NVP – BRNO
24.9.2006
Rozhodčí: Zuzana Jandová
Knírač malý bílý
Feny –
třída mladých
BABY
Zelené jezírko - V1, CAJ, BOB
(Euro Snowwhite v.d.Spikke x Adélka
Zelené jezírko) maj: Hedvika Hejhalová
Feny –
mezitřída
SHIRIN
Švarcava - D
(Euro Snowwhite v.d.Spikke x Cherry
Chance Švarcava) maj: Veletová + Ludvíková
Feny –
třída vítězů
ZANNY
ZOE OF Bianco Olgas - V1, CAC, Národní vítěz
(Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
mezitřída
FAWIEN
NICE Vzpomínka - V1
(Damients Exot z Císařovy
louky x Calista Mia Vzpomínka) maj: Zuzana Zrníková
Psi –
třída veteránů
ASHLEY-BOY
Poslední skaut - V1, Nejlepší veterán
(Edy Vulkan x Sussan Věčný rival) maj:
Mgr.Marcela Křížová
Feny –
třída mladých
FLÉR
AGARA z Jabkenických doubků - nenastoupila
(Rampage’s Love z Dixie x
Agáta z Jabkenických doubků) maj: Zdeněk Dvořák
MECKI
ze Severních hor - VD2
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Sheila Bohemia Vulkan) maj: Pavlína Králová
OXI
ze Šternerské strže - V1, CAJC
(Damients Exot z Císařovy
louky x Jolly ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská
Feny –
mezitřída
Bouvbear’s
I’M FOR REZLARK - VD1
(Hassanhill’s Dangerous x Scedir Ni-Tech-NA)
maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
třída otevřená
GRACE
GLORIA Enory - V2, r.CAC
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Annemaria Merbs Bohemia) maj: Jana Žahourová
HIPEE
Poslední skaut - VD
(Danny Boy Moldau North x Feshanda
Poslední skaut) maj: Mgr.Marcela Křížová
Sasquehanna
RABESPIER BRANDY - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
(Pipin That’s My Story x
Sasquehanna Flaszka) maj: Ing.Larisa Rezková
Knírač malý černý
Psi –
třída vítězů
COWBOY
Rezlark - V1, CAC, Národní vítěz
(X-Magicman v.d.Havenstad x Vinessa
v.d.Havenstad) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
třída dorostu
XTRAVAGANCE
Androis - VN1
(Yeoman Nelson Androis x Luciana
Androis) maj: Michal Horáček
Feny –
třída mladých
BARBIE
ze Slunečné verandy - VD2
(Omar Sharif Androis x Eylin
v.d.Ardnaxela) maj: Iva Stránská
FUNKY
TOWN de Extreme Blood - V1, CAJC
(Bersuit Vergarabat de Extreme
Blood x Beberly Spain de Extreme Blood) maj: Hana Skotáková
Feny –
mezitřída
GIPSY
Rezlark - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
(Bowsers Flyin High x Toffee
Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
třída otevřená
POPPY
FAY Androis - V1, CAC
(Chelines Black Balduino x Anna
Antoineta Androis) maj: Josef Hřebačka
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída mladých
ALCOHOL
z Apatyky - V1, CAJC
(Matraszepe Nutcracker x Urshula Drofa) maj: Milan Kolář
EMIL MAX Aniretak - VD2
(Sternenhoch Diablo de Trufas
Negras x Enzi Qwin Garbo) maj: Kateřina Makovská
Psi –
mezitřída
HONZA-DUTCH
v.d’N Oppasser - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
(Justin Star v.d’N Oppasser x
Echolade Dutch Treat) maj: Miroslava Suchá
Psi –
třída vítězů
ERGO
SUM Knížete Sternenhocha - nenastoupil
(Victory Flash Moldau North x
Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová
Feny – třída
mladých
ALOE
z Apatyky - VD1
(Matraszepe Nutcracker x Urshula
Drofa) maj: Kateřina Chvátalová
Feny -
mezitřída
DANIELLE’M
z Benova erbu - V2, r.CAC
(Clipper Rezlark x Agile’m Abigail
z Benova Erbu) maj: Vladimíra Pařízková
ROSINANTA
Androis - V1, CAC
(Super Star Moldau North x Stad of
Haven Xenia) maj: Andrea Horáková
Feny –
třída otevřená
DOLORES’M
z Benova erbu - VD2
(Clipper Rezlark x Agile’m Abigail
z Benova erbu) maj: Vladimíra
Křižanová
EFFECT
LADY Rezlark - nenastoupila
(Feeling’s Titan Porteno x Ave
Maria Rezlark) maj: Miroslav Čermák
FRENCIS
z Nikolčiny náruče - VD3
(Bernard Shaw Knížete Sternenhocha
x Codie z Nikolčiny náruče) maj: David Olejníček
OXANA
Astronaut - V1, CAC
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) maj: Miroslava Suchá
Feny –
třída vítězů
OFFELIA
Astronaut - V1, CAC, Národní vítěz
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) maj: Dagmar Doudová
Knírač střední černý
Psi –
mezitřída
ENERGIZER
od Kobylího potoka - VD1
(Coson’s Plato x Metaxa Black Grand
Calvera) maj: Josef Skočík
Psi –
třída otevřená
CEDRIK
z Benova dvora - V2
(Dion Ponávka x Apis Elefante) maj:
L.+V. Dřímalovi
JASON
BLACK Grand Calvera - V1
(Coson’s Moshe Dayan x Rhapsodie de
Nador Cleville) maj: Vadim Sabatovič
Feny –
třída mladých
CYNDY
Duhovka - ?
(Forrest Gump od Dalajského potoka
x Unesca Ave Bengal) maj: Věra Lipinská
SURPRISE
SURPRISE Grand Calvera - V1, CAJC, BOB
(Veni Vidi Vici Grand Calvera x
Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Stanislav Šokala
Feny –
třída otevřená
AZALÉA
Černý křemínek - VD1
(Barnie od Dalajského potoka x
Aneta z Vernerova dvora) maj: Miroslav Kotulán
DESTINY
BLACK Grand Calvera - VD2
(Saadi Dong de Nador Cleville x
Witch Black Grand Calvera) maj: Alice Michálková
Knírač střední pepř a sůl
Psi –
třída mladých
ATLANTIC
OCEAN Oriasis - VD2
(Hosszubereki Csaszar Gamma x
Sympathic Sissi ze Záhrabské) maj: Ivana Procházková
DE
LUXE DESIGN Alarm Beskyd - V1
(Hosszubereki Csaszar Gamma x
Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Olga Kovalová
Feny –
mezitřída
AMIRA
Moravia Heart - V2, r.CAC
(Ave Concorde Mont Blanc x Lonely
Luisa ze Záhrabské) maj: Ing.Lenka
Švecová
COMPACT
CHA-CHA Alarm Beskyd - V1, CAC
(Warm Winner ze Záhrabské x Dear
Debbie ze Záhrabdké) maj: Fajkusová + Nováčková
Feny –
třída vítězů
GENNY
LEE Imprese - V2
(Ave Concorde Mont Blanc x Bira
Padi-Šach) maj: Kristína Drličková
BRITLE
BAMBI Alarm Beskyd - V1, CAC, Národní vítěz
(Rus Noel Kavaler x Loving Lincy ze
Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
Feny –
třída veteránů
DEAR
DEBBIE ze Záhrabské - V1, BOB
(Hosszubereki Csaszar Gamma x Bria
ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
Knírač velký černý
Psi –
třída mladých
CARBON
BRIGHT ze Slunečné verandy - V2
(Icrease Speed Triumetal x Queen of
Spades Triumetal) maj: Hana Musilová
WIZARD
Bitt Box - V1, CAJC
(Marco z Destru x Nicol Bitt
Box) maj: Daniela Chrástecká
Psi –
mezitřída
DIAMOND
MAX Radinie - VD3
(Gloris Remix x Saga of Radinie)
maj: Veronika Nováková
GALLANT
ZORRO Radinie - V2
(Jerome v.Elberfeld x Neat Nelly
Radinie) maj: PhDr.Tereza Kimplová
TONY
Bitt Box - V1, CAC, Národní vítěz
(Ewers Bitt Box x Pretty Polly
Radinie) maj: Jitka Zemanová
Psi –
třída otevřená
CHURCHILL
PIP Strážce klidu - VD1
(Leo v.Hatzbachtal x Brita Vyar)
maj: Pavlína Králová
Feny –
třída mladých
CINDY
z Bedýnky - VD1
(Drakkar Noire Nergal x Anita
z Bedýnky) maj: Josef Miklík
Feny –
mezitřída
BÁRA
z Bedýnky - VD1
(Dies Irae Nergal x Iris Bitt Box)
maj: Jana + Zbyněk Sukdolákovi
Feny –
třída otevřená
AFRODITA
Radinie - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
(Perseus Rex Radinie x Neat Nelly
Radinie) maj: Olga Dřímalová
CASSI
z Polabí Boner - VD2
(Alex Arabona x Cathy Bitt Box)
maj: Karin Míčová
FANTASIA
Stanios - VD3
(Icrease Speed Triumetal x Belisa
Stanios) maj: Martina Přikrylová
Feny –
třída pracovní
POLY
ze Šternberské strže - V1, CAC
(Perseus Rex Radinie x Nirra ze
Šternberské strže) maj: Marie Lohrerová
Knírač velký pepř a sůl
Feny –
třída dorostu
BUTTERFLY
Astronaut - nenastoupila
(Skansen’s Rasputin Ignorant x
Pyoche v.Winriks Hof) maj: J.Veletová + J.Chalupová