy) maj: Daniela Chrástecká
Sasquehanna
DAKOTA - V2, r.CAC
(Pip’n That’s My Story x Sasquehanna
Dakota) maj: Agnieszka Szpotowicz
XTRAVAGANCE
z Dixie - V1, CAC
(Jubilee’s Football Figo x Galaxy z Dixie) maj:
Michala Šindelářová
Feny –
třída šampionů
FILOMENA
Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková
Knírač malý černý
Psi –
třída dorostu
BADDY
Fandor - VN1
(Sailer’s BK Russel x Angie Fandor)
maj: Miroslav Gendiar
BALDER Fandor - VN3
(Sailer’s BK Russel x Angie Fandor) maj: Gabriela Rašková
BONNIE Fandor - nenastoupil
(Sailer’s BK Russel x Angie Fandor) maj: Zuzana Zubáčová
BOUNTY Fandor - VN2
(Sailer’s BK Russel x Angie Fandor) maj: Peter Belcák
Psi –
třída mladých
ILUVATAR
COUNT of Dolina Rivendel - V2
(Matraszepe Geronimo x Lady di Dyas)
maj: Šárka Kollárová
KRISTIAN
Bikin dvor - V1, CAJC
(Fifti-Fifti Rezlark x Black Lady
Bikin dvor) maj: Zuzana Havlíková
Psi –
třída otevřená
Birli’s
IM STILL STANDING - V1, CAC, r.CACIB
(Pepalfa’s Georgeous Gay x Birli
Black Butter Fly Flip) maj: Eva Mlsnová
Psi –
třída šampionů
FIFTI-FIFTI
Rezlark - V1, CAC, CACIB, BOB
(Bowsers Flyin High x Utopia
Rezlark) maj: Zuzana Havlíková
Matraszepe
GERONIMO - V2, r.CAC
(Matraszepe Pontiac x Matraszepe
Hello-Dolly) maj: Robert Szabo
Psi –
třída veteránů
JACKPOT
IN VEGAS Rezlark - V1
(Standing v.d.Havenstad x Vinessa
v.d.Havenstad) maj: Šárka Kollárová
Feny –
třída dorostu
BOBIKA
Fandor - VN
(Sailer’s BK Russel x Angie Fandor)
maj: Miroslav Gendiar
Feny –
třída mladých
BEA
Radosť od Veroniky - V1, CAJC
(Fifti-Fifti Rezlark x Germanica
Grázi Bikin dvor) maj: Miriam+Andrea Belhová
BEAUTY
Novozámecká - V4
(Chelines Black-Balduino x Barbie od
Ježků) maj: Mgr.Alice Káňová
ORLANDA
Rezlark - V3
(Chelines Black-Balduino x Utopia
Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
QUERNICA
z Šardanu - V2
(Sailer’S BK Russel x Vranolujna
Corazon Tan Negro) maj: Milan Volný
Feny –
mezitřída
FORMENOS
DANICA BARONESSE of Dolina Rivendel – V2, r.CAC
(Sailer’s BK Russel x Livia
z Bractwa Odwaznych) maj: Izabela+Rafal Podolsczy
HAPPY
DAY Malý kavalír - nenastoupila
(Birli’s Im Still Standing x Annie
Lenox Malý kavalír) maj: Eva Mlsnová
Kelpi’s
MAYBE V TOD - V1, CAC, CACIB
(Skansen’s Tod V Thankyou x
Athena Oric Central) maj: Libor Sakař
Feny –
třída otevřená
NEW
NENA z Šardanu - V2, r.CAC
(Dary-Dahn z Šardanu x
Vranolujna Corazon tan Negro) maj: Marian Šooš
Sailer’s
OK SHILOH OF REZLARK - V1, CAC, r.CACIB
(Adamis Black Sabbath x Sailer’s
K.I.Kali) maj: Ing.Larisa Rezková
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída mladých
HERUNUMEN
LORD of Dolina Rivendel - V1, CAJC
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Balbachera La Gitana) maj: Izabela+Rafal Podolsczy
RAYMOND
z Šardanu - V3
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Duilwena Sara Queen of Dol.Rivendel) maj: K.Pintér
ROMANOV Mengo
Celebration - V2
(Russkiy Assorti’c Image of Russia x
First Cocquette Piwowar) maj: Zuzana Havlíková
Psi –
třída otevřená
CELTIS
Mengo Celebration - V4
(Blythewood Ranger x First Cocquette
Piwowar) maj: Kamila Taczalska
FOUCULT’S PENDULUM
Knížete Sternenhocha – nenastoupil
(Deansgate Tom Bowler x Borgia
Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Ing.Branislav Vavro
LANCELOT
z Šardanu - V3
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Enigma Rezlark) maj: Mgr.Ivana Čemanová Kisková
LITTLE LARS
z Šardanu - V2, r.CAC, r.CACIB
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Enigma Rezlark) maj: Marian Šoóš
Sasvári ONE EASY BAD
BOY IS GEORGE - V1, CAC, CACIB
(Feeling’s Titan Porteno x Sasvári Brill) maj:
Marian Rácz
Psi –
třída šampionů
FAIR
PLAY Rezlark - V3
(Hibiscus Mengo Celebration x Ave
Maria Rezlark) maj: Libor Sakař
Hejöligeti CHALLENGER -
V1, CAC
(Feeling’s Super Tango x Columbina
Rezlark) maj: Róbert Szabó
MUSCARI Mengo
Celebration - V2, r.CAC
(Hibiscus Mengo Celebration x
Asparia Areta Hajan) maj: Oksana Kmiecik
Feny –
třída mladých
BELLA
MIA z Košířských hvozdů - V3
(Ringo Star Drofa x Beatrice od
Komáří vížky) maj: Jana Dostálová
HAIDY
z Povodí Oharky -
V4
(Yankee Doodle Moldau North x Falvie z Povodí Oharky) maj: Dagmar
Dlouhá
HALETHA
LORD from Dolina Rivendel - V2
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Balbachera La Gitana) maj: Izabela+Rafal Podolsczy
REBECA Z Šardanu - nenastoupila
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Duilwena Sara Queen of Dol.Riv.) maj:D.Chrenková
Sensation’s
WILLS FLY’N TIME - V1, CAJC
(Sensation’s Man in Black x Marwyn’s
Time Flies) maj: Libor Sakař
Feny –
mezitřída
BEATRICE
z Košířských hvozdů - V3
(Ringo Star Drofa x Beatrice od
Komáří vížky) maj: Jana Dostálová
ETOPYRINA Tostom - V1, CAC, r.CACIB
(Bandsman Catapult x Polopiryna
Tostom) maj: Grazyna Mikolajczyk
GILIATH
QUEEN of Dolina Rivendel - V4
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x A’Arwena Grand Hajan) maj:Izabela+Rafal Podolsczy
HONEY LADY Malý
kavalír - VD
(Jordano Ventimiligia Astronaut x
Anna Flash Malý kavalír) maj: Dorota Ondrovičová
SHAKIRA
Astronaut - V2, r.CAC
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Juliette
Ernst Astronaut) maj: Miroslava Suchá
Feny –
třída otevřená
Gebories
DIPLOMAT OF ASTRONAUT - V1, CAC
(Starlings Narnia x Gebories X-Elle)
maj: Miroslava Suchá
GREAT
BEATRIX z Marzemu - V3
(Empire’s Weekend Warrior x Cecille
z Marzemu) maj: Jozef Goga
GUERNICA
Knížete Sternenhocha - V2, r.CAC
(Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
x Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: V.Saková
HONEY
SWEET Moldau North - nenastoupila
(Empire Creator at Moldau North x
Youre Holly Moldau North) maj: Zdenka Hepnarová
Feny –
třída šampionů
ONTARIA
Astronaut - V1, CAC, CACIB
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) maj: Miroslava Suchá